End of Report

Rd6 Super Series Eastern Goldfields

BMX EVENT MANAGER, Report Created 05/Jun/2016 15:58:56

Fastest Time per Rider per Class

Total Entries = 331

Total Riders = 273


Pro Ladies
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
999 Bunbury Bmx Club WA Rachelle SMITH Final 38.560 0.000
81 Hills Bmx Club WA Catherine HOPKINS 2 39.898 1.338
37 Eastern Goldfields Bmx Club WA Petra BROWN Final 40.440 1.880
895 Wanneroo Bmx Club WA Airlie GOODEN 2 40.795 2.235
1206 Southside Bmx Club WA Bianca CAMPBELL Final 41.628 3.068
403 Westside Bmx Club WA Kishani GREEN 1 41.828 3.268
2154 Southern Districts BMX Club WA Shantelle REA 1 42.154 3.594
948 Hills Bmx Club WA Danika CAMERON 3 42.411 3.851
956 Hills Bmx Club WA Karis REGALI Final 44.658 6.098

Pro Men
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
480 Eastern Goldfields Bmx Club WA Jeremy MCLERIE 1 35.545 0.000
25 Eastern Goldfields Bmx Club WA Darryn GOODWIN 2 35.556 0.011
115 Wanneroo Bmx Club WA Tyler VERSCHUREN 2 35.679 0.134
599 Hills Bmx Club WA Casey HUNTER 3 35.730 0.185
945 Cockburn Bmx Club WA Mitchell PIANTO 3 36.046 0.501
151 Wanneroo Bmx Club WA Dylan BENNETTS 2 36.379 0.834
181 Bunbury Bmx Club WA Jaymin KING 3 36.390 0.845
811 Hills Bmx Club WA Andrew ELLIS 1 36.965 1.420
380 Hills Bmx Club WA Joshua COOKE 3 37.106 1.561
744 Westside Bmx Club WA Felipe/Juan TABARES SALAZAR 2 37.334 1.789
699 Hills Bmx Club WA Cooper DONNELLY 2 38.098 2.553
85 Bunbury Bmx Club WA Jamie LEWIS 2 38.305 2.760
89 Eastern Goldfields Bmx Club WA Matthew BROWN 3 38.429 2.884
504 Hills Bmx Club WA Mitchell CLEMENTS 1 39.079 3.534

Masters 30+ Years
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1382 Eastern Goldfields Bmx Club WA Luke CRAKER 3 36.840 0.000
409 Byford Bmx Club WA Bodie LETCHFORD 3 37.482 0.642
74 Hills BMX Club WA Jade MCPHERSON 3 38.157 1.317
32 Hills Bmx Club WA Brent MCDONALD 2 38.762 1.922
82 Hills BMX Club WA William CELIS 3 38.967 2.127
75 Hills Bmx Club WA Malcolm YEARDLEY 3 40.299 3.459

11-12 Boys Voucher
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1416 Southside Bmx Club WA Jordan CALLUM 3 39.987 0.000
2164 Wanneroo Bmx Club WA Angus RICHARDS 3 40.105 0.118
1573 Eastern Goldfields Bmx Club WA Macrae AKROYD 1 41.331 1.344
1871 Southside BMX Club WA Mitchell CAMPBELL 1 43.416 3.429
919 Bunbury Bmx Club WA Braiden ABRAHAMSE 1 45.636 5.649
1169 Byford Bmx Club WA Jeremy WILSON 4 46.827 6.840
2295 Hills Bmx Club WA Logan MUIR 2 47.896 7.909
2396 Eastern Goldfields Bmx Club WA Cameron MARTIN 1 56.147 16.160

13-15 Girls Voucher
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
983 Wanneroo Bmx Club WA Felicity MANN 1 41.418 0.000
1311 Byford BMX Club WA Alicia JOKIC 1 41.926 0.508
1302 Rockingham Bmx Club WA Hayley HUGHES 3 42.228 0.810
952 Bunbury Bmx Club WA Mikaela NEILL 1 58.604 17.186

