End of Report

2015 State Titles 20" Block 2

BMX EVENT MANAGER, Report Created 11/Oct/2015 14:25:49

Fastest Time per Rider per Class

Total Entries = 447

Total Riders = 447


8 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
20 Wanneroo Bmx Club WA Kennedy THORPE 1 45.936 0.000
10 Mandurah Bmx Club Inc WA Chayse ARMITAGE 3 47.320 1.384
17 Westside Bmx Club WA Kindle RAPLEY 1 47.962 2.026
22 Eastern Goldfields BMX Club WA Lilly TROTT Final 48.772 2.836
21 Wanneroo Bmx Club WA Maya THORPE 1 49.387 3.451
16 Bunbury BMX Club WA Lucy O'NEILL 3 50.582 4.646
14 Eastern Goldfields BMX Club WA Melya HAWIRA 1 50.721 4.785
12 Wanneroo Bmx Club WA Amy ELIAS 4 52.161 6.225
15 Eastern Goldfields BMX Club WA Keita HEMOPO 3 54.020 8.084
18 Bunbury Bmx Club WA Kaitlyn SAWYER 1 55.799 9.863
11 Southside Bmx Club WA Chloe BUTTERWORTH 1 58.361 12.425
19 Wanneroo BMX Club WA Lara SHEPHARD 3 58.733 12.797

8 Boys
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
18 Hills Bmx Club WA Tyler GAYSKI Final 42.370 0.000
40 Karratha Bmx Club WA Luke WHITE 1 42.582 0.212
21 Wanneroo BMX Club WA Matias HARRIS 4 42.931 0.561
16 Byford BMX Club WA Alexander DAWES Semi Final 43.122 0.752
26 Wanneroo BMX Club WA Andrew MOSS 4 43.576 1.206
33 Woorree Park Bmx Club WA Dylan SERMAN 3 44.094 1.724
27 Wanneroo BMX Club WA Calvin MOYLAN 1/4 Final 44.426 2.056
30 Southern Districts Bmx Club WA Jack PHILLIPS 3 44.527 2.157
42 Southside BMX Club WA Luca WOODS Semi Final 44.703 2.333
14 Hills Bmx Club WA Cody CLANCY 1 44.737 2.367
34 Byford Bmx Club WA Jordyn SUMMERS 2 44.943 2.573
24 Bunbury Bmx Club WA William MCILLREE 3 45.249 2.879
38 Bunbury Bmx Club WA Cooper THOMPSON 3 45.548 3.178
35 Westside Bmx Club WA Billy SUMMERVILLE 4 45.845 3.475
36 Southern Districts Bmx Club WA James SWAR 3 45.864 3.494
31 Wanneroo Bmx Club WA Koby RATAJCZAK 1 46.010 3.640
25 Mandurah Bmx Club Inc WA Joseph MOORE 2 46.335 3.965
29 Mandurah Bmx Club Inc WA Eli PANTALONE 3 46.356 3.986
32 Eastern Goldfields BMX Club WA Zach SEINOR 1/4 Final 46.447 4.077
10 Southern Districts Bmx Club WA Austen ABRAHALL 1/4 Final 46.659 4.289
19 Byford Bmx Club WA Rory GIANNINI 1/4 Final 46.722 4.352
37 Eastern Goldfields BMX Club WA Aarlen TEHAARA 2 47.013 4.643
15 Wanneroo BMX Club WA Brock COLVIN 4 48.150 5.780
12 Wanneroo Bmx Club WA Riley CAVANOUGH 1 48.410 6.040
28 Mandurah Bmx Club Inc WA Brennan NEWPORT 3 48.515 6.145
11 Southside Bmx Club WA Daniel BAKER 3 48.838 6.468
23 Wanneroo Bmx Club WA Ashley KERR 1 49.829 7.459
39 Southside BMX Club WA Joshua TILL 2 50.265 7.895
22 Westside Bmx Club WA Olivier JOYNES 4 50.383 8.013
41 Bunbury BMX Club WA Kobe BENTLEY 3 50.945 8.575
43 Bunbury Bmx Club WA Jayden GARRIGAN 2 52.243 9.873
20 Hills Bmx Club WA Jackson GOSCIMINSKI 1 53.240 10.870
17 Hills Bmx Club WA Murphy DONNELLY 1 53.756 11.386

