End of Report

Rd7 Super Series Mandurah

BMX EVENT MANAGER, Report Created 10/Jul/2016 17:32:21

Fastest Time per Rider per Class

Total Entries = 474

Total Riders = 394


Pro Ladies
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
999 Bunbury Bmx Club WA Rachelle SMITH Final 35.644 0.000
81 Hills Bmx Club WA Catherine HOPKINS Final 36.511 0.867
1206 Southside Bmx Club WA Bianca CAMPBELL Final 37.393 1.749
442 Westside Bmx Club WA Kizzy Anne WADDELL Final 37.931 2.287
139 Hills Bmx Club WA Jessica LATHWELL Final 38.766 3.122
1655 Southside Bmx Club WA Isabella IERACE 2 38.800 3.156
931 Southside Bmx Club WA Kesia SAVILL 1 38.966 3.322
895 Wanneroo Bmx Club WA Airlie GOODEN 3 38.970 3.326
2154 Southern Districts Bmx Club WA Shantelle REA 2 39.698 4.054
1888 Hills Bmx Club WA Kaitlin GILL 3 40.381 4.737
948 Hills BMX Club WA Danika CAMERON 2 40.929 5.285
956 Hills Bmx Club WA Karis REGALI 1 43.030 7.386
1748 Southside Bmx Club WA Justine SHORT 1 44.610 8.966

Pro Men
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
25 Eastern Goldfields BMX Club WA Darryn GOODWIN 3 32.586 0.000
115 Wanneroo Bmx Club WA Tyler VERSCHUREN 3 32.832 0.246
13 Hills Bmx Club WA Joey GRAHAM Final 32.940 0.354
599 Hills Bmx Club WA Casey HUNTER 3 33.281 0.695
380 Hills Bmx Club WA Joshua COOKE 3 33.497 0.911
744 Westside BMX Club WA Felipe/Juan TABARES SALAZAR 3 33.512 0.926
105 Southern Districts BMX Club WA Brock MURRAY 2 33.793 1.207
945 Cockburn Bmx Club WA Mitchell PIANTO 3 34.340 1.754
711 Hills Bmx Club WA Jamie GILL 2 34.460 1.874
90 Rockingham Bmx Club WA Tim MORES 2 34.467 1.881
699 Hills Bmx Club WA Cooper DONNELLY 2 34.590 2.004
610 Hills Bmx Club WA Christopher LATHWELL 1 36.388 3.802

8-10 Boys Voucher
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2262 Rockingham Bmx Club WA Steele CHERUBINO Final 38.448 0.000
1871 Southside Bmx Club WA Mitchell CAMPBELL Final 40.957 2.509
1089 Northam Bmx Club WA William DOUGLAS Final 41.864 3.416
1380 Hills Bmx Club WA Cody CLANCY Final 42.190 3.742
1835 Byford Bmx Club WA Alexander DAWES 2 43.029 4.581
2295 Hills Bmx Club WA Logan MUIR 3 45.061 6.613
2693 Westside Bmx Club WA Jordan REINIKKA 3 45.063 6.615
2304 Southside Bmx Club WA Riley WALKER 2 49.522 11.074
1864 Mandurah Bmx Club Inc WA Sarah Jane MIDDLETON Final 55.186 16.738

11-12 Boys Voucher
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1416 Southside Bmx Club WA Jordan CALLUM 3 37.822 0.000
2164 Wanneroo Bmx Club WA Angus RICHARDS 2 39.150 1.328
2143 Hills Bmx Club WA Joseph REGALI 4 40.383 2.561
779 Southside Bmx Club WA Thomas O'DWYER 2 40.828 3.006
919 Bunbury Bmx Club WA Braiden ABRAHAMSE 1 44.256 6.434
1983 Southside Bmx Club WA Ethan GITTOS 3 45.852 8.030

13-15 Girls Voucher
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
983 Wanneroo Bmx Club WA Felicity MANN 4 37.770 0.000
1311 Byford BMX Club WA Alicia JOKIC 2 38.466 0.696
1302 Rockingham Bmx Club WA Hayley HUGHES 2 38.767 0.997
1879 Hills Bmx Club WA Alyssa SKIDMORE 3 40.612 2.842
1531 Byford BMX Club WA Tehlia JOKIC 2 40.702 2.932

