End of Report
BMX Event Manager© by Lyndon.Downing@bigpond.com

2015 Super Series

Event Administrator: BMX Sports WA

BMX EVENT MANAGER, Report Created 02/Nov/2015 18:36:34

Series Detailed, All Riders

Round 1: Rd1 2015 Super Series EASTERN GOLDFIELDS

Round 2: Super Series Round 2 Hills

Round 3: Rd 3 Super Series Wanneroo

Round 4: Rd4 Super Series Westside

Round 5: Rd5 Super Series Woorree Park

Round 6: Rd6 Cockburn

Round 7: Rd7 Super Series Southern Districts

Round 8: Rd8 Super Series Southside

Round 9: Rd9 Super Series Byford

Round 10: Rd10 Super Series Northam

Pro Open Women 17 Riders 2 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
E/G
2
Hill
3
Wann
4
W/Sd
5
W/P
6
Coc
7
S/D
8
S/S
9
Byf
10
Nor
1 Catherine HOPKINS Hills Bmx Club WA 1608 32 1576 1576 - 194
0
190
0
200
0
200
32
192
0
200
0
200
0
- 200
0
2 Tymikka SKIDMORE Hills Bmx Club WA 1492 32 1460 1628 - 178
0
168
0
190
0
174
32
182
0
182
0
178
0
184
0
192
0
3# Rachel GASKIN Southside BMX Club WA 1126 0 1126 1126 - 184
0
- 186
0
- 182
0
190
0
184
0
200
0
-
4# Kaitlin GILL Hills Bmx Club WA 1108 32 1076 1076 - 130
0
- - 180
32
178
0
160
0
174
0
170
0
84
0
5# Airlie GOODEN Wanneroo Bmx Club WA 1088 32 1056 1056 - 184
0
160
0
184
0
190
32
166
0
- 172
0
- -
6# Jessica LATHWELL Hills Bmx Club WA 1074 0 1074 1074 - - 168
0
184
0
- 176
0
174
0
184
0
188
0
-
7# Kishani GREEN Westside Bmx Club WA 1060 0 1060 1060 - - 172
0
178
0
- 186
0
168
0
178
0
178
0
-
8# Jade HANSEN Eastern Goldfields Bmx Club WA 1016 32 984 984 200
32
168
0
174
0
182
0
- 126
0
- 134
0
- -
9# Kesia SAVILL Southside Bmx Club WA 850 32 818 818 - 170
0
- 0
0
170
32
130
0
156
0
192
0
- -
10# Kizzy Anne WADDELL Westside Bmx Club WA 620 0 620 620 - - - - - 130
0
146
0
- 160
0
184
0
11# Macie BENNETTS Karratha Bmx Club WA 608 32 576 576 - - - - 126
32
- - 122
0
152
0
176
0
12# Rachelle SMITH Bunbury Bmx Club WA 586 0 586 586 - 190
0
200
0
- - 196
0
- - - -
13# Justine SHORT Southside Bmx Club WA 288 0 288 288 - - - 166
0
- - - 122
0
- -
14# Rhiannan CLOSE Eastern Goldfields BMX Club WA 216 32 184 184 184
32
- - - - - - - - -
15# Kirsten DELLAR Westside BMX Club WA 200 0 200 200 - 200
0
- - - - - - - -
=16# Brittney REA Southern Districts BMX Club WA 84 0 84 84 - 84
0
- - - - - - - -
=16# Brydie WARD Rockingham Bmx Club WA 84 0 84 84 - - - - - - - 84
0
- -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 1, 5, 10 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

Pro Open Men 55 Riders 7 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
E/G
2
Hill
3
Wann
4
W/Sd
5
W/P
6
Coc
7
S/D
8
S/S
9
Byf
10
Nor
1 Aaron NOTTLE Hills Bmx Club WA 1850 32 1818 2012 - 232
0
246
0
200
0
246
32
198
0
200
0
248
0
248
0
194
0
2 Jamie GILL Hills Bmx Club WA 1600 32 1568 1736 - 206
0
198
0
168
0
234
32
170
0
180
0
200
0
204
0
176
0
3 Joey GRAHAM Hills Bmx Club WA 1512 32 1480 1480 190
32
214
0
- 178
0
- 124
0
130
0
234
0
226
0
184
0
4 Joshua COOKE Hills Bmx Club WA 1220 64 1156 1302 132
32
120
0
124
0
118
0
38
32
156
0
108
0
124
0
202
0
180
0
5 Kyle HILL Rockingham BMX Club WA 1192 32 1160 1160 - 114
0
120
0
- 204
32
68
0
162
0
116
0
198
0
178
0
6 Hayden COOKE Hills Bmx Club WA 1100 32 1068 1068 - 116
0
120
0
142
0
200
32
- 148
0
72
0
116
0
154
0
7 Mitchell PIANTO Cockburn BMX Club WA 874 32 842 842 - 112
0
116
0
106
0
118
32
100
0
38
0
126
0
- 126
0
8# Darryn GOODWIN Eastern Goldfields BMX Club WA 1418 32 1386 1386 194
32
242
0
230
0
- - 200
0
88
0
190
0
242
0
-
9# Casey HUNTER Hills Bmx Club WA 1312 32 1280 1280 0
0
220
0
238
0
- 214
32
- 190
0
178
0
240
0
-
10# Joshua LATHWELL Hills Bmx Club WA 1264 0 1264 1264 - 230
0
220
0
188
0
- 174
0
- 216
0
236
0
-
11# Christopher LATHWELL Hills Bmx Club WA 1236 0 1236 1236 - 226
0
210
0
- - 174
0
176
0
214
0
236
0
-
12# Bradley GAME Wanneroo Bmx Club WA 1212 64 1148 1148 200
32
250
0
250
0
- 250
32
- - - - 198
0
13# Tyler VERSCHUREN Wanneroo Bmx Club WA 1200 0 1200 1200 - 202
0
228
0
- - 162
0
- 214
0
208
0
186
0
14# Kyle GREEN Westside Bmx Club WA 1196 0 1196 1196 - 198
0
- 176
0
- 182
0
192
0
230
0
218
0
-
15# Gage MADELEY Hills Bmx Club WA 910 0 910 910 - - 210
0
180
0
- - 174
0
218
0
128
0
-
16# Blake SCHOFIELD Wanneroo BMX Club WA 898 0 898 898 - - 232
0
188
0
- - - 250
0
228
0
-
17# Matthew BROWN Eastern Goldfields Bmx Club WA 886 64 822 822 178
32
- 196
0
- 202
32
- - 120
0
126
0
-
18# Jamie LEWIS Bunbury BMX Club WA 836 32 804 804 - 198
0
- 122
0
220
32
146
0
118
0
- - -
19# Dylan BARWICK Cockburn Bmx Club WA 688 32 656 656 - - - - 218
32
- - 114
0
196
0
128
0
20# Mitchell CLEMENTS Hills Bmx Club WA 666 32 634 634 170
32
182
0
126
0
156
0
- - - - - -
21# Cameron AINGER Southside BMX Club WA 644 0 644 644 - 228
0
- - - 186
0
- 230
0
- -
22# Dylan BENNETTS Wanneroo Bmx Club WA 626 32 594 594 - 108
0
- - 204
32
- - 112
0
- 170
0
23# Brent WELHAN Bunbury Bmx Club WA 604 0 604 604 - - 210
0
- - - - 214
0
180
0
-
24# Jaymin KING Bunbury Bmx Club WA 526 0 526 526 - - 224
0
- - 178
0
- 124
0
- -
25# Andrew ELLIS Hills Bmx Club WA 526 0 526 526 - - 128
0
- - - 158
0
114
0
126
0
-
26# Jayden LISTER Hills Bmx Club WA 486 0 486 486 - - 200
0
160
0
- - - - 126
0
-
27# Felipe/Juan TABARES SALAZAR Westside BMX Club WA 472 0 472 472 - - 172
0
- - - - 128
0
172
0
-
28# Joel FLOWER Rockingham Bmx Club WA 452 0 452 452 - 116
0
126
0
- - - - - 210
0
-
29# Mark DIXON Rockingham Bmx Club WA 446 32 414 414 174
32
118
0
122
0
- - - - - - -
30# Brandon CAMPBELL Cockburn BMX Club WA 436 0 436 436 - - - - - 146
0
172
0
118
0
- -
31# Troy EWENS Westside Bmx Club WA 400 0 400 400 - 218
0
- 182
0
- - - - - -
32# Matthew TONGUE Southside BMX Club WA 400 0 400 400 - 200
0
- - - - - 200
0
- -
33# Jade MCPHERSON Hills BMX Club WA 372 32 340 340 - - - - 220
32
- - 120
0
- -
34# Max BAILEY Cockburn Bmx Club WA 346 32 314 314 - - - - 192
32
- - - 122
0
-
35# Scott GASKIN Southside BMX Club WA 320 0 320 320 - - - - - - - 196
0
124
0
-
36# Riley CARTER Wanneroo BMX Club WA 254 32 222 222 - - - - 222
32
- - - - -
37# Khalen YOUNG Wanneroo BMX Club WA 254 32 222 222 - - - - 222
32
- - - - -
38# Devon DE SWARDT Wanneroo Bmx Club WA 244 0 244 244 - - 122
0
- - - - 122
0
- -
39# Jake FARRELL Cockburn Bmx Club WA 242 0 242 242 - - - - - - - 126
0
116
0
-
=40# Ray HOUGHTON Wanneroo Bmx Club WA 236 0 236 236 - - - - - 36
0
- 200
0
- -
=40# Brandyn CHURCH Rockingham Bmx Club WA 236 0 236 236 - - - - - - - 116
0
120
0
-
42# Malcolm YEARDLEY Hills Bmx Club WA 224 32 192 192 - - - - 192
32
- - - - -
43# Ethan PIMBLETT Westside Bmx Club WA 220 32 188 188 - - - - 188
32
- - - - -
44# Dylan HALL Hills BMX Club WA 216 32 184 184 184
32
- - - - - - - - -
45# Ben FLETCHER Southern Districts BMX Club WA 208 32 176 176 176
32
- - - - - - - - -
46# Benjamin KEOGH Wanneroo BMX Club WA 204 0 204 204 - - 204
0
- - - - - - -
47# Nathaniel PURSER Hills BMX Club WA 182 0 182 182 - 182
0
- - - - - - - -
48# Callum KIRKWOOD Karratha BMX Club WA 158 32 126 126 - - - - 126
32
- - - - -
49# Aiden BEGLEY Northam Bmx Club WA 156 0 156 156 - - - - - - - - - 156
0
50# Wesley HILL Wanneroo Bmx Club WA 152 32 120 120 - - - - 120
32
- - - - -
51# Peter-John WELHAN Wanneroo Bmx Club WA 126 0 126 126 - - - - - - - - 126
0
-
52# Cooper FULLER Southside Bmx Club WA 124 0 124 124 - - 124
0
- - - - - - -
=53# Aaron LANE Hills BMX Club WA 114 0 114 114 - - - - - - - 114
0
- -
=53# Daniel LAIRD Southern Districts Bmx Club WA 114 0 114 114 - - - - - - - - 114
0
-
55# Robbie ANDREWS Rockingham BMX Club WA 112 0 112 112 - 112
0
- - - - - - - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 1, 5, 10 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

Masters 30+ Years 20 Riders 3 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
E/G
2
Hill
3
Wann
4
W/Sd
5
W/P
6
Coc
7
S/D
8
S/S
9
Byf
10
Nor
1 Lance MARTIN Cockburn Bmx Club WA 1608 32 1576 1576 - - 188
0
198
0
198
32
200
0
198
0
194
0
200
0
200
0
2 Brett HAYSOM Byford Bmx Club WA 1486 32 1454 1578 - 124
0
172
0
160
0
180
32
182
0
182
0
196
0
190
0
192
0
3 Bodie LETCHFORD Byford Bmx Club WA 1470 32 1438 1604 - 174
0
180
0
170
0
188
32
166
0
176
0
180
0
186
0
184
0
4# William CELIS Southside Bmx Club WA 1088 0 1088 1088 - 174
0
182
0
178
0
- 166
0
194
0
194
0
- -
5# Wesley HILL Wanneroo Bmx Club WA 1046 0 1046 1046 - 188
0
184
0
- - 150
0
170
0
180
0
174
0
-
6# Malcolm YEARDLEY Hills Bmx Club WA 772 0 772 772 - 196
0
196
0
194
0
- - 186
0
- - -
7# Peter-John WELHAN Wanneroo Bmx Club WA 766 0 766 766 - 184
0
194
0
- - 192
0
196
0
- - -
8# Paul THORPE Wanneroo Bmx Club WA 610 0 610 610 - - - 168
0
- 146
0
166
0
130
0
- -
9# Brent MCDONALD Hills BMX Club WA 572 32 540 540 - 176
0
- - 186
32
- - 178
0
- -
10# Shannon LOWE Southside Bmx Club WA 352 0 352 352 - 174
0
- - - - - 178
0
0
0
-
11# Daniel GRAY Wanneroo Bmx Club WA 302 0 302 302 - 132
0
170
0
- - - - - - -
12# Brad LANE Hills Bmx Club WA 292 0 292 292 - 128
0
- 164
0
- - - - - -
13# Jade MCPHERSON Wanneroo BMX Club WA 194 0 194 194 - 194
0
- - - - - - - -
14# Wayne GREEN Cockburn BMX Club WA 174 0 174 174 - - - - - 174
0
- - - -
15# Adrian PAHL Cockburn Bmx Club WA 170 0 170 170 - - - - - - - - 170
0
-
16# Frans DE SWARDT Wanneroo Bmx Club WA 168 0 168 168 - - - - - - - 168
0
- -
17# Russel BIRD Hills Bmx Club WA 160 0 160 160 - - - - - - - - 160
0
-
18# Craig RENDELL Southern Districts Bmx Club WA 130 0 130 130 - - - - - - 130
0
- - -
19# Christopher SUMMERFIELD Club Unknown ? 128 0 128 128 - - 128
0
- - - - - - -
20# Matt BUTTERWORTH Southside Bmx Club WA 88 0 88 88 - - 88
0
- - - - - - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 1, 5, 10 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

8-10 Girls Voucher 12 Riders 0 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
E/G
2
Hill
3
Wann
4
W/Sd
5
W/P
6
Coc
7
S/D
8
S/S
9
Byf
10
Nor
1# Kennedy THORPE Wanneroo Bmx Club WA 1172 0 1172 1172 - 192
0
198
0
200
0
- 192
0
190
0
200
0
- -
2# Chloe BARRY Bunbury Bmx Club WA 1024 32 992 992 - - - 170
0
192
32
166
0
162
0
182
0
120
0
-
3# Kelsey MORROW Byford Bmx Club WA 900 0 900 900 - - 184
0
178
0
- 186
0
182
0
- 170
0
-
4# Baylee CICCHINI Wanneroo Bmx Club WA 854 32 822 822 - - - - 200
32
174
0
180
0
192
0
- 76
0
5# Sienna SHARP Byford Bmx Club WA 792 0 792 792 - 200
0
194
0
- - 198
0
200
0
- - -
6# Tamilee SPENCE Bunbury Bmx Club WA 576 32 544 544 - 184
0
176
0
- 184
32
- - - - -
7# Maya THORPE Wanneroo Bmx Club WA 502 0 502 502 - - - - - 158
0
166
0
178
0
- -
8# Sarah Jane MIDDLETON Mandurah BMX Club inc WA 344 0 344 344 - 176
0
168
0
- - - - - - -
9# Lilly TROTT Eastern Goldfields BMX Club WA 262 0 262 262 - - - 180
0
- 82
0
- - - -
10# Ellah RAYNER Woorree Park BMX Club WA 208 32 176 176 - - - - 176
32
- - - - -
11# Lara SCARVACI Eastern Goldfields Bmx Club WA 192 0 192 192 - - - 192
0
- - - - - -
12# Megan SMITH Westside Bmx Club WA 120 0 120 120 - - - - - - - - - 120
0

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 1, 5, 10 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

8-10 Boys Voucher 34 Riders 2 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
E/G
2
Hill
3
Wann
4
W/Sd
5
W/P
6
Coc
7
S/D
8
S/S
9
Byf
10
Nor
1 Angus RICHARDS Wanneroo Bmx Club WA 1658 64 1594 1984 194
32
196
0
200
0
200
0
200
32
198
0
198
0
200
0
198
0
200
0
2 Jacob HEAL-BUCZAK Hills Bmx Club WA 1522 32 1490 1490 190
32
200
0
192
0
- - 190
0
138
0
196
0
192
0
192
0
3# Bailey JOKIC Byford BMX Club WA 1368 32 1336 1336 - 186
0
180
0
198
0
196
32
198
0
194
0
- - 184
0
4# Tyson WILLIAMS Byford Bmx Club WA 1138 32 1106 1106 - - 180
0
182
0
182
32
168
0
80
0
- 138
0
176
0
5# Dillon MCKEEN Westside Bmx Club WA 992 32 960 960 200
32
192
0
190
0
190
0
- 188
0
- 0
0
- -
6# Joshua SWIATEK Karratha Bmx Club WA 796 64 732 732 182
32
176
0
- - 192
32
182
0
- - - -
7# Braiden ABRAHAMSE Bunbury Bmx Club WA 746 32 714 714 - - - - 44
32
166
0
132
0
192
0
180
0
-
8# William DOUGLAS Northam Bmx Club WA 670 0 670 670 - - - - - - 160
0
176
0
170
0
164
0
9# Nathan RAWLINGS Westside Bmx Club WA 574 32 542 542 - - - 184
0
184
32
- 174
0
- - -
10# Steele CHERUBINO Mandurah BMX Club inc WA 514 0 514 514 - 164
0
178
0
172
0
- - - - - -
11# Zack LIDDIARD Wanneroo Bmx Club WA 514 64 450 450 90
32
44
0
48
0
- 176
32
- - 92
0
- -
12# Riley BROWN Rockingham Bmx Club WA 446 0 446 446 - 178
0
- 94
0
- 174
0
- - - -
13# Jacob PALMER Westside Bmx Club WA 418 0 418 418 - - 124
0
- - - 154
0
140
0
- -
14# Lochlan TAYLOR Woorree Park Bmx Club WA 344 0 344 344 - 174
0
170
0
- - - - - - -
15# Kyden GIBAUD Southside BMX Club WA 332 0 332 332 - - - - - - - 180
0
- 152
0
16# Aarlen TEHAARA Eastern Goldfields Bmx Club WA 320 32 288 288 168
32
- 120
0
- - - - - - -
17# George BOEG Eastern Goldfields Bmx Club WA 292 0 292 292 - - - - - 128
0
- - - 164
0
18# Koltyn TEHAARA Eastern Goldfields Bmx Club WA 278 32 246 246 126
32
- 120
0
- - - - - - -
19# Kynan ABRAHAM Southern Districts Bmx Club WA 236 0 236 236 - 120
0
116
0
- - - - - - -
20# Lochlin MACAULAY Eastern Goldfields Bmx Club WA 208 32 176 176 176
32
- - - - - - - - -
21# Bailey FOSTER Eastern Goldfields Bmx Club WA 208 32 176 176 176
32
- - - - - - - - -
22# West BROAD Woorree Park Bmx Club WA 206 32 174 174 - - - - 174
32
- - - - -
23# Kayne DELLAR Eastern Goldfields Bmx Club WA 206 32 174 174 174
32
- - - - - - - - -
24# Logan PRATT Cockburn Bmx Club WA 180 0 180 180 - - - 90
0
- 90
0
- - - -
25# Cameron WYATT Bunbury BMX Club WA 170 0 170 170 - - 170
0
- - - - - - -
26# Daniel ROUGHTON Byford Bmx Club WA 162 0 162 162 - - - - - - - - 162
0
-
27# Blake LANSLEY Southside Bmx Club WA 128 0 128 128 - - - - - - - 128
0
- -
=28# Riffen NICHOLS Southern Districts BMX Club WA 122 0 122 122 - 122
0
- - - - - - - -
=28# Hudson WALKER Wanneroo Bmx Club WA 122 0 122 122 - - 122
0
- - - - - - -
=30# Jack DALRYMPLE Bunbury Bmx Club WA 118 32 86 86 86
32
- - 0
0
- - - - - -
=30# Dylan SERMAN Woorree Park Bmx Club WA 118 32 86 86 - - - - 86
32
- - - - -
32# Flynn COSTA Southside BMX Club WA 84 0 84 84 - 84
0
- - - - - - - -
33# Seth SALMON Byford Bmx Club WA 82 0 82 82 - 82
0
- - - - - - - -
34# Luca WOODS Southside Bmx Club WA 78 0 78 78 - - 78
0
- - - - - - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 1, 5, 10 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