9 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2 Byford Bmx Club WA Mia LETCHFORD Final 44.939 0.000
6 Northam Bmx Club WA Trinity JEFFERIES 4 45.262 0.323
1 Byford BMX Club WA Sienna SHARP Final 46.391 1.452
11 Wanneroo Bmx Club WA Baylee CICCHINI Final 47.387 2.448
15 Hills Bmx Club WA Demi EVANS 1 48.125 3.186
4 Byford BMX Club WA Kelsey MORROW 1 48.155 3.216
16 Bunbury Bmx Club WA Izabelle FITZGERALD 4 48.758 3.819
17 Westside BMX Club WA Megan SMITH 3 49.663 4.724
5 Southern Districts Bmx Club WA Addyson ROESZLER Final 50.540 5.601
14 Hills Bmx Club WA Keeley DONNELLY 1 52.601 7.662
18 Bunbury Bmx Club WA Tamilee SPENCE 1 53.337 8.398
12 Rockingham Bmx Club WA Caitlin DALLY 4 53.372 8.433
10 Wanneroo Bmx Club WA Grace BROMLEWE 1 53.615 8.676

9 Boys
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
5 Mandurah Bmx Club Inc WA Steele CHERUBINO Final 40.305 0.000
4 Eastern Goldfields Bmx Club WA Joshua TICKELL 1 40.690 0.385
2 Hills BMX Club WA Dylan ANDREWS Final 41.271 0.966
12 Hills Bmx Club WA Kallan BROWN 3 41.447 1.142
34 Mandurah Bmx Club Inc WA Jack NEWMAN Final 41.570 1.265
17 Hedland BMX Club WA Bohdi GREGS 1/4 Final 41.630 1.325
1 Wanneroo Bmx Club WA Darcy ROBINSON Semi Final 41.710 1.405
37 Westside Bmx Club WA Nathan RAWLINGS 1 41.732 1.427
3 Southside BMX Club WA Mitchell CAMPBELL Semi Final 42.872 2.567
24 Karratha Bmx Club WA Dillan KIRKWOOD 4 42.904 2.599
7 Hills BMX Club WA Daniel MCDONALD 1 42.919 2.614
36 Hills Bmx Club WA Brock PULJAR 1/4 Final 42.951 2.646
11 Tom Price Bmx Club WA Tyson BRENZI 1 43.279 2.974
32 Cockburn Bmx Club WA Dylan MURRAY 1/4 Final 43.300 2.995
35 Westside Bmx Club WA Jacob PALMER 3 43.737 3.432
18 Byford BMX Club WA Taj HAMILTON 1 43.820 3.515
28 Hedland BMX Club WA Jayden MCAULIFFE 1 44.314 4.009
15 Northam Bmx Club WA William DOUGLAS 1 44.386 4.081
29 Hills Bmx Club WA Logan MUIR 2 44.456 4.151
26 Byford Bmx Club WA Jay LANDER 2 44.491 4.186
20 Eastern Goldfields BMX Club WA Zavier HAWIRA 1 44.551 4.246
44 Bunbury BMX Club WA Lachlan INGLIS 1 44.601 4.296
14 Bunbury Bmx Club WA Jack DALRYMPLE 1 44.621 4.316
6 Cockburn Bmx Club WA Blake SHACKELFORD 2 44.762 4.457
19 Southside BMX Club WA Rhys HARDAKER 4 44.875 4.570
30 Byford BMX Club WA Beau MURRAY 4 44.948 4.643
25 Karratha Bmx Club WA Kai KIRKWOOD 3 45.002 4.697
45 Bunbury BMX Club WA Kalani DAYMON 2 45.214 4.909
22 Eastern Goldfields BMX Club WA Jack HEMOPO 1 46.432 6.127
39 Southside Bmx Club WA Kirby ROACH 1 46.874 6.569
31 Cockburn Bmx Club WA Brodie MURRAY 1 47.512 7.207
23 Southside Bmx Club WA Asher JAMES 1 47.699 7.394
27 Cockburn Bmx Club WA Tyson LOCKWOOD 2 48.022 7.717
21 Byford Bmx Club WA Blade HAYSOM 1 48.203 7.898
33 Bunbury Bmx Club WA Hamish NEILL 1 48.421 8.116
10 Woorree Park Bmx Club WA James BISHOP 3 49.400 9.095
40 Cockburn Bmx Club WA Zach SCOTT 1 49.945 9.640
41 Wanneroo Bmx Club WA Cody SMART 1 49.999 9.694
16 Karratha Bmx Club WA Thomas EATON 1 50.745 10.440
42 Cowaramup Bmx Club WA Beau ULPH 1 55.233 14.928

10 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1 Hills BMX Club WA Jordan MARTIN Final 43.307 0.000
12 Southside Bmx Club WA Abbey RICHARDS Final 44.506 1.199
2 Karratha Bmx Club WA Sophie TAYLOR 2 44.800 1.493
16 Eastern Goldfields BMX Club WA Lara SCARVACI Final 44.942 1.635
3 Byford Bmx Club WA Kara HARRISON Final 45.672 2.365
14 Hedland BMX Club WA Audrey THOMPSON 1 46.256 2.949
4 Hills Bmx Club WA Casey TAYLOR 1 47.161 3.854
11 Bunbury Bmx Club WA Freya HOWE 1 48.837 5.530
10 Hills Bmx Club WA Eloise AULD 2 49.311 6.004
6 Bunbury Bmx Club WA Chloe BARRY 4 49.884 6.577
15 Tom Price Bmx Club WA Madison BELFORD 2 51.417 8.110