13-15 Boys Voucher
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1962 Woorree Park Bmx Club WA Corey TAYLOR Final 34.061 0.000
1495 Rockingham Bmx Club WA Blade CHERUBINO Final 34.740 0.679
1335 Rockingham Bmx Club WA Joshua SMARTT 2 34.790 0.729
311 Bunbury Bmx Club WA Kye MUNDAY 1 34.854 0.793
954 Wanneroo BMX Club WA Alec EDWARDES 1 35.575 1.514
2097 Woorree Park Bmx Club WA Ryan DARCY Final 35.675 1.614
1323 Southside Bmx Club WA Jayden KEOGH 1 35.981 1.920
1249 Bunbury Bmx Club WA Niko PATTERSON 3 36.645 2.584
1413 Westside Bmx Club WA Kye HEELAN 2 37.705 3.644
1560 Bunbury Bmx Club WA Toby HOWE 1 37.942 3.881
1679 Southern Districts BMX Club WA Regan LOTHIAN 3 38.740 4.679
1551 Hills Bmx Club WA Mathew JEBB 1 39.325 5.264
2163 Hills Bmx Club WA Tiarnan VAN OSCH 1 40.119 6.058
1763 Bunbury Bmx Club WA Dylan RUSH 1 42.257 8.196
1545 Bunbury Bmx Club WA Cory CROMBIE 1 44.407 10.346
803 Southside Bmx Club WA Lyndon WALKER 1 49.038 14.977

8-10 Boys Cruiser
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
3WA Hills BMX Club WA Dylan ANDREWS 1 41.155 0.000
7WA Hills Bmx Club WA Brock PULJAR Final 41.423 0.268
2834 Wanneroo Bmx Club WA Koby RATAJCZAK 3 42.334 1.179
1767 Wanneroo Bmx Club WA Calvin MOYLAN 3 42.489 1.334
2330 Southside Bmx Club WA Beau MURRAY 1 42.796 1.641
223 Hills BMX Club WA Lucas ANDREWS 3 43.336 2.181
2429 Hills Bmx Club WA Blake PRIMROSE 2 43.631 2.476
1467 Byford Bmx Club WA Cooper MORROW 3 44.604 3.449
2147 Byford Bmx Club WA Adam WATERMAN 3 46.324 5.169
2864 Bunbury Bmx Club WA Jaxon GARRIGAN 1 53.512 12.357

11-12 Boys Cruiser
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1715 Hills Bmx Club WA Jay ALLAN Final 37.240 0.000
1827 Bunbury Bmx Club WA Austin FORRESTER 3 38.291 1.051
1252 Southside Bmx Club WA Kaden MAPSTONE Final 40.389 3.149
1489 Byford BMX Club WA Bailey JOKIC Final 40.446 3.206
6WA Southside Bmx Club WA Cooper HISCOX Final 41.373 4.133
995 Eastern Goldfields Bmx Club WA George BOEG 3 42.180 4.940
1588 Byford Bmx Club WA Shayla WINWOOD 1 44.231 6.991
1143 Mandurah BMX Club inc WA Kara HARRISON 1 45.155 7.915
1272 Byford Bmx Club WA Jack ANDREWS 1 45.644 8.404

13-14 Boys Cruiser
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1401 Southside Bmx Club WA Dylan CALLUM 4 36.514 0.000
7 WA Wanneroo Bmx Club WA Jayden MIDDLETON-GEPP 4 37.105 0.591
1346 Southside Bmx Club WA Cooper MAPSTONE 4 38.278 1.764
8 WA Westside Bmx Club WA Thomas POOLE 4 38.838 2.324
1544 Byford Bmx Club WA Blake WINWOOD 1 43.746 7.232
1659 Southside Bmx Club WA Kate TAYLOR 1 49.392 12.878

18+ Mens Cruiser
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1475 Hills Bmx Club WA Hayden COOKE 3 35.478 0.000
920 Woorree Park Bmx Club WA Caleb LONG 1 35.682 0.204
149 Wanneroo Bmx Club WA Wesley HILL Final 35.753 0.275
554 Hills Bmx Club WA Nathan HANNA 1 36.089 0.611
384 Southside Bmx Club WA Murray NOTTAGE 3 36.566 1.088
871 Rockingham Bmx Club WA Brayden COLLEDGE 2 37.063 1.585
358 Southern Districts BMX Club WA Craig RENDELL 2 37.125 1.647
323 Bunbury Bmx Club WA Jason PALMER 2 38.679 3.201
829 Bunbury Bmx Club WA Craig HERRMANN 2 39.398 3.920
207 Byford BMX Club WA Damien WATERMAN 2 39.488 4.010
795 Bunbury Bmx Club WA Bethany STONE 1 42.919 7.441
690 Byford Bmx Club WA Kieran WINWOOD 1 43.616 8.138
279 Wanneroo Bmx Club WA Dean BAILEY 1 49.568 14.090