11-12 Girls Voucher 10 Riders 2 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
E/G
2
Hill
3
Wann
4
W/Sd
5
W/P
6
Coc
7
S/D
8
S/S
9
Byf
10
Nor
1 Felicity MANN Wanneroo Bmx Club WA 1624 32 1592 1782 - 198
0
200
0
200
0
200
32
200
0
196
0
198
0
190
0
200
0
2 Tehlia JOKIC Byford BMX Club WA 1434 32 1402 1528 - 126
0
126
0
176
0
188
32
184
0
178
0
190
0
192
0
168
0
3# Alyssa SKIDMORE Hills Bmx Club WA 1468 0 1468 1468 - 186
0
176
0
184
0
- 184
0
194
0
182
0
178
0
184
0
4# Lilyanne CROFT Westside Bmx Club WA 1274 32 1242 1242 - 188
0
188
0
192
0
142
32
174
0
- 182
0
- 176
0
5# Jordan MACAULAY Eastern Goldfields Bmx Club WA 1058 32 1026 1026 - 172
0
- - 178
32
162
0
168
0
168
0
178
0
-
6# Kira HILL Rockingham Bmx Club WA 516 0 516 516 - 136
0
188
0
- - - - - - 192
0
7# Charlotte GARRIGAN Bunbury Bmx Club WA 474 0 474 474 - - - - - 154
0
160
0
160
0
- -
8# Keeley EDWARDS Mandurah Bmx Club Inc WA 358 0 358 358 - - - - - 174
0
184
0
- - -
9# Jennifer ROUGHTON Byford Bmx Club WA 166 0 166 166 - - - - - - - - 166
0
-
10# Ashley TEAKLE Woorree Park Bmx Club WA 130 0 130 130 - 130
0
- - - - - - - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 1, 5, 10 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

11-12 Boys Voucher 30 Riders 6 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
E/G
2
Hill
3
Wann
4
W/Sd
5
W/P
6
Coc
7
S/D
8
S/S
9
Byf
10
Nor
1 Regan LOTHIAN Southern Districts Bmx Club WA 1574 32 1542 1542 - 194
0
- 182
0
194
32
194
0
196
0
194
0
192
0
196
0
2 Cooper MAPSTONE Southside Bmx Club WA 1564 64 1500 1854 196
32
176
0
178
0
182
0
190
32
194
0
178
0
192
0
180
0
188
0
3 Kaden MAPSTONE Southside Bmx Club WA 1538 64 1474 1824 182
32
178
0
174
0
184
0
176
32
184
0
190
0
186
0
184
0
186
0
4 Blade CHERUBINO Mandurah Bmx Club Inc WA 1476 32 1444 1444 - 192
0
196
0
194
0
196
32
- 88
0
180
0
198
0
200
0
5 Cory CROMBIE Bunbury Bmx Club WA 1214 64 1150 1194 44
32
- 112
0
120
0
170
32
168
0
172
0
118
0
126
0
164
0
6 Blair CHRISTENSEN Bunbury Bmx Club WA 1034 64 970 970 128
32
124
0
112
0
114
0
126
32
126
0
122
0
0
0
118
0
-
7# Jayden KEOGH Southside Bmx Club WA 1606 32 1574 1574 - 194
0
194
0
200
0
188
32
200
0
200
0
200
0
198
0
-
8# Jayden FLYNN Southside Bmx Club WA 1224 32 1192 1192 - - 166
0
176
0
172
32
170
0
170
0
172
0
166
0
-
9# Callum HANSEN Eastern Goldfields Bmx Club WA 1122 32 1090 1090 200
32
170
0
190
0
- - 180
0
184
0
166
0
- -
10# Joseph REGALI Hills Bmx Club WA 836 0 836 836 - - - - - 178
0
174
0
130
0
168
0
186
0
11# Jeremy WILSON Byford Bmx Club WA 664 0 664 664 - - 122
0
116
0
- - - 126
0
124
0
176
0
12# Thomas O'DWYER Southside Bmx Club WA 582 0 582 582 - 126
0
- 114
0
- 130
0
128
0
- 84
0
-
13# Corbin TEHAARA Eastern Goldfields BMX Club WA 516 32 484 484 186
32
- 128
0
170
0
- - - - - -
14# Lochlen LISTER Hills Bmx Club WA 490 0 490 490 - - 180
0
130
0
- - - - 180
0
-
15# Ben PEPPER Westside Bmx Club WA 364 0 364 364 - 182
0
182
0
- - - - - - -
16# Ethan GITTOS Southside Bmx Club WA 330 0 330 330 - - - - - - - 118
0
122
0
90
0
17# Thomas POOLE Westside Bmx Club WA 296 0 296 296 - - 124
0
172
0
- - - - - -
18# Max LEAHY Westside Bmx Club WA 292 32 260 260 - - - 130
0
130
32
- - - - -
19# Mitchell HARRIS Bunbury Bmx Club WA 244 0 244 244 - 128
0
116
0
- - - - - - -
20# Macrae AKROYD Eastern Goldfields BMX Club WA 220 32 188 188 188
32
- - - - - - - - -
21# Joseph GEMMOLA Tom Price BMX Club WA 214 32 182 182 - - - - 182
32
- - - - -
22# Tyron POWLES Rockingham Bmx Club WA 206 32 174 174 174
32
- - - - - - - - -
23# Lilyanne CROFT Westside BMX Club WA 200 32 168 168 168
32
- - - - - - - - -
24# Jordan MACAULAY Eastern Goldfields BMX Club WA 198 32 166 166 166
32
- - - - - - - - -
25# Joel COLLEDGE Rockingham Bmx Club WA 180 0 180 180 - 180
0
- - - - - - - -
26# Oscar WATTS Rockingham Bmx Club WA 178 0 178 178 - - - - - - - 178
0
- -
27# Luke MYERS Westside BMX Club WA 168 0 168 168 - - - - - - - - - 168
0
28# Ryley WALKER Wanneroo Bmx Club WA 126 0 126 126 - - 126
0
- - - - - - -
29# Lochlan DALRYMPLE Bunbury BMX Club WA 80 32 48 48 48
32
- - - - - - - - -
30# Zack LIDDIARD Wanneroo Bmx Club WA 42 0 42 42 - - - 42
0
- - - - - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 1, 5, 10 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

13-15 Girls Voucher 9 Riders 2 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
E/G
2
Hill
3
Wann
4
W/Sd
5
W/P
6
Coc
7
S/D
8
S/S
9
Byf
10
Nor
1 Isabella IERACE Southside Bmx Club WA 1562 32 1530 1708 - 186
0
192
0
188
0
198
32
188
0
184
0
194
0
200
0
178
0
2 Alicia JOKIC Byford BMX Club WA 1490 32 1458 1458 - 174
0
176
0
176
0
194
32
184
0
184
0
186
0
- 184
0
3# Shantelle REA Southern Districts Bmx Club WA 1358 0 1358 1358 - 192
0
200
0
200
0
- 142
0
186
0
172
0
186
0
80
0
4# Hayley HUGHES Mandurah Bmx Club Inc WA 1154 0 1154 1154 - - - 188
0
0
0
194
0
196
0
196
0
188
0
192
0
5# Karis REGALI Hills Bmx Club WA 948 32 916 916 - - - - 184
32
128
0
170
0
130
0
134
0
170
0
6# Jade-Ellen WILSON Byford Bmx Club WA 544 32 512 512 - - 168
0
168
0
176
32
- - - - -
7# Bianca CAMPBELL Southside Bmx Club WA 196 0 196 196 - - - - - - - - - 196
0
8# Saffron WOODS Southside BMX Club WA 184 0 184 184 - - 184
0
- - - - - - -
9# Kiara WYATT Bunbury Bmx Club WA 122 0 122 122 - - - - - 122
0
- - - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 1, 5, 10 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

13-15 Boys Voucher 32 Riders 3 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
E/G
2
Hill
3
Wann
4
W/Sd
5
W/P
6
Coc
7
S/D
8
S/S
9
Byf
10
Nor
1 Markus ORCHARD Hills Bmx Club WA 1572 32 1540 1724 - 196
0
188
0
190
0
184
32
190
0
190
0
194
0
196
0
196
0
2 Cooper DONNELLY Hills Bmx Club WA 1570 64 1506 1624 200
32
200
0
194
0
132
0
198
32
192
0
- 196
0
118
0
194
0
3 Alec EDWARDES Wanneroo BMX Club WA 1326 64 1262 1262 118
32
124
0
180
0
176
0
170
32
134
0
174
0
186
0
- -
4# Ryan DARCY Woorree Park Bmx Club WA 1446 32 1414 1414 - 172
0
182
0
170
0
174
32
184
0
170
0
180
0
182
0
-
5# Joshua SMARTT Rockingham Bmx Club WA 1318 0 1318 1318 - 182
0
188
0
192
0
- 194
0
186
0
0
0
192
0
184
0
6# Corey TAYLOR Woorree Park Bmx Club WA 1066 0 1066 1066 - 188
0
194
0
186
0
- - - 194
0
176
0
128
0
7# Dylan RUSH Bunbury Bmx Club WA 898 64 834 834 136
32
- 132
0
78
0
120
32
84
0
- 126
0
158
0
-
8# Ben O'LOUGHLIN Cockburn BMX Club WA 872 32 840 840 - - 82
0
180
0
194
32
184
0
200
0
- - -
9# Jared JOHNSTON Southside Bmx Club WA 514 0 514 514 - - - - - 168
0
- 174
0
172
0
-
10# Tyson LIDDIARD Wanneroo Bmx Club WA 472 32 440 440 114
32
38
0
126
0
80
0
- - - 82
0
- -
11# Kobe BARNES Byford Bmx Club WA 346 0 346 346 - - - - - 174
0
- 172
0
- -
12# Drew WARD Rockingham BMX Club WA 338 32 306 306 190
32
116
0
- - - - - - - -
13# Tiarnan VAN OSCH Hills BMX Club WA 316 0 316 316 - - - 120
0
- 82
0
114
0
- - -
14# Kye MUNDAY Bunbury Bmx Club WA 290 32 258 258 82
32
90
0
- 86
0
0
0
- - - - -
15# James WISE Hedland BMX Club WA 288 0 288 288 - 164
0
- 124
0
- - - - - -
16# Jackson TATHAM Cockburn Bmx Club WA 258 0 258 258 - 126
0
132
0
- - - - - - -
17# Shantelle REA Southern Districts BMX Club WA 210 32 178 178 178
32
- - - - - - - - -
18# Callum KIRKWOOD Karratha BMX Club WA 200 0 200 200 - - - 200
0
- - - - - -
19# Jayden KEOGH Southside Bmx Club WA 172 0 172 172 - - - - - - - - - 172
0
20# Christopher KING Southside Bmx Club WA 172 0 172 172 - - - - - - - 172
0
- -
21# Matthew FITZGERALD Bunbury BMX Club WA 170 0 170 170 - 170
0
- - - - - - - -
22# Tyron GILMOUR Rockingham BMX Club WA 162 32 130 130 130
32
- - - - - - - - -
23# Anthony VADALA Hedland BMX Club WA 160 0 160 160 - - - - - - 160
0
- - -
24# Lewis THEUNISSEN Hills Bmx Club WA 136 0 136 136 - 136
0
- - - - - - - -
25# Jayden KELLY Byford BMX Club WA 128 0 128 128 - 44
0
- - - - - - - 84
0
26# Ammon KEOGH Cockburn Bmx Club WA 124 0 124 124 - 124
0
- - - - - - - -
27# Josh COULSON Wanneroo Bmx Club WA 80 0 80 80 - - - 80
0
- - - - - -
28# Tyler FLETCHER Hills BMX Club WA 78 0 78 78 - 78
0
- - - - - - - -
29# Harrison BARRY Bunbury Bmx Club WA 76 0 76 76 - - - 76
0
- - - - - -
=30# Dylan BENNETTS Wanneroo BMX Club WA 50 0 50 50 - - 50
0
- - - - - - -
=30# Ethan PIMBLETT Westside Bmx Club WA 50 0 50 50 - - - - - 50
0
- - - -
-# Riley CARTER Wanneroo BMX Club WA 0 0 0 0 - - - 0
0
- - - - - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 1, 5, 10 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

5 and under Sprocket 23 Riders 0 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
E/G
2
Hill
3
Wann
4
W/Sd
5
W/P
6
Coc
7
S/D
8
S/S
9
Byf
10
Nor
-# Tay DALLACHY Eastern Goldfields Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
- - - - - - - - -
-# Seth HEFRON Eastern Goldfields Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
- - - - - - - - -
-# Jayden TROTT Eastern Goldfields Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
0
0
- 0
0
- - 0
0
- 0
0
0
0
-# Lawson BAILEY Wanneroo Bmx Club WA 0 0 0 0 - 0
0
0
0
- 0
0
0
0
- - - -
-# Cody STEEL Southside Bmx Club WA 0 0 0 0 - 0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
-# Xander CONDUIT Wanneroo Bmx Club WA 0 0 0 0 - - 0
0
- - - - - - -
-# Lukas FOWLER Wanneroo BMX Club WA 0 0 0 0 - - 0
0
- - - - - - -
-# Tait MOSS Mandurah Bmx Club Inc WA 0 0 0 0 - - 0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
-
-# Jake MURRAY Cockburn Bmx Club WA 0 0 0 0 - - 0
0
0
0
- 0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
-# Jaxxon SPENCER Byford BMX Club WA 0 0 0 0 - - 0
0
- - - - 0
0
0
0
-
-# Brody WOLHUTER Wanneroo Bmx Club WA 0 0 0 0 - - 0
0
- - - - - - -
-# Caleb AZZOPARDI Karratha BMX Club WA 0 0 0 0 - - - - 0
0
- - - - -
-# Jack MALONE Mandurah Bmx Club Inc WA 0 0 0 0 - - - - - 0
0
- - - -
-# Jamie MCNAB Southside Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - 0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
-# Travis WILKINS Mandurah Bmx Club Inc WA 0 0 0 0 - - - - - 0
0
0
0
0
0
0
0
-
-# Lachlan WILLIAMS Westside Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - 0
0
0
0
0
0
0
0
-
-# Gryffin HOOPER Mandurah Bmx Club Inc WA 0 0 0 0 - - - - - - 0
0
0
0
0
0
0
0
-# Taj DAVIES Westside BMX Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - 0
0
- -
-# Declan GALE Southside Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - 0
0
- -
-# Deegan FORT Westside BMX Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - - 0
0
-
-# Zac MCDONALD Byford Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - - 0
0
-
-# Dylan NEESON Mandurah Bmx Club Inc WA 0 0 0 0 - - - - - - - - 0
0
-
-# Jake POAT Westside BMX Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - - - 0
0

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 1, 5, 10 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

6 Sprocket 46 Riders 0 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
E/G
2
Hill
3
Wann
4
W/Sd
5
W/P
6
Coc
7
S/D
8
S/S
9
Byf
10
Nor
-# Bray AKROYD Eastern Goldfields BMX Club WA 0 0 0 0 0
0
- - - - - - - - -
-# Oscar BRENSSELL Eastern Goldfields Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
- - - - - - - - -
-# Kobe HODGSON Eastern Goldfields Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
- 0
0
- - - 0
0
- 0
0
-
-# Hudson BAILEY Wanneroo Bmx Club WA 0 0 0 0 - 0
0
0
0
- 0
0
0
0
- - - -
-# Saul BAILEY Cockburn Bmx Club WA 0 0 0 0 - 0
0
0
0
0
0
- 0
0
0
0
- 0
0
0
0
-# William CURREY Westside Bmx Club WA 0 0 0 0 - 0
0
- 0
0
- - - - - -
-# Sienna GEORGE Hills BMX Club WA 0 0 0 0 - 0
0
- - - - - - - -
-# Deegan MARTIN Cockburn Bmx Club WA 0 0 0 0 - 0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
-# Blake MURRAY Cockburn Bmx Club WA 0 0 0 0 - 0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
- 0
0
-# Zane RATAJCZAK Wanneroo Bmx Club WA 0 0 0 0 - 0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
- - 0
0
-# Alyisha ROSER Hills BMX Club WA 0 0 0 0 - 0
0
- - - - - - - -
-# Niamh SHERBORNE Hills BMX Club WA 0 0 0 0 - 0
0
- - - - - - - -
-# Merrik TOCK Wanneroo Bmx Club WA 0 0 0 0 - 0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
- 0
0
-# Coby VAN DE VELDE Westside BMX Club WA 0 0 0 0 - 0
0
0
0
0
0
- 0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
-# Diezel WALSH Rockingham Bmx Club WA 0 0 0 0 - 0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
-
-# Jake WHELHAN Wanneroo Bmx Club WA 0 0 0 0 - 0
0
0
0
- - 0
0
0
0
- 0
0
-
-# Orlando BRYAN Wanneroo BMX Club WA 0 0 0 0 - - 0
0
- - - - - - -
-# Brayden ERCEG Wanneroo Bmx Club WA 0 0 0 0 - - 0
0
- - - - - - -
-# Hunter KERR Wanneroo BMX Club WA 0 0 0 0 - - 0
0
- - 0
0
- - - -
-# Jamie MOSS Wanneroo BMX Club WA 0 0 0 0 - - 0
0
0
0
0
0
- 0
0
- - 0
0
-# Jaxon RICHARDS Southside Bmx Club WA 0 0 0 0 - - 0
0
- - 0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
-# Izaak SMITH Wanneroo Bmx Club WA 0 0 0 0 - - 0
0
- - - - - - -
-# Deegan WOOD Southern Districts Bmx Club WA 0 0 0 0 - - 0
0
0
0
- - 0
0
- 0
0
-
-# Lochlan DAVIES Westside Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - 0
0
- - - 0
0
- -
-# Cooper DUNLOP Rockingham Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - 0
0
0
0
- - - 0
0
-
-# Boston LOGAN Northam BMX Club WA 0 0 0 0 - - - 0
0
0
0
- 0
0
0
0
0
0
0
0
-# Alex WALKER Westside Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - 0
0
- - - - - -
-# Brennan KIRKWOOD Karratha BMX Club WA 0 0 0 0 - - - - 0
0
- - - - -
-# Tahj KIRKWOOD Karratha BMX Club WA 0 0 0 0 - - - - 0
0
- - - - -
-# Rhys NEWMAN Mandurah BMX Club inc WA 0 0 0 0 - - - - 0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
-
-# Lucas PAGE Woorree Park BMX Club WA 0 0 0 0 - - - - 0
0
- - - - -
-# Mitchell BUCKLAND Cockburn Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - 0
0
- 0
0
0
0
-
-# Edward MCILLREE Bunbury BMX Club WA 0 0 0 0 - - - - - 0
0
0
0
- - -
-# Taj NEESON Mandurah Bmx Club Inc WA 0 0 0 0 - - - - - 0
0
0
0
- 0
0
-
-# Reece BEENHAM Southern Districts Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - 0
0
- 0
0
-
-# Daniel BURTON Mandurah Bmx Club Inc WA 0 0 0 0 - - - - - - 0
0
0
0
0
0
-
-# Jack MALONE Mandurah Bmx Club Inc WA 0 0 0 0 - - - - - - 0
0
- 0
0
-
-# Michael CONSOLO Wanneroo Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - 0
0
- -
-# Wade LANSLEY Southside Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - 0
0
- -
-# Lochlan STRAKER Wanneroo Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - 0
0
- 0
0
-# Nicholas WILKIN Southside Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - 0
0
- -
-# Patrick WILSON Southside Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - 0
0
- -
-# Riley BOTHA Byford Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - - 0
0
-
-# Blake GIBBS Byford BMX Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - - 0
0
0
0
-# Dylan LIGHTFOOT Southern Districts Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - - 0
0
0
0
-# Jake LIGHTFOOT Southern Districts Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - - 0
0
0
0

