End of Report

Rd 3 Super Series Wanneroo

BMX EVENT MANAGER, Report Created 15/Mar/2015 17:59:33

All Times for All Classes


Pro Ladies

PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
909 Bunbury Bmx Club WA Rachelle SMITH 1 41.510 0.000
909 Bunbury Bmx Club WA Rachelle SMITH 2 41.740 0.230
909 Bunbury Bmx Club WA Rachelle SMITH 3 41.883 0.373
81 Hills Bmx Club WA Catherine HOPKINS 4 42.392 0.882
81 Hills Bmx Club WA Catherine HOPKINS 2 42.494 0.984
940 Eastern Goldfields Bmx Club WA Jade HANSEN 3 42.499 0.989
81 Hills Bmx Club WA Catherine HOPKINS 1 42.917 1.407
81 Hills Bmx Club WA Catherine HOPKINS 3 43.187 1.677
895 Wanneroo Bmx Club WA Airlie GOODEN 3 43.665 2.155
940 Eastern Goldfields Bmx Club WA Jade HANSEN 4 43.708 2.198
403 Westside BMX Club WA Kishani GREEN 4 44.021 2.511
909 Bunbury Bmx Club WA Rachelle SMITH 4 44.102 2.592
239 Hills Bmx Club WA Jessica LATHWELL 3 44.203 2.693
38 Hills Bmx Club WA Tymikka SKIDMORE 2 44.304 2.794
38 Hills Bmx Club WA Tymikka SKIDMORE 4 44.634 3.124
38 Hills Bmx Club WA Tymikka SKIDMORE 3 44.693 3.183
895 Wanneroo Bmx Club WA Airlie GOODEN 4 44.903 3.393
403 Westside BMX Club WA Kishani GREEN 1 44.962 3.452
403 Westside BMX Club WA Kishani GREEN 2 45.055 3.545
239 Hills Bmx Club WA Jessica LATHWELL 1 45.106 3.596
239 Hills Bmx Club WA Jessica LATHWELL 2 45.155 3.645
239 Hills Bmx Club WA Jessica LATHWELL 4 45.303 3.793
940 Eastern Goldfields Bmx Club WA Jade HANSEN 1 45.344 3.834
895 Wanneroo Bmx Club WA Airlie GOODEN 2 45.375 3.865
940 Eastern Goldfields Bmx Club WA Jade HANSEN 2 45.475 3.965
38 Hills Bmx Club WA Tymikka SKIDMORE 1 45.520 4.010
403 Westside BMX Club WA Kishani GREEN 3 46.007 4.497
895 Wanneroo Bmx Club WA Airlie GOODEN 1 47.177 5.667


Pro Men

PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
894 Wanneroo Bmx Club WA Bradley GAME Final 34.924 0.000
894 Wanneroo Bmx Club WA Bradley GAME Semi Final 35.461 0.537
513 Hills BMX Club WA Aaron NOTTLE Final 35.807 0.883
599 Byford Bmx Club WA Casey HUNTER Final 36.078 1.154
513 Hills BMX Club WA Aaron NOTTLE Semi Final 36.146 1.222
894 Wanneroo Bmx Club WA Bradley GAME 1 36.173 1.249
894 Wanneroo Bmx Club WA Bradley GAME 2 36.198 1.274
599 Byford Bmx Club WA Casey HUNTER Semi Final 36.259 1.335
25 Eastern Goldfields BMX Club WA Darryn GOODWIN Final 36.528 1.604
513 Hills BMX Club WA Aaron NOTTLE 2 36.705 1.781
513 Hills BMX Club WA Aaron NOTTLE 1 36.815 1.891
12 Wanneroo Bmx Club WA Blake SCHOFIELD Final 36.855 1.931
12 Wanneroo Bmx Club WA Blake SCHOFIELD Semi Final 36.901 1.977
25 Eastern Goldfields BMX Club WA Darryn GOODWIN Semi Final 36.988 2.064
599 Byford Bmx Club WA Casey HUNTER 3 37.144 2.220
115 Wanneroo BMX Club WA Tyler VERSCHUREN 3 37.249 2.325
894 Wanneroo Bmx Club WA Bradley GAME 3 37.257 2.333
671 Hills Bmx Club WA Joshua LATHWELL Semi Final 37.258 2.334
671 Hills Bmx Club WA Joshua LATHWELL Final 37.383 2.459
513 Hills BMX Club WA Aaron NOTTLE 3 37.394 2.470
12 Wanneroo Bmx Club WA Blake SCHOFIELD 1 37.406 2.482
25 Eastern Goldfields BMX Club WA Darryn GOODWIN 1 37.474 2.550
25 Eastern Goldfields BMX Club WA Darryn GOODWIN 2 37.625 2.701
599 Byford Bmx Club WA Casey HUNTER 2 37.633 2.709
599 Byford Bmx Club WA Casey HUNTER 1 37.640 2.716
12 Wanneroo Bmx Club WA Blake SCHOFIELD 2 37.651 2.727
369 Hills BMX Club WA Gage MADELEY 2 37.680 2.756
369 Hills BMX Club WA Gage MADELEY Semi Final 37.704 2.780
671 Hills Bmx Club WA Joshua LATHWELL 1 37.727 2.803
115 Wanneroo BMX Club WA Tyler VERSCHUREN Semi Final 37.815 2.891
54 Bunbury Bmx Club WA Brent WELHAN Semi Final 37.847 2.923
181 Bunbury Bmx Club WA Jaymin KING 3 37.853 2.929
12 Wanneroo Bmx Club WA Blake SCHOFIELD 3 37.868 2.944
610 Hills Bmx Club WA Christopher LATHWELL 3 37.879 2.955
610 Hills Bmx Club WA Christopher LATHWELL 2 37.940 3.016
671 Hills Bmx Club WA Joshua LATHWELL 3 38.056 3.132
610 Hills Bmx Club WA Christopher LATHWELL Final 38.095 3.171
369 Hills BMX Club WA Gage MADELEY 3 38.108 3.184
181 Bunbury Bmx Club WA Jaymin KING Final 38.117 3.193
671 Hills Bmx Club WA Joshua LATHWELL 2 38.138 3.214
54 Bunbury Bmx Club WA Brent WELHAN 1 38.159 3.235
181 Bunbury Bmx Club WA Jaymin KING Semi Final 38.204 3.280
181 Bunbury Bmx Club WA Jaymin KING 2 38.242 3.318
115 Wanneroo BMX Club WA Tyler VERSCHUREN 2 38.363 3.439
143 Wanneroo BMX Club WA Benjamin KEOGH Final 38.377 3.453
54 Bunbury Bmx Club WA Brent WELHAN 3 38.562 3.638
143 Wanneroo BMX Club WA Benjamin KEOGH 1 38.673 3.749
54 Bunbury Bmx Club WA Brent WELHAN 2 38.712 3.788
181 Bunbury Bmx Club WA Jaymin KING 1 38.780 3.856
143 Wanneroo BMX Club WA Benjamin KEOGH 3 38.786 3.862
711 Hills Bmx Club WA Jamie GILL 3 38.801 3.877
143 Wanneroo BMX Club WA Benjamin KEOGH 2 38.886 3.962
1223 Hills BMX Club WA Jayden LISTER Semi Final 39.000 4.076
89 Eastern Goldfields Bmx Club WA Matthew BROWN Final 39.072 4.148
744 Westside BMX Club WA Felipe/Juan TABARES 2 39.074 4.150
369 Hills BMX Club WA Gage MADELEY 1 39.092 4.168
115 Wanneroo BMX Club WA Tyler VERSCHUREN 1 39.135 4.211
380 Hills Bmx Club WA Joshua COOKE 3 39.142 4.218
25 Eastern Goldfields BMX Club WA Darryn GOODWIN 3 39.197 4.273
89 Eastern Goldfields Bmx Club WA Matthew BROWN 1 39.237 4.313
610 Hills Bmx Club WA Christopher LATHWELL 1 39.239 4.315
744 Westside BMX Club WA Felipe/Juan TABARES 3 39.239 4.315
89 Eastern Goldfields Bmx Club WA Matthew BROWN 3 39.280 4.356
1223 Hills BMX Club WA Jayden LISTER 3 39.328 4.404
723 Rockingham Bmx Club WA Joel FLOWER 3 39.362 4.438
504 Hills Bmx Club WA Mitchell CLEMENTS 2 39.383 4.459
1223 Hills BMX Club WA Jayden LISTER 2 39.450 4.526
89 Eastern Goldfields Bmx Club WA Matthew BROWN 2 39.481 4.557
723 Rockingham Bmx Club WA Joel FLOWER 2 39.648 4.724
504 Hills Bmx Club WA Mitchell CLEMENTS 3 39.658 4.734
730 Wanneroo Bmx Club WA Devon DE SWARDT 2 39.722 4.798
744 Westside BMX Club WA Felipe/Juan TABARES 1 39.855 4.931
711 Hills Bmx Club WA Jamie GILL Final 39.888 4.964
811 Hills Bmx Club WA Andrew ELLIS 3 39.942 5.018
711 Hills Bmx Club WA Jamie GILL 1 39.983 5.059
730 Wanneroo Bmx Club WA Devon DE SWARDT 3 40.064 5.140
811 Hills Bmx Club WA Andrew ELLIS 2 40.130 5.206
610 Hills Bmx Club WA Christopher LATHWELL Semi Final 40.145 5.221
711 Hills Bmx Club WA Jamie GILL Semi Final 40.269 5.345
121 Southside Bmx Club WA Cooper FULLER 1 40.452 5.528
811 Hills Bmx Club WA Andrew ELLIS 1 40.536 5.612
143 Wanneroo BMX Club WA Benjamin KEOGH Semi Final 40.890 5.966
115 Wanneroo BMX Club WA Tyler VERSCHUREN Final 40.895 5.971
380 Hills Bmx Club WA Joshua COOKE 1 40.910 5.986
1223 Hills BMX Club WA Jayden LISTER 1 41.013 6.089
711 Hills Bmx Club WA Jamie GILL 2 41.109 6.185
1223 Hills BMX Club WA Jayden LISTER Final 41.312 6.388
1475 Hills Bmx Club WA Hayden COOKE 1 41.516 6.592
50 Rockingham Bmx Club WA Mark DIXON 2 41.522 6.598
391 Rockingham BMX Club WA Kyle HILL 1 41.570 6.646
723 Rockingham Bmx Club WA Joel FLOWER 1 41.861 6.937
50 Rockingham Bmx Club WA Mark DIXON 3 42.004 7.080
121 Southside Bmx Club WA Cooper FULLER 2 42.152 7.228
945 Cockburn Bmx Club WA Mitchell PIANTO 1 42.771 7.847
1475 Hills Bmx Club WA Hayden COOKE 2 43.083 8.159
504 Hills Bmx Club WA Mitchell CLEMENTS 1 43.405 8.481
121 Southside Bmx Club WA Cooper FULLER 3 44.020 9.096
945 Cockburn Bmx Club WA Mitchell PIANTO 3 44.374 9.450
391 Rockingham BMX Club WA Kyle HILL 3 45.555 10.631
744 Westside BMX Club WA Felipe/Juan TABARES Semi Final 46.212 11.288
945 Cockburn Bmx Club WA Mitchell PIANTO 2 46.878 11.954
1475 Hills Bmx Club WA Hayden COOKE 3 47.501 12.577
391 Rockingham BMX Club WA Kyle HILL 2 47.842 12.918
89 Eastern Goldfields Bmx Club WA Matthew BROWN Semi Final 54.619 19.695
730 Wanneroo Bmx Club WA Devon DE SWARDT 1 57.391 22.467
50 Rockingham Bmx Club WA Mark DIXON 1 1:01.745 26.821
380 Hills Bmx Club WA Joshua COOKE 2 1:02.836 27.912
369 Hills BMX Club WA Gage MADELEY Final 1:11.747 36.823


Masters 30+ Years

PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
52 Westside Bmx Club WA Peter-John WELHAN 3 39.303 0.000
52 Westside Bmx Club WA Peter-John WELHAN 2 39.635 0.332
52 Westside Bmx Club WA Peter-John WELHAN 1 39.642 0.339
75 Hills Bmx Club WA Malcolm YEARDLEY Final 40.277 0.974
28 Cockburn Bmx Club WA Lance MARTIN Final 40.523 1.220
28 Cockburn Bmx Club WA Lance MARTIN 2 40.863 1.560
149 Wanneroo Bmx Club WA Wesley HILL Final 41.184 1.881
52 Westside Bmx Club WA Peter-John WELHAN Final 41.222 1.919
75 Hills Bmx Club WA Malcolm YEARDLEY 1 41.231 1.928
82 Southside Bmx Club WA William CELIS 3 41.347 2.044
28 Cockburn Bmx Club WA Lance MARTIN 1 41.451 2.148
415 Wanneroo Bmx Club WA Daniel GRAY 3 41.561 2.258
75 Hills Bmx Club WA Malcolm YEARDLEY 3 41.650 2.347
82 Southside Bmx Club WA William CELIS Final 41.722 2.419
409 Byford Bmx Club WA Bodie LETCHFORD 1 41.753 2.450
409 Byford Bmx Club WA Bodie LETCHFORD 3 41.780 2.477
409 Byford Bmx Club WA Bodie LETCHFORD 2 41.848 2.545
82 Southside Bmx Club WA William CELIS 1 42.075 2.772
409 Byford Bmx Club WA Bodie LETCHFORD Final 42.124 2.821
149 Wanneroo Bmx Club WA Wesley HILL 2 42.131 2.828
430 Byford Bmx Club WA Brett HAYSOM 1 42.162 2.859
430 Byford Bmx Club WA Brett HAYSOM Final 42.357 3.054
149 Wanneroo Bmx Club WA Wesley HILL 1 42.465 3.162
430 Byford Bmx Club WA Brett HAYSOM 3 42.670 3.367
149 Wanneroo Bmx Club WA Wesley HILL 3 42.765 3.462
28 Cockburn Bmx Club WA Lance MARTIN 3 42.867 3.564
415 Wanneroo Bmx Club WA Daniel GRAY 2 43.254 3.951
415 Wanneroo Bmx Club WA Daniel GRAY Final 43.476 4.173
75 Hills Bmx Club WA Malcolm YEARDLEY 2 44.436 5.133
430 Byford Bmx Club WA Brett HAYSOM 2 44.772 5.469
45 Southside Bmx Club WA Matt BUTTERWORTH 1 45.168 5.865
? Club Unknown ? Christopher SUMMERFIELD 2 48.607 9.304
? Club Unknown ? Christopher SUMMERFIELD 1 50.068 10.765
? Club Unknown ? Christopher SUMMERFIELD 3 50.693 11.390
45 Southside Bmx Club WA Matt BUTTERWORTH 2 1:11.708 32.405
415 Wanneroo Bmx Club WA Daniel GRAY 1 1:15.654 36.351
82 Southside Bmx Club WA William CELIS 2 1:16.172 36.869


8-10 Girls Voucher

PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2211 Byford Bmx Club WA Sienna SHARP 1 54.131 0.000
1691 Wanneroo Bmx Club WA Kennedy THORPE 2 54.584 0.453
1691 Wanneroo Bmx Club WA Kennedy THORPE 1 55.119 0.988
1691 Wanneroo Bmx Club WA Kennedy THORPE 4 55.642 1.511
1691 Wanneroo Bmx Club WA Kennedy THORPE 3 56.650 2.519
2211 Byford Bmx Club WA Sienna SHARP 4 56.925 2.794
2211 Byford Bmx Club WA Sienna SHARP 2 57.278 3.147
2068 Byford Bmx Club WA Kelsey MORROW 1 57.566 3.435
2068 Byford Bmx Club WA Kelsey MORROW 2 57.685 3.554
2068 Byford Bmx Club WA Kelsey MORROW 4 58.537 4.406
2211 Byford Bmx Club WA Sienna SHARP 3 59.990 5.859
2068 Byford Bmx Club WA Kelsey MORROW 3 1:01.261 7.130
1606 Bunbury Bmx Club WA Tamilee SPENCE 2 1:05.425 11.294
1606 Bunbury Bmx Club WA Tamilee SPENCE 3 1:07.025 12.894
1606 Bunbury Bmx Club WA Tamilee SPENCE 4 1:08.860 14.729
1606 Bunbury Bmx Club WA Tamilee SPENCE 1 1:10.096 15.965
1864 Mandurah BMX Club inc WA Sarah Jane MIDDLETON 1 1:11.625 17.494
1864 Mandurah BMX Club inc WA Sarah Jane MIDDLETON 4 1:11.743 17.612
1864 Mandurah BMX Club inc WA Sarah Jane MIDDLETON 3 1:12.679 18.548
1864 Mandurah BMX Club inc WA Sarah Jane MIDDLETON 2 1:13.242 19.111


