End of Report
BMX Event Manager© by Lyndon.Downing@bigpond.com

2016 Super Series

Event Administrator: BMX Sports WA

BMX EVENT MANAGER, Report Created 08/Nov/2016 11:58:27

Series Detailed, All Riders

Round 1: Rd1 2016 Super Series Southern Districts

Round 2: Rd 1 2016 Super Series Hill

Round 3: Rd3 2016 Super Series Wanneroo

Round 4: Rd4 2016 Super Series Bunbury

Round 5: Rd5 2016 Super Series Cockburn

Round 6: Rd6 Super Series Eastern Goldfields

Round 7: Rd7 Super Series Mandurah

Round 8: Rd8 Super Series Southside

Round 9: Rd9 Super Series Rockingham

Round 10: Rd10 Super Series Byford

Pro Ladies 22 Riders 2 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
S/D
2
Hill
3
Wann
4
Bunb
5
C/Bu
6
E/G
7
Man
8
S/S
9
Rock
10
B/F
1 Bianca CAMPBELL Southside Bmx Club WA 1534 32 1502 1678 - 178
0
194
0
176
0
186
0
184
32
190
0
188
0
192
0
190
0
2 Danika CAMERON Hills Bmx Club WA 1238 32 1206 1450 124
0
168
0
130
0
178
0
168
0
128
32
124
0
120
0
158
0
152
0
3# Rachelle SMITH Bunbury Bmx Club WA 1378 32 1346 1346 - 200
0
200
0
200
0
200
0
200
32
200
0
146
0
- -
4# Rachel GASKIN Southside Bmx Club WA 1358 0 1358 1358 190
0
188
0
- 194
0
192
0
- - 196
0
200
0
198
0
5# Airlie GOODEN Wanneroo Bmx Club WA 1282 32 1250 1250 - 170
0
182
0
190
0
168
0
188
32
176
0
- - 176
0
6# Catherine HOPKINS Hills BMX Club WA 1202 32 1170 1170 200
0
198
0
- - 192
0
190
32
194
0
196
0
- -
7# Isabella IERACE Southside Bmx Club WA 1094 0 1094 1094 - - 178
0
170
0
126
0
- 168
0
128
0
164
0
160
0
8# Jessica LATHWELL Hills Bmx Club WA 1082 0 1082 1082 180
0
188
0
- - - - 180
0
176
0
184
0
174
0
9# Kesia SAVILL Southside Bmx Club WA 1072 0 1072 1072 168
0
- 182
0
188
0
182
0
- 174
0
178
0
- -
10# Shantelle REA Southern Districts Bmx Club WA 890 32 858 858 - - 130
0
174
0
128
0
170
32
124
0
132
0
- -
11# Kaitlin GILL Hills Bmx Club WA 882 0 882 882 168
0
128
0
176
0
124
0
168
0
- 118
0
- - -
12# Kishani GREEN Westside Bmx Club WA 806 32 774 774 190
0
118
0
- - 126
0
180
32
- - 160
0
-
13# Karis REGALI Hills Bmx Club WA 646 32 614 614 120
0
120
0
- - - 168
32
126
0
80
0
- -
14# Jade HANSEN Eastern Goldfields Bmx Club WA 594 0 594 594 - 126
0
- 124
0
- - - 170
0
174
0
-
15# Tymikka SKIDMORE Hills Bmx Club WA 552 0 552 552 188
0
178
0
186
0
- - - - - - -
16# Justine SHORT Southside Bmx Club WA 488 0 488 488 - - - 126
0
122
0
- 120
0
120
0
- -
17# Alicia JOKIC Byford BMX Club WA 390 0 390 390 - - - - - - - 172
0
36
0
182
0
18# Storm MACKENZIE Hills Bmx Club WA 370 0 370 370 - - 130
0
120
0
120
0
- - - - -
19# Kizzy Anne WADDELL Westside Bmx Club WA 368 0 368 368 184
0
- - - - - 184
0
- - -
20# Petra BROWN Eastern Goldfields Bmx Club WA 222 32 190 190 - - - - - 190
32
- - - -
21# Brydie WARD Rockingham Bmx Club WA 202 0 202 202 124
0
78
0
- - - - - - - -
22# Michelle NEWPORT Mandurah BMX Club inc WA 128 0 128 128 128
0
- - - - - - - - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 4, 6-7 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

Pro Men 46 Riders 9 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
S/D
2
Hill
3
Wann
4
Bunb
5
C/Bu
6
E/G
7
Man
8
S/S
9
Rock
10
B/F
1 Darryn GOODWIN Eastern Goldfields BMX Club WA 1850 32 1818 2202 246
0
238
0
198
0
186
0
200
0
200
32
200
0
242
0
248
0
244
0
2 Casey HUNTER Hills Bmx Club WA 1768 32 1736 2084 230
0
232
0
168
0
180
0
182
0
180
32
188
0
238
0
240
0
246
0
3 Kyle GREEN Westside BMX Club WA 1730 32 1698 1736 236
0
232
0
180
0
172
0
196
0
38
32
- 206
0
236
0
240
0
4 Jamie GILL Hills Bmx Club WA 1632 0 1632 1764 236
0
220
0
170
0
132
0
168
0
- 174
0
218
0
224
0
222
0
5 Joey GRAHAM Hills Bmx Club WA 1538 0 1538 1664 196
0
216
0
178
0
170
0
126
0
- 182
0
206
0
206
0
184
0
6 Tyler VERSCHUREN Wanneroo BMX Club WA 1512 32 1480 1604 228
0
202
0
124
0
124
0
128
0
190
32
186
0
210
0
212
0
-
7 Dylan BENNETTS Wanneroo Bmx Club WA 1256 32 1224 1224 194
0
- 124
0
120
0
116
0
126
32
- 118
0
222
0
204
0
8 Mitchell PIANTO Cockburn Bmx Club WA 1254 32 1222 1334 194
0
124
0
- 112
0
174
0
172
32
126
0
188
0
128
0
116
0
9 Joshua COOKE Hills Bmx Club WA 1104 32 1072 1072 124
0
36
0
126
0
- 0
0
174
32
90
0
118
0
204
0
200
0
10# Joel FLOWER Rockingham Bmx Club WA 1328 0 1328 1328 - 198
0
122
0
126
0
186
0
- - 230
0
236
0
230
0
11# Jaymin KING Bunbury Bmx Club WA 1172 32 1140 1140 214
0
168
0
- 190
0
- 180
32
- 168
0
- 220
0
12# Scott GASKIN Southside Bmx Club WA 1024 0 1024 1024 196
0
194
0
- - 124
0
- - 198
0
124
0
188
0
13# Felipe/Juan TABARES SALAZAR Westside Bmx Club WA 1002 32 970 970 170
0
214
0
112
0
- - 174
32
176
0
124
0
- -
14# Brock MURRAY Southern Districts BMX Club WA 974 0 974 974 238
0
200
0
176
0
- 180
0
- 180
0
- - -
15# Joshua LATHWELL Hills BMX Club WA 932 0 932 932 - 234
0
- - - - - 224
0
240
0
234
0
16# Andrew ELLIS Hills Bmx Club WA 932 32 900 900 194
0
190
0
- - - 122
32
- 192
0
128
0
74
0
17# Blake SCHOFIELD Wanneroo Bmx Club WA 924 0 924 924 - 238
0
198
0
76
0
174
0
- - 238
0
- -
18# Cooper DONNELLY Hills Bmx Club WA 868 32 836 836 114
0
- - - - 118
32
174
0
186
0
124
0
120
0
19# Christopher LATHWELL Hills Bmx Club WA 816 0 816 816 216
0
- 114
0
- - - 80
0
216
0
- 190
0
20# Matthew BLAKE Bunbury BMX Club WA 614 0 614 614 198
0
188
0
- 38
0
- - - - - 190
0
21# Dylan BARWICK Cockburn Bmx Club WA 562 0 562 562 118
0
- - - - - - 122
0
202
0
120
0
22# Cameron AINGER Southside Bmx Club WA 482 0 482 482 - 242
0
- - - - - 240
0
- -
23# Brent WELHAN Bunbury BMX Club WA 392 0 392 392 - - - 178
0
- - - - - 214
0
24# Ray HOUGHTON Wanneroo Bmx Club WA 374 0 374 374 - - 188
0
186
0
- - - - - -
25# Mitchell CLEMENTS Hills Bmx Club WA 370 32 338 338 112
0
110
0
- - - 116
32
- - - -
26# Brandon CAMPBELL Cockburn BMX Club WA 360 0 360 360 118
0
118
0
- - 124
0
- - - - -
27# Matthew BROWN Eastern Goldfields Bmx Club WA 268 32 236 236 - - - - - 126
32
- 110
0
- -
28# Jayden LISTER Hills Bmx Club WA 234 0 234 234 - 118
0
- - - - - - - 116
0
29# Jeremy MCLERIE Eastern Goldfields Bmx Club WA 224 32 192 192 - - - - - 192
32
- - - -
30# Troy EWENS Westside Bmx Club WA 224 0 224 224 - - - - - - - - 224
0
-
31# Matthew FITZGERALD Bunbury Bmx Club WA 224 0 224 224 112
0
112
0
- - - - - - - -
32# Corey TAYLOR Woorree Park Bmx Club WA 204 0 204 204 - - - - - - - - - 204
0
33# Bradley GAME Wanneroo Bmx Club WA 200 0 200 200 - - - 200
0
- - - - - -
34# Ben FLETCHER Southern Districts Bmx Club WA 174 0 174 174 174
0
- - - - - - - - -
35# Jeremy ADAMS Southside Bmx Club WA 164 0 164 164 - - - - - - - - - 164
0
36# Jamie LEWIS Bunbury Bmx Club WA 150 32 118 118 - - - - - 118
32
- - - -
37# Tim MORES Rockingham Bmx Club WA 128 0 128 128 - - - - - - 128
0
- - -
38# Callum KIRKWOOD Karratha Bmx Club WA 124 0 124 124 124
0
- - - - - - - - -
39# Ben O'LOUGHLIN Cockburn Bmx Club WA 122 0 122 122 - - 122
0
- - - - - - -
=40# Lance MARTIN Cockburn Bmx Club WA 120 0 120 120 120
0
- - - - - - - - -
=40# Aaron LANE Hills Bmx Club WA 120 0 120 120 - 120
0
- - - - - - - -
=40# Alec EDWARDES Wanneroo BMX Club WA 120 0 120 120 - - - - - - - - - 120
0
43# Gregory HOLLOWAY Woorree Park Bmx Club WA 116 0 116 116 - - - - - - - 116
0
- -
44# Jayden MACDONALD Hills BMX Club WA 112 0 112 112 - - - - - - - - - 112
0
45# Luke CRAKER Eastern Goldfields Bmx Club WA 108 0 108 108 - - - - - - - 108
0
- -
46# Ethan PIMBLETT Rockingham BMX Club WA 76 0 76 76 - - - - - - - - 0
0
76
0

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 4, 6-7 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

Masters 30+ Years 18 Riders 3 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
S/D
2
Hill
3
Wann
4
Bunb
5
C/Bu
6
E/G
7
Man
8
S/S
9
Rock
10
B/F
1 Bodie LETCHFORD Byford Bmx Club WA 1554 32 1522 1692 172
0
192
0
170
0
186
0
192
0
188
32
196
0
196
0
- 200
0
2 Brett HAYSOM Byford Bmx Club WA 1528 0 1528 1528 188
0
176
0
184
0
198
0
200
0
- 196
0
194
0
- 192
0
3 Malcolm YEARDLEY Hills Bmx Club WA 1492 32 1460 1460 190
0
186
0
176
0
192
0
178
0
162
32
- 192
0
- 184
0
4# Russel BIRD Hills Bmx Club WA 840 32 808 808 124
0
172
0
160
0
162
0
152
0
38
32
- - - -
5# Wesley HILL Wanneroo Bmx Club WA 692 0 692 692 178
0
132
0
192
0
- - - - 190
0
- -
6# Paul THORPE Wanneroo Bmx Club WA 684 0 684 684 - 172
0
- 172
0
162
0
- - 178
0
- -
7# Daniel GRAY Wanneroo Bmx Club WA 640 0 640 640 126
0
- - 170
0
166
0
- - 178
0
- -
8# Jade MCPHERSON Hills BMX Club WA 612 32 580 580 200
0
194
0
- - - 186
32
- - - -
9# Luke CRAKER Eastern Goldfields BMX Club WA 606 32 574 574 - - 0
0
- 182
0
200
32
192
0
- - -
10# Shane WILLMOTT Southside Bmx Club WA 558 0 558 558 120
0
122
0
152
0
- - - - 164
0
- -
11# William CELIS Hills BMX Club WA 512 32 480 480 128
0
180
0
- - - 172
32
- - - -
12# Billy HOBBS Wanneroo Bmx Club WA 372 0 372 372 182
0
190
0
- - - - - - - -
13# Michael PAUSEY Southside Bmx Club WA 306 0 306 306 - - - - - - - 130
0
- 176
0
14# Shannon LOWE Southside Bmx Club WA 220 0 220 220 174
0
- - - - - - 46
0
- -
15# Brent MCDONALD Hills Bmx Club WA 204 32 172 172 - - - - - 172
32
- - - -
16# Pj WELHAN Wanneroo Bmx Club WA 198 0 198 198 - - 198
0
- - - - - - -
17# Gavin WILSON Wanneroo Bmx Club WA 182 0 182 182 182
0
- - - - - - - - -
18# Brad LANE Hills BMX Club WA 128 0 128 128 - 128
0
- - - - - - - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 4, 6-7 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

8-10 Girls Voucher 8 Riders 0 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
S/D
2
Hill
3
Wann
4
Bunb
5
C/Bu
6
E/G
7
Man
8
S/S
9
Rock
10
B/F
1# Kennedy THORPE Wanneroo Bmx Club WA 796 0 796 796 - 198
0
200
0
174
0
184
0
- - 40
0
- -
2# Alyssa HOWAT Westside Bmx Club WA 630 0 630 630 178
0
184
0
140
0
86
0
42
0
- - - - -
3# Maya THORPE Wanneroo Bmx Club WA 564 0 564 564 - 172
0
186
0
166
0
- - - 40
0
- -
4# Kindle RAPLEY Westside Bmx Club WA 330 0 330 330 - 194
0
48
0
- - - - 88
0
- -
5# Izabelle FITZGERALD Bunbury Bmx Club WA 182 0 182 182 182
0
- - - - - - - - -
6# Demi EVANS Hills Bmx Club WA 172 0 172 172 - 172
0
- - - - - - - -
7# Sarah Jane MIDDLETON Mandurah Bmx Club Inc WA 170 0 170 170 - - - - - - 170
0
- - -
8# Samarah RAYNER Woorree Park BMX Club WA 126 0 126 126 126
0
- - - - - - - - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 4, 6-7 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

8-10 Boys Voucher 24 Riders 3 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
S/D
2
Hill
3
Wann
4
Bunb
5
C/Bu
6
E/G
7
Man
8
S/S
9
Rock
10
B/F
1 Steele CHERUBINO Rockingham Bmx Club WA 1600 0 1600 1796 200
0
196
0
200
0
200
0
200
0
- 200
0
200
0
200
0
200
0
2 Mitchell CAMPBELL Southside Bmx Club WA 1540 32 1508 1508 - 184
0
192
0
198
0
192
0
168
32
196
0
- 192
0
186
0
3 Alexander DAWES Byford BMX Club WA 1448 0 1448 1538 90
0
188
0
178
0
184
0
160
0
- 186
0
184
0
180
0
188
0
4# Logan MUIR Hills Bmx Club WA 1146 32 1114 1114 136
0
178
0
- - - 162
32
176
0
128
0
166
0
168
0
5# Cody CLANCY Hills Bmx Club WA 1060 0 1060 1060 - 182
0
164
0
- - - 186
0
172
0
180
0
176
0
6# Jay LANDER Byford Bmx Club WA 906 0 906 906 186
0
172
0
176
0
190
0
182
0
- - - - -
7# Riley WALKER Southside Bmx Club WA 714 0 714 714 128
0
120
0
- - 168
0
- 130
0
168
0
- -
8# William DOUGLAS Northam Bmx Club WA 536 0 536 536 178
0
174
0
- - - - 184
0
- - -
9# William MCILLREE Bunbury Bmx Club WA 484 0 484 484 - 122
0
- - - - - 172
0
38
0
152
0
10# Dylan MURRAY Cockburn Bmx Club WA 470 0 470 470 - 124
0
162
0
184
0
- - - - - -
11# Campbell WILSON Byford Bmx Club WA 446 0 446 446 164
0
120
0
- - - - - - - 162
0
12# Nathan RAWLINGS Westside BMX Club WA 390 0 390 390 194
0
- - - - - - 196
0
- -
13# Jack NEWMAN Mandurah Bmx Club Inc WA 384 0 384 384 194
0
190
0
- - - - - - - -
14# Jordan REINIKKA Westside Bmx Club WA 312 0 312 312 - - - - - - 134
0
178
0
- -
15# Blake LANSLEY Southside Bmx Club WA 182 0 182 182 - - - - - - - 182
0
- -
16# Cameron MARTIN Eastern Goldfields Bmx Club WA 180 32 148 148 - - - - - 148
32
- - - -
17# Flynn COSTA Westside Bmx Club WA 178 0 178 178 - - - - 178
0
- - - - -
18# Jack PHILLIPS Southern Districts Bmx Club WA 168 0 168 168 168
0
- - - - - - - - -
19# Luca WOODS Southside Bmx Club WA 160 0 160 160 - - 160
0
- - - - - - -
20# Jack DALRYMPLE Bunbury Bmx Club WA 130 0 130 130 - - - 130
0
- - - - - -
=21# Cooper MORROW Byford Bmx Club WA 128 0 128 128 - 128
0
- - - - - - - -
=21# Taj MARSHALL Wanneroo Bmx Club WA 128 0 128 128 - - - - - - - 128
0
- -
23# Izaak BRACHE Hills Bmx Club WA 126 0 126 126 126
0
- - - - - - - - -
24# Cameron WYATT Bunbury Bmx Club WA 122 0 122 122 - - - - - - - - 122
0
-

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 4, 6-7 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

11-12 Girls Voucher 9 Riders 1 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
S/D
2
Hill
3
Wann
4
Bunb
5
C/Bu
6
E/G
7
Man
8
S/S
9
Rock
10
B/F
1 Tehlia JOKIC Byford BMX Club WA 1482 0 1482 1482 200
0
186
0
200
0
168
0
- - 172
0
186
0
188
0
182
0
2# Jessica WALLACE Southside BMX Club WA 698 0 698 698 - 156
0
184
0
- 190
0
- - - 168
0
-
3# Lara SCARVACI Eastern Goldfields Bmx Club WA 430 0 430 430 192
0
- 192
0
- 46
0
- - - - -
4# Lilyanne CROFT Westside Bmx Club WA 390 0 390 390 - 190
0
- - 200
0
- - - - -
5# Eloise AULD Hills Bmx Club WA 342 0 342 342 - 166
0
176
0
- - - - - - -
6# Mikaela NEILL Bunbury Bmx Club WA 252 32 220 220 - - - 176
0
- 44
32
- - - -
7# Sophie TAYLOR Karratha Bmx Club WA 156 0 156 156 - 156
0
- - - - - - - -
8# Tesanee KING Southside Bmx Club WA 74 0 74 74 - 74
0
- - - - - - - -
9# Freya HOWE Bunbury Bmx Club WA 40 0 40 40 - - - 40
0
- - - - - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 4, 6-7 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

