End of Report

Rd5 2016 Super Series Cockburn

BMX EVENT MANAGER, Report Created 15/May/2016 16:29:57

Fastest Time per Rider per Class

Total Entries = 501

Total Riders = 417


Pro Ladies
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
999 Bunbury Bmx Club WA Rachelle SMITH 3 40.894 0.000
81 Hills Bmx Club WA Catherine HOPKINS 3 41.703 0.809
660 Southside Bmx Club WA Rachel GASKIN 3 42.005 1.111
1206 Southside Bmx Club WA Bianca CAMPBELL 3 43.014 2.120
931 Southside Bmx Club WA Kesia SAVILL 3 43.406 2.512
895 Wanneroo Bmx Club WA Airlie GOODEN 3 43.826 2.932
948 Hills Bmx Club WA Danika CAMERON 2 44.502 3.608
2154 Southern Districts Bmx Club WA Shantelle REA 1 44.982 4.088
403 Westside Bmx Club WA Kishani GREEN 1 45.098 4.204
1888 Hills Bmx Club WA Kaitlin GILL 1 45.108 4.214
1655 Southside Bmx Club WA Isabella IERACE 1 45.356 4.462
1748 Southside Bmx Club WA Justine SHORT 1 48.568 7.674
735 Hills Bmx Club WA Storm MACKENZIE 3 50.075 9.181

Pro Men
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
25 Eastern Goldfields BMX Club WA Darryn GOODWIN Final 36.122 0.000
136 Westside Bmx Club WA Kyle GREEN Final 36.605 0.483
105 Southern Districts Bmx Club WA Brock MURRAY Final 37.214 1.092
723 Rockingham BMX Club WA Joel FLOWER Final 37.295 1.173
250 Wanneroo Bmx Club WA Blake SCHOFIELD 3 37.457 1.335
599 Hills Bmx Club WA Casey HUNTER 3 37.680 1.558
13 Hills Bmx Club WA Joey GRAHAM 3 37.726 1.604
945 Cockburn Bmx Club WA Mitchell PIANTO 2 37.739 1.617
115 Wanneroo Bmx Club WA Tyler VERSCHUREN 1 37.935 1.813
711 Hills BMX Club WA Jamie GILL 3 38.012 1.890
648 Southside Bmx Club WA Scott GASKIN 1 38.132 2.010
922 Cockburn BMX Club WA Brandon CAMPBELL 1 38.282 2.160
151 Wanneroo BMX Club WA Dylan BENNETTS 3 38.548 2.426

Masters 30+ Years
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
430 Byford Bmx Club WA Brett HAYSOM 1 39.356 0.000
409 Byford Bmx Club WA Bodie LETCHFORD 2 39.706 0.350
1382 Eastern Goldfields BMX Club WA Luke CRAKER 4 40.936 1.580
75 Hills Bmx Club WA Malcolm YEARDLEY 1 41.745 2.389
26 Wanneroo Bmx Club WA Paul THORPE 1 42.322 2.966
415 Wanneroo Bmx Club WA Daniel GRAY 2 42.433 3.077
474 Hills Bmx Club WA Russel BIRD 1 45.508 6.152

8-10 Boys Voucher
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2262 Rockingham Bmx Club WA Steele CHERUBINO 4 46.548 0.000
1871 Southside Bmx Club WA Mitchell CAMPBELL 4 48.290 1.742
1407 Byford Bmx Club WA Jay LANDER 4 49.114 2.566
1835 Byford Bmx Club WA Alexander DAWES 4 49.138 2.590
1465 Westside Bmx Club WA Flynn COSTA 1 51.297 4.749
2304 Southside Bmx Club WA Riley WALKER 1 54.323 7.775

11-12 Girls Voucher
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1931 Westside Bmx Club WA Lilyanne CROFT 1 47.606 0.000
1282 Southside Bmx Club WA Jessica WALLACE 4 51.222 3.616
1691 Wanneroo Bmx Club WA Kennedy THORPE 4 51.283 3.677
1701 Eastern Goldfields Bmx Club WA Lara SCARVACI 1 51.351 3.745
1459 Westside Bmx Club WA Alyssa HOWAT 1 53.573 5.967

11-12 Boys Voucher
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1416 Southside BMX Club WA Jordan CALLUM 1 41.980 0.000
2164 Wanneroo Bmx Club WA Angus RICHARDS 1 43.601 1.621
2143 Hills Bmx Club WA Joseph REGALI 4 46.445 4.465
919 Bunbury Bmx Club WA Braiden ABRAHAMSE 1 46.777 4.797
779 Southside Bmx Club WA Thomas O'DWYER 3 46.958 4.978
1064 Cockburn Bmx Club WA Logan PRATT 1 47.363 5.383
1983 Southside Bmx Club WA Ethan GITTOS 1 50.300 8.320