8-10 Boys Voucher

PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2164 Westside Bmx Club WA Angus RICHARDS 1 44.317 0.000
2164 Westside Bmx Club WA Angus RICHARDS Final 44.903 0.586
2164 Westside Bmx Club WA Angus RICHARDS 2 44.940 0.623
1489 Byford BMX Club WA Bailey JOKIC 2 45.278 0.961
1957 Westside BMX Club WA Dillon MCKEEN 2 45.467 1.150
1652 Hills Bmx Club WA Jacob HEAL-BUCZAK 3 45.678 1.361
1489 Byford BMX Club WA Bailey JOKIC 1 45.964 1.647
1652 Hills Bmx Club WA Jacob HEAL-BUCZAK Final 46.141 1.824
1957 Westside BMX Club WA Dillon MCKEEN 3 46.323 2.006
1489 Byford BMX Club WA Bailey JOKIC 3 46.375 2.058
1652 Hills Bmx Club WA Jacob HEAL-BUCZAK 1 46.382 2.065
1652 Hills Bmx Club WA Jacob HEAL-BUCZAK 2 46.616 2.299
1957 Westside BMX Club WA Dillon MCKEEN 1 46.844 2.527
2164 Westside Bmx Club WA Angus RICHARDS 3 47.896 3.579
2262 Mandurah BMX Club inc WA Steele CHERUBINO 1 48.498 4.181
2177 Wanneroo Bmx Club WA Zack LIDDIARD 1 48.716 4.399
1714 Woorree Park Bmx Club WA Lochlan TAYLOR 1 48.838 4.521
2262 Mandurah BMX Club inc WA Steele CHERUBINO Final 49.404 5.087
1957 Westside BMX Club WA Dillon MCKEEN Final 49.625 5.308
2262 Mandurah BMX Club inc WA Steele CHERUBINO 3 49.659 5.342
1714 Woorree Park Bmx Club WA Lochlan TAYLOR 2 50.395 6.078
1886 Bunbury BMX Club WA Cameron WYATT 2 50.588 6.271
2262 Mandurah BMX Club inc WA Steele CHERUBINO 2 51.166 6.849
1714 Woorree Park Bmx Club WA Lochlan TAYLOR 3 51.320 7.003
1351 Byford BMX Club WA Tyson WILLIAMS 1 51.549 7.232
1886 Bunbury BMX Club WA Cameron WYATT 1 51.608 7.291
1351 Byford BMX Club WA Tyson WILLIAMS 2 52.002 7.685
1351 Byford BMX Club WA Tyson WILLIAMS Final 52.261 7.944
1351 Byford BMX Club WA Tyson WILLIAMS 3 52.471 8.154
1886 Bunbury BMX Club WA Cameron WYATT 3 52.597 8.280
1714 Woorree Park Bmx Club WA Lochlan TAYLOR Final 53.218 8.901
1550 Westside Bmx Club WA Jacob PALMER 2 54.011 9.694
1550 Westside Bmx Club WA Jacob PALMER 1 54.805 10.488
1964 Southside Bmx Club WA Luca WOODS 1 55.261 10.944
1550 Westside Bmx Club WA Jacob PALMER 3 55.371 11.054
2323 Eastern Goldfields Bmx Club WA Aarlen TEHAARA 2 57.321 13.004
1964 Southside Bmx Club WA Luca WOODS 3 57.716 13.399
1886 Bunbury BMX Club WA Cameron WYATT Final 57.970 13.653
609 Wanneroo Bmx Club WA Hudson WALKER 1 58.487 14.170
2351 Eastern Goldfields Bmx Club WA Koltyn TEHAARA 3 58.664 14.347
2351 Eastern Goldfields Bmx Club WA Koltyn TEHAARA 2 58.940 14.623
2323 Eastern Goldfields Bmx Club WA Aarlen TEHAARA 3 59.018 14.701
609 Wanneroo Bmx Club WA Hudson WALKER 2 1:00.632 16.315
2587 Southern Districts Bmx Club WA Kynan ABRAHAM 2 1:02.492 18.175
609 Wanneroo Bmx Club WA Hudson WALKER 3 1:02.595 18.278
2587 Southern Districts Bmx Club WA Kynan ABRAHAM 1 1:03.824 19.507
2587 Southern Districts Bmx Club WA Kynan ABRAHAM 3 1:04.240 19.923
1489 Byford BMX Club WA Bailey JOKIC Final 1:12.990 28.673
2351 Eastern Goldfields Bmx Club WA Koltyn TEHAARA 1 1:16.404 32.087
2323 Eastern Goldfields Bmx Club WA Aarlen TEHAARA 1 2:10.521 86.204


11-12 Girls Voucher

PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
983 Wanneroo Bmx Club WA Felicity MANN 1 47.244 0.000
121 Rockingham Bmx Club WA Kira HILL 1 48.408 1.164
983 Wanneroo Bmx Club WA Felicity MANN 4 48.939 1.695
1931 Westside Bmx Club WA Lilyanne CROFT 4 49.060 1.816
1931 Westside Bmx Club WA Lilyanne CROFT 1 49.268 2.024
1879 Hills Bmx Club WA Alyssa SKIDMORE 1 49.278 2.034
983 Wanneroo Bmx Club WA Felicity MANN 2 49.430 2.186
121 Rockingham Bmx Club WA Kira HILL 2 50.155 2.911
1931 Westside Bmx Club WA Lilyanne CROFT 2 50.189 2.945
1879 Hills Bmx Club WA Alyssa SKIDMORE 2 50.268 3.024
121 Rockingham Bmx Club WA Kira HILL 4 50.462 3.218
1879 Hills Bmx Club WA Alyssa SKIDMORE 4 51.041 3.797
983 Wanneroo Bmx Club WA Felicity MANN 3 51.569 4.325
1931 Westside Bmx Club WA Lilyanne CROFT 3 51.699 4.455
121 Rockingham Bmx Club WA Kira HILL 3 51.789 4.545
TJ Byford BMX Club WA Tehlia JOKIC 1 53.551 6.307
TJ Byford BMX Club WA Tehlia JOKIC 2 54.949 7.705
1879 Hills Bmx Club WA Alyssa SKIDMORE 3 1:48.540 61.296


11-12 Boys Voucher

PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1323 Southside BMX Club WA Jayden KEOGH Final 44.120 0.000
1495 Mandurah Bmx Club Inc WA Blade CHERUBINO Final 44.519 0.399
1677 Hills BMX Club WA Lochlen LISTER 2 44.590 0.470
1495 Mandurah Bmx Club Inc WA Blade CHERUBINO 1 44.709 0.589
1520 Westside Bmx Club WA Ben PEPPER 2 44.921 0.801
2003 Eastern Goldfields Bmx Club WA Callum HANSEN 1 45.260 1.140
1323 Southside BMX Club WA Jayden KEOGH 1 45.559 1.439
1520 Westside Bmx Club WA Ben PEPPER Final 45.596 1.476
1495 Mandurah Bmx Club Inc WA Blade CHERUBINO 2 45.616 1.496
1323 Southside BMX Club WA Jayden KEOGH 2 45.704 1.584
1323 Southside BMX Club WA Jayden KEOGH 3 45.741 1.621
1495 Mandurah Bmx Club Inc WA Blade CHERUBINO 3 45.951 1.831
2003 Eastern Goldfields Bmx Club WA Callum HANSEN 2 46.348 2.228
1252 Southside Bmx Club WA Kaden MAPSTONE 3 46.397 2.277
1346 Southside Bmx Club WA Cooper MAPSTONE 2 46.411 2.291
1252 Southside Bmx Club WA Kaden MAPSTONE 2 46.682 2.562
1677 Hills BMX Club WA Lochlen LISTER 3 46.942 2.822
1520 Westside Bmx Club WA Ben PEPPER 1 47.332 3.212
2003 Eastern Goldfields Bmx Club WA Callum HANSEN Final 47.347 3.227
2003 Eastern Goldfields Bmx Club WA Callum HANSEN 3 47.393 3.273
1346 Southside Bmx Club WA Cooper MAPSTONE Final 47.627 3.507
2166 Southside Bmx Club WA Jayden FLYNN 3 47.785 3.665
1677 Hills BMX Club WA Lochlen LISTER 1 47.796 3.676
1346 Southside Bmx Club WA Cooper MAPSTONE 3 47.902 3.782
1346 Southside Bmx Club WA Cooper MAPSTONE 1 47.933 3.813
2166 Southside Bmx Club WA Jayden FLYNN 2 48.136 4.016
1677 Hills BMX Club WA Lochlen LISTER Final 48.320 4.200
1520 Westside Bmx Club WA Ben PEPPER 3 48.510 4.390
2166 Southside Bmx Club WA Jayden FLYNN 1 48.551 4.431
788 Westside BMX Club WA Thomas POOLE 1 48.712 4.592
1948 Eastern Goldfields Bmx Club WA Corbin TEHAARA 2 48.916 4.796
1252 Southside Bmx Club WA Kaden MAPSTONE 1 49.033 4.913
1252 Southside Bmx Club WA Kaden MAPSTONE Final 49.293 5.173
1948 Eastern Goldfields Bmx Club WA Corbin TEHAARA 3 49.488 5.368
788 Westside BMX Club WA Thomas POOLE 2 50.015 5.895
1169 Byford Bmx Club WA Jeremy WILSON 3 50.634 6.514
2166 Southside Bmx Club WA Jayden FLYNN Final 50.681 6.561
1245 Wanneroo Bmx Club WA Ryley WALKER 1 51.095 6.975
788 Westside BMX Club WA Thomas POOLE 3 51.099 6.979
1245 Wanneroo Bmx Club WA Ryley WALKER 3 51.392 7.272
1169 Byford Bmx Club WA Jeremy WILSON 1 51.622 7.502
1169 Byford Bmx Club WA Jeremy WILSON 2 51.930 7.810
1094 Bunbury Bmx Club WA Mitchell HARRIS 1 52.392 8.272
1545 Bunbury BMX Club WA Cory CROMBIE 3 52.659 8.539
1245 Wanneroo Bmx Club WA Ryley WALKER 2 53.018 8.898
1948 Eastern Goldfields Bmx Club WA Corbin TEHAARA 1 53.055 8.935
1894 Bunbury Bmx Club WA Blair CHRISTENSEN 1 54.393 10.273
1545 Bunbury BMX Club WA Cory CROMBIE 1 54.501 10.381
1094 Bunbury Bmx Club WA Mitchell HARRIS 2 55.719 11.599
1894 Bunbury Bmx Club WA Blair CHRISTENSEN 2 56.604 12.484
1545 Bunbury BMX Club WA Cory CROMBIE 2 57.000 12.880
1894 Bunbury Bmx Club WA Blair CHRISTENSEN 3 57.426 13.306
1094 Bunbury Bmx Club WA Mitchell HARRIS 3 57.805 13.685


13-15 Girls Voucher

PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1655 Southside Bmx Club WA Isabella IERACE 4 45.777 0.000
2154 Southern Districts Bmx Club WA Shantelle REA 4 45.941 0.164
2154 Southern Districts Bmx Club WA Shantelle REA 1 46.384 0.607
1655 Southside Bmx Club WA Isabella IERACE 1 46.684 0.907
2154 Southern Districts Bmx Club WA Shantelle REA 3 46.832 1.055
2154 Southern Districts Bmx Club WA Shantelle REA 2 47.000 1.223
1655 Southside Bmx Club WA Isabella IERACE 2 47.656 1.879
1655 Southside Bmx Club WA Isabella IERACE 3 47.656 1.879
AJ Byford BMX Club WA Alicia JOKIC 4 49.889 4.112
1196 Southside BMX Club WA Saffron WOODS 4 49.894 4.117
1196 Southside BMX Club WA Saffron WOODS 1 49.911 4.134
1196 Southside BMX Club WA Saffron WOODS 2 50.328 4.551
1196 Southside BMX Club WA Saffron WOODS 3 50.703 4.926
AJ Byford BMX Club WA Alicia JOKIC 2 51.198 5.421
AJ Byford BMX Club WA Alicia JOKIC 1 51.288 5.511
AJ Byford BMX Club WA Alicia JOKIC 3 51.956 6.179
1688 Byford Bmx Club WA Jade-Ellen WILSON 2 54.023 8.246
1688 Byford Bmx Club WA Jade-Ellen WILSON 1 54.048 8.271
1688 Byford Bmx Club WA Jade-Ellen WILSON 4 54.409 8.632
1688 Byford Bmx Club WA Jade-Ellen WILSON 3 55.106 9.329


13-15 Boys Voucher

PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1532 Wanneroo BMX Club WA Dylan BENNETTS 2 39.860 0.000
2170 Hills Bmx Club WA Cooper DONNELLY Final 40.214 0.354
1962 Woorree Park Bmx Club WA Corey TAYLOR 2 40.632 0.772
2170 Hills Bmx Club WA Cooper DONNELLY 1 41.193 1.333
781 Hills Bmx Club WA Markus ORCHARD 2 41.232 1.372
2170 Hills Bmx Club WA Cooper DONNELLY 2 41.321 1.461
781 Hills Bmx Club WA Markus ORCHARD 3 41.345 1.485
2170 Hills Bmx Club WA Cooper DONNELLY 3 41.688 1.828
1335 Rockingham Bmx Club WA Joshua SMARTT 1 41.882 2.022
195 Wanneroo BMX Club WA Alec EDWARDES 2 41.957 2.097
1335 Rockingham Bmx Club WA Joshua SMARTT 2 42.038 2.178
1335 Rockingham Bmx Club WA Joshua SMARTT 3 42.064 2.204
1962 Woorree Park Bmx Club WA Corey TAYLOR 3 42.358 2.498
1962 Woorree Park Bmx Club WA Corey TAYLOR 1 42.430 2.570
781 Hills Bmx Club WA Markus ORCHARD 1 42.575 2.715
1962 Woorree Park Bmx Club WA Corey TAYLOR Final 42.939 3.079
195 Wanneroo BMX Club WA Alec EDWARDES 3 43.408 3.548
195 Wanneroo BMX Club WA Alec EDWARDES 1 43.421 3.561
2097 Woorree Park Bmx Club WA Ryan DARCY 1 44.651 4.791
2097 Woorree Park Bmx Club WA Ryan DARCY 2 44.707 4.847
2097 Woorree Park Bmx Club WA Ryan DARCY Final 46.370 6.510
2097 Woorree Park Bmx Club WA Ryan DARCY 3 46.790 6.930
1354 Cockburn Bmx Club WA Jackson TATHAM 1 46.985 7.125
1763 Bunbury Bmx Club WA Dylan RUSH 2 48.155 8.295
2158 Wanneroo Bmx Club WA Tyson LIDDIARD 1 48.211 8.351
1354 Cockburn Bmx Club WA Jackson TATHAM 2 48.431 8.571
1354 Cockburn Bmx Club WA Jackson TATHAM 3 49.318 9.458
1763 Bunbury Bmx Club WA Dylan RUSH 1 50.001 10.141
1763 Bunbury Bmx Club WA Dylan RUSH 3 50.255 10.395
936 Mandurah BMX Club inc WA Ben O'LOUGHLIN 1 51.300 11.440
195 Wanneroo BMX Club WA Alec EDWARDES Final 55.253 15.393
1335 Rockingham Bmx Club WA Joshua SMARTT Final 55.697 15.837
2158 Wanneroo Bmx Club WA Tyson LIDDIARD 2 55.919 16.059
2158 Wanneroo Bmx Club WA Tyson LIDDIARD 3 1:01.115 21.255
936 Mandurah BMX Club inc WA Ben O'LOUGHLIN 2 1:03.227 23.367
781 Hills Bmx Club WA Markus ORCHARD Final 1:08.646 28.786


8-10 Boys Cruiser

PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
8SA Wanneroo BMX Club WA Darcy ROBINSON 2 47.659 0.000
8SA Wanneroo BMX Club WA Darcy ROBINSON 1 48.222 0.563
8SA Wanneroo BMX Club WA Darcy ROBINSON 3 48.843 1.184
6SS Southside Bmx Club WA Cooper HISCOX 2 49.571 1.912
8SA Wanneroo BMX Club WA Darcy ROBINSON 4 49.697 2.038
6SS Southside Bmx Club WA Cooper HISCOX 1 50.647 2.988
6SS Southside Bmx Club WA Cooper HISCOX 3 50.893 3.234
6SS Southside Bmx Club WA Cooper HISCOX 4 52.732 5.073
2834 Wanneroo BMX Club WA Koby RATAJCZAK 2 54.070 6.411
2834 Wanneroo BMX Club WA Koby RATAJCZAK 1 54.526 6.867
2834 Wanneroo BMX Club WA Koby RATAJCZAK 3 54.979 7.320
1366 Hills Bmx Club WA Brock PULJAR 1 55.318 7.659
1767 Wanneroo Bmx Club WA Calvin MOYLAN 2 55.630 7.971
2834 Wanneroo BMX Club WA Koby RATAJCZAK 4 55.980 8.321
1767 Wanneroo Bmx Club WA Calvin MOYLAN 1 55.991 8.332
2330 Byford Bmx Club WA Beau MURRAY 2 56.300 8.641
1366 Hills Bmx Club WA Brock PULJAR 4 57.186 9.527
1767 Wanneroo Bmx Club WA Calvin MOYLAN 4 57.193 9.534
2330 Byford Bmx Club WA Beau MURRAY 1 57.285 9.626
1767 Wanneroo Bmx Club WA Calvin MOYLAN 3 58.239 10.580
1366 Hills Bmx Club WA Brock PULJAR 3 58.836 11.177
1366 Hills Bmx Club WA Brock PULJAR 2 58.983 11.324


11-12 Boys Cruiser

PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1705 Wanneroo Bmx Club WA Samuel THORPE 2 43.275 0.000
1705 Wanneroo Bmx Club WA Samuel THORPE 3 43.455 0.180
1705 Wanneroo Bmx Club WA Samuel THORPE Final 43.566 0.291
1705 Wanneroo Bmx Club WA Samuel THORPE 1 44.415 1.140
7A Hills BMX Club WA Jay ALLAN 2 44.568 1.293
7A Hills BMX Club WA Jay ALLAN 1 44.837 1.562
4A Hills BMX Club WA Austin FORRESTER Final 45.158 1.883
4A Hills BMX Club WA Austin FORRESTER 2 45.535 2.260
7A Hills BMX Club WA Jay ALLAN 3 45.553 2.278
4A Hills BMX Club WA Austin FORRESTER 3 45.744 2.469
1416 Tom Price Bmx Club WA Jordan CALLUM Final 45.835 2.560
4A Hills BMX Club WA Austin FORRESTER 1 45.859 2.584
7A Hills BMX Club WA Jay ALLAN Final 45.926 2.651
4WA Westside Bmx Club WA Jacob GODDARD 1 46.636 3.361
1416 Tom Price Bmx Club WA Jordan CALLUM 1 46.970 3.695
4WA Westside Bmx Club WA Jacob GODDARD 3 47.042 3.767
4WA Westside Bmx Club WA Jacob GODDARD Final 47.538 4.263
4WA Westside Bmx Club WA Jacob GODDARD 2 47.681 4.406
1416 Tom Price Bmx Club WA Jordan CALLUM 2 48.167 4.892
2143 Hills Bmx Club WA Joseph REGALI 1 48.564 5.289
1416 Tom Price Bmx Club WA Jordan CALLUM 3 48.708 5.433
788 Westside BMX Club WA Thomas POOLE 3 48.722 5.447
2143 Hills Bmx Club WA Joseph REGALI 2 48.927 5.652
1558 Hills Bmx Club WA Riley FLETCHER 3 49.598 6.323
1558 Hills Bmx Club WA Riley FLETCHER 2 49.630 6.355
2143 Hills Bmx Club WA Joseph REGALI Final 49.696 6.421
788 Westside BMX Club WA Thomas POOLE 2 50.146 6.871
1558 Hills Bmx Club WA Riley FLETCHER 1 50.344 7.069
1558 Hills Bmx Club WA Riley FLETCHER Final 50.401 7.126
2143 Hills Bmx Club WA Joseph REGALI 3 50.946 7.671
1659 Southside BMX Club WA Kate TAYLOR 2 51.100 7.825
1659 Southside BMX Club WA Kate TAYLOR 1 53.413 10.138
1659 Southside BMX Club WA Kate TAYLOR Final 55.849 12.574
1659 Southside BMX Club WA Kate TAYLOR 3 1:09.258 25.983


