End of Report

Rd8 Super Series Southside

BMX EVENT MANAGER, Report Created 28/Aug/2016 21:58:26

Fastest Time per Rider per Class

Total Entries = 532

Total Riders = 439


Pro Ladies
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
27 Hills BMX Club WA Catherine HOPKINS Final 36.880 0.000
999 Bunbury Bmx Club WA Rachelle SMITH Final 37.329 0.449
660 Southside Bmx Club WA Rachel GASKIN 1 37.846 0.966
1206 Southside Bmx Club WA Bianca CAMPBELL Final 38.164 1.284
931 Southside Bmx Club WA Kesia SAVILL Final 38.601 1.721
139 Hills Bmx Club WA Jessica LATHWELL Final 38.907 2.027
940 Eastern Goldfields Bmx Club WA Jade HANSEN 3 39.094 2.214
1311 Byford BMX Club WA Alicia JOKIC 2 39.384 2.504
2154 Southern Districts Bmx Club WA Shantelle REA 1 39.436 2.556
1655 Southside Bmx Club WA Isabella IERACE 2 40.225 3.345
948 Hills Bmx Club WA Danika CAMERON 1 40.931 4.051
956 Hills Bmx Club WA Karis REGALI 1 43.154 6.274
1748 Southside Bmx Club WA Justine SHORT 2 44.024 7.144

Pro Men
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
25 Eastern Goldfields Bmx Club WA Darryn GOODWIN Final 32.671 0.000
599 Hills Bmx Club WA Casey HUNTER Final 32.846 0.175
250 Wanneroo Bmx Club WA Blake SCHOFIELD Final 33.558 0.887
115 Wanneroo Bmx Club WA Tyler VERSCHUREN 2 33.587 0.916
16 Southside Bmx Club WA Cameron AINGER Semi Final 33.611 0.940
181 Bunbury BMX Club WA Jaymin KING 1 33.786 1.115
723 Rockingham Bmx Club WA Joel FLOWER 2 33.815 1.144
13 Hills Bmx Club WA Joey GRAHAM Final 33.854 1.183
136 Westside Bmx Club WA Kyle GREEN 2 33.893 1.222
610 Hills Bmx Club WA Christopher LATHWELL Semi Final 33.940 1.269
711 Hills Bmx Club WA Jamie GILL Semi Final 33.980 1.309
671 Hills Bmx Club WA Joshua LATHWELL Semi Final 33.994 1.323
648 Southside Bmx Club WA Scott GASKIN 3 34.202 1.531
811 Hills Bmx Club WA Andrew ELLIS 1 34.645 1.974
699 Hills Bmx Club WA Cooper DONNELLY 3 34.689 2.018
744 Westside Bmx Club WA Felipe/Juan TABARES SALAZAR 3 34.969 2.298
151 Wanneroo Bmx Club WA Dylan BENNETTS 3 35.041 2.370
380 Hills Bmx Club WA Joshua COOKE 3 35.165 2.494
945 Cockburn Bmx Club WA Mitchell PIANTO Semi Final 35.193 2.522
710 Woorree Park Bmx Club WA Gregory HOLLOWAY 2 35.467 2.796
822 Cockburn Bmx Club WA Dylan BARWICK 1 35.515 2.844
89 Eastern Goldfields Bmx Club WA Matthew BROWN 1 36.567 3.896
1382 Eastern Goldfields Bmx Club WA Luke CRAKER 2 37.872 5.201

Masters 30+ Years
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
430 Byford Bmx Club WA Brett HAYSOM 2 35.840 0.000
409 Byford BMX Club WA Bodie LETCHFORD 2 35.901 0.061
75 Hills Bmx Club WA Malcolm YEARDLEY 1 36.957 1.117
149 Wanneroo Bmx Club WA Wesley HILL 2 36.964 1.124
58 Southside Bmx Club WA Shannon LOWE 1 37.071 1.231
415 Wanneroo Bmx Club WA Daniel GRAY 2 37.616 1.776
26 Wanneroo Bmx Club WA Paul THORPE 1 37.942 2.102
281 Southside BMX Club WA Michael PAUSEY 2 39.054 3.214
501 Southside Bmx Club WA Shane WILLMOTT 1 39.433 3.593