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 1, 5, 10 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

7 Sprocket 67 Riders 0 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
E/G
2
Hill
3
Wann
4
W/Sd
5
W/P
6
Coc
7
S/D
8
S/S
9
Byf
10
Nor
-# Zhy DALLACHY Eastern Goldfields Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
- - - - - - - - -
-# Flynn EDWARDS Bunbury Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
-# Caleb FLEMING Rockingham Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
0
0
0
0
- - - - - - -
-# Miles HODGSON Eastern Goldfields Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
- 0
0
- - - 0
0
0
0
0
0
-
-# Ronan LANDER Byford Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
- 0
0
0
0
0
0
0
0
-# Cooper SALMON Byford BMX Club WA 0 0 0 0 0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
-# Jarvis SHARP Byford BMX Club WA 0 0 0 0 0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
-# Kye SPENCE Bunbury BMX Club WA 0 0 0 0 0
0
0
0
0
0
- 0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
-# Connor STEVENS Wanneroo Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
-# Lucas ANDREWS Hills Bmx Club WA 0 0 0 0 - 0
0
0
0
- 0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
-# Hudson BIRD Wanneroo BMX Club WA 0 0 0 0 - 0
0
- - 0
0
0
0
- 0
0
0
0
0
0
-# Mason EGAN Southside BMX Club WA 0 0 0 0 - 0
0
0
0
0
0
0
0
- - - - -
-# Brayden GREENE Mandurah Bmx Club Inc WA 0 0 0 0 - 0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
-# Kacey HARVEY-HILL Wanneroo Bmx Club WA 0 0 0 0 - 0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
-# Cruz LOISEL Mandurah BMX Club inc WA 0 0 0 0 - 0
0
- - - 0
0
- 0
0
- -
-# Charlie MCNAB Southside Bmx Club WA 0 0 0 0 - 0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
-# Cooper MORROW Byford Bmx Club WA 0 0 0 0 - 0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
-# Seth MOSS Mandurah Bmx Club Inc WA 0 0 0 0 - 0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
-
-# Noah OBLAK Southern Districts BMX Club WA 0 0 0 0 - 0
0
0
0
- - - - - - -
-# Blake PRIMROSE Hills Bmx Club WA 0 0 0 0 - 0
0
- 0
0
- - 0
0
0
0
0
0
-
-# Harley SHEPHARD Wanneroo BMX Club WA 0 0 0 0 - 0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
- 0
0
0
0
0
0
-# Adam WATERMAN Byford BMX Club WA 0 0 0 0 - 0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
-# Campbell WILSON Byford Bmx Club WA 0 0 0 0 - 0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
-# Chaise BEACHER Cockburn Bmx Club WA 0 0 0 0 - - 0
0
- - - - - - -
-# Blake COLVIN Wanneroo Bmx Club WA 0 0 0 0 - - 0
0
0
0
- - - - - -
-# Jaxon GARRIGAN Bunbury Bmx Club WA 0 0 0 0 - - 0
0
0
0
- 0
0
0
0
0
0
- -
-# Xavier HARICH Wanneroo BMX Club WA 0 0 0 0 - - 0
0
- 0
0
- - - - -
-# Jai HOLLAND Rockingham Bmx Club WA 0 0 0 0 - - 0
0
- - 0
0
0
0
0
0
- 0
0
-# Taj MARSHALL Wanneroo BMX Club WA 0 0 0 0 - - 0
0
- - - - 0
0
- -
-# Ross MURRAY Cockburn Bmx Club WA 0 0 0 0 - - 0
0
0
0
- 0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
-# Joshua O'CONNOR Mandurah BMX Club inc WA 0 0 0 0 - - 0
0
0
0
- - 0
0
- - -
-# Christian PALASIN Westside BMX Club WA 0 0 0 0 - - 0
0
0
0
- - - - - -
-# Taj SKEGGS Wanneroo Bmx Club WA 0 0 0 0 - - 0
0
- - 0
0
- 0
0
- -
-# Jake SUMMERFIELD Southern Districts BMX Club WA 0 0 0 0 - - 0
0
0
0
- 0
0
0
0
0
0
0
0
-
-# Oliver WILLIAMS Westside Bmx Club WA 0 0 0 0 - - 0
0
0
0
- 0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
-# Brock WILLIAMSON Byford Bmx Club WA 0 0 0 0 - - 0
0
0
0
- - 0
0
0
0
0
0
-
-# Jack GRANT Westside BMX Club WA 0 0 0 0 - - - 0
0
- - - - - -
-# Drake MCKEEN Westside Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - 0
0
- 0
0
- 0
0
- -
-# Jordan REINIKKA Westside BMX Club WA 0 0 0 0 - - - 0
0
- - - - - -
-# Jeremy SMITH Westside Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - 0
0
- - - - - -
-# Riley AZZOPARDI Karratha BMX Club WA 0 0 0 0 - - - - 0
0
- - - - -
-# Dhaelin CLINTON Woorree Park Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - 0
0
- - - - -
-# Chevy FENNER Woorree Park BMX Club WA 0 0 0 0 - - - - 0
0
- - - - -
-# Tristan HALL Mandurah Bmx Club Inc WA 0 0 0 0 - - - - 0
0
0
0
0
0
- 0
0
-
-# Aiden JANSEN VAN VUUREN Woorree Park Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - 0
0
- - - - -
-# Dechlan LETCHFORD Byford Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - 0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
-# Jamie MATTHEWMAN Woorree Park BMX Club WA 0 0 0 0 - - - - 0
0
- - - - -
-# Nathan MAY Rockingham Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - 0
0
0
0
0
0
- 0
0
-
-# Liam WARREN Wanneroo Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - 0
0
- - 0
0
- -
-# Izaak BRACHE Hills Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - 0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
-# Joshua CAREY Mandurah Bmx Club Inc WA 0 0 0 0 - - - - - 0
0
0
0
0
0
0
0
-
-# Oliver GANNAWAY-HUGHES Cockburn BMX Club WA 0 0 0 0 - - - - - 0
0
- - - -
-# Declan MCGHEE Rockingham BMX Club WA 0 0 0 0 - - - - - 0
0
0
0
0
0
- -
-# Samuel MCGINN Mandurah BMX Club inc WA 0 0 0 0 - - - - - 0
0
- - - -
-# Brock SMITH Southern Districts Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - 0
0
0
0
- 0
0
-
-# Ryan BELL Rockingham Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - 0
0
- - -
-# Cooper GUNN Mandurah Bmx Club Inc WA 0 0 0 0 - - - - - - 0
0
- - -
-# Gregory HARRIS-THORNTON Wanneroo Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - 0
0
- -
-# Kobe HODGSON Eastern Goldfields Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - 0
0
- -
-# Kayden MCNAMARA Byford BMX Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - 0
0
0
0
-
-# Olivah GRAVOLIN Byford Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - - 0
0
-
-# Alyssa HOWAT Westside BMX Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - - 0
0
-
-# Marshall MORGAN Byford Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - - 0
0
-
-# Albert TURNER Mandurah Bmx Club Inc WA 0 0 0 0 - - - - - - - - 0
0
-
-# Zack JEFFERIES Northam Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - - - 0
0
-# Sean SMITH Westside Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - - - 0
0
-# Lewis TODD Northam BMX Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - - - 0
0

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 1, 5, 10 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

Sprocket Girls 25 Riders 0 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
E/G
2
Hill
3
Wann
4
W/Sd
5
W/P
6
Coc
7
S/D
8
S/S
9
Byf
10
Nor
-# Madeleine BONE Southside Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
0
0
0
0
- - - - - - -
-# Taylah SUMMERS Byford Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
- - - - - - - - 0
0
-# Maddison ALDERSEA Westside Bmx Club WA 0 0 0 0 - 0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
-# Imogen HAMILTON Byford Bmx Club WA 0 0 0 0 - 0
0
- 0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
-# Sienna HAMILTON Byford Bmx Club WA 0 0 0 0 - 0
0
- - - - - - 0
0
-
-# Indi HARRISON Byford BMX Club WA 0 0 0 0 - 0
0
0
0
0
0
- 0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
-# Natalia IERACE Southside Bmx Club WA 0 0 0 0 - 0
0
0
0
0
0
- 0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
-# Iona MUIR Byford Bmx Club WA 0 0 0 0 - 0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
-# Aimee-Grace BARTELS Westside Bmx Club WA 0 0 0 0 - - 0
0
0
0
- - - - - 0
0
-# Tanyka COLVIN Wanneroo BMX Club WA 0 0 0 0 - - 0
0
0
0
- - - - - -
-# Alyssa HOWAT Westside Bmx Club WA 0 0 0 0 - - 0
0
0
0
- - 0
0
- - -
-# Alyisha ROSER Hills BMX Club WA 0 0 0 0 - - 0
0
0
0
- - - - - -
-# Danielle BASTIAN Westside BMX Club WA 0 0 0 0 - - - 0
0
- - - - - -
-# Kessie BYLUND Woorree Park Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - 0
0
- - - - -
-# Matilda GUY Karratha BMX Club WA 0 0 0 0 - - - - 0
0
- - - - -
-# Jessica MCNAB Southside Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - 0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
-# Samarah RAYNER Woorree Park Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - 0
0
- - - - -
-# Amelia TICKELL Eastern Goldfields BMX Club WA 0 0 0 0 - - - - 0
0
- 0
0
0
0
0
0
-
-# Molly BETTERIDGE Eastern Goldfields Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - 0
0
0
0
0
0
- -
-# Alana GLENISTER Southside Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - 0
0
- 0
0
- -
-# Ruby-Rose WILLIAMSON Byford Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - 0
0
0
0
0
0
-
-# Mena BANKS Southside BMX Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - 0
0
- -
-# Isabella EDWARDS East Pilbara Bmx Club ? 0 0 0 0 - - - - - - - 0
0
0
0
0
0
-# Kaydence MARSHALL Southern Districts Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - - 0
0
0
0
-# Bella PANTALONE Mandurah Bmx Club Inc WA 0 0 0 0 - - - - - - - - - 0
0

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 1, 5, 10 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

8-10 Cruiser 12 Riders 7 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
E/G
2
Hill
3
Wann
4
W/Sd
5
W/P
6
Coc
7
S/D
8
S/S
9
Byf
10
Nor
1 Darcy ROBINSON Wanneroo Bmx Club WA 1606 32 1574 1574 - - 200
0
196
0
198
32
200
0
200
0
190
0
194
0
196
0
2 Cooper HISCOX Southside Bmx Club WA 1592 64 1528 1528 198
32
200
0
192
0
190
0
192
32
196
0
- 184
0
- 176
0
3 Dylan ANDREWS Hills BMX Club WA 1520 64 1456 1456 190
32
- - 190
0
132
32
186
0
192
0
178
0
194
0
194
0
4 Beau MURRAY Byford BMX Club WA 1452 32 1420 1542 - 190
0
122
0
176
0
176
32
190
0
184
0
168
0
182
0
154
0
5 Brock PULJAR Hills Bmx Club WA 1442 64 1378 1698 188
32
174
0
168
0
164
0
166
32
178
0
166
0
156
0
172
0
166
0
6 Calvin MOYLAN Wanneroo Bmx Club WA 1404 32 1372 1522 - 182
0
174
0
164
0
166
32
178
0
174
0
150
0
164
0
170
0
7 Koby RATAJCZAK Wanneroo Bmx Club WA 1322 32 1290 1290 - 162
0
184
0
152
0
164
32
170
0
164
0
150
0
- 144
0
8# Riley CAVANOUGH Wanneroo Bmx Club WA 344 0 344 344 - 172
0
- - - 172
0
- - - -
9# Bailey JOKIC Byford BMX Club WA 294 0 294 294 - - - - - - - 200
0
94
0
-
10# Mitchell CAMPBELL Southside Bmx Club WA 176 0 176 176 - - - - - - - - - 176
0
11# Jayden GARRIGAN Bunbury BMX Club WA 128 0 128 128 - - - - - 128
0
- - - -
12# Keeley DONNELLY Hills Bmx Club WA 76 0 76 76 - - - - - - - - 76
0
-

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 1, 5, 10 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

11-12 Cruiser 12 Riders 5 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
E/G
2
Hill
3
Wann
4
W/Sd
5
W/P
6
Coc
7
S/D
8
S/S
9
Byf
10
Nor
1 Jordan CALLUM Southside Bmx Club WA 1622 64 1558 1912 182
32
172
0
184
0
186
0
192
32
200
0
198
0
200
0
200
0
198
0
2 Jay ALLAN Hills Bmx Club WA 1554 32 1522 1522 188
32
192
0
190
0
196
0
- - 186
0
184
0
192
0
194
0
3 Jacob GODDARD Westside BMX Club WA 1508 64 1444 1660 182
32
178
0
186
0
186
0
172
32
184
0
176
0
172
0
44
0
180
0
4 Austin FORRESTER Hills BMX Club WA 1506 32 1474 1546 200
32
188
0
192
0
72
0
- 192
0
184
0
192
0
194
0
132
0
5 Kate TAYLOR Southside Bmx Club WA 1364 32 1332 1460 - 182
0
166
0
158
0
150
32
168
0
128
0
160
0
178
0
170
0
6# Thomas POOLE Westside Bmx Club WA 1096 32 1064 1064 - - 88
0
166
0
114
32
176
0
168
0
172
0
180
0
-
7# Joseph REGALI Hills Bmx Club WA 708 32 676 676 - 160
0
178
0
176
0
162
32
- - - - -
8# Samuel THORPE Wanneroo Bmx Club WA 478 0 478 478 - 190
0
200
0
88
0
- - - - - -
9# Joseph GEMMOLA Tom Price BMX Club WA 390 32 358 358 - - - - 168
32
- - - 190
0
-
10# Shayla WINWOOD Byford Bmx Club WA 332 0 332 332 - - - - - - - - 166
0
166
0
11# Riley FLETCHER Hills Bmx Club WA 324 0 324 324 - 152
0
172
0
- - - - - - -
12# Jordan MACAULAY Eastern Goldfields BMX Club WA 170 0 170 170 - - - - - - - - 170
0
-

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 1, 5, 10 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

13-14 Cruiser 8 Riders 3 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
E/G
2
Hill
3
Wann
4
W/Sd
5
W/P
6
Coc
7
S/D
8
S/S
9
Byf
10
Nor
1 Dylan CALLUM Southside Bmx Club WA 1642 64 1578 1938 168
32
196
0
200
0
192
0
200
32
200
0
192
0
198
0
192
0
200
0
2 Jayden MIDDLETON-GEPP Wanneroo Bmx Club WA 1498 32 1466 1466 - 196
0
- 142
0
182
32
192
0
190
0
188
0
184
0
192
0
3 Luke STONE Bunbury Bmx Club WA 1468 32 1436 1596 160
32
176
0
192
0
180
0
- 184
0
176
0
170
0
174
0
184
0
4# Blake WINWOOD Byford Bmx Club WA 340 0 340 340 - - - - - - - - 164
0
176
0
5# Dylan BENNETTS Wanneroo BMX Club WA 200 0 200 200 - - - - - - - - 200
0
-
6# Jackson TATHAM Cockburn BMX Club WA 194 0 194 194 - - - 194
0
- - - - - -
7# Callum TAYLOR Southside BMX Club WA 184 0 184 184 - 184
0
- - - - - - - -
8# James HILL Wanneroo Bmx Club WA 166 0 166 166 - - - - - - - - 166
0
-

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 1, 5, 10 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

15-16 Cruiser 4 Riders 0 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
E/G
2
Hill
3
Wann
4
W/Sd
5
W/P
6
Coc
7
S/D
8
S/S
9
Byf
10
Nor
1# Joel FLOWER Rockingham BMX Club WA 200 0 200 200 - - - 200
0
- - - - - -
2# Dylan BENNETTS Wanneroo BMX Club WA 184 0 184 184 - - - 184
0
- - - - - -
3# Benjamin MOORE Southside Bmx Club WA 178 0 178 178 - - - - - - - 178
0
- -
4# Tremayne WILLIAMSON Northam BMX Club WA 144 0 144 144 - - - - - - - 144
0
- -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 1, 5, 10 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

17-24 Mens Cruiser 10 Riders 1 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
E/G
2
Hill
3
Wann
4
W/Sd
5
W/P
6
Coc
7
S/D
8
S/S
9
Byf
10
Nor
1 Caleb LONG Woorree Park Bmx Club WA 1570 32 1538 1624 - 192
0
86
0
184
0
200
32
200
0
190
0
192
0
188
0
192
0
2# Damien BARWICK Cockburn Bmx Club WA 764 0 764 764 - 178
0
172
0
- - 188
0
138
0
88
0
- -
3# Tremayne WILLIAMSON Northam Bmx Club WA 596 0 596 596 - - - - - - 200
0
- 196
0
200
0
4# Brayden COLLEDGE Rockingham Bmx Club WA 516 0 516 516 - 172
0
170
0
174
0
- - - - - -
5# Aron SHARP Karratha BMX Club WA 386 0 386 386 - 194
0
192
0
- - - - - - -
6# Brandyn CHURCH Rockingham Bmx Club WA 358 0 358 358 - - 180
0
178
0
- - - - - -
7# Devon DE SWARDT Wanneroo BMX Club WA 280 0 280 280 - - 200
0
80
0
- - - - - -
8# Mark RILEY Eastern Goldfields Bmx Club WA 230 32 198 198 198
32
- - - - - - - - -
9# Jarrod POWELL Cockburn Bmx Club WA 184 0 184 184 - 184
0
- - - - - - - -
10# Nathaniel PURSER Hills Bmx Club WA 92 0 92 92 - - - - - - - - 92
0
-

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 1, 5, 10 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

17+Womens Cruiser 10 Riders 2 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
E/G
2
Hill
3
Wann
4
W/Sd
5
W/P
6
Coc
7
S/D
8
S/S
9
Byf
10
Nor
1 Bethany STONE Bunbury Bmx Club WA 1524 32 1492 1636 144
32
178
0
186
0
190
0
- 196
0
180
0
192
0
186
0
184
0
2 Faye RATAJCZAK Wanneroo Bmx Club WA 1438 32 1406 1406 - 168
0
174
0
170
0
180
32
184
0
170
0
184
0
- 176
0
3# Toni GILL Hills BMX Club WA 724 0 724 724 - 192
0
- 138
0
- 196
0
- - 198
0
-
4# Lisa HANSEN Eastern Goldfields Bmx Club WA 592 32 560 560 162
32
- 198
0
200
0
- - - - - -
5# Corona BECKMAN Wanneroo Bmx Club WA 392 0 392 392 - - 192
0
- - - - 200
0
- -
6# Storm MACKENZIE Hills Bmx Club WA 350 0 350 350 - - 170
0
180
0
- - - - - -
7# Joanne TATHAM Karratha Bmx Club WA 212 32 180 180 - - - - 180
32
- - - - -
8# Kizzy Anne WADDELL Westside BMX Club WA 200 0 200 200 - 200
0
- - - - - - - -
9# Tamara HASSON Northam Bmx Club WA 192 0 192 192 - - - - - - - - 192
0
-
10# Delphine JAMET Southside BMX Club WA 132 0 132 132 - - - - - - - - 132
0
-

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 1, 5, 10 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

25-29 Mens Cruiser 3 Riders 1 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
E/G
2
Hill
3
Wann
4
W/Sd
5
W/P
6
Coc
7
S/D
8
S/S
9
Byf
10
Nor
1 Murray NOTTAGE Southside Bmx Club WA 1606 64 1542 1542 182
32
- 198
0
198
0
192
32
188
0
198
0
198
0
188
0
-
2# Scott BROWN Mandurah BMX Club inc WA 378 0 378 378 - - - - - - 192
0
186
0
- -
3# Jason GUTTRIDGE Hills BMX Club WA 184 32 152 152 152
32
- - - - - - - - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 1, 5, 10 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