13-14 Boys Cruiser

PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1401 Tom Price Bmx Club WA Dylan CALLUM 1 45.784 0.000
1401 Tom Price Bmx Club WA Dylan CALLUM 2 47.150 1.366
1401 Tom Price Bmx Club WA Dylan CALLUM 4 47.448 1.664
1401 Tom Price Bmx Club WA Dylan CALLUM 3 48.049 2.265
798 Bunbury Bmx Club WA Luke STONE 1 48.628 2.844
798 Bunbury Bmx Club WA Luke STONE 2 49.600 3.816
798 Bunbury Bmx Club WA Luke STONE 4 50.327 4.543
798 Bunbury Bmx Club WA Luke STONE 3 50.632 4.848


17-24 Mens Cruiser

PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
166 Wanneroo BMX Club WA Devon DE SWARDT 2 40.267 0.000
166 Wanneroo BMX Club WA Devon DE SWARDT 4 40.291 0.024
166 Wanneroo BMX Club WA Devon DE SWARDT 1 40.870 0.603
166 Wanneroo BMX Club WA Devon DE SWARDT 3 41.067 0.800
652 Karratha BMX Club WA Aron SHARP 2 42.350 2.083
652 Karratha BMX Club WA Aron SHARP 1 42.361 2.094
652 Karratha BMX Club WA Aron SHARP 4 42.596 2.329
652 Karratha BMX Club WA Aron SHARP 3 42.748 2.481
920 Woorree Park Bmx Club WA Caleb LONG 1 42.929 2.662
204 Rockingham BMX Club WA Brandyn CHURCH 2 43.133 2.866
204 Rockingham BMX Club WA Brandyn CHURCH 4 43.416 3.149
606 Cockburn Bmx Club WA Damien BARWICK 2 43.505 3.238
871 Rockingham Bmx Club WA Brayden COLLEDGE 3 43.510 3.243
204 Rockingham BMX Club WA Brandyn CHURCH 3 43.791 3.524
204 Rockingham BMX Club WA Brandyn CHURCH 1 43.982 3.715
606 Cockburn Bmx Club WA Damien BARWICK 4 44.308 4.041
606 Cockburn Bmx Club WA Damien BARWICK 1 44.484 4.217
871 Rockingham Bmx Club WA Brayden COLLEDGE 4 45.590 5.323
871 Rockingham Bmx Club WA Brayden COLLEDGE 2 46.189 5.922
871 Rockingham Bmx Club WA Brayden COLLEDGE 1 46.225 5.958
606 Cockburn Bmx Club WA Damien BARWICK 3 49.429 9.162


17+Womens Cruiser

PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1102 Eastern Goldfields Bmx Club WA Lisa HANSEN 2 47.195 0.000
1102 Eastern Goldfields Bmx Club WA Lisa HANSEN 3 47.514 0.319
1102 Eastern Goldfields Bmx Club WA Lisa HANSEN 4 48.931 1.736
326 Wanneroo Bmx Club WA Corona BECKMAN 1 49.060 1.865
1102 Eastern Goldfields Bmx Club WA Lisa HANSEN 1 49.711 2.516
326 Wanneroo Bmx Club WA Corona BECKMAN 3 50.104 2.909
326 Wanneroo Bmx Club WA Corona BECKMAN 2 51.186 3.991
5WA Bunbury Bmx Club WA Bethany STONE 1 52.230 5.035
5WA Bunbury Bmx Club WA Bethany STONE 4 53.746 6.551
5WA Bunbury Bmx Club WA Bethany STONE 2 53.953 6.758
5WA Bunbury Bmx Club WA Bethany STONE 3 54.074 6.879
974 Wanneroo Bmx Club WA Faye RATAJCZAK 4 59.392 12.197
1026 Hills BMX Club WA Storm MACKENZIE 3 59.513 12.318
974 Wanneroo Bmx Club WA Faye RATAJCZAK 2 59.720 12.525
1026 Hills BMX Club WA Storm MACKENZIE 4 59.753 12.558
974 Wanneroo Bmx Club WA Faye RATAJCZAK 1 1:00.060 12.865
974 Wanneroo Bmx Club WA Faye RATAJCZAK 3 1:00.446 13.251
1026 Hills BMX Club WA Storm MACKENZIE 2 1:03.557 16.362
1026 Hills BMX Club WA Storm MACKENZIE 1 1:04.100 16.905


30-34 Mens Cruiser

PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
8 Wanneroo Bmx Club WA Dean BAILEY 2 43.423 0.000
384 Southside Bmx Club WA Murray NOTTAGE 4 43.865 0.442
829 Bunbury Bmx Club WA Craig HERRMANN 4 43.917 0.494
384 Southside Bmx Club WA Murray NOTTAGE 3 44.045 0.622
8 Wanneroo Bmx Club WA Dean BAILEY 3 44.328 0.905
384 Southside Bmx Club WA Murray NOTTAGE 1 44.487 1.064
384 Southside Bmx Club WA Murray NOTTAGE 2 44.575 1.152
8 Wanneroo Bmx Club WA Dean BAILEY 1 44.625 1.202
8 Wanneroo Bmx Club WA Dean BAILEY 4 44.849 1.426
829 Bunbury Bmx Club WA Craig HERRMANN 2 45.035 1.612
829 Bunbury Bmx Club WA Craig HERRMANN 1 45.244 1.821
829 Bunbury Bmx Club WA Craig HERRMANN 3 45.269 1.846
718 Southside Bmx Club WA Stephen EGAN 2 45.925 2.502
718 Southside Bmx Club WA Stephen EGAN 3 46.434 3.011
718 Southside Bmx Club WA Stephen EGAN 4 46.698 3.275
718 Southside Bmx Club WA Stephen EGAN 1 47.200 3.777


35-39 Mens Cruiser

PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
75 Hills Bmx Club WA Malcolm YEARDLEY 2 44.680 0.000
75 Hills Bmx Club WA Malcolm YEARDLEY 1 44.691 0.011
853 Wanneroo Bmx Club WA Derek BROMLEWE 2 45.075 0.395
442 Westside BMX Club WA Kizzy Anne WADDELL 1 45.286 0.606
75 Hills Bmx Club WA Malcolm YEARDLEY 4 45.359 0.679
305 Southside BMX Club WA Ross CLARK 2 45.725 1.045
442 Westside BMX Club WA Kizzy Anne WADDELL 2 45.803 1.123
853 Wanneroo Bmx Club WA Derek BROMLEWE 1 45.820 1.140
75 Hills Bmx Club WA Malcolm YEARDLEY 3 46.078 1.398
853 Wanneroo Bmx Club WA Derek BROMLEWE 4 46.150 1.470
442 Westside BMX Club WA Kizzy Anne WADDELL 4 46.379 1.699
305 Southside BMX Club WA Ross CLARK 4 46.615 1.935
853 Wanneroo Bmx Club WA Derek BROMLEWE 3 46.792 2.112
442 Westside BMX Club WA Kizzy Anne WADDELL 3 46.815 2.135
305 Southside BMX Club WA Ross CLARK 1 47.051 2.371
305 Southside BMX Club WA Ross CLARK 3 54.969 10.289


40+ Mens Cruiser

PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
474 Hills BMX Club WA Russel BIRD 4 41.985 0.000
474 Hills BMX Club WA Russel BIRD 2 42.380 0.395
474 Hills BMX Club WA Russel BIRD 1 42.427 0.442
474 Hills BMX Club WA Russel BIRD 3 43.131 1.146
338 Cockburn Bmx Club WA Peter COPELAND 2 43.594 1.609
338 Cockburn Bmx Club WA Peter COPELAND 4 43.832 1.847
338 Cockburn Bmx Club WA Peter COPELAND 1 43.908 1.923
338 Cockburn Bmx Club WA Peter COPELAND 3 44.609 2.624
44 Southside BMX Club WA Leo BONE 3 44.962 2.977
44 Southside BMX Club WA Leo BONE 1 45.268 3.283
44 Southside BMX Club WA Leo BONE 2 45.804 3.819
214 Cockburn Bmx Club WA Daniel BIRRELL 3 45.828 3.843
214 Cockburn Bmx Club WA Daniel BIRRELL 4 45.996 4.011
1942 Westside Bmx Club WA Mark COSTA 2 46.390 4.405
214 Cockburn Bmx Club WA Daniel BIRRELL 1 46.821 4.836
1942 Westside Bmx Club WA Mark COSTA 1 47.518 5.533
1942 Westside Bmx Club WA Mark COSTA 3 47.623 5.638
207 Byford Bmx Club WA Damien WATERMAN 2 47.778 5.793
207 Byford Bmx Club WA Damien WATERMAN 3 48.656 6.671
1942 Westside Bmx Club WA Mark COSTA 4 48.703 6.718
207 Byford Bmx Club WA Damien WATERMAN 1 48.957 6.972
214 Cockburn Bmx Club WA Daniel BIRRELL 2 50.071 8.086
207 Byford Bmx Club WA Damien WATERMAN 4 51.281 9.296
44 Southside BMX Club WA Leo BONE 4 1:06.130 24.145


17+ Women

PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
442 Westside Bmx Club WA Kizzy Anne WADDELL Final 45.225 0.000
442 Westside Bmx Club WA Kizzy Anne WADDELL 1 45.326 0.101
442 Westside Bmx Club WA Kizzy Anne WADDELL 2 46.176 0.951
1343 Southern Districts Bmx Club WA Brittney REA Final 47.492 2.267
6WA Mandurah Bmx Club Inc WA Michelle NEWPORT 1 47.906 2.681
6WA Mandurah Bmx Club Inc WA Michelle NEWPORT 3 48.011 2.786
326 Wanneroo BMX Club WA Corona BECKMAN 1 48.366 3.141
442 Westside Bmx Club WA Kizzy Anne WADDELL 3 48.398 3.173
1343 Southern Districts Bmx Club WA Brittney REA 2 48.503 3.278
6WA Mandurah Bmx Club Inc WA Michelle NEWPORT Final 48.607 3.382
6WA Mandurah Bmx Club Inc WA Michelle NEWPORT 2 48.997 3.772
1343 Southern Districts Bmx Club WA Brittney REA 3 49.145 3.920
27 Hills BMX Club WA Tamara HASSON 3 49.390 4.165
1343 Southern Districts Bmx Club WA Brittney REA 1 49.480 4.255
326 Wanneroo BMX Club WA Corona BECKMAN 3 49.622 4.397
27 Hills BMX Club WA Tamara HASSON 1 49.771 4.546
326 Wanneroo BMX Club WA Corona BECKMAN Final 50.028 4.803
27 Hills BMX Club WA Tamara HASSON 2 50.128 4.903
27 Hills BMX Club WA Tamara HASSON Final 50.543 5.318
795 Bunbury Bmx Club WA Bethany STONE Final 52.038 6.813
326 Wanneroo BMX Club WA Corona BECKMAN 2 52.419 7.194
795 Bunbury Bmx Club WA Bethany STONE 3 52.852 7.627
795 Bunbury Bmx Club WA Bethany STONE 1 53.063 7.838
795 Bunbury Bmx Club WA Bethany STONE 2 55.844 10.619
1019 Hills Bmx Club WA Kiara COOKE Final 56.014 10.789
1019 Hills Bmx Club WA Kiara COOKE 1 56.795 11.570
1019 Hills Bmx Club WA Kiara COOKE 3 57.258 12.033
1019 Hills Bmx Club WA Kiara COOKE 2 57.661 12.436
974 Wanneroo BMX Club WA Faye RATAJCZAK 3 58.677 13.452
974 Wanneroo BMX Club WA Faye RATAJCZAK 1 59.392 14.167
974 Wanneroo BMX Club WA Faye RATAJCZAK 2 59.694 14.469
974 Wanneroo BMX Club WA Faye RATAJCZAK Final 59.881 14.656


17-29 Men

PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
115 Wanneroo Bmx Club WA Tyler VERSCHUREN Final 38.160 0.000
115 Wanneroo Bmx Club WA Tyler VERSCHUREN 1 38.637 0.477
828 Westside Bmx Club WA Hadan MCCANN Final 38.700 0.540
828 Westside Bmx Club WA Hadan MCCANN 3 38.718 0.558
115 Wanneroo Bmx Club WA Tyler VERSCHUREN 2 38.745 0.585
828 Westside Bmx Club WA Hadan MCCANN 2 39.078 0.918
822 Cockburn Bmx Club WA Dylan BARWICK 3 39.180 1.020
115 Wanneroo Bmx Club WA Tyler VERSCHUREN 3 39.264 1.104
648 Southside BMX Club WA Scott GASKIN Final 39.434 1.274
828 Westside Bmx Club WA Hadan MCCANN 1 39.538 1.378
648 Southside BMX Club WA Scott GASKIN 2 39.973 1.813
1475 Hills Bmx Club WA Hayden COOKE 3 40.597 2.437
648 Southside BMX Club WA Scott GASKIN 3 40.704 2.544
1475 Hills Bmx Club WA Hayden COOKE 2 40.931 2.771
811 Hills Bmx Club WA Andrew ELLIS 3 41.219 3.059
1475 Hills Bmx Club WA Hayden COOKE 1 41.230 3.070
822 Cockburn Bmx Club WA Dylan BARWICK 1 41.394 3.234
238 Wanneroo Bmx Club WA Dane TAPP 2 41.937 3.777
648 Southside BMX Club WA Scott GASKIN 1 42.016 3.856
709 Cockburn BMX Club WA Jarrod POWELL 3 42.148 3.988
1690 Wanneroo Bmx Club WA Dylan CHAPMAN-SCOTT 2 42.319 4.159
1690 Wanneroo Bmx Club WA Dylan CHAPMAN-SCOTT Final 42.337 4.177
238 Wanneroo Bmx Club WA Dane TAPP 3 42.359 4.199
606 Cockburn Bmx Club WA Damien BARWICK 2 42.504 4.344
652 Karratha BMX Club WA Aron SHARP 2 42.559 4.399
1690 Wanneroo Bmx Club WA Dylan CHAPMAN-SCOTT 1 42.599 4.439
652 Karratha BMX Club WA Aron SHARP 1 42.675 4.515
238 Wanneroo Bmx Club WA Dane TAPP Final 43.032 4.872
204 Rockingham Bmx Club WA Brandyn CHURCH 1 43.069 4.909
238 Wanneroo Bmx Club WA Dane TAPP 1 43.558 5.398
606 Cockburn Bmx Club WA Damien BARWICK 1 43.613 5.453
1690 Wanneroo Bmx Club WA Dylan CHAPMAN-SCOTT 3 43.711 5.551
204 Rockingham Bmx Club WA Brandyn CHURCH 2 43.810 5.650
304 Southside BMX Club WA Jack PERRYMAN 3 45.656 7.496
204 Rockingham Bmx Club WA Brandyn CHURCH 3 45.879 7.719
709 Cockburn BMX Club WA Jarrod POWELL 1 45.894 7.734
304 Southside BMX Club WA Jack PERRYMAN 2 45.971 7.811
1779 Hills Bmx Club WA Mitchell GILL 3 46.520 8.360
1779 Hills Bmx Club WA Mitchell GILL 2 46.706 8.546
304 Southside BMX Club WA Jack PERRYMAN 1 46.780 8.620
204 Rockingham Bmx Club WA Brandyn CHURCH Final 47.112 8.952
1779 Hills Bmx Club WA Mitchell GILL 1 48.489 10.329
709 Cockburn BMX Club WA Jarrod POWELL 2 51.435 13.275
652 Karratha BMX Club WA Aron SHARP 3 55.915 17.755
606 Cockburn Bmx Club WA Damien BARWICK 3 1:04.112 25.952
920 Woorree Park Bmx Club WA Caleb LONG 1 1:14.734 36.574
1475 Hills Bmx Club WA Hayden COOKE Final 1:29.437 51.277
822 Cockburn Bmx Club WA Dylan BARWICK Final 1:29.562 51.402


8 Girls

PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1166 Mandurah Bmx Club Inc WA Chayse ARMITAGE 4 1:02.178 0.000
1166 Mandurah Bmx Club Inc WA Chayse ARMITAGE 2 1:02.907 0.729
2716 Wanneroo Bmx Club WA Maya THORPE 1 1:03.990 1.812
1166 Mandurah Bmx Club Inc WA Chayse ARMITAGE 1 1:04.233 2.055
2716 Wanneroo Bmx Club WA Maya THORPE 2 1:04.602 2.424
2648 Wanneroo Bmx Club WA Amy ELIAS 3 1:05.069 2.891
2716 Wanneroo Bmx Club WA Maya THORPE 3 1:05.620 3.442
2648 Wanneroo Bmx Club WA Amy ELIAS 1 1:05.937 3.759
2648 Wanneroo Bmx Club WA Amy ELIAS 4 1:06.210 4.032
1166 Mandurah Bmx Club Inc WA Chayse ARMITAGE 3 1:06.590 4.412
2716 Wanneroo Bmx Club WA Maya THORPE 4 1:06.666 4.488
2648 Wanneroo Bmx Club WA Amy ELIAS 2 1:06.907 4.729
2874 Wanneroo BMX Club WA Lara SHEPHARD 1 1:07.612 5.434
2874 Wanneroo BMX Club WA Lara SHEPHARD 2 1:07.958 5.780
2874 Wanneroo BMX Club WA Lara SHEPHARD 4 1:10.627 8.449
2498 Rockingham BMX Club WA Shanae FLEMING 1 1:14.225 12.047
2498 Rockingham BMX Club WA Shanae FLEMING 4 1:18.276 16.098
2498 Rockingham BMX Club WA Shanae FLEMING 2 1:19.004 16.826
2498 Rockingham BMX Club WA Shanae FLEMING 3 1:19.945 17.767
2874 Wanneroo BMX Club WA Lara SHEPHARD 3 1:29.785 27.607