8-10 Boys Voucher
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2262 Rockingham Bmx Club WA Steele CHERUBINO 1 41.451 0.000
1764 Westside BMX Club WA Nathan RAWLINGS Final 41.977 0.526
1380 Hills Bmx Club WA Cody CLANCY 1 43.036 1.585
1835 Byford Bmx Club WA Alexander DAWES Final 43.809 2.358
2793 Southside Bmx Club WA Blake LANSLEY Final 44.230 2.779
2304 Southside Bmx Club WA Riley WALKER 1 44.905 3.454
2693 Westside Bmx Club WA Jordan REINIKKA 2 45.101 3.650
2295 Hills Bmx Club WA Logan MUIR 2 45.781 4.330
2127 Bunbury Bmx Club WA William MCILLREE 2 45.804 4.353
1691 Wanneroo Bmx Club WA Kennedy THORPE 1 47.483 6.032
2WA Westside Bmx Club WA Kindle RAPLEY 2 47.552 6.101
2679 Wanneroo Bmx Club WA Taj MARSHALL 1 48.170 6.719
2716 Wanneroo Bmx Club WA Maya THORPE 1 53.899 12.448

11-12 Boys Voucher
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1416 Southside Bmx Club WA Jordan CALLUM Final 37.629 0.000
1827 Bunbury Bmx Club WA Austin FORRESTER 2 39.080 1.451
2143 Hills Bmx Club WA Joseph REGALI Final 40.738 3.109
2164 Wanneroo BMX Club WA Angus RICHARDS 2 40.756 3.127
779 Southside Bmx Club WA Thomas O'DWYER 2 41.095 3.466
2269 Southside Bmx Club WA Jett SMITH 1 41.909 4.280
919 Bunbury Bmx Club WA Braiden ABRAHAMSE 1 42.710 5.081
1169 Byford Bmx Club WA Jeremy WILSON 2 43.659 6.030
1983 Southside Bmx Club WA Ethan GITTOS 3 43.960 6.331

13-15 Girls Voucher
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
983 Wanneroo Bmx Club WA Felicity MANN 2 38.646 0.000
1302 Rockingham Bmx Club WA Hayley HUGHES 2 38.962 0.316
1531 Byford BMX Club WA Tehlia JOKIC 2 40.266 1.620
1879 Hills Bmx Club WA Alyssa SKIDMORE 2 40.660 2.014

13-15 Boys Voucher
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1962 Woorree Park Bmx Club WA Corey TAYLOR Final 34.427 0.000
1323 Southside Bmx Club WA Jayden KEOGH Final 34.514 0.087
311 Bunbury Bmx Club WA Kye MUNDAY 2 35.057 0.630
1335 Rockingham Bmx Club WA Joshua SMARTT 2 35.714 1.287
954 Wanneroo BMX Club WA Alec EDWARDES 3 36.007 1.580
1349 Rockingham Bmx Club WA Drew WARD 1 36.295 1.868
1116 Southside Bmx Club WA Jared JOHNSTON 1 37.160 2.733
1397 Byford BMX Club WA Kobe BARNES 1 37.841 3.414
1551 Hills Bmx Club WA Mathew JEBB 1 38.221 3.794
1679 Southern Districts BMX Club WA Regan LOTHIAN 2 38.485 4.058
2163 Hills Bmx Club WA Tiarnan VAN OSCH 1 38.974 4.547
1763 Bunbury Bmx Club WA Dylan RUSH 3 40.881 6.454
1560 Bunbury Bmx Club WA Toby HOWE 2 41.517 7.090
1249 Bunbury Bmx Club WA Niko PATTERSON 1 42.390 7.963
1545 Bunbury Bmx Club WA Cory CROMBIE 2 42.977 8.550

8-10 Boys Cruiser
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
3WA Hills Bmx Club WA Dylan ANDREWS 1 41.433 0.000
2834 Wanneroo Bmx Club WA Koby RATAJCZAK 2 42.042 0.609
7WA Hills Bmx Club WA Brock PULJAR 2 42.441 1.008
2330 Southside Bmx Club WA Beau MURRAY 3 43.220 1.787
2111 Southside BMX Club WA Asher JAMES 1 43.939 2.506
2147 Byford Bmx Club WA Adam WATERMAN 3 44.074 2.641
2429 Hills Bmx Club WA Blake PRIMROSE 3 45.023 3.590
1467 Byford Bmx Club WA Cooper MORROW 1 48.882 7.449