11-12 Boys Voucher 16 Riders 4 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
S/D
2
Hill
3
Wann
4
Bunb
5
C/Bu
6
E/G
7
Man
8
S/S
9
Rock
10
B/F
1 Angus RICHARDS Wanneroo Bmx Club WA 1600 32 1568 1948 200
0
200
0
200
0
200
0
192
0
192
32
192
0
188
0
192
0
192
0
2 Thomas O'DWYER Southside Bmx Club WA 1428 0 1428 1588 180
0
160
0
176
0
172
0
174
0
- 176
0
186
0
184
0
180
0
3 Joseph REGALI Hills Bmx Club WA 1374 0 1374 1418 124
0
172
0
184
0
164
0
182
0
- 184
0
188
0
176
0
44
0
4 Braiden ABRAHAMSE Bunbury Bmx Club WA 1036 32 1004 1004 - - 40
0
168
0
86
0
82
32
164
0
132
0
166
0
166
0
5# Ethan GITTOS Southside Bmx Club WA 1310 0 1310 1310 164
0
146
0
168
0
- 162
0
- 164
0
174
0
162
0
170
0
6# Jordan CALLUM Southside Bmx Club WA 1032 32 1000 1000 - - - - 200
0
200
32
200
0
200
0
- 200
0
7# Jeremy WILSON Byford Bmx Club WA 820 32 788 788 164
0
150
0
- - - 168
32
- 132
0
- 174
0
8# Austin FORRESTER Bunbury Bmx Club WA 590 0 590 590 - - - - - - - 194
0
200
0
196
0
9# Jacob HEAL-BUCZAK Hills Bmx Club WA 380 0 380 380 - 192
0
- 188
0
- - - - - -
10# Ben PEPPER Westside Bmx Club WA 380 0 380 380 - - 192
0
188
0
- - - - - -
11# Joshua SWIATEK Karratha Bmx Club WA 374 0 374 374 192
0
182
0
- - - - - - - -
12# Thomas RUBERY Hills Bmx Club WA 306 0 306 306 132
0
174
0
- - - - - - - -
13# Macrae AKROYD Eastern Goldfields Bmx Club WA 216 32 184 184 - - - - - 184
32
- - - -
14# Bailey JOKIC Byford BMX Club WA 188 0 188 188 - - - - - - - - - 188
0
15# Jett SMITH Southside Bmx Club WA 130 0 130 130 - - - - - - - 130
0
- -
16# Logan PRATT Cockburn Bmx Club WA 42 0 42 42 - - - - 42
0
- - - - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 4, 6-7 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

13-15 Girls Voucher 10 Riders 2 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
S/D
2
Hill
3
Wann
4
Bunb
5
C/Bu
6
E/G
7
Man
8
S/S
9
Rock
10
B/F
1 Hayley HUGHES Rockingham Bmx Club WA 1580 32 1548 1720 172
0
- 194
0
200
0
194
0
184
32
186
0
198
0
194
0
198
0
2 Felicity MANN Wanneroo Bmx Club WA 1570 32 1538 1860 176
0
200
0
188
0
188
0
184
0
200
32
192
0
146
0
194
0
192
0
3# Alicia JOKIC Byford BMX Club WA 1184 32 1152 1152 190
0
- 188
0
188
0
196
0
192
32
198
0
- - -
4# Alyssa SKIDMORE Hills Bmx Club WA 1046 0 1046 1046 162
0
- - - 178
0
- 172
0
178
0
176
0
180
0
5# Myah SMITH Wanneroo Bmx Club WA 352 0 352 352 - 176
0
176
0
- - - - - - -
6# Chante HAYES Tom Price Bmx Club WA 322 0 322 322 158
0
- 164
0
- - - - - - -
7# Saffron WOODS Southside Bmx Club WA 318 0 318 318 148
0
- 170
0
- - - - - - -
8# Shantelle REA Southern Districts BMX Club WA 200 0 200 200 200
0
- - - - - - - - -
9# Isabella IERACE Southside Bmx Club WA 170 0 170 170 170
0
- - - - - - - - -
10# Tamsyn BARNES Hills Bmx Club WA 168 0 168 168 - - - - 168
0
- - - - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 4, 6-7 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

13-15 Boys Voucher 27 Riders 9 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
S/D
2
Hill
3
Wann
4
Bunb
5
C/Bu
6
E/G
7
Man
8
S/S
9
Rock
10
B/F
1 Joshua SMARTT Rockingham BMX Club WA 1606 0 1606 1748 194
0
242
0
196
0
200
0
192
0
- 186
0
142
0
196
0
200
0
2 Jayden KEOGH Southside Bmx Club WA 1572 32 1540 1540 180
0
244
0
172
0
- - 194
32
178
0
196
0
184
0
192
0
3 Kobe BARNES Byford Bmx Club WA 1472 32 1440 1440 - 180
0
174
0
182
0
188
0
184
32
- 172
0
174
0
186
0
4 Regan LOTHIAN Southern Districts BMX Club WA 1454 0 1454 1580 180
0
224
0
176
0
170
0
180
0
- 126
0
170
0
174
0
180
0
5 Alec EDWARDES Wanneroo BMX Club WA 1452 32 1420 1420 176
0
- 182
0
188
0
178
0
196
32
122
0
186
0
192
0
-
6 Dylan RUSH Bunbury Bmx Club WA 1238 32 1206 1410 126
0
126
0
126
0
184
0
182
0
86
32
118
0
120
0
172
0
170
0
7 Toby HOWE Bunbury Bmx Club WA 1082 32 1050 1050 - 124
0
122
0
170
0
- 132
32
172
0
118
0
44
0
168
0
8 Cory CROMBIE Bunbury Bmx Club WA 990 32 958 1000 122
0
120
0
120
0
120
0
- 134
32
114
0
114
0
114
0
42
0
9 Tiarnan VAN OSCH Hills Bmx Club WA 944 32 912 954 - 172
0
120
0
122
0
120
0
46
32
42
0
170
0
120
0
42
0
10# Corey TAYLOR Woorree Park Bmx Club WA 1422 32 1390 1390 - - 200
0
196
0
200
0
198
32
200
0
198
0
198
0
-
11# Mathew JEBB Hills Bmx Club WA 864 0 864 864 - 170
0
- - 132
0
- 126
0
128
0
126
0
182
0
12# Ryan DARCY Woorree Park Bmx Club WA 828 0 828 828 194
0
238
0
182
0
40
0
- - 174
0
- - -
13# Drew WARD Rockingham Bmx Club WA 806 0 806 806 42
0
188
0
184
0
180
0
48
0
- - 128
0
36
0
-
14# Blade CHERUBINO Rockingham Bmx Club WA 590 0 590 590 - - - - 40
0
- 184
0
- 176
0
190
0
15# Callum HANSEN Eastern Goldfields Bmx Club WA 508 32 476 476 - 172
0
- - - 184
32
- - 120
0
-
16# Niko PATTERSON Bunbury Bmx Club WA 480 0 480 480 - - - - - - 126
0
114
0
112
0
128
0
17# Christopher KING Mandurah Bmx Club Inc WA 470 0 470 470 170
0
90
0
- - 86
0
- - - 124
0
-
18# Lyndon WALKER Southside Bmx Club WA 462 0 462 462 128
0
124
0
- - 174
0
- 36
0
- - -
19# Taylor CAMPBELL Southside Bmx Club WA 462 0 462 462 - 222
0
122
0
118
0
- - - - - -
20# Ben O'LOUGHLIN Cockburn Bmx Club WA 450 0 450 450 200
0
250
0
- - - - - - - -
21# Kye MUNDAY Bunbury Bmx Club WA 334 0 334 334 - - - - - - 142
0
192
0
- -
22# Jared JOHNSTON Southside Bmx Club WA 252 0 252 252 172
0
- - - - - - 80
0
- -
=23# Anthony VADALA Hedland Bmx Club WA 244 0 244 244 - 84
0
40
0
120
0
- - - - - -
=23# Mitchell HARRIS Bunbury Bmx Club WA 244 0 244 244 - - - 126
0
118
0
- - - - -
25# Regan WARD Cockburn Bmx Club WA 220 0 220 220 - 220
0
- - - - - - - -
26# Kye HEELAN Westside Bmx Club WA 178 0 178 178 - - - - - - 178
0
- - -
27# Oscar WATTS Rockingham Bmx Club WA 78 0 78 78 - 78
0
- - - - - - - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 4, 6-7 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

5 and Under Sprocket Boys 25 Riders 2 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
S/D
2
Hill
3
Wann
4
Bunb
5
C/Bu
6
E/G
7
Man
8
S/S
9
Rock
10
B/F
- Brody GARRIGAN Bunbury Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
32
0
0
0
0
0
0
0
0
- Logan DALLY Rockingham Bmx Club WA 0 0 0 0 - 0
0
0
0
0
0
0
0
- 0
0
0
0
0
0
0
0
-# Jamie MCNAB Southside Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
0
0
- - 0
0
- - - - -
-# Kaden CLEMENT Cockburn Bmx Club WA 0 0 0 0 - 0
0
0
0
- 0
0
- - - - -
-# Callum FAHY Hills Bmx Club WA 0 0 0 0 - 0
0
- - - - - - - -
-# Dion HOTHERSALL Southern Districts BMX Club WA 0 0 0 0 - 0
0
- - - - - - - -
-# Jacob STEGENGA Wanneroo Bmx Club WA 0 0 0 0 - 0
0
0
0
- - - 0
0
0
0
0
0
-
-# Taj DAVIES Westside Bmx Club WA 0 0 0 0 - - 0
0
- - - - - - -
-# Angus LEWIS Southside BMX Club WA 0 0 0 0 - - 0
0
- 0
0
- 0
0
- 0
0
-
-# Quinn VAN HEEK Wanneroo Bmx Club WA 0 0 0 0 - - 0
0
- - - - - - -
-# Kobe WOOD Southern Districts Bmx Club WA 0 0 0 0 - - 0
0
- 0
0
- - 0
0
0
0
0
0
-# Taj BLACK Bunbury Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - 0
0
- - 0
0
0
0
0
0
0
0
-# Lucas GREEN Bunbury Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - 0
0
- - - - 0
0
0
0
-# Denver LONGBOTTOM Bunbury Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - 0
0
- - 0
0
0
0
0
0
0
0
-# Harry MORRIS Rockingham Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - 0
0
0
0
- - 0
0
0
0
0
0
-# Balian PERMAN Mandurah Bmx Club Inc WA 0 0 0 0 - - - 0
0
0
0
- 0
0
0
0
0
0
0
0
-# Ellyse HARVEY Mandurah Bmx Club Inc WA 0 0 0 0 - - - - - 0
32
- - - -
-# Leroy MCKENZIE Eastern Goldfields Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - 0
32
- - - -
-# Kai ROWELL Woorree Park Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - 0
0
- - -
-# Chloe CURREY Westside Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - 0
0
- -
-# Declan GALE Southside Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - 0
0
- -
-# Miles GOLDSTONE Southside Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - 0
0
- -
-# Beau PETERSEN Byford Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - - - 0
0
-# Noah PHILLIPS Hills BMX Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - - - 0
0
-# Deegan VASSILIOU Westside Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - - - 0
0

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 4, 6-7 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

6 Sprocket Boys 34 Riders 8 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
S/D
2
Hill
3
Wann
4
Bunb
5
C/Bu
6
E/G
7
Man
8
S/S
9
Rock
10
B/F
- Lawson BAILEY Wanneroo Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
- 0
0
0
0
0
0
0
0
- Gryffin HOOPER Mandurah Bmx Club Inc WA 0 0 0 0 0
0
- 0
0
0
0
0
0
- 0
0
0
0
0
0
0
0
- Jake MURRAY Cockburn Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
32
0
0
0
0
0
0
0
0
- Jake POAT Westside Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
0
0
- - 0
0
0
32
0
0
0
0
0
0
0
0
- Jayden TROTT Eastern Goldfields Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
- 0
0
0
0
0
0
0
32
- 0
0
0
0
0
0
- Travis WILKINS Mandurah Bmx Club Inc WA 0 0 0 0 0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
32
0
0
0
0
0
0
0
0
- Lachlan WILLIAMS Westside Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
32
0
0
0
0
0
0
0
0
- Cody STEEL Southside Bmx Club WA 0 0 0 0 - 0
0
0
0
0
0
0
0
0
32
0
0
0
0
0
0
0
0
-# Axl GALLIE Woorree Park Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
- 0
0
- - - - - - 0
0
-# Jack MALONE Mandurah Bmx Club Inc WA 0 0 0 0 0
0
- - - 0
0
- - - 0
0
0
0
-# Zac MCDONALD Byford Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
- - - 0
0
- 0
0
0
0
- 0
0
-# Tait MOSS Mandurah Bmx Club Inc WA 0 0 0 0 0
0
- - - - - - - - -
-# Jaxxon SPENCER Byford Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
- - 0
0
0
0
-
-# Max BROWN Hills BMX Club WA 0 0 0 0 - 0
0
0
0
0
0
0
0
- - - 0
0
-
-# Seth MEKINS Wanneroo Bmx Club WA 0 0 0 0 - 0
0
0
0
- - - - - - -
-# Cooper BOWDEN Byford Bmx Club WA 0 0 0 0 - - 0
0
0
0
0
0
- 0
0
0
0
0
0
0
0
-# Fletcher CLARK Wanneroo Bmx Club WA 0 0 0 0 - - 0
0
- - - - - - -
-# Cooper OSBORNE-MAXWELL Wanneroo Bmx Club WA 0 0 0 0 - - 0
0
- - - - - - -
-# Boden NEWBOULT Southside BMX Club WA 0 0 0 0 - - - - 0
0
- - - - -
-# Morgan NIELSEN Mandurah Bmx Club Inc WA 0 0 0 0 - - - - 0
0
- - - - 0
0
-# Kobe TAYLOR Cockburn Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - 0
0
- - 0
0
- -
-# Tay DALLACHY Eastern Goldfields Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - 0
32
- - - -
-# Sam DUINKER Eastern Goldfields BMX Club WA 0 0 0 0 - - - - - 0
32
- - - -
-# Seth HANSEN Eastern Goldfields Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - 0
32
- - - -
-# Darcy HUNTER Eastern Goldfields Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - 0
32
- - - -
-# Joshua CLIFFE Southern Districts Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - 0
0
0
0
0
0
0
0
-# Dylan MARONEY Mandurah Bmx Club Inc WA 0 0 0 0 - - - - - - 0
0
- - -
-# Sam NOTTLE Mandurah Bmx Club Inc WA 0 0 0 0 - - - - - - 0
0
- - -
-# Jeremy COLLIS Southside Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - 0
0
- -
-# Tye MAHER Cockburn Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - 0
0
- -
-# Tremaine ROBERTS Southern Districts Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - - 0
0
-
-# Jacob BALFOUR Byford Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - - - 0
0
-# Jayden NAUMCHEVSKI Westside BMX Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - - - 0
0
-# Jason ROWE Byford Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - - - 0
0

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 4, 6-7 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

7 Sprocket Boys 54 Riders 14 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
S/D
2
Hill
3
Wann
4
Bunb
5
C/Bu
6
E/G
7
Man
8
S/S
9
Rock
10
B/F
- Hudson BAILEY Wanneroo Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
- 0
0
0
0
0
0
0
0
- Cooper DUNLOP Rockingham Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
- 0
0
0
0
0
0
- 0
0
0
0
0
0
0
0
- Blake GIBBS Byford Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
32
0
0
0
0
0
0
0
0
- Jack JONES Southside Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
0
0
0
0
- 0
0
0
32
0
0
0
0
0
0
0
0
- Edward MCILLREE Bunbury Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
0
0
- 0
0
0
0
- 0
0
0
0
0
0
0
0
- Blake MURRAY Cockburn Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
- 0
0
0
0
- 0
0
- Rhys NEWMAN Mandurah Bmx Club Inc WA 0 0 0 0 0
0
- 0
0
0
0
0
0
0
32
- 0
0
0
0
0
0
- Zane RATAJCZAK Wanneroo Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
- 0
0
0
0
0
0
0
0
- Jaxon RICHARDS Southside Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
32
- 0
0
0
0
0
0
- Lochlan STRAKER Wanneroo Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
32
0
0
0
0
0
0
0
0
- Merrik TOCK Wanneroo Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
0
0
- 0
0
0
0
- 0
0
0
0
0
0
0
0
- Coby VAN DE VELDE Westside Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
32
- 0
0
- 0
0
- Diezel WALSH Rockingham Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
32
- - 0
0
0
0
- Ayden BRACHE Hills Bmx Club WA 0 0 0 0 - 0
0
0
0
- 0
0
0
32
0
0
0
0
0
0
0
0
-# Saul BAILEY Cockburn Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
- 0
0
0
0
0
0
- 0
0
0
0
- 0
0
-# Reece BEENHAM Southern Districts Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
- - - - - - - - -
-# Mitchell BUCKLAND Southside Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
0
0
- - 0
0
- - - - -
-# Michael CONSOLO Wanneroo Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
- - - - -
-# Boston LOGAN Northam Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
- 0
0
- - - - - - -
-# Ashe MACDONALD Southside Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
- 0
0
0
0
0
0
- 0
0
0
0
- -
-# Deegan MARTIN Cockburn Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
0
0
0
0
- 0
0
- - - - -
-# Ashton SALMON Byford BMX Club WA 0 0 0 0 0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
32
0
0
- - -
-# Loxley SHAW Cockburn Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
- 0
0
- 0
0
- 0
0
- 0
0
0
0
-# Izaak SMITH Wanneroo Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
- 0
0
- - - - - - -
-# Deegan WOOD Southern Districts Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
0
0
0
0
- 0
0
- - 0
0
0
0
0
0
-# Rhys FAHY Hills Bmx Club WA 0 0 0 0 - 0
0
- - - - - - - -
-# Elijah FALCONBRIDGE Hills Bmx Club WA 0 0 0 0 - 0
0
- - - - - - - -
-# Simon HUEGE DE SERVILLE Hills BMX Club WA 0 0 0 0 - 0
0
- - - - - - - -
-# Lochlan DAVIES Westside Bmx Club WA 0 0 0 0 - - 0
0
- - - - - - -
-# Brayden ERCEG Wanneroo Bmx Club WA 0 0 0 0 - - 0
0
- - - 0
0
- - -
-# Hunter KERR Wanneroo Bmx Club WA 0 0 0 0 - - 0
0
0
0
- - - - - -
-# Jamie MOSS Wanneroo Bmx Club WA 0 0 0 0 - - 0
0
- - - - - 0
0
-
-# Jake WELHAN Wanneroo Bmx Club WA 0 0 0 0 - - 0
0
- - - - - - -
-# Isaac BLACKA Cockburn Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - 0
0
0
0
0
32
0
0
0
0
- -
-# Riley BOTHA Byford Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - 0
0
- - - - 0
0
0
0
-# Dylan LIGHTFOOT Southern Districts Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - 0
0
0
0
- - 0
0
0
0
-
-# Jake LIGHTFOOT Southern Districts Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - 0
0
0
0
- - - - -
-# Daniel BURTON Mandurah Bmx Club Inc WA 0 0 0 0 - - - - 0
0
- 0
0
- 0
0
0
0
-# Bray AKROYD Eastern Goldfields Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - 0
32
- - - -
-# Lincoln AUE Eastern Goldfields Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - 0
32
- - - -
-# Oscar BRENSSELL Eastern Goldfields Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - 0
32
- - - -
-# Nicholas WILKIN Southside Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - 0
32
0
0
- - -
-# Oliver HOGAN Southside Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - 0
0
0
0
0
0
0
0
-# Kian BARNES Hills Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - 0
0
- -
-# James BROWN Southside Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - 0
0
- -
-# William CURREY Westside Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - 0
0
- -
-# Wade LANSLEY Southside Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - 0
0
- -
-# Ryder VANDERLAAN Rockingham Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - 0
0
0
0
-
-# Blake WHITE Bunbury Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - 0
0
0
0
0
0
-# Jake HOLDEN Rockingham BMX Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - - 0
0
-
-# Cody SMARTT Rockingham Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - - 0
0
-
-# Tyler HALLIGAN Byford Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - - - 0
0
-# Shay POMFRET Northam Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - - - 0
0
-# Hannah SEPAROVICH Cockburn BMX Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - - - 0
0