17+ Women
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
442 Westside Bmx Club WA Kizzy Anne WADDELL Final 38.547 0.000
818 Rockingham Bmx Club WA Brydie WARD Final 39.198 0.651
326 Wanneroo Bmx Club WA Corona BECKMAN Final 40.614 2.067
261 Rockingham Bmx Club WA Chloe COLLEDGE Final 41.373 2.826
93 Mandurah Bmx Club Inc WA Michelle NEWPORT Final 42.120 3.573
1748 Southside Bmx Club WA Justine SHORT 2 42.473 3.926
702 Southern Districts Bmx Club WA Anastacia CROOK-SIMS Final 43.995 5.448
795 Bunbury Bmx Club WA Bethany STONE 2 44.114 5.567
111 Cockburn Bmx Club WA Gillian BAILEY 3 46.578 8.031
974 Wanneroo Bmx Club WA Faye RATAJCZAK 3 46.851 8.304
1019 Hills Bmx Club WA Kiara COOKE 1 50.105 11.558

17-29 Men
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
115 Wanneroo Bmx Club WA Tyler VERSCHUREN Final 32.621 0.000
65 Southern Districts Bmx Club WA Daniel LAIRD 3 34.109 1.488
508 Southside Bmx Club WA Jeremy ADAMS 2 34.367 1.746
380 Hills Bmx Club WA Joshua COOKE 2 34.382 1.761
822 Cockburn Bmx Club WA Dylan BARWICK 3 34.555 1.934
920 Woorree Park Bmx Club WA Caleb LONG 2 34.801 2.180
1475 Hills Bmx Club WA Hayden COOKE 1 36.250 3.629
1456 Hills Bmx Club WA Caleb HADDON 3 36.945 4.324
384 Southside Bmx Club WA Murray NOTTAGE 3 38.270 5.649
1779 Hills Bmx Club WA Mitchell GILL 1 39.054 6.433
1087 Rockingham Bmx Club WA Owen BLAND 3 39.764 7.143
690 Byford BMX Club WA Kieran WINWOOD 1 43.822 11.201

8 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
3295 Mandurah BMX Club inc WA Ella PURSER Final 45.049 0.000
1459 Westside Bmx Club WA Alyssa HOWAT Final 45.519 0.470
2774 Wanneroo Bmx Club WA Maddison ALDERSEA Final 45.894 0.845
2413 Mandurah Bmx Club Inc WA Bella PANTALONE 1 48.969 3.920
2405 Byford Bmx Club WA Iona MUIR Final 49.473 4.424
2685 Eastern Goldfields Bmx Club WA Amelia TICKELL 3 51.162 6.113
2950 Rockingham Bmx Club WA Samarah RAYNER Final 52.261 7.212
2401 Southside Bmx Club WA Natalia IERACE 3 53.148 8.099
3387 Woorree Park Bmx Club WA Payton HERRON 3 55.014 9.965
2907 Eastern Goldfields Bmx Club WA Ella BURNS 2 56.790 11.741
2322 Byford Bmx Club WA Imogen HAMILTON 3 57.837 12.788

8 Boys
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1467 Byford Bmx Club WA Cooper MORROW Final 42.397 0.000
2723 Rockingham Bmx Club WA Declan MCGHEE Semi Final 42.559 0.162
2147 Byford Bmx Club WA Adam WATERMAN Semi Final 42.572 0.175
2480 Byford BMX Club WA Cooper SALMON 1 43.023 0.626
2285 Hills Bmx Club WA Matthew VAN DER DRAAI Final 43.024 0.627
2341 Mandurah Bmx Club Inc WA Cruz LOISEL Semi Final 43.278 0.881
1495 Southside Bmx Club WA Mason EGAN 3 43.461 1.064
2776 Westside Bmx Club WA Oliver WILLIAMS 3 44.284 1.887
3179 Wanneroo Bmx Club WA Jarrod PATTERSON Semi Final 44.411 2.014
2297 Southern Districts Bmx Club WA Brock SMITH Semi Final 45.015 2.618
2232 Byford Bmx Club WA Campbell WILSON Semi Final 45.055 2.658
2772 Mandurah BMX Club inc WA Alexander NOWOTNY 1 45.669 3.272
1542 Byford BMX Club WA Jarvis SHARP 3 46.207 3.810
2444 Bunbury Bmx Club WA Flynn EDWARDS Semi Final 46.395 3.998
2693 Westside Bmx Club WA Jordan REINIKKA 3 46.626 4.229
2703 Bunbury Bmx Club WA Kye SPENCE 2 46.709 4.312
2813 Mandurah Bmx Club Inc WA Brayden GREENE 3 46.721 4.324
3440 Bunbury Bmx Club WA Cruz BLACK 3 46.799 4.402
2256 Rockingham Bmx Club WA Jai HOLLAND Semi Final 47.152 4.755
2318 Mandurah Bmx Club Inc WA Tristan HALL 2 47.456 5.059
2928 Hills Bmx Club WA Izaak BRACHE 1 47.834 5.437
3121 Woorree Park Bmx Club WA Jamie MATTHEWMAN 3 48.338 5.941
3451 Cockburn Bmx Club WA Meer JANI 3 49.962 7.565
2631 Cockburn Bmx Club WA Ross MURRAY 3 49.971 7.574
1136 Wanneroo Bmx Club WA Kacey HARVEY-HILL 3 50.480 8.083
2697 Southside Bmx Club WA Charlie MCNAB 3 51.079 8.682
2661 Wanneroo BMX Club WA Hudson BIRD 1 53.025 10.628
2864 Bunbury Bmx Club WA Jaxon GARRIGAN 1 53.060 10.663
2617 Byford Bmx Club WA Ronan LANDER 2 53.448 11.051
2605 Byford BMX Club WA Dechlan LETCHFORD 2 56.714 14.317