8 Boys

PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2671 Wanneroo Bmx Club WA Matias HARRIS Final 49.949 0.000
1885 Hills BMX Club WA Tyler GAYSKI Final 50.011 0.062
1885 Hills BMX Club WA Tyler GAYSKI Semi Final 50.467 0.518
2834 Wanneroo BMX Club WA Koby RATAJCZAK 2 50.501 0.552
2671 Wanneroo Bmx Club WA Matias HARRIS 1/4 Final 50.706 0.757
1885 Hills BMX Club WA Tyler GAYSKI 2 50.845 0.896
2671 Wanneroo Bmx Club WA Matias HARRIS 2 50.846 0.897
2671 Wanneroo Bmx Club WA Matias HARRIS 1 50.975 1.026
1885 Hills BMX Club WA Tyler GAYSKI 1 51.088 1.139
2671 Wanneroo Bmx Club WA Matias HARRIS Semi Final 51.155 1.206
1835 Byford Bmx Club WA Alexander DAWES Semi Final 51.167 1.218
1451 Wanneroo Bmx Club WA Riley CAVANOUGH Semi Final 51.579 1.630
1835 Byford Bmx Club WA Alexander DAWES 1 51.605 1.656
2671 Wanneroo Bmx Club WA Matias HARRIS 3 51.623 1.674
2579 Wanneroo Bmx Club WA Andrew MOSS Semi Final 51.855 1.906
1885 Hills BMX Club WA Tyler GAYSKI 1/4 Final 51.892 1.943
1835 Byford Bmx Club WA Alexander DAWES 2 51.922 1.973
2579 Wanneroo Bmx Club WA Andrew MOSS 1 51.925 1.976
2834 Wanneroo BMX Club WA Koby RATAJCZAK 1 52.131 2.182
2834 Wanneroo BMX Club WA Koby RATAJCZAK 3 52.458 2.509
2579 Wanneroo Bmx Club WA Andrew MOSS Final 52.489 2.540
1835 Byford Bmx Club WA Alexander DAWES 1/4 Final 52.560 2.611
1767 Wanneroo Bmx Club WA Calvin MOYLAN Semi Final 52.590 2.641
1767 Wanneroo Bmx Club WA Calvin MOYLAN 1 52.809 2.860
2620 Byford Bmx Club WA Charlie D'AGOSTINO Semi Final 53.117 3.168
1767 Wanneroo Bmx Club WA Calvin MOYLAN 1/4 Final 53.178 3.229
1451 Wanneroo Bmx Club WA Riley CAVANOUGH 1 53.189 3.240
2579 Wanneroo Bmx Club WA Andrew MOSS 3 53.238 3.289
1767 Wanneroo Bmx Club WA Calvin MOYLAN Final 53.239 3.290
1451 Wanneroo Bmx Club WA Riley CAVANOUGH 1/4 Final 53.312 3.363
1835 Byford Bmx Club WA Alexander DAWES Final 53.385 3.436
1451 Wanneroo Bmx Club WA Riley CAVANOUGH Final 53.424 3.475
1767 Wanneroo Bmx Club WA Calvin MOYLAN 2 53.891 3.942
2620 Byford Bmx Club WA Charlie D'AGOSTINO 1/4 Final 53.916 3.967
1691 Wanneroo Bmx Club WA Kennedy THORPE Semi Final 53.963 4.014
1885 Hills BMX Club WA Tyler GAYSKI 3 54.026 4.077
1451 Wanneroo Bmx Club WA Riley CAVANOUGH 2 54.064 4.115
1767 Wanneroo Bmx Club WA Calvin MOYLAN 3 54.106 4.157
2535 Byford BMX Club WA Rory GIANNINI 1 54.249 4.300
1691 Wanneroo Bmx Club WA Kennedy THORPE 1 54.537 4.588
2620 Byford Bmx Club WA Charlie D'AGOSTINO 2 54.544 4.595
2535 Byford BMX Club WA Rory GIANNINI 1/4 Final 54.791 4.842
1964 Southside Bmx Club WA Luca WOODS 1/4 Final 54.792 4.843
1964 Southside Bmx Club WA Luca WOODS 1 54.898 4.949
2535 Byford BMX Club WA Rory GIANNINI Semi Final 54.918 4.969
2620 Byford Bmx Club WA Charlie D'AGOSTINO 1 55.137 5.188
1964 Southside Bmx Club WA Luca WOODS 3 55.182 5.233
1691 Wanneroo Bmx Club WA Kennedy THORPE 3 55.237 5.288
2204 Byford Bmx Club WA Jordyn SUMMERS Semi Final 55.375 5.426
2475 Woorree Park BMX Club WA Dylan SERMAN 1/4 Final 55.433 5.484
1380 Hills Bmx Club WA Cody CLANCY 1 55.551 5.602
2204 Byford Bmx Club WA Jordyn SUMMERS 2 55.554 5.605
1691 Wanneroo Bmx Club WA Kennedy THORPE 1/4 Final 55.584 5.635
1964 Southside Bmx Club WA Luca WOODS 2 55.584 5.635
2531 Cockburn Bmx Club WA Cody BIRRELL 1/4 Final 55.639 5.690
2620 Byford Bmx Club WA Charlie D'AGOSTINO 3 55.692 5.743
2569 Wanneroo BMX Club WA Brock COLVIN 1/4 Final 55.743 5.794
2216 Southern Districts Bmx Club WA James SWAR 1/4 Final 55.891 5.942
1691 Wanneroo Bmx Club WA Kennedy THORPE 2 56.023 6.074
2579 Wanneroo Bmx Club WA Andrew MOSS 1/4 Final 56.065 6.116
2535 Byford BMX Club WA Rory GIANNINI 2 56.268 6.319
2607 Cockburn Bmx Club WA Jacob SEPAROVICH Semi Final 56.355 6.406
2569 Wanneroo BMX Club WA Brock COLVIN 1 56.379 6.430
2607 Cockburn Bmx Club WA Jacob SEPAROVICH 1 56.435 6.486
2475 Woorree Park BMX Club WA Dylan SERMAN 3 56.485 6.536
2204 Byford Bmx Club WA Jordyn SUMMERS 1/4 Final 56.508 6.559
2475 Woorree Park BMX Club WA Dylan SERMAN 1 56.509 6.560
2607 Cockburn Bmx Club WA Jacob SEPAROVICH 2 56.556 6.607
1964 Southside Bmx Club WA Luca WOODS Semi Final 56.632 6.683
2531 Cockburn Bmx Club WA Cody BIRRELL 2 56.698 6.749
1691 Wanneroo Bmx Club WA Kennedy THORPE Final 56.720 6.771
2216 Southern Districts Bmx Club WA James SWAR 3 56.734 6.785
2323 Eastern Goldfields Bmx Club WA Aarlen TEHAARA 1 56.780 6.831
2535 Byford BMX Club WA Rory GIANNINI 3 56.826 6.877
1380 Hills Bmx Club WA Cody CLANCY 1/4 Final 56.836 6.887
2808 Wanneroo Bmx Club WA Jamie WOODWARD 2 56.955 7.006
2569 Wanneroo BMX Club WA Brock COLVIN 3 57.011 7.062
2579 Wanneroo Bmx Club WA Andrew MOSS 2 57.048 7.099
1380 Hills Bmx Club WA Cody CLANCY 3 57.074 7.125
1150 Southern Districts BMX Club WA Jack PHILLIPS 2 57.168 7.219
2323 Eastern Goldfields Bmx Club WA Aarlen TEHAARA 3 57.253 7.304
2204 Byford Bmx Club WA Jordyn SUMMERS 3 57.585 7.636
2216 Southern Districts Bmx Club WA James SWAR 2 57.641 7.692
2475 Woorree Park BMX Club WA Dylan SERMAN Semi Final 57.702 7.753
2475 Woorree Park BMX Club WA Dylan SERMAN 2 57.787 7.838
2387 Hills Bmx Club WA Connor GEORGE 1 57.824 7.875
2607 Cockburn Bmx Club WA Jacob SEPAROVICH 1/4 Final 57.897 7.948
1150 Southern Districts BMX Club WA Jack PHILLIPS 1 57.945 7.996
2808 Wanneroo Bmx Club WA Jamie WOODWARD 1 58.008 8.059
2808 Wanneroo Bmx Club WA Jamie WOODWARD 1/4 Final 58.076 8.127
2323 Eastern Goldfields Bmx Club WA Aarlen TEHAARA 1/4 Final 58.107 8.158
2531 Cockburn Bmx Club WA Cody BIRRELL 1 58.234 8.285
2569 Wanneroo BMX Club WA Brock COLVIN Semi Final 58.368 8.419
1150 Southern Districts BMX Club WA Jack PHILLIPS 3 58.416 8.467
2323 Eastern Goldfields Bmx Club WA Aarlen TEHAARA 2 58.651 8.702
1198 Hills BMX Club WA James MITCHELL 1 58.757 8.808
2808 Wanneroo Bmx Club WA Jamie WOODWARD 3 58.820 8.871
1198 Hills BMX Club WA James MITCHELL 2 58.925 8.976
2347 Southside Bmx Club WA Daniel BAKER 3 59.059 9.110
2607 Cockburn Bmx Club WA Jacob SEPAROVICH 3 59.166 9.217
2531 Cockburn Bmx Club WA Cody BIRRELL 3 59.322 9.373
2387 Hills Bmx Club WA Connor GEORGE 2 59.412 9.463
2204 Byford Bmx Club WA Jordyn SUMMERS 1 59.451 9.502
1198 Hills BMX Club WA James MITCHELL 3 59.516 9.567
2569 Wanneroo BMX Club WA Brock COLVIN 2 59.814 9.865
2535 Byford BMX Club WA Rory GIANNINI Final 59.893 9.944
2216 Southern Districts Bmx Club WA James SWAR 1 1:00.045 10.096
2347 Southside Bmx Club WA Daniel BAKER 1 1:00.273 10.324
609 Wanneroo Bmx Club WA Hudson WALKER 2 1:00.633 10.684
2201 Mandurah BMX Club inc WA Brennan NEWPORT 1 1:00.652 10.703
2842 Mandurah Bmx Club Inc WA Ronald MCBRIDE 1 1:01.044 11.095
2387 Hills Bmx Club WA Connor GEORGE 3 1:01.155 11.206
199 Southside Bmx Club WA Riley CLARK 3 1:01.310 11.361
2587 Southern Districts Bmx Club WA Kynan ABRAHAM 1 1:01.742 11.793
2393 Wanneroo Bmx Club WA Ashley KERR 3 1:01.911 11.962
199 Southside Bmx Club WA Riley CLARK 1 1:02.179 12.230
2393 Wanneroo Bmx Club WA Ashley KERR 1 1:02.211 12.262
2347 Southside Bmx Club WA Daniel BAKER 2 1:02.309 12.360
2842 Mandurah Bmx Club Inc WA Ronald MCBRIDE 2 1:02.431 12.482
2688 Southern Districts BMX Club WA Austen ABRAHALL 2 1:02.612 12.663
2201 Mandurah BMX Club inc WA Brennan NEWPORT 2 1:02.853 12.904
2073 Hills Bmx Club WA Jackson GOSCIMINSKI 3 1:03.023 13.074
609 Wanneroo Bmx Club WA Hudson WALKER 1 1:03.213 13.264
2201 Mandurah BMX Club inc WA Brennan NEWPORT 3 1:03.341 13.392
2688 Southern Districts BMX Club WA Austen ABRAHALL 3 1:03.569 13.620
2499 Rockingham Bmx Club WA Jack CONNOLLY 1 1:03.690 13.741
2688 Southern Districts BMX Club WA Austen ABRAHALL 1 1:03.982 14.033
2205 Southern Districts BMX Club WA Codie HEMPHILL 2 1:04.023 14.074
2710 Bunbury Bmx Club WA Jayden GARRIGAN 1 1:04.056 14.107
2393 Wanneroo Bmx Club WA Ashley KERR 2 1:04.329 14.380
1451 Wanneroo Bmx Club WA Riley CAVANOUGH 3 1:05.028 15.079
2777 Wanneroo Bmx Club WA Slade SKIDMORE 2 1:05.165 15.216
2710 Bunbury Bmx Club WA Jayden GARRIGAN 2 1:05.594 15.645
2499 Rockingham Bmx Club WA Jack CONNOLLY 3 1:05.641 15.692
2205 Southern Districts BMX Club WA Codie HEMPHILL 3 1:05.730 15.781
2073 Hills Bmx Club WA Jackson GOSCIMINSKI 1 1:06.085 16.136
1535 Hills Bmx Club WA Murphy DONNELLY 3 1:06.507 16.558
2499 Rockingham Bmx Club WA Jack CONNOLLY 2 1:06.693 16.744
2842 Mandurah Bmx Club Inc WA Ronald MCBRIDE 3 1:07.052 17.103
2777 Wanneroo Bmx Club WA Slade SKIDMORE 1 1:08.031 18.082
1835 Byford Bmx Club WA Alexander DAWES 3 1:08.316 18.367
2710 Bunbury Bmx Club WA Jayden GARRIGAN 3 1:09.904 19.955
1380 Hills Bmx Club WA Cody CLANCY 2 1:11.030 21.081
2834 Wanneroo BMX Club WA Koby RATAJCZAK 1/4 Final 1:12.720 22.771
609 Wanneroo Bmx Club WA Hudson WALKER 3 1:19.185 29.236
2587 Southern Districts Bmx Club WA Kynan ABRAHAM 2 1:22.085 32.136
2777 Wanneroo Bmx Club WA Slade SKIDMORE 3 1:24.278 34.329


9 Girls

PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1WA Byford Bmx Club WA Sienna SHARP 1 53.160 0.000
2WA Byford Bmx Club WA Mia LETCHFORD 1 53.643 0.483
2WA Byford Bmx Club WA Mia LETCHFORD 3 54.662 1.502
4WA Byford Bmx Club WA Kelsey MORROW 1 56.113 2.953
2WA Byford Bmx Club WA Mia LETCHFORD 2 56.204 3.044
1WA Byford Bmx Club WA Sienna SHARP 3 56.338 3.178
2214 Hills Bmx Club WA Demi EVANS 1 56.525 3.365
1WA Byford Bmx Club WA Sienna SHARP 2 57.049 3.889
6106 Northam Bmx Club WA Trinity JEFFERIES 3 57.487 4.327
2171 Wanneroo Bmx Club WA Baylee CICCHINI 2 57.830 4.670
2171 Wanneroo Bmx Club WA Baylee CICCHINI 1 57.923 4.763
6106 Northam Bmx Club WA Trinity JEFFERIES 2 57.976 4.816
4WA Byford Bmx Club WA Kelsey MORROW 3 58.461 5.301
2214 Hills Bmx Club WA Demi EVANS 2 58.546 5.386
6106 Northam Bmx Club WA Trinity JEFFERIES 1 58.590 5.430
2WA Byford Bmx Club WA Mia LETCHFORD Final 58.599 5.439
4WA Byford Bmx Club WA Kelsey MORROW 2 58.779 5.619
2171 Wanneroo Bmx Club WA Baylee CICCHINI 3 58.935 5.775
2214 Hills Bmx Club WA Demi EVANS 3 59.720 6.560
1WA Byford Bmx Club WA Sienna SHARP Final 1:01.934 8.774
2324 Wanneroo BMX Club WA Jasmine ERCEG 1 1:02.506 9.346
2214 Hills Bmx Club WA Demi EVANS Final 1:03.053 9.893
2171 Wanneroo Bmx Club WA Baylee CICCHINI Final 1:03.798 10.638
6106 Northam Bmx Club WA Trinity JEFFERIES Final 1:03.986 10.826
1606 Bunbury Bmx Club WA Tamilee SPENCE 2 1:04.039 10.879
2324 Wanneroo BMX Club WA Jasmine ERCEG 2 1:04.049 10.889
1606 Bunbury Bmx Club WA Tamilee SPENCE 3 1:04.107 10.947
5SS Hills Bmx Club WA Keeley DONNELLY 1 1:04.413 11.253
4WA Byford Bmx Club WA Kelsey MORROW Final 1:04.455 11.295
1636 Rockingham Bmx Club WA Caitlin DALLY 1 1:04.531 11.371
1636 Rockingham Bmx Club WA Caitlin DALLY 2 1:05.038 11.878
2324 Wanneroo BMX Club WA Jasmine ERCEG 3 1:05.596 12.436
1636 Rockingham Bmx Club WA Caitlin DALLY 3 1:06.218 13.058
5SS Hills Bmx Club WA Keeley DONNELLY 2 1:06.420 13.260
8686 Wanneroo Bmx Club WA Grace BROMLEWE 3 1:07.415 14.255
1606 Bunbury Bmx Club WA Tamilee SPENCE 1 1:09.211 16.051
1636 Rockingham Bmx Club WA Caitlin DALLY Final 1:10.905 17.745
1606 Bunbury Bmx Club WA Tamilee SPENCE Final 1:10.930 17.770
8686 Wanneroo Bmx Club WA Grace BROMLEWE 1 1:11.189 18.029
8686 Wanneroo Bmx Club WA Grace BROMLEWE 2 1:11.481 18.321
1864 Mandurah BMX Club inc WA Sarah Jane MIDDLETON 1 1:11.494 18.334
5SS Hills Bmx Club WA Keeley DONNELLY 3 1:12.325 19.165
1864 Mandurah BMX Club inc WA Sarah Jane MIDDLETON 2 1:12.335 19.175
1864 Mandurah BMX Club inc WA Sarah Jane MIDDLETON 3 1:15.994 22.834