30-34 Mens Cruiser 5 Riders 1 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
E/G
2
Hill
3
Wann
4
W/Sd
5
W/P
6
Coc
7
S/D
8
S/S
9
Byf
10
Nor
1 Craig HERRMANN Bunbury BMX Club WA 1566 64 1502 1828 182
32
196
0
184
0
188
0
186
32
156
0
186
0
188
0
170
0
192
0
2# Dean BAILEY Wanneroo Bmx Club WA 732 32 700 700 - 178
0
194
0
- 170
32
158
0
- - - -
3# Stephen EGAN Southside Bmx Club WA 528 0 528 528 - 184
0
176
0
168
0
- - - - - -
4# Christopher SUMMERFIELD Southern Districts Bmx Club WA 372 0 372 372 - - - - - - - 186
0
186
0
-
5# Carol BAILEY Southern Districts Bmx Club WA 176 0 176 176 - - - - - - 176
0
- - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 1, 5, 10 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

35-39 Mens Cruiser 7 Riders 2 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
E/G
2
Hill
3
Wann
4
W/Sd
5
W/P
6
Coc
7
S/D
8
S/S
9
Byf
10
Nor
1 Derek BROMLEWE Wanneroo Bmx Club WA 1304 32 1272 1272 - 168
0
190
0
- 184
32
174
0
132
0
178
0
76
0
170
0
2 Ross CLARK Southside BMX Club WA 1246 32 1214 1214 - 164
0
178
0
- 162
32
148
0
86
0
172
0
122
0
182
0
3# Kizzy Anne WADDELL Westside BMX Club WA 894 32 862 862 - - 184
0
176
0
166
32
164
0
- - 172
0
-
4# James TROTT Eastern Goldfields BMX Club WA 586 0 586 586 - - - - - - - 196
0
192
0
198
0
5# Malcolm YEARDLEY Hills Bmx Club WA 580 0 580 580 - 190
0
200
0
190
0
- - - - - -
6# Daniel GRAY Wanneroo Bmx Club WA 198 0 198 198 - - - - - - - - 198
0
-
7# Leighton PRATT Cockburn Bmx Club WA 178 0 178 178 - - - - - - - - - 178
0

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 1, 5, 10 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

40+ Mens Cruiser 18 Riders 2 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
E/G
2
Hill
3
Wann
4
W/Sd
5
W/P
6
Coc
7
S/D
8
S/S
9
Byf
10
Nor
1 Nathan HANNA Hills Bmx Club WA 1608 64 1544 1720 184
32
190
0
- 192
0
200
32
176
0
192
0
188
0
200
0
198
0
2 Damien WATERMAN Byford Bmx Club WA 1392 32 1360 1482 - 156
0
162
0
122
0
152
32
166
0
182
0
164
0
190
0
188
0
3# Russel BIRD Hills BMX Club WA 1050 32 1018 1018 - 184
0
200
0
190
0
120
32
- - 182
0
- 142
0
4# Paul THORPE Wanneroo Bmx Club WA 784 0 784 784 - - - 196
0
- 188
0
200
0
200
0
- -
5# Ewan MCNAB Southside Bmx Club WA 660 0 660 660 - - - 130
0
- - - 170
0
180
0
180
0
6# Peter COPELAND Cockburn BMX Club WA 564 0 564 564 - 184
0
192
0
- - 188
0
- - - -
7# Leo BONE Southside BMX Club WA 564 32 532 532 172
32
- 184
0
176
0
- - - - - -
8# Mark COSTA Westside BMX Club WA 504 0 504 504 - 162
0
170
0
172
0
- - - - - -
9# Daniel BIRRELL Cockburn BMX Club WA 418 0 418 418 - 162
0
172
0
84
0
- - - - - -
10# Craig RENDELL Southern Districts Bmx Club WA 358 0 358 358 - - - 196
0
- 162
0
- - - -
11# David RAPLEY Westside Bmx Club WA 286 0 286 286 - - - 170
0
- - - 116
0
- -
12# Wayne GREEN Cockburn BMX Club WA 200 0 200 200 - - - - - 200
0
- - - -
13# Brad LANE Hills Bmx Club WA 194 0 194 194 - 194
0
- - - - - - - -
14# Peter VERSCHUREN Wanneroo Bmx Club WA 180 0 180 180 - - - - - - - - 180
0
-
15# Greg BASTIAN Westside BMX Club WA 174 0 174 174 - - - 174
0
- - - - - -
16# Matthew MOYLAN Wanneroo BMX Club WA 170 0 170 170 - - - - - - - - 170
0
-
17# Michael HARPER Southside Bmx Club WA 134 0 134 134 - - - - - - - 134
0
- -
18# Tim ROACH Southside BMX Club WA 112 0 112 112 - - - - - - - 112
0
- -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 1, 5, 10 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

17+ Women 16 Riders 5 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
E/G
2
Hill
3
Wann
4
W/Sd
5
W/P
6
Coc
7
S/D
8
S/S
9
Byf
10
Nor
1 Michelle NEWPORT Mandurah Bmx Club Inc WA 1626 64 1562 1942 192
32
192
0
192
0
190
0
192
32
200
0
200
0
190
0
200
0
194
0
2 Tamara HASSON Northam Bmx Club WA 1540 64 1476 1820 168
32
182
0
186
0
180
0
176
32
188
0
192
0
188
0
176
0
184
0
3 Bethany STONE Bunbury Bmx Club WA 1448 32 1416 1576 160
32
180
0
174
0
178
0
- 186
0
180
0
184
0
166
0
168
0
4 Kiara COOKE Hills Bmx Club WA 1420 64 1356 1508 152
32
176
0
174
0
174
0
168
32
174
0
- 180
0
152
0
158
0
5 Gillian BAILEY Cockburn Bmx Club WA 1250 32 1218 1218 - 128
0
- 168
0
156
32
128
0
164
0
170
0
144
0
160
0
6# Corona BECKMAN Wanneroo Bmx Club WA 966 32 934 934 - 196
0
180
0
- 184
32
182
0
- 192
0
- -
7# Storm MACKENZIE Hills Bmx Club WA 900 32 868 868 - - - - 156
32
180
0
180
0
186
0
166
0
-
8# Kizzy Anne WADDELL Westside Bmx Club WA 830 32 798 798 - - 200
0
200
0
200
32
- - - - 198
0
9# Faye RATAJCZAK Wanneroo BMX Club WA 466 0 466 466 - - 172
0
- - - 164
0
130
0
- -
10# Eden COOPER Rockingham Bmx Club WA 384 0 384 384 - 192
0
- 192
0
- - - - - -
11# Jenelle MILES Eastern Goldfields Bmx Club WA 208 32 176 176 176
32
- - - - - - - - -
12# Krystal PITT Byford Bmx Club WA 192 0 192 192 - - - - - - - - 192
0
-
13# Justine SHORT Southside BMX Club WA 180 0 180 180 - - - - - - - - 180
0
-
14# Lisa HANSEN Eastern Goldfields Bmx Club WA 178 0 178 178 - - - - - - - 178
0
- -
15# Amanda BARTELS Westside Bmx Club WA 170 0 170 170 - - - - - - - - - 170
0
-# Cassandra BARWICK Club Unknown ? 0 0 0 0 0
0
- - - - - - - - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 1, 5, 10 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

17-29 Men 32 Riders 4 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
E/G
2
Hill
3
Wann
4
W/Sd
5
W/P
6
Coc
7
S/D
8
S/S
9
Byf
10
Nor
1 Dylan BARWICK Cockburn BMX Club WA 1620 32 1588 1758 - 220
0
170
0
188
0
198
32
200
0
200
0
200
0
190
0
192
0
2 Hayden COOKE Hills Bmx Club WA 1556 32 1524 1648 - 240
0
182
0
124
0
192
32
174
0
190
0
196
0
174
0
176
0
3 Caleb LONG Woorree Park Bmx Club WA 1432 32 1400 1438 - 176
0
38
0
124
0
192
32
170
0
190
0
192
0
180
0
176
0
4 Mitchell GILL Hills Bmx Club WA 1210 32 1178 1294 - 126
0
120
0
116
0
126
32
148
0
170
0
170
0
158
0
160
0
5# Scott GASKIN Southside BMX Club WA 962 0 962 962 - 224
0
184
0
174
0
- 186
0
194
0
- - -
6# Brandyn CHURCH Rockingham Bmx Club WA 828 0 828 828 - - 170
0
126
0
- - 176
0
186
0
170
0
-
7# Damien BARWICK Cockburn Bmx Club WA 814 0 814 814 - 172
0
122
0
- - 160
0
182
0
178
0
- -
8# Dane TAPP Wanneroo Bmx Club WA 694 32 662 662 - 0
0
176
0
166
0
186
32
- 134
0
- - -
9# Tyler VERSCHUREN Wanneroo Bmx Club WA 644 0 644 644 - 244
0
200
0
- - - - - - 200
0
10# Jack PERRYMAN Southside BMX Club WA 636 32 604 604 - - 122
0
122
0
178
32
- - 182
0
- -
11# Kyle GREEN Westside Bmx Club WA 446 0 446 446 - 246
0
- 200
0
- - - - - -
12# Aden LILLAS Cockburn BMX Club WA 446 0 446 446 - - - - - - 126
0
166
0
154
0
-
13# Murray NOTTAGE Southside Bmx Club WA 416 64 352 352 170
32
- - - 182
32
- - - - -
14# Kieran WINWOOD Byford Bmx Club WA 392 0 392 392 - - - - - - - 128
0
150
0
114
0
15# Hadan MCCANN Westside Bmx Club WA 386 0 386 386 - - 196
0
190
0
- - - - - -
16# Airlie GOODEN Wanneroo Bmx Club WA 320 32 288 288 - - - - 176
32
112
0
- - - -
17# Aron SHARP Karratha BMX Club WA 302 0 302 302 - 176
0
126
0
- - - - - - -
18# Nathaniel PURSER Hills Bmx Club WA 284 0 284 284 - 84
0
- - - - - - 200
0
-
19# Jack WASLEY Hills BMX Club WA 240 0 240 240 - 240
0
- - - - - - - -
20# Jarrod POWELL Cockburn Bmx Club WA 240 0 240 240 - 82
0
120
0
38
0
- - - - - -
21# Jayden LISTER Hills Bmx Club WA 236 0 236 236 - 236
0
- - - - - - - -
22# Cooper FULLER Southside Bmx Club WA 220 0 220 220 - 220
0
- - - - - - - -
23# Shannan AYLMORE Woorree Park BMX Club WA 200 32 168 168 - - - - 168
32
- - - - -
24# Tommy PINELLI Club Unknown ? 190 0 190 190 - - - - - 190
0
- - - -
25# Matthew BROWN Eastern Goldfields Bmx Club WA 188 0 188 188 - - - 188
0
- - - - - -
26# Tommy PIRELLI Club Unknown ? 186 0 186 186 - - - 186
0
- - - - - -
27# Dylan CHAPMAN-SCOTT Wanneroo Bmx Club WA 182 0 182 182 - - 182
0
- - - - - - -
28# Trae B LAVENDER Northam BMX Club WA 176 0 176 176 - - - - - - - - - 176
0
29# Brandon CAMPBELL Cockburn Bmx Club WA 174 0 174 174 - - - 174
0
- - - - - -
30# Aiden BEGLEY Northam BMX Club WA 130 0 130 130 - 130
0
- - - - - - - -
31# Andrew ELLIS Hills Bmx Club WA 96 0 96 96 - 50
0
46
0
- - - - - - -
-# Devon DE SWARDT Wanneroo Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - 0
0
- - - - - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 1, 5, 10 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

8 Girls 14 Riders 2 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
E/G
2
Hill
3
Wann
4
W/Sd
5
W/P
6
Coc
7
S/D
8
S/S
9
Byf
10
Nor
1 Lilly TROTT Eastern Goldfields Bmx Club WA 1538 32 1506 1506 190
32
200
0
- 192
0
- 184
0
192
0
192
0
174
0
182
0
2 Chayse ARMITAGE Mandurah Bmx Club Inc WA 1448 32 1416 1504 - 88
0
194
0
172
0
126
32
190
0
200
0
184
0
168
0
182
0
3# Maya THORPE Wanneroo Bmx Club WA 1094 0 1094 1094 - 188
0
194
0
184
0
- 178
0
182
0
168
0
- -
4# Lara SHEPHARD Wanneroo Bmx Club WA 600 0 600 600 - - 174
0
- - 164
0
- 154
0
- 108
0
5# Shanae FLEMING Rockingham BMX Club WA 558 32 526 526 168
32
188
0
170
0
- - - - - - -
6# Chloe BUTTERWORTH Southside Bmx Club WA 486 0 486 486 - - - 170
0
- 162
0
- 154
0
- -
7# Kindle RAPLEY Westside Bmx Club WA 400 0 400 400 - - - 200
0
- - - 200
0
- -
8# Rhiannon RICHARDS Southern Districts BMX Club WA 354 0 354 354 - - - - - - 178
0
176
0
- -
9# Melya HAWIRA Eastern Goldfields BMX Club WA 328 0 328 328 - - - 162
0
- - 166
0
- - -
10# Amelia GLENISTER Southside Bmx Club WA 302 0 302 302 - - - - - 154
0
- 148
0
- -
11# Charlotte GUY Tom Price BMX Club WA 208 32 176 176 - - - - 176
32
- - - - -
12# Kennedy THORPE Wanneroo BMX Club WA 200 0 200 200 - - - - - 200
0
- - - -
13# Amy ELIAS Wanneroo Bmx Club WA 188 0 188 188 - - 188
0
- - - - - - -
14# Keita HEMOPO Eastern Goldfields BMX Club WA 162 0 162 162 - - - - - - 162
0
- - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 1, 5, 10 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

8 Boys 59 Riders 19 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
E/G
2
Hill
3
Wann
4
W/Sd
5
W/P
6
Coc
7
S/D
8
S/S
9
Byf
10
Nor
1 Matias HARRIS Wanneroo BMX Club WA 2026 64 1962 2330 184
32
226
0
250
0
246
0
184
32
246
0
250
0
248
0
246
0
250
0
2 Tyler GAYSKI Hills Bmx Club WA 1980 64 1916 2116 200
32
250
0
246
0
250
0
200
32
244
0
- 244
0
236
0
246
0
3 Alexander DAWES Byford Bmx Club WA 1928 64 1864 2048 188
32
234
0
230
0
238
0
184
32
244
0
238
0
242
0
250
0
-
4 Calvin MOYLAN Wanneroo Bmx Club WA 1780 64 1716 2030 182
32
184
0
238
0
232
0
194
32
226
0
186
0
132
0
224
0
232
0
5 Andrew MOSS Wanneroo Bmx Club WA 1766 32 1734 1734 - - 232
0
224
0
186
32
240
0
248
0
184
0
236
0
184
0
6 Jordyn SUMMERS Byford Bmx Club WA 1704 64 1640 1894 130
32
220
0
178
0
124
0
178
32
228
0
168
0
230
0
224
0
214
0
7 Jack PHILLIPS Southern Districts Bmx Club WA 1626 32 1594 1720 - 218
0
128
0
126
0
176
32
224
0
168
0
222
0
224
0
234
0
8 Dylan SERMAN Woorree Park BMX Club WA 1610 32 1578 1746 - 170
0
168
0
182
0
182
32
180
0
234
0
222
0
182
0
226
0
9 Charlie D'AGOSTINO Byford Bmx Club WA 1572 32 1540 1662 - 232
0
180
0
228
0
134
32
122
0
180
0
222
0
186
0
178
0
10 Koby RATAJCZAK Wanneroo Bmx Club WA 1546 32 1514 1514 - 242
0
150
0
232
0
134
32
128
0
220
0
234
0
- 174
0
11 Rory GIANNINI Byford Bmx Club WA 1492 32 1460 1460 - 182
0
230
0
- 134
32
168
0
186
0
128
0
226
0
206
0
12 Cooper THOMPSON Bunbury Bmx Club WA 1486 32 1454 1454 194
32
166
0
- 170
0
- 178
0
228
0
180
0
172
0
166
0
13 James SWAR Southern Districts Bmx Club WA 1474 64 1410 1676 166
32
174
0
132
0
170
0
134
32
180
0
182
0
186
0
178
0
174
0
14 Joseph MOORE Mandurah Bmx Club Inc WA 1164 64 1100 1100 122
32
126
0
- 128
0
132
32
128
0
172
0
122
0
170
0
-
15 Cody CLANCY Hills Bmx Club WA 1158 32 1126 1210 - 130
0
130
0
130
0
126
32
130
0
126
0
84
0
170
0
184
0
16 Riley CLARK Southside Bmx Club WA 1124 32 1092 1092 - 176
0
86
0
122
0
124
32
122
0
124
0
176
0
- 162
0
17 Kynan ABRAHAM Southern Districts BMX Club WA 1042 32 1010 1088 124
32
122
0
78
0
118
0
- 122
0
120
0
122
0
124
0
158
0
18 Daniel BAKER Southside Bmx Club WA 1030 32 998 1076 - 120
0
128
0
118
0
130
32
120
0
128
0
126
0
128
0
78
0
19 Murphy DONNELLY Hills Bmx Club WA 996 64 932 1010 116
32
118
0
40
0
114
0
120
32
110
0
116
0
122
0
116
0
38
0
20# Kennedy THORPE Wanneroo Bmx Club WA 966 0 966 966 - 174
0
228
0
178
0
- - 222
0
164
0
- -
21# Billy SUMMERVILLE Westside Bmx Club WA 960 0 960 960 - 92
0
- 180
0
- 170
0
224
0
126
0
168
0
-
22# Riley CAVANOUGH Wanneroo Bmx Club WA 794 0 794 794 - 226
0
224
0
174
0
- - - 170
0
- -
23# Slade SKIDMORE Wanneroo Bmx Club WA 730 32 698 698 - 120
0
114
0
118
0
114
32
114
0
118
0
- - -
24# Jackson GOSCIMINSKI Hills Bmx Club WA 676 0 676 676 - 114
0
88
0
- - 116
0
120
0
120
0
118
0
-
25# Austen ABRAHALL Southern Districts Bmx Club WA 612 0 612 612 - - 124
0
116
0
- 120
0
126
0
- 126
0
-
26# Aarlen TEHAARA Eastern Goldfields BMX Club WA 568 32 536 536 182
32
- 134
0
220
0
- - - - - -
27# Ronald MCBRIDE Mandurah Bmx Club Inc WA 500 0 500 500 - - 122
0
- - - 128
0
126
0
124
0
-
28# Jacob SEPAROVICH Cockburn Bmx Club WA 388 0 388 388 - - 172
0
- - 216
0
- - - -
29# Brock COLVIN Wanneroo BMX Club WA 356 0 356 356 - - 180
0
176
0
- - - - 0
0
-
30# Dylan STRAKER Wanneroo Bmx Club WA 342 0 342 342 - - - - - - - 122
0
- 220
0
=31# Cody BIRRELL Cockburn BMX Club WA 342 0 342 342 - 126
0
130
0
86
0
- - - - - -
=31# Jayden GARRIGAN Bunbury Bmx Club WA 342 0 342 342 - - 112
0
118
0
- 112
0
- - - -
33# William MCILLREE Bunbury Bmx Club WA 338 0 338 338 - - - - - 172
0
166
0
- - -
34# James MITCHELL Hills BMX Club WA 310 0 310 310 - 182
0
128
0
- - - - - - -
35# Connor GEORGE Hills Bmx Club WA 250 0 250 250 - 130
0
120
0
- - - - - - -
36# Brennan NEWPORT Mandurah Bmx Club Inc WA 248 0 248 248 - - 124
0
- - - - - 124
0
-
37# Jack CONNOLLY Rockingham Bmx Club WA 244 0 244 244 - 122
0
122
0
- - - - - - -
38# Ashley KERR Wanneroo BMX Club WA 242 0 242 242 - - 120
0
- - 122
0
- - - -
39# Riley GIBBS Byford BMX Club WA 212 0 212 212 - - - - - - - - 90
0
122
0
40# Zach SEINOR Eastern Goldfields BMX Club WA 204 32 172 172 172
32
- - - - - - - - -
41# Luca WOODS Southside Bmx Club WA 180 0 180 180 - - 180
0
- - - - - - -
42# Riley WALKER Southside Bmx Club WA 178 0 178 178 - - - - - - - - 178
0
-
43# Zach SCOTT Cockburn BMX Club WA 176 0 176 176 - - - - - 176
0
- - - -
44# Johnathan BROWN-KENYON Cockburn Bmx Club WA 174 0 174 174 - - - - - 174
0
- - - -
45# Cooper THORLEY Westside Bmx Club WA 172 0 172 172 - - - 172
0
- - - - - -
46# Blake LANSLEY Southside Bmx Club WA 168 0 168 168 - - - - - - - 168
0
- -
47# Cade MORRIS-SAUL Woorree Park BMX Club WA 152 32 120 120 - - - - 120
32
- - - - -
48# Martin CLOSE Eastern Goldfields Bmx Club WA 150 32 118 118 118
32
- - - - - - - - -
49# Samuel ROSSITER Westside BMX Club WA 148 32 116 116 - - - - 116
32
- - - - -
50# Jamie WOODWARD Wanneroo Bmx Club WA 134 0 134 134 - - 134
0
- - - - - - -
51# Eli PANTALONE Mandurah Bmx Club Inc WA 126 0 126 126 - - - - - - - - - 126
0
52# Brody BARWICK Byford Bmx Club WA 124 0 124 124 - - - - - - - - 124
0
-
53# Mitchell CAINE Mandurah Bmx Club Inc WA 122 0 122 122 - - - - - - 122
0
- - -
54# Alex COLVILLE Northam Bmx Club WA 118 0 118 118 - - - - - - - - - 118
0
55# Balin COOKE Mandurah Bmx Club Inc WA 116 0 116 116 - - - - - - - - 116
0
-
56# Jamie WINFIELD Southside Bmx Club WA 114 0 114 114 - - - - - - - 114
0
- -
=57# Hudson WALKER Wanneroo Bmx Club WA 112 0 112 112 - - 112
0
- - - - - - -
=57# Noah LAMERS Mandurah BMX Club inc WA 112 0 112 112 - - - - - 112
0
- - - -
59# Codie HEMPHILL Southern Districts BMX Club WA 76 0 76 76 - - 76
0
- - - - - - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 1, 5, 10 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