13-15 Girls Voucher
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1311 Byford BMX Club WA Alicia JOKIC 3 44.270 0.000
1302 Rockingham Bmx Club WA Hayley HUGHES 1 44.558 0.288
6A Wanneroo Bmx Club WA Felicity MANN 4 44.725 0.455
1879 Hills Bmx Club WA Alyssa SKIDMORE 3 45.465 1.195
1511 Hills Bmx Club WA Tamsyn BARNES 2 50.173 5.903

13-15 Boys Voucher
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1962 Woorree Park Bmx Club WA Corey TAYLOR 3 38.448 0.000
1335 Rockingham Bmx Club WA Joshua SMARTT 3 39.088 0.640
1349 Rockingham Bmx Club WA Drew WARD 1 39.615 1.167
954 Wanneroo Bmx Club WA Alec EDWARDES 1 40.250 1.802
1763 Bunbury Bmx Club WA Dylan RUSH 1 41.794 3.346
1679 Southern Districts BMX Club WA Regan LOTHIAN 1 42.651 4.203
1397 Byford Bmx Club WA Kobe BARNES 1 42.720 4.272
1221 Southside Bmx Club WA Christopher KING 2 46.349 7.901
1551 Hills Bmx Club WA Mathew JEBB 2 47.143 8.695
803 Southside Bmx Club WA Lyndon WALKER 2 47.272 8.824
2163 Hills Bmx Club WA Tiarnan VAN OSCH 2 47.653 9.205
1094 Bunbury Bmx Club WA Mitchell HARRIS 1 47.933 9.485
1495 Rockingham Bmx Club WA Blade CHERUBINO 1 50.053 11.605

8-10 Boys Cruiser
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
3WA Hills Bmx Club WA Dylan ANDREWS 2 46.349 0.000
2834 Wanneroo Bmx Club WA Koby RATAJCZAK Final 49.014 2.665
7WA Hills Bmx Club WA Brock PULJAR 1 49.335 2.986
1767 Wanneroo Bmx Club WA Calvin MOYLAN Final 49.681 3.332
2330 Southside Bmx Club WA Beau MURRAY 2 49.894 3.545
2147 Byford Bmx Club WA Adam WATERMAN 3 51.027 4.678
1467 Byford Bmx Club WA Cooper MORROW 1 51.606 5.257
2429 Hills Bmx Club WA Blake PRIMROSE 1 53.523 7.174
2864 Bunbury Bmx Club WA Jaxon GARRIGAN Final 66.327 19.978

11-12 Boys Cruiser
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1715 Hills Bmx Club WA Jay ALLAN 3 42.496 0.000
1705 Wanneroo Bmx Club WA Samuel THORPE 2 43.254 0.758
1252 Southside Bmx Club WA Kaden MAPSTONE 1 43.667 1.171
1827 Bunbury BMX Club WA Austin FORRESTER 2 43.867 1.371
1489 Byford BMX Club WA Bailey JOKIC 2 46.824 4.328
1884 Eastern Goldfields Bmx Club WA James TROTT 3 46.916 4.420
6WA Southside Bmx Club WA Cooper HISCOX 3 47.088 4.592
995 Eastern Goldfields Bmx Club WA George BOEG 2 47.622 5.126
1272 Byford Bmx Club WA Jack ANDREWS 3 50.410 7.914
1588 Byford Bmx Club WA Shayla WINWOOD 3 50.411 7.915
1143 Mandurah BMX Club inc WA Kara HARRISON 2 51.775 9.279
1282 Southside Bmx Club WA Jessica WALLACE 2 57.653 15.157

13-14 Boys Cruiser
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1401 Southside Bmx Club WA Dylan CALLUM 1 42.041 0.000
7 WA Wanneroo Bmx Club WA Jayden MIDDLETON-GEPP 3 42.790 0.749
1346 Southside Bmx Club WA Cooper MAPSTONE 3 43.417 1.376
1446 Southside Bmx Club WA Taylor CAMPBELL 1 43.529 1.488
8WA Westside Bmx Club WA Thomas POOLE 4 47.363 5.322
1296 Bunbury Bmx Club WA Charlotte GARRIGAN 4 53.961 11.920
1544 Byford Bmx Club WA Blake WINWOOD 1 55.804 13.763

18+ Mens Cruiser
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1475 Hills BMX Club WA Hayden COOKE 2 40.052 0.000
75 Hills Bmx Club WA Malcolm YEARDLEY Final 41.121 1.069
26 Wanneroo Bmx Club WA Paul THORPE 1 41.554 1.502
474 Hills Bmx Club WA Russel BIRD 1 41.802 1.750
871 Rockingham Bmx Club WA Brayden COLLEDGE 3 42.241 2.189
384 Southside Bmx Club WA Murray NOTTAGE 2 42.601 2.549
554 Hills Bmx Club WA Nathan HANNA 2 42.915 2.863
279 Wanneroo Bmx Club WA Dean BAILEY 3 44.187 4.135
829 Bunbury Bmx Club WA Craig HERRMANN 3 44.552 4.500
207 Byford Bmx Club WA Damien WATERMAN 2 44.558 4.506
323 Bunbury Bmx Club WA Jason PALMER 2 45.985 5.933
57 Westside Bmx Club WA David RAPLEY 2 47.445 7.393
795 Bunbury Bmx Club WA Bethany STONE 1 50.386 10.334