9 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1839 Southern Districts Bmx Club WA Rhiannon RICHARDS 2 47.458 0.000
7WA Eastern Goldfields Bmx Club WA Melya HAWIRA 2 48.995 1.537
3WA Mandurah Bmx Club Inc WA Chayse ARMITAGE 2 49.051 1.593

9 Boys Novice
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2620 Byford BMX Club WA Charlie D'AGOSTINO Final 41.450 0.000
2411 Mandurah BMX Club inc WA Joseph MOORE Final 42.106 0.656
1451 Wanneroo Bmx Club WA Riley CAVANOUGH 2 43.312 1.862
2209 Wanneroo Bmx Club WA Harlan BURNELL Semi Final 43.579 2.129
2607 Cockburn Bmx Club WA Jacob SEPAROVICH 2 43.629 2.179
2688 Southern Districts Bmx Club WA Austen ABRAHALL Final 43.683 2.233
2544 Byford Bmx Club WA Riley GIBBS 2 43.739 2.289
2323 Bunbury Bmx Club WA Aarlen TEHAARA 2 43.927 2.477
2587 Southern Districts Bmx Club WA Kynan ABRAHAM 2 44.524 3.074
2347 Southside Bmx Club WA Daniel BAKER Semi Final 45.034 3.584
2251 Southside Bmx Club WA Max JONES Semi Final 46.725 5.275
1600 Southside Bmx Club WA Joshua TILL 2 46.847 5.397
1319 Woorree Park Bmx Club WA Richard HERRON 3 48.439 6.989
2552 Karratha Bmx Club WA James TAYLOR 3 50.068 8.618
2073 Hills Bmx Club WA Jackson GOSCIMINSKI 1 52.368 10.918
2294 Southern Districts Bmx Club WA Daniel RUSSELL 1 56.360 14.910
2777 Wanneroo Bmx Club WA Slade SKIDMORE 1 56.441 14.991

9 Boys Expert
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1SS Wanneroo Bmx Club WA Matias HARRIS Final 38.974 0.000
8A Hills BMX Club WA Tyler GAYSKI Final 40.482 1.508
2834 Wanneroo Bmx Club WA Koby RATAJCZAK Final 40.970 1.996
2579 Wanneroo Bmx Club WA Andrew MOSS Final 41.809 2.835
1835 Byford Bmx Club WA Alexander DAWES 3 41.976 3.002
7WA Wanneroo Bmx Club WA Calvin MOYLAN 3 42.161 3.187
2872 Wanneroo Bmx Club WA Dylan STRAKER 1 42.882 3.908
1380 Hills Bmx Club WA Cody CLANCY 2 42.920 3.946
6WA Woorree Park Bmx Club WA Dylan SERMAN 3 43.358 4.384
4WA Wanneroo Bmx Club WA Jack PHILLIPS 1 43.590 4.616
2221 Westside Bmx Club WA Billy SUMMERVILLE 3 44.672 5.698
2127 Bunbury Bmx Club WA William MCILLREE 2 45.306 6.332
2015 Mandurah Bmx Club Inc WA Eli PANTALONE 3 49.313 10.339
2304 Southside Bmx Club WA Riley WALKER 1 50.355 11.381