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 4, 6-7 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

Sprocket Girls 29 Riders 2 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
S/D
2
Hill
3
Wann
4
Bunb
5
C/Bu
6
E/G
7
Man
8
S/S
9
Rock
10
B/F
- Aimee-Grace BARTELS Westside Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
- 0
0
0
0
0
0
0
0
- Indi HARRISON Mandurah BMX Club inc WA 0 0 0 0 0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
- 0
0
0
0
0
0
0
0
-# Molly BETTERIDGE Eastern Goldfields Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
- - - 0
0
0
32
- - - 0
0
-# Isabella EDWARDS Byford Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
- - - 0
0
- 0
0
- - 0
0
-# Jessica MCNAB Southside Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
0
0
- - - - 0
0
0
0
- -
-# Ellie-Jay SILVER Mandurah Bmx Club Inc WA 0 0 0 0 0
0
- - 0
0
- - 0
0
- - -
-# Ashlyn WALKER Southside Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
0
0
- - - - - - - -
-# Alana GLENISTER Southside BMX Club WA 0 0 0 0 - 0
0
- - - - - 0
0
- -
-# Taylah SUMMERS Byford BMX Club WA 0 0 0 0 - 0
0
0
0
0
0
- 0
32
- - - -
-# Heidi DARCY Woorree Park Bmx Club WA 0 0 0 0 - - 0
0
- 0
0
- - 0
0
- -
-# Lillyanna LAGDEN Byford BMX Club WA 0 0 0 0 - - 0
0
0
0
0
0
- - - - 0
0
-# Hannah SHEPHARD Wanneroo Bmx Club WA 0 0 0 0 - - 0
0
- - - - - - -
-# Ruby-Rose WILLIAMSON Byford Bmx Club WA 0 0 0 0 - - 0
0
- - - - 0
0
- 0
0
-# Maddie BONE Bunbury Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - 0
0
- - - - - 0
0
-# Sahara WEST Mandurah Bmx Club Inc WA 0 0 0 0 - - - 0
0
- - 0
0
- - -
-# Neave KNIGHT Rockingham Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - 0
0
- - 0
0
0
0
0
0
-# Chloe MCILLREE Bunbury Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - 0
0
- 0
0
0
0
0
0
0
0
-# Alyisha ROSER Hills Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - 0
0
- - - - -
-# Ziva CASEY Eastern Goldfields Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - 0
32
- - - -
-# Mena BANKS Southside Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - 0
0
0
0
- -
-# Bonnie CUNNINGHAM Mandurah Bmx Club Inc WA 0 0 0 0 - - - - - - 0
0
0
0
0
0
0
0
-# Ellyse HARVEY Mandurah Bmx Club Inc WA 0 0 0 0 - - - - - - 0
0
0
0
0
0
0
0
-# Rachel RUSSELL Southern Districts Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - 0
0
0
0
0
0
0
0
-# Emily TAYLOR Karratha BMX Club WA 0 0 0 0 - - - - - - 0
0
- - -
-# Kaley ELLIS Hills BMX Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - 0
0
0
0
0
0
-# Kaydence MARSHALL Southern Districts Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - 0
0
0
0
0
0
-# Taylah RECKERS Byford Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - - 0
0
0
0
-# Hannah SEPAROVICH Cockburn BMX Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - - 0
0
-
-# Matilda BYNG Wanneroo Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - - - 0
0

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 4, 6-7 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

8-10 Boys Cruiser 16 Riders 9 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
S/D
2
Hill
3
Wann
4
Bunb
5
C/Bu
6
E/G
7
Man
8
S/S
9
Rock
10
B/F
1 Dylan ANDREWS Hills Bmx Club WA 1618 32 1586 1586 200
0
200
0
- 200
0
200
0
196
32
190
0
200
0
200
0
-
2 Brock PULJAR Hills Bmx Club WA 1578 32 1546 1730 196
0
190
0
192
0
194
0
190
0
196
32
198
0
190
0
- 184
0
3 Koby RATAJCZAK Wanneroo BMX Club WA 1534 0 1534 1712 190
0
178
0
198
0
190
0
194
0
- 190
0
192
0
184
0
196
0
4 Beau MURRAY Southside Bmx Club WA 1508 32 1476 1824 186
0
172
0
180
0
176
0
184
0
182
32
180
0
190
0
182
0
192
0
5 Adam WATERMAN Byford BMX Club WA 1422 32 1390 1674 174
0
156
0
168
0
172
0
180
0
172
32
128
0
178
0
166
0
180
0
6 Calvin MOYLAN Wanneroo Bmx Club WA 1410 0 1410 1410 138
0
176
0
184
0
190
0
182
0
- 188
0
- 184
0
168
0
7 Cooper MORROW Byford Bmx Club WA 1382 32 1350 1350 - - 180
0
174
0
128
0
174
32
172
0
168
0
194
0
160
0
8 Blake PRIMROSE Hills Bmx Club WA 1326 0 1326 1326 168
0
160
0
168
0
126
0
172
0
- 172
0
178
0
182
0
-
9 Jaxon GARRIGAN Bunbury Bmx Club WA 1118 32 1086 1086 88
0
144
0
124
0
124
0
168
0
160
32
126
0
0
0
0
0
152
0
10# Asher JAMES Southside Bmx Club WA 354 0 354 354 - - - - - - - 176
0
178
0
-
11# Darcy ROBINSON Wanneroo Bmx Club WA 198 0 198 198 - - 198
0
- - - - - - -
12# Lucas ANDREWS Hills BMX Club WA 180 0 180 180 - - - - - - 180
0
- - -
13# Cooper THOMPSON Bunbury BMX Club WA 176 0 176 176 - - - 176
0
- - - - - -
14# Harley SHEPHARD Wanneroo Bmx Club WA 172 0 172 172 172
0
- - - - - - - - -
15# Jayden GARRIGAN Bunbury Bmx Club WA 166 0 166 166 - - 124
0
42
0
- - - - - -
16# Brock COLVIN Wanneroo Bmx Club WA 88 0 88 88 - - 88
0
- - - - 0
0
- -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 4, 6-7 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

11-12 Boys Cruiser 15 Riders 7 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
S/D
2
Hill
3
Wann
4
Bunb
5
C/Bu
6
E/G
7
Man
8
S/S
9
Rock
10
B/F
1 Jay ALLAN Hills Bmx Club WA 1620 32 1588 1974 194
0
198
0
196
0
194
0
200
0
200
32
200
0
192
0
200
0
200
0
2 Bailey JOKIC Byford BMX Club WA 1526 32 1494 1494 194
0
182
0
- 188
0
176
0
192
32
186
0
184
0
192
0
-
3 Kaden MAPSTONE Southside Bmx Club WA 1510 0 1510 1690 186
0
180
0
186
0
182
0
188
0
- 190
0
196
0
190
0
192
0
4 Cooper HISCOX Southside Bmx Club WA 1472 32 1440 1606 166
0
174
0
182
0
172
0
180
0
176
32
184
0
182
0
190
0
-
5 James TROTT Eastern Goldfields Bmx Club WA 1426 32 1394 1394 162
0
- 172
0
170
0
174
0
176
32
- 180
0
178
0
182
0
6 George BOEG Eastern Goldfields Bmx Club WA 1418 32 1386 1386 - 172
0
176
0
168
0
168
0
176
32
174
0
- 174
0
178
0
7 Shayla WINWOOD Byford Bmx Club WA 1248 32 1216 1456 114
0
128
0
166
0
128
0
126
0
160
32
170
0
130
0
166
0
168
0
8# Samuel THORPE Wanneroo Bmx Club WA 970 0 970 970 - 188
0
198
0
198
0
192
0
- - 194
0
- -
9# Austin FORRESTER Bunbury Bmx Club WA 962 0 962 962 - 186
0
194
0
194
0
192
0
- 196
0
- - -
10# Jack ANDREWS Byford Bmx Club WA 880 0 880 880 - - - 122
0
126
0
- 170
0
174
0
128
0
160
0
11# Jessica WALLACE Southside Bmx Club WA 686 0 686 686 - - 128
0
120
0
120
0
- - 166
0
- 152
0
12# Jacob GODDARD Westside Bmx Club WA 358 0 358 358 178
0
- - - - - - - 180
0
-
13# Kara HARRISON Mandurah BMX Club inc WA 292 0 292 292 - - - 128
0
122
0
- 42
0
- - -
14# Jordan CALLUM Southside Bmx Club WA 190 0 190 190 - 190
0
- - - - - - - -
-# Jandre VAN STADEN Woorree Park Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - 0
0
- -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 4, 6-7 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

13-14 Boys Cruiser 10 Riders 7 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
S/D
2
Hill
3
Wann
4
Bunb
5
C/Bu
6
E/G
7
Man
8
S/S
9
Rock
10
B/F
1 Dylan CALLUM Southside Bmx Club WA 1630 32 1598 1698 200
0
200
0
198
0
200
0
100
0
200
32
200
0
200
0
200
0
-
2 Jayden MIDDLETON-GEPP Wanneroo Bmx Club WA 1564 32 1532 1720 190
0
192
0
194
0
188
0
192
0
192
32
190
0
190
0
192
0
-
3 Cooper MAPSTONE Southside Bmx Club WA 1492 0 1492 1492 182
0
- 182
0
188
0
190
0
- 186
0
182
0
182
0
200
0
4 Thomas POOLE Karratha Bmx Club WA 1370 32 1338 1338 178
0
182
0
178
0
- 174
0
184
32
176
0
124
0
- 142
0
5 Blake WINWOOD Byford Bmx Club WA 1364 32 1332 1478 170
0
- 152
0
168
0
162
0
176
32
168
0
146
0
164
0
172
0
6 Charlotte GARRIGAN Bunbury Bmx Club WA 1234 32 1202 1242 164
0
184
0
160
0
40
0
40
0
168
32
- 156
0
154
0
176
0
7 Kate TAYLOR Southside Bmx Club WA 1206 0 1206 1206 126
0
178
0
168
0
176
0
- - 40
0
162
0
168
0
188
0
8# Josh COULSON Wanneroo Bmx Club WA 314 0 314 314 - - - - - - - 180
0
134
0
-
9# Taylor CAMPBELL Southside Bmx Club WA 252 32 220 220 - - - - 180
0
40
32
- - - -
10# Jayden STRAWBRIDGE Cockburn Bmx Club WA 128 0 128 128 128
0
- - - - - - - - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 4, 6-7 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

18+ Mens Cruiser 31 Riders 8 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
S/D
2
Hill
3
Wann
4
Bunb
5
C/Bu
6
E/G
7
Man
8
S/S
9
Rock
10
B/F
1 Hayden COOKE Hills Bmx Club WA 1604 32 1572 1572 200
0
196
0
194
0
200
0
198
0
200
32
192
0
192
0
- -
2 Nathan HANNA Hills Bmx Club WA 1550 32 1518 1874 186
0
182
0
182
0
192
0
174
0
192
32
188
0
190
0
188
0
200
0
3 Murray NOTTAGE Southside Bmx Club WA 1464 0 1464 1464 172
0
168
0
182
0
186
0
182
0
- 184
0
0
0
192
0
198
0
4 Brayden COLLEDGE Rockingham Bmx Club WA 1408 0 1408 1408 186
0
130
0
- 174
0
184
0
- 176
0
182
0
188
0
188
0
5 Caleb LONG Woorree Park Bmx Club WA 1338 0 1338 1338 196
0
192
0
196
0
180
0
- - 196
0
148
0
188
0
42
0
6 Craig HERRMANN Bunbury Bmx Club WA 1322 32 1290 1534 168
0
122
0
128
0
168
0
128
0
182
32
168
0
122
0
172
0
176
0
7 Damien WATERMAN Byford BMX Club WA 1272 32 1240 1478 118
0
120
0
124
0
122
0
124
0
182
32
172
0
166
0
178
0
172
0
8 Bethany STONE Bunbury Bmx Club WA 1208 32 1176 1292 - 192
0
118
0
122
0
116
0
172
32
122
0
118
0
168
0
164
0
9# Paul THORPE Wanneroo Bmx Club WA 952 0 952 952 - 178
0
198
0
194
0
188
0
- - 194
0
- -
10# Russel BIRD Hills Bmx Club WA 922 32 890 890 128
0
182
0
180
0
174
0
182
0
44
32
- - - -
11# Dean BAILEY Wanneroo Bmx Club WA 792 0 792 792 174
0
124
0
172
0
116
0
168
0
- 38
0
- - -
12# Malcolm YEARDLEY Hills BMX Club WA 782 32 750 750 - 170
0
- - 194
0
188
32
- - 198
0
-
13# Faye RATAJCZAK Wanneroo Bmx Club WA 634 0 634 634 112
0
176
0
114
0
112
0
- - - 120
0
- -
14# Kieran WINWOOD Byford Bmx Club WA 550 32 518 518 - - - - - 170
32
40
0
126
0
- 182
0
15# Jason PALMER Bunbury Bmx Club WA 550 0 550 550 - - - 124
0
122
0
- 126
0
178
0
- -
16# David RAPLEY Westside Bmx Club WA 482 0 482 482 - 112
0
- - 118
0
- - 124
0
- 128
0
17# Sianel DARCY Woorree Park Bmx Club WA 430 0 430 430 - 120
0
- 122
0
- - - - - 188
0
18# Craig RENDELL Southern Districts BMX Club WA 344 32 312 312 - - - - - 184
32
128
0
- - -
19# Giuseppe TERRANOVA Hills Bmx Club WA 328 0 328 328 126
0
- 166
0
36
0
- - - - - -
=20# Leighton PRATT Cockburn Bmx Club WA 232 0 232 232 120
0
112
0
- - - - - - - -
=20# Nathan MENZIES Bunbury Bmx Club WA 232 0 232 232 - - 118
0
114
0
- - - - - -
22# Mark COSTA Westside Bmx Club WA 198 0 198 198 78
0
- 120
0
- - - - - - -
=23# Nathaniel PURSER Hills Bmx Club WA 192 0 192 192 - 192
0
- - - - - 0
0
- -
=23# Wesley HILL Wanneroo Bmx Club WA 192 0 192 192 - - - - - - 192
0
- - -
25# Jason STANTON Westside Bmx Club WA 176 0 176 176 176
0
- - - - - - - - -
26# Michael HARPER Southside Bmx Club WA 174 0 174 174 - - - - - - - 174
0
- -
27# Corona BECKMAN Wanneroo BMX Club WA 168 0 168 168 - - - - - - - - 84
0
84
0
28# Andrew MORRISON Byford BMX Club WA 122 0 122 122 - - - - - - - - - 122
0
29# Ewan MCNAB Southside Bmx Club WA 118 0 118 118 118
0
- - - - - - - - -
30# Ross CLARK Southside BMX Club WA 78 0 78 78 78
0
- - - - - - - - -
-# Scott BROWN Mandurah Bmx Club Inc WA 0 0 0 0 - 0
0
- - - - - - - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 4, 6-7 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

17+ Women 17 Riders 4 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
S/D
2
Hill
3
Wann
4
Bunb
5
C/Bu
6
E/G
7
Man
8
S/S
9
Rock
10
B/F
1 Corona BECKMAN Wanneroo Bmx Club WA 1542 32 1510 1688 196
0
- 192
0
188
0
180
0
178
32
188
0
182
0
190
0
194
0
2 Bethany STONE Bunbury Bmx Club WA 1378 32 1346 1468 - 172
0
178
0
178
0
172
0
168
32
168
0
130
0
122
0
180
0
3 Faye RATAJCZAK Wanneroo Bmx Club WA 1134 0 1134 1252 174
0
126
0
174
0
168
0
122
0
- 124
0
120
0
118
0
126
0
4 Gillian BAILEY Cockburn Bmx Club WA 1104 0 1104 1104 182
0
- 126
0
126
0
124
0
- 130
0
168
0
120
0
128
0
5# Michelle NEWPORT Mandurah Bmx Club Inc WA 896 0 896 896 200
0
- - - - - 178
0
172
0
172
0
174
0
6# Anastacia CROOK-SIMS Southern Districts Bmx Club WA 830 0 830 830 - 182
0
180
0
172
0
126
0
- 170
0
- - -
7# Kiara COOKE Hills Bmx Club WA 824 32 792 792 174
0
168
0
168
0
- - 160
32
122
0
- - -
8# Catherine SLOAN Southern Districts Bmx Club WA 756 0 756 756 - 190
0
194
0
- 182
0
- - 190
0
- -
9# Jade HANSEN Eastern Goldfields Bmx Club WA 694 0 694 694 - 194
0
- 200
0
- - - 150
0
150
0
-
10# Justine SHORT Southside Bmx Club WA 674 0 674 674 - - - - 178
0
- 178
0
134
0
184
0
-
11# Kizzy Anne WADDELL Westside Bmx Club WA 650 0 650 650 50
0
- 200
0
- 200
0
- 200
0
- - -
12# Lisa HANSEN Eastern Goldfields Bmx Club WA 396 32 364 364 - - - - - 192
32
- - 172
0
-
13# Storm MACKENZIE Hills Bmx Club WA 302 0 302 302 176
0
- - - - - - - 126
0
-
14# Kylie SELKE Bunbury BMX Club WA 290 0 290 290 - - - - - - - - 120
0
170
0
15# Liesha SUNDERLAND Bunbury Bmx Club WA 186 0 186 186 - - - - - - - - - 186
0
16# Justine LANE Hills BMX Club WA 184 0 184 184 184
0
- - - - - - - - -
17# Amanda BARTELS Westside Bmx Club WA 176 0 176 176 176
0
- - - - - - - - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 4, 6-7 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