17+ Women
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
442 Westside Bmx Club WA Kizzy Anne WADDELL Final 44.419 0.000
80 Southern Districts BMX Club WA Catherine SLOAN 2 45.199 0.780
818 Rockingham Bmx Club WA Brydie WARD Final 45.232 0.813
2 WA Southern Districts BMX Club WA Jayde FABRY-ROCHE Final 46.124 1.705
261 Rockingham Bmx Club WA Chloe COLLEDGE Final 46.709 2.290
326 Wanneroo Bmx Club WA Corona BECKMAN 1 46.917 2.498
702 Southern Districts Bmx Club WA Anastacia CROOK-SIMS 3 48.484 4.065
1748 Southside Bmx Club WA Justine SHORT Final 48.524 4.105
795 Bunbury Bmx Club WA Bethany STONE Final 50.061 5.642
111 Cockburn Bmx Club WA Gillian BAILEY 3 53.455 9.036
974 Wanneroo Bmx Club WA Faye RATAJCZAK 2 53.953 9.534

17-29 Men
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
115 Wanneroo Bmx Club WA Tyler VERSCHUREN 2 36.563 0.000
136 Westside Bmx Club WA Kyle GREEN 2 36.649 0.086
723 Rockingham BMX Club WA Joel FLOWER Final 37.356 0.793
90 Rockingham BMX Club WA Tim MORES 3 39.058 2.495
89 Eastern Goldfields Bmx Club WA Matthew BROWN Final 39.893 3.330
1475 Hills Bmx Club WA Hayden COOKE 2 40.406 3.843
606 Cockburn Bmx Club WA Damien BARWICK 2 41.066 4.503
939 Southside Bmx Club WA Carter MIDDLETON 3 41.477 4.914
1456 Hills Bmx Club WA Caleb HADDON Final 41.671 5.108
1779 Hills BMX Club WA Mitchell GILL 3 46.342 9.779
690 Byford Bmx Club WA Kieran WINWOOD 3 46.710 10.147
384 Southside Bmx Club WA Murray NOTTAGE 3 49.969 13.406
822 Cockburn Bmx Club WA Dylan BARWICK 1 56.170 19.607
380 Hills Bmx Club WA Joshua COOKE 1 64.941 28.378

8 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1459 Westside Bmx Club WA Alyssa HOWAT 2 52.736 0.000
2774 Wanneroo Bmx Club WA Maddison ALDERSEA 1 56.493 3.757
3295 Mandurah Bmx Club Inc WA Ella PURSER 2 58.857 6.121
2685 Eastern Goldfields Bmx Club WA Amelia TICKELL 3 62.737 10.001
2401 Southside Bmx Club WA Natalia IERACE 2 63.168 10.432
3387 Woorree Park Bmx Club WA Payton HERRON 4 64.939 12.203
2322 Byford Bmx Club WA Imogen HAMILTON 3 69.909 17.173
2950 Rockingham Bmx Club WA Samarah RAYNER 3 76.194 23.458

8 Boys
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1467 Byford Bmx Club WA Cooper MORROW Semi Final 48.569 0.000
2776 Westside Bmx Club WA Oliver WILLIAMS Semi Final 48.745 0.176
2723 Rockingham Bmx Club WA Declan MCGHEE Semi Final 49.124 0.555
5A Hills Bmx Club WA Lucas ANDREWS Semi Final 49.248 0.679
2480 Byford Bmx Club WA Cooper SALMON Semi Final 49.913 1.344
1136 Wanneroo Bmx Club WA Kacey HARVEY-HILL 3 50.232 1.663
2285 Hills Bmx Club WA Matthew VAN DER DRAAI Final 50.490 1.921
2147 Byford Bmx Club WA Adam WATERMAN 3 50.540 1.971
1495 Southside Bmx Club WA Mason EGAN Semi Final 51.316 2.747
2232 Byford Bmx Club WA Campbell WILSON 1 51.538 2.969
1542 Byford BMX Club WA Jarvis SHARP Semi Final 52.004 3.435
2488 Hedland Bmx Club WA James WALLACE Semi Final 52.851 4.282
2444 Bunbury Bmx Club WA Flynn EDWARDS 2 53.749 5.180
2813 Mandurah Bmx Club Inc WA Brayden GREENE Semi Final 54.555 5.986
3121 Woorree Park Bmx Club WA Jamie MATTHEWMAN Semi Final 55.049 6.480
2703 Bunbury Bmx Club WA Kye SPENCE 2 55.259 6.690
3183 Cockburn Bmx Club WA Oliver GANNAWAY-HUGHES 2 55.423 6.854
2256 Rockingham Bmx Club WA Jai HOLLAND 2 55.542 6.973
2927 Cockburn Bmx Club WA Chase TAYLOR 1 56.112 7.543
2928 Hills Bmx Club WA Izaak BRACHE 3 56.168 7.599
2631 Cockburn Bmx Club WA Ross MURRAY 2 56.214 7.645
3221 Byford Bmx Club WA Kayden MCNAMARA 3 57.210 8.641
2617 Byford Bmx Club WA Ronan LANDER 1 59.260 10.691
2318 Mandurah Bmx Club Inc WA Tristan HALL 1 59.601 11.032
3451 Cockburn Bmx Club WA Meer JANI 3 60.694 12.125
3250 Cockburn Bmx Club WA Casey ROSSINI 1 60.954 12.385
261 Wanneroo BMX Club WA Hudson BIRD 1 61.078 12.509
2864 Bunbury Bmx Club WA Jaxon GARRIGAN 3 63.912 15.343
2605 Byford Bmx Club WA Dechlan LETCHFORD 1 64.760 16.191