11-12 Boys Cruiser
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1715 Hills Bmx Club WA Jay ALLAN Final 38.835 0.000
1705 Wanneroo Bmx Club WA Samuel THORPE Final 39.057 0.222
1252 Southside Bmx Club WA Kaden MAPSTONE 3 39.466 0.631
6WA Southside Bmx Club WA Cooper HISCOX Final 41.591 2.756
1489 Byford BMX Club WA Bailey JOKIC Final 42.294 3.459
1884 Eastern Goldfields Bmx Club WA James TROTT Final 43.257 4.422
1588 Byford Bmx Club WA Shayla WINWOOD 1 45.135 6.300
1272 Byford BMX Club WA Jack ANDREWS Final 45.383 6.548
1282 Southside Bmx Club WA Jessica WALLACE 1 45.455 6.620

13-14 Boys Cruiser
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1401 Southside Bmx Club WA Dylan CALLUM 2 36.828 0.000
7 WA Wanneroo Bmx Club WA Jayden MIDDLETON-GEPP 1 37.627 0.799
1284 Wanneroo Bmx Club WA Josh COULSON 3 37.751 0.923
1346 Southside Bmx Club WA Cooper MAPSTONE 4 38.098 1.270
8 WA Westside Bmx Club WA Thomas POOLE 2 40.934 4.106
1659 Southside Bmx Club WA Kate TAYLOR 2 42.018 5.190
988 Bunbury BMX Club WA Charlotte GARRIGAN 1 42.614 5.786
1544 Byford Bmx Club WA Blake WINWOOD 1 47.503 10.675

18+ Mens Cruiser
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
920 Woorree Park Bmx Club WA Caleb LONG Final 36.426 0.000
26 Wanneroo Bmx Club WA Paul THORPE 2 36.667 0.241
554 Hills Bmx Club WA Nathan HANNA 2 37.130 0.704
1475 Hills Bmx Club WA Hayden COOKE 1 37.182 0.756
359 Southside Bmx Club WA Michael HARPER 2 38.126 1.700
871 Rockingham Bmx Club WA Brayden COLLEDGE 1 39.155 2.729
207 Byford Bmx Club WA Damien WATERMAN 3 39.671 3.245
323 Bunbury Bmx Club WA Jason PALMER 3 40.140 3.714
690 Byford Bmx Club WA Kieran WINWOOD 2 40.318 3.892
829 Bunbury Bmx Club WA Craig HERRMANN 2 40.611 4.185
57 Westside Bmx Club WA David RAPLEY 3 42.844 6.418
795 Bunbury Bmx Club WA Bethany STONE 1 46.071 9.645
974 Wanneroo Bmx Club WA Faye RATAJCZAK 3 48.154 11.728

17+ Women
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
940 Eastern Goldfields Bmx Club WA Jade HANSEN 2 38.201 0.000
818 Rockingham Bmx Club WA Brydie WARD 3 40.178 1.977
373 Southern Districts Bmx Club WA Catherine SLOAN Final 41.068 2.867
326 Wanneroo Bmx Club WA Corona BECKMAN 3 41.709 3.508
917 Southern Districts BMX Club WA Jayde FABRY-ROCHE Final 41.945 3.744
1748 Southside Bmx Club WA Justine SHORT 3 42.806 4.605
261 Rockingham Bmx Club WA Chloe COLLEDGE 1 43.090 4.889
795 Bunbury Bmx Club WA Bethany STONE 2 44.184 5.983
93 Mandurah Bmx Club Inc WA Michelle NEWPORT Final 45.235 7.034
111 Cockburn Bmx Club WA Gillian BAILEY Final 47.528 9.327
974 Wanneroo Bmx Club WA Faye RATAJCZAK 1 48.331 10.130