17-29 Men 35 Riders 9 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
S/D
2
Hill
3
Wann
4
Bunb
5
C/Bu
6
E/G
7
Man
8
S/S
9
Rock
10
B/F
1 Tyler VERSCHUREN Wanneroo BMX Club WA 1652 32 1620 1716 196
0
196
0
240
0
190
0
198
0
200
32
200
0
200
0
96
0
-
2 Hayden COOKE Hills BMX Club WA 1500 32 1468 1468 182
0
184
0
224
0
182
0
176
0
172
32
174
0
174
0
- -
3 Joshua COOKE Hills Bmx Club WA 1470 32 1438 1474 196
0
36
0
244
0
- 40
0
198
32
176
0
190
0
194
0
200
0
4 Caleb HADDON Hills Bmx Club WA 1470 32 1438 1696 170
0
128
0
226
0
168
0
172
0
130
32
172
0
174
0
168
0
188
0
5 Dylan BARWICK Cockburn Bmx Club WA 1332 32 1300 1300 196
0
182
0
- - 40
0
186
32
192
0
186
0
186
0
132
0
6 Caleb LONG Woorree Park Bmx Club WA 1236 0 1236 1236 176
0
176
0
182
0
178
0
- - 180
0
174
0
128
0
42
0
7 Mitchell GILL Hills Bmx Club WA 1008 0 1008 1008 124
0
124
0
172
0
40
0
126
0
- 122
0
124
0
0
0
176
0
8 Kieran WINWOOD Byford Bmx Club WA 872 32 840 878 120
0
108
0
122
0
122
0
122
0
80
32
40
0
38
0
- 126
0
9 Murray NOTTAGE Southside Bmx Club WA 698 0 698 698 80
0
76
0
170
0
40
0
78
0
- 84
0
0
0
126
0
44
0
10# Nathaniel PURSER Hills BMX Club WA 926 32 894 894 176
0
182
0
- 190
0
- 170
32
- 176
0
- -
11# Christofer ELLIS Hills Bmx Club WA 836 32 804 804 122
0
120
0
- - - 124
32
- 126
0
118
0
194
0
12# Jeremy ADAMS Southside Bmx Club WA 796 32 764 764 - - - - - 180
32
190
0
196
0
198
0
-
13# Matthew BROWN Eastern Goldfields Bmx Club WA 606 0 606 606 - - 238
0
- 182
0
- - - 186
0
-
14# Carter MIDDLETON Southside Bmx Club WA 584 0 584 584 38
0
170
0
128
0
82
0
166
0
- - - - -
15# Joel FLOWER Rockingham BMX Club WA 570 0 570 570 - - - 198
0
192
0
- - - 180
0
-
16# Damien BARWICK Cockburn BMX Club WA 544 0 544 544 172
0
122
0
- - 124
0
- - - 126
0
-
17# Daniel LAIRD Southern Districts Bmx Club WA 424 0 424 424 - - 238
0
- - - 186
0
- - -
18# Mitchell CLEMENTS Hills Bmx Club WA 394 32 362 362 - 184
0
- - - 178
32
- - - -
19# Tim MORES Rockingham BMX Club WA 384 0 384 384 - - - 192
0
192
0
- - - - -
20# Christopher LATHWELL Hills BMX Club WA 376 0 376 376 - 196
0
- - - - - - 180
0
-
21# Brandon EDNEY Hills Bmx Club WA 356 0 356 356 - 114
0
126
0
116
0
- - - - - -
22# Ben JOHNSON Bunbury Bmx Club WA 330 32 298 298 - - - 172
0
- 126
32
- - - -
23# Kaidan HIGHMAN Bunbury BMX Club WA 306 0 306 306 - - - 128
0
- - - - - 178
0
24# Owen BLAND Rockingham Bmx Club WA 274 32 242 242 - - - - - 116
32
126
0
- - -
25# Gregory HOLLOWAY Woorree Park Bmx Club WA 234 0 234 234 - - 234
0
- - - - - - -
26# Dane TAPP Wanneroo Bmx Club WA 224 0 224 224 - - 224
0
- - - - - - -
27# Jayden LISTER Hills Bmx Club WA 212 32 180 180 - - - - - 180
32
- - - -
28# Kyle GREEN Westside Bmx Club WA 192 0 192 192 - - - - 192
0
- - - - -
29# Anthony BROWN Byford BMX Club WA 184 0 184 184 - - - - - - - - - 184
0
30# Paul KERRISON Tom Price BMX Club WA 178 0 178 178 - - 178
0
- - - - - - -
31# Bryce LANE Hills Bmx Club WA 128 0 128 128 128
0
- - - - - - - - -
=32# Orlando HAY Hills Bmx Club WA 122 0 122 122 - - 122
0
- - - - - - -
=32# Jesse HEAD Hills Bmx Club WA 122 0 122 122 - - 122
0
- - - - - - -
34# Xavier RICE Mandurah Bmx Club Inc WA 120 0 120 120 - - - - - - - 120
0
- -
35# Reid CALLOW Bunbury BMX Club WA 84 0 84 84 - - 84
0
- - - - - - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 4, 6-7 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

8 Girls 12 Riders 9 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
S/D
2
Hill
3
Wann
4
Bunb
5
C/Bu
6
E/G
7
Man
8
S/S
9
Rock
10
B/F
1 Alyssa HOWAT Westside Bmx Club WA 1632 32 1600 1994 200
0
200
0
198
0
200
0
200
0
200
32
196
0
200
0
200
0
200
0
2 Maddison ALDERSEA Wanneroo Bmx Club WA 1584 32 1552 1934 198
0
190
0
196
0
194
0
192
0
192
32
192
0
192
0
196
0
192
0
3 Bella PANTALONE Mandurah Bmx Club Inc WA 1520 32 1488 1666 178
0
186
0
184
0
188
0
- 184
32
186
0
186
0
190
0
184
0
4 Iona MUIR Byford Bmx Club WA 1510 32 1478 1650 188
0
176
0
188
0
180
0
- 172
32
182
0
188
0
184
0
192
0
5 Amelia TICKELL Eastern Goldfields Bmx Club WA 1444 32 1412 1580 168
0
- 180
0
180
0
174
0
172
32
170
0
172
0
182
0
182
0
6 Ella PURSER Mandurah Bmx Club Inc WA 1422 0 1422 1422 190
0
168
0
180
0
178
0
184
0
- 200
0
142
0
- 180
0
7 Natalia IERACE Southside Bmx Club WA 1316 0 1316 1442 172
0
160
0
128
0
174
0
170
0
- 168
0
172
0
172
0
126
0
8 Samarah RAYNER Rockingham Bmx Club WA 1282 0 1282 1282 178
0
- 172
0
134
0
148
0
- 174
0
172
0
130
0
174
0
9 Imogen HAMILTON Byford Bmx Club WA 1150 0 1150 1272 126
0
152
0
130
0
170
0
154
0
- 124
0
128
0
166
0
122
0
10# Payton HERRON Woorree Park Bmx Club WA 766 32 734 734 - - - - 154
0
152
32
126
0
- 174
0
128
0
11# Tanyka COLVIN Wanneroo Bmx Club WA 592 0 592 592 - - 168
0
- - - - 130
0
130
0
164
0
12# Ella BURNS Eastern Goldfields Bmx Club WA 318 32 286 286 - - - - - 160
32
126
0
- - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 4, 6-7 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

8 Boys 58 Riders 18 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
S/D
2
Hill
3
Wann
4
Bunb
5
C/Bu
6
E/G
7
Man
8
S/S
9
Rock
10
B/F
1 Lucas ANDREWS Hills Bmx Club WA 1998 32 1966 2202 250
0
250
0
248
0
236
0
246
0
248
32
- 236
0
248
0
240
0
2 Cooper MORROW Byford Bmx Club WA 1992 32 1960 2426 246
0
236
0
246
0
230
0
244
0
244
32
248
0
242
0
242
0
248
0
3 Oliver WILLIAMS Westside Bmx Club WA 1948 32 1916 2276 242
0
248
0
242
0
240
0
246
0
236
32
178
0
220
0
182
0
242
0
4 Declan MCGHEE Rockingham Bmx Club WA 1914 0 1914 2094 222
0
180
0
228
0
234
0
244
0
- 244
0
248
0
244
0
250
0
5 Adam WATERMAN Byford BMX Club WA 1896 32 1864 2220 184
0
228
0
172
0
232
0
228
0
232
32
236
0
246
0
228
0
234
0
6 Cooper SALMON Byford Bmx Club WA 1824 32 1792 2150 182
0
220
0
226
0
240
0
226
0
224
32
238
0
190
0
228
0
176
0
7 Campbell WILSON Byford Bmx Club WA 1750 32 1718 1888 226
0
226
0
- 176
0
226
0
226
32
180
0
232
0
170
0
226
0
8 Matthew VAN DER DRAAI Hills Bmx Club WA 1688 32 1656 1656 - 182
0
230
0
174
0
228
0
184
32
236
0
184
0
238
0
-
9 Jarvis SHARP Byford BMX Club WA 1646 32 1614 1652 240
0
236
0
38
0
246
0
178
0
234
32
136
0
174
0
- 170
0
10 Mason EGAN Southside Bmx Club WA 1576 0 1576 1752 228
0
178
0
178
0
176
0
180
0
- 226
0
224
0
182
0
180
0
11 Kye SPENCE Bunbury Bmx Club WA 1462 32 1430 1644 132
0
180
0
214
0
172
0
84
0
182
32
168
0
218
0
164
0
130
0
12 Flynn EDWARDS Bunbury Bmx Club WA 1412 32 1380 1632 166
0
172
0
168
0
182
0
180
0
124
32
170
0
172
0
128
0
170
0
13 Brayden GREENE Mandurah Bmx Club Inc WA 1252 32 1220 1220 128
0
168
0
- 170
0
164
0
172
32
170
0
- 124
0
124
0
14 Ross MURRAY Cockburn Bmx Club WA 1156 32 1124 1326 170
0
174
0
122
0
118
0
84
0
162
32
118
0
126
0
128
0
124
0
15 Ronan LANDER Byford Bmx Club WA 1154 32 1122 1324 124
0
128
0
82
0
124
0
124
0
162
32
120
0
126
0
166
0
168
0
16 Izaak BRACHE Hills Bmx Club WA 1130 32 1098 1342 128
0
126
0
122
0
126
0
122
0
212
32
124
0
130
0
128
0
124
0
17 Jaxon GARRIGAN Bunbury Bmx Club WA 974 32 942 1170 124
0
112
0
116
0
116
0
118
0
116
32
118
0
118
0
116
0
116
0
18 Jamie MATTHEWMAN Woorree Park Bmx Club WA 952 0 952 952 84
0
110
0
112
0
120
0
168
0
- 124
0
- 116
0
118
0
19# Kacey HARVEY-HILL Wanneroo Bmx Club WA 1024 0 1024 1024 174
0
126
0
170
0
130
0
178
0
- 120
0
126
0
- -
20# Jai HOLLAND Rockingham Bmx Club WA 958 0 958 958 174
0
118
0
124
0
- 124
0
- 166
0
126
0
126
0
-
21# Hudson BIRD Wanneroo Bmx Club WA 948 32 916 916 178
0
168
0
128
0
170
0
76
0
160
32
36
0
- - 0
0
22# Tristan HALL Mandurah Bmx Club Inc WA 886 0 886 886 - 114
0
120
0
- 122
0
- 120
0
126
0
164
0
120
0
23# Meer JANI Cockburn Bmx Club WA 880 32 848 848 - - - 118
0
114
0
124
32
118
0
122
0
128
0
124
0
24# Dechlan LETCHFORD Byford Bmx Club WA 840 32 808 808 122
0
110
0
- - 116
0
114
32
114
0
0
0
116
0
116
0
25# Cruz BLACK Bunbury Bmx Club WA 728 0 728 728 - - - 126
0
- - 128
0
126
0
172
0
176
0
26# Brock SMITH Southern Districts Bmx Club WA 706 0 706 706 - 128
0
130
0
- - - 224
0
0
0
- 224
0
27# Jordan REINIKKA Westside Bmx Club WA 654 0 654 654 - - - - - - 86
0
176
0
214
0
178
0
28# Kayden MCNAMARA Byford Bmx Club WA 636 0 636 636 - 128
0
- 128
0
122
0
- - 136
0
- 122
0
29# Jaydan HOLMES Bunbury Bmx Club WA 594 0 594 594 - - - 230
0
- - - 184
0
- 180
0
30# Charlie MCNAB Southside Bmx Club WA 592 0 592 592 116
0
118
0
- 116
0
- - 116
0
126
0
- -
31# Harley SHEPHARD Wanneroo Bmx Club WA 544 0 544 544 126
0
178
0
240
0
- - - - - - -
32# Cruz LOISEL Mandurah Bmx Club Inc WA 538 0 538 538 - 124
0
- - - - 228
0
- 186
0
-
33# Brock WILLIAMSON Byford Bmx Club WA 524 0 524 524 - - 172
0
- - - - 136
0
- 216
0
34# Blake COLVIN Wanneroo Bmx Club WA 392 0 392 392 - - 118
0
- - - - 38
0
118
0
118
0
35# Jarrod PATTERSON Wanneroo Bmx Club WA 356 0 356 356 - - 176
0
- - - 180
0
- - -
36# Nathan MAY Rockingham Bmx Club WA 352 0 352 352 - - 116
0
- - - - 118
0
118
0
-
37# Casey ROSSINI Cockburn Bmx Club WA 324 0 324 324 - - - - 80
0
- - 120
0
124
0
-
38# Taj MARSHALL Wanneroo Bmx Club WA 308 0 308 308 - - 176
0
- - - - 132
0
- -
39# Oliver GANNAWAY-HUGHES Cockburn Bmx Club WA 260 0 260 260 - - - - 86
0
- - 174
0
- -
40# Chase TAYLOR Cockburn Bmx Club WA 254 0 254 254 - - - - 86
0
- - 168
0
- -
41# Riley RENNIE Mandurah Bmx Club Inc WA 216 0 216 216 - - - - - - - - 216
0
-
42# Zhy DALLACHY Eastern Goldfields Bmx Club WA 202 32 170 170 - - - - - 170
32
- - - -
43# Joshua CAREY Mandurah Bmx Club Inc WA 200 0 200 200 120
0
80
0
- - - - - - - -
44# Cameron MARTIN Eastern Goldfields Bmx Club WA 196 32 164 164 - - - - - 164
32
- - - -
45# Ryan BELL Rockingham Bmx Club WA 192 0 192 192 - 114
0
- 78
0
- - - - - -
46# Maison RUSSELL Wanneroo Bmx Club WA 174 0 174 174 - - 174
0
- - - - - - -
47# James WALLACE Hedland Bmx Club WA 172 0 172 172 - - - - 172
0
- - - - -
48# Jamie HARRISON Bunbury Bmx Club WA 168 0 168 168 - - - 168
0
- - - - - -
49# Seth MOSS Mandurah Bmx Club Inc WA 164 0 164 164 164
0
- - - - - - - - -
50# Sean SMITH Westside BMX Club WA 128 0 128 128 128
0
- - - - - - - - -
=51# Fraser CLARK Wanneroo Bmx Club WA 126 0 126 126 - - 126
0
- - - - - - -
=51# Alexander NOWOTNY Mandurah BMX Club inc WA 126 0 126 126 - - - - - - 126
0
- - -
=53# Christian PALASIN Westside Bmx Club WA 122 0 122 122 - - 122
0
- - - - - - -
=53# Taj RISEBOROUGH Southside BMX Club WA 122 0 122 122 - - - - - - - 122
0
- -
=53# Taj HILL Rockingham Bmx Club WA 122 0 122 122 - - - - - - - - 122
0
-
56# Charlie WATTS Rockingham Bmx Club WA 116 0 116 116 - 116
0
- - - - - - - -
57# Koby HOTHERSALL Southern Districts Bmx Club WA 112 0 112 112 - 112
0
- - - - - - - -
58# Zack JEFFERIES Northam Bmx Club WA 80 0 80 80 80
0
- - - - - - - - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 4, 6-7 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

9 Girls 13 Riders 3 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
S/D
2
Hill
3
Wann
4
Bunb
5
C/Bu
6
E/G
7
Man
8
S/S
9
Rock
10
B/F
1 Lilly TROTT Eastern Goldfields Bmx Club WA 1490 32 1458 1458 182
0
- 178
0
164
0
188
0
184
32
- 184
0
198
0
180
0
2 Melya HAWIRA Eastern Goldfields Bmx Club WA 1460 32 1428 1596 - 190
0
174
0
170
0
172
0
170
32
192
0
176
0
184
0
168
0
3 Chayse ARMITAGE Mandurah Bmx Club Inc WA 1396 0 1396 1396 124
0
194
0
192
0
180
0
- - 184
0
164
0
178
0
180
0
4# Rhiannon RICHARDS Southern Districts Bmx Club WA 1328 0 1328 1328 174
0
- - 190
0
188
0
- 200
0
192
0
192
0
192
0
5# Maya THORPE Wanneroo Bmx Club WA 876 0 876 876 - 192
0
172
0
176
0
172
0
- - 164
0
- -
6# Kindle RAPLEY Westside Bmx Club WA 800 0 800 800 - - 200
0
200
0
- - - 200
0
- 200
0
7# Keita HEMOPO Eastern Goldfields Bmx Club WA 480 0 480 480 - 170
0
- 150
0
160
0
- - - - -
8# Amelia GLENISTER Southside Bmx Club WA 318 0 318 318 - 174
0
- - - - - 144
0
- -
9# Amy ELIAS Wanneroo Bmx Club WA 310 0 310 310 - - 164
0
146
0
- - - - - -
10# Kennedy THORPE Wanneroo Bmx Club WA 200 0 200 200 - - - - 200
0
- - - - -
11# Poppy Rose LAGDEN Byford BMX Club WA 160 0 160 160 - - - - - - - - - 160
0
12# Chloe BUTTERWORTH Southside Bmx Club WA 160 32 128 128 - - - - - 128
32
- - - -
13# Chloe COLLIS Southside BMX Club WA 152 0 152 152 - - - - - - - 152
0
- -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 4, 6-7 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