9 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1691 Wanneroo Bmx Club WA Kennedy THORPE 4 52.783 0.000
4WA Eastern Goldfields Bmx Club WA Lilly TROTT 3 54.201 1.418
1839 Southern Districts BMX Club WA Rhiannon RICHARDS 4 54.538 1.755
2716 Wanneroo Bmx Club WA Maya THORPE 4 57.803 5.020
7WA Eastern Goldfields Bmx Club WA Melya HAWIRA 1 58.546 5.763
8WA Eastern Goldfields Bmx Club WA Keita HEMOPO 4 62.976 10.193

9 Boys Novice
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2620 Byford Bmx Club WA Charlie D'AGOSTINO Final 49.296 0.000
2607 Cockburn Bmx Club WA Jacob SEPAROVICH Final 49.732 0.436
2323 Bunbury Bmx Club WA Aarlen TEHAARA 3 50.102 0.806
2688 Southern Districts Bmx Club WA Austen ABRAHALL Final 51.587 2.291
2411 Mandurah Bmx Club Inc WA Joseph MOORE 1 51.894 2.598
2370 Southside Bmx Club WA Riley CLARK Final 52.118 2.822
1451 Wanneroo Bmx Club WA Riley CAVANOUGH 2 52.308 3.012
2544 Byford Bmx Club WA Riley GIBBS 3 52.654 3.358
2209 Wanneroo Bmx Club WA Harlan BURNELL 3 53.130 3.834
2347 Southside Bmx Club WA Daniel BAKER 3 53.317 4.021
2587 Southern Districts Bmx Club WA Kynan ABRAHAM 1 55.008 5.712
1319 Woorree Park Bmx Club WA Richard HERRON 2 56.370 7.074
2251 Southside Bmx Club WA Max JONES 1 56.754 7.458
1142 Cockburn Bmx Club WA George FAMLONGA 2 58.250 8.954
1578 Southside Bmx Club WA Jamie WINFIELD 1 59.106 9.810

9 Boys Expert
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1SS Wanneroo Bmx Club WA Matias HARRIS 2 46.176 0.000
2834 Wanneroo Bmx Club WA Koby RATAJCZAK 1 47.142 0.966
2579 Wanneroo Bmx Club WA Andrew MOSS 2 47.768 1.592
8A Hills Bmx Club WA Tyler GAYSKI 3 47.979 1.803
2015 Mandurah Bmx Club Inc WA Eli PANTALONE 3 49.148 2.972
4WA Southern Districts Bmx Club WA Jack PHILLIPS 2 49.381 3.205
6WA Woorree Park Bmx Club WA Dylan SERMAN 2 49.506 3.330
2221 Westside Bmx Club WA Billy SUMMERVILLE 3 49.547 3.371
7WA Wanneroo Bmx Club WA Calvin MOYLAN 3 49.980 3.804
1835 Byford Bmx Club WA Alexander DAWES 1 50.003 3.827
1380 Hills BMX Club WA Cody CLANCY 2 50.188 4.012
2872 Wanneroo Bmx Club WA Dylan STRAKER 1 51.203 5.027
2216 Southern Districts Bmx Club WA James SWAR 1 52.231 6.055
2127 Bunbury BMX Club WA William MCILLREE 2 52.662 6.486
2732 Eastern Goldfields BMX Club WA Zach SEINOR 2 54.012 7.836
2304 Southside Bmx Club WA Riley WALKER 1 54.297 8.121