10 Boys
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2 Hills Bmx Club WA Jacob HEAL-BUCZAK Semi Final 38.966 0.000
3 Wanneroo Bmx Club WA Angus RICHARDS 3 39.117 0.151
4 Westside BMX Club WA Dillon MCKEEN Semi Final 39.265 0.299
1 Byford BMX Club WA Bailey JOKIC 3 39.468 0.502
16 Rockingham BMX Club WA Riley BROWN Semi Final 40.488 1.522
10 Bunbury Bmx Club WA Braiden ABRAHAMSE Semi Final 40.667 1.701
5 Hedland BMX Club WA Ty KILMARTIN 3 40.791 1.825
32 Karratha Bmx Club WA Joshua SWIATEK 2 40.866 1.900
29 Cockburn Bmx Club WA Logan PRATT Semi Final 41.074 2.108
34 Woorree Park BMX Club WA Lochlan TAYLOR Semi Final 41.142 2.176
6 Byford BMX Club WA Tyson WILLIAMS 3 41.582 2.616
25 Bunbury BMX Club WA Bayden HUTTON 3 41.969 3.003
30 Cockburn Bmx Club WA Keaghan ROBERTSON 1/4 Final 42.087 3.121
7 Southside Bmx Club WA Cooper HISCOX 1 42.407 3.441
22 Karratha Bmx Club WA Jack GLOVER 1 42.557 3.591
19 Mandurah Bmx Club Inc WA Michael EDWARDS 2 42.844 3.878
20 Southside Bmx Club WA Jayden EGAN 1 42.864 3.898
8 Southside BMX Club WA Jett SMITH 1 42.919 3.953
15 Eastern Goldfields BMX Club WA George BOEG 3 42.951 3.985
27 Wanneroo BMX Club WA Zack LIDDIARD 2 42.964 3.998
17 Westside Bmx Club WA Jack BYRNE 3 43.112 4.146
21 Eastern Goldfields BMX Club WA Bailey FOSTER 4 43.688 4.722
35 Eastern Goldfields BMX Club WA James TROTT 2 43.691 4.725
28 Eastern Goldfields BMX Club WA Lochlin MACAULAY 1 43.854 4.888
23 Eastern Goldfields Bmx Club WA Tyler HODGSON 3 44.028 5.062
38 Hills Bmx Club WA Seth WRIGHT 3 44.109 5.143
18 Bunbury Bmx Club WA Lochlan EDWARDS 1 44.547 5.581
31 Byford Bmx Club WA Seth SALMON 2 44.785 5.819
36 Woorree Park Bmx Club WA Jandre VAN STADEN 3 45.098 6.132
33 Southside Bmx Club WA Bailey TAN 1 45.102 6.136
37 Bunbury BMX Club WA Ashton WHITE 4 46.149 7.183
26 Eastern Goldfields BMX Club WA Hayden KAKER 1 46.336 7.370
24 Cockburn Bmx Club WA Joel HOOGEWERF 1 47.086 8.120
12 Bunbury BMX Club WA Scott BARTLE 2 47.151 8.185
11 Bunbury BMX Club WA Ryan BARTLE 2 47.438 8.472

11 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2 Westside Bmx Club WA Lilyanne CROFT Final 40.891 0.000
1 Rockingham Bmx Club WA Kira HILL Final 41.215 0.324
12 Byford BMX Club WA Tehlia JOKIC Final 42.596 1.705
5 Bunbury Bmx Club WA Mikaela NEILL 4 42.879 1.988
4 Rockingham Bmx Club WA Bethany BAOHM 1 44.765 3.874
8 Wanneroo Bmx Club WA Charlotte BROMLEWE Final 46.088 5.197
6 Karratha Bmx Club WA Grace EATON 1 46.644 5.753
10 Hedland BMX Club WA Elly MCDONOGH 3 46.757 5.866
11 Byford BMX Club WA Shayla WINWOOD 1 49.974 9.083