10 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2029 Byford BMX Club WA Mia LETCHFORD Final 43.222 0.000
6106 Northam Bmx Club WA Trinity JEFFERIES 2 43.391 0.169
2211 Byford BMX Club WA Sienna SHARP 2 43.974 0.752
2068 Byford Bmx Club WA Kelsey MORROW Final 45.206 1.984
1636 Rockingham Bmx Club WA Caitlin DALLY 2 46.685 3.463
1318 Wanneroo Bmx Club WA Grace BROMLEWE Final 46.762 3.540
8WA Hills BMX Club WA Demi EVANS 3 48.146 4.924
2004 Rockingham Bmx Club WA Ellah RAYNER 2 48.594 5.372
2090 Mandurah Bmx Club Inc WA Katelyn HALL 2 48.832 5.610
1606 Bunbury Bmx Club WA Tamilee SPENCE 3 49.787 6.565
1192 Southside Bmx Club WA Ciara WILKIN 2 52.364 9.142
2324 Wanneroo Bmx Club WA Jasmine ERCEG 2 53.100 9.878
1864 Mandurah Bmx Club Inc WA Sarah Jane MIDDLETON 2 55.416 12.194

10 Boys Novice
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1407 Byford Bmx Club WA Jay LANDER Final 40.946 0.000
1792 Bunbury BMX Club WA Kalani DAYMON Final 40.983 0.037
2207 Eastern Goldfields Bmx Club WA Zavier HAWIRA Final 41.492 0.546
2566 Westside Bmx Club WA Samuel WILLIAMS Final 41.519 0.573
1394 Byford Bmx Club WA Liam WAGNER Final 42.571 1.625
1902 Mandurah BMX Club inc WA Chayce PURSER 2 42.847 1.901
1263 Mandurah Bmx Club Inc WA Thomas NOTTLE Semi Final 42.926 1.980
1465 Westside Bmx Club WA Flynn COSTA 1 43.063 2.117
1969 Hills Bmx Club WA Shaun VAN DER DRAAI 2 43.154 2.208
2330 Southside Bmx Club WA Beau MURRAY 3 43.722 2.776
2078 Mandurah Bmx Club Inc WA Thomas NEVE Semi Final 44.537 3.591
1700 Woorree Park Bmx Club WA James BISHOP 3 45.054 4.108
2034 Cockburn Bmx Club WA Ethan SLOB 1 45.112 4.166
1432 Cockburn Bmx Club WA Brodie MURRAY 2 45.131 4.185
2434 Westside Bmx Club WA Luka PILCHER 3 45.950 5.004
1849 Cockburn Bmx Club WA Tyson LOCKWOOD 1 47.165 6.219
2190 Cockburn Bmx Club WA Ky BLACKA 3 47.499 6.553
1490 Byford BMX Club WA Blade HAYSOM 1 48.354 7.408
1908 Mandurah Bmx Club Inc WA Kieran SILVER 2 53.000 12.054
502 Southside BMX Club WA Luke BOEVE 3 54.861 13.915

10 Boys Expert
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
4WA Mandurah Bmx Club Inc WA Jack NEWMAN Semi Final 38.811 0.000
2262 Rockingham Bmx Club WA Steele CHERUBINO Semi Final 38.936 0.125
975 Hills BMX Club WA Dylan ANDREWS 3 39.623 0.812
5A Eastern Goldfields Bmx Club WA Joshua TICKELL Semi Final 39.808 0.997
1886 Bunbury Bmx Club WA Cameron WYATT Semi Final 39.831 1.020
5WA Westside Bmx Club WA Nathan RAWLINGS Semi Final 39.932 1.121
6WA Hills Bmx Club WA Kallan BROWN Semi Final 40.101 1.290
1871 Southside Bmx Club WA Mitchell CAMPBELL 3 40.131 1.320
1882 Hills Bmx Club WA Daniel MCDONALD Semi Final 40.773 1.962
2292 Cockburn Bmx Club WA Dylan MURRAY Semi Final 41.419 2.608
1752 Byford Bmx Club WA Taj HAMILTON Semi Final 41.686 2.875
2101 Southside Bmx Club WA Rhys HARDAKER 2 42.370 3.559
1366 Hills Bmx Club WA Brock PULJAR 2 42.560 3.749
1435 Tom Price Bmx Club WA Tyson BRENZI 3 43.307 4.496
1089 Northam Bmx Club WA William DOUGLAS 2 44.398 5.587
2295 Hills Bmx Club WA Logan MUIR 1 44.708 5.897
2352 Bunbury Bmx Club WA Hamish NEILL 2 51.741 12.930

11 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1750 Karratha Bmx Club WA Sophie TAYLOR 1 42.392 0.000
1701 Eastern Goldfields Bmx Club WA Lara SCARVACI 4 43.038 0.646
1143 Mandurah BMX Club inc WA Kara HARRISON 4 43.796 1.404
1457 Bunbury Bmx Club WA Freya HOWE 4 46.325 3.933
1556 Woorree Park BMX Club WA Jana VAN STADEN 4 47.180 4.788
1613 Hills Bmx Club WA Casey TAYLOR 2 48.415 6.023