10 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1WA Byford Bmx Club WA Mia LETCHFORD 2 49.912 0.000
2211 Byford BMX Club WA Sienna SHARP Final 50.129 0.217
2068 Byford Bmx Club WA Kelsey MORROW 2 50.414 0.502
6106 Northam Bmx Club WA Trinity JEFFERIES Final 51.532 1.620
8WA Hills Bmx Club WA Demi EVANS 2 54.770 4.858
5WA Bunbury BMX Club WA Izabelle FITZGERALD 3 56.294 6.382
1606 Bunbury Bmx Club WA Tamilee SPENCE 2 56.841 6.929
1318 Wanneroo Bmx Club WA Grace BROMLEWE 3 58.946 9.034
1636 Rockingham Bmx Club WA Caitlin DALLY 1 59.660 9.748
2004 Woorree Park BMX Club WA Ellah RAYNER 1 67.298 17.386

10 Boys Novice
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1407 Byford Bmx Club WA Jay LANDER 1 48.076 0.000
2111 Southside Bmx Club WA Asher JAMES 1 48.256 0.180
1394 Byford BMX Club WA Liam WAGNER 3 48.357 0.281
2207 Eastern Goldfields Bmx Club WA Zavier HAWIRA Semi Final 48.542 0.466
1792 Bunbury Bmx Club WA Kalani DAYMON Semi Final 49.308 1.232
2330 Southside Bmx Club WA Beau MURRAY 2 49.750 1.674
1465 Westside Bmx Club WA Flynn COSTA Semi Final 49.785 1.709
1969 Hills BMX Club WA Shaun VAN DER DRAAI 2 49.835 1.759
2566 Westside Bmx Club WA Samuel WILLIAMS Semi Final 49.953 1.877
2034 Cockburn Bmx Club WA Ethan SLOB 2 49.959 1.883
2246 Eastern Goldfields BMX Club WA Jack HEMOPO Semi Final 50.423 2.347
1432 Cockburn Bmx Club WA Brodie MURRAY 2 50.435 2.359
1849 Cockburn Bmx Club WA Tyson LOCKWOOD Semi Final 52.408 4.332
2434 Westside BMX Club WA Luka PILCHER 2 52.934 4.858
2078 Mandurah Bmx Club Inc WA Thomas NEVE 3 53.264 5.188
1902 Mandurah Bmx Club Inc WA Chayce PURSER 3 53.442 5.366
1490 Byford BMX Club WA Blade HAYSOM 2 53.625 5.549
1700 Woorree Park Bmx Club WA James BISHOP 2 55.423 7.347
2007 Cockburn Bmx Club WA Luke ROSSINI 2 55.585 7.509
1836 Southside Bmx Club WA Mitchell MACKAY 2 56.023 7.947
2190 Cockburn Bmx Club WA Ky BLACKA 2 56.270 8.194

10 Boys Expert
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2262 Rockingham Bmx Club WA Steele CHERUBINO Final 44.341 0.000
1871 Southside Bmx Club WA Mitchell CAMPBELL Final 45.347 1.006
5A Eastern Goldfields Bmx Club WA Joshua TICKELL 2 45.472 1.131
2293 Hills Bmx Club WA Kallan BROWN 2 45.665 1.324
4WA Mandurah Bmx Club Inc WA Jack NEWMAN Final 45.842 1.501
5WA Westside Bmx Club WA Nathan RAWLINGS Final 45.930 1.589
975 Hills Bmx Club WA Dylan ANDREWS 1 46.742 2.401
2292 Cockburn Bmx Club WA Dylan MURRAY 2 47.730 3.389
1882 Hills Bmx Club WA Daniel MCDONALD 3 47.982 3.641
1886 Bunbury Bmx Club WA Cameron WYATT 2 48.466 4.125
2101 Southside Bmx Club WA Rhys HARDAKER 3 48.626 4.285
1366 Hills Bmx Club WA Brock PULJAR 2 48.884 4.543
1752 Byford Bmx Club WA Taj HAMILTON 3 49.080 4.739
1634 Bunbury Bmx Club WA Jack DALRYMPLE 1 52.445 8.104
2352 Bunbury Bmx Club WA Hamish NEILL 1 59.268 14.927

11 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2WA Southside Bmx Club WA Abbey RICHARDS 3 48.892 0.000
1750 Karratha Bmx Club WA Sophie TAYLOR 2 49.664 0.772
1143 Mandurah BMX Club inc WA Kara HARRISON 3 50.099 1.207
1701 Eastern Goldfields Bmx Club WA Lara SCARVACI 3 50.795 1.903
1556 Woorree Park BMX Club WA Jana VAN STADEN 3 53.657 4.765
1613 Hills Bmx Club WA Casey TAYLOR 2 56.414 7.522
1457 Bunbury Bmx Club WA Freya HOWE 1 58.453 9.561
1650 Southside BMX Club WA Maddison CLARK 2 62.212 13.320