13-15 Boys Voucher
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
954 Wanneroo BMX Club WA Alec EDWARDES 1 37.292 0.000
1962 Woorree Park Bmx Club WA Corey TAYLOR Final 37.444 0.152
1323 Southside Bmx Club WA Jayden KEOGH 3 38.087 0.795
1397 Byford Bmx Club WA Kobe BARNES 1 38.723 1.431
2003 Eastern Goldfields Bmx Club WA Callum HANSEN 1 38.904 1.612
2163 Hills Bmx Club WA Tiarnan VAN OSCH 1 42.810 5.518
1763 Bunbury Bmx Club WA Dylan RUSH 1 43.913 6.621
1560 Bunbury Bmx Club WA Toby HOWE 1 43.985 6.693
1545 Bunbury Bmx Club WA Cory CROMBIE 1 44.642 7.350

8-10 Boys Cruiser
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
3WA Hills Bmx Club WA Dylan ANDREWS 1 43.902 0.000
7WA Hills Bmx Club WA Brock PULJAR 1 44.089 0.187
2330 Southside Bmx Club WA Beau MURRAY 4 46.479 2.577
1467 Byford Bmx Club WA Cooper MORROW 1 47.117 3.215
2147 Byford Bmx Club WA Adam WATERMAN 4 47.318 3.416
2864 Bunbury Bmx Club WA Jaxon GARRIGAN 1 58.371 14.469

11-12 Boys Cruiser
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1715 Hills Bmx Club WA Jay ALLAN 2 39.894 0.000
1489 Byford BMX Club WA Bailey JOKIC 2 42.168 2.274
1884 Eastern Goldfields Bmx Club WA James TROTT 2 42.672 2.778
995 Eastern Goldfields Bmx Club WA George BOEG 4 42.875 2.981
6WA Southside Bmx Club WA Cooper HISCOX 4 43.097 3.203
1588 Byford Bmx Club WA Shayla WINWOOD 1 46.937 7.043

13-14 Boys Cruiser
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1401 Southside Bmx Club WA Dylan CALLUM 1 39.789 0.000
7 WA Wanneroo Bmx Club WA Jayden MIDDLETON-GEPP 2 40.450 0.661
8WA Westside Bmx Club WA Thomas POOLE 4 45.328 5.539
1544 Byford Bmx Club WA Blake WINWOOD 2 47.557 7.768
1296 Bunbury Bmx Club WA Charlotte GARRIGAN 2 48.288 8.499
1446 Southside Bmx Club WA Taylor CAMPBELL 1 51.991 12.202

18+ Mens Cruiser
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1475 Hills Bmx Club WA Hayden COOKE 2 38.680 0.000
75 Hills Bmx Club WA Malcolm YEARDLEY Final 39.044 0.364
554 Hills Bmx Club WA Nathan HANNA 2 40.117 1.437
358 Southern Districts Bmx Club WA Craig RENDELL 1 40.603 1.923
829 Bunbury BMX Club WA Craig HERRMANN 3 41.410 2.730
207 Byford Bmx Club WA Damien WATERMAN 3 44.276 5.596
690 Byford Bmx Club WA Kieran WINWOOD Final 44.387 5.707
795 Bunbury Bmx Club WA Bethany STONE 2 45.363 6.683

17+ Women
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
818 Rockingham Bmx Club WA Brydie WARD 2 42.351 0.000
1102 Eastern Goldfields Bmx Club WA Lisa HANSEN 2 42.714 0.363
917 Southern Districts BMX Club WA Jayde FABRY-ROCHE 1 43.777 1.426
326 Wanneroo Bmx Club WA Corona BECKMAN 3 44.199 1.848
795 Bunbury Bmx Club WA Bethany STONE 1 47.167 4.816
1019 Hills Bmx Club WA Kiara COOKE 2 51.405 9.054

17-29 Men
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
115 Wanneroo Bmx Club WA Tyler VERSCHUREN Final 36.077 0.000
380 Hills Bmx Club WA Joshua COOKE Final 36.499 0.422
822 Cockburn Bmx Club WA Dylan BARWICK 3 38.222 2.145
1223 Hills Bmx Club WA Jayden LISTER 2 38.262 2.185
504 Hills Bmx Club WA Mitchell CLEMENTS 1 38.371 2.294
1475 Hills Bmx Club WA Hayden COOKE 3 38.449 2.372
77 Hills Bmx Club WA Nathaniel PURSER 1 38.548 2.471
508 Southside Bmx Club WA Jeremy ADAMS 3 38.784 2.707
1456 Hills Bmx Club WA Caleb HADDON 3 39.323 3.246
1278 Bunbury Bmx Club WA Ben JOHNSON 1 40.497 4.420
233 Hills Bmx Club WA Christofer ELLIS 2 41.630 5.553
1087 Rockingham Bmx Club WA Owen BLAND 2 43.589 7.512
690 Byford Bmx Club WA Kieran WINWOOD 2 53.079 17.002