11 Boys Novice
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1780 Southside Bmx Club WA Luke ADAMS 4 39.872 0.000
1829 Eastern Goldfields Bmx Club WA Bailey FOSTER 4 41.199 1.327
1453 Mandurah Bmx Club Inc WA Axel WEST 2 41.716 1.844
2241 Hills Bmx Club WA Seth WRIGHT 3 42.147 2.275
1834 Woorree Park BMX Club WA Jandre VAN STADEN 4 43.091 3.219
1258 Bunbury BMX Club WA Chayce WHITTON 1 43.847 3.975
2771 Woorree Park Bmx Club WA Ethan ULLRICH 4 45.526 5.654
1658 Bunbury Bmx Club WA Lochlan EDWARDS 2 46.548 6.676

11 Boys Expert
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1412 Cockburn Bmx Club WA Kaeghan ROBERTSON 3 38.901 0.000
7SS Southside Bmx Club WA Cooper HISCOX Final 39.155 0.254
1351 Byford Bmx Club WA Tyson WILLIAMS Final 39.174 0.273
5WA Bunbury Bmx Club WA Braiden ABRAHAMSE 2 39.893 0.992
2269 Southside Bmx Club WA Jett SMITH 2 40.104 1.203
4WA Rockingham Bmx Club WA Riley BROWN 1 40.268 1.367
2254 Eastern Goldfields Bmx Club WA Rico BLACK 2 40.651 1.750
8WA Woorree Park Bmx Club WA Lochlan TAYLOR 3 40.825 1.924
1950 Mandurah Bmx Club Inc WA Michael EDWARDS 2 40.959 2.058
1336 Westside Bmx Club WA Jack BYRNE 1 41.617 2.716
995 Eastern Goldfields Bmx Club WA George BOEG 3 41.672 2.771
2325 Byford BMX Club WA Seth SALMON 3 42.982 4.081
2000 Southside Bmx Club WA Jayden EGAN 1 44.255 5.354
1259 Bunbury Bmx Club WA Ryan BARTLE 1 45.488 6.587
1250 Bunbury Bmx Club WA Scott BARTLE 1 47.489 8.588

12 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2331 Hills Bmx Club WA Jordan MARTIN 1 41.739 0.000
952 Bunbury Bmx Club WA Mikaela NEILL 2 41.827 0.088
1588 Byford Bmx Club WA Shayla WINWOOD 4 43.436 1.697
1317 Wanneroo Bmx Club WA Charlotte BROMLEWE 4 46.424 4.685
2137 Southside Bmx Club WA Tesanee KING 4 51.252 9.513

12 Boys Novice
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1522 Eastern Goldfields BMX Club WA Deizel MAY 1 41.707 0.000
1147 Hills Bmx Club WA Jaymee JOHNS 4 42.116 0.409
2133 Eastern Goldfields BMX Club WA Alex KNIGHT 4 42.777 1.070
1983 Southside Bmx Club WA Ethan GITTOS 4 43.761 2.054
1624 Wanneroo BMX Club WA Charl GROENEWALD 4 44.781 3.074
1272 Byford Bmx Club WA Jack ANDREWS 4 45.223 3.516

12 Boys Expert
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1416 Southside Bmx Club WA Jordan CALLUM Final 35.643 0.000
1489 Byford BMX Club WA Bailey JOKIC Final 36.243 0.600
1715 Hills Bmx Club WA Jay ALLAN Final 36.304 0.661
1827 Bunbury Bmx Club WA Austin FORRESTER Final 37.344 1.701
2164 Wanneroo Bmx Club WA Angus RICHARDS Semi Final 37.798 2.155
1252 Southside Bmx Club WA Kaden MAPSTONE Semi Final 38.467 2.824
1541 Cockburn Bmx Club WA Ruben CUNNINGHAM Semi Final 38.900 3.257
5WA Westside Bmx Club WA Jacob GODDARD Semi Final 39.245 3.602
2055 Cockburn Bmx Club WA Eli BAILEY 1 39.470 3.827
1531 Byford BMX Club WA Tehlia JOKIC Semi Final 39.559 3.916
1991 Bunbury Bmx Club WA Daniel DORAN 3 39.835 4.192
2143 Hills Bmx Club WA Joseph REGALI 3 40.355 4.712
779 Southside Bmx Club WA Thomas O'DWYER 3 40.555 4.912
1832 Southside Bmx Club WA Jett IERACE 3 41.307 5.664
1786 Rockingham BMX Club WA William FITZPATRICK 2 41.404 5.761
1896 Westside Bmx Club WA Max LEAHY 2 41.552 5.909
1169 Byford Bmx Club WA Jeremy WILSON 1 42.027 6.384
1064 Cockburn Bmx Club WA Logan PRATT 2 42.718 7.075
1870 Hills BMX Club WA Dylan GAYSKI 3 47.117 11.474