11 Boys
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
4 Southside BMX Club WA Jordan CALLUM Final 37.992 0.000
3 Hills BMX Club WA Jay ALLAN Final 38.195 0.203
1 Cockburn BMX Club WA Regan LOTHIAN Semi Final 38.349 0.357
18 Hills Bmx Club WA Austin FORRESTER Semi Final 38.477 0.485
6 Westside BMX Club WA Jacob GODDARD Semi Final 39.491 1.499
16 Bunbury Bmx Club WA Daniel DORAN 1 39.529 1.537
2 Wanneroo Bmx Club WA Samuel THORPE 1 40.010 2.018
7 Southside BMX Club WA Kaden MAPSTONE 1 40.223 2.231
8 Karratha Bmx Club WA Blake WHITE 1 40.327 2.335
14 Cockburn Bmx Club WA Ruben CUNNINGHAM Semi Final 40.396 2.404
17 Bunbury Bmx Club WA Blake EDWARDS 1 40.528 2.536
30 Hills BMX Club WA Joseph REGALI 1 40.632 2.640
10 Eastern Goldfields BMX Club WA Macrae AKROYD 1 40.746 2.754
15 Bunbury Bmx Club WA Lochlan DALRYMPLE 1 41.048 3.056
5 Westside Bmx Club WA Ben PEPPER 4 41.465 3.473
21 Hills Bmx Club WA Zane HANNA 3 42.080 4.088
25 Westside BMX Club WA Max LEAHY 1 42.244 4.252
29 Southside Bmx Club WA Thomas O'DWYER 4 42.489 4.497
22 Southside BMX Club WA Jett IERACE 1 42.535 4.543
28 Northam Bmx Club WA Ethan NISKI 3 42.543 4.551
20 Southside Bmx Club WA Ethan GITTOS 2 43.031 5.039
23 Hills Bmx Club WA Jaymee JOHNS 1 43.084 5.092
33 Byford Bmx Club WA Jeremy WILSON 1 43.419 5.427
27 Tom Price BMX Club WA Jasper MURPHY 3 43.428 5.436
24 Eastern Goldfields BMX Club WA Alex KNIGHT 3 43.821 5.829
19 Hills Bmx Club WA Dylan GAYSKI 1 44.216 6.224
31 Wanneroo Bmx Club WA Cooper ROBINSON 1 44.626 6.634
12 Cockburn Bmx Club WA Callum COPELAND 4 46.740 8.748
26 Mandurah Bmx Club Inc WA Jake LEWIS 3 47.077 9.085
11 Southside Bmx Club WA Zac BUTTERWORTH 4 47.287 9.295

12 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1 Wanneroo BMX Club WA Felicity MANN Final 39.645 0.000
11 Mandurah Bmx Club Inc WA Keeley EDWARDS Final 41.230 1.585
4 Hills Bmx Club WA Alyssa SKIDMORE Final 41.725 2.080
5 Woorree Park Bmx Club WA Ashley TEAKLE Final 42.060 2.415
3 Southside BMX Club WA Kate TAYLOR 3 42.144 2.499
12 Southern Districts Bmx Club WA Peyton FINLAN 4 42.916 3.271
2 Eastern Goldfields Bmx Club WA Jordan MACAULAY Final 44.391 4.746
17 Wanneroo BMX Club WA Myah SMITH 2 44.564 4.919
18 Bunbury Bmx Club WA Shaily THOMPSON 1 46.159 6.514
19 Wanneroo BMX Club WA Claire LEE 3 46.300 6.655
10 Southern Districts BMX Club WA Imogen ABRAHALL 4 46.633 6.988
14 Wanneroo Bmx Club WA Shyanne FLYNN-WELHAN 4 47.184 7.539
16 Karratha Bmx Club WA Gemma RODGERS 3 47.415 7.770
15 Bunbury Bmx Club WA Charlotte GARRIGAN 3 48.201 8.556
20 Karratha Bmx Club WA Elly LARCOMBE 1 51.218 11.573
21 Bunbury BMX Club WA Cheyana DAYMON 2 51.512 11.867

12 Boys
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
4 Southside BMX Club WA Jayden KEOGH Final 36.230 0.000
2 Mandurah Bmx Club Inc WA Blade CHERUBINO Final 37.296 1.066
1 Wanneroo BMX Club WA Kane GRAY 4 37.575 1.345
15 Bunbury Bmx Club WA Cory CROMBIE 2 37.787 1.557
30 Bunbury Bmx Club WA Jordan RODWELL 4 38.021 1.791
3 Tom Price BMX Club WA Joseph GEMMOLA Final 38.161 1.931
32 Rockingham Bmx Club WA Oscar WATTS Semi Final 39.138 2.908
20 Bunbury Bmx Club WA Toby HOWE Semi Final 39.404 3.174
16 Southern Districts Bmx Club WA Isaiah CROOK-SIMS Semi Final 39.529 3.299
24 Southside BMX Club WA Cooper MAPSTONE Semi Final 40.061 3.831
27 Mandurah Bmx Club Inc WA Niko PATTERSON 4 40.137 3.907
14 Rockingham Bmx Club WA Joel COLLEDGE 4 40.244 4.014
8 Westside BMX Club WA Thomas POOLE 4 40.259 4.029
7 Hills Bmx Club WA Lochlen LISTER 3 40.842 4.612
11 Mandurah Bmx Club Inc WA Tahj ARMITAGE 1 41.391 5.161
31 Eastern Goldfields BMX Club WA Corbin TEHAARA 4 41.426 5.196
33 Hills Bmx Club WA Mathew JEBB 2 41.497 5.267
18 Eastern Goldfields Bmx Club WA Callum HANSEN 2 41.573 5.343
21 Eastern Goldfields BMX Club WA Nathan KAKER 3 41.724 5.494
17 Southside Bmx Club WA Jayden FLYNN 3 41.781 5.551
29 Westside Bmx Club WA Sebastien RAPLEY 4 42.032 5.802
28 Rockingham Bmx Club WA Tyron POWLES 3 42.848 6.618
23 Cockburn Bmx Club WA Bayley MAINARD 2 43.104 6.874
19 Bunbury Bmx Club WA Mitchell HARRIS 2 43.148 6.918
22 Karratha Bmx Club WA Cohan KIRKWOOD 2 43.240 7.010
10 Bunbury Bmx Club WA Bayden ADAMS 4 44.146 7.916
26 Rockingham Bmx Club WA Nicholas O'DONNELL 3 45.475 9.245
25 Westside BMX Club WA Luke MYERS 4 49.790 13.560
12 Cockburn Bmx Club WA Riley CAMPBELL 4 52.718 16.488