8 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1459 Westside Bmx Club WA Alyssa HOWAT 1 48.136 0.000
2774 Wanneroo Bmx Club WA Maddison ALDERSEA 1 50.761 2.625
2685 Eastern Goldfields Bmx Club WA Amelia TICKELL 4 54.621 6.485
2413 Mandurah BMX Club inc WA Bella PANTALONE 3 55.133 6.997
2405 Byford Bmx Club WA Iona MUIR 4 55.199 7.063
2907 Eastern Goldfields Bmx Club WA Ella BURNS 4 59.003 10.867
3387 Woorree Park Bmx Club WA Payton HERRON 2 61.370 13.234

8 Boys
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2223 Hills Bmx Club WA Lucas ANDREWS 2 45.685 0.000
1467 Byford Bmx Club WA Cooper MORROW 1 45.787 0.102
2147 Byford Bmx Club WA Adam WATERMAN Semi Final 46.201 0.516
2776 Westside Bmx Club WA Oliver WILLIAMS 1 46.206 0.521
2480 Byford BMX Club WA Cooper SALMON 1 46.722 1.037
1542 Byford BMX Club WA Jarvis SHARP 3 47.494 1.809
2285 Hills Bmx Club WA Matthew VAN DER DRAAI 3 47.498 1.813
2232 Byford Bmx Club WA Campbell WILSON Semi Final 47.687 2.002
2928 Hills Bmx Club WA Izaak BRACHE Semi Final 49.088 3.403
2703 Bunbury Bmx Club WA Kye SPENCE Semi Final 49.254 3.569
2409 Eastern Goldfields Bmx Club WA Zhy DALLACHY Semi Final 51.740 6.055
2813 Mandurah Bmx Club Inc WA Brayden GREENE 1 51.911 6.226
2622 Cockburn Bmx Club WA Ross MURRAY 1 52.906 7.221
2661 Wanneroo Bmx Club WA Hudson BIRD 3 53.689 8.004
2396 Eastern Goldfields Bmx Club WA Cameron MARTIN Semi Final 53.866 8.181
2617 Byford Bmx Club WA Ronan LANDER 3 54.242 8.557
2444 Bunbury Bmx Club WA Flynn EDWARDS 3 54.371 8.686
3451 Cockburn Bmx Club WA Meer JANI 1 54.573 8.888
2605 Byford Bmx Club WA Dechlan LETCHFORD 1 57.734 12.049
2864 Bunbury Bmx Club WA Jaxon GARRIGAN 1 60.451 14.766

9 Boys Novice
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2323 Bunbury Bmx Club WA Aarlen TEHAARA 3 46.651 0.000
2544 Byford Bmx Club WA Riley GIBBS 3 47.010 0.359
2370 Southside Bmx Club WA Riley CLARK 3 47.510 0.859
2411 Mandurah BMX Club inc WA Joseph MOORE 2 47.698 1.047
2347 Southside Bmx Club WA Daniel BAKER 3 50.364 3.713
2251 Southside Bmx Club WA Max JONES Final 52.716 6.065
2021 Eastern Goldfields Bmx Club WA Nathan WATTS 1 53.059 6.408
1319 Woorree Park Bmx Club WA Richard HERRON 3 53.606 6.955
2073 Hills Bmx Club WA Jackson GOSCIMINSKI 1 54.904 8.253
2777 Wanneroo Bmx Club WA Slade SKIDMORE 3 59.050 12.399

9 Boys Expert
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1SS Wanneroo Bmx Club WA Matias HARRIS 3 43.201 0.000
8A Hills Bmx Club WA Tyler GAYSKI 2 43.598 0.397
2579 Wanneroo Bmx Club WA Andrew MOSS 2 44.944 1.743
4WA Southern Districts Bmx Club WA Jack PHILLIPS 2 45.685 2.484
2732 Eastern Goldfields Bmx Club WA Zach SEINOR 3 45.778 2.577
2872 Wanneroo Bmx Club WA Dylan STRAKER 3 46.487 3.286