13 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2WA Mandurah Bmx Club Inc WA Keeley EDWARDS 4 40.430 0.000
1879 Hills Bmx Club WA Alyssa SKIDMORE 4 40.819 0.389
1805 Wanneroo Bmx Club WA Myah SMITH 4 41.610 1.180
1392 Bunbury Bmx Club WA Cheyana DAYMON 3 42.318 1.888
1236 Woorree Park Bmx Club WA Ashley TEAKLE 2 42.954 2.524
8WA Southern Districts Bmx Club WA Imogen ABRAHALL 2 44.682 4.252
1120 Karratha BMX Club WA Gemma RODGERS 3 51.346 10.916

13 Boys Novice
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1551 Hills Bmx Club WA Mathew JEBB 4 37.897 0.000
2009 Eastern Goldfields Bmx Club WA Caleb TODD 4 38.589 0.692
1472 Westside Bmx Club WA Sebastien RAPLEY 4 39.118 1.221
1948 Bunbury BMX Club WA Corbin TEHAARA 4 39.138 1.241
1598 Cockburn Bmx Club WA Bayley MAINARD 1 40.280 2.383
1061 Eastern Goldfields Bmx Club WA Nathan KAKER 1 41.591 3.694
2871 Woorree Park BMX Club WA Bodhi ULLRICH 2 44.116 6.219

13 Boys Expert
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1495 Rockingham Bmx Club WA Blade CHERUBINO Final 35.370 0.000
1249 Bunbury Bmx Club WA Niko PATTERSON Final 36.149 0.779
1446 Southside Bmx Club WA Taylor CAMPBELL Final 36.531 1.161
1560 Bunbury BMX Club WA Toby HOWE 3 36.622 1.252
1590 Southern Districts Bmx Club WA Isaiah CROOK-SIMS 3 36.957 1.587
1545 Bunbury Bmx Club WA Cory CROMBIE 2 37.587 2.217
1346 Southside Bmx Club WA Cooper MAPSTONE 3 37.687 2.317
983 Wanneroo Bmx Club WA Felicity MANN 2 38.115 2.745
1679 Southern Districts Bmx Club WA Regan LOTHIAN 3 38.326 2.956
450 Rockingham BMX Club WA Joel COLLEDGE 3 38.935 3.565
1847 Mandurah Bmx Club Inc WA Tahj ARMITAGE 1 39.174 3.804
788 Westside Bmx Club WA Thomas POOLE 1 40.936 5.566
803 Southside Bmx Club WA Lyndon WALKER 1 44.649 9.279

14 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1311 Byford BMX Club WA Alicia JOKIC 4 37.937 0.000
2154 Southern Districts Bmx Club WA Shantelle REA 2 38.141 0.204
1655 Southside Bmx Club WA Isabella IERACE 3 38.944 1.007
1302 Rockingham Bmx Club WA Hayley HUGHES 2 39.298 1.361
1254 Hills Bmx Club WA Hailey PAYNE 2 39.564 1.627
1408 Mandurah BMX Club inc WA Lillyrose HARRISON 4 40.535 2.598
1688 Byford Bmx Club WA Jade-Ellen WILSON 3 41.295 3.358
1659 Southside Bmx Club WA Kate TAYLOR 1 50.224 12.287

14 Boys Novice
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1221 Southside Bmx Club WA Christopher KING 3 37.547 0.000
2163 Hills Bmx Club WA Tiarnan VAN OSCH 1 37.997 0.450
1132 Wanneroo Bmx Club WA Macauley TOCK 2 38.003 0.456
1730 Cockburn BMX Club WA Jayden STRAWBRIDGE 3 38.122 0.575
2153 Woorree Park BMX Club WA Jhye ORCHARD 4 39.022 1.475
1709 Hills Bmx Club WA Oliver ADRIANO 4 40.351 2.804
0602 Club Unknown ? Jackson CONDO 2 41.973 4.426
1544 Byford Bmx Club WA Blake WINWOOD 2 44.965 7.418