9 Girls 16 Riders 10 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
E/G
2
Hill
3
Wann
4
W/Sd
5
W/P
6
Coc
7
S/D
8
S/S
9
Byf
10
Nor
1 Mia LETCHFORD Byford Bmx Club WA 1658 64 1594 1982 194
32
194
0
198
0
200
0
200
32
198
0
200
0
200
0
200
0
198
0
2 Sienna SHARP Byford BMX Club WA 1638 64 1574 1960 200
32
200
0
198
0
194
0
194
32
198
0
194
0
192
0
196
0
194
0
3 Trinity JEFFERIES Northam Bmx Club WA 1568 64 1504 1684 190
32
180
0
182
0
- 182
32
184
0
186
0
192
0
192
0
196
0
4 Demi EVANS Hills Bmx Club WA 1516 64 1452 1756 178
32
134
0
190
0
186
0
170
32
180
0
180
0
182
0
176
0
180
0
5 Baylee CICCHINI Wanneroo Bmx Club WA 1506 32 1474 1644 - 184
0
188
0
178
0
192
32
180
0
190
0
178
0
184
0
170
0
6 Kelsey MORROW Byford Bmx Club WA 1498 32 1466 1586 - 194
0
176
0
190
0
186
32
192
0
174
0
178
0
176
0
120
0
7 Keeley DONNELLY Hills Bmx Club WA 1350 64 1286 1490 174
32
166
0
124
0
180
0
128
32
170
0
168
0
174
0
126
0
80
0
8 Caitlin DALLY Rockingham Bmx Club WA 1214 64 1150 1398 130
32
124
0
168
0
172
0
124
32
128
0
128
0
170
0
128
0
126
0
9 Tamilee SPENCE Bunbury BMX Club WA 1198 64 1134 1214 174
32
86
0
166
0
- 166
32
168
0
122
0
132
0
80
0
120
0
10 Grace BROMLEWE Wanneroo Bmx Club WA 1078 32 1046 1166 - 128
0
124
0
168
0
120
32
126
0
130
0
126
0
124
0
120
0
11# Sarah Jane MIDDLETON Mandurah Bmx Club Inc WA 570 0 570 570 - 82
0
120
0
130
0
- - 122
0
- - 116
0
12# Izabelle FITZGERALD Bunbury BMX Club WA 172 0 172 172 - 172
0
- - - - - - - -
=13# Addyson ROESZLER Southern Districts Bmx Club WA 170 0 170 170 - - - - - - 170
0
- - -
=13# Megan SMITH Westside Bmx Club WA 170 0 170 170 - - - - - - - - - 170
0
15# Ellah RAYNER Woorree Park Bmx Club WA 146 32 114 114 - - - - 114
32
- - - - -
16# Jasmine ERCEG Wanneroo BMX Club WA 130 0 130 130 - - 130
0
- - - - - - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 1, 5, 10 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

9 Boys Novice 43 Riders 13 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
E/G
2
Hill
3
Wann
4
W/Sd
5
W/P
6
Coc
7
S/D
8
S/S
9
Byf
10
Nor
1 Cameron WYATT Bunbury Bmx Club WA 1892 64 1828 1828 200
32
200
0
248
0
246
0
198
32
240
0
248
0
248
0
- -
2 Kallan BROWN Hills Bmx Club WA 1866 32 1834 2022 - 188
0
240
0
200
0
196
32
250
0
248
0
250
0
250
0
200
0
3 Jack DALRYMPLE Bunbury Bmx Club WA 1810 32 1778 1778 194
32
- 250
0
240
0
- 224
0
242
0
230
0
230
0
168
0
4 Taj HAMILTON Byford Bmx Club WA 1792 32 1760 1940 - 192
0
238
0
186
0
186
32
240
0
240
0
234
0
244
0
180
0
5 Brock PULJAR Hills Bmx Club WA 1778 64 1714 2074 186
32
176
0
220
0
218
0
184
32
226
0
214
0
230
0
234
0
186
0
6 Dylan MURRAY Cockburn Bmx Club WA 1776 32 1744 1926 - 186
0
182
0
236
0
186
32
242
0
228
0
242
0
230
0
194
0
7 Beau MURRAY Byford Bmx Club WA 1718 32 1686 1862 - 188
0
220
0
218
0
182
32
228
0
176
0
234
0
230
0
186
0
8 Jay LANDER Byford Bmx Club WA 1706 64 1642 1932 184
32
166
0
220
0
124
0
172
32
226
0
222
0
224
0
216
0
178
0
9 Ethan SLOB Cockburn Bmx Club WA 1398 64 1334 1566 170
32
128
0
170
0
160
0
120
32
178
0
174
0
172
0
182
0
112
0
10 Blade HAYSOM Byford Bmx Club WA 1272 32 1240 1350 - 126
0
178
0
166
0
126
32
172
0
174
0
126
0
172
0
110
0
11 Tyson LOCKWOOD Cockburn Bmx Club WA 1184 64 1120 1120 170
32
116
0
- 118
0
164
32
126
0
128
0
128
0
170
0
-
12 Cody SMART Wanneroo Bmx Club WA 1120 32 1088 1088 - - 174
0
122
0
124
32
170
0
126
0
86
0
170
0
116
0
13 Hamish NEILL Bunbury Bmx Club WA 1004 32 972 1052 128
32
114
0
80
0
118
0
- 122
0
120
0
122
0
118
0
130
0
14# Flynn COSTA Westside Bmx Club WA 1096 0 1096 1096 - 116
0
174
0
168
0
- 172
0
124
0
172
0
- 170
0
15# Brodie MURRAY Cockburn Bmx Club WA 828 0 828 828 - - 120
0
- - 124
0
122
0
170
0
162
0
130
0
16# Evan LITHGOW Wanneroo BMX Club WA 636 0 636 636 - - - 226
0
- - 228
0
182
0
- -
17# Rory BRADLEY Hills Bmx Club WA 550 32 518 518 184
32
172
0
162
0
- - - - - - -
18# Koltyn TEHAARA Eastern Goldfields BMX Club WA 508 32 476 476 182
32
- 166
0
128
0
- - - - - -
19# Zavier HAWIRA Eastern Goldfields Bmx Club WA 410 0 410 410 - - - 236
0
- - 174
0
- - -
20# Liam WAGNER Byford BMX Club WA 406 0 406 406 - - - - - - - 182
0
224
0
-
21# Kade METTIMANO Westside Bmx Club WA 402 0 402 402 - 118
0
120
0
164
0
- - - - - -
22# Maxwell BARWICK Southside Bmx Club WA 368 0 368 368 - - - - - 124
0
- 124
0
120
0
-
23# Josh DAWS Westside BMX Club WA 348 0 348 348 - 114
0
118
0
116
0
- - - - - -
24# Asher JAMES Southside Bmx Club WA 338 0 338 338 - - - - - - - 166
0
172
0
-
25# Seth RICHARDS Wanneroo Bmx Club WA 294 0 294 294 - - - - - - - 174
0
- 120
0
26# Caleb MCKNIGHT Mandurah Bmx Club Inc WA 274 0 274 274 - - 160
0
114
0
- - - - - -
27# Zac CURLEY Mandurah BMX Club inc WA 256 32 224 224 - - 0
0
110
0
114
32
- - - - -
=28# Luke BOEVE Southside Bmx Club WA 240 0 240 240 - - - - - 120
0
- 120
0
- -
=28# Mitchell MACKAY Southside Bmx Club WA 240 0 240 240 - - - - - - - 122
0
118
0
-
30# Thomas NEVE Mandurah BMX Club inc WA 234 0 234 234 - - - - - - - 118
0
116
0
-
=31# Christian WOLHUTER Wanneroo Bmx Club WA 176 0 176 176 - - 176
0
- - - - - - -
=31# Hayden TEDDS Rockingham BMX Club WA 176 0 176 176 - - - 176
0
- - - - - -
33# Kirby ROACH Southside BMX Club WA 172 0 172 172 - - - - - - - 172
0
- -
=34# Brodie HAGSTROM Byford BMX Club WA 166 0 166 166 - - - - - - - - 166
0
-
=34# Zane MORGAN Byford Bmx Club WA 166 0 166 166 - - - - - - - - 166
0
-
36# James BISHOP Woorree Park Bmx Club WA 158 32 126 126 - - - - 126
32
- - - - -
37# Jakson GUY Tom Price Bmx Club WA 146 32 114 114 - - - - 114
32
- - - - -
38# Oliver STEVENSON Mandurah BMX Club inc WA 130 0 130 130 - - - - - 130
0
- - - -
39# Jack HEMOPO Eastern Goldfields Bmx Club WA 126 0 126 126 - - - - - - 126
0
- - -
40# Gabriel PATTERSON Westside BMX Club WA 122 0 122 122 - - - 122
0
- - - - - -
41# Rhys NEW Rockingham BMX Club WA 118 0 118 118 - - - - - - - 118
0
- -
42# Eden CRATCHLEY Northam BMX Club WA 116 0 116 116 - - - - - - - - - 116
0
43# Nathan QUINLAN Hills Bmx Club WA 112 0 112 112 - - - - - - - - - 112
0

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 1, 5, 10 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

9 Boys Expert 18 Riders 10 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
E/G
2
Hill
3
Wann
4
W/Sd
5
W/P
6
Coc
7
S/D
8
S/S
9
Byf
10
Nor
1 Dylan ANDREWS Hills BMX Club WA 1624 64 1560 1922 192
32
200
0
192
0
200
0
196
32
186
0
196
0
190
0
194
0
176
0
2 Joshua TICKELL Eastern Goldfields Bmx Club WA 1572 64 1508 1688 200
32
184
0
180
0
186
0
188
32
- 180
0
200
0
184
0
186
0
3 Darcy ROBINSON Wanneroo Bmx Club WA 1552 32 1520 1520 - - 200
0
184
0
192
32
196
0
198
0
186
0
184
0
180
0
4 Jack NEWMAN Mandurah Bmx Club Inc WA 1536 64 1472 1752 158
32
122
0
174
0
192
0
176
32
190
0
176
0
188
0
188
0
188
0
5 Mitchell CAMPBELL Southside Bmx Club WA 1536 64 1472 1822 184
32
186
0
178
0
188
0
174
32
176
0
182
0
188
0
182
0
184
0
6 Nathan RAWLINGS Westside Bmx Club WA 1522 64 1458 1804 174
32
180
0
178
0
178
0
186
32
182
0
186
0
172
0
176
0
192
0
7 Steele CHERUBINO Mandurah BMX Club inc WA 1508 32 1476 1650 - 182
0
188
0
176
0
176
32
186
0
186
0
174
0
192
0
190
0
8 Logan MUIR Hills Bmx Club WA 1270 32 1238 1358 - 180
0
172
0
126
0
120
32
174
0
126
0
124
0
168
0
168
0
9 William DOUGLAS Northam Bmx Club WA 1148 64 1084 1322 168
32
124
0
124
0
164
0
122
32
128
0
124
0
118
0
120
0
130
0
10 Blake SHACKELFORD Cockburn Bmx Club WA 1134 32 1102 1102 - 128
0
118
0
- 124
32
178
0
164
0
130
0
130
0
130
0
11# Tristan POWLES Rockingham Bmx Club WA 660 32 628 628 144
32
- 122
0
124
0
- 122
0
116
0
- - -
12# Daniel MCDONALD Hills Bmx Club WA 554 32 522 522 - 180
0
- - 174
32
- - 168
0
- -
13# Rhys HARDAKER Southside BMX Club WA 494 0 494 494 - - - - - 126
0
118
0
124
0
126
0
-
14# Jacob PALMER Westside BMX Club WA 492 0 492 492 - - 124
0
126
0
- - 126
0
116
0
- -
15# West BROAD Woorree Park Bmx Club WA 460 32 428 428 - 178
0
128
0
- 122
32
- - - - -
16# Dylan MURRAY Cockburn Bmx Club WA 188 32 156 156 156
32
- - - - - - - - -
17# Dillan KIRKWOOD Karratha BMX Club WA 156 32 124 124 - - - - 124
32
- - - - -
18# Kai KIRKWOOD Karratha BMX Club WA 150 32 118 118 - - - - 118
32
- - - - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 1, 5, 10 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

10 Girls 12 Riders 3 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
E/G
2
Hill
3
Wann
4
W/Sd
5
W/P
6
Coc
7
S/D
8
S/S
9
Byf
10
Nor
1 Casey TAYLOR Hills Bmx Club WA 1564 32 1532 1656 - 124
0
198
0
192
0
186
32
196
0
192
0
192
0
192
0
184
0
2 Chloe BARRY Bunbury Bmx Club WA 1452 32 1420 1544 - 124
0
188
0
174
0
172
32
174
0
184
0
184
0
176
0
168
0
3 Maddison CLARK Southside BMX Club WA 1262 32 1230 1350 - 128
0
176
0
170
0
160
32
170
0
130
0
176
0
120
0
120
0
4# Abbey RICHARDS Southside Bmx Club WA 1184 0 1184 1184 - - 188
0
- - 196
0
200
0
200
0
200
0
200
0
5# Ashley WILLIAMS Westside Bmx Club WA 906 32 874 874 - - - 184
0
172
32
- 172
0
- 170
0
176
0
6# Eloise AULD Hills Bmx Club WA 594 32 562 562 - - - - 196
32
184
0
- - 182
0
-
7# Jana VAN STADEN Woorree Park BMX Club WA 226 32 194 194 - - - - 194
32
- - - - -
8# Jordan MARTIN Hills Bmx Club WA 224 32 192 192 192
32
- - - - - - - - -
9# Lara SCARVACI Eastern Goldfields Bmx Club WA 200 0 200 200 - - - 200
0
- - - - - -
10# Sophie TAYLOR Karratha Bmx Club WA 192 0 192 192 - - - - - - - - - 192
0
11# Charlotte WOODWARD Wanneroo BMX Club WA 170 0 170 170 - - 170
0
- - - - - - -
12# Isabella ALDERSEA Westside Bmx Club WA 80 0 80 80 - - - 80
0
- - - - - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 1, 5, 10 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

10 Boys Novice 36 Riders 10 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
E/G
2
Hill
3
Wann
4
W/Sd
5
W/P
6
Coc
7
S/D
8
S/S
9
Byf
10
Nor
1 Keaghan ROBERTSON Cockburn Bmx Club WA 1690 32 1658 1658 - - 186
0
188
0
250
32
200
0
186
0
200
0
250
0
198
0
2 Jordan MARTIN Hills Bmx Club WA 1666 32 1634 1814 - 196
0
192
0
180
0
248
32
188
0
194
0
182
0
240
0
194
0
3 Seth SALMON Byford BMX Club WA 1636 64 1572 1922 194
32
170
0
196
0
184
0
224
32
184
0
188
0
188
0
214
0
180
0
4 George BOEG Eastern Goldfields Bmx Club WA 1636 64 1572 1916 196
32
174
0
178
0
170
0
220
32
176
0
186
0
192
0
234
0
190
0
5 Seth WRIGHT Hills Bmx Club WA 1632 32 1600 1768 - 196
0
182
0
182
0
238
32
168
0
186
0
186
0
240
0
190
0
6 Michael EDWARDS Mandurah Bmx Club Inc WA 1524 64 1460 1718 184
32
174
0
130
0
178
0
174
32
170
0
174
0
128
0
236
0
170
0
7 Lochlan EDWARDS Bunbury Bmx Club WA 1332 64 1268 1388 162
32
126
0
170
0
- 216
32
120
0
128
0
124
0
172
0
170
0
8 Kara HARRISON Byford BMX Club WA 1170 32 1138 1258 - 128
0
168
0
124
0
126
32
126
0
168
0
120
0
174
0
124
0
9 Bailey TAN Southside Bmx Club WA 1144 32 1112 1228 - 118
0
126
0
132
0
124
32
116
0
124
0
182
0
180
0
126
0
10 Seth GIANNINI Byford Bmx Club WA 992 32 960 1036 - 116
0
122
0
118
0
128
32
76
0
122
0
112
0
124
0
118
0
11# Nate DANIELL Southern Districts Bmx Club WA 1444 32 1412 1412 - 174
0
194
0
200
0
230
32
192
0
188
0
- 234
0
-
12# Jack BYRNE Westside Bmx Club WA 648 32 616 616 - 192
0
- - 234
32
190
0
- - - -
13# Jandre VAN STADEN Woorree Park BMX Club WA 514 32 482 482 - - - 180
0
180
32
- - 122
0
- -
14# Luke ADAMS Southside Bmx Club WA 390 0 390 390 - - - - - - - 166
0
224
0
-
15# Callum TURNER Southside Bmx Club WA 362 0 362 362 - 128
0
- 120
0
- - - 114
0
- -
16# Cooper PIERI Southside Bmx Club WA 354 0 354 354 - - - - - - - 114
0
120
0
120
0
17# Bailey FOSTER Eastern Goldfields BMX Club WA 324 32 292 292 170
32
- - 122
0
- - - - - -
18# Kyden GIBAUD Southside BMX Club WA 294 0 294 294 - - - - - - - 170
0
- 124
0
=19# Bradley CHANT Woorree Park Bmx Club WA 206 32 174 174 - - - - 174
32
- - - - -
=19# Ethan ULLRICH Woorree Park BMX Club WA 206 32 174 174 - - - - 174
32
- - - - -
21# Hayden KAKER Eastern Goldfields Bmx Club WA 204 32 172 172 172
32
- - - - - - - - -
22# Riffen NICHOLS Southern Districts BMX Club WA 186 0 186 186 - 186
0
- - - - - - - -
23# Jack PAYNE Eastern Goldfields BMX Club WA 186 32 154 154 154
32
- - - - - - - - -
24# Kayde GROVES Northam BMX Club WA 174 0 174 174 - - - - - - - - - 174
0
25# Deacon HILL Byford BMX Club WA 170 0 170 170 - - - - - - - - 170
0
-
26# Bodhi SINDELAR Woorree Park Bmx Club WA 162 32 130 130 - - - - 130
32
- - - - -
27# Daniel BRAND Woorree Park BMX Club WA 156 32 124 124 - - - - 124
32
- - - - -
28# Tyler BISHOP Cockburn BMX Club WA 130 0 130 130 - - - - - 130
0
- - - -
29# Daniel ROUGHTON Byford Bmx Club WA 126 0 126 126 - - - - - - - - 126
0
-
=30# Matt BERTONE Wanneroo BMX Club WA 124 0 124 124 - - - - - - - - 124
0
-
=30# George GRAVOLIN Byford Bmx Club WA 124 0 124 124 - - - - - - - - 124
0
-
=30# Van O'CONNELL Byford BMX Club WA 124 0 124 124 - - - - - - - - 124
0
-
33# Leo SUMMERFIELD Southern Districts Bmx Club WA 120 0 120 120 - - - - - - 120
0
- - -
34# Conor HARDY Hills Bmx Club WA 118 0 118 118 - - - - - - - - 118
0
-
35# Finley SIMPSON Northam Bmx Club WA 114 0 114 114 - - - - - - - - - 114
0
36# Tylan EGAN Southside BMX Club WA 80 0 80 80 - - - - - 80
0
- - - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 1, 5, 10 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