11 Boys Novice
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1829 Eastern Goldfields Bmx Club WA Bailey FOSTER 1 46.494 0.000
1780 Southside Bmx Club WA Luke ADAMS Final 46.641 0.147
1995 Southside Bmx Club WA Bailey TAN 1 46.742 0.248
1453 Mandurah Bmx Club Inc WA Axel WEST 3 48.455 1.961
2241 Hills Bmx Club WA Seth WRIGHT 2 48.600 2.106
1834 Woorree Park BMX Club WA Jandre VAN STADEN 2 50.981 4.487
1258 Bunbury Bmx Club WA Chayce WHITTON 3 51.200 4.706
1658 Bunbury Bmx Club WA Lochlan EDWARDS 3 51.250 4.756
863 Southside BMX Club WA Cooper PIERI 3 53.189 6.695
1171 Cockburn Bmx Club WA Liam CLEMENT 1 55.743 9.249

11 Boys Expert
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1351 Byford Bmx Club WA Tyson WILLIAMS Final 45.583 0.000
7SS Southside Bmx Club WA Cooper HISCOX 2 45.734 0.151
2269 Southside Bmx Club WA Jett SMITH Final 45.796 0.213
919 Bunbury Bmx Club WA Braiden ABRAHAMSE 3 45.969 0.386
8WA Woorree Park Bmx Club WA Lochlan TAYLOR Final 46.192 0.609
995 Eastern Goldfields Bmx Club WA George BOEG 2 46.405 0.822
4WA Rockingham Bmx Club WA Riley BROWN 2 46.440 0.857
1950 Mandurah Bmx Club Inc WA Michael EDWARDS 2 47.628 2.045
1884 Eastern Goldfields Bmx Club WA James TROTT 3 48.002 2.419
2000 Southside Bmx Club WA Jayden EGAN 2 48.881 3.298
1259 Bunbury Bmx Club WA Ryan BARTLE 2 52.745 7.162
1250 Bunbury Bmx Club WA Scott BARTLE 1 54.500 8.917
1412 Cockburn Bmx Club WA Kaeghan ROBERTSON 1 55.373 9.790
1336 Westside Bmx Club WA Jack BYRNE 1 103.893 58.310

12 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1931 Westside BMX Club WA Lilyanne CROFT 4 45.268 0.000
952 Bunbury Bmx Club WA Mikaela NEILL 4 46.823 1.555
2331 Hills Bmx Club WA Jordan MARTIN 3 47.363 2.095
1588 Byford Bmx Club WA Shayla WINWOOD 1 52.422 7.154
1317 Wanneroo Bmx Club WA Charlotte BROMLEWE 4 54.062 8.794
1282 Southside Bmx Club WA Jessica WALLACE 1 57.290 12.022
1621 Southside Bmx Club WA Jessica MACKAY 1 58.556 13.288
2137 Southside Bmx Club WA Tesanee KING 1 58.734 13.466

12 Boys Novice
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1522 Eastern Goldfields Bmx Club WA Deizel MAY 1 46.821 0.000
1571 Westside Bmx Club WA Sam COSTA Final 47.562 0.741
1147 Hills Bmx Club WA Jaymee JOHNS 2 47.982 1.161
1979 Hills Bmx Club WA Thomas RUBERY 1 48.795 1.974
1280 Wanneroo Bmx Club WA Jacob BAILEY 1 49.305 2.484
2133 Eastern Goldfields BMX Club WA Alex KNIGHT 3 49.453 2.632
1983 Southside Bmx Club WA Ethan GITTOS 1 49.682 2.861
1272 Byford Bmx Club WA Jack ANDREWS 3 50.928 4.107
1624 Wanneroo Bmx Club WA Charl GROENEWALD 3 52.814 5.993

12 Boys Expert
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1416 Southside Bmx Club WA Jordan CALLUM Final 40.509 0.000
2164 Wanneroo Bmx Club WA Angus RICHARDS Semi Final 42.257 1.748
1715 Hills Bmx Club WA Jay ALLAN Final 42.357 1.848
1827 Bunbury BMX Club WA Austin FORRESTER Semi Final 42.559 2.050
1489 Byford BMX Club WA Bailey JOKIC Final 42.897 2.388
1705 Wanneroo Bmx Club WA Samuel THORPE Semi Final 43.426 2.917
1252 Southside Bmx Club WA Kaden MAPSTONE Semi Final 43.779 3.270
1991 Bunbury Bmx Club WA Daniel DORAN Semi Final 44.023 3.514
1541 Cockburn Bmx Club WA Ruben CUNNINGHAM Semi Final 45.133 4.624
5 WA Westside Bmx Club WA Jacob GODDARD Semi Final 45.436 4.927
2055 Cockburn Bmx Club WA Eli BAILEY 2 45.560 5.051
2143 Hills Bmx Club WA Joseph REGALI Semi Final 46.331 5.822
1216 Bunbury Bmx Club WA Lochlan DALRYMPLE Semi Final 46.558 6.049
1064 Cockburn Bmx Club WA Logan PRATT 3 46.876 6.367
779 Southside Bmx Club WA Thomas O'DWYER 3 47.346 6.837
1832 Southside Bmx Club WA Jett IERACE 1 47.444 6.935
1169 Byford Bmx Club WA Jeremy WILSON 2 49.888 9.379
1870 Hills Bmx Club WA Dylan GAYSKI 3 49.924 9.415