17-29 Men
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
115 Wanneroo Bmx Club WA Tyler VERSCHUREN Final 33.962 0.000
508 Southside Bmx Club WA Jeremy ADAMS Final 33.971 0.009
822 Cockburn Bmx Club WA Dylan BARWICK 2 34.282 0.320
380 Hills Bmx Club WA Joshua COOKE Final 34.801 0.839
920 Woorree Park Bmx Club WA Caleb LONG 1 37.162 3.200
77 Hills BMX Club WA Nathaniel PURSER 3 37.350 3.388
1475 Hills BMX Club WA Hayden COOKE 2 37.488 3.526
1456 Hills Bmx Club WA Caleb HADDON 3 37.505 3.543
233 Hills Bmx Club WA Christofer ELLIS 3 41.136 7.174
1779 Hills Bmx Club WA Mitchell GILL 1 41.441 7.479
690 Byford Bmx Club WA Kieran WINWOOD 1 43.010 9.048
19 Mandurah Bmx Club Inc WA Xavier RICE 2 52.664 18.702

8 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1459 Westside Bmx Club WA Alyssa HOWAT Final 44.944 0.000
2774 Wanneroo Bmx Club WA Maddison ALDERSEA Final 46.512 1.568
3295 Mandurah Bmx Club Inc WA Ella PURSER 2 48.468 3.524
2405 Byford Bmx Club WA Iona MUIR 2 50.517 5.573
2413 Mandurah Bmx Club Inc WA Bella PANTALONE Final 51.152 6.208
2401 Southside Bmx Club WA Natalia IERACE 1 52.368 7.424
2685 Eastern Goldfields Bmx Club WA Amelia TICKELL 1 52.593 7.649
2950 Rockingham Bmx Club WA Samarah RAYNER 1 52.805 7.861
2784 Wanneroo Bmx Club WA Tanyka COLVIN 1 56.431 11.487
2322 Byford Bmx Club WA Imogen HAMILTON 2 58.473 13.529

8 Boys
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2147 Byford Bmx Club WA Adam WATERMAN Final 43.092 0.000
5A Hills BMX Club WA Lucas ANDREWS 1/4 Final 43.200 0.108
1467 Byford Bmx Club WA Cooper MORROW 1/4 Final 43.443 0.351
2723 Rockingham BMX Club WA Declan MCGHEE 2 43.497 0.405
2285 Hills Bmx Club WA Matthew VAN DER DRAAI 1/4 Final 44.089 0.997
2480 Byford BMX Club WA Cooper SALMON 1/4 Final 44.409 1.317
2232 Byford Bmx Club WA Campbell WILSON Semi Final 44.430 1.338
2705 Bunbury Bmx Club WA Jaydan HOLMES 1 44.959 1.867
1495 Southside Bmx Club WA Mason EGAN Semi Final 45.085 1.993
2776 Westside Bmx Club WA Oliver WILLIAMS 1/4 Final 45.201 2.109
2693 Westside Bmx Club WA Jordan REINIKKA Semi Final 45.352 2.260
2703 Bunbury Bmx Club WA Kye SPENCE 3 45.928 2.836
2444 Bunbury Bmx Club WA Flynn EDWARDS 1/4 Final 46.374 3.282
1542 Byford BMX Club WA Jarvis SHARP 1 46.585 3.493
2679 Wanneroo Bmx Club WA Taj MARSHALL 1/4 Final 47.037 3.945
2928 Hills Bmx Club WA Izaak BRACHE 1/4 Final 47.346 4.254
2927 Cockburn Bmx Club WA Chase TAYLOR 1/4 Final 47.471 4.379
3183 Cockburn Bmx Club WA Oliver GANNAWAY-HUGHES 1/4 Final 47.536 4.444
2256 Rockingham Bmx Club WA Jai HOLLAND 3 47.616 4.524
2631 Cockburn Bmx Club WA Ross MURRAY 1 47.708 4.616
2534 Byford Bmx Club WA Brock WILLIAMSON 1 47.807 4.715
3440 Bunbury Bmx Club WA Cruz BLACK 2 48.916 5.824
3221 Byford Bmx Club WA Kayden MCNAMARA 1 49.104 6.012
1136 Wanneroo Bmx Club WA Kacey HARVEY-HILL 1 49.213 6.121
2318 Mandurah Bmx Club Inc WA Tristan HALL 1 49.398 6.306
2697 Southside Bmx Club WA Charlie MCNAB 2 49.460 6.368
3451 Cockburn Bmx Club WA Meer JANI 1 49.673 6.581
2617 Byford Bmx Club WA Ronan LANDER 3 51.390 8.298
3250 Cockburn Bmx Club WA Casey ROSSINI 2 52.257 9.165
2395 Southside BMX Club WA Taj RISEBOROUGH 1 55.183 12.091
2864 Bunbury Bmx Club WA Jaxon GARRIGAN 1 56.204 13.112
2250 Rockingham Bmx Club WA Nathan MAY 2 57.780 14.688
2783 Wanneroo Bmx Club WA Blake COLVIN 2 58.111 15.019