9 Boys Novice 34 Riders 11 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
S/D
2
Hill
3
Wann
4
Bunb
5
C/Bu
6
E/G
7
Man
8
S/S
9
Rock
10
B/F
1 Charlie D'AGOSTINO Byford Bmx Club WA 1840 0 1840 2018 200
0
190
0
250
0
178
0
200
0
- 250
0
250
0
250
0
250
0
2 Riley GIBBS Byford Bmx Club WA 1710 32 1678 1974 128
0
172
0
228
0
168
0
176
0
200
32
230
0
244
0
180
0
248
0
3 Riley CAVANOUGH Wanneroo Bmx Club WA 1666 0 1666 1666 - 188
0
246
0
200
0
128
0
- 218
0
218
0
246
0
222
0
4 Joseph MOORE Mandurah Bmx Club Inc WA 1662 32 1630 1798 178
0
168
0
- 184
0
174
0
186
32
244
0
218
0
224
0
222
0
5 Austen ABRAHALL Southern Districts Bmx Club WA 1656 0 1656 1794 196
0
178
0
232
0
176
0
182
0
- 240
0
228
0
224
0
138
0
6 Jacob SEPAROVICH Cockburn Bmx Club WA 1614 0 1614 1734 128
0
120
0
224
0
124
0
194
0
- 232
0
236
0
236
0
240
0
7 Riley CLARK Southside Bmx Club WA 1566 32 1534 1706 180
0
186
0
230
0
172
0
176
0
192
32
- 222
0
172
0
176
0
8 Daniel BAKER Southside Bmx Club WA 1484 32 1452 1702 170
0
128
0
182
0
178
0
124
0
186
32
218
0
126
0
214
0
176
0
9 Kynan ABRAHAM Southern Districts Bmx Club WA 1250 0 1250 1294 166
0
126
0
44
0
130
0
114
0
- 182
0
134
0
178
0
220
0
10 Max JONES Southside Bmx Club WA 1220 32 1188 1306 120
0
120
0
130
0
- 118
0
174
32
170
0
176
0
126
0
172
0
11 Richard HERRON Woorree Park Bmx Club WA 1106 32 1074 1074 - - 170
0
112
0
126
0
128
32
172
0
122
0
122
0
122
0
12# Harlan BURNELL Wanneroo Bmx Club WA 1350 0 1350 1350 - - 172
0
128
0
172
0
- 232
0
176
0
240
0
230
0
13# Brock COLVIN Wanneroo Bmx Club WA 1252 0 1252 1252 186
0
194
0
236
0
- - - - 178
0
232
0
226
0
14# Aarlen TEHAARA Bunbury Bmx Club WA 1010 32 978 978 - - 220
0
198
0
186
0
192
32
182
0
- - -
15# Slade SKIDMORE Wanneroo Bmx Club WA 924 32 892 892 118
0
118
0
128
0
- - 126
32
122
0
120
0
- 160
0
16# Jackson GOSCIMINSKI Hills Bmx Club WA 806 32 774 774 - 82
0
- 118
0
- 166
32
128
0
118
0
84
0
78
0
17# Daniel RUSSELL Southern Districts Bmx Club WA 484 0 484 484 - - - - - - 126
0
120
0
122
0
116
0
18# Brody BARWICK Byford Bmx Club WA 398 0 398 398 - - - 108
0
- - - - 128
0
162
0
19# Cooper RECKERS Byford Bmx Club WA 358 0 358 358 - - - - - - - - 176
0
182
0
20# Ashley KERR Wanneroo Bmx Club WA 294 0 294 294 - - 176
0
118
0
- - - - - -
21# Joshua TILL Southside Bmx Club WA 264 0 264 264 - - - - - - 82
0
182
0
- -
22# Jayden GARRIGAN Bunbury Bmx Club WA 238 0 238 238 - - 122
0
116
0
- - - - - -
23# Jamie WINFIELD Southside Bmx Club WA 236 0 236 236 - - 124
0
- 112
0
- - - - -
24# Blake LANSLEY Southside Bmx Club WA 232 0 232 232 - - - - - - - 232
0
- -
25# Nathan WATTS Eastern Goldfields Bmx Club WA 206 32 174 174 - - - - - 174
32
- - - -
26# Brennan NEWPORT Mandurah Bmx Club Inc WA 186 0 186 186 186
0
- - - - - - - - -
27# Rory GIANNINI Byford Bmx Club WA 184 0 184 184 - 184
0
- - - - - - - -
28# Cai MCDONALD Byford Bmx Club WA 160 0 160 160 - - - - - - - - - 160
0
29# Riley WALKER Southside Bmx Club WA 128 0 128 128 - - - - - - - 128
0
- -
30# Austin MILLS Cockburn Bmx Club WA 122 0 122 122 122
0
- - - - - - - - -
31# George FAMLONGA Cockburn Bmx Club WA 118 0 118 118 - - - - 118
0
- - - - -
32# Flynn LAZAR Mandurah Bmx Club Inc WA 116 0 116 116 - - - - - - - - - 116
0
33# Murphy DONNELLY Hills Bmx Club WA 114 0 114 114 114
0
- - - - - - - - -
34# James TAYLOR Karratha Bmx Club WA 86 0 86 86 - - - - - - 86
0
- - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 4, 6-7 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

9 Boys Expert 19 Riders 12 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
S/D
2
Hill
3
Wann
4
Bunb
5
C/Bu
6
E/G
7
Man
8
S/S
9
Rock
10
B/F
1 Matias HARRIS Wanneroo Bmx Club WA 1674 32 1642 2026 248
0
200
0
200
0
190
0
198
0
200
32
200
0
194
0
198
0
198
0
2 Tyler GAYSKI Hills BMX Club WA 1646 32 1614 1996 248
0
196
0
194
0
200
0
192
0
192
32
196
0
196
0
192
0
190
0
3 Koby RATAJCZAK Wanneroo Bmx Club WA 1550 0 1550 1678 230
0
128
0
182
0
184
0
192
0
- 192
0
196
0
182
0
192
0
4 Andrew MOSS Wanneroo Bmx Club WA 1518 32 1486 1786 222
0
186
0
174
0
188
0
176
0
172
32
176
0
128
0
190
0
174
0
5 Alexander DAWES Byford Bmx Club WA 1472 0 1472 1600 230
0
188
0
128
0
182
0
174
0
- 176
0
168
0
176
0
178
0
6 Dylan STRAKER Wanneroo Bmx Club WA 1406 32 1374 1622 176
0
168
0
176
0
164
0
118
0
164
32
174
0
178
0
174
0
130
0
7 Dylan SERMAN Woorree Park Bmx Club WA 1394 0 1394 1524 174
0
176
0
178
0
172
0
172
0
- 170
0
170
0
182
0
130
0
8 Jack PHILLIPS Wanneroo Bmx Club WA 1326 32 1294 1542 176
0
176
0
174
0
126
0
174
0
172
32
126
0
122
0
126
0
170
0
9 Eli PANTALONE Mandurah Bmx Club Inc WA 1250 0 1250 1366 236
0
164
0
176
0
128
0
180
0
- 116
0
126
0
120
0
120
0
10 Billy SUMMERVILLE Westside Bmx Club WA 1244 0 1244 1358 172
0
114
0
122
0
180
0
126
0
- 122
0
172
0
174
0
176
0
11 Calvin MOYLAN Wanneroo Bmx Club WA 1158 0 1158 1158 238
0
126
0
130
0
116
0
130
0
- 176
0
- 122
0
120
0
12 William MCILLREE Bunbury Bmx Club WA 792 0 792 792 126
0
118
0
- 40
0
114
0
- 120
0
120
0
38
0
116
0
13# Cody CLANCY Hills Bmx Club WA 1206 0 1206 1206 222
0
124
0
122
0
- 118
0
- 130
0
178
0
128
0
184
0
14# James SWAR Southern Districts Bmx Club WA 494 0 494 494 128
0
122
0
- 122
0
122
0
- - - - -
15# Riley WALKER Southside Bmx Club WA 462 0 462 462 122
0
114
0
- - 108
0
- 118
0
- - -
16# Zach SEINOR Eastern Goldfields Bmx Club WA 446 32 414 414 - - - - 114
0
180
32
- 120
0
- -
17# Luca WOODS Southside BMX Club WA 358 0 358 358 - - 120
0
114
0
- - - 124
0
- -
18# Jordyn SUMMERS Byford Bmx Club WA 318 0 318 318 82
0
- 116
0
120
0
- - - - - -
19# Cooper THOMPSON Bunbury BMX Club WA 82 0 82 82 82
0
- - - - - - - - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 4, 6-7 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

10 Girls 19 Riders 8 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
S/D
2
Hill
3
Wann
4
Bunb
5
C/Bu
6
E/G
7
Man
8
S/S
9
Rock
10
B/F
1 Mia LETCHFORD Byford Bmx Club WA 1630 32 1598 1986 200
0
200
0
200
0
200
0
198
0
200
32
200
0
200
0
192
0
196
0
2 Trinity JEFFERIES Northam Bmx Club WA 1582 32 1550 1732 194
0
188
0
182
0
- 190
0
194
32
196
0
194
0
196
0
198
0
3 Sienna SHARP Byford BMX Club WA 1530 32 1498 1540 194
0
192
0
194
0
194
0
200
0
194
32
136
0
42
0
- 194
0
4 Kelsey MORROW Byford Bmx Club WA 1480 32 1448 1798 174
0
176
0
178
0
180
0
188
0
176
32
182
0
180
0
184
0
180
0
5 Demi EVANS Hills Bmx Club WA 1470 32 1438 1660 170
0
182
0
182
0
180
0
180
0
182
32
90
0
182
0
132
0
180
0
6 Caitlin DALLY Rockingham Bmx Club WA 1328 0 1328 1454 170
0
166
0
130
0
166
0
168
0
- 180
0
166
0
182
0
126
0
7 Tamilee SPENCE Bunbury Bmx Club WA 1270 32 1238 1360 122
0
124
0
0
0
172
0
170
0
170
32
130
0
128
0
172
0
172
0
8 Grace BROMLEWE Wanneroo Bmx Club WA 1122 0 1122 1122 - 126
0
168
0
128
0
128
0
- 184
0
128
0
84
0
176
0
9# Katelyn HALL Mandurah Bmx Club Inc WA 842 0 842 842 - 124
0
124
0
- - - 172
0
124
0
170
0
128
0
10# Ellah RAYNER Rockingham Bmx Club WA 786 0 786 786 - - - - 126
0
- 172
0
122
0
192
0
174
0
11# Kennedy THORPE Wanneroo Bmx Club WA 768 0 768 768 - 190
0
194
0
194
0
- - - 190
0
- -
12# Izabelle FITZGERALD Bunbury BMX Club WA 628 0 628 628 92
0
176
0
- 184
0
176
0
- - - - -
13# Lucy WILKINSON Southside Bmx Club WA 350 0 350 350 - - - - - - - 172
0
178
0
-
14# Jasmine ERCEG Wanneroo Bmx Club WA 292 0 292 292 - - 170
0
- - - 122
0
- - -
15# Ashlyn KEREMELEVICH Karratha Bmx Club WA 174 0 174 174 - - - - - - - 174
0
- -
16# Megan SMITH Westside Bmx Club WA 128 0 128 128 128
0
- - - - - - - - -
=17# Sarah Jane MIDDLETON Mandurah Bmx Club Inc WA 120 0 120 120 - - - - - - 120
0
- - -
=17# Ciara WILKIN Southside Bmx Club WA 120 0 120 120 - - - - - - 120
0
- - -
19# Keeley DONNELLY Hills BMX Club WA 116 0 116 116 116
0
- - - - - - - - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 4, 6-7 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

10 Boys Novice 37 Riders 13 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
S/D
2
Hill
3
Wann
4
Bunb
5
C/Bu
6
E/G
7
Man
8
S/S
9
Rock
10
B/F
1 Jay LANDER Byford Bmx Club WA 1922 0 1922 2108 200
0
250
0
246
0
240
0
248
0
- 250
0
238
0
186
0
250
0
2 Zavier HAWIRA Eastern Goldfields Bmx Club WA 1894 32 1862 2052 - 238
0
242
0
242
0
234
0
200
32
232
0
234
0
190
0
240
0
3 Beau MURRAY Southside Bmx Club WA 1814 32 1782 2144 196
0
238
0
236
0
218
0
224
0
190
32
176
0
240
0
186
0
240
0
4 Liam WAGNER Byford Bmx Club WA 1746 0 1746 1746 - 244
0
180
0
182
0
240
0
- 232
0
242
0
190
0
236
0
5 Kalani DAYMON Bunbury Bmx Club WA 1726 32 1694 1694 184
0
180
0
220
0
234
0
226
0
192
32
240
0
- - 218
0
6 Asher JAMES Southside Bmx Club WA 1598 32 1566 1566 - 214
0
220
0
174
0
238
0
174
32
- 232
0
188
0
126
0
7 Samuel WILLIAMS Westside Bmx Club WA 1594 32 1562 1562 - 226
0
238
0
- 174
0
184
32
234
0
82
0
188
0
236
0
8 Ethan SLOB Cockburn Bmx Club WA 1528 32 1496 1750 182
0
212
0
180
0
170
0
178
0
126
32
174
0
216
0
128
0
184
0
9 Brodie MURRAY Cockburn Bmx Club WA 1494 32 1462 1616 190
0
224
0
130
0
160
0
180
0
42
32
172
0
230
0
112
0
176
0
10 Shaun VAN DER DRAAI Hills Bmx Club WA 1424 32 1392 1392 - 90
0
182
0
182
0
180
0
182
32
180
0
228
0
168
0
-
11 Luka PILCHER Westside Bmx Club WA 1288 32 1256 1256 - 166
0
- 172
0
160
0
178
32
162
0
174
0
116
0
128
0
12 Tyson LOCKWOOD Cockburn Bmx Club WA 1260 32 1228 1348 174
0
170
0
126
0
120
0
170
0
166
32
122
0
178
0
122
0
0
0
13 Chayce PURSER Mandurah Bmx Club Inc WA 1224 0 1224 1308 172
0
122
0
84
0
158
0
120
0
- 226
0
88
0
122
0
216
0
14# James BISHOP Woorree Park Bmx Club WA 1092 0 1092 1092 - 170
0
170
0
120
0
118
0
- 164
0
176
0
- 174
0
15# Blade HAYSOM Byford Bmx Club WA 958 0 958 958 128
0
- 212
0
214
0
164
0
- 116
0
- - 124
0
16# Thomas NEVE Mandurah Bmx Club Inc WA 792 0 792 792 168
0
- - - 162
0
- 166
0
- 118
0
178
0
17# Ky BLACKA Cockburn Bmx Club WA 720 32 688 688 - - - 158
0
118
0
126
32
160
0
126
0
- -
18# Flynn COSTA Westside Bmx Club WA 682 0 682 682 - - - 228
0
228
0
- 226
0
- - -
19# Jack HEMOPO Eastern Goldfields BMX Club WA 618 0 618 618 - 182
0
- 226
0
210
0
- - - - -
20# Mitchell MACKAY Southside Bmx Club WA 488 0 488 488 122
0
124
0
128
0
- 114
0
- - - - -
21# Jahmysn FOSTER Westside Bmx Club WA 438 0 438 438 122
0
116
0
124
0
76
0
- - - - - -
22# Maxwell BARWICK Southside BMX Club WA 416 0 416 416 120
0
120
0
- - - - - 176
0
- -
23# Dane KERLUCK Woorree Park Bmx Club WA 396 0 396 396 - - - - - - - - 174
0
222
0
24# Luke ROSSINI Cockburn Bmx Club WA 356 0 356 356 - - - - 118
0
- - 126
0
112
0
-
25# Kieran SILVER Mandurah Bmx Club Inc WA 350 0 350 350 114
0
- - 120
0
- - 116
0
- - -
26# Lachlan INGLIS Bunbury Bmx Club WA 250 0 250 250 - - - 250
0
- - - - - -
27# Evan LITHGOW Wanneroo Bmx Club WA 236 0 236 236 - - 236
0
- - - - - - -
28# Thomas NOTTLE Mandurah Bmx Club Inc WA 222 0 222 222 - - - - - - 222
0
- - -
29# Nathan QUINLAN Hills Bmx Club WA 166 0 166 166 - 166
0
- - - - - - - -
30# Rory BRADLEY Hills Bmx Club WA 164 0 164 164 - 164
0
- - - - - - - -
31# Luke BOEVE Southside Bmx Club WA 160 0 160 160 - - - - - - 120
0
40
0
- -
32# Jarrod HARDING Southside Bmx Club WA 126 0 126 126 - - - - - - - 126
0
- -
=33# Lucas BILLETT Bunbury Bmx Club WA 122 0 122 122 - - - 122
0
- - - - - -
=33# Paul NAUMCHEVSKI Westside BMX Club WA 122 0 122 122 - - - - - - - - - 122
0
=35# Brodie HAGSTROM Byford BMX Club WA 120 0 120 120 120
0
- - - - - - - - -
=35# Finley MONAGHAN Wanneroo Bmx Club WA 120 0 120 120 - - 120
0
- - - - - - -
37# Cody HANSEN Eastern Goldfields BMX Club WA 116 32 84 84 - - - - - 84
32
- - - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 4, 6-7 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

10 Boys Expert 21 Riders 15 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
S/D
2
Hill
3
Wann
4
Bunb
5
C/Bu
6
E/G
7
Man
8
S/S
9
Rock
10
B/F
1 Joshua TICKELL Eastern Goldfields Bmx Club WA 1698 32 1666 1854 200
0
- 200
0
234
0
192
0
200
32
250
0
188
0
200
0
190
0
2 Steele CHERUBINO Rockingham Bmx Club WA 1654 0 1654 1838 188
0
200
0
184
0
250
0
194
0
- 234
0
200
0
194
0
194
0
3 Mitchell CAMPBELL Southside Bmx Club WA 1632 32 1600 1776 - 194
0
186
0
242
0
186
0
190
32
234
0
178
0
190
0
176
0
4 Nathan RAWLINGS Westside Bmx Club WA 1606 32 1574 1878 180
0
180
0
180
0
228
0
190
0
194
32
234
0
126
0
178
0
188
0
5 Dylan ANDREWS Hills Bmx Club WA 1594 32 1562 1736 196
0
190
0
- 218
0
174
0
182
32
232
0
190
0
180
0
174
0
6 Cameron WYATT Bunbury Bmx Club WA 1576 32 1544 1836 176
0
168
0
182
0
246
0
124
0
180
32
230
0
180
0
172
0
178
0
7 Jack NEWMAN Mandurah Bmx Club Inc WA 1506 32 1474 1728 186
0
182
0
170
0
176
0
188
0
170
32
236
0
166
0
122
0
132
0
8 Kallan BROWN Hills Bmx Club WA 1494 0 1494 1494 - 184
0
186
0
222
0
172
0
- 178
0
188
0
182
0
182
0
9 Daniel MCDONALD Woorree Park Bmx Club WA 1392 32 1360 1598 120
0
118
0
132
0
228
0
128
0
182
32
222
0
122
0
170
0
176
0
10 Dylan MURRAY Cockburn Bmx Club WA 1234 32 1202 1318 166
0
162
0
120
0
178
0
168
0
118
32
170
0
120
0
- 116
0
11 Taj HAMILTON Byford Bmx Club WA 1132 32 1100 1302 128
0
124
0
120
0
128
0
120
0
126
32
174
0
174
0
126
0
82
0
12 Brock PULJAR Hills Bmx Club WA 1070 32 1038 1156 126
0
124
0
122
0
172
0
118
0
128
32
130
0
118
0
- 118
0
13 Rhys HARDAKER Southside Bmx Club WA 1042 32 1010 1010 114
0
116
0
- - 120
0
124
32
174
0
120
0
122
0
120
0
14 Logan MUIR Hills Bmx Club WA 1006 32 974 1086 116
0
124
0
112
0
128
0
- 116
32
122
0
118
0
124
0
126
0
15 Hamish NEILL Bunbury Bmx Club WA 952 32 920 1138 112
0
110
0
108
0
122
0
112
0
114
32
122
0
110
0
118
0
110
0
16# Jack DALRYMPLE Bunbury Bmx Club WA 516 32 484 484 - - - 128
0
76
0
168
32
- 38
0
- 74
0
17# William DOUGLAS Northam Bmx Club WA 360 0 360 360 114
0
122
0
- - - - 124
0
- - -
18# Darcy ROBINSON Wanneroo Bmx Club WA 356 0 356 356 178
0
- 178
0
- - - - - - -
19# Edwardo BROWN Westside BMX Club WA 348 0 348 348 0
0
110
0
114
0
124
0
- - - - - -
20# Jayden MCAULIFFE Hedland Bmx Club WA 284 0 284 284 - - 114
0
170
0
- - - - - -
21# Tyson BRENZI Tom Price Bmx Club WA 128 0 128 128 - - - - - - 128
0
- - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 4, 6-7 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