9 Boys Novice

PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1634 Bunbury Bmx Club WA Jack DALRYMPLE Final 49.513 0.000
1634 Bunbury Bmx Club WA Jack DALRYMPLE Semi Final 49.965 0.452
1886 Bunbury BMX Club WA Cameron WYATT Semi Final 50.031 0.518
1634 Bunbury Bmx Club WA Jack DALRYMPLE 1 50.047 0.534
1634 Bunbury Bmx Club WA Jack DALRYMPLE 3 50.127 0.614
2293 Hills BMX Club WA Kallan BROWN Semi Final 50.481 0.968
1886 Bunbury BMX Club WA Cameron WYATT 2 50.517 1.004
1634 Bunbury Bmx Club WA Jack DALRYMPLE 2 50.603 1.090
2293 Hills BMX Club WA Kallan BROWN 2 50.724 1.211
2293 Hills BMX Club WA Kallan BROWN 1 50.832 1.319
1886 Bunbury BMX Club WA Cameron WYATT Final 51.052 1.539
2292 Cockburn Bmx Club WA Dylan MURRAY 2 51.233 1.720
2292 Cockburn Bmx Club WA Dylan MURRAY 3 51.408 1.895
2293 Hills BMX Club WA Kallan BROWN Final 51.629 2.116
1886 Bunbury BMX Club WA Cameron WYATT 3 52.153 2.640
2292 Cockburn Bmx Club WA Dylan MURRAY 1 52.659 3.146
2293 Hills BMX Club WA Kallan BROWN 3 52.833 3.320
1886 Bunbury BMX Club WA Cameron WYATT 1 52.944 3.431
1752 Byford Bmx Club WA Taj HAMILTON Final 53.182 3.669
1752 Byford Bmx Club WA Taj HAMILTON Semi Final 53.417 3.904
1407 Byford Bmx Club WA Jay LANDER 3 53.524 4.011
1366 Hills Bmx Club WA Brock PULJAR Semi Final 53.945 4.432
1752 Byford Bmx Club WA Taj HAMILTON 3 53.975 4.462
1490 Byford Bmx Club WA Blade HAYSOM 1 54.019 4.506
1366 Hills Bmx Club WA Brock PULJAR 3 54.030 4.517
1752 Byford Bmx Club WA Taj HAMILTON 1 54.131 4.618
1366 Hills Bmx Club WA Brock PULJAR 2 54.185 4.672
2330 Byford Bmx Club WA Beau MURRAY Semi Final 54.307 4.794
1407 Byford Bmx Club WA Jay LANDER Semi Final 54.394 4.881
1490 Byford Bmx Club WA Blade HAYSOM 3 54.779 5.266
1752 Byford Bmx Club WA Taj HAMILTON 2 54.857 5.344
2330 Byford Bmx Club WA Beau MURRAY Final 54.873 5.360
1465 Westside Bmx Club WA Flynn COSTA 1 55.338 5.825
1407 Byford Bmx Club WA Jay LANDER 1 55.348 5.835
1366 Hills Bmx Club WA Brock PULJAR Final 55.380 5.867
1490 Byford Bmx Club WA Blade HAYSOM 2 55.502 5.989
2330 Byford Bmx Club WA Beau MURRAY 3 55.819 6.306
1465 Westside Bmx Club WA Flynn COSTA Semi Final 55.828 6.315
2330 Byford Bmx Club WA Beau MURRAY 2 56.001 6.488
1407 Byford Bmx Club WA Jay LANDER 2 56.006 6.493
1366 Hills Bmx Club WA Brock PULJAR 1 56.045 6.532
2351 Eastern Goldfields Bmx Club WA Koltyn TEHAARA 2 56.128 6.615
1732 Wanneroo Bmx Club WA Cody SMART Semi Final 56.351 6.838
2351 Eastern Goldfields Bmx Club WA Koltyn TEHAARA Semi Final 56.617 7.104
1407 Byford Bmx Club WA Jay LANDER Final 56.923 7.410
1490 Byford Bmx Club WA Blade HAYSOM Semi Final 57.033 7.520
1274 Wanneroo Bmx Club WA Christian WOLHUTER 1 57.043 7.530
1465 Westside Bmx Club WA Flynn COSTA 3 57.130 7.617
1732 Wanneroo Bmx Club WA Cody SMART 1 57.241 7.728
1844 Westside Bmx Club WA Kade METTIMANO 1 57.375 7.862
1732 Wanneroo Bmx Club WA Cody SMART 3 57.668 8.155
1274 Wanneroo Bmx Club WA Christian WOLHUTER 2 57.685 8.172
1274 Wanneroo Bmx Club WA Christian WOLHUTER 3 58.013 8.500
2034 Cockburn Bmx Club WA Ethan SLOB 1 58.037 8.524
2010 Hills Bmx Club WA Rory BRADLEY 1 58.063 8.550
1274 Wanneroo Bmx Club WA Christian WOLHUTER Semi Final 58.320 8.807
2034 Cockburn Bmx Club WA Ethan SLOB 3 58.690 9.177
2010 Hills Bmx Club WA Rory BRADLEY 3 58.757 9.244
2351 Eastern Goldfields Bmx Club WA Koltyn TEHAARA 1 58.881 9.368
2034 Cockburn Bmx Club WA Ethan SLOB 2 59.058 9.545
1432 Cockburn Bmx Club WA Brodie MURRAY 3 59.255 9.742
1732 Wanneroo Bmx Club WA Cody SMART 2 59.260 9.747
2010 Hills Bmx Club WA Rory BRADLEY Semi Final 59.397 9.884
1844 Westside Bmx Club WA Kade METTIMANO 3 59.773 10.260
1432 Cockburn Bmx Club WA Brodie MURRAY 1 59.818 10.305
1432 Cockburn Bmx Club WA Brodie MURRAY 2 1:00.168 10.655
1584 Westside BMX Club WA Josh DAWS 2 1:00.693 11.180
2290 Mandurah BMX Club inc WA Caleb MCKNIGHT 3 1:00.695 11.182
2352 Northam Bmx Club WA Hamish NEILL 3 1:00.858 11.345
2034 Cockburn Bmx Club WA Ethan SLOB Semi Final 1:00.873 11.360
2290 Mandurah BMX Club inc WA Caleb MCKNIGHT Semi Final 1:01.025 11.512
1584 Westside BMX Club WA Josh DAWS 1 1:01.129 11.616
2010 Hills Bmx Club WA Rory BRADLEY 2 1:01.458 11.945
1465 Westside Bmx Club WA Flynn COSTA 2 1:01.605 12.092
2351 Eastern Goldfields Bmx Club WA Koltyn TEHAARA 3 1:01.685 12.172
1584 Westside BMX Club WA Josh DAWS 3 1:01.827 12.314
1844 Westside Bmx Club WA Kade METTIMANO 2 1:02.040 12.527
2290 Mandurah BMX Club inc WA Caleb MCKNIGHT 2 1:02.170 12.657
2352 Northam Bmx Club WA Hamish NEILL 2 1:03.106 13.593
2290 Mandurah BMX Club inc WA Caleb MCKNIGHT 1 1:04.563 15.050


9 Boys Expert

PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1WA Wanneroo Bmx Club WA Darcy ROBINSON 2 47.016 0.000
1WA Wanneroo Bmx Club WA Darcy ROBINSON Final 47.354 0.338
2WA Hills Bmx Club WA Dylan ANDREWS Final 47.966 0.950
2262 Mandurah BMX Club inc WA Steele CHERUBINO 1 48.004 0.988
2WA Hills Bmx Club WA Dylan ANDREWS 3 48.595 1.579
2262 Mandurah BMX Club inc WA Steele CHERUBINO 2 48.599 1.583
2WA Hills Bmx Club WA Dylan ANDREWS 1 48.935 1.919
2WA Hills Bmx Club WA Dylan ANDREWS 2 49.008 1.992
1238 Mandurah Bmx Club Inc WA Jack NEWMAN Final 49.025 2.009
1WA Wanneroo Bmx Club WA Darcy ROBINSON 1 49.209 2.193
2262 Mandurah BMX Club inc WA Steele CHERUBINO 3 49.226 2.210
3 WA Southside Bmx Club WA Mitchell CAMPBELL Final 49.352 2.336
1WA Wanneroo Bmx Club WA Darcy ROBINSON 3 49.441 2.425
4WA Eastern Goldfields BMX Club WA Joshua TICKELL 2 49.664 2.648
1764 Westside BMX Club WA Nathan RAWLINGS 1 49.721 2.705
3 WA Southside Bmx Club WA Mitchell CAMPBELL 2 49.993 2.977
3 WA Southside Bmx Club WA Mitchell CAMPBELL 1 50.079 3.063
2262 Mandurah BMX Club inc WA Steele CHERUBINO Final 50.245 3.229
1238 Mandurah Bmx Club Inc WA Jack NEWMAN 3 50.416 3.400
1764 Westside BMX Club WA Nathan RAWLINGS Final 50.428 3.412
4WA Eastern Goldfields BMX Club WA Joshua TICKELL Final 50.471 3.455
1764 Westside BMX Club WA Nathan RAWLINGS 2 50.492 3.476
1764 Westside BMX Club WA Nathan RAWLINGS 3 50.694 3.678
1238 Mandurah Bmx Club Inc WA Jack NEWMAN 2 50.724 3.708
4WA Eastern Goldfields BMX Club WA Joshua TICKELL 1 50.741 3.725
4WA Eastern Goldfields BMX Club WA Joshua TICKELL 3 50.892 3.876
1643 Woorree Park Bmx Club WA West BROAD 2 51.348 4.332
3 WA Southside Bmx Club WA Mitchell CAMPBELL 3 51.434 4.418
1643 Woorree Park Bmx Club WA West BROAD 1 51.821 4.805
1237 Cockburn BMX Club WA Blake SHACKELFORD 1 52.413 5.397
2295 Hills Bmx Club WA Logan MUIR Final 52.489 5.473
1643 Woorree Park Bmx Club WA West BROAD 3 52.537 5.521
1237 Cockburn BMX Club WA Blake SHACKELFORD 2 52.953 5.937
2295 Hills Bmx Club WA Logan MUIR 3 53.373 6.357
1089 Northam BMX Club WA William DOUGLAS 2 53.409 6.393
2295 Hills Bmx Club WA Logan MUIR 2 53.557 6.541
2295 Hills Bmx Club WA Logan MUIR 1 53.789 6.773
1925 Rockingham Bmx Club WA Tristan POWLES 1 53.961 6.945
1925 Rockingham Bmx Club WA Tristan POWLES 2 54.148 7.132
1089 Northam BMX Club WA William DOUGLAS 3 54.556 7.540
1925 Rockingham Bmx Club WA Tristan POWLES 3 54.740 7.724
1550 Westside Bmx Club WA Jacob PALMER 1 54.913 7.897
1550 Westside Bmx Club WA Jacob PALMER 3 55.008 7.992
1550 Westside Bmx Club WA Jacob PALMER 2 55.135 8.119
1237 Cockburn BMX Club WA Blake SHACKELFORD 3 55.672 8.656
1089 Northam BMX Club WA William DOUGLAS 1 1:18.515 31.499
1238 Mandurah Bmx Club Inc WA Jack NEWMAN 1 1:38.542 51.526


10 Girls

PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1613 Hills Bmx Club WA Casey TAYLOR 1 59.030 0.000
1613 Hills Bmx Club WA Casey TAYLOR 4 59.360 0.330
1613 Hills Bmx Club WA Casey TAYLOR 2 59.416 0.386
1681 Southside BMX Club WA Abbey RICHARDS 3 1:00.752 1.722
1613 Hills Bmx Club WA Casey TAYLOR 3 1:01.030 2.000
6WA Bunbury Bmx Club WA Chloe BARRY 1 1:01.401 2.371
1681 Southside BMX Club WA Abbey RICHARDS 4 1:01.774 2.744
6WA Bunbury Bmx Club WA Chloe BARRY 2 1:02.590 3.560
6WA Bunbury Bmx Club WA Chloe BARRY 4 1:02.672 3.642
1681 Southside BMX Club WA Abbey RICHARDS 1 1:03.436 4.406
1650 Southside Bmx Club WA Maddison CLARK 2 1:03.512 4.482
6WA Bunbury Bmx Club WA Chloe BARRY 3 1:03.594 4.564
1650 Southside Bmx Club WA Maddison CLARK 4 1:04.073 5.043
1681 Southside BMX Club WA Abbey RICHARDS 2 1:05.141 6.111
99 Wanneroo BMX Club WA Charlotte WOODWARD 2 1:06.302 7.272
99 Wanneroo BMX Club WA Charlotte WOODWARD 1 1:06.379 7.349
1650 Southside Bmx Club WA Maddison CLARK 1 1:06.619 7.589
1650 Southside Bmx Club WA Maddison CLARK 3 1:07.528 8.498
99 Wanneroo BMX Club WA Charlotte WOODWARD 3 1:07.639 8.609
99 Wanneroo BMX Club WA Charlotte WOODWARD 4 1:09.926 10.896


10 Boys Novice

PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1622 Southern Districts Bmx Club WA Nate DANIELL 2 49.221 0.000
2325 Byford Bmx Club WA Seth SALMON Final 49.540 0.319
1622 Southern Districts Bmx Club WA Nate DANIELL Final 49.714 0.493
2331 Hills Bmx Club WA Jordan MARTIN 1 49.942 0.721
1622 Southern Districts Bmx Club WA Nate DANIELL 1 50.221 1.000
2325 Byford Bmx Club WA Seth SALMON 3 50.585 1.364
1412 Cockburn BMX Club WA Keaghan ROBERTSON 3 51.007 1.786
2331 Hills Bmx Club WA Jordan MARTIN 3 51.154 1.933
2325 Byford Bmx Club WA Seth SALMON 1 51.182 1.961
2331 Hills Bmx Club WA Jordan MARTIN 2 51.266 2.045
1412 Cockburn BMX Club WA Keaghan ROBERTSON Final 51.327 2.106
2325 Byford Bmx Club WA Seth SALMON 2 51.679 2.458
2241 Hills Bmx Club WA Seth WRIGHT Final 51.800 2.579
1622 Southern Districts Bmx Club WA Nate DANIELL 3 52.103 2.882
2241 Hills Bmx Club WA Seth WRIGHT 3 52.177 2.956
2331 Hills Bmx Club WA Jordan MARTIN Final 52.251 3.030
995 Eastern Goldfields BMX Club WA George BOEG 3 52.405 3.184
1143 Byford BMX Club WA Kara HARRISON 3 52.600 3.379
1412 Cockburn BMX Club WA Keaghan ROBERTSON 2 52.818 3.597
2241 Hills Bmx Club WA Seth WRIGHT 2 53.037 3.816
995 Eastern Goldfields BMX Club WA George BOEG 2 53.397 4.176
1950 Mandurah Bmx Club Inc WA Michael EDWARDS 2 53.777 4.556
1658 Bunbury Bmx Club WA Lochlan EDWARDS 1 54.048 4.827
1143 Byford BMX Club WA Kara HARRISON 2 54.412 5.191
1658 Bunbury Bmx Club WA Lochlan EDWARDS 2 54.824 5.603
995 Eastern Goldfields BMX Club WA George BOEG Final 54.859 5.638
1658 Bunbury Bmx Club WA Lochlan EDWARDS Final 54.936 5.715
1950 Mandurah Bmx Club Inc WA Michael EDWARDS 3 55.331 6.110
1143 Byford BMX Club WA Kara HARRISON 1 55.502 6.281
2241 Hills Bmx Club WA Seth WRIGHT 1 55.517 6.296
1658 Bunbury Bmx Club WA Lochlan EDWARDS 3 55.540 6.319
1143 Byford BMX Club WA Kara HARRISON Final 55.916 6.695
888 Southside Bmx Club WA Bailey TAN 3 59.038 9.817
1901 Byford BMX Club WA Seth GIANNINI 2 59.870 10.649
1901 Byford BMX Club WA Seth GIANNINI 1 1:00.082 10.861
1901 Byford BMX Club WA Seth GIANNINI 3 1:00.277 11.056
888 Southside Bmx Club WA Bailey TAN 2 1:01.494 12.273
995 Eastern Goldfields BMX Club WA George BOEG 1 1:07.357 18.136
1412 Cockburn BMX Club WA Keaghan ROBERTSON 1 1:19.802 30.581
888 Southside Bmx Club WA Bailey TAN 1 1:24.388 35.167
1950 Mandurah Bmx Club Inc WA Michael EDWARDS 1 1:44.019 54.798


10 Boys Expert

PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1652 Hills Bmx Club WA Jacob HEAL-BUCZAK 1 46.346 0.000
1652 Hills Bmx Club WA Jacob HEAL-BUCZAK 2 46.816 0.470
1652 Hills Bmx Club WA Jacob HEAL-BUCZAK Final 46.993 0.647
1652 Hills Bmx Club WA Jacob HEAL-BUCZAK 3 47.383 1.037
2177 Wanneroo Bmx Club WA Zack LIDDIARD 2 48.113 1.767
1714 Woorree Park Bmx Club WA Lochlan TAYLOR Final 48.500 2.154
919 Bunbury BMX Club WA Braiden ABRAHAMSE 1 48.857 2.511
2177 Wanneroo Bmx Club WA Zack LIDDIARD 3 49.208 2.862
7WA Southside BMX Club WA Cooper HISCOX 1 49.209 2.863
7WA Southside BMX Club WA Cooper HISCOX 3 49.509 3.163
2177 Wanneroo Bmx Club WA Zack LIDDIARD Final 49.535 3.189
1714 Woorree Park Bmx Club WA Lochlan TAYLOR 3 49.621 3.275
1714 Woorree Park Bmx Club WA Lochlan TAYLOR 1 49.623 3.277
8WA Southside Bmx Club WA Jett SMITH 3 49.647 3.301
8WA Southside Bmx Club WA Jett SMITH 2 49.799 3.453
1714 Woorree Park Bmx Club WA Lochlan TAYLOR 2 50.082 3.736
8WA Southside Bmx Club WA Jett SMITH 1 50.198 3.852
1064 Cockburn Bmx Club WA Logan PRATT 3 50.397 4.051
7WA Southside BMX Club WA Cooper HISCOX 2 50.496 4.150
919 Bunbury BMX Club WA Braiden ABRAHAMSE 3 50.622 4.276
1986 Byford BMX Club WA Michael SCANTLEBURY 2 51.033 4.687
6WA Byford Bmx Club WA Tyson WILLIAMS 2 51.277 4.931
1064 Cockburn Bmx Club WA Logan PRATT 2 51.312 4.966
919 Bunbury BMX Club WA Braiden ABRAHAMSE Final 51.382 5.036
1986 Byford BMX Club WA Michael SCANTLEBURY 1 51.642 5.296
2177 Wanneroo Bmx Club WA Zack LIDDIARD 1 51.692 5.346
6WA Byford Bmx Club WA Tyson WILLIAMS 1 51.927 5.581
1605 Eastern Goldfields Bmx Club WA Tyler HODGSON 2 52.064 5.718
2031 Eastern Goldfields Bmx Club WA Lochlin MACAULAY 2 52.077 5.731
1605 Eastern Goldfields Bmx Club WA Tyler HODGSON 1 52.262 5.916
2031 Eastern Goldfields Bmx Club WA Lochlin MACAULAY 1 52.428 6.082
1605 Eastern Goldfields Bmx Club WA Tyler HODGSON 3 52.595 6.249
2000 Southside Bmx Club WA Jayden EGAN 1 52.744 6.398
2000 Southside Bmx Club WA Jayden EGAN 2 52.771 6.425
2031 Eastern Goldfields Bmx Club WA Lochlin MACAULAY 3 52.873 6.527
1986 Byford BMX Club WA Michael SCANTLEBURY Final 53.140 6.794
6WA Byford Bmx Club WA Tyson WILLIAMS Final 53.780 7.434
6WA Byford Bmx Club WA Tyson WILLIAMS 3 53.839 7.493
2000 Southside Bmx Club WA Jayden EGAN 3 54.634 8.288
1064 Cockburn Bmx Club WA Logan PRATT 1 1:03.065 16.719
7WA Southside BMX Club WA Cooper HISCOX Final 1:17.257 30.911
1986 Byford BMX Club WA Michael SCANTLEBURY 3 1:30.598 44.252
8WA Southside Bmx Club WA Jett SMITH Final 2:11.251 84.905
919 Bunbury BMX Club WA Braiden ABRAHAMSE 2 2:42.352 116.006