9 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2WA Westside Bmx Club WA Kindle RAPLEY 1 45.710 0.000
1839 Southern Districts Bmx Club WA Rhiannon RICHARDS 3 47.953 2.243
4WA Eastern Goldfields Bmx Club WA Lilly TROTT 3 47.991 2.281
7WA Eastern Goldfields Bmx Club WA Melya HAWIRA 1 49.738 4.028
2716 Wanneroo Bmx Club WA Maya THORPE 4 50.369 4.659
3WA Mandurah Bmx Club Inc WA Chayse ARMITAGE 4 50.898 5.188
2289 Southside BMX Club WA Chloe COLLIS 4 53.045 7.335
2105 Southside Bmx Club WA Amelia GLENISTER 1 57.210 11.500

9 Boys Novice
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2620 Byford Bmx Club WA Charlie D'AGOSTINO 1 42.460 0.000
2607 Cockburn Bmx Club WA Jacob SEPAROVICH 2 44.558 2.098
2209 Wanneroo Bmx Club WA Harlan BURNELL 1 44.567 2.107
2544 Byford Bmx Club WA Riley GIBBS 2 44.582 2.122
2793 Southside Bmx Club WA Blake LANSLEY 1 44.782 2.322
2569 Wanneroo Bmx Club WA Brock COLVIN 1 45.094 2.634
1451 Wanneroo Bmx Club WA Riley CAVANOUGH 3 45.375 2.915
1600 Southside Bmx Club WA Joshua TILL 2 45.482 3.022
2688 Southern Districts Bmx Club WA Austen ABRAHALL Final 45.551 3.091
2370 Southside Bmx Club WA Riley CLARK 3 45.756 3.296
2411 Mandurah Bmx Club Inc WA Joseph MOORE 3 46.248 3.788
2251 Southside Bmx Club WA Max JONES 1 46.316 3.856
2587 Southern Districts Bmx Club WA Kynan ABRAHAM 1 47.148 4.688
2304 Southside Bmx Club WA Riley WALKER 2 47.667 5.207
2347 Southside Bmx Club WA Daniel BAKER 3 47.821 5.361
1319 Woorree Park Bmx Club WA Richard HERRON 2 49.666 7.206
2073 Hills Bmx Club WA Jackson GOSCIMINSKI 3 52.252 9.792
2294 Southern Districts Bmx Club WA Daniel RUSSELL 3 53.862 11.402
2777 Wanneroo Bmx Club WA Slade SKIDMORE 2 55.799 13.339

9 Boys Expert
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2834 Wanneroo Bmx Club WA Koby RATAJCZAK Final 40.996 0.000
1SS Wanneroo Bmx Club WA Matias HARRIS Final 41.072 0.076
8A Hills Bmx Club WA Tyler GAYSKI 3 41.177 0.181
2015 Mandurah Bmx Club Inc WA Eli PANTALONE 2 42.701 1.705
1835 Byford Bmx Club WA Alexander DAWES 2 43.722 2.726
1380 Hills Bmx Club WA Cody CLANCY Final 43.752 2.756
2872 Wanneroo Bmx Club WA Dylan STRAKER 1 43.983 2.987
2221 Westside Bmx Club WA Billy SUMMERVILLE 2 44.075 3.079
2579 Wanneroo Bmx Club WA Andrew MOSS 1 44.422 3.426
6WA Woorree Park Bmx Club WA Dylan SERMAN Final 44.495 3.499
4WA Wanneroo Bmx Club WA