11 Girls 12 Riders 6 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
S/D
2
Hill
3
Wann
4
Bunb
5
C/Bu
6
E/G
7
Man
8
S/S
9
Rock
10
B/F
1 Abbey RICHARDS Southside Bmx Club WA 1628 32 1596 1636 200
0
200
0
200
0
196
0
200
0
200
32
- 200
0
40
0
200
0
2 Sophie TAYLOR Karratha Bmx Club WA 1574 32 1542 1912 186
0
186
0
194
0
200
0
188
0
184
32
200
0
192
0
190
0
192
0
3 Lara SCARVACI Eastern Goldfields Bmx Club WA 1550 32 1518 1696 192
0
184
0
186
0
192
0
178
0
192
32
192
0
- 196
0
184
0
4 Kara HARRISON Mandurah BMX Club inc WA 1486 0 1486 1662 196
0
190
0
188
0
182
0
186
0
- 184
0
180
0
180
0
176
0
5 Freya HOWE Bunbury Bmx Club WA 1400 32 1368 1494 172
0
126
0
176
0
186
0
156
0
176
32
166
0
168
0
- 168
0
6 Maddison CLARK Southside BMX Club WA 1144 32 1112 1112 - 166
0
132
0
84
0
72
0
168
32
- 160
0
170
0
160
0
7# Casey TAYLOR Hills Bmx Club WA 1030 0 1030 1030 178
0
180
0
180
0
168
0
162
0
- 162
0
- - -
8# Jana VAN STADEN Woorree Park Bmx Club WA 1006 0 1006 1006 - 130
0
- 174
0
162
0
- 176
0
180
0
184
0
-
9# Eloise AULD Hills Bmx Club WA 714 0 714 714 176
0
192
0
172
0
174
0
- - - - - -
10# Ashley WILLIAMS Westside BMX Club WA 338 0 338 338 168
0
170
0
- - - - - - - -
11# Monique ANOLECK Wanneroo Bmx Club WA 170 0 170 170 - - 170
0
- - - - - - -
12# Chloe BARRY Bunbury Bmx Club WA 130 0 130 130 130
0
- - - - - - - - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 4, 6-7 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

11 Boys Novice 23 Riders 7 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
S/D
2
Hill
3
Wann
4
Bunb
5
C/Bu
6
E/G
7
Man
8
S/S
9
Rock
10
B/F
1 Luke ADAMS Southside Bmx Club WA 1602 32 1570 1934 194
0
194
0
190
0
182
0
196
0
182
32
196
0
200
0
200
0
200
0
2 Bailey FOSTER Southside Bmx Club WA 1554 32 1522 1648 184
0
- 194
0
126
0
192
0
200
32
172
0
192
0
192
0
196
0
3 Axel WEST Mandurah Bmx Club Inc WA 1548 32 1516 1516 194
0
196
0
190
0
200
0
188
0
184
32
190
0
174
0
- -
4 Bailey TAN Southside Bmx Club WA 1534 32 1502 1678 188
0
184
0
182
0
180
0
196
0
176
32
- 196
0
184
0
192
0
5 Seth WRIGHT Hills Bmx Club WA 1520 32 1488 1834 182
0
198
0
194
0
188
0
180
0
174
32
184
0
182
0
172
0
180
0
6 Lochlan EDWARDS Bunbury Bmx Club WA 1388 32 1356 1628 126
0
172
0
170
0
172
0
170
0
162
32
146
0
168
0
158
0
184
0
7 Cooper PIERI Southside Bmx Club WA 1274 32 1242 1364 122
0
168
0
172
0
126
0
130
0
154
32
- 176
0
144
0
172
0
8# Jandre VAN STADEN Woorree Park Bmx Club WA 1056 0 1056 1056 - 178
0
- 184
0
176
0
- 172
0
180
0
166
0
-
9# Chayce WHITTON Bunbury BMX Club WA 992 0 992 992 126
0
170
0
176
0
188
0
170
0
- 162
0
- - -
10# Tylan EGAN Southside Bmx Club WA 328 0 328 328 - - - - - - - - 160
0
168
0
11# Matt BERTONE Wanneroo Bmx Club WA 308 0 308 308 - - - - - - - 130
0
- 178
0
12# Kray REEVES Bunbury Bmx Club WA 302 0 302 302 172
0
130
0
- - - - - - - -
13# Ethan ULLRICH Woorree Park Bmx Club WA 282 0 282 282 - - 128
0
- - - 154
0
- - -
14# Liam CLEMENT Cockburn Bmx Club WA 254 0 254 254 - - 128
0
- 126
0
- - - - -
15# Jack BYRNE Westside BMX Club WA 184 0 184 184 184
0
- - - - - - - - -
16# Deacon HILL Byford BMX Club WA 172 0 172 172 172
0
- - - - - - - - -
17# Bryce WEBB Bunbury Bmx Club WA 166 0 166 166 - - - 166
0
- - - - - -
=18# Van O'CONNELL Byford Bmx Club WA 128 0 128 128 - 128
0
- - - - - - - -
=18# Conor HARDY Hills Bmx Club WA 128 0 128 128 - - - - - - - - - 128
0
20# Michael WEBER Byford Bmx Club WA 126 0 126 126 - 126
0
- - - - - - - -
=21# Jack PAYNE Eastern Goldfields BMX Club WA 120 0 120 120 120
0
- - - - - - - - -
=21# Kye BAIN Southern Districts BMX Club WA 120 0 120 120 - 120
0
- - - - - - - -
-# Ashton WHITE Bunbury Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - 0
0
- - - - - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 4, 6-7 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

11 Boys Expert 25 Riders 11 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
S/D
2
Hill
3
Wann
4
Bunb
5
C/Bu
6
E/G
7
Man
8
S/S
9
Rock
10
B/F
1 Tyson WILLIAMS Byford BMX Club WA 1630 32 1598 1950 190
0
174
0
184
0
246
0
196
0
196
32
188
0
178
0
198
0
200
0
2 Braiden ABRAHAMSE Bunbury Bmx Club WA 1588 32 1556 1734 - 180
0
200
0
246
0
178
0
192
32
192
0
178
0
180
0
188
0
3 Cooper HISCOX Southside Bmx Club WA 1552 32 1520 1646 126
0
170
0
174
0
228
0
188
0
188
32
194
0
188
0
190
0
-
4 Riley BROWN Rockingham Bmx Club WA 1552 0 1552 1728 188
0
176
0
186
0
230
0
190
0
- 186
0
190
0
188
0
194
0
5 Lochlan TAYLOR Woorree Park Bmx Club WA 1504 0 1504 1504 176
0
184
0
176
0
232
0
184
0
- 172
0
184
0
196
0
-
6 Jett SMITH Southside Bmx Club WA 1396 0 1396 1520 164
0
124
0
178
0
174
0
186
0
- 176
0
170
0
172
0
176
0
7 George BOEG Eastern Goldfields Bmx Club WA 1374 32 1342 1342 - 130
0
172
0
216
0
172
0
182
32
126
0
- 170
0
174
0
8 James TROTT Eastern Goldfields Bmx Club WA 1206 32 1174 1174 114
0
- 122
0
176
0
168
0
180
32
- 120
0
122
0
172
0
9 Michael EDWARDS Mandurah Bmx Club Inc WA 1200 0 1200 1320 124
0
120
0
124
0
174
0
130
0
- 168
0
174
0
130
0
176
0
10 Seth SALMON Byford Bmx Club WA 1058 32 1026 1026 116
0
116
0
120
0
0
0
- 170
32
124
0
124
0
128
0
128
0
11 Jayden EGAN Southside Bmx Club WA 946 0 946 946 112
0
112
0
126
0
176
0
124
0
- 40
0
128
0
- 128
0
12# Kaeghan ROBERTSON Cockburn Bmx Club WA 1110 0 1110 1110 176
0
124
0
- - 80
0
- 178
0
198
0
166
0
188
0
13# Ryan BARTLE Bunbury Bmx Club WA 834 0 834 834 - - 120
0
124
0
122
0
- 116
0
114
0
118
0
120
0
14# Scott BARTLE Bunbury Bmx Club WA 794 0 794 794 - - 112
0
126
0
120
0
- 116
0
120
0
120
0
80
0
15# Rico BLACK Eastern Goldfields Bmx Club WA 724 32 692 692 126
0
- 120
0
- - 192
32
128
0
126
0
- -
16# Jacob HEAL-BUCZAK Hills Bmx Club WA 450 0 450 450 - 200
0
- 250
0
- - - - - -
17# Bailey JOKIC Byford BMX Club WA 396 0 396 396 200
0
196
0
- - - - - - - -
18# Joshua SWIATEK Karratha Bmx Club WA 376 0 376 376 194
0
182
0
- - - - - - - -
19# Jack BYRNE Westside Bmx Club WA 346 0 346 346 - - 186
0
- 38
0
- 122
0
- - -
20# Tyson TERRANOVA Hills Bmx Club WA 304 0 304 304 172
0
- - 132
0
- - - - - -
21# Chris BROWN Westside BMX Club WA 272 0 272 272 36
0
112
0
0
0
124
0
- - - - - -
22# Bayden HUTTON Bunbury Bmx Club WA 220 0 220 220 - - - 220
0
- - - - - -
23# Kayne DELLAR Eastern Goldfields Bmx Club WA 200 32 168 168 - - - - - 168
32
- - - -
24# Riley HIGGINS Eastern Goldfields Bmx Club WA 162 32 130 130 - - - - - 130
32
- - - -
25# Jordan MARTIN Hills Bmx Club WA 122 0 122 122 122
0
- - - - - - - - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 4, 6-7 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

12 Girls 14 Riders 5 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
S/D
2
Hill
3
Wann
4
Bunb
5
C/Bu
6
E/G
7
Man
8
S/S
9
Rock
10
B/F
1 Jordan MARTIN Hills Bmx Club WA 1606 32 1574 1758 - 196
0
200
0
192
0
184
0
196
32
198
0
200
0
200
0
192
0
2 Mikaela NEILL Bunbury Bmx Club WA 1588 32 1556 1924 192
0
188
0
194
0
200
0
192
0
196
32
186
0
196
0
182
0
198
0
3 Shayla WINWOOD Byford Bmx Club WA 1532 32 1500 1852 176
0
188
0
190
0
184
0
176
0
184
32
188
0
192
0
188
0
186
0
4 Charlotte BROMLEWE Wanneroo Bmx Club WA 1366 0 1366 1366 - 176
0
178
0
172
0
168
0
- 178
0
178
0
164
0
152
0
5 Tesanee KING Mandurah BMX Club inc WA 1328 32 1296 1570 160
0
126
0
170
0
148
0
148
0
176
32
170
0
172
0
152
0
148
0
6# Jessica WALLACE Southside Bmx Club WA 1224 0 1224 1224 - 170
0
180
0
172
0
160
0
- - 186
0
182
0
174
0
7# Asha SERMAN Woorree Park Bmx Club WA 1120 0 1120 1120 168
0
172
0
180
0
150
0
- - - 130
0
164
0
156
0
8# Jessica MACKAY Southside Bmx Club WA 560 0 560 560 152
0
128
0
132
0
- 148
0
- - - - -
9# Bethany BAOHM Rockingham Bmx Club WA 504 0 504 504 184
0
180
0
- - - - - 140
0
- -
10# Lilyanne CROFT Westside BMX Club WA 400 0 400 400 - 200
0
- - 200
0
- - - - -
11# Maddison MCAULIFFE Hedland Bmx Club WA 332 0 332 332 - - 174
0
158
0
- - - - - -
12# Tehlia JOKIC Byford BMX Club WA 200 0 200 200 200
0
- - - - - - - - -
13# Isabella SMARTT Rockingham BMX Club WA 170 0 170 170 - - - - - - - - - 170
0
14# Jade KEREMELEVICH Karratha Bmx Club WA 168 0 168 168 - - - - - - - 168
0
- -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 4, 6-7 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

12 Boys Novice 19 Riders 5 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
S/D
2
Hill
3
Wann
4
Bunb
5
C/Bu
6
E/G
7
Man
8
S/S
9
Rock
10
B/F
1 Deizel MAY Eastern Goldfields Bmx Club WA 1574 32 1542 1724 - 190
0
186
0
182
0
186
0
200
32
200
0
190
0
200
0
190
0
2 Alex KNIGHT Eastern Goldfields Bmx Club WA 1508 32 1476 1816 178
0
186
0
182
0
174
0
186
0
192
32
180
0
166
0
186
0
186
0
3 Jaymee JOHNS Hills Bmx Club WA 1470 0 1470 1470 - 188
0
184
0
190
0
192
0
- 188
0
166
0
186
0
176
0
4 Charl GROENEWALD Wanneroo Bmx Club WA 1276 32 1244 1492 156
0
126
0
122
0
128
0
166
0
170
32
162
0
148
0
160
0
154
0
5 Jack ANDREWS Byford Bmx Club WA 1186 0 1186 1312 150
0
128
0
128
0
126
0
130
0
- 170
0
152
0
168
0
160
0
6# Ethan GITTOS Southside Bmx Club WA 1416 0 1416 1416 182
0
180
0
170
0
- 178
0
- 180
0
180
0
180
0
166
0
7# Thomas RUBERY Hills Bmx Club WA 1166 0 1166 1166 200
0
200
0
192
0
194
0
190
0
- - 190
0
- -
8# Jacob BAILEY Wanneroo Bmx Club WA 862 0 862 862 158
0
174
0
178
0
176
0
176
0
- - - - -
9# Dylan CLEMENTS Wanneroo Bmx Club WA 584 0 584 584 - - 200
0
200
0
- - - 184
0
- -
10# Sam COSTA Westside Bmx Club WA 570 0 570 570 192
0
- - 184
0
194
0
- - - - -
11# Mason PAYNE Eastern Goldfields Bmx Club WA 490 32 458 458 160
0
122
0
- - - 176
32
- - - -
12# Luke CLARKE Wanneroo Bmx Club WA 314 0 314 314 - 186
0
128
0
- - - - - - -
13# Zac BUTTERWORTH Southside Bmx Club WA 214 32 182 182 - - - - - 182
32
- - - -
14# Flynn PHILLIPS Hills BMX Club WA 200 0 200 200 - - - - - - - - - 200
0
15# Ben WYPER Wanneroo Bmx Club WA 174 0 174 174 - - 174
0
- - - - - - -
16# Jack BROOKES Bunbury BMX Club WA 170 0 170 170 - - - 170
0
- - - - - -
17# Kyden BRADLEY Hills Bmx Club WA 164 0 164 164 - 164
0
- - - - - - - -
18# Ethan CLARK Wanneroo Bmx Club WA 120 0 120 120 - - 120
0
- - - - - - -
-# Neil LAGDEN Byford BMX Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - - - 0
0

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 4, 6-7 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

12 Boys Expert 27 Riders 16 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
S/D
2
Hill
3
Wann
4
Bunb
5
C/Bu
6
E/G
7
Man
8
S/S
9
Rock
10
B/F
1 Jay ALLAN Hills Bmx Club WA 1994 32 1962 2350 250
0
246
0
248
0
234
0
244
0
194
32
246
0
244
0
250
0
194
0
2 Angus RICHARDS Wanneroo Bmx Club WA 1896 32 1864 2224 246
0
244
0
246
0
238
0
234
0
190
32
232
0
176
0
234
0
184
0
3 Austin FORRESTER Bunbury BMX Club WA 1874 0 1874 1874 - 236
0
236
0
250
0
242
0
- 240
0
240
0
240
0
190
0
4 Bailey JOKIC Byford BMX Club WA 1832 32 1800 1800 - - 230
0
244
0
234
0
190
32
242
0
230
0
238
0
192
0
5 Kaden MAPSTONE Southside Bmx Club WA 1772 0 1772 1894 236
0
232
0
224
0
228
0
222
0
- 218
0
232
0
180
0
122
0
6 Jacob GODDARD Westside BMX Club WA 1626 0 1626 1754 236
0
230
0
234
0
228
0
174
0
- 214
0
128
0
132
0
178
0
7 Daniel DORAN Bunbury Bmx Club WA 1590 32 1558 1904 224
0
172
0
174
0
182
0
220
0
174
32
176
0
176
0
232
0
174
0
8 Joseph REGALI Hills Bmx Club WA 1514 0 1514 1640 234
0
230
0
172
0
176
0
178
0
- 176
0
128
0
220
0
126
0
9 Ruben CUNNINGHAM Cockburn Bmx Club WA 1498 32 1466 1466 182
0
168
0
166
0
164
0
176
0
170
32
220
0
220
0
- -
10 Lochlan DALRYMPLE Bunbury Bmx Club WA 1394 32 1362 1362 - 122
0
168
0
166
0
168
0
170
32
- 176
0
218
0
174
0
11 Eli BAILEY Cockburn Bmx Club WA 1264 0 1264 1264 216
0
122
0
162
0
168
0
126
0
- 178
0
174
0
- 118
0
12 Thomas O'DWYER Southside Bmx Club WA 1182 0 1182 1300 174
0
158
0
166
0
118
0
124
0
- 124
0
130
0
180
0
126
0
13 Logan PRATT Cockburn Bmx Club WA 1106 0 1106 1218 172
0
164
0
158
0
116
0
128
0
- 120
0
122
0
126
0
112
0
14 Jeremy WILSON Byford Bmx Club WA 1096 32 1064 1106 130
0
160
0
- 170
0
122
0
128
32
120
0
120
0
42
0
114
0
15 Jett IERACE Southside Bmx Club WA 1072 0 1072 1154 124
0
170
0
118
0
118
0
124
0
- 126
0
82
0
172
0
120
0
16 Dylan GAYSKI Hills BMX Club WA 938 0 938 976 122
0
114
0
118
0
114
0
120
0
- 120
0
38
0
122
0
108
0
17# Tehlia JOKIC Byford BMX Club WA 1344 0 1344 1344 - 218
0
174
0
158
0
- - 178
0
216
0
224
0
176
0
18# Samuel THORPE Wanneroo Bmx Club WA 1142 0 1142 1142 - 232
0
224
0
228
0
228
0
- - 230
0
- -
19# Jordan CALLUM Southside BMX Club WA 982 32 950 950 - - - - 250
0
200
32
250
0
250
0
- -
20# Max LEAHY Westside BMX Club WA 834 0 834 834 170
0
170
0
122
0
122
0
- - 124
0
- 126
0
-
21# William FITZPATRICK Rockingham Bmx Club WA 820 0 820 820 122
0
116
0
120
0
162
0
- - 124
0
- 176
0
-
22# Ben PEPPER Westside Bmx Club WA 616 0 616 616 - 178
0
224
0
214
0
- - - - - -
23# Koby BROWN Westside BMX Club WA 384 0 384 384 42
0
112
0
120
0
110
0
- - - - - -
24# Zane HANNA Hills Bmx Club WA 358 0 358 358 128
0
118
0
- 112
0
- - - - - -
25# Harper RANSOME-WATTS Cockburn BMX Club WA 226 0 226 226 226
0
- - - - - - - - -
26# Macrae AKROYD Eastern Goldfields Bmx Club WA 214 32 182 182 - - - - - 182
32
- - - -
27# Dylan CARTER Eastern Goldfields Bmx Club WA 158 32 126 126 - - - - - 126
32
- - - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 4, 6-7 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