13 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
6A Wanneroo Bmx Club WA Felicity MANN 1 44.647 0.000
1879 Hills Bmx Club WA Alyssa SKIDMORE 1 45.373 0.726
1805 Wanneroo Bmx Club WA Myah SMITH 1 46.949 2.302
1637 Mandurah Bmx Club Inc WA Keeley EDWARDS 3 47.109 2.462
1236 Woorree Park Bmx Club WA Ashley TEAKLE 1 49.449 4.802
1411 Bunbury BMX Club WA Shaily THOMPSON 2 50.028 5.381
1861 Southern Districts Bmx Club WA Imogen ABRAHALL 3 50.785 6.138
1296 Bunbury Bmx Club WA Charlotte GARRIGAN 1 51.099 6.452
1392 Bunbury Bmx Club WA Cheyana DAYMON 3 51.619 6.972

13 Boys Novice
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1598 Cockburn Bmx Club WA Bayley MAINARD 4 45.979 0.000
1551 Hills Bmx Club WA Mathew JEBB 4 46.011 0.032
1948 Bunbury Bmx Club WA Corbin TEHAARA 4 46.464 0.485
1061 Eastern Goldfields Bmx Club WA Nathan KAKER 2 46.772 0.793
2009 Eastern Goldfields BMX Club WA Caleb TODD 4 47.220 1.241
1472 Westside Bmx Club WA Sebastien RAPLEY 4 47.276 1.297
925 Southside Bmx Club WA Nicholas MAZZONE 3 51.683 5.704

13 Boys Expert
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1495 Rockingham Bmx Club WA Blade CHERUBINO Final 41.400 0.000
1005 Wanneroo Bmx Club WA Kane GRAY 1 41.677 0.277
1446 Southside Bmx Club WA Taylor CAMPBELL 1 41.861 0.461
1249 Bunbury Bmx Club WA Niko PATTERSON 2 42.017 0.617
1590 Southern Districts Bmx Club WA Isaiah CROOK-SIMS 1 42.168 0.768
1679 Southern Districts Bmx Club WA Regan LOTHIAN Final 42.336 0.936
1346 Southside Bmx Club WA Cooper MAPSTONE 1 43.199 1.799
450 Rockingham Bmx Club WA Joel COLLEDGE 3 43.638 2.238
788 Westside Bmx Club WA Thomas POOLE 2 45.509 4.109
1847 Mandurah Bmx Club Inc WA Tahj ARMITAGE 1 47.208 5.808
1094 Bunbury Bmx Club WA Mitchell HARRIS 1 47.457 6.057
803 Southside Bmx Club WA Lyndon WALKER 1 47.846 6.446

14 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2154 Southern Districts Bmx Club WA Shantelle REA Final 43.467 0.000
1302 Rockingham Bmx Club WA Hayley HUGHES Final 44.387 0.920
1WA Byford BMX Club WA Alicia JOKIC 3 44.472 1.005
1655 Southside Bmx Club WA Isabella IERACE Final 45.236 1.769
1254 Hills Bmx Club WA Hailey PAYNE Final 45.925 2.458
1408 Mandurah BMX Club inc WA Lillyrose HARRISON Final 46.238 2.771
1511 Hills Bmx Club WA Tamsyn BARNES 2 48.459 4.992
1688 Byford Bmx Club WA Jade-Ellen WILSON Final 48.942 5.475
1849 Woorree Park Bmx Club WA Jarrah Lee BROWN Final 49.356 5.889

14 Boys Novice
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1730 Cockburn Bmx Club WA Jayden STRAWBRIDGE 4 43.289 0.000
2163 Hills Bmx Club WA Tiarnan VAN OSCH 3 45.120 1.831
1132 Wanneroo BMX Club WA Macauley TOCK 2 45.431 2.142
1221 Southside Bmx Club WA Christopher KING 4 45.778 2.489
1544 Byford Bmx Club WA Blake WINWOOD 1 56.493 13.204