13 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
12 Byford BMX Club WA Alicia JOKIC Final 38.964 0.000
4 Southern Districts BMX Club WA Shantelle REA Final 39.424 0.460
1 Southside BMX Club WA Isabella IERACE Final 39.795 0.831
2 Mandurah BMX Club Inc WA Hayley HUGHES Final 40.411 1.447
5 Hills Bmx Club WA Hailey PAYNE Final 40.847 1.883
3 Hedland BMX Club WA Jasmin KILMARTIN 2 41.522 2.558
11 Byford BMX Club WA Lillyrose HARRISON 1 41.570 2.606
10 Byford Bmx Club WA Jade-Ellen WILSON 3 43.913 4.949
14 Tom Price Bmx Club WA Rylee MORPHETT 1 46.822 7.858

13 Boys
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1 Woorree Park BMX Club WA Corey TAYLOR Semi Final 34.979 0.000
12 Southside BMX Club WA Dylan CALLUM Final 35.632 0.653
6 Cockburn BMX Club WA Ammon KEOGH Final 35.632 0.653
3 Bunbury BMX Club WA Kye MUNDAY Semi Final 36.072 1.093
8 Bunbury Bmx Club WA Dylan RUSH 3 37.181 2.202
5 Wanneroo Bmx Club WA Jayden MIDDLETON-GEPP Final 37.379 2.400
2 Cockburn Bmx Club WA Jackson TATHAM 3 37.487 2.508
32 Southern Districts BMX Club WA Curtis STRONG Semi Final 37.750 2.771
4 Byford BMX Club WA Jayden KELLY Semi Final 38.332 3.353
10 Rockingham Bmx Club WA Devon BAOHM 4 38.336 3.357
34 Cockburn Bmx Club WA Regan WARD Semi Final 38.475 3.496
16 Southside BMX Club WA Jacob HARDAKER 1 39.046 4.067
7 Southside Bmx Club WA Jared JOHNSTON Semi Final 39.110 4.131
29 Cockburn Bmx Club WA Kaden SARGEANT 1 39.361 4.382
31 Bunbury Bmx Club WA Luke STONE 2 39.450 4.471
26 Tom Price BMX Club WA Thomas MURPHY 2 39.592 4.613
14 Wanneroo BMX Club WA Josh COULSON 1 39.656 4.677
27 Bunbury Bmx Club WA Calum NEILL 1 40.323 5.344
19 Southside Bmx Club WA Christopher KING 2 40.389 5.410
21 Karratha Bmx Club WA Brady KIRKWOOD 2 40.465 5.486
30 Bunbury Bmx Club WA Brendon SPENCE 4 40.740 5.761
22 Hills Bmx Club WA Jared KITSON 1 40.845 5.866
33 Hills Bmx Club WA Tiarnan VAN OSCH 1 41.475 6.496
15 Hills Bmx Club WA Darryl GEORGE 2 41.787 6.808
18 Eastern Goldfields Bmx Club WA Deacon HODGSON 3 42.139 7.160
28 Bunbury Bmx Club WA Lachlan ROSS 1 42.163 7.184
17 Wanneroo Bmx Club WA James HILL 3 42.202 7.223
23 Wanneroo BMX Club WA Tyson LIDDIARD 3 42.231 7.252
24 Hedland BMX Club WA Ethan MARLOW 3 42.540 7.561
35 Byford BMX Club WA Blake WINWOOD 3 44.776 9.797
20 Karratha Bmx Club WA Riley KING 3 45.182 10.203