11 Girls

PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1931 Westside Bmx Club WA Lilyanne CROFT 4 47.207 0.000
1931 Westside Bmx Club WA Lilyanne CROFT 2 47.563 0.356
1WA Rockingham BMX Club WA Kira HILL 4 49.171 1.964
1931 Westside Bmx Club WA Lilyanne CROFT 3 49.664 2.457
1WA Rockingham BMX Club WA Kira HILL 2 50.095 2.888
4WA Rockingham Bmx Club WA Bethany BAOHM 2 51.320 4.113
1931 Westside Bmx Club WA Lilyanne CROFT 1 51.459 4.252
1WA Rockingham BMX Club WA Kira HILL 3 51.755 4.548
TJ Byford BMX Club WA Tehlia JOKIC 1 51.940 4.733
4WA Rockingham Bmx Club WA Bethany BAOHM 4 51.977 4.770
TJ Byford BMX Club WA Tehlia JOKIC 4 52.967 5.760
4WA Rockingham Bmx Club WA Bethany BAOHM 1 53.393 6.186
4WA Rockingham Bmx Club WA Bethany BAOHM 3 53.499 6.292
5WA Northam Bmx Club WA Mikaela NEILL 1 53.630 6.423
5WA Northam Bmx Club WA Mikaela NEILL 4 54.250 7.043
5WA Northam Bmx Club WA Mikaela NEILL 2 54.329 7.122
5WA Northam Bmx Club WA Mikaela NEILL 3 54.469 7.262
1442 Westside Bmx Club WA Courtney VAN BRAKEL 2 56.286 9.079
1442 Westside Bmx Club WA Courtney VAN BRAKEL 3 56.607 9.400
1442 Westside Bmx Club WA Courtney VAN BRAKEL 4 56.704 9.497
1317 Wanneroo Bmx Club WA Charlotte BROMLEWE 4 57.876 10.669
1442 Westside Bmx Club WA Courtney VAN BRAKEL 1 58.038 10.831
1317 Wanneroo Bmx Club WA Charlotte BROMLEWE 3 58.078 10.871
1317 Wanneroo Bmx Club WA Charlotte BROMLEWE 1 58.479 11.272
1317 Wanneroo Bmx Club WA Charlotte BROMLEWE 2 59.234 12.027
1749 Cockburn BMX Club WA Sienna KEOGH 4 1:00.012 12.805
1749 Cockburn BMX Club WA Sienna KEOGH 2 1:00.345 13.138
TJ Byford BMX Club WA Tehlia JOKIC 3 1:00.722 13.515
1749 Cockburn BMX Club WA Sienna KEOGH 3 1:01.562 14.355
1749 Cockburn BMX Club WA Sienna KEOGH 1 1:01.626 14.419
TJ Byford BMX Club WA Tehlia JOKIC 2 1:50.114 62.907


11 Boys Novice

PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1870 Hills BMX Club WA Dylan GAYSKI 1 48.634 0.000
1991 Bunbury Bmx Club WA Daniel DORAN Final 48.659 0.025
1431 Northam Bmx Club WA Ethan NISKI 1 48.807 0.173
1431 Northam Bmx Club WA Ethan NISKI Final 48.893 0.259
1870 Hills BMX Club WA Dylan GAYSKI 2 49.238 0.604
1991 Bunbury Bmx Club WA Daniel DORAN 1 49.652 1.018
1245 Wanneroo Bmx Club WA Ryley WALKER Final 49.824 1.190
1245 Wanneroo Bmx Club WA Ryley WALKER 2 50.074 1.440
1245 Wanneroo Bmx Club WA Ryley WALKER 1 50.376 1.742
1431 Northam Bmx Club WA Ethan NISKI 2 50.419 1.785
2133 Eastern Goldfields Bmx Club WA Alex KNIGHT Final 50.447 1.813
1870 Hills BMX Club WA Dylan GAYSKI Final 50.917 2.283
2055 Cockburn Bmx Club WA Eli BAILEY 1 50.922 2.288
2055 Cockburn Bmx Club WA Eli BAILEY 2 51.011 2.377
1991 Bunbury Bmx Club WA Daniel DORAN 3 51.287 2.653
912 Wanneroo BMX Club WA Luke CLARKE Final 51.344 2.710
912 Wanneroo BMX Club WA Luke CLARKE 1 51.422 2.788
2133 Eastern Goldfields Bmx Club WA Alex KNIGHT 1 51.494 2.860
912 Wanneroo BMX Club WA Luke CLARKE 2 51.553 2.919
1991 Bunbury Bmx Club WA Daniel DORAN 2 51.831 3.197
2133 Eastern Goldfields Bmx Club WA Alex KNIGHT 2 52.589 3.955
1245 Wanneroo Bmx Club WA Ryley WALKER 3 52.624 3.990
912 Wanneroo BMX Club WA Luke CLARKE 3 53.282 4.648
2133 Eastern Goldfields Bmx Club WA Alex KNIGHT 3 54.224 5.590
545 Southside Bmx Club WA Zac BUTTERWORTH 1 54.309 5.675
545 Southside Bmx Club WA Zac BUTTERWORTH 2 54.945 6.311
1280 Wanneroo Bmx Club WA Jacob BAILEY Final 55.135 6.501
2055 Cockburn Bmx Club WA Eli BAILEY Final 56.417 7.783
1946 Hills Bmx Club WA Kyden BRADLEY 1 56.661 8.027
1280 Wanneroo Bmx Club WA Jacob BAILEY 3 57.204 8.570
1280 Wanneroo Bmx Club WA Jacob BAILEY 2 57.480 8.846
1946 Hills Bmx Club WA Kyden BRADLEY 2 58.100 9.466
1280 Wanneroo Bmx Club WA Jacob BAILEY 1 59.203 10.569
1817 Wanneroo Bmx Club WA Connor MAISEY 2 59.325 10.691
1817 Wanneroo Bmx Club WA Connor MAISEY 1 59.637 11.003
1946 Hills Bmx Club WA Kyden BRADLEY 3 59.945 11.311
1431 Northam Bmx Club WA Ethan NISKI 3 1:02.681 14.047
1817 Wanneroo Bmx Club WA Connor MAISEY 3 1:02.918 14.284
2055 Cockburn Bmx Club WA Eli BAILEY 3 1:04.946 16.312
545 Southside Bmx Club WA Zac BUTTERWORTH 3 1:07.744 19.110
1870 Hills BMX Club WA Dylan GAYSKI 3 2:11.648 83.014


11 Boys Expert

PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1827 Hills BMX Club WA Austin FORRESTER Final 43.364 0.000
1827 Hills BMX Club WA Austin FORRESTER Semi Final 43.775 0.411
1520 Westside Bmx Club WA Ben PEPPER Final 44.174 0.810
1827 Hills BMX Club WA Austin FORRESTER 1 44.407 1.043
5A Hills BMX Club WA Jay ALLAN 2 44.478 1.114
5A Hills BMX Club WA Jay ALLAN Final 44.492 1.128
5A Hills BMX Club WA Jay ALLAN Semi Final 44.681 1.317
1416 Tom Price Bmx Club WA Jordan CALLUM 2 44.724 1.360
1416 Tom Price Bmx Club WA Jordan CALLUM Final 44.801 1.437
6WA Westside Bmx Club WA Jacob GODDARD Final 44.850 1.486
5A Hills BMX Club WA Jay ALLAN 3 44.858 1.494
6WA Westside Bmx Club WA Jacob GODDARD 3 44.883 1.519
5A Hills BMX Club WA Jay ALLAN 1 44.890 1.526
6WA Westside Bmx Club WA Jacob GODDARD 1 44.957 1.593
1416 Tom Price Bmx Club WA Jordan CALLUM 3 45.166 1.802
1520 Westside Bmx Club WA Ben PEPPER 1 45.215 1.851
1416 Tom Price Bmx Club WA Jordan CALLUM Semi Final 45.271 1.907
1827 Hills BMX Club WA Austin FORRESTER 2 45.473 2.109
2164 Westside Bmx Club WA Angus RICHARDS Semi Final 45.534 2.170
1827 Hills BMX Club WA Austin FORRESTER 3 45.551 2.187
1489 Byford BMX Club WA Bailey JOKIC 1 45.616 2.252
1957 Westside BMX Club WA Dillon MCKEEN Semi Final 45.637 2.273
1489 Byford BMX Club WA Bailey JOKIC 2 45.645 2.281
1520 Westside Bmx Club WA Ben PEPPER 3 45.672 2.308
6WA Westside Bmx Club WA Jacob GODDARD Semi Final 45.781 2.417
1957 Westside BMX Club WA Dillon MCKEEN Final 45.788 2.424
1416 Tom Price Bmx Club WA Jordan CALLUM 1 45.834 2.470
2164 Westside Bmx Club WA Angus RICHARDS 1 45.898 2.534
2164 Westside Bmx Club WA Angus RICHARDS 2 45.978 2.614
1520 Westside Bmx Club WA Ben PEPPER Semi Final 46.049 2.685
2164 Westside Bmx Club WA Angus RICHARDS 3 46.058 2.694
1252 Southside Bmx Club WA Kaden MAPSTONE 1 46.116 2.752
6WA Westside Bmx Club WA Jacob GODDARD 2 46.167 2.803
2143 Hills Bmx Club WA Joseph REGALI Semi Final 46.195 2.831
2164 Westside Bmx Club WA Angus RICHARDS Final 46.345 2.981
1957 Westside BMX Club WA Dillon MCKEEN 3 46.488 3.124
1489 Byford BMX Club WA Bailey JOKIC Semi Final 46.827 3.463
1957 Westside BMX Club WA Dillon MCKEEN 1 46.914 3.550
1252 Southside Bmx Club WA Kaden MAPSTONE Semi Final 46.941 3.577
1252 Southside Bmx Club WA Kaden MAPSTONE 3 47.058 3.694
1957 Westside BMX Club WA Dillon MCKEEN 2 47.106 3.742
2143 Hills Bmx Club WA Joseph REGALI Final 47.331 3.967
1216 Bunbury Bmx Club WA Lochlan DALRYMPLE 2 47.348 3.984
1489 Byford BMX Club WA Bailey JOKIC 3 47.408 4.044
2143 Hills Bmx Club WA Joseph REGALI 2 47.441 4.077
2143 Hills Bmx Club WA Joseph REGALI 3 47.532 4.168
1520 Westside Bmx Club WA Ben PEPPER 2 47.537 4.173
1252 Southside Bmx Club WA Kaden MAPSTONE 2 47.562 4.198
1216 Bunbury Bmx Club WA Lochlan DALRYMPLE 3 47.627 4.263
1468 Wanneroo Bmx Club WA Tom OSBALDISTON 1 47.639 4.275
2143 Hills Bmx Club WA Joseph REGALI 1 47.956 4.592
1216 Bunbury Bmx Club WA Lochlan DALRYMPLE 1 48.361 4.997
1468 Wanneroo Bmx Club WA Tom OSBALDISTON 2 48.608 5.244
1896 Westside Bmx Club WA Max LEAHY 2 48.711 5.347
1896 Westside Bmx Club WA Max LEAHY 1 49.064 5.700
1896 Westside Bmx Club WA Max LEAHY Semi Final 49.350 5.986
1832 Southside Bmx Club WA Jett IERACE 2 49.643 6.279
1832 Southside Bmx Club WA Jett IERACE 1 49.864 6.500
1571 Westside Bmx Club WA Sam COSTA 1 49.866 6.502
1558 Hills Bmx Club WA Riley FLETCHER 2 50.757 7.393
1558 Hills Bmx Club WA Riley FLETCHER 3 50.946 7.582
1558 Hills Bmx Club WA Riley FLETCHER 1 51.166 7.802
1832 Southside Bmx Club WA Jett IERACE 3 51.238 7.874
1488 Hills Bmx Club WA Zane HANNA 1 51.648 8.284
1169 Byford Bmx Club WA Jeremy WILSON 1 51.871 8.507
1571 Westside Bmx Club WA Sam COSTA 3 51.993 8.629
1571 Westside Bmx Club WA Sam COSTA 2 52.012 8.648
1488 Hills Bmx Club WA Zane HANNA 3 52.472 9.108
1169 Byford Bmx Club WA Jeremy WILSON 3 53.003 9.639
1216 Bunbury Bmx Club WA Lochlan DALRYMPLE Semi Final 53.621 10.257
1169 Byford Bmx Club WA Jeremy WILSON 2 53.727 10.363
1488 Hills Bmx Club WA Zane HANNA 2 53.886 10.522
1896 Westside Bmx Club WA Max LEAHY 3 1:56.894 73.530
1468 Wanneroo Bmx Club WA Tom OSBALDISTON 3 2:13.068 89.704


12 Girls

PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
3WA Southside BMX Club WA Kate TAYLOR 4 47.880 0.000
3WA Southside BMX Club WA Kate TAYLOR 2 49.169 1.289
4WA Hills Bmx Club WA Alyssa SKIDMORE 1 49.319 1.439
3WA Southside BMX Club WA Kate TAYLOR 3 49.354 1.474
1637 Mandurah Bmx Club Inc WA Keeley EDWARDS 4 49.397 1.517
1637 Mandurah Bmx Club Inc WA Keeley EDWARDS 1 49.466 1.586
3WA Southside BMX Club WA Kate TAYLOR 1 49.723 1.843
1637 Mandurah Bmx Club Inc WA Keeley EDWARDS 3 49.974 2.094
4WA Hills Bmx Club WA Alyssa SKIDMORE 2 50.454 2.574
4WA Hills Bmx Club WA Alyssa SKIDMORE 4 50.654 2.774
4WA Hills Bmx Club WA Alyssa SKIDMORE 3 51.491 3.611
1326 Woorree Park Bmx Club WA Ashley TEAKLE 3 51.612 3.732
1637 Mandurah Bmx Club Inc WA Keeley EDWARDS 2 51.767 3.887
1326 Woorree Park Bmx Club WA Ashley TEAKLE 2 53.099 5.219
1326 Woorree Park Bmx Club WA Ashley TEAKLE 1 54.591 6.711
1326 Woorree Park Bmx Club WA Ashley TEAKLE 4 54.693 6.813
1126 Wanneroo Bmx Club WA Claire LEE 4 56.638 8.758
1126 Wanneroo Bmx Club WA Claire LEE 3 57.834 9.954
1126 Wanneroo Bmx Club WA Claire LEE 1 58.887 11.007
1861 Southern Districts Bmx Club WA Imogen ABRAHALL 3 1:00.203 12.323
1126 Wanneroo Bmx Club WA Claire LEE 2 1:00.683 12.803
1861 Southern Districts Bmx Club WA Imogen ABRAHALL 1 1:02.635 14.755
1861 Southern Districts Bmx Club WA Imogen ABRAHALL 2 1:04.712 16.832


12 Boys Novice

PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1249 Hills Bmx Club WA Niko PATTERSON Final 48.037 0.000
1249 Hills Bmx Club WA Niko PATTERSON 3 48.153 0.116
1948 Eastern Goldfields Bmx Club WA Corbin TEHAARA 3 48.205 0.168
1948 Eastern Goldfields Bmx Club WA Corbin TEHAARA 1 48.611 0.574
1948 Eastern Goldfields Bmx Club WA Corbin TEHAARA 2 48.954 0.917
1547 Hills Bmx Club WA Ben HOPKINS 1 48.982 0.945
1547 Hills Bmx Club WA Ben HOPKINS 2 49.611 1.574
1547 Hills Bmx Club WA Ben HOPKINS Final 49.658 1.621
1547 Hills Bmx Club WA Ben HOPKINS 3 49.907 1.870
1249 Hills Bmx Club WA Niko PATTERSON 2 50.101 2.064
1249 Hills Bmx Club WA Niko PATTERSON 1 50.473 2.436
1815 Wanneroo BMX Club WA Jacob BROWN 3 50.592 2.555
1815 Wanneroo BMX Club WA Jacob BROWN 2 50.918 2.881
1815 Wanneroo BMX Club WA Jacob BROWN 1 51.061 3.024
934 Westside Bmx Club WA Ben EASTLAND 1 51.480 3.443
1948 Eastern Goldfields Bmx Club WA Corbin TEHAARA Final 51.660 3.623
1680 Mandurah Bmx Club Inc WA Jacob BURNETT 1 51.823 3.786
007 Hills BMX Club WA Mathew JEBB 1 51.904 3.867
007 Hills BMX Club WA Mathew JEBB 2 51.941 3.904
1680 Mandurah Bmx Club Inc WA Jacob BURNETT 2 52.141 4.104
007 Hills BMX Club WA Mathew JEBB 3 52.434 4.397
934 Westside Bmx Club WA Ben EASTLAND Final 52.594 4.557
1680 Mandurah Bmx Club Inc WA Jacob BURNETT 3 53.647 5.610
007 Hills BMX Club WA Mathew JEBB Final 54.172 6.135
1698 Northam Bmx Club WA Darcy JACKSON 1 54.507 6.470
934 Westside Bmx Club WA Ben EASTLAND 2 55.141 7.104
934 Westside Bmx Club WA Ben EASTLAND 3 55.823 7.786
1894 Bunbury Bmx Club WA Blair CHRISTENSEN 3 56.568 8.531
1894 Bunbury Bmx Club WA Blair CHRISTENSEN 2 56.625 8.588
1894 Bunbury Bmx Club WA Blair CHRISTENSEN 1 56.888 8.851
1894 Bunbury Bmx Club WA Blair CHRISTENSEN Final 57.006 8.969
1698 Northam Bmx Club WA Darcy JACKSON 3 57.433 9.396
1698 Northam Bmx Club WA Darcy JACKSON 2 1:08.114 20.077
1680 Mandurah Bmx Club Inc WA Jacob BURNETT Final 1:32.112 44.075