10 Boys Expert 23 Riders 8 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
E/G
2
Hill
3
Wann
4
W/Sd
5
W/P
6
Coc
7
S/D
8
S/S
9
Byf
10
Nor
1 Jacob HEAL-BUCZAK Hills Bmx Club WA 1660 64 1596 1788 200
32
200
0
200
0
- 192
32
198
0
198
0
200
0
200
0
200
0
2 Logan PRATT Cockburn Bmx Club WA 1540 64 1476 1774 190
32
170
0
128
0
186
0
188
32
192
0
176
0
176
0
184
0
184
0
3 Lochlan TAYLOR Woorree Park Bmx Club WA 1498 32 1466 1636 - 188
0
188
0
192
0
178
32
176
0
174
0
186
0
170
0
184
0
4 Braiden ABRAHAMSE Bunbury Bmx Club WA 1484 64 1420 1668 126
32
176
0
176
0
128
0
122
32
172
0
190
0
192
0
188
0
198
0
5 Jett SMITH Southside Bmx Club WA 1460 32 1428 1602 - 176
0
178
0
174
0
178
32
176
0
182
0
176
0
180
0
182
0
6 Tyson WILLIAMS Byford Bmx Club WA 1438 32 1406 1532 - 126
0
172
0
176
0
176
32
176
0
180
0
166
0
188
0
172
0
7 Cooper HISCOX Southside Bmx Club WA 1346 64 1282 1282 176
32
124
0
178
0
190
0
174
32
132
0
- 130
0
- 178
0
8 Jayden EGAN Southside Bmx Club WA 1062 32 1030 1030 - 162
0
120
0
122
0
124
32
124
0
128
0
122
0
- 128
0
9# Zack LIDDIARD Wanneroo Bmx Club WA 1242 64 1178 1178 178
32
126
0
192
0
198
0
128
32
- - 186
0
- 170
0
10# Tyler HODGSON Eastern Goldfields Bmx Club WA 1000 32 968 968 168
32
- 130
0
- - 122
0
174
0
186
0
188
0
-
11# James TROTT Eastern Goldfields Bmx Club WA 990 32 958 958 176
32
114
0
- 122
0
- - 124
0
124
0
170
0
128
0
12# Joshua SWIATEK Karratha Bmx Club WA 840 64 776 776 196
32
192
0
- - 200
32
188
0
- - - -
13# Riley BROWN Rockingham Bmx Club WA 746 0 746 746 - 192
0
- 170
0
- 188
0
196
0
- - -
14# Lochlin MACAULAY Eastern Goldfields Bmx Club WA 532 32 500 500 126
32
116
0
128
0
- - - - - 130
0
-
15# Rico BLACK Eastern Goldfields Bmx Club WA 388 32 356 356 186
32
- - 170
0
- - - - - -
16# Jack GLOVER Karratha BMX Club WA 216 32 184 184 - - - - 184
32
- - - - -
17# Michael SCANTLEBURY Byford BMX Club WA 174 0 174 174 - - 174
0
0
0
- - - - - -
18# Kayne DELLAR Eastern Goldfields Bmx Club WA 154 32 122 122 122
32
- - - - - - - - -
19# Jude WRIGHT Eastern Goldfields Bmx Club WA 152 32 120 120 120
32
- - - - - - - - -
20# Jed THORLEY Westside Bmx Club WA 132 0 132 132 - - - 132
0
- - - - - -
21# Tyson TERRANOVA Hills Bmx Club WA 126 0 126 126 - 126
0
- - - - - - - -
22# Chris BROWN Westside BMX Club WA 122 0 122 122 - - - - - - 122
0
- - -
23# William WASLEY Hills BMX Club WA 76 0 76 76 - 76
0
- - - - - - - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 1, 5, 10 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

11 Girls 15 Riders 6 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
E/G
2
Hill
3
Wann
4
W/Sd
5
W/P
6
Coc
7
S/D
8
S/S
9
Byf
10
Nor
1 Lilyanne CROFT Westside Bmx Club WA 1604 64 1540 1540 200
32
198
0
200
0
200
0
148
32
198
0
- 198
0
- 198
0
2 Kira HILL Rockingham Bmx Club WA 1604 32 1572 1750 - 200
0
178
0
196
0
196
32
190
0
200
0
196
0
200
0
194
0
3 Tehlia JOKIC Byford BMX Club WA 1540 32 1508 1672 - 180
0
164
0
188
0
186
32
188
0
196
0
194
0
192
0
184
0
4 Mikaela NEILL Bunbury Bmx Club WA 1496 32 1464 1640 184
32
188
0
176
0
182
0
- 176
0
188
0
186
0
184
0
176
0
5 Bethany BAOHM Rockingham Bmx Club WA 1486 32 1454 1622 - 188
0
186
0
186
0
178
32
168
0
190
0
182
0
176
0
168
0
6 Charlotte BROMLEWE Wanneroo Bmx Club WA 1340 32 1308 1442 - 170
0
158
0
134
0
162
32
148
0
174
0
176
0
168
0
152
0
7# Asha SERMAN Woorree Park Bmx Club WA 912 32 880 880 - - - 126
0
154
32
- 168
0
170
0
152
0
110
0
8# Courtney VAN BRAKEL Westside BMX Club WA 874 64 810 810 132
32
- 166
0
- 170
32
160
0
182
0
- - -
9# Shayla WINWOOD Byford Bmx Club WA 790 0 790 790 - - - 172
0
- - 170
0
130
0
160
0
158
0
10# Sienna KEOGH Cockburn Bmx Club WA 596 0 596 596 - 166
0
148
0
134
0
- 148
0
- - - -
11# Tesanee KING Southside Bmx Club WA 396 0 396 396 - - - - - - 130
0
122
0
144
0
-
12# Jessica FOX Hills BMX Club WA 178 0 178 178 - 178
0
- - - - - - - -
13# Jemma ROACH Southside BMX Club WA 130 0 130 130 - - - - - - - 130
0
- -
14# Holly NEW Rockingham BMX Club WA 124 0 124 124 - - - - - - - 124
0
- -
15# Myra BOEVE Southside Bmx Club WA 120 0 120 120 - - - - - - - 120
0
- -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 1, 5, 10 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

11 Boys Novice 23 Riders 4 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
E/G
2
Hill
3
Wann
4
W/Sd
5
W/P
6
Coc
7
S/D
8
S/S
9
Byf
10
Nor
1 Daniel DORAN Bunbury Bmx Club WA 1646 64 1582 1772 198
32
- 196
0
200
0
190
32
192
0
200
0
200
0
200
0
196
0
2 Ethan NISKI Northam Bmx Club WA 1604 64 1540 1904 182
32
192
0
192
0
190
0
182
32
194
0
190
0
196
0
194
0
192
0
3 Dylan GAYSKI Hills Bmx Club WA 1484 64 1420 1704 180
32
184
0
182
0
180
0
174
32
176
0
160
0
176
0
168
0
124
0
4 Alex KNIGHT Eastern Goldfields Bmx Club WA 1470 32 1438 1568 192
32
178
0
178
0
190
0
- 172
0
166
0
130
0
180
0
182
0
5# Eli BAILEY Cockburn Bmx Club WA 1496 0 1496 1496 - 198
0
174
0
186
0
- 200
0
186
0
180
0
192
0
180
0
6# Luke CLARKE Wanneroo BMX Club WA 1262 32 1230 1230 - 164
0
180
0
184
0
180
32
178
0
- 170
0
- 174
0
7# Connor MAISEY Wanneroo Bmx Club WA 766 0 766 766 - 154
0
124
0
124
0
- - - 122
0
128
0
114
0
8# Jaymee JOHNS Hills Bmx Club WA 674 0 674 674 - - - - - 128
0
- 178
0
182
0
186
0
9# Ethan GITTOS Southside Bmx Club WA 628 0 628 628 - - - - - - 154
0
176
0
170
0
128
0
10# Jacob BAILEY Wanneroo Bmx Club WA 628 32 596 596 - - 170
0
128
0
172
32
126
0
- - - -
11# Zac BUTTERWORTH Southside Bmx Club WA 604 0 604 604 - - 132
0
170
0
- 174
0
- 128
0
- -
12# Cooper ROBINSON Wanneroo Bmx Club WA 548 32 516 516 - - - 166
0
174
32
- 176
0
- 0
0
-
13# Kyden BRADLEY Hills Bmx Club WA 464 32 432 432 144
32
162
0
126
0
- - - - - - -
14# Sam COSTA Westside Bmx Club WA 378 0 378 378 - - - - - - - 188
0
- 190
0
15# Thomas RUBERY Hills Bmx Club WA 368 0 368 368 - - - - - 184
0
- - 184
0
-
16# Deizel MAY Eastern Goldfields Bmx Club WA 356 32 324 324 156
32
- - - - - - - - 168
0
17# Dylan CARTER Eastern Goldfields Bmx Club WA 320 32 288 288 164
32
- - - - - - - - 124
0
18# Mason PAYNE Eastern Goldfields BMX Club WA 192 32 160 160 160
32
- - - - - - - - -
19# Rory STEPHENS Woorree Park Bmx Club WA 192 32 160 160 - - - - 160
32
- - - - -
20# Ryley WALKER Wanneroo Bmx Club WA 190 0 190 190 - - 190
0
- - - - - - -
21# Joshua HOWAT Westside Bmx Club WA 126 0 126 126 - - - 126
0
- - - - - -
22# Indiana HARVEY Westside BMX Club WA 120 0 120 120 - - - - - - - - - 120
0
23# Thomas GOSS Northam Bmx Club WA 114 0 114 114 - - - - - - - - - 114
0

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 1, 5, 10 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

11 Boys Expert 24 Riders 11 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
E/G
2
Hill
3
Wann
4
W/Sd
5
W/P
6
Coc
7
S/D
8
S/S
9
Byf
10
Nor
1 Jordan CALLUM Southside Bmx Club WA 1792 64 1728 2118 200
32
242
0
236
0
250
0
200
32
200
0
200
0
200
0
200
0
190
0
2 Austin FORRESTER Hills BMX Club WA 1740 32 1708 1804 192
32
246
0
250
0
248
0
- 196
0
194
0
190
0
192
0
96
0
3 Jay ALLAN Hills Bmx Club WA 1706 32 1674 1856 196
32
248
0
244
0
240
0
- 182
0
188
0
186
0
186
0
186
0
4 Jacob GODDARD Westside BMX Club WA 1664 64 1600 1906 180
32
236
0
234
0
224
0
186
32
182
0
170
0
170
0
136
0
188
0
5 Angus RICHARDS Wanneroo Bmx Club WA 1594 64 1530 1882 176
32
176
0
222
0
186
0
194
32
188
0
182
0
186
0
178
0
194
0
6 Bailey JOKIC Byford BMX Club WA 1580 32 1548 1682 - 228
0
184
0
236
0
180
32
180
0
188
0
176
0
134
0
176
0
7 Kaden MAPSTONE Southside Bmx Club WA 1564 64 1500 1796 168
32
182
0
182
0
220
0
188
32
128
0
174
0
190
0
178
0
186
0
8 Joseph REGALI Hills Bmx Club WA 1550 32 1518 1646 - 220
0
218
0
216
0
172
32
168
0
128
0
170
0
178
0
176
0
9 Lochlan DALRYMPLE Bunbury Bmx Club WA 1214 32 1182 1182 128
32
- 176
0
176
0
- 112
0
170
0
124
0
170
0
126
0
10 Zane HANNA Hills Bmx Club WA 1074 64 1010 1250 122
32
126
0
120
0
130
0
128
32
128
0
120
0
130
0
122
0
124
0
11 Jeremy WILSON Byford Bmx Club WA 1008 32 976 1060 - 122
0
124
0
124
0
84
32
114
0
126
0
120
0
122
0
124
0
12# Max LEAHY Westside Bmx Club WA 1134 64 1070 1070 128
32
176
0
170
0
176
0
170
32
- - 122
0
128
0
-
13# Dillon MCKEEN Westside Bmx Club WA 1004 32 972 972 178
32
226
0
220
0
222
0
- 126
0
- 0
0
- -
14# Tom OSBALDISTON Wanneroo Bmx Club WA 850 32 818 818 - 174
0
124
0
174
0
180
32
166
0
- - - -
15# Thomas O'DWYER Southside Bmx Club WA 592 0 592 592 - 122
0
- 122
0
- 112
0
120
0
- 116
0
-
16# Jett IERACE Southside Bmx Club WA 496 0 496 496 - 126
0
126
0
122
0
- - - - - 122
0
17# Ben PEPPER Westside Bmx Club WA 454 0 454 454 - 220
0
234
0
- - - - - - -
18# Sam COSTA Westside Bmx Club WA 368 0 368 368 - 0
0
122
0
128
0
- 118
0
- - - -
19# Riley FLETCHER Hills Bmx Club WA 210 0 210 210 - 82
0
128
0
- - - - - - -
20# Ruben CUNNINGHAM Cockburn BMX Club WA 200 32 168 168 168
32
- - - - - - - - -
21# Macrae AKROYD Eastern Goldfields BMX Club WA 158 32 126 126 126
32
- - - - - - - - -
22# Luke CLARKE Wanneroo Bmx Club WA 148 32 116 116 116
32
- - - - - - - - -
23# Koby BROWN Westside BMX Club WA 118 0 118 118 - - - - - - 118
0
- - -
24# Callum COPELAND Cockburn BMX Club WA 108 0 108 108 - - - - - 108
0
- - - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 1, 5, 10 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

12 Girls 16 Riders 6 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
E/G
2
Hill
3
Wann
4
W/Sd
5
W/P
6
Coc
7
S/D
8
S/S
9
Byf
10
Nor
1 Kate TAYLOR Southside Bmx Club WA 1626 32 1594 1790 - 200
0
196
0
196
0
200
32
200
0
200
0
200
0
200
0
198
0
2 Keeley EDWARDS Mandurah Bmx Club Inc WA 1596 64 1532 1894 184
32
178
0
190
0
194
0
192
32
196
0
188
0
192
0
192
0
188
0
3 Ashley TEAKLE Woorree Park Bmx Club WA 1532 64 1468 1468 200
32
174
0
176
0
- 184
32
182
0
- 180
0
184
0
188
0
4 Shaily THOMPSON Bunbury Bmx Club WA 1398 32 1366 1366 168
32
160
0
- 180
0
- 176
0
164
0
168
0
174
0
176
0
5 Claire LEE Wanneroo BMX Club WA 1384 32 1352 1352 - 152
0
168
0
170
0
168
32
172
0
- 176
0
178
0
168
0
6 Jordan MACAULAY Eastern Goldfields Bmx Club WA 1372 64 1308 1308 190
32
176
0
- - 176
32
182
0
174
0
188
0
180
0
42
0
7# Alyssa SKIDMORE Hills Bmx Club WA 1486 0 1486 1486 - 192
0
190
0
138
0
- 192
0
188
0
196
0
192
0
198
0
8# Imogen ABRAHALL Southern Districts Bmx Club WA 776 0 776 776 - - 160
0
162
0
- 128
0
158
0
- 168
0
-
9# Charlotte GARRIGAN Bunbury Bmx Club WA 398 0 398 398 - - - - - 126
0
146
0
126
0
- -
10# Myah SMITH Wanneroo Bmx Club WA 342 0 342 342 - - - - - 170
0
- 172
0
- -
11# Shyanne FLYNN-WELHAN Wanneroo Bmx Club WA 288 0 288 288 - - - - - - 158
0
- 130
0
-
12# Ruby WRIGHT Eastern Goldfields Bmx Club WA 210 32 178 178 178
32
- - - - - - - - -
13# Paige SINDELAR Woorree Park Bmx Club WA 192 32 160 160 - - - - 160
32
- - - - -
14# Alana QUINLAN Hills Bmx Club WA 184 0 184 184 - - - - - - - - - 184
0
15# Edie SIMPSON Northam BMX Club WA 168 0 168 168 - - - - - - - - - 168
0
16# Jennifer ROUGHTON Byford Bmx Club WA 126 0 126 126 - - - - - - - - 126
0
-

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 1, 5, 10 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

12 Boys Novice 26 Riders 2 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
E/G
2
Hill
3
Wann
4
W/Sd
5
W/P
6
Coc
7
S/D
8
S/S
9
Byf
10
Nor
1 Darcy JACKSON Northam Bmx Club WA 1398 32 1366 1366 168
32
180
0
130
0
172
0
- - 172
0
184
0
180
0
180
0
2 Blair CHRISTENSEN Bunbury Bmx Club WA 1342 64 1278 1278 176
32
168
0
172
0
172
0
156
32
126
0
128
0
0
0
180
0
-
3# Niko PATTERSON Mandurah Bmx Club Inc WA 1122 0 1122 1122 - 182
0
196
0
188
0
- 172
0
184
0
200
0
- -
4# Ben HOPKINS Hills Bmx Club WA 792 32 760 760 184
32
190
0
198
0
188
0
- - - - - -
5# Corbin TEHAARA Eastern Goldfields BMX Club WA 626 32 594 594 200
32
- 194
0
200
0
- - - - - -
6# Ben EASTLAND Westside BMX Club WA 370 0 370 370 - - 178
0
- - - - - - 192
0
7# Reece CLINTON Woorree Park BMX Club WA 230 32 198 198 - - - - 198
32
- - - - -
8# Braiden PAGE Woorree Park BMX Club WA 226 32 194 194 - - - - 194
32
- - - - -
9# Nathan KAKER Eastern Goldfields Bmx Club WA 224 32 192 192 192
32
- - - - - - - - -
10# Bradley INNES Woorree Park BMX Club WA 212 32 180 180 - - - - 180
32
- - - - -
11# Luke BRAND Woorree Park BMX Club WA 210 32 178 178 - - - - 178
32
- - - - -
=12# Oliver ADRIANO Hills BMX Club WA 200 0 200 200 - 200
0
- - - - - - - -
=12# Bayley MAINARD Cockburn BMX Club WA 200 0 200 200 - - - - - - - - 200
0
-
=12# Caleb TODD Eastern Goldfields BMX Club WA 200 0 200 200 - - - - - - - - - 200
0
15# Michael O'BRIEN Woorree Park Bmx Club WA 198 32 166 166 - - - - 166
32
- - - - -
=16# Toby HOWE Bunbury Bmx Club WA 192 0 192 192 - - - - - - - 192
0
- -
=16# Brayden MILLS Byford Bmx Club WA 192 0 192 192 - - - - - - - - 192
0
-
18# Jakob GALE Eastern Goldfields Bmx Club WA 192 32 160 160 160
32
- - - - - - - - -
19# Bodhi ULLRICH Woorree Park BMX Club WA 190 32 158 158 - - - - 158
32
- - - - -
20# Luke MYERS Westside BMX Club WA 180 0 180 180 - - - - - - - - - 180
0
21# Mathew JEBB Hills BMX Club WA 180 0 180 180 - - 180
0
- - - - - - -
22# Lawrence YEREX Woorree Park Bmx Club WA 178 32 146 146 - - - - 146
32
- - - - -
23# Jacob BURNETT Mandurah Bmx Club Inc WA 176 0 176 176 - - 176
0
- - - - - - -
=24# Jacob HAGSTROM Byford BMX Club WA 168 0 168 168 - - - - - - - - 168
0
-
=24# Luke SWINGLER Northam BMX Club WA 168 0 168 168 - - - - - - - - - 168
0
26# Jacob BROWN Wanneroo BMX Club WA 138 0 138 138 - - 138
0
- - - - - - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 1, 5, 10 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