14 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1 Southside BMX Club WA Bianca CAMPBELL Final 39.955 0.000
2 Hills BMX Club WA Danika CAMERON 3 40.393 0.438
5 Hills Bmx Club WA Karis REGALI Final 41.335 1.380
3 Tom Price Bmx Club WA Jenaya VINCENT 1 41.430 1.475
6 Tom Price Bmx Club WA Chante HAYES 2 42.520 2.565
7 Southside Bmx Club WA Saffron WOODS 2 42.724 2.769
8 Wanneroo Bmx Club WA Katie GRAY 2 43.165 3.210
10 Hills Bmx Club WA Mikayla NOTTLE 1 43.201 3.246
4 Woorree Park Bmx Club WA Madison LONG 2 43.580 3.625
11 Wanneroo BMX Club WA Cayla SMART 1 44.249 4.294

14 Boys
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
11 Wanneroo Bmx Club WA Dylan BENNETTS Final 33.630 0.000
24 Karratha Bmx Club WA Cruz MUSITANO Semi Final 34.141 0.511
1 Cockburn BMX Club WA Ben O'LOUGHLIN 3 35.008 1.378
3 Hills BMX Club WA Cooper DONNELLY Semi Final 35.011 1.381
5 Karratha Bmx Club WA Ryley HINCHCLIFFE Semi Final 35.376 1.746
6 Rockingham Bmx Club WA Joshua SMARTT 2 35.599 1.969
25 Bunbury Bmx Club WA Jaxon SAWYER Semi Final 35.647 2.017
22 Southern Districts Bmx Club WA Dylan MARSHALL Semi Final 35.723 2.093
2 Tom Price BMX Club WA Angelino GEMMOLA 2 35.961 2.331
27 Southern Districts Bmx Club WA Cody WALKER 3 36.573 2.943
21 Karratha Bmx Club WA Elijah LYON 2 36.606 2.976
15 Woorree Park Bmx Club WA Ryan DARCY 2 37.140 3.510
12 Woorree Park Bmx Club WA Brock BYLUND Semi Final 37.706 4.076
16 Wanneroo BMX Club WA Alec EDWARDES 1 37.753 4.123
23 Hills Bmx Club WA Lachlan MCLEOD 2 38.246 4.616
8 Byford BMX Club WA Kobe BARNES Semi Final 38.316 4.686
14 Cockburn Bmx Club WA Finn CARPENTER 1 38.323 4.693
28 Bunbury BMX Club WA Riley WESTRA 4 38.988 5.358
26 Hedland BMX Club WA Anthony VADALA 1 39.317 5.687
18 Hills Bmx Club WA Dylan HADDON 4 39.381 5.751
10 Bunbury BMX Club WA Harrison BARRY 1 39.441 5.811
17 Southside Bmx Club WA Thomas GASKIN 2 40.900 7.270
19 Tom Price Bmx Club WA Mackenzie JOLLY 1 41.594 7.964
20 Wanneroo BMX Club WA Timothy LEE 1 42.074 8.444
7 Rockingham Bmx Club WA Drew WARD 1 42.302 8.672

15 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1 Rockingham Bmx Club WA Brydie WARD 1 39.808 0.000
7 Bunbury BMX Club WA Chanel ABRAHAMSE 1 41.469 1.661
2 Southern Districts Bmx Club WA Jayde FABRY-ROCHE 1 41.507 1.699
3 Rockingham Bmx Club WA Chloe COLLEDGE 3 43.163 3.355
4 Southern Districts Bmx Club WA Anastacia CROOK-SIMS 2 43.669 3.861

15 Boys
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1 Rockingham BMX Club WA Joel FLOWER Final 33.111 0.000
16 Rockingham Bmx Club WA Kyle HILL Final 33.556 0.445
7 Karratha Bmx Club WA Callum KIRKWOOD 4 34.227 1.116
2 Westside Bmx Club WA Ethan PIMBLETT 2 34.700 1.589
12 Bunbury Bmx Club WA Matthew FITZGERALD Final 35.103 1.992
4 Hills Bmx Club WA Markus ORCHARD Final 35.465 2.354
18 Cockburn Bmx Club WA Mitchell PIANTO 1 35.540 2.429
21 Hills Bmx Club WA Lewis THEUNISSEN 3 35.687 2.576
8 Southside Bmx Club WA Yuliang SEOW 4 36.654 3.543
22 Hedland BMX Club WA James WISE 2 37.067 3.956
20 Hedland BMX Club WA Ethan SMITH 1 37.304 4.193
14 Karratha Bmx Club WA William GETHIN 1 37.885 4.774
17 Tom Price Bmx Club WA Cody JOLLY 1 40.131 7.020
15 Bunbury BMX Club WA Declan HIGHMAN 1 42.737 9.626

16 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
3 Hills BMX Club WA Kaitlin GILL Final 39.276 0.000
4 Karratha Bmx Club WA Macie BENNETTS Final 39.663 0.387
6 Hedland BMX Club WA Chelsea KILMARTIN 1 41.195 1.919
7 Tom Price Bmx Club WA Dempsey KERRISON 1 43.838 4.562
10 Hills BMX Club WA Gabbie GEORGE 1 51.739 12.463