10 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1WA Byford Bmx Club WA Mia LETCHFORD Final 45.453 0.000
2211 Byford BMX Club WA Sienna SHARP 1 46.002 0.549
6106 Northam BMX Club WA Trinity JEFFERIES 2 47.606 2.153
2805 Eastern Goldfields BMX Club WA Lilly TROTT 1 48.851 3.398
2068 Byford Bmx Club WA Kelsey MORROW 1 49.111 3.658
8WA Hills BMX Club WA Demi EVANS Final 50.124 4.671
1606 Bunbury Bmx Club WA Tamilee SPENCE 2 52.392 6.939
2440 Eastern Goldfields BMX Club WA Melya HAWIRA 2 52.520 7.067
544 Southside Bmx Club WA Chloe BUTTERWORTH 1 62.273 16.820

10 Boys Novice
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2207 Eastern Goldfields Bmx Club WA Zavier HAWIRA Final 44.998 0.000
1792 Bunbury Bmx Club WA Kalani DAYMON Final 45.496 0.498
2330 Southside Bmx Club WA Beau MURRAY 1 45.585 0.587
2566 Westside Bmx Club WA Samuel WILLIAMS 1 46.105 1.107
1969 Hills Bmx Club WA Shaun VAN DER DRAAI Final 46.559 1.561
2111 Southside Bmx Club WA Asher JAMES 1 46.789 1.791
2434 Westside Bmx Club WA Luka PILCHER 1 47.690 2.692
2034 Cockburn BMX Club WA Ethan SLOB 1 48.455 3.457
1849 Cockburn Bmx Club WA Tyson LOCKWOOD 3 49.034 4.036
2190 Cockburn Bmx Club WA Ky BLACKA 1 49.775 4.777
1795 Eastern Goldfields BMX Club WA Cody HANSEN 3 54.891 9.893

10 Boys Expert
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
5A Eastern Goldfields Bmx Club WA Joshua TICKELL Final 41.839 0.000
5WA Westside Bmx Club WA Nathan RAWLINGS Final 42.570 0.731
1871 Southside BMX Club WA Mitchell CAMPBELL 2 43.053 1.214
975 Hills Bmx Club WA Dylan ANDREWS 3 43.131 1.292
4WA Mandurah Bmx Club Inc WA Jack NEWMAN 2 43.221 1.382
1882 Hills Bmx Club WA Daniel MCDONALD 2 43.624 1.785
1886 Bunbury Bmx Club WA Cameron WYATT 2 43.762 1.923
1634 Bunbury Bmx Club WA Jack DALRYMPLE 3 45.204 3.365
1752 Byford Bmx Club WA Taj HAMILTON 2 45.495 3.656
2101 Southside Bmx Club WA Rhys HARDAKER 3 45.603 3.764
1366 Hills Bmx Club WA Brock PULJAR 2 45.677 3.838
2292 Cockburn Bmx Club WA Dylan MURRAY 2 47.174 5.335
2295 Hills Bmx Club WA Logan MUIR 2 47.614 5.775
2352 Bunbury Bmx Club WA Hamish NEILL 2 52.752 10.913

11 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1681 Southside Bmx Club WA Abbey RICHARDS 4 45.432 0.000
1750 Karratha Bmx Club WA Sophie TAYLOR 4 45.613 0.181
1701 Eastern Goldfields Bmx Club WA Lara SCARVACI 3 46.009 0.577
1457 Bunbury Bmx Club WA Freya HOWE 3 49.777 4.345
1650 Southside BMX Club WA Maddison CLARK 2 56.433 11.001

11 Boys Novice
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1829 Eastern Goldfields Bmx Club WA Bailey FOSTER 2 42.686 0.000
1780 Southside Bmx Club WA Luke ADAMS 1 43.979 1.293
1453 Mandurah Bmx Club Inc WA Axel WEST 1 44.968 2.282
2241 Hills Bmx Club WA Seth WRIGHT 1 45.485 2.799
1995 Southside Bmx Club WA Bailey TAN 1 45.502 2.816
1658 Bunbury Bmx Club WA Lochlan EDWARDS 1 47.428 4.742
863 Southside Bmx Club WA Cooper PIERI 1 48.542 5.856