13 Girls 13 Riders 6 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
S/D
2
Hill
3
Wann
4
Bunb
5
C/Bu
6
E/G
7
Man
8
S/S
9
Rock
10
B/F
1 Alyssa SKIDMORE Hills Bmx Club WA 1558 0 1558 1740 200
0
198
0
200
0
196
0
184
0
- 182
0
194
0
192
0
194
0
2 Keeley EDWARDS Mandurah Bmx Club Inc WA 1550 0 1550 1726 192
0
192
0
188
0
196
0
176
0
- 196
0
188
0
200
0
198
0
3 Myah SMITH Wanneroo Bmx Club WA 1468 0 1468 1468 - 184
0
188
0
184
0
186
0
- 190
0
176
0
180
0
180
0
4 Cheyana DAYMON Bunbury Bmx Club WA 1408 32 1376 1560 40
0
144
0
152
0
166
0
174
0
186
32
176
0
188
0
154
0
180
0
5 Charlotte GARRIGAN Bunbury Bmx Club WA 1370 32 1338 1454 172
0
160
0
170
0
116
0
132
0
194
32
- 172
0
172
0
166
0
6 Imogen ABRAHALL Southern Districts Bmx Club WA 1302 0 1302 1450 172
0
152
0
148
0
156
0
174
0
- 162
0
162
0
168
0
156
0
7# Ashley TEAKLE Woorree Park Bmx Club WA 1200 0 1200 1200 - 178
0
174
0
164
0
190
0
- 170
0
- 166
0
158
0
8# Shaily THOMPSON Bunbury BMX Club WA 528 0 528 528 184
0
- - 162
0
182
0
- - - - -
9# Ruby WRIGHT Eastern Goldfields Bmx Club WA 228 32 196 196 - - - - - 196
32
- - - -
10# Felicity MANN Wanneroo Bmx Club WA 200 0 200 200 - - - - 200
0
- - - - -
11# Alana QUINLAN Hills Bmx Club WA 168 0 168 168 - 168
0
- - - - - - - -
12# Claire LEE Wanneroo BMX Club WA 156 0 156 156 - - 156
0
- - - - - - -
13# Gemma RODGERS Karratha BMX Club WA 156 0 156 156 - - - - - - 156
0
- - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 4, 6-7 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

13 Boys Novice 14 Riders 4 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
S/D
2
Hill
3
Wann
4
Bunb
5
C/Bu
6
E/G
7
Man
8
S/S
9
Rock
10
B/F
1 Caleb TODD Eastern Goldfields Bmx Club WA 1542 32 1510 1684 184
0
- 196
0
188
0
174
0
198
32
190
0
192
0
178
0
184
0
2 Bayley MAINARD Cockburn BMX Club WA 1496 32 1464 1628 164
0
188
0
184
0
- 184
0
178
32
172
0
176
0
190
0
192
0
3 Nathan KAKER Eastern Goldfields Bmx Club WA 1490 32 1458 1794 176
0
188
0
176
0
188
0
174
0
194
32
162
0
176
0
184
0
176
0
4 Nicholas MAZZONE Southside Bmx Club WA 1348 32 1316 1466 162
0
170
0
150
0
168
0
152
0
168
32
- 160
0
168
0
168
0
5# Mathew JEBB Hills Bmx Club WA 1394 0 1394 1394 194
0
200
0
- - 200
0
- 200
0
200
0
200
0
200
0
6# Corbin TEHAARA Bunbury BMX Club WA 968 32 936 936 - - 196
0
200
0
184
0
182
32
174
0
- - -
7# Sebastien RAPLEY Westside Bmx Club WA 522 0 522 522 - - - - 164
0
- 182
0
176
0
- -
8# Bodhi ULLRICH Woorree Park BMX Club WA 308 0 308 308 - - 156
0
- - - 152
0
- - -
9# Toby HOWE Bunbury Bmx Club WA 198 0 198 198 198
0
- - - - - - - - -
10# Bayden ADAMS Bunbury Bmx Club WA 176 0 176 176 - - - 176
0
- - - - - -
11# Jay BAIN Southern Districts BMX Club WA 174 0 174 174 - 174
0
- - - - - - - -
12# Astin LE BRON FALLS Wanneroo Bmx Club WA 168 0 168 168 - - 168
0
- - - - - - -
13# Luke MYERS Westside Bmx Club WA 154 0 154 154 154
0
- - - - - - - - -
14# Ben WHITESIDE Northam BMX Club WA 150 0 150 150 - - 150
0
- - - - - - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 4, 6-7 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

13 Boys Expert 26 Riders 12 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
S/D
2
Hill
3
Wann
4
Bunb
5
C/Bu
6
E/G
7
Man
8
S/S
9
Rock
10
B/F
1 Blade CHERUBINO Rockingham Bmx Club WA 1602 0 1602 1602 - 238
0
188
0
200
0
200
0
- 200
0
182
0
196
0
198
0
2 Taylor CAMPBELL Southside Bmx Club WA 1596 32 1564 1744 - 238
0
184
0
180
0
180
0
200
32
192
0
180
0
196
0
194
0
3 Niko PATTERSON Bunbury Bmx Club WA 1518 0 1518 1648 180
0
234
0
130
0
176
0
178
0
- 188
0
184
0
188
0
190
0
4 Isaiah CROOK-SIMS Southside Bmx Club WA 1516 32 1484 1702 134
0
228
0
84
0
174
0
186
0
190
32
174
0
190
0
166
0
176
0
5 Regan LOTHIAN Southern Districts Bmx Club WA 1416 0 1416 1544 188
0
224
0
188
0
180
0
188
0
- 128
0
130
0
188
0
130
0
6 Felicity MANN Wanneroo Bmx Club WA 1408 32 1376 1496 120
0
228
0
170
0
128
0
- 168
32
174
0
168
0
172
0
168
0
7 Cory CROMBIE Bunbury Bmx Club WA 1402 32 1370 1408 184
0
222
0
172
0
132
0
- 166
32
180
0
130
0
184
0
38
0
8 Cooper MAPSTONE Southside Bmx Club WA 1342 0 1342 1342 180
0
- 176
0
170
0
172
0
- 168
0
128
0
176
0
172
0
9 Toby HOWE Bunbury Bmx Club WA 1336 32 1304 1304 - 172
0
186
0
184
0
- 168
32
190
0
184
0
40
0
180
0
10 Joel COLLEDGE Rockingham BMX Club WA 1080 0 1080 1080 118
0
170
0
- 124
0
170
0
- 126
0
120
0
130
0
122
0
11 Thomas POOLE Karratha Bmx Club WA 1074 32 1042 1042 124
0
168
0
120
0
- 128
0
148
32
120
0
114
0
- 120
0
12 Tahj ARMITAGE Mandurah Bmx Club Inc WA 1022 0 1022 1140 118
0
174
0
120
0
120
0
124
0
- 120
0
120
0
124
0
120
0
13# Kane GRAY Wanneroo Bmx Club WA 1232 0 1232 1232 194
0
90
0
200
0
184
0
196
0
- - 184
0
0
0
184
0
14# Callum HANSEN Eastern Goldfields Bmx Club WA 566 32 534 534 - 116
0
- 114
0
- 180
32
- - 124
0
-
15# Lyndon WALKER Southside Bmx Club WA 518 0 518 518 118
0
160
0
- - 122
0
- 118
0
- - -
16# Sebastien RAPLEY Westside Bmx Club WA 478 0 478 478 - 164
0
122
0
114
0
- - - - - 78
0
17# Lochlen LISTER Hills Bmx Club WA 430 32 398 398 - 122
0
- - - 156
32
- - - 120
0
18# Oscar WATTS Rockingham BMX Club WA 306 0 306 306 122
0
184
0
- - - - - - - -
19# Jordan CALLUM Southside Bmx Club WA 242 0 242 242 - 242
0
- - - - - - - -
20# Mitchell HARRIS Bunbury Bmx Club WA 240 0 240 240 - - - 120
0
120
0
- - - - -
21# Nicholas O'DONNELL Rockingham Bmx Club WA 232 0 232 232 114
0
118
0
- - - - - - - -
22# Jayden KEOGH Southside Bmx Club WA 200 0 200 200 200
0
- - - - - - - - -
23# Joseph GEMMOLA Tom Price BMX Club WA 178 0 178 178 - - - - - - - 178
0
- -
24# Jordan RODWELL Bunbury BMX Club WA 168 0 168 168 168
0
- - - - - - - - -
25# Seth O'CONNELL Byford Bmx Club WA 122 0 122 122 - 122
0
- - - - - - - -
26# Darcy JACKSON Northam Bmx Club WA 110 0 110 110 110
0
- - - - - - - - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 4, 6-7 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

14 Girls 12 Riders 8 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
S/D
2
Hill
3
Wann
4
Bunb
5
C/Bu
6
E/G
7
Man
8
S/S
9
Rock
10
B/F
1 Alicia JOKIC Byford BMX Club WA 1598 32 1566 1754 192
0
200
0
196
0
188
0
192
0
190
32
200
0
196
0
0
0
200
0
2 Hayley HUGHES Rockingham BMX Club WA 1574 32 1542 1902 182
0
178
0
196
0
200
0
196
0
196
32
182
0
184
0
198
0
190
0
3 Shantelle REA Southern Districts BMX Club WA 1570 32 1538 1888 200
0
174
0
176
0
196
0
198
0
190
32
188
0
196
0
190
0
180
0
4 Isabella IERACE Southside Bmx Club WA 1462 0 1462 1634 174
0
192
0
190
0
184
0
186
0
- 180
0
172
0
178
0
178
0
5 Hailey PAYNE Hills Bmx Club WA 1432 32 1400 1400 - 164
0
178
0
180
0
184
0
176
32
168
0
170
0
180
0
-
6 Lillyrose HARRISON Mandurah BMX Club inc WA 1318 0 1318 1464 160
0
146
0
174
0
170
0
178
0
- 160
0
152
0
162
0
162
0
7 Kate TAYLOR Southside Bmx Club WA 1256 0 1256 1256 172
0
170
0
192
0
182
0
- - 36
0
162
0
172
0
170
0
8 Jade-Ellen WILSON Byford Bmx Club WA 1240 32 1208 1246 148
0
152
0
- 130
0
168
0
160
32
154
0
144
0
38
0
152
0
9# Tamsyn BARNES Hills Bmx Club WA 624 32 592 592 - - 126
0
168
0
130
0
168
32
- - - -
10# Grace TAPP Wanneroo Bmx Club WA 170 0 170 170 - - 170
0
- - - - - - -
11# Jarrah Lee BROWN Woorree Park Bmx Club WA 166 0 166 166 - - - - 166
0
- - - - -
12# Larissa DAWSON Tom Price BMX Club WA 148 0 148 148 148
0
- - - - - - - - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 4, 6-7 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

14 Boys Novice 11 Riders 5 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
S/D
2
Hill
3
Wann
4
Bunb
5
C/Bu
6
E/G
7
Man
8
S/S
9
Rock
10
B/F
1 Jayden STRAWBRIDGE Cockburn Bmx Club WA 1566 32 1534 1854 140
0
188
0
180
0
200
0
200
0
186
32
184
0
196
0
188
0
192
0
2 Tiarnan VAN OSCH Hills Bmx Club WA 1558 32 1526 1886 180
0
196
0
186
0
180
0
190
0
182
32
186
0
190
0
198
0
198
0
3 Christopher KING Mandurah BMX Club inc WA 1544 32 1512 1770 200
0
192
0
186
0
182
0
176
0
188
32
196
0
82
0
182
0
186
0
4 Macauley TOCK Wanneroo Bmx Club WA 1502 32 1470 1598 188
0
174
0
200
0
- 186
0
196
32
172
0
178
0
128
0
176
0
5 Blake WINWOOD Byford Bmx Club WA 1336 32 1304 1452 170
0
- 168
0
160
0
168
0
168
32
148
0
152
0
166
0
152
0
6# Joshua PURCELL Bunbury Bmx Club WA 552 0 552 552 - - - 190
0
- - - 184
0
178
0
-
7# Oliver ADRIANO Hills BMX Club WA 492 0 492 492 - - - - - - 164
0
160
0
- 168
0
8# Jhye ORCHARD Woorree Park BMX Club WA 332 0 332 332 - - - - - - 170
0
162
0
- -
9# Jackson CONDO Mandurah Bmx Club Inc WA 316 0 316 316 - - - - - - 156
0
- - 160
0
10# Blake JAMIESON Rockingham Bmx Club WA 170 0 170 170 - 170
0
- - - - - - - -
11# Jasper RAVENING Bunbury Bmx Club WA 168 0 168 168 - - - 168
0
- - - - - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 4, 6-7 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

14 Boys Expert 28 Riders 10 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
S/D
2
Hill
3
Wann
4
Bunb
5
C/Bu
6
E/G
7
Man
8
S/S
9
Rock
10
B/F
1 Corey TAYLOR Woorree Park Bmx Club WA 1730 32 1698 2094 248
0
250
0
200
0
198
0
200
0
200
32
200
0
200
0
198
0
200
0
2 Dylan CALLUM Southside Bmx Club WA 1668 32 1636 2002 246
0
246
0
188
0
188
0
182
0
192
32
190
0
184
0
194
0
192
0
3 Dylan RUSH Bunbury Bmx Club WA 1624 32 1592 1954 230
0
230
0
182
0
196
0
190
0
182
32
194
0
186
0
180
0
184
0
4 Jayden KEOGH Southside Bmx Club WA 1620 32 1588 1770 - 242
0
192
0
182
0
192
0
190
32
182
0
198
0
196
0
196
0
5 Ammon KEOGH Cockburn Bmx Club WA 1538 32 1506 1506 230
0
238
0
126
0
182
0
192
0
184
32
174
0
180
0
- -
6 Jacob HARDAKER Southside Bmx Club WA 1446 32 1414 1542 222
0
166
0
128
0
164
0
164
0
170
32
170
0
174
0
0
0
184
0
7 Jayden MIDDLETON-GEPP Wanneroo Bmx Club WA 1438 32 1406 1530 216
0
220
0
180
0
124
0
174
0
128
32
178
0
128
0
182
0
-
8 Kingsley MITCHLEY Wanneroo Bmx Club WA 1218 0 1218 1258 164
0
170
0
172
0
126
0
126
0
- 40
0
122
0
170
0
168
0
9 Brendon SPENCE Bunbury Bmx Club WA 1162 32 1130 1354 122
0
162
0
112
0
112
0
122
0
126
32
130
0
126
0
170
0
172
0
10 Calum NEILL Bunbury Bmx Club WA 1010 32 978 1202 118
0
116
0
112
0
112
0
116
0
128
32
126
0
116
0
130
0
128
0
11# Josh COULSON Wanneroo Bmx Club WA 1166 0 1166 1166 176
0
222
0
178
0
122
0
168
0
- - 124
0
176
0
-
12# Devon BAOHM Rockingham Bmx Club WA 1048 32 1016 1016 128
0
170
0
- 172
0
126
0
170
32
120
0
130
0
- -
13# Regan WARD Cockburn Bmx Club WA 646 0 646 646 186
0
222
0
120
0
118
0
- - - - - -
14# Curtis STRONG Southern Districts Bmx Club WA 592 0 592 592 172
0
182
0
126
0
112
0
- - - - - -
15# Kye HEELAN Westside Bmx Club WA 576 0 576 576 226
0
- 170
0
- - - 180
0
- - -
16# Lachlan ROSS Bunbury Bmx Club WA 558 0 558 558 160
0
120
0
- - - - 118
0
38
0
122
0
0
0
17# Kaden SARGEANT Southside Bmx Club WA 400 0 400 400 122
0
162
0
- - 116
0
- - - - -
18# Jayden KELLY Byford Bmx Club WA 378 0 378 378 168
0
36
0
- - - - - - - 174
0
19# Jared JOHNSTON Southside Bmx Club WA 336 0 336 336 162
0
- - - - - - 174
0
- -
20# Darryl GEORGE Hills Bmx Club WA 284 0 284 284 116
0
168
0
- - - - - - - -
21# Jackson TATHAM Karratha Bmx Club WA 238 0 238 238 238
0
- - - - - - - - -
22# Luke STONE Bunbury Bmx Club WA 238 0 238 238 - - - 114
0
124
0
- - - - -
23# Mitchell BERNAY Northam BMX Club WA 236 0 236 236 116
0
120
0
- - - - - - - -
24# James HILL Wanneroo Bmx Club WA 228 0 228 228 - - 114
0
- - - 114
0
- - -
25# Regan CARTER Eastern Goldfields Bmx Club WA 206 32 174 174 - - - - - 174
32
- - - -
26# Kye MUNDAY Bunbury Bmx Club WA 186 0 186 186 - - - 186
0
- - - - - -
27# Jared KITSON Hills Bmx Club WA 170 0 170 170 - 170
0
- - - - - - - -
28# Tyson LIDDIARD Wanneroo Bmx Club WA 36 0 36 36 - - 36
0
- - - - - - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 4, 6-7 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

15 Girls 12 Riders 6 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
S/D
2
Hill
3
Wann
4
Bunb
5
C/Bu
6
E/G
7
Man
8
S/S
9
Rock
10
B/F
1 Bianca CAMPBELL Southside Bmx Club WA 1632 32 1600 1798 - 200
0
200
0
200
0
200
0
200
32
200
0
200
0
200
0
198
0
2 Chante HAYES Southside Bmx Club WA 1558 32 1526 1708 194
0
190
0
182
0
192
0
192
0
190
32
192
0
184
0
192
0
-
3 Karis REGALI Hills Bmx Club WA 1512 32 1480 1658 188
0
186
0
188
0
- 182
0
178
32
184
0
188
0
184
0
180
0
4 Madison LONG Woorree Park Bmx Club WA 1382 0 1382 1546 188
0
170
0
168
0
164
0
170
0
- 176
0
164
0
166
0
180
0
5 Chandre GROENEWALD Wanneroo Bmx Club WA 1296 32 1264 1536 128
0
156
0
152
0
152
0
156
0
170
32
162
0
152
0
144
0
164
0
6 Taylor MATTHEWMAN Woorree Park Bmx Club WA 1232 0 1232 1232 168
0
148
0
144
0
144
0
156
0
- 156
0
- 152
0
164
0
7# Cayla SMART Wanneroo Bmx Club WA 1200 0 1200 1200 176
0
174
0
182
0
164
0
176
0
- - 166
0
162
0
-
8# Katie GRAY Wanneroo Bmx Club WA 740 0 740 740 186
0
- - 184
0
- - - 0
0
176
0
194
0
9# Saffron WOODS Southside BMX Club WA 692 0 692 692 178
0
- 160
0
176
0
- - - 178
0
- -
10# Danika CAMERON Hills Bmx Club WA 322 32 290 290 150
0
- - - - 140
32
- - - -
11# Jazmine SHIER Mandurah Bmx Club Inc WA 162 0 162 162 - - - - - - 162
0
- - -
12# Mikayla NOTTLE Hills Bmx Club WA 80 0 80 80 - 80
0
- - - - - - - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 4, 6-7 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