14 Boys Expert
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1962 Woorree Park BMX Club WA Corey TAYLOR Final 38.382 0.000
1693 Cockburn Bmx Club WA Ammon KEOGH 2 39.022 0.640
1323 Southside Bmx Club WA Jayden KEOGH Final 39.636 1.254
1763 Bunbury Bmx Club WA Dylan RUSH Final 40.307 1.925
1284 Wanneroo Bmx Club WA Josh COULSON 3 40.884 2.502
1401 Southside Bmx Club WA Dylan CALLUM Final 40.957 2.575
3 WA Wanneroo Bmx Club WA Jayden MIDDLETON-GEPP Final 41.218 2.836
1854 Rockingham Bmx Club WA Devon BAOHM 2 42.170 3.788
1706 Southside Bmx Club WA Jacob HARDAKER 3 42.191 3.809
1916 Wanneroo Bmx Club WA Kingsley MITCHLEY 2 42.721 4.339
798 Bunbury Bmx Club WA Luke STONE 1 43.766 5.384
1819 Bunbury Bmx Club WA Brendon SPENCE 1 44.512 6.130
1330 Southside Bmx Club WA Kaden SARGEANT 1 46.362 7.980
2152 Bunbury Bmx Club WA Calum NEILL 3 46.402 8.020

15 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1206 Southside Bmx Club WA Bianca CAMPBELL 4 45.355 0.000
865 Southside Bmx Club WA Chante HAYES 4 46.805 1.450
956 Hills BMX Club WA Karis REGALI 4 47.142 1.787
951 Woorree Park Bmx Club WA Madison LONG 4 48.542 3.187
908 Wanneroo Bmx Club WA Cayla SMART 2 49.270 3.915
1347 Wanneroo Bmx Club WA Chandre GROENEWALD 2 52.087 6.732
1529 Woorree Park Bmx Club WA Taylor MATTHEWMAN 4 52.427 7.072

15 Boys
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
311 Bunbury Bmx Club WA Kye MUNDAY Final 38.405 0.000
954 Wanneroo Bmx Club WA Alec EDWARDES Final 38.952 0.547
1335 Rockingham Bmx Club WA Joshua SMARTT Final 39.288 0.883
2100 Southern Districts Bmx Club WA Cody WALKER 2 39.432 1.027
1046 Southern Districts Bmx Club WA Dylan MARSHALL Final 39.700 1.295
1349 Rockingham Bmx Club WA Drew WARD 1 40.028 1.623
2097 Woorree Park Bmx Club WA Ryan DARCY Final 40.326 1.921
805 Hills Bmx Club WA Lachlan MCLEOD 1 40.421 2.016
1675 Tom Price Bmx Club WA Angelino GEMMOLA Final 40.664 2.259
1195 Cockburn Bmx Club WA Finn CARPENTER 2 40.795 2.390
1953 Woorree Park BMX Club WA Brock BYLUND 1 41.257 2.852
1397 Byford Bmx Club WA Kobe BARNES 1 41.325 2.920
1364 Woorree Park Bmx Club WA Emmett YEREX 2 45.258 6.853
1022 Byford Bmx Club WA Caleb CHURCHILL 3 47.535 9.130

16 Boys
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
945 Cockburn Bmx Club WA Mitchell PIANTO 2 37.495 0.000
151 Wanneroo BMX Club WA Dylan BENNETTS 2 38.186 0.691
546 Rockingham Bmx Club WA Ethan PIMBLETT 2 38.243 0.748
1008 Hills Bmx Club WA Lewis THEUNISSEN 3 39.476 1.981
939 Hills BMX Club WA Jayden MACDONALD 1 39.615 2.120
699 Hills Bmx Club WA Cooper DONNELLY 1 39.729 2.234
781 Hills Bmx Club WA Markus ORCHARD 1 40.350 2.855
4WA Bunbury BMX Club WA Matthew FITZGERALD 3 40.674 3.179
1185 Wanneroo Bmx Club WA Naite SKIDMORE 3 41.755 4.260

30+ Men
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
585 Westside Bmx Club WA Jason STANTON 4 42.725 0.000
366 Southside Bmx Club WA Daniel STEEL 2 43.289 0.564
829 Bunbury Bmx Club WA Craig HERRMANN 4 43.476 0.751
549 Woorree Park Bmx Club WA Sianel DARCY 2 44.070 1.345
279 Wanneroo Bmx Club WA Dean BAILEY 3 46.095 3.370
284 Southside Bmx Club WA Adam LEWIS 3 46.321 3.596

40+ Men
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
338 Cockburn Bmx Club WA Peter COPELAND 2 42.223 0.000
554 Hills Bmx Club WA Nathan HANNA 4 43.814 1.591
487 Hills Bmx Club WA Steven DONNELLY 2 44.729 2.506
207 Byford Bmx Club WA Damien WATERMAN 2 44.941 2.718
323 Bunbury Bmx Club WA Jason PALMER 4 45.983 3.760
734 Southern Districts Bmx Club WA Martin PHILLIPS 2 46.887 4.664
259 Cockburn Bmx Club WA Leighton PRATT 3 46.974 4.751

Top of Report