12 Boys Expert 27 Riders 9 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
E/G
2
Hill
3
Wann
4
W/Sd
5
W/P
6
Coc
7
S/D
8
S/S
9
Byf
10
Nor
1 Jayden KEOGH Southside Bmx Club WA 1954 32 1922 2118 - 246
0
228
0
250
0
196
32
250
0
250
0
250
0
248
0
200
0
2 Blade CHERUBINO Mandurah Bmx Club Inc WA 1842 32 1810 1810 - 250
0
232
0
240
0
196
32
0
0
228
0
226
0
244
0
194
0
3 Regan LOTHIAN Southern Districts Bmx Club WA 1808 32 1776 1776 - 240
0
- 246
0
180
32
246
0
244
0
238
0
190
0
192
0
4 Felicity MANN Wanneroo Bmx Club WA 1784 32 1752 1752 - - 238
0
234
0
182
32
234
0
230
0
234
0
220
0
180
0
5 Cooper MAPSTONE Southside Bmx Club WA 1754 64 1690 2040 190
32
224
0
228
0
176
0
180
32
218
0
176
0
242
0
232
0
174
0
6 Cory CROMBIE Bunbury Bmx Club WA 1696 64 1632 1980 182
32
232
0
176
0
176
0
172
32
230
0
234
0
178
0
220
0
180
0
7 Isaiah CROOK-SIMS Southern Districts Bmx Club WA 1676 64 1612 1862 174
32
174
0
124
0
228
0
126
32
228
0
178
0
226
0
228
0
176
0
8 Taylor CAMPBELL Southside Bmx Club WA 1548 64 1484 1616 172
32
174
0
132
0
216
0
168
32
178
0
224
0
182
0
170
0
-
9 Ruben CUNNINGHAM Cockburn Bmx Club WA 1370 32 1338 1338 - 130
0
216
0
- 128
32
222
0
174
0
216
0
126
0
126
0
10# Callum HANSEN Eastern Goldfields Bmx Club WA 1242 32 1210 1210 200
32
128
0
234
0
218
0
- 174
0
128
0
128
0
- -
11# Jayden FLYNN Southside Bmx Club WA 1232 32 1200 1200 - 170
0
130
0
128
0
126
32
174
0
170
0
176
0
126
0
-
12# Thomas POOLE Westside Bmx Club WA 1228 32 1196 1196 - 120
0
174
0
124
0
126
32
180
0
216
0
130
0
126
0
-
13# Joel COLLEDGE Rockingham Bmx Club WA 1066 0 1066 1066 - 222
0
226
0
228
0
- - - 214
0
176
0
-
14# Tahj ARMITAGE Mandurah Bmx Club Inc WA 900 32 868 868 - 126
0
- - 116
32
132
0
126
0
124
0
118
0
126
0
15# Oscar WATTS Rockingham Bmx Club WA 770 0 770 770 - 176
0
184
0
- - 228
0
- 182
0
- -
16# Tyron POWLES Rockingham Bmx Club WA 706 32 674 674 162
32
- 124
0
128
0
- 132
0
128
0
- - -
17# Lochlen LISTER Hills Bmx Club WA 704 0 704 704 - 224
0
176
0
124
0
- - - - 180
0
-
18# Joseph GEMMOLA Tom Price BMX Club WA 686 32 654 654 - - - - 178
32
- 238
0
- 238
0
-
19# Samuel THORPE Wanneroo Bmx Club WA 672 0 672 672 - 234
0
250
0
188
0
- - - - - -
20# Nicholas O'DONNELL Rockingham Bmx Club WA 614 0 614 614 - 120
0
- - - 124
0
126
0
120
0
124
0
-
21# Riley CAMPBELL Cockburn Bmx Club WA 402 0 402 402 - - - 122
0
- 122
0
82
0
76
0
- -
22# Niko PATTERSON Mandurah Bmx Club Inc WA 398 0 398 398 - - - - - - - - 222
0
176
0
23# Sebastien RAPLEY Westside Bmx Club WA 290 0 290 290 - - - 168
0
- - - 122
0
- -
=24# Mitchell HARRIS Bunbury Bmx Club WA 246 0 246 246 - 124
0
122
0
- - - - - - -
=24# Lyndon WALKER Southside Bmx Club WA 246 0 246 246 - - - - - - - 126
0
120
0
-
26# Cohan KIRKWOOD Karratha BMX Club WA 150 32 118 118 - - - - 118
32
- - - - -
27# Seth O'CONNELL Byford BMX Club WA 120 0 120 120 - - - - - - - - 120
0
-

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 1, 5, 10 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

13 Girls 14 Riders 5 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
E/G
2
Hill
3
Wann
4
W/Sd
5
W/P
6
Coc
7
S/D
8
S/S
9
Byf
10
Nor
1 Shantelle REA Southern Districts Bmx Club WA 1600 32 1568 1702 200
32
186
0
200
0
200
0
- 186
0
198
0
200
0
198
0
134
0
2 Hayley HUGHES Mandurah Bmx Club Inc WA 1582 64 1518 1880 192
32
192
0
182
0
184
0
192
32
196
0
194
0
186
0
182
0
180
0
3 Isabella IERACE Southside Bmx Club WA 1546 32 1514 1656 - 198
0
192
0
192
0
196
32
186
0
182
0
186
0
182
0
142
0
4 Alicia JOKIC Byford BMX Club WA 1492 32 1460 1630 - 174
0
170
0
174
0
188
32
184
0
178
0
176
0
190
0
196
0
5 Jade-Ellen WILSON Byford Bmx Club WA 1274 32 1242 1356 - 128
0
152
0
160
0
162
32
114
0
152
0
158
0
160
0
170
0
6# Hailey PAYNE Hills Bmx Club WA 1178 0 1178 1178 - 176
0
162
0
170
0
- 164
0
166
0
172
0
168
0
-
7# Grace TAPP Wanneroo Bmx Club WA 854 32 822 822 - 172
0
- 152
0
172
32
164
0
162
0
- - -
8# Lillyrose HARRISON Byford BMX Club WA 614 0 614 614 - 192
0
174
0
72
0
- - - - - 176
0
9# Sheridan KILPATRICK Bunbury Bmx Club WA 532 32 500 500 - - - - 152
32
- - 116
0
114
0
118
0
10# Mikaila HITCHCOCK Eastern Goldfields Bmx Club WA 208 32 176 176 176
32
- - - - - - - - -
11# Jarrah Lee BROWN Woorree Park BMX Club WA 202 32 170 170 - - - - 170
32
- - - - -
12# Katie GRAY Wanneroo BMX Club WA 180 0 180 180 - 180
0
- - - - - - - -
13# Taylah MAISEY Wanneroo Bmx Club WA 152 0 152 152 - - - - - - - - - 152
0
14# Nakita WYATT Mandurah BMX Club inc WA 84 0 84 84 - 84
0
- - - - - - - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 1, 5, 10 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

13 Boys Novice 18 Riders 3 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
E/G
2
Hill
3
Wann
4
W/Sd
5
W/P
6
Coc
7
S/D
8
S/S
9
Byf
10
Nor
1 Darryl GEORGE Hills Bmx Club WA 1508 32 1476 1606 - 190
0
168
0
166
0
200
32
130
0
186
0
188
0
192
0
186
0
2 Brendon SPENCE Bunbury BMX Club WA 1478 64 1414 1698 122
32
170
0
176
0
162
0
172
32
180
0
178
0
176
0
186
0
176
0
3 Lachlan ROSS Bunbury Bmx Club WA 1368 64 1304 1304 122
32
172
0
174
0
184
0
176
32
174
0
128
0
- 0
0
174
0
4# Kynan DANIELL Southern Districts Bmx Club WA 1270 32 1238 1238 - 170
0
186
0
184
0
176
32
174
0
176
0
- 172
0
-
5# Jared KITSON Hills Bmx Club WA 1172 0 1172 1172 - 200
0
- - - 194
0
200
0
194
0
186
0
198
0
6# Christopher KING Southside Bmx Club WA 950 0 950 950 - 186
0
- - - 190
0
186
0
194
0
194
0
-
7# Tiarnan VAN OSCH Hills BMX Club WA 948 0 948 948 - 194
0
188
0
200
0
- 186
0
180
0
- - -
8# Macauley TOCK Wanneroo Bmx Club WA 896 32 864 864 - 130
0
176
0
184
0
190
32
- - - - 184
0
9# Blake JAMIESON Rockingham Bmx Club WA 856 0 856 856 - 186
0
164
0
- - - - 168
0
176
0
162
0
10# Blake WINWOOD Byford Bmx Club WA 754 0 754 754 - - - 152
0
- - 126
0
160
0
166
0
150
0
11# Ethan NOTIS Hedland BMX Club WA 198 0 198 198 - - - - - - - - 198
0
-
12# Carter BRADLEY Woorree Park Bmx Club WA 198 32 166 166 - - - - 166
32
- - - - -
13# Jayden STRAWBRIDGE Cockburn Bmx Club WA 192 0 192 192 - - - - - 192
0
- - - -
14# Regan CARTER Eastern Goldfields BMX Club WA 160 32 128 128 128
32
- - - - - - - - -
15# Dylan MUNSON Cockburn Bmx Club WA 152 0 152 152 - - - - - - - 152
0
- -
16# Jack CURRY Hills BMX Club WA 126 0 126 126 - 126
0
- - - - - - - -
17# Tyler GUTTERSON-JOYCE Northam BMX Club WA 110 0 110 110 - - - - - - - - - 110
0
18# Elijah CUTTING Cockburn BMX Club WA 44 0 44 44 - - - - - 44
0
- - - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 1, 5, 10 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

13 Boys Expert 27 Riders 14 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
E/G
2
Hill
3
Wann
4
W/Sd
5
W/P
6
Coc
7
S/D
8
S/S
9
Byf
10
Nor
1 Ammon KEOGH Cockburn Bmx Club WA 1946 64 1882 2140 248
32
236
0
240
0
240
0
190
32
250
0
238
0
132
0
240
0
126
0
2 Kye MUNDAY Bunbury Bmx Club WA 1944 64 1880 1880 250
32
242
0
- 248
0
200
32
242
0
236
0
216
0
246
0
-
3 Jackson TATHAM Cockburn Bmx Club WA 1858 64 1794 1794 242
32
226
0
236
0
236
0
188
32
224
0
- 228
0
214
0
-
4 Dylan CALLUM Southside Bmx Club WA 1834 64 1770 2124 224
32
170
0
222
0
216
0
190
32
184
0
236
0
248
0
240
0
194
0
5 Regan WARD Cockburn Bmx Club WA 1710 64 1646 1984 222
32
174
0
224
0
230
0
172
32
176
0
222
0
166
0
214
0
184
0
6 Jayden MIDDLETON-GEPP Wanneroo Bmx Club WA 1680 32 1648 1648 - 224
0
- 228
0
130
32
234
0
232
0
184
0
230
0
186
0
7 Dylan RUSH Bunbury Bmx Club WA 1674 64 1610 1610 228
32
180
0
174
0
226
0
170
32
222
0
- 226
0
184
0
-
8 Jayden KELLY Byford BMX Club WA 1550 64 1486 1610 230
32
214
0
124
0
172
0
182
32
164
0
- 216
0
126
0
182
0
9 Curtis STRONG Southern Districts Bmx Club WA 1462 32 1430 1430 0
0
168
0
- 176
0
122
32
224
0
222
0
172
0
176
0
170
0
10 Kingsley MITCHLEY Wanneroo Bmx Club WA 1422 64 1358 1604 218
32
162
0
176
0
130
0
168
32
168
0
124
0
170
0
122
0
166
0
11 Devon BAOHM Rockingham Bmx Club WA 1382 32 1350 1474 - 128
0
174
0
174
0
124
32
174
0
176
0
168
0
174
0
182
0
12 Luke STONE Bunbury Bmx Club WA 1130 32 1098 1218 128
32
122
0
172
0
176
0
- 120
0
130
0
122
0
122
0
126
0
13 Calum NEILL Bunbury Bmx Club WA 1052 32 1020 1136 172
32
118
0
120
0
122
0
- 116
0
124
0
118
0
122
0
124
0
14 Mitchell BERNAY Northam Bmx Club WA 914 32 882 882 128
32
116
0
120
0
- - 38
0
124
0
116
0
118
0
122
0
15# Corey TAYLOR Woorree Park Bmx Club WA 1700 0 1700 1700 - 250
0
250
0
250
0
- - 250
0
250
0
250
0
200
0
16# Kane GRAY Wanneroo Bmx Club WA 1184 0 1184 1184 - 242
0
238
0
- - 238
0
234
0
232
0
- -
17# Koby BLONDEL Southside Bmx Club WA 1044 32 1012 1012 184
32
232
0
236
0
- - 176
0
184
0
- - -
18# James HILL Wanneroo BMX Club WA 964 32 932 932 - 118
0
126
0
124
0
116
32
122
0
80
0
124
0
122
0
-
19# Deacon HODGSON Eastern Goldfields Bmx Club WA 864 32 832 832 176
32
- 130
0
- - 118
0
170
0
114
0
124
0
-
20# Tyson LIDDIARD Wanneroo Bmx Club WA 760 32 728 728 172
32
118
0
130
0
80
0
- - - 112
0
- 116
0
21# Jared JOHNSTON Southside Bmx Club WA 664 0 664 664 - - - - - 212
0
- 228
0
224
0
-
22# Jacob HARDAKER Southside BMX Club WA 648 0 648 648 - - - - - 168
0
132
0
168
0
180
0
-
23# Jake ROSSITER Westside BMX Club WA 434 32 402 402 - 158
0
- 126
0
118
32
- - - - -
24# Kaden SARGEANT Cockburn Bmx Club WA 324 0 324 324 - - - - - 158
0
- 166
0
- -
25# Josh COULSON Wanneroo Bmx Club WA 222 0 222 222 - - 222
0
- - - - - - -
26# Felicity MANN Wanneroo BMX Club WA 168 0 168 168 - 168
0
- - - - - - - -
27# Brady KIRKWOOD Karratha BMX Club WA 154 32 122 122 - - - - 122
32
- - - - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 1, 5, 10 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

14 Girls 12 Riders 6 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
E/G
2
Hill
3
Wann
4
W/Sd
5
W/P
6
Coc
7
S/D
8
S/S
9
Byf
10
Nor
1 Bianca CAMPBELL Southside Bmx Club WA 1638 64 1574 1908 184
32
186
0
196
0
192
0
200
32
200
0
200
0
200
0
200
0
150
0
2 Danika CAMERON Hills BMX Club WA 1580 32 1548 1720 - 200
0
200
0
200
0
182
32
192
0
172
0
192
0
196
0
186
0
3 Chante HAYES Tom Price BMX Club WA 1502 32 1470 1470 - - 188
0
184
0
180
32
184
0
182
0
182
0
186
0
184
0
4 Karis REGALI Hills Bmx Club WA 1492 32 1460 1622 - 186
0
176
0
174
0
162
32
188
0
190
0
178
0
188
0
180
0
5 Madison LONG Woorree Park Bmx Club WA 1408 32 1376 1536 - 176
0
172
0
160
0
182
32
172
0
164
0
168
0
176
0
166
0
6 Cayla SMART Wanneroo Bmx Club WA 1340 32 1308 1308 - - 172
0
146
0
158
32
166
0
156
0
158
0
178
0
174
0
7# Kiara WYATT Bunbury Bmx Club WA 830 32 798 798 - 172
0
126
0
150
0
168
32
182
0
- - - -
8# Katie GRAY Wanneroo Bmx Club WA 800 0 800 800 - - 130
0
- - 184
0
162
0
154
0
170
0
-
9# Mikayla NOTTLE Hills Bmx Club WA 512 0 512 512 - - - - - 44
0
150
0
144
0
174
0
-
10# Jenaya VINCENT Tom Price BMX Club WA 344 0 344 344 - - 174
0
170
0
- - - - - -
11# Saffron WOODS Southside BMX Club WA 188 0 188 188 - - 188
0
- - - - - - -
12# Patrice NIELSEN Bunbury BMX Club WA 166 0 166 166 - - 122
0
- - - - - 44
0
-

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 1, 5, 10 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

14 Boys Novice 12 Riders 4 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
E/G
2
Hill
3
Wann
4
W/Sd
5
W/P
6
Coc
7
S/D
8
S/S
9
Byf
10
Nor
1 Dylan HADDON Hills Bmx Club WA 1574 32 1542 1722 - 200
0
192
0
188
0
186
32
196
0
200
0
192
0
188
0
180
0
2 Timothy LEE Wanneroo BMX Club WA 1510 32 1478 1478 - 188
0
200
0
172
0
186
32
184
0
- 184
0
186
0
178
0
3 Caleb CHURCHILL Byford Bmx Club WA 1386 32 1354 1354 - 176
0
134
0
- 178
32
176
0
182
0
168
0
178
0
162
0
4 Thomas SHIPARD Byford Bmx Club WA 1328 32 1296 1296 - 168
0
136
0
- 170
32
168
0
174
0
160
0
168
0
152
0
5# Josh COULSON Wanneroo Bmx Club WA 992 0 992 992 - - - 200
0
- 196
0
- 198
0
200
0
198
0
6# Connor LITHGOW Wanneroo BMX Club WA 540 0 540 540 - - - 172
0
- - 190
0
178
0
- -
7# Harrison BARRY Bunbury Bmx Club WA 382 0 382 382 - - - 188
0
- - - - - 194
0
8# Emmett YEREX Woorree Park Bmx Club WA 364 32 332 332 - - - - 200
32
- 132
0
- - -
9# Joshua MCNAIR Northam BMX Club WA 348 0 348 348 - 188
0
- 160
0
- - - - - -
10# Tyron GILMOUR Rockingham BMX Club WA 200 32 168 168 168
32
- - - - - - - - -
11# Jayden CUGINI Hills Bmx Club WA 168 0 168 168 - - - - - - - - - 168
0
12# Lachlan DELLAR Eastern Goldfields Bmx Club WA 74 32 42 42 42
32
- - - - - - - - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 1, 5, 10 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