12 Boys Expert

PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1705 Wanneroo Bmx Club WA Samuel THORPE Final 42.776 0.000
1705 Wanneroo Bmx Club WA Samuel THORPE 3 42.863 0.087
1705 Wanneroo Bmx Club WA Samuel THORPE Semi Final 43.582 0.806
1705 Wanneroo Bmx Club WA Samuel THORPE 2 43.698 0.922
983 Wanneroo BMX Club WA Felicity MANN Final 43.921 1.145
983 Wanneroo BMX Club WA Felicity MANN 2 44.006 1.230
983 Wanneroo BMX Club WA Felicity MANN 1 44.091 1.315
1495 Mandurah Bmx Club Inc WA Blade CHERUBINO 3 44.103 1.327
7A Rockingham Bmx Club WA Oscar WATTS 1 44.457 1.681
983 Wanneroo BMX Club WA Felicity MANN Semi Final 44.607 1.831
1323 Southside BMX Club WA Jayden KEOGH Final 44.615 1.839
1705 Wanneroo Bmx Club WA Samuel THORPE 1 44.725 1.949
450 Rockingham Bmx Club WA Joel COLLEDGE 3 44.929 2.153
1323 Southside BMX Club WA Jayden KEOGH 3 45.046 2.270
1495 Mandurah Bmx Club Inc WA Blade CHERUBINO 2 45.131 2.355
1495 Mandurah Bmx Club Inc WA Blade CHERUBINO 1 45.370 2.594
450 Rockingham Bmx Club WA Joel COLLEDGE 2 45.397 2.621
1495 Mandurah Bmx Club Inc WA Blade CHERUBINO Semi Final 45.407 2.631
1346 Southside Bmx Club WA Cooper MAPSTONE 2 45.678 2.902
1346 Southside Bmx Club WA Cooper MAPSTONE 1 45.699 2.923
983 Wanneroo BMX Club WA Felicity MANN 3 45.835 3.059
2003 Eastern Goldfields Bmx Club WA Callum HANSEN Final 45.977 3.201
1323 Southside BMX Club WA Jayden KEOGH 2 46.069 3.293
1677 Hills BMX Club WA Lochlen LISTER 2 46.177 3.401
1323 Southside BMX Club WA Jayden KEOGH 1 46.235 3.459
2003 Eastern Goldfields Bmx Club WA Callum HANSEN Semi Final 46.285 3.509
2003 Eastern Goldfields Bmx Club WA Callum HANSEN 2 46.343 3.567
7A Rockingham Bmx Club WA Oscar WATTS 3 46.356 3.580
450 Rockingham Bmx Club WA Joel COLLEDGE 1 46.398 3.622
788 Westside Bmx Club WA Thomas POOLE 3 46.413 3.637
2003 Eastern Goldfields Bmx Club WA Callum HANSEN 1 46.459 3.683
1541 Cockburn Bmx Club WA Ruben CUNNINGHAM Semi Final 46.503 3.727
1323 Southside BMX Club WA Jayden KEOGH Semi Final 46.596 3.820
450 Rockingham Bmx Club WA Joel COLLEDGE Semi Final 46.682 3.906
1545 Bunbury Bmx Club WA Cory CROMBIE 2 46.700 3.924
1677 Hills BMX Club WA Lochlen LISTER 1 46.883 4.107
2003 Eastern Goldfields Bmx Club WA Callum HANSEN 3 46.945 4.169
1545 Bunbury Bmx Club WA Cory CROMBIE 3 47.082 4.306
1677 Hills BMX Club WA Lochlen LISTER 3 47.127 4.351
1346 Southside Bmx Club WA Cooper MAPSTONE Final 47.153 4.377
7A Rockingham Bmx Club WA Oscar WATTS Semi Final 47.219 4.443
1346 Southside Bmx Club WA Cooper MAPSTONE Semi Final 47.228 4.452
1545 Bunbury Bmx Club WA Cory CROMBIE Semi Final 47.324 4.548
7A Rockingham Bmx Club WA Oscar WATTS 2 47.512 4.736
450 Rockingham Bmx Club WA Joel COLLEDGE Final 47.516 4.740
1541 Cockburn Bmx Club WA Ruben CUNNINGHAM 1 47.624 4.848
6 WA Southside Bmx Club WA Taylor CAMPBELL 3 47.689 4.913
1495 Mandurah Bmx Club Inc WA Blade CHERUBINO Final 47.707 4.931
2166 Southside Bmx Club WA Jayden FLYNN 3 47.842 5.066
1545 Bunbury Bmx Club WA Cory CROMBIE 1 48.058 5.282
2166 Southside Bmx Club WA Jayden FLYNN 2 48.096 5.320
1541 Cockburn Bmx Club WA Ruben CUNNINGHAM Final 48.295 5.519
1346 Southside Bmx Club WA Cooper MAPSTONE 3 48.354 5.578
1590 Southern Districts BMX Club WA Isaiah CROOK-SIMS 2 48.474 5.698
1541 Cockburn Bmx Club WA Ruben CUNNINGHAM 2 48.502 5.726
1590 Southern Districts BMX Club WA Isaiah CROOK-SIMS 1 48.524 5.748
6 WA Southside Bmx Club WA Taylor CAMPBELL 2 48.601 5.825
1541 Cockburn Bmx Club WA Ruben CUNNINGHAM 3 48.618 5.842
SS 4 Rockingham Bmx Club WA Tyron POWLES 3 48.702 5.926
6 WA Southside Bmx Club WA Taylor CAMPBELL 1 48.881 6.105
788 Westside Bmx Club WA Thomas POOLE Semi Final 50.149 7.373
788 Westside Bmx Club WA Thomas POOLE 1 50.419 7.643
1677 Hills BMX Club WA Lochlen LISTER Semi Final 50.637 7.861
SS 4 Rockingham Bmx Club WA Tyron POWLES 1 51.027 8.251
788 Westside Bmx Club WA Thomas POOLE 2 51.030 8.254
SS 4 Rockingham Bmx Club WA Tyron POWLES 2 51.133 8.357
2166 Southside Bmx Club WA Jayden FLYNN 1 52.758 9.982
1094 Bunbury Bmx Club WA Mitchell HARRIS 1 53.931 11.155
1094 Bunbury Bmx Club WA Mitchell HARRIS 3 57.133 14.357
1094 Bunbury Bmx Club WA Mitchell HARRIS 2 57.810 15.034
1590 Southern Districts BMX Club WA Isaiah CROOK-SIMS 3 59.047 16.271


13 Girls

PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2154 Southern Districts Bmx Club WA Shantelle REA 4 45.284 0.000
1WA Southside Bmx Club WA Isabella IERACE 4 45.877 0.593
2154 Southern Districts Bmx Club WA Shantelle REA 3 45.920 0.636
1WA Southside Bmx Club WA Isabella IERACE 3 46.279 0.995
2154 Southern Districts Bmx Club WA Shantelle REA 2 46.614 1.330
2154 Southern Districts Bmx Club WA Shantelle REA 1 46.717 1.433
1WA Southside Bmx Club WA Isabella IERACE 1 46.934 1.650
1WA Southside Bmx Club WA Isabella IERACE 2 47.244 1.960
2WA Mandurah Bmx Club Inc WA Hayley HUGHES 1 47.622 2.338
1408 Byford BMX Club WA Lillyrose HARRISON 4 47.783 2.499
1408 Byford BMX Club WA Lillyrose HARRISON 1 48.129 2.845
2WA Mandurah Bmx Club Inc WA Hayley HUGHES 4 48.454 3.170
AJ Byford BMX Club WA Alicia JOKIC 3 48.703 3.419
2WA Mandurah Bmx Club Inc WA Hayley HUGHES 3 48.773 3.489
2WA Mandurah Bmx Club Inc WA Hayley HUGHES 2 48.790 3.506
1254 Hills Bmx Club WA Hailey PAYNE 4 49.450 4.166
1408 Byford BMX Club WA Lillyrose HARRISON 3 49.515 4.231
1408 Byford BMX Club WA Lillyrose HARRISON 2 50.011 4.727
AJ Byford BMX Club WA Alicia JOKIC 4 50.521 5.237
1254 Hills Bmx Club WA Hailey PAYNE 1 50.561 5.277
1254 Hills Bmx Club WA Hailey PAYNE 3 50.982 5.698
AJ Byford BMX Club WA Alicia JOKIC 2 51.751 6.467
AJ Byford BMX Club WA Alicia JOKIC 1 52.140 6.856
1688 Byford Bmx Club WA Jade-Ellen WILSON 1 52.971 7.687
1688 Byford Bmx Club WA Jade-Ellen WILSON 4 53.104 7.820
1254 Hills Bmx Club WA Hailey PAYNE 2 53.473 8.189
1688 Byford Bmx Club WA Jade-Ellen WILSON 3 54.119 8.835
1688 Byford Bmx Club WA Jade-Ellen WILSON 2 55.028 9.744


13 Boys Novice

PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1062 Southern Districts Bmx Club WA Kynan DANIELL 3 48.059 0.000
1936 Hills BMX Club WA Darryl GEORGE 2 48.398 0.339
2163 Hills Bmx Club WA Tiarnan VAN OSCH 3 48.717 0.658
1062 Southern Districts Bmx Club WA Kynan DANIELL 4 48.795 0.736
1317 Bunbury Bmx Club WA Lachlan ROSS 2 49.587 1.528
1132 Wanneroo BMX Club WA Macauley TOCK 4 49.751 1.692
1819 Bunbury Bmx Club WA Brendon SPENCE 1 49.847 1.788
1132 Wanneroo BMX Club WA Macauley TOCK 1 50.337 2.278
2163 Hills Bmx Club WA Tiarnan VAN OSCH 2 50.400 2.341
1317 Bunbury Bmx Club WA Lachlan ROSS 3 50.457 2.398
2163 Hills Bmx Club WA Tiarnan VAN OSCH 1 51.024 2.965
1062 Southern Districts Bmx Club WA Kynan DANIELL 1 51.283 3.224
2402 Rockingham BMX Club WA Blake JAMIESON 2 51.475 3.416
1819 Bunbury Bmx Club WA Brendon SPENCE 4 51.934 3.875
2402 Rockingham BMX Club WA Blake JAMIESON 4 52.034 3.975
2402 Rockingham BMX Club WA Blake JAMIESON 1 52.288 4.229
1062 Southern Districts Bmx Club WA Kynan DANIELL 2 52.876 4.817
1936 Hills BMX Club WA Darryl GEORGE 1 52.937 4.878
1819 Bunbury Bmx Club WA Brendon SPENCE 3 52.952 4.893
1317 Bunbury Bmx Club WA Lachlan ROSS 4 53.912 5.853
1317 Bunbury Bmx Club WA Lachlan ROSS 1 53.973 5.914
1132 Wanneroo BMX Club WA Macauley TOCK 2 54.238 6.179
2163 Hills Bmx Club WA Tiarnan VAN OSCH 4 56.737 8.678
1936 Hills BMX Club WA Darryl GEORGE 4 57.187 9.128
1819 Bunbury Bmx Club WA Brendon SPENCE 2 59.727 11.668
1132 Wanneroo BMX Club WA Macauley TOCK 3 1:04.284 16.225
1936 Hills BMX Club WA Darryl GEORGE 3 1:05.798 17.739
2402 Rockingham BMX Club WA Blake JAMIESON 3 2:01.025 72.966


13 Boys Expert

PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1962 Woorree Park Bmx Club WA Corey TAYLOR Final 40.412 0.000
1962 Woorree Park Bmx Club WA Corey TAYLOR 1 40.729 0.317
1962 Woorree Park Bmx Club WA Corey TAYLOR 3 40.758 0.346
1005 Wanneroo Bmx Club WA Kane GRAY Semi Final 41.244 0.832
1962 Woorree Park Bmx Club WA Corey TAYLOR Semi Final 41.346 0.934
1693 Cockburn Bmx Club WA Ammon KEOGH 3 41.417 1.005
1962 Woorree Park Bmx Club WA Corey TAYLOR 2 41.613 1.201
1005 Wanneroo Bmx Club WA Kane GRAY Final 41.662 1.250
1005 Wanneroo Bmx Club WA Kane GRAY 3 41.796 1.384
1005 Wanneroo Bmx Club WA Kane GRAY 1 42.311 1.899
4SS Southside BMX Club WA Koby BLONDEL 3 42.781 2.369
4SS Southside BMX Club WA Koby BLONDEL Final 42.872 2.460
2WA Cockburn Bmx Club WA Jackson TATHAM Final 43.007 2.595
1284 Wanneroo Bmx Club WA Josh COULSON 2 43.178 2.766
2WA Cockburn Bmx Club WA Jackson TATHAM 3 43.254 2.842
2WA Cockburn Bmx Club WA Jackson TATHAM 1 43.279 2.867
1284 Wanneroo Bmx Club WA Josh COULSON 3 43.744 3.332
2WA Cockburn Bmx Club WA Jackson TATHAM Semi Final 43.844 3.432
4SS Southside BMX Club WA Koby BLONDEL 2 43.873 3.461
1693 Cockburn Bmx Club WA Ammon KEOGH 2 43.925 3.513
2WA Cockburn Bmx Club WA Jackson TATHAM 2 43.945 3.533
1248 Cockburn Bmx Club WA Regan WARD Semi Final 44.102 3.690
1693 Cockburn Bmx Club WA Ammon KEOGH Final 44.157 3.745
1693 Cockburn Bmx Club WA Ammon KEOGH Semi Final 44.198 3.786
4SS Southside BMX Club WA Koby BLONDEL 1 44.241 3.829
1693 Cockburn Bmx Club WA Ammon KEOGH 1 44.339 3.927
1248 Cockburn Bmx Club WA Regan WARD 3 44.415 4.003
1401 Tom Price Bmx Club WA Dylan CALLUM 3 44.947 4.535
1284 Wanneroo Bmx Club WA Josh COULSON 1 45.058 4.646
1248 Cockburn Bmx Club WA Regan WARD 2 45.145 4.733
1401 Tom Price Bmx Club WA Dylan CALLUM Semi Final 45.150 4.738
8 WA Bunbury Bmx Club WA Dylan RUSH 3 45.158 4.746
1284 Wanneroo Bmx Club WA Josh COULSON Semi Final 45.172 4.760
1916 Wanneroo Bmx Club WA Kingsley MITCHLEY 2 45.179 4.767
1916 Wanneroo Bmx Club WA Kingsley MITCHLEY 3 45.241 4.829
4SS Southside BMX Club WA Koby BLONDEL Semi Final 45.251 4.839
1401 Tom Price Bmx Club WA Dylan CALLUM 1 45.381 4.969
8 WA Bunbury Bmx Club WA Dylan RUSH 2 45.563 5.151
1854 Rockingham Bmx Club WA Devon BAOHM 2 45.654 5.242
1248 Cockburn Bmx Club WA Regan WARD Final 45.659 5.247
1401 Tom Price Bmx Club WA Dylan CALLUM Final 45.814 5.402
798 Bunbury Bmx Club WA Luke STONE Semi Final 46.022 5.610
1854 Rockingham Bmx Club WA Devon BAOHM 3 46.091 5.679
8 WA Bunbury Bmx Club WA Dylan RUSH 1 46.110 5.698
1916 Wanneroo Bmx Club WA Kingsley MITCHLEY 1 46.139 5.727
798 Bunbury Bmx Club WA Luke STONE 2 46.326 5.914
1854 Rockingham Bmx Club WA Devon BAOHM 1 46.619 6.207
1401 Tom Price Bmx Club WA Dylan CALLUM 2 46.809 6.397
1005 Wanneroo Bmx Club WA Kane GRAY 2 47.170 6.758
798 Bunbury Bmx Club WA Luke STONE 3 47.381 6.969
1559 Eastern Goldfields Bmx Club WA Deacon HODGSON 1 47.686 7.274
798 Bunbury Bmx Club WA Luke STONE 1 48.044 7.632
2158 Wanneroo Bmx Club WA Tyson LIDDIARD 1 48.177 7.765
1559 Eastern Goldfields Bmx Club WA Deacon HODGSON 3 48.607 8.195
2158 Wanneroo Bmx Club WA Tyson LIDDIARD 3 48.642 8.230
2158 Wanneroo Bmx Club WA Tyson LIDDIARD 2 49.058 8.646
1284 Wanneroo Bmx Club WA Josh COULSON Final 49.270 8.858
2152 Northam Bmx Club WA Calum NEILL 1 49.464 9.052
4WA Byford Bmx Club WA Jayden KELLY 2 49.973 9.561
1559 Eastern Goldfields Bmx Club WA Deacon HODGSON 2 50.511 10.099
857 Wanneroo Bmx Club WA James HILL 3 50.887 10.475
4WA Byford Bmx Club WA Jayden KELLY 3 50.919 10.507
2152 Northam Bmx Club WA Calum NEILL 3 51.031 10.619
2152 Northam Bmx Club WA Calum NEILL 2 51.184 10.772
2060 Northam Bmx Club WA Mitchell BERNAY 2 51.916 11.504
857 Wanneroo Bmx Club WA James HILL 2 51.923 11.511
857 Wanneroo Bmx Club WA James HILL 1 52.682 12.270
2060 Northam Bmx Club WA Mitchell BERNAY 3 54.370 13.958
1854 Rockingham Bmx Club WA Devon BAOHM Semi Final 54.805 14.393
2060 Northam Bmx Club WA Mitchell BERNAY 1 55.504 15.092
4WA Byford Bmx Club WA Jayden KELLY 1 1:06.739 26.327
1916 Wanneroo Bmx Club WA Kingsley MITCHLEY Semi Final 1:06.825 26.413
1248 Cockburn Bmx Club WA Regan WARD 1 1:07.037 26.625


14 Girls

PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
948 Hills BMX Club WA Danika CAMERON 2 46.165 0.000
948 Hills BMX Club WA Danika CAMERON 3 47.409 1.244
948 Hills BMX Club WA Danika CAMERON Final 47.410 1.245
948 Hills BMX Club WA Danika CAMERON 1 47.433 1.268
1 WA Southside Bmx Club WA Bianca CAMPBELL 2 47.577 1.412
1 WA Southside Bmx Club WA Bianca CAMPBELL 1 47.857 1.692
1 WA Southside Bmx Club WA Bianca CAMPBELL Final 48.452 2.287
1196 Southside BMX Club WA Saffron WOODS 2 48.917 2.752
1 WA Southside Bmx Club WA Bianca CAMPBELL 3 48.931 2.766
1196 Southside BMX Club WA Saffron WOODS 1 49.137 2.972
865 Tom Price BMX Club WA Chante HAYES 1 49.586 3.421
865 Tom Price BMX Club WA Chante HAYES 3 49.639 3.474
956 Hills Bmx Club WA Karis REGALI 2 49.699 3.534
865 Tom Price BMX Club WA Chante HAYES 2 49.729 3.564
956 Hills Bmx Club WA Karis REGALI 3 49.887 3.722
908 Wanneroo Bmx Club WA Cayla SMART 1 50.175 4.010
1196 Southside BMX Club WA Saffron WOODS 3 50.182 4.017
1757 Tom Price BMX Club WA Jenaya VINCENT 1 50.186 4.021
1196 Southside BMX Club WA Saffron WOODS Final 50.209 4.044
865 Tom Price BMX Club WA Chante HAYES Final 50.444 4.279
908 Wanneroo Bmx Club WA Cayla SMART 2 50.532 4.367
1757 Tom Price BMX Club WA Jenaya VINCENT 3 50.570 4.405
8WA Wanneroo Bmx Club WA Katie GRAY 1 50.836 4.671
908 Wanneroo Bmx Club WA Cayla SMART 3 51.046 4.881
951 Woorree Park Bmx Club WA Madison LONG 3 51.211 5.046
8WA Wanneroo Bmx Club WA Katie GRAY 3 51.448 5.283
1757 Tom Price BMX Club WA Jenaya VINCENT 2 51.754 5.589
951 Woorree Park Bmx Club WA Madison LONG 1 52.039 5.874
956 Hills Bmx Club WA Karis REGALI 1 52.234 6.069
956 Hills Bmx Club WA Karis REGALI Final 52.296 6.131
8WA Wanneroo Bmx Club WA Katie GRAY 2 52.707 6.542
951 Woorree Park Bmx Club WA Madison LONG Final 52.961 6.796
908 Wanneroo Bmx Club WA Cayla SMART Final 53.041 6.876
1757 Tom Price BMX Club WA Jenaya VINCENT Final 53.576 7.411
2886 Bunbury BMX Club WA Kiara WYATT 2 53.648 7.483
4635 Bunbury BMX Club WA Patrice NIELSEN 1 54.114 7.949
951 Woorree Park Bmx Club WA Madison LONG 2 54.323 8.158
4635 Bunbury BMX Club WA Patrice NIELSEN 3 54.936 8.771
2886 Bunbury BMX Club WA Kiara WYATT 3 55.056 8.891
4635 Bunbury BMX Club WA Patrice NIELSEN 2 55.235 9.070
2886 Bunbury BMX Club WA Kiara WYATT 1 1:00.620 14.455