16 Boys
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2 Westside BMX Club WA Kyle GREEN Final 32.861 0.000
1 Wanneroo BMX Club WA Tyler VERSCHUREN 4 33.182 0.321
3 Hills BMX Club WA Andrew ELLIS 3 33.663 0.802
11 Hills Bmx Club WA Joshua COOKE 3 33.732 0.871
7 Karratha Bmx Club WA Bailey KING 1 34.464 1.603
4 Cockburn BMX Club WA Brandon CAMPBELL 3 34.608 1.747
14 Bunbury BMX Club WA Lachlan RODWELL 1 35.876 3.015
8 Southside BMX Club WA Carter MIDDLETON 4 36.293 3.432
5 Northam BMX Club WA Tremayne WILLIAMSON 4 36.420 3.559
10 Rockingham BMX Club WA Drew CHURCH 3 38.060 5.199
6 Bunbury Bmx Club WA Sunni BONE 3 38.133 5.272
12 Hills Bmx Club WA Brandon EDNEY 4 39.754 6.893

17-29 Women
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
37 Eastern Goldfields BMX Club WA Petra BROWN Final 38.906 0.000
4 Southside BMX Club WA Kesia SAVILL Final 39.332 0.426
15 Southside BMX Club WA Justine SHORT Final 41.840 2.934
97 Rockingham BMX Club WA Eden COOPER 3 41.894 2.988
10 Wanneroo Bmx Club WA Corona BECKMAN Final 42.063 3.157
16 Bunbury Bmx Club WA Bethany STONE 1 43.634 4.728
14 Hills Bmx Club WA Storm MACKENZIE Final 43.787 4.881
12 Hills BMX Club WA Justine LANE 3 45.496 6.590
11 Hills Bmx Club WA Kiara COOKE 3 46.395 7.489

30+ Women
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
17 Westside Bmx Club WA Kizzy Anne WADDELL Final 40.207 0.000
93 Mandurah BMX Club Inc WA Michelle NEWPORT 4 40.472 0.265
12 Eastern Goldfields BMX Club WA Lisa HANSEN Final 42.318 2.111
16 Bunbury Bmx Club WA Liesha SUNDERLAND Final 43.033 2.826
27 Northam BMX Club WA Tamara HASSON Final 44.038 3.831
11 Cockburn Bmx Club WA Gillian BAILEY Final 46.249 6.042
10 Southern Districts Bmx Club WA Carol BAILEY Final 46.416 6.209
15 Wanneroo BMX Club WA Faye RATAJCZAK Final 48.148 7.941

17-24 Men
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1 Southside Bmx Club WA Scott GASKIN Final 33.827 0.000
77 Hills BMX Club WA Nathaniel PURSER Final 34.161 0.334
7 Bunbury Bmx Club WA Matthew BLAKE 2 34.178 0.351
17 Hills Bmx Club WA Jayden LISTER Final 34.462 0.635
3 Cockburn BMX Club WA Dylan BARWICK 1 34.650 0.823
6 Hills Bmx Club WA Hayden COOKE 2 35.159 1.332
64 Rockingham BMX Club WA Ethan COOPER 1 36.274 2.447
11 Rockingham Bmx Club WA Brandyn CHURCH 3 37.183 3.356
16 Hills BMX Club WA Bryce LANE 1 37.512 3.685
10 Cockburn BMX Club WA Damien BARWICK 2 37.661 3.834
14 Hills Bmx Club WA Mitchell GILL 2 38.630 4.803
15 Bunbury BMX Club WA Kaidan HIGHMAN 1 38.872 5.045
18 Woorree Park Bmx Club WA Caleb LONG 1 39.069 5.242
21 Byford BMX Club WA Kieran WINWOOD 4 41.915 8.088

25-39 Men
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
63 Southside BMX Club WA Matthew TONGUE 1 33.670 0.000
15 Wanneroo Bmx Club WA Pj WELHAN Semi Final 34.307 0.637
85 Bunbury BMX Club WA Jamie LEWIS 2 34.540 0.870
3 Cockburn Bmx Club WA Lance MARTIN Final 34.562 0.892
2 Byford Bmx Club WA Brett HAYSOM 2 34.995 1.325
89 Eastern Goldfields BMX Club WA Matthew BROWN 1 35.110 1.440
1 Hills Bmx Club WA Malcolm YEARDLEY 3 35.545 1.875
65 Southern Districts BMX Club WA Daniel LAIRD 1 35.655 1.985
7 Byford Bmx Club WA Bodie LETCHFORD 4 35.670 2.000
16 Wanneroo Bmx Club WA Gavin WILSON 2 36.310 2.640
11 Bunbury Bmx Club WA Craig HERRMANN Semi Final 37.528 3.858
8 Southside Bmx Club WA Shane WILLMOTT 1 38.013 4.343
4 Southside Bmx Club WA Michael PAUSEY 2 38.581 4.911
14 Southside Bmx Club WA Daniel STEEL 3 39.112 5.442
10 Tom Price Bmx Club WA Steven EDWARDS 3 39.274 5.604
86 Southern Districts BMX Club WA Brenton HEMPHILL 2 41.223 7.553