14 Boys Expert 20 Riders 8 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
E/G
2
Hill
3
Wann
4
W/Sd
5
W/P
6
Coc
7
S/D
8
S/S
9
Byf
10
Nor
1 Dylan MARSHALL Southern Districts Bmx Club WA 1582 64 1518 1876 188
32
192
0
176
0
186
0
190
32
182
0
194
0
200
0
186
0
182
0
2 Angelino GEMMOLA Tom Price Bmx Club WA 1530 32 1498 1498 - - 184
0
200
0
182
32
182
0
186
0
192
0
188
0
184
0
3 Ryan DARCY Woorree Park Bmx Club WA 1484 32 1452 1576 - 172
0
124
0
178
0
190
32
182
0
180
0
178
0
176
0
196
0
4 Cody WALKER Southern Districts Bmx Club WA 1480 64 1416 1712 178
32
126
0
170
0
172
0
174
32
170
0
172
0
182
0
198
0
170
0
5 Kobe BARNES Byford Bmx Club WA 1432 64 1368 1368 188
32
190
0
190
0
176
0
130
32
184
0
- 128
0
0
0
182
0
6 Alec EDWARDES Wanneroo BMX Club WA 1372 64 1308 1308 126
32
116
0
190
0
182
0
178
32
142
0
178
0
196
0
- -
7 Lachlan MCLEOD Hills Bmx Club WA 1358 64 1294 1544 184
32
174
0
128
0
132
0
122
32
130
0
168
0
170
0
172
0
164
0
8 Finn CARPENTER Cockburn Bmx Club WA 1120 32 1088 1088 - 114
0
118
0
124
0
120
32
- 126
0
172
0
160
0
154
0
9# Drew WARD Rockingham Bmx Club WA 1162 64 1098 1098 196
32
190
0
176
0
- 174
32
182
0
- 180
0
- -
10# Ben O'LOUGHLIN Cockburn BMX Club WA 1030 32 998 998 - - 200
0
198
0
200
32
200
0
200
0
- - -
11# Adam VAN BRAKEL Westside BMX Club WA 908 64 844 844 170
32
- 126
0
170
0
124
32
128
0
126
0
- - -
12# Thomas GASKIN Southside BMX Club WA 520 0 520 520 - 124
0
118
0
126
0
- - - - 152
0
-
13# Cooper DONNELLY Hills Bmx Club WA 432 32 400 400 200
32
200
0
- - - - - - - -
14# Luke TOOZE Wanneroo BMX Club WA 350 0 350 350 - 172
0
178
0
- - - - - - -
15# Brock BYLUND Woorree Park Bmx Club WA 212 32 180 180 - - - - 180
32
- - - - -
16# Tylor POTTS Hills BMX Club WA 190 0 190 190 - - - - - - 190
0
- - -
17# Jacob DEAN Southern Districts Bmx Club WA 178 0 178 178 - 178
0
- - - - - - - -
=18# Callum TAYLOR Southside BMX Club WA 124 0 124 124 - 124
0
- - - - - - - -
=18# Anthony VADALA Hedland BMX Club WA 124 0 124 124 - - - - - - 124
0
- - -
20# Tyler FLETCHER Hills BMX Club WA 120 0 120 120 - 120
0
- - - - - - - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 1, 5, 10 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

15 Girls 7 Riders 4 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
E/G
2
Hill
3
Wann
4
W/Sd
5
W/P
6
Coc
7
S/D
8
S/S
9
Byf
10
Nor
1 Brydie WARD Rockingham Bmx Club WA 1604 64 1540 1540 194
32
200
0
200
0
- 198
32
200
0
- 148
0
200
0
200
0
2 Jayde FABRY-ROCHE Southern Districts Bmx Club WA 1602 64 1538 1906 184
32
192
0
192
0
196
0
194
32
184
0
192
0
192
0
190
0
190
0
3 Anastacia CROOK-SIMS Southern Districts Bmx Club WA 1528 64 1464 1808 176
32
176
0
168
0
184
0
180
32
190
0
184
0
184
0
180
0
186
0
4 Chanel ABRAHAMSE Bunbury Bmx Club WA 1436 64 1372 1372 168
32
160
0
168
0
176
0
180
32
178
0
- 170
0
172
0
-
5# Chloe COLLEDGE Rockingham Bmx Club WA 924 0 924 924 - 184
0
182
0
196
0
- - - 184
0
178
0
-
6# Mackenze ARMITAGE Mandurah Bmx Club Inc WA 494 0 494 494 - 168
0
158
0
168
0
- - - - - -
7# Amy BROWN Wanneroo Bmx Club WA 162 0 162 162 - - 162
0
- - - - - - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 1, 5, 10 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

15 Boys 22 Riders 5 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
E/G
2
Hill
3
Wann
4
W/Sd
5
W/P
6
Coc
7
S/D
8
S/S
9
Byf
10
Nor
1 Kyle HILL Rockingham BMX Club WA 1590 32 1558 1738 - 186
0
180
0
196
0
198
32
200
0
200
0
194
0
184
0
200
0
2 Dylan BENNETTS Wanneroo Bmx Club WA 1564 32 1532 1532 - 188
0
194
0
188
0
196
32
190
0
- 192
0
190
0
194
0
3 Mitchell PIANTO Cockburn BMX Club WA 1496 32 1464 1464 - 174
0
182
0
176
0
178
32
188
0
190
0
198
0
- 178
0
4 Markus ORCHARD Hills Bmx Club WA 1398 32 1366 1494 - 180
0
172
0
128
0
170
32
130
0
174
0
182
0
182
0
176
0
5 Lewis THEUNISSEN Hills Bmx Club WA 1302 32 1270 1270 - 170
0
166
0
- 130
32
124
0
160
0
168
0
178
0
174
0
6# Max BAILEY Cockburn Bmx Club WA 1284 32 1252 1252 - 176
0
- 174
0
178
32
180
0
178
0
188
0
178
0
-
7# Joshua SMARTT Rockingham Bmx Club WA 1264 0 1264 1264 - 180
0
184
0
178
0
- 176
0
176
0
0
0
182
0
188
0
8# Cooper DONNELLY Hills Bmx Club WA 1128 32 1096 1096 - - 186
0
166
0
174
32
170
0
- 176
0
42
0
182
0
9# Joel FLOWER Rockingham Bmx Club WA 800 0 800 800 - 200
0
200
0
200
0
- - - - 200
0
-
10# Naite SKIDMORE Wanneroo Bmx Club WA 794 32 762 762 - 116
0
128
0
116
0
124
32
124
0
154
0
- - -
11# Yuliang SEOW Southside Bmx Club WA 700 32 668 668 184
32
132
0
- - - 176
0
- - 176
0
-
12# Christopher MAXWELL Northam Bmx Club WA 548 0 548 548 - 120
0
126
0
124
0
- - - - - 178
0
13# Damien PAYNE Hills Bmx Club WA 424 0 424 424 - - - 126
0
- - - 170
0
128
0
-
14# Ethan PIMBLETT Westside Bmx Club WA 410 32 378 378 - - - - 192
32
186
0
- - - -
15# Callum KIRKWOOD Karratha BMX Club WA 398 32 366 366 - - - 184
0
182
32
- - - - -
16# James WISE Hedland BMX Club WA 234 0 234 234 - 112
0
- 122
0
- - - - - -
17# Aidan BUCHAN Wanneroo Bmx Club WA 200 0 200 200 - 114
0
86
0
- - - - - - -
18# Felix DAVISON Hills BMX Club WA 154 32 122 122 - - - - 122
32
- - - - -
=19# Matthew FITZGERALD Bunbury BMX Club WA 128 0 128 128 - 128
0
- - - - - - - -
=19# Charles HASSON Northam Bmx Club WA 128 0 128 128 - - - - - - - - - 128
0
21# Jarod LITTLE Mandurah BMX Club inc WA 124 0 124 124 - 124
0
- - - - - - - -
-# Riley CARTER Wanneroo BMX Club WA 0 0 0 0 - - - 0
0
- - - - - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 1, 5, 10 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

16 Girls 2 Riders 0 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
E/G
2
Hill
3
Wann
4
W/Sd
5
W/P
6
Coc
7
S/D
8
S/S
9
Byf
10
Nor
1# Brittney REA Southern Districts Bmx Club WA 1184 32 1152 1152 198
32
184
0
190
0
190
0
- 190
0
200
0
- - -
2# Gabbie GEORGE Hills BMX Club WA 946 32 914 914 - 168
0
0
0
42
0
108
32
170
0
176
0
162
0
- 88
0

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 1, 5, 10 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

16 Boys 12 Riders 4 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
E/G
2
Hill
3
Wann
4
W/Sd
5
W/P
6
Coc
7
S/D
8
S/S
9
Byf
10
Nor
1 Joshua COOKE Hills Bmx Club WA 1624 32 1592 1734 142
32
200
0
198
0
200
0
0
0
200
0
198
0
200
0
200
0
196
0
2 Tremayne WILLIAMSON Northam Bmx Club WA 1594 64 1530 1878 198
32
192
0
196
0
176
0
196
32
174
0
184
0
174
0
192
0
196
0
3 Carter MIDDLETON Southside Bmx Club WA 1534 64 1470 1644 174
32
178
0
184
0
- 188
32
182
0
184
0
186
0
184
0
184
0
4 Brandon EDNEY Hills Bmx Club WA 1386 32 1354 1354 - - 172
0
170
0
176
32
162
0
160
0
162
0
176
0
176
0
5# Reece BARWICK Southside Bmx Club WA 1352 32 1320 1320 - 192
0
184
0
190
0
192
32
190
0
186
0
186
0
0
0
-
6# Sunni BONE Bunbury Bmx Club WA 1088 32 1056 1056 180
32
176
0
184
0
182
0
- - 168
0
166
0
- -
7# Bailey WIDDISON Southside BMX Club WA 690 32 658 658 - 168
0
172
0
- 160
32
- - 158
0
- -
8# Connor MAXWELL Northam Bmx Club WA 586 0 586 586 - 130
0
126
0
162
0
- - - - - 168
0
9# Ethan PIMBLETT Westside BMX Club WA 370 0 370 370 - 192
0
178
0
- - - - - - -
10# Brodie COPELAND Cockburn BMX Club WA 342 0 342 342 - 170
0
- - - 172
0
- - - -
11# Bryson STEWART Woorree Park BMX Club WA 330 32 298 298 - - 130
0
- 168
32
- - - - -
-# Brandon CAMPBELL Cockburn BMX Club WA 0 0 0 0 - - - - - - 0
0
- - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 1, 5, 10 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

17 Girls 0 Riders.

17 Boys 0 Riders.

30+ Men 18 Riders 4 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
E/G
2
Hill
3
Wann
4
W/Sd
5
W/P
6
Coc
7
S/D
8
S/S
9
Byf
10
Nor
1 Shane WILLMOTT Southside Bmx Club WA 1602 64 1538 1894 170
32
194
0
190
0
196
0
194
32
192
0
186
0
186
0
190
0
196
0
2 Russel BIRD Hills Bmx Club WA 1578 32 1546 1726 - 198
0
200
0
182
0
180
32
200
0
192
0
194
0
184
0
196
0
3 Craig HERRMANN Bunbury Bmx Club WA 1562 64 1498 1848 174
32
182
0
186
0
192
0
196
32
184
0
196
0
176
0
186
0
176
0
4 Daniel LANDER Byford Bmx Club WA 1378 64 1314 1394 156
32
164
0
176
0
80
0
162
32
172
0
162
0
- 166
0
156
0
5# Steven WISEMAN Southside Bmx Club WA 874 32 842 842 170
32
176
0
- - - - 156
0
168
0
172
0
-
6# Christopher SUMMERFIELD Southern Districts Bmx Club WA 520 0 520 520 - - - 170
0
- 172
0
178
0
- - -
7# Stephen EGAN Southside BMX Club WA 372 32 340 340 - - - - 178
32
0
0
162
0
- - -
8# Steven EDWARDS Tom Price Bmx Club WA 368 0 368 368 - - - - - - - - 188
0
180
0
9# Brenton HEMPHILL Southern Districts Bmx Club WA 366 32 334 334 - - - - 170
32
- - - - 164
0
10# Bodie LETCHFORD Byford BMX Club WA 228 32 196 196 196
32
- - - - - - - - -
11# Shannon LOWE Southside Bmx Club WA 228 32 196 196 196
32
- - - - - - - - -
12# Gavin WILSON Wanneroo BMX Club WA 200 0 200 200 - - - - - - - - 200
0
-
13# Adrian PAHL Cockburn Bmx Club WA 196 0 196 196 - - - - - - - 196
0
- -
14# Michael PAUSEY Southside Bmx Club WA 184 0 184 184 - - - - - - - - 184
0
-
15# Jason MAY Rockingham Bmx Club WA 180 0 180 180 - - - 180
0
- - - - - -
16# Brett THOMPSON Bunbury Bmx Club WA 166 0 166 166 - 166
0
- - - - - - - -
17# Gordon LOGAN Northam BMX Club WA 164 0 164 164 - - - - - - - - - 164
0
18# Daniel STEEL Southside Bmx Club WA 128 0 128 128 - - - - - - - - 128
0
-

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 1, 5, 10 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

40+ Men 16 Riders 5 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
E/G
2
Hill
3
Wann
4
W/Sd
5
W/P
6
Coc
7
S/D
8
S/S
9
Byf
10
Nor
1 Nathan HANNA Hills Bmx Club WA 1604 64 1540 1674 198
32
134
0
- 186
0
196
32
192
0
174
0
196
0
200
0
198
0
2 Steven DONNELLY Hills Bmx Club WA 1600 64 1536 1900 194
32
190
0
188
0
176
0
196
32
190
0
194
0
190
0
188
0
194
0
3 Wayne EVANS Hills Bmx Club WA 1466 64 1402 1730 178
32
176
0
166
0
166
0
162
32
178
0
174
0
180
0
166
0
184
0
4 Martin PHILLIPS Southern Districts Bmx Club WA 1432 32 1400 1558 - 170
0
162
0
158
0
168
32
180
0
184
0
184
0
176
0
176
0
5 Clem NEILL Bunbury Bmx Club WA 1406 32 1374 1526 182
32
170
0
178
0
152
0
- 176
0
166
0
172
0
162
0
168
0
6# Peter COPELAND Cockburn BMX Club WA 588 0 588 588 - 200
0
200
0
- - 188
0
- - - -
7# Matt BUTTERWORTH Southside Bmx Club WA 566 0 566 566 - - - 190
0
- 180
0
- 196
0
- -
8# Craig RENDELL Southern Districts Bmx Club WA 536 0 536 536 - - - 200
0
- 148
0
188
0
- - -
9# Jason MAY Rockingham Bmx Club WA 404 32 372 372 - - - - 184
32
- - - 188
0
-
10# Richard GASKIN Southside Bmx Club WA 302 0 302 302 - - - - - 130
0
- 172
0
- -
11# Michael GUY Karratha BMX Club WA 206 32 174 174 - - - - 174
32
- - - - -
12# Bradley BROWN Wanneroo Bmx Club WA 186 0 186 186 - - 186
0
- - - - - - -
13# John REGALI Hills BMX Club WA 148 0 148 148 - - - 148
0
- - - - - -
14# Michael HARPER Southside Bmx Club WA 98 0 98 98 - - - - - - - 98
0
- -
15# Tim ROACH Southside BMX Club WA 44 0 44 44 - - - - - - - 44
0
- -
-# Craig DOUGLAS Northam BMX Club WA 0 0 0 0 0
0
- - - - - - - - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 1, 5, 10 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

Mini Wheeler 58 Riders 0 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
E/G
2
Hill
3
Wann
4
W/Sd
5
W/P
6
Coc
7
S/D
8
S/S
9
Byf
10
Nor
-# Brock BRENNAN Hills Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
-# Logan DALLY Rockingham BMX Club WA 0 0 0 0 0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
- 0
0
0
0
0
0
-# Kaelan PENN Eastern Goldfields Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
- - - - - - - - -
-# Bonnie CUNNINGHAM Mandurah Bmx Club Inc WA 0 0 0 0 - 0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
-# Chloe CURREY Westside Bmx Club WA 0 0 0 0 - 0
0
- 0
0
- - - - - -
-# Kaley ELLIS Hills Bmx Club WA 0 0 0 0 - 0
0
0
0
- - - - - 0
0
-
-# Alexis GEORGE Hills BMX Club WA 0 0 0 0 - 0
0
0
0
- - - - - - -
-# Lilly GODDARD Westside BMX Club WA 0 0 0 0 - 0
0
0
0
0
0
- 0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
-# Zac MITCHELL Hills BMX Club WA 0 0 0 0 - 0
0
0
0
- - - - - - -
-# Hannah SHEPHARD Wanneroo Bmx Club WA 0 0 0 0 - 0
0
0
0
- - 0
0
- 0
0
0
0
0
0
-# Lara SHERBORNE Club Unknown ? 0 0 0 0 - 0
0
- - - - - - - -
-# Jacob STEGENGA Wanneroo BMX Club WA 0 0 0 0 - 0
0
0
0
- 0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
-# Ruby WASLEY Hills BMX Club WA 0 0 0 0 - 0
0
- - - - - - - -
-# Travis WILKINS Mandurah BMX Club inc WA 0 0 0 0 - 0
0
0
0
0
0
- - - - - -
-# Ryder BOLLAND Wanneroo BMX Club WA 0 0 0 0 - - 0
0
- 0
0
- 0
0
0
0
0
0
-
-# Max BROWN Hills Bmx Club WA 0 0 0 0 - - 0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
-# Zahli BRYAN Wanneroo BMX Club WA 0 0 0 0 - - 0
0
- - - - - - -
-# Hudson CONDUIT Wanneroo BMX Club WA 0 0 0 0 - - 0
0
- - - - - - -
-# Rhylee EVANS Southside BMX Club WA 0 0 0 0 - - 0
0
0
0
0
0
- 0
0
0
0
- 0
0
-# Brody GARRIGAN Bunbury Bmx Club WA 0 0 0 0 - - 0
0
0
0
- 0
0
0
0
0
0
- -
-# Georgia GODFREY Wanneroo BMX Club WA 0 0 0 0 - - 0
0
- - - - - - -
-# Dominik MADEUIRA Byford BMX Club WA 0 0 0 0 - - 0
0
- - - - - - -
-# Malachi MARTIN Wanneroo Bmx Club WA 0 0 0 0 - - 0
0
0
0
- - - - - -
-# Racer MCCANN Westside BMX Club WA 0 0 0 0 - - 0
0
- - - - - - -
-# Georgia MILBURN Wanneroo BMX Club WA 0 0 0 0 - - 0
0
- - - - - - -
-# Tyler MILBURN Wanneroo BMX Club WA 0 0 0 0 - - 0
0
- - - - - - -
-# Coby ROBSON Wanneroo BMX Club WA 0 0 0 0 - - 0
0
- - - - - - -
-# Braxton STRIJK Wanneroo BMX Club WA 0 0 0 0 - - 0
0
- - - - - - -
-# Ruby-Rose WILLIAMSON Byford BMX Club WA 0 0 0 0 - - 0
0
0
0
- - - - - -
-# Jayrell MILLER Byford Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - 0
0
- - - - - -
-# Eliza MUTEMBO Westside Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - 0
0
0
0
- 0
0
- - 0
0
-# Lucy SCANTLEBURY Byford BMX Club WA 0 0 0 0 - - - 0
0
- - - - - -
-# Lilly CHANT Woorree Park BMX Club WA 0 0 0 0 - - - - 0
0
- - - - -
-# Alex DELAURENTIS Woorree Park Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - 0
0
- - - - -
-# James DRUMMOND Woorree Park BMX Club WA 0 0 0 0 - - - - 0
0
- - - - -
-# Ashton BURTON Mandurah BMX Club inc WA 0 0 0 0 - - - - - - 0
0
0
0
0
0
-
-# Harrison MCILLREE Bunbury BMX Club WA 0 0 0 0 - - - - - - 0
0
- - -
-# Kobe WOOD Southern Districts Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - 0
0
- 0
0
-
-# Chase COMLEY Byford Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - 0
0
0
0
-
-# Jackson EDWARDS East Pilbara Bmx Club ? 0 0 0 0 - - - - - - - 0
0
0
0
0
0
-# Declan FULLER Southside BMX Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - 0
0
- -
-# Maddelyn KING Westside Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - 0
0
0
0
-
-# Edward WILSON Southside Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - 0
0
- -
-# Riley ALBANESE Byford BMX Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - - 0
0
-
-# Ty BEENHAM Southern Districts Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - - 0
0
-
-# Maddix GOODHILL Mandurah BMX Club inc WA 0 0 0 0 - - - - - - - - 0
0
-
-# Ellyse HARVEY Mandurah Bmx Club Inc WA 0 0 0 0 - - - - - - - - 0
0
0
0
-# Seth HEARN Westside BMX Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - - 0
0
-
-# Lillyanna LAGDEN Byford BMX Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - - 0
0
-
-# Dylan MARONEY Mandurah Bmx Club Inc WA 0 0 0 0 - - - - - - - - 0
0
-
-# Charlotte SIMPSON Southside Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - - 0
0
-
-# Aubree SPENCER Byford Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - - 0
0
-
-# Lacey BEGLEY Northam Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - - - 0
0
-# Charlie COLVILLE Northam BMX Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - - - 0
0
-# Hannah MYERS Westside Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - - - 0
0
-# Evalyn PAHL Cockburn Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - - - 0
0
-# Aden THOMPSON Mandurah BMX Club inc WA 0 0 0 0 - - - - - - - - - 0
0
-# Jack TODD Northam BMX Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - - - 0
0

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 1, 5, 10 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10


Top of Report