14 Boys Expert
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1962 Woorree Park Bmx Club WA Corey TAYLOR Final 33.478 0.000
1401 Southside Bmx Club WA Dylan CALLUM Final 34.276 0.798
1763 Bunbury Bmx Club WA Dylan RUSH 2 34.922 1.444
1323 Southside Bmx Club WA Jayden KEOGH 2 35.654 2.176
1693 Cockburn Bmx Club WA Ammon KEOGH 1 36.702 3.224
3 WA Wanneroo Bmx Club WA Jayden MIDDLETON-GEPP 3 36.822 3.344
1706 Southside Bmx Club WA Jacob HARDAKER 3 36.841 3.363
1413 Westside Bmx Club WA Kye HEELAN Final 37.225 3.747
1819 Bunbury Bmx Club WA Brendon SPENCE 3 37.791 4.313
1854 Rockingham Bmx Club WA Devon BAOHM 3 38.530 5.052
2152 Bunbury Bmx Club WA Calum NEILL 1 39.968 6.490
1374 Bunbury BMX Club WA Lachlan ROSS 3 40.339 6.861
857 Wanneroo Bmx Club WA James HILL 1 44.209 10.731
1916 Wanneroo Bmx Club WA Kingsley MITCHLEY 1 54.546 21.068

15 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1206 Southside Bmx Club WA Bianca CAMPBELL 1 39.975 0.000
865 Southside Bmx Club WA Chante HAYES 1 40.756 0.781
956 Hills Bmx Club WA Karis REGALI 4 42.854 2.879
951 Woorree Park Bmx Club WA Madison LONG 4 43.372 3.397
1125 Mandurah Bmx Club Inc WA Jazmine SHIER 1 44.496 4.521
1347 Wanneroo BMX Club WA Chandre GROENEWALD 4 44.502 4.527
1529 Woorree Park Bmx Club WA Taylor MATTHEWMAN 2 46.930 6.955

15 Boys
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
936 Cockburn Bmx Club WA Ben O'LOUGHLIN 2 33.566 0.000
1335 Rockingham Bmx Club WA Joshua SMARTT 2 34.272 0.706
2097 Woorree Park Bmx Club WA Ryan DARCY 2 34.578 1.012
1349 Rockingham Bmx Club WA Drew WARD 2 34.642 1.076
954 Wanneroo BMX Club WA Alec EDWARDES 1 34.750 1.184
2100 Southern Districts Bmx Club WA Cody WALKER 3 35.190 1.624
311 Bunbury Bmx Club WA Kye MUNDAY 3 35.264 1.698
1046 Southern Districts Bmx Club WA Dylan MARSHALL 1 35.275 1.709
1397 Byford Bmx Club WA Kobe BARNES 3 35.853 2.287
1402 Hills Bmx Club WA Tylor POTTS 1 36.698 3.132
805 Hills Bmx Club WA Lachlan MCLEOD 2 37.026 3.460
1498 Hedland Bmx Club WA Anthony VADALA 3 37.473 3.907
1195 Cockburn Bmx Club WA Finn CARPENTER 1 38.097 4.531
1022 Byford Bmx Club WA Caleb CHURCHILL 2 40.957 7.391

16 Boys
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
945 Cockburn Bmx Club WA Mitchell PIANTO 2 33.954 0.000
639 Hills Bmx Club WA Jayden MACDONALD 3 34.529 0.575
546 Rockingham Bmx Club WA Ethan PIMBLETT 2 34.688 0.734
699 Hills Bmx Club WA Cooper DONNELLY 2 34.713 0.759
781 Woorree Park Bmx Club WA Markus ORCHARD 2 35.270 1.316
1008 Hills Bmx Club WA Lewis THEUNISSEN 1 35.984 2.030
1185 Wanneroo Bmx Club WA Naite SKIDMORE 2 37.306 3.352

30+ Men
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
430 Byford BMX Club WA Brett HAYSOM 3 34.752 0.000
409 Byford BMX Club WA Bodie LETCHFORD 1 34.941 0.189
1382 Eastern Goldfields BMX Club WA Luke CRAKER 2 34.998 0.246
585 Westside Bmx Club WA Jason STANTON Final 37.611 2.859
245 Southside Bmx Club WA Steven WISEMAN 2 37.783 3.031
366 Southside Bmx Club WA Daniel STEEL 3 38.418 3.666
829 Bunbury Bmx Club WA Craig HERRMANN 3 39.235 4.483
284 Southside Bmx Club WA Adam LEWIS Final 39.375 4.623
86 Southern Districts BMX Club WA Brenton HEMPHILL 2 39.802 5.050
279 Wanneroo Bmx Club WA Dean BAILEY 3 40.051 5.299

40+ Men
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
554 Hills Bmx Club WA Nathan HANNA 4 36.390 0.000
487 Hills Bmx Club WA Steven DONNELLY 4 37.706 1.316
358 Southern Districts BMX Club WA Craig RENDELL 2 38.146 1.756
323 Bunbury Bmx Club WA Jason PALMER 4 38.646 2.256
207 Byford Bmx Club WA Damien WATERMAN 2 39.453 3.063
734 Wanneroo Bmx Club WA Martin PHILLIPS 4 40.043 3.653

Top of Report