11 Boys Expert
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2254 Eastern Goldfields BMX Club WA Rico BLACK 3 42.110 0.000
919 Bunbury Bmx Club WA Braiden ABRAHAMSE 1 42.717 0.607
995 Eastern Goldfields Bmx Club WA George BOEG 1 43.007 0.897
7WA Southside Bmx Club WA Cooper HISCOX 3 43.163 1.053
1351 Byford Bmx Club WA Tyson WILLIAMS Final 43.494 1.384
1884 Eastern Goldfields Bmx Club WA James TROTT 3 44.136 2.026
1744 Eastern Goldfields Bmx Club WA Kayne DELLAR 1 45.589 3.479
2325 Byford BMX Club WA Seth SALMON 2 45.855 3.745
1251 Eastern Goldfields Bmx Club WA Riley HIGGINS 1 45.977 3.867

12 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2331 Hills Bmx Club WA Jordan MARTIN 3 44.561 0.000
952 Bunbury Bmx Club WA Mikaela NEILL 1 44.958 0.397
1588 Byford Bmx Club WA Shayla WINWOOD 1 48.204 3.643
2137 Southside Bmx Club WA Tesanee KING 1 56.033 11.472

12 Boys Novice
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1522 Eastern Goldfields Bmx Club WA Deizel MAY 1 42.069 0.000
2133 Eastern Goldfields BMX Club WA Alex KNIGHT 3 42.908 0.839
545 Southside Bmx Club WA Zac BUTTERWORTH 2 46.751 4.682
1115 Eastern Goldfields Bmx Club WA Mason PAYNE 2 47.715 5.646
1624 Wanneroo Bmx Club WA Charl GROENEWALD 2 49.029 6.960

12 Boys Expert
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1416 Southside Bmx Club WA Jordan CALLUM Final 39.105 0.000
1715 Hills Bmx Club WA Jay ALLAN 1 39.401 0.296
2164 Wanneroo Bmx Club WA Angus RICHARDS Final 40.294 1.189
1489 Byford BMX Club WA Bailey JOKIC 1 40.403 1.298
1573 Eastern Goldfields Bmx Club WA Macrae AKROYD 1 40.969 1.864
1541 Cockburn BMX Club WA Ruben CUNNINGHAM 1 41.691 2.586
1991 Bunbury Bmx Club WA Daniel DORAN 3 41.972 2.867
1216 Bunbury Bmx Club WA Lochlan DALRYMPLE 2 43.251 4.146
1561 Eastern Goldfields Bmx Club WA Dylan CARTER 2 45.057 5.952
1169 Byford Bmx Club WA Jeremy WILSON 1 45.480 6.375

13 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1097 Eastern Goldfields Bmx Club WA Ruby WRIGHT 1 46.774 0.000
1296 Bunbury Bmx Club WA Charlotte GARRIGAN 1 47.207 0.433
1392 Bunbury Bmx Club WA Cheyana DAYMON 1 48.160 1.386

13 Boys Novice
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2009 Eastern Goldfields Bmx Club WA Caleb TODD 1 41.755 0.000
1061 Eastern Goldfields Bmx Club WA Nathan KAKER 3 42.038 0.283
1598 Cockburn Bmx Club WA Bayley MAINARD 1 42.874 1.119
1948 Bunbury Bmx Club WA Corbin TEHAARA 3 43.254 1.499
925 Southside Bmx Club WA Nicholas MAZZONE 1 48.417 6.662

13 Boys Expert
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1446 Southside Bmx Club WA Taylor CAMPBELL 2 39.582 0.000
1590 Southern Districts Bmx Club WA Isaiah CROOK-SIMS 2 40.052 0.470
1560 Bunbury Bmx Club WA Toby HOWE 2 40.708 1.126
1545 Bunbury Bmx Club WA Cory CROMBIE 2 40.953 1.371
2003 Eastern Goldfields Bmx Club WA Callum HANSEN 1 40.973 1.391
983 Wanneroo Bmx Club WA Felicity MANN 1 41.178 1.596
1677 Hills Bmx Club WA Lochlen LISTER 2 43.073 3.491
788 Westside Bmx Club WA Thomas POOLE 1 44.455 4.873

14 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2154 Southern Districts Bmx Club WA Shantelle REA 2 40.369 0.000
1311 Byford BMX Club WA Alicia JOKIC 3 41.314 0.945
1302 Rockingham Bmx Club WA Hayley HUGHES 4 41.598 1.229
1254 Hills Bmx Club WA Hailey PAYNE 3 43.156 2.787
1511 Hills Bmx Club WA Tamsyn BARNES 3 46.503 6.134
1688 Byford Bmx Club WA Jade-Ellen WILSON 4 46.850 6.481