40-44 Men
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
74 Hills BMX Club WA Jade MCPHERSON Final 35.270 0.000
2 Cockburn Bmx Club WA Wayne GREEN 4 36.780 1.510
5X Southside BMX Club WA Shannon LOWE 4 37.163 1.893
5 Wanneroo Bmx Club WA Wesley HILL Final 37.439 2.169
26 Wanneroo BMX Club WA Paul THORPE 1 37.480 2.210
12 Hills Bmx Club WA Nathan HANNA 1 38.267 2.997
8 Rockingham Bmx Club WA Jason MAY Final 39.629 4.359
11 Hills Bmx Club WA Wayne EVANS 2 40.717 5.447
16 Southern Districts Bmx Club WA Martin PHILLIPS 2 41.133 5.863
15 Bunbury Bmx Club WA Clem NEILL 1 41.547 6.277

45-49 Men
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
4 Cockburn Bmx Club WA Peter COPELAND Final 37.850 0.000
6 Hills BMX Club WA Russel BIRD Final 37.964 0.114
11 Karratha Bmx Club WA Rodney GETHIN 4 38.677 0.827
10 Hills Bmx Club WA Steven DONNELLY 3 39.211 1.361
12 Wanneroo BMX Club WA Andrew KERR 1 41.747 3.897
66 Hills BMX Club WA Brad LANE 1 44.189 6.339

50+ Men
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
69 Southside BMX Club WA Paul ANDREWS Final 40.231 0.000
1 Southside Bmx Club WA Tim ROACH Final 40.231 0.000
10 Bunbury Bmx Club WA Jason PALMER 3 40.722 0.491
2 Hills Bmx Club WA John REGALI 2 42.219 1.988
11 Westside BMX Club WA Noel SAMMONS 1 43.672 3.441
3 Southside Bmx Club WA Richard GASKIN 4 46.091 5.860

Mens Junior
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
15 Hills BMX Club WA Jamie GILL Final 36.963 0.000
17 Karratha BMX Club WA Corey DAVIS 4 37.484 0.521
3 Southern Districts Bmx Club WA Ben FLETCHER 4 37.732 0.769
8 Hills Bmx Club WA Gage MADELEY Final 37.831 0.868
6 Bunbury Bmx Club WA Bailey DAVIS 2 39.613 2.650
14 Westside Bmx Club WA Felipe/Juan TABARES SALAZAR 2 39.996 3.033
12 Hills Bmx Club WA Aaron LANE 1 40.785 3.822
16 Wanneroo BMX Club WA Benjamin KEOGH 1 42.154 5.191
11 Tom Price BMX Club WA Paul KERRISON 4 46.527 9.564

Men Elite
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
513 Hills BMX Club WA Aaron NOTTLE 2 35.997 0.000
25 Eastern Goldfields BMX Club WA Darryn GOODWIN 2 36.325 0.328
10 Bunbury Bmx Club WA Jaymin KING 2 36.487 0.490
8 Hills BMX Club WA Casey HUNTER 4 36.679 0.682
15 Bunbury BMX Club WA Christopher RADOSAVLJEVIC 3 36.852 0.855
671 Hills BMX Club WA Joshua LATHWELL 2 36.975 0.978
12 Wanneroo BMX Club WA Blake SCHOFIELD 4 37.085 1.088
11 Bunbury BMX Club WA Brent WELHAN 4 37.114 1.117
14 Wanneroo BMX Club WA Ray HOUGHTON 3 37.263 1.266
35 Westside BMX Club WA Troy EWENS 3 37.611 1.614
16 Southside BMX Club WA Cameron AINGER 2 37.747 1.750
13 Hills BMX Club WA Joey GRAHAM 2 38.756 2.759
610 Hills BMX Club WA Christopher LATHWELL 2 39.001 3.004

Women Junior
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2 Southside Bmx Club WA Rachel GASKIN Final 37.807 0.000
11 Hills BMX Club WA Tymikka SKIDMORE 1 38.202 0.395
10 Hills BMX Club WA Jessica LATHWELL Final 38.485 0.678

Women Elite
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
51 Westside BMX Club WA Kirsten DELLAR Final 35.985 0.000
81 Hills BMX Club WA Catherine HOPKINS 1 37.777 1.792
403 Westside BMX Club WA Kishani GREEN 2 38.479 2.494
3 Wanneroo Bmx Club WA Airlie GOODEN 3 38.779 2.794

Top of Report