15 Boys 23 Riders 8 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
S/D
2
Hill
3
Wann
4
Bunb
5
C/Bu
6
E/G
7
Man
8
S/S
9
Rock
10
B/F
1 Alec EDWARDES Wanneroo BMX Club WA 1562 32 1530 1700 170
0
- 198
0
192
0
192
0
190
32
188
0
186
0
184
0
200
0
2 Joshua SMARTT Rockingham BMX Club WA 1530 0 1530 1668 188
0
190
0
190
0
198
0
192
0
- 190
0
138
0
188
0
194
0
3 Drew WARD Rockingham Bmx Club WA 1528 32 1496 1790 124
0
174
0
186
0
188
0
170
0
194
32
184
0
184
0
192
0
194
0
4 Dylan MARSHALL Southern Districts Bmx Club WA 1504 32 1472 1594 190
0
194
0
- 174
0
190
0
182
32
182
0
122
0
174
0
186
0
5 Cody WALKER Southern Districts Bmx Club WA 1468 32 1436 1694 128
0
176
0
180
0
184
0
130
0
170
32
176
0
176
0
192
0
182
0
6 Kobe BARNES Byford Bmx Club WA 1414 32 1382 1638 128
0
180
0
176
0
182
0
128
0
178
32
130
0
172
0
188
0
176
0
7 Lachlan MCLEOD Hills Bmx Club WA 1278 32 1246 1494 166
0
176
0
166
0
126
0
130
0
172
32
122
0
128
0
178
0
130
0
8 Anthony VADALA Hedland Bmx Club WA 1144 32 1112 1112 - 120
0
118
0
172
0
- 126
32
122
0
116
0
172
0
166
0
9# Ben O'LOUGHLIN Cockburn Bmx Club WA 982 0 982 982 200
0
186
0
200
0
- - - 200
0
196
0
- -
10# Finn CARPENTER Cockburn Bmx Club WA 958 32 926 926 - 120
0
128
0
176
0
124
0
90
32
118
0
- - 170
0
11# Brock BYLUND Woorree Park Bmx Club WA 946 32 914 914 - 124
0
124
0
- 168
0
188
32
- 180
0
130
0
-
12# Kye MUNDAY Bunbury Bmx Club WA 882 32 850 850 - 190
0
- - 188
0
192
32
86
0
194
0
- -
13# Ryan DARCY Woorree Park Bmx Club WA 862 0 862 862 174
0
124
0
174
0
44
0
172
0
- 174
0
- - -
14# Caleb CHURCHILL Byford BMX Club WA 698 0 698 698 112
0
- 112
0
120
0
114
0
- 114
0
0
0
- 126
0
15# Emmett YEREX Woorree Park Bmx Club WA 592 0 592 592 122
0
116
0
114
0
118
0
122
0
- - - - -
16# Dylan HADDON Hills Bmx Club WA 524 0 524 524 166
0
122
0
114
0
122
0
- - - - - -
17# Mason CLEMENTS Wanneroo Bmx Club WA 318 0 318 318 - - 116
0
82
0
- - - 120
0
- -
18# Angelino GEMMOLA Tom Price BMX Club WA 302 0 302 302 - - - - 172
0
- - 130
0
- -
19# Tylor POTTS Hills Bmx Club WA 246 0 246 246 78
0
- - - - - 168
0
- - -
20# Ryley HINCHCLIFFE Karratha Bmx Club WA 196 0 196 196 196
0
- - - - - - - - -
21# Jayden CUGINI Hills Bmx Club WA 120 0 120 120 120
0
- - - - - - - - -
22# Timothy LEE Wanneroo Bmx Club WA 112 0 112 112 - - 112
0
- - - - - - -
23# Thomas SHIPARD Byford Bmx Club WA 110 0 110 110 110
0
- - - - - - - - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 4, 6-7 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

16 Girls 4 Riders 3 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
S/D
2
Hill
3
Wann
4
Bunb
5
C/Bu
6
E/G
7
Man
8
S/S
9
Rock
10
B/F
1 Brydie WARD Rockingham Bmx Club WA 1608 32 1576 1760 196
0
200
0
- 196
0
192
0
200
32
198
0
196
0
198
0
184
0
2 Jayde FABRY-ROCHE Southern Districts Bmx Club WA 1554 32 1522 1704 196
0
188
0
186
0
192
0
184
0
182
32
- 186
0
190
0
200
0
3 Chloe COLLEDGE Rockingham Bmx Club WA 1356 0 1356 1356 178
0
178
0
- 178
0
184
0
- 188
0
88
0
180
0
182
0
4# Anastacia CROOK-SIMS Southern Districts Bmx Club WA 182 0 182 182 182
0
- - - - - - - - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 4, 6-7 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

16 Boys 17 Riders 6 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
S/D
2
Hill
3
Wann
4
Bunb
5
C/Bu
6
E/G
7
Man
8
S/S
9
Rock
10
B/F
1 Mitchell PIANTO Cockburn Bmx Club WA 1600 32 1568 1750 198
0
186
0
- 196
0
198
0
200
32
198
0
200
0
192
0
182
0
2 Cooper DONNELLY Hills Bmx Club WA 1506 32 1474 1638 192
0
- 186
0
174
0
182
0
184
32
188
0
192
0
164
0
176
0
3 Markus ORCHARD Woorree Park Bmx Club WA 1462 32 1430 1752 186
0
160
0
176
0
180
0
176
0
172
32
182
0
178
0
162
0
180
0
4 Lewis THEUNISSEN Hills Bmx Club WA 1448 32 1416 1736 176
0
180
0
176
0
182
0
182
0
154
32
166
0
182
0
172
0
166
0
5 Ethan PIMBLETT Rockingham BMX Club WA 1424 32 1392 1392 196
0
178
0
0
0
186
0
180
0
170
32
170
0
- 156
0
156
0
6 Jayden MACDONALD Hills Bmx Club WA 1338 32 1306 1562 174
0
156
0
176
0
124
0
132
0
158
32
174
0
168
0
146
0
154
0
7# Dylan BENNETTS Wanneroo BMX Club WA 1178 32 1146 1146 - - 200
0
200
0
196
0
192
32
- - 188
0
170
0
8# Naite SKIDMORE Wanneroo Bmx Club WA 800 32 768 768 - - 166
0
126
0
176
0
146
32
154
0
- - -
9# Matthew FITZGERALD Bunbury BMX Club WA 714 0 714 714 182
0
172
0
- 184
0
176
0
- - - - -
10# Ben O'LOUGHLIN Cockburn Bmx Club WA 388 0 388 388 - - - - - - - - 196
0
192
0
11# Joel FLOWER Rockingham Bmx Club WA 200 0 200 200 - 200
0
- - - - - - - -
12# James WISE Hedland Bmx Club WA 170 0 170 170 - - - 170
0
- - - - - -
13# William GETHIN Karratha Bmx Club WA 166 0 166 166 166
0
- - - - - - - - -
14# Max BAILEY Cockburn Bmx Club WA 128 0 128 128 128
0
- - - - - - - - -
15# Declan HIGHMAN Bunbury Bmx Club WA 122 0 122 122 - - - 122
0
- - - - - -
16# Joe GARWOOD Hills BMX Club WA 84 0 84 84 84
0
- - - - - - - - -
17# Damien PAYNE Hills BMX Club WA 72 0 72 72 - 72
0
- - - - - - - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 4, 6-7 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

30+ Men 16 Riders 4 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
S/D
2
Hill
3
Wann
4
Bunb
5
C/Bu
6
E/G
7
Man
8
S/S
9
Rock
10
B/F
1 Jason STANTON Westside Bmx Club WA 1550 0 1550 1550 196
0
200
0
200
0
192
0
200
0
- 188
0
192
0
182
0
-
2 Craig HERRMANN Bunbury Bmx Club WA 1458 32 1426 1712 188
0
176
0
164
0
190
0
176
0
182
32
128
0
170
0
158
0
180
0
3 Daniel STEEL Southside Bmx Club WA 1448 32 1416 1416 - - 184
0
182
0
190
0
186
32
90
0
200
0
192
0
192
0
4 Dean BAILEY Wanneroo Bmx Club WA 1244 0 1244 1244 - 184
0
186
0
174
0
164
0
- 128
0
170
0
158
0
80
0
5# Brenton HEMPHILL Southern Districts Bmx Club WA 942 0 942 942 170
0
184
0
178
0
160
0
- - 174
0
76
0
- -
6# Adam LEWIS Southside BMX Club WA 846 0 846 846 - - 168
0
- 164
0
- 170
0
178
0
166
0
-
7# Sianel DARCY Woorree Park Bmx Club WA 722 0 722 722 - - - 182
0
186
0
- - 170
0
- 184
0
8# Steven WISEMAN Southside Bmx Club WA 514 0 514 514 164
0
166
0
- - - - 184
0
- - -
9# James TROTT Eastern Goldfields Bmx Club WA 392 32 360 360 - - - - - 184
32
- - 176
0
-
10# Steven EDWARDS Byford Bmx Club WA 382 0 382 382 190
0
- - - - - - - - 192
0
11# Stephen EGAN Southside BMX Club WA 370 0 370 370 164
0
170
0
- - - - - 36
0
- -
12# Brett HAYSOM Byford BMX Club WA 200 0 200 200 - - - - - - - - 200
0
-
13# Michael GALLIE Woorree Park Bmx Club WA 172 0 172 172 - - - - - - - - - 172
0
14# Gordon LOGAN Northam Bmx Club WA 150 0 150 150 150
0
- - - - - - - - -
15# Daniel LANDER Byford Bmx Club WA 144 0 144 144 - - - - - - - - 144
0
-
16# Jacob COCHRANE Bunbury Bmx Club WA 46 0 46 46 46
0
- - - - - - - - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 4, 6-7 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

40+ Men 21 Riders 4 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
S/D
2
Hill
3
Wann
4
Bunb
5
C/Bu
6
E/G
7
Man
8
S/S
9
Rock
10
B/F
1 Nathan HANNA Hills BMX Club WA 1628 32 1596 1984 200
0
200
0
196
0
200
0
192
0
200
32
200
0
200
0
196
0
200
0
2 Steven DONNELLY Hills Bmx Club WA 1524 32 1492 1670 - 192
0
190
0
194
0
184
0
180
32
190
0
178
0
184
0
178
0
3 Damien WATERMAN Byford BMX Club WA 1422 32 1390 1676 164
0
184
0
162
0
182
0
176
0
128
32
172
0
174
0
176
0
158
0
4 Martin PHILLIPS Wanneroo Bmx Club WA 1416 32 1384 1542 188
0
- 172
0
182
0
158
0
166
32
164
0
174
0
168
0
170
0
5# Jason PALMER Bunbury Bmx Club WA 712 0 712 712 - - - 188
0
166
0
- 178
0
180
0
- -
6# Andrew KERR Wanneroo Bmx Club WA 550 0 550 550 184
0
- 190
0
176
0
- - - - - -
7# Wayne EVANS Hills Bmx Club WA 504 32 472 472 - - - - - 126
32
- 178
0
- 168
0
8# Leighton PRATT Cockburn Bmx Club WA 502 0 502 502 - 176
0
- 170
0
156
0
- - - - -
9# Matt CLANCY Hills Bmx Club WA 470 0 470 470 154
0
168
0
- - - - - - - 148
0
10# Steven MOSS Wanneroo Bmx Club WA 452 0 452 452 166
0
- 158
0
128
0
- - - - - -
11# Craig RENDELL Southern Districts BMX Club WA 402 32 370 370 - - - - - 194
32
176
0
- - -
12# Jason MAY Rockingham Bmx Club WA 380 0 380 380 - - - - - - - 188
0
- 192
0
13# Derek BROMLEWE Wanneroo Bmx Club WA 306 0 306 306 - - 164
0
142
0
- - - - - -
14# Matt BUTTERWORTH Southside BMX Club WA 210 32 178 178 - - - - - 178
32
- - - -
15# Peter COPELAND Cockburn Bmx Club WA 200 0 200 200 - - - - 200
0
- - - - -
=16# Michael HARPER Southside Bmx Club WA 196 0 196 196 - - - - - - - 196
0
- -
=16# Daniel GRAY Wanneroo BMX Club WA 196 0 196 196 - - - - - - - - 196
0
-
18# Rodney GETHIN Karratha BMX Club WA 176 0 176 176 176
0
- - - - - - - - -
19# Leo BONE Bunbury Bmx Club WA 162 0 162 162 - - - - - - - - - 162
0
20# Mark COSTA Westside Bmx Club WA 130 0 130 130 - - - - - - - 130
0
- -
21# Richard GASKIN Southside Bmx Club WA 126 0 126 126 - - - - - - - 126
0
- -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 4, 6-7 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

Mini Wheeler BMXWA 70 Riders 3 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
S/D
2
Hill
3
Wann
4
Bunb
5
C/Bu
6
E/G
7
Man
8
S/S
9
Rock
10
B/F
- Owen BRACHE Hills Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
32
0
0
0
0
0
0
0
0
- Brock BRENNAN Hills Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
0
0
0
0
- 0
0
0
32
0
0
0
0
0
0
0
0
- Mayson HARVEY Mandurah Bmx Club Inc WA 0 0 0 0 - - 0
0
0
0
0
0
0
32
0
0
0
0
0
0
0
0
-# Kye ALGEO Byford BMX Club WA 0 0 0 0 0
0
0
0
0
0
- 0
0
- 0
0
0
0
- 0
0
-# Tyson ALGEO Byford BMX Club WA 0 0 0 0 0
0
0
0
0
0
- 0
0
- 0
0
0
0
- 0
0
-# Bonnie CUNNINGHAM Mandurah Bmx Club Inc WA 0 0 0 0 0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
32
- - - -
-# Jackson EDWARDS East Pilbara Bmx Club ? 0 0 0 0 0
0
- - - 0
0
- - - - -
-# Ellyse HARVEY Mandurah Bmx Club Inc WA 0 0 0 0 0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
- - - - -
-# Maddelyn KING Westside Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
0
0
- - - - - - - -
-# Henry MANN Westside Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
0
0
- - - - - - - -
-# Madison MCPHERSON Hills BMX Club WA 0 0 0 0 0
0
0
0
0
0
- - 0
32
- - - -
-# Eliza MUTEMBO Westside BMX Club WA 0 0 0 0 0
0
0
0
- - - - - - - -
-# Hannah MYERS Westside Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
- - - - - - - - -
-# Evalyn PAHL Cockburn BMX Club WA 0 0 0 0 0
0
0
0
- - 0
0
- 0
0
0
0
- -
-# Matias ROMAY Westside BMX Club WA 0 0 0 0 0
0
- - - - - - - - -
-# Caine SAUNDERS Byford BMX Club WA 0 0 0 0 0
0
0
0
0
0
- 0
0
- 0
0
- - 0
0
-# Aubree SPENCER Byford Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
- - 0
0
0
0
-
-# Aden THOMPSON Mandurah BMX Club inc WA 0 0 0 0 0
0
- - - - - - - - -
-# Kobe WOOD Southern Districts Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
0
0
- - - - - - - -
-# Ryder BOLLAND Wanneroo Bmx Club WA 0 0 0 0 - 0
0
0
0
0
0
- - - 0
0
0
0
0
0
-# Torah BRADLEY Hills BMX Club WA 0 0 0 0 - 0
0
- - - - - - - -
-# Luke DARCY Woorree Park Bmx Club WA 0 0 0 0 - 0
0
0
0
- 0
0
- - - - -
-# Mitchell FAHY Hills Bmx Club WA 0 0 0 0 - 0
0
- - - - - - - -
-# Isaac FALCONBRIDGE Hills Bmx Club WA 0 0 0 0 - 0
0
- - - - - - - -
-# Reef HUNT Club Unknown ? 0 0 0 0 - 0
0
- - - - - - - -
-# Jack MANN Westside Bmx Club WA 0 0 0 0 - 0
0
- - - - - - - -
-# Alirha MCNAMARA Byford Bmx Club WA 0 0 0 0 - 0
0
- 0
0
0
0
- - 0
0
- 0
0
-# April STEGENGA Wanneroo Bmx Club WA 0 0 0 0 - 0
0
0
0
- - - 0
0
0
0
0
0
-
-# Flynn WALDING Wanneroo Bmx Club WA 0 0 0 0 - 0
0
- - - - - - - -
-# Sofia WATTS Rockingham Bmx Club WA 0 0 0 0 - 0
0
- - - - - - - -
-# Jacob BATES Westside Bmx Club WA 0 0 0 0 - - 0
0
0
0
0
0
- 0
0
- 0
0
-
-# Jai BATHERN Wanneroo Bmx Club WA 0 0 0 0 - - 0
0
- - - - - - -
-# Jesse CHITTICK Westside Bmx Club WA 0 0 0 0 - - 0
0
- - - - - - -
-# Preston DE SENNEVILLE Wanneroo BMX Club WA 0 0 0 0 - - 0
0
- - - - - - -
-# Lilah ERCEG Wanneroo Bmx Club WA 0 0 0 0 - - 0
0
- - - 0
0
- - -
-# Darcy OSBORNE-MAXWELL Wanneroo Bmx Club WA 0 0 0 0 - - 0
0
- - - - - - -
-# Jaxon SMITH Wanneroo Bmx Club WA 0 0 0 0 - - 0
0
- - - - - - -
-# Jaxon STOCKER Wanneroo Bmx Club WA 0 0 0 0 - - 0
0
- - - - - - -
-# Jayce STOCKER Wanneroo Bmx Club WA 0 0 0 0 - - 0
0
- - - - - - -
-# Hudson TAYLOR Wanneroo Bmx Club WA 0 0 0 0 - - 0
0
- - - - - - -
-# Jutt WHITTON Bunbury BMX Club WA 0 0 0 0 - - 0
0
0
0
0
0
- 0
0
- - -
-# Amelia EDWARDS Bunbury BMX Club WA 0 0 0 0 - - - 0
0
- - - - - -
-# Nicholas GELLER Bunbury Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - 0
0
- - - - - -
-# Mason HERRON Woorree Park Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - 0
0
0
0
0
32
0
0
- 0
0
0
0
-# Kairen JARMAN Wanneroo Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - 0
0
- 0
32
0
0
0
0
0
0
-
-# Kruze MORGAN Bunbury BMX Club WA 0 0 0 0 - - - 0
0
0
0
- - - - -
-# Jacob REED Bunbury Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - 0
0
- - - - - -
-# Kayde THOMPSON Bunbury Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - 0
0
- - - - - -
-# Ashton BURTON Mandurah Bmx Club Inc WA 0 0 0 0 - - - - 0
0
- - - - -
-# Saffira NEWBOULT Southside BMX Club WA 0 0 0 0 - - - - 0
0
- - - - -
-# Kai ROWELL Woorree Park Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - 0
0
- - - - -
-# Charlie BRENSSELL Eastern Goldfields Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - 0
32
- - - -
-# Keo DALLACHY Eastern Goldfields Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - 0
32
- - - -
-# Ryder DALZIEL Eastern Goldfields BMX Club WA 0 0 0 0 - - - - - 0
32
- - - -
-# Cooper EATON Eastern Goldfields BMX Club WA 0 0 0 0 - - - - - 0
32
- - - -
-# Sophie HANSEN Eastern Goldfields Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - 0
32
- - - -
-# Vinny POST Eastern Goldfields Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - 0
32
- - - -
-# Cooper ROWE Eastern Goldfields BMX Club WA 0 0 0 0 - - - - - 0
32
- - - -
-# Hayley BROWN Mandurah BMX Club inc WA 0 0 0 0 - - - - - - 0
0
- - -
-# Summer LOISEL Mandurah Bmx Club Inc WA 0 0 0 0 - - - - - - 0
0
- 0
0
-
-# Lukas MEEHAN Mandurah Bmx Club Inc WA 0 0 0 0 - - - - - - 0
0
0
0
0
0
0
0
-# Dominic BAOHM Southern Districts Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - 0
0
- 0
0
-# Charlotte SIMPSON Southside Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - 0
0
- 0
0
-# Kody WILKINS Mandurah Bmx Club Inc WA 0 0 0 0 - - - - - - - 0
0
0
0
0
0
-# Raman GHAI Rockingham BMX Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - - 0
0
0
0
-# Oliver BROWN Byford Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - - - 0
0
-# Tadhg HARMER Rockingham Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - - - 0
0
-# Troy KIDGELL Southside Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - - - 0
0
-# Jayce VASSILIOU Westside Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - - - 0
0
-# Koby WARD Rockingham BMX Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - - - 0
0

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 4, 6-7 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10


Top of Report