14 Boys Novice

PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1569 Hills Bmx Club WA Dylan HADDON 4 46.608 0.000
978 Wanneroo Bmx Club WA Timothy LEE 3 47.366 0.758
978 Wanneroo Bmx Club WA Timothy LEE 4 47.447 0.839
978 Wanneroo Bmx Club WA Timothy LEE 1 47.622 1.014
978 Wanneroo Bmx Club WA Timothy LEE 2 47.834 1.226
1569 Hills Bmx Club WA Dylan HADDON 1 48.191 1.583
1569 Hills Bmx Club WA Dylan HADDON 3 48.635 2.027
1569 Hills Bmx Club WA Dylan HADDON 2 49.832 3.224
1022 Byford Bmx Club WA Caleb CHURCHILL 1 54.781 8.173
1048 Byford Bmx Club WA Thomas SHIPARD 1 58.777 12.169
1048 Byford Bmx Club WA Thomas SHIPARD 2 59.143 12.535
1022 Byford Bmx Club WA Caleb CHURCHILL 2 2:13.072 86.464


14 Boys Expert

PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1WA Mandurah BMX Club inc WA Ben O'LOUGHLIN 1 41.898 0.000
1WA Mandurah BMX Club inc WA Ben O'LOUGHLIN 2 42.068 0.170
1WA Mandurah BMX Club inc WA Ben O'LOUGHLIN 3 42.325 0.427
1WA Mandurah BMX Club inc WA Ben O'LOUGHLIN Final 42.524 0.626
1675 Tom Price BMX Club WA Angelino GEMMOLA 3 42.624 0.726
8WA Byford Bmx Club WA Kobe BARNES 2 42.747 0.849
1675 Tom Price BMX Club WA Angelino GEMMOLA 2 42.863 0.965
195 Wanneroo BMX Club WA Alec EDWARDES 3 42.878 0.980
1349 Rockingham Bmx Club WA Drew WARD 1 42.880 0.982
1400 Wanneroo BMX Club WA Luke TOOZE 1 43.028 1.130
8WA Byford Bmx Club WA Kobe BARNES 3 43.090 1.192
195 Wanneroo BMX Club WA Alec EDWARDES Final 43.098 1.200
8WA Byford Bmx Club WA Kobe BARNES 1 43.326 1.428
1675 Tom Price BMX Club WA Angelino GEMMOLA 1 43.379 1.481
195 Wanneroo BMX Club WA Alec EDWARDES 1 43.404 1.506
1400 Wanneroo BMX Club WA Luke TOOZE 3 43.476 1.578
1349 Rockingham Bmx Club WA Drew WARD 2 43.483 1.585
1046 Southern Districts Bmx Club WA Dylan MARSHALL 2 43.546 1.648
195 Wanneroo BMX Club WA Alec EDWARDES 2 43.567 1.669
2100 Southern Districts Bmx Club WA Cody WALKER 3 43.638 1.740
1400 Wanneroo BMX Club WA Luke TOOZE 2 43.685 1.787
2100 Southern Districts Bmx Club WA Cody WALKER 2 44.226 2.328
2100 Southern Districts Bmx Club WA Cody WALKER 1 44.424 2.526
8WA Byford Bmx Club WA Kobe BARNES Final 44.864 2.966
1046 Southern Districts Bmx Club WA Dylan MARSHALL 3 45.000 3.102
2097 Woorree Park Bmx Club WA Ryan DARCY 3 45.002 3.104
805 Hills Bmx Club WA Lachlan MCLEOD 2 45.080 3.182
1339 Westside Bmx Club WA Adam VAN BRAKEL 1 45.089 3.191
805 Hills Bmx Club WA Lachlan MCLEOD 3 45.115 3.217
1046 Southern Districts Bmx Club WA Dylan MARSHALL Final 45.325 3.427
1675 Tom Price BMX Club WA Angelino GEMMOLA Final 45.364 3.466
2097 Woorree Park Bmx Club WA Ryan DARCY 2 45.417 3.519
2097 Woorree Park Bmx Club WA Ryan DARCY 1 45.498 3.600
1400 Wanneroo BMX Club WA Luke TOOZE Final 45.877 3.979
132 Southside BMX Club WA Thomas GASKIN 2 46.120 4.222
1339 Westside Bmx Club WA Adam VAN BRAKEL 2 46.310 4.412
132 Southside BMX Club WA Thomas GASKIN 1 46.775 4.877
805 Hills Bmx Club WA Lachlan MCLEOD 1 46.859 4.961
1339 Westside Bmx Club WA Adam VAN BRAKEL 3 46.872 4.974
132 Southside BMX Club WA Thomas GASKIN 3 46.883 4.985
1046 Southern Districts Bmx Club WA Dylan MARSHALL 1 47.348 5.450
1349 Rockingham Bmx Club WA Drew WARD 3 48.259 6.361
1195 Cockburn Bmx Club WA Finn CARPENTER 1 48.490 6.592
1195 Cockburn Bmx Club WA Finn CARPENTER 2 49.582 7.684
2100 Southern Districts Bmx Club WA Cody WALKER Final 49.722 7.824
1195 Cockburn Bmx Club WA Finn CARPENTER 3 50.012 8.114
1349 Rockingham Bmx Club WA Drew WARD Final 58.492 16.594


15 Girls

PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
818 Rockingham Bmx Club WA Brydie WARD 4 46.275 0.000
818 Rockingham Bmx Club WA Brydie WARD 3 46.679 0.404
818 Rockingham Bmx Club WA Brydie WARD 2 46.886 0.611
2WA Southern Districts Bmx Club WA Jayde FABRY-ROCHE 4 46.958 0.683
818 Rockingham Bmx Club WA Brydie WARD 1 47.043 0.768
2WA Southern Districts Bmx Club WA Jayde FABRY-ROCHE 3 47.314 1.039
2WA Southern Districts Bmx Club WA Jayde FABRY-ROCHE 1 48.067 1.792
2WA Southern Districts Bmx Club WA Jayde FABRY-ROCHE 2 48.552 2.277
261 Rockingham Bmx Club WA Chloe COLLEDGE 4 48.655 2.380
261 Rockingham Bmx Club WA Chloe COLLEDGE 3 49.516 3.241
261 Rockingham Bmx Club WA Chloe COLLEDGE 2 49.901 3.626
1162 Bunbury Bmx Club WA Chanel ABRAHAMSE 4 52.270 5.995
4WA Southern Districts BMX Club WA Anastacia CROOK-SIMS 4 52.484 6.209
4WA Southern Districts BMX Club WA Anastacia CROOK-SIMS 2 52.605 6.330
915 Wanneroo Bmx Club WA Amy BROWN 1 53.305 7.030
4WA Southern Districts BMX Club WA Anastacia CROOK-SIMS 3 53.363 7.088
261 Rockingham Bmx Club WA Chloe COLLEDGE 1 53.501 7.226
1162 Bunbury Bmx Club WA Chanel ABRAHAMSE 3 53.560 7.285
6WA Mandurah Bmx Club Inc WA Mackenze ARMITAGE 1 53.610 7.335
1162 Bunbury Bmx Club WA Chanel ABRAHAMSE 2 53.697 7.422
1162 Bunbury Bmx Club WA Chanel ABRAHAMSE 1 55.705 9.430
6WA Mandurah Bmx Club Inc WA Mackenze ARMITAGE 2 56.113 9.838
915 Wanneroo Bmx Club WA Amy BROWN 2 57.678 11.403
4WA Southern Districts BMX Club WA Anastacia CROOK-SIMS 1 1:31.833 45.558


15 Boys

PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
723 Rockingham BMX Club WA Joel FLOWER Final 38.293 0.000
1532 Wanneroo BMX Club WA Dylan BENNETTS Final 38.632 0.339
723 Rockingham BMX Club WA Joel FLOWER 3 38.672 0.379
1532 Wanneroo BMX Club WA Dylan BENNETTS 3 38.861 0.568
723 Rockingham BMX Club WA Joel FLOWER 2 39.454 1.161
1532 Wanneroo BMX Club WA Dylan BENNETTS 1 39.856 1.563
1532 Wanneroo BMX Club WA Dylan BENNETTS 2 39.895 1.602
723 Rockingham BMX Club WA Joel FLOWER 1 40.189 1.896
781 Hills Bmx Club WA Markus ORCHARD 3 40.512 2.219
391 Rockingham BMX Club WA Kyle HILL 3 40.816 2.523
945 Cockburn Bmx Club WA Mitchell PIANTO 2 40.821 2.528
1335 Rockingham Bmx Club WA Joshua SMARTT 1 40.932 2.639
391 Rockingham BMX Club WA Kyle HILL 2 41.165 2.872
2170 Hills Bmx Club WA Cooper DONNELLY 3 41.320 3.027
391 Rockingham BMX Club WA Kyle HILL 1 41.374 3.081
1335 Rockingham Bmx Club WA Joshua SMARTT 2 41.654 3.361
1335 Rockingham Bmx Club WA Joshua SMARTT Final 41.671 3.378
945 Cockburn Bmx Club WA Mitchell PIANTO 1 41.693 3.400
2170 Hills Bmx Club WA Cooper DONNELLY Final 41.881 3.588
781 Hills Bmx Club WA Markus ORCHARD 1 41.890 3.597
945 Cockburn Bmx Club WA Mitchell PIANTO 3 41.913 3.620
2170 Hills Bmx Club WA Cooper DONNELLY 2 41.983 3.690
781 Hills Bmx Club WA Markus ORCHARD 2 42.166 3.873
1335 Rockingham Bmx Club WA Joshua SMARTT 3 42.573 4.280
391 Rockingham BMX Club WA Kyle HILL Final 42.914 4.621
781 Hills Bmx Club WA Markus ORCHARD Final 43.206 4.913
1008 Hills Bmx Club WA Lewis THEUNISSEN 1 43.650 5.357
1008 Hills Bmx Club WA Lewis THEUNISSEN 2 44.338 6.045
2170 Hills Bmx Club WA Cooper DONNELLY 1 44.834 6.541
1176 Northam Bmx Club WA Christopher MAXWELL 3 45.346 7.053
1185 Wanneroo Bmx Club WA Naite SKIDMORE 2 45.592 7.299
1176 Northam Bmx Club WA Christopher MAXWELL 1 45.819 7.526
1185 Wanneroo Bmx Club WA Naite SKIDMORE 3 45.938 7.645
1185 Wanneroo Bmx Club WA Naite SKIDMORE 1 46.213 7.920
945 Cockburn Bmx Club WA Mitchell PIANTO Final 46.523 8.230
1269 Wanneroo Bmx Club WA Aidan BUCHAN 2 46.805 8.512
1176 Northam Bmx Club WA Christopher MAXWELL 2 47.194 8.901
1008 Hills Bmx Club WA Lewis THEUNISSEN 3 47.194 8.901
1008 Hills Bmx Club WA Lewis THEUNISSEN Final 47.342 9.049
1269 Wanneroo Bmx Club WA Aidan BUCHAN 3 50.574 12.281


16 Boys

PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
380 Hills Bmx Club WA Joshua COOKE 3 39.282 0.000
380 Hills Bmx Club WA Joshua COOKE Final 39.794 0.512
147 Northam BMX Club WA Tremayne WILLIAMSON 2 39.859 0.577
147 Northam BMX Club WA Tremayne WILLIAMSON 3 39.884 0.602
147 Northam BMX Club WA Tremayne WILLIAMSON Final 40.053 0.771
380 Hills Bmx Club WA Joshua COOKE 2 40.685 1.403
546 Westside BMX Club WA Ethan PIMBLETT 1 40.732 1.450
147 Northam BMX Club WA Tremayne WILLIAMSON 1 40.832 1.550
1300 Southside Bmx Club WA Reece BARWICK 2 41.163 1.881
546 Westside BMX Club WA Ethan PIMBLETT 3 41.208 1.926
546 Westside BMX Club WA Ethan PIMBLETT 2 41.488 2.206
939 Southside BMX Club WA Carter MIDDLETON Final 41.995 2.713
1300 Southside Bmx Club WA Reece BARWICK 3 42.303 3.021
WA 6 Southside Bmx Club WA Sunni BONE Final 42.805 3.523
WA 6 Southside Bmx Club WA Sunni BONE 1 43.202 3.920
939 Southside BMX Club WA Carter MIDDLETON 3 43.416 4.134
939 Southside BMX Club WA Carter MIDDLETON 2 43.521 4.239
WA 6 Southside Bmx Club WA Sunni BONE 2 43.867 4.585
1300 Southside Bmx Club WA Reece BARWICK Final 43.895 4.613
939 Southside BMX Club WA Carter MIDDLETON 1 44.287 5.005
WA 6 Southside Bmx Club WA Sunni BONE 3 44.966 5.684
1300 Southside Bmx Club WA Reece BARWICK 1 46.081 6.799
679 Hills BMX Club WA Brandon EDNEY Final 46.445 7.163
380 Hills Bmx Club WA Joshua COOKE 1 46.677 7.395
679 Hills BMX Club WA Brandon EDNEY 3 47.070 7.788
679 Hills BMX Club WA Brandon EDNEY 2 47.250 7.968
623 Southside Bmx Club WA Bailey WIDDISON 3 47.468 8.186
1010 Woorree Park BMX Club WA Bryson STEWART 1 47.597 8.315
623 Southside Bmx Club WA Bailey WIDDISON Final 47.766 8.484
1010 Woorree Park BMX Club WA Bryson STEWART 2 47.860 8.578
623 Southside Bmx Club WA Bailey WIDDISON 1 48.141 8.859
679 Hills BMX Club WA Brandon EDNEY 1 49.342 10.060
623 Southside Bmx Club WA Bailey WIDDISON 2 49.545 10.263
1010 Woorree Park BMX Club WA Bryson STEWART 3 49.727 10.445
1077 Northam Bmx Club WA Connor MAXWELL 3 50.052 10.770
1077 Northam Bmx Club WA Connor MAXWELL 1 51.592 12.310
1077 Northam Bmx Club WA Connor MAXWELL 2 51.650 12.368
546 Westside BMX Club WA Ethan PIMBLETT Final 1:18.495 39.213


30+ Men

PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
474 Hills Bmx Club WA Russel BIRD 4 42.830 0.000
474 Hills Bmx Club WA Russel BIRD 1 43.018 0.188
474 Hills Bmx Club WA Russel BIRD 2 43.508 0.678
474 Hills Bmx Club WA Russel BIRD 3 43.853 1.023
829 Bunbury Bmx Club WA Craig HERRMANN 1 44.274 1.444
501 Southside Bmx Club WA Shane WILLMOTT 2 44.916 2.086
501 Southside Bmx Club WA Shane WILLMOTT 4 44.944 2.114
829 Bunbury Bmx Club WA Craig HERRMANN 2 45.006 2.176
501 Southside Bmx Club WA Shane WILLMOTT 3 45.067 2.237
829 Bunbury Bmx Club WA Craig HERRMANN 4 45.157 2.327
501 Southside Bmx Club WA Shane WILLMOTT 1 45.743 2.913
247 Byford Bmx Club WA Daniel LANDER 1 45.874 3.044
829 Bunbury Bmx Club WA Craig HERRMANN 3 46.302 3.472
247 Byford Bmx Club WA Daniel LANDER 4 46.465 3.635
247 Byford Bmx Club WA Daniel LANDER 3 47.704 4.874
247 Byford Bmx Club WA Daniel LANDER 2 48.210 5.380


40+ Men

PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
338 Cockburn Bmx Club WA Peter COPELAND 2 43.343 0.000
338 Cockburn Bmx Club WA Peter COPELAND 3 43.501 0.158
338 Cockburn Bmx Club WA Peter COPELAND 1 43.605 0.262
338 Cockburn Bmx Club WA Peter COPELAND 4 43.642 0.299
487 Hills Bmx Club WA Steven DONNELLY 4 44.117 0.774
41 Wanneroo Bmx Club WA Bradley BROWN 3 44.507 1.164
487 Hills Bmx Club WA Steven DONNELLY 2 44.894 1.551
41 Wanneroo Bmx Club WA Bradley BROWN 1 44.990 1.647
487 Hills Bmx Club WA Steven DONNELLY 3 45.235 1.892
41 Wanneroo Bmx Club WA Bradley BROWN 2 45.771 2.428
487 Hills Bmx Club WA Steven DONNELLY 1 45.771 2.428
252 Northam Bmx Club WA Clem NEILL 2 47.534 4.191
252 Northam Bmx Club WA Clem NEILL 4 47.742 4.399
734 Southern Districts BMX Club WA Martin PHILLIPS 2 47.795 4.452
252 Northam Bmx Club WA Clem NEILL 3 47.833 4.490
252 Northam Bmx Club WA Clem NEILL 1 47.907 4.564
287 Hills Bmx Club WA Wayne EVANS 4 48.135 4.792
287 Hills Bmx Club WA Wayne EVANS 1 48.165 4.822
287 Hills Bmx Club WA Wayne EVANS 3 48.235 4.892
734 Southern Districts BMX Club WA Martin PHILLIPS 3 48.283 4.940
287 Hills Bmx Club WA Wayne EVANS 2 49.045 5.702
734 Southern Districts BMX Club WA Martin PHILLIPS 4 50.115 6.772
734 Southern Districts BMX Club WA Martin PHILLIPS 1 50.624 7.281

Top of Report