14 Boys Novice
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1132 Wanneroo Bmx Club WA Macauley TOCK 2 41.636 0.000
1221 Southside Bmx Club WA Christopher KING 1 41.957 0.321
1730 Cockburn Bmx Club WA Jayden STRAWBRIDGE 1 42.290 0.654
2163 Hills Bmx Club WA Tiarnan VAN OSCH 2 42.387 0.751
1544 Byford Bmx Club WA Blake WINWOOD 4 47.537 5.901

14 Boys Expert
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1962 Woorree Park Bmx Club WA Corey TAYLOR Final 36.845 0.000
1323 Southside Bmx Club WA Jayden KEOGH Final 37.276 0.431
1401 Southside Bmx Club WA Dylan CALLUM 2 37.366 0.521
1763 Bunbury Bmx Club WA Dylan RUSH 2 38.620 1.775
1693 Cockburn Bmx Club WA Ammon KEOGH 2 38.936 2.091
1854 Rockingham Bmx Club WA Devon BAOHM 2 39.172 2.327
3 WA Wanneroo Bmx Club WA Jayden MIDDLETON-GEPP 3 39.593 2.748
1706 Southside Bmx Club WA Jacob HARDAKER 2 39.884 3.039
1384 Eastern Goldfields Bmx Club WA Regan CARTER 1 39.958 3.113
1819 Bunbury Bmx Club WA Brendon SPENCE 2 42.290 5.445
2152 Bunbury Bmx Club WA Calum NEILL 2 42.852 6.007

15 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1206 Southside Bmx Club WA Bianca CAMPBELL 1 41.663 0.000
948 Hills Bmx Club WA Danika CAMERON 3 42.588 0.925
865 Southside Bmx Club WA Chante HAYES 1 42.836 1.173
956 Hills Bmx Club WA Karis REGALI 3 45.640 3.977
1347 Wanneroo Bmx Club WA Chandre GROENEWALD 1 46.202 4.539

15 Boys
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
954 Wanneroo BMX Club WA Alec EDWARDES 1 36.989 0.000
1349 Rockingham Bmx Club WA Drew WARD 2 37.731 0.742
1046 Southern Districts Bmx Club WA Dylan MARSHALL 2 37.873 0.884
1953 Woorree Park BMX Club WA Brock BYLUND 1 37.991 1.002
311 Bunbury Bmx Club WA Kye MUNDAY 1 38.305 1.316
1397 Byford Bmx Club WA Kobe BARNES 2 38.575 1.586
2100 Southern Districts Bmx Club WA Cody WALKER 2 38.937 1.948
805 Hills Bmx Club WA Lachlan MCLEOD 1 39.929 2.940
1195 Cockburn BMX Club WA Finn CARPENTER 2 40.174 3.185
1498 Hedland Bmx Club WA Anthony VADALA 3 41.157 4.168

16 Boys
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
945 Cockburn Bmx Club WA Mitchell PIANTO 2 35.769 0.000
151 Wanneroo BMX Club WA Dylan BENNETTS 4 36.308 0.539
699 Hills Bmx Club WA Cooper DONNELLY 1 36.567 0.798
546 Rockingham Bmx Club WA Ethan PIMBLETT 1 37.521 1.752
781 Woorree Park Bmx Club WA Markus ORCHARD 1 38.170 2.401
939 Hills BMX Club WA Jayden MACDONALD 1 38.631 2.862
1008 Hills Bmx Club WA Lewis THEUNISSEN 2 39.372 3.603
1185 Wanneroo Bmx Club WA Naite SKIDMORE 3 40.896 5.127

40+ Men
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
554 Hills Bmx Club WA Nathan HANNA 2 38.932 0.000
358 Southern Districts Bmx Club WA Craig RENDELL 2 39.924 0.992
366 Southside Bmx Club WA Daniel STEEL 2 40.341 1.409
216 Eastern Goldfields Bmx Club WA James TROTT 3 40.777 1.845
487 Hills Bmx Club WA Steven DONNELLY 2 40.906 1.974
829 Bunbury Bmx Club WA Craig HERRMANN 2 41.183 2.251
45 Southside BMX Club WA Matt BUTTERWORTH 2 42.072 3.140
734 Southern Districts Bmx Club WA Martin PHILLIPS 1 44.048 5.116
207 Byford Bmx Club WA Damien WATERMAN 1 44.655 5.723
8WA Hills Bmx Club WA Wayne EVANS 1 44.857 5.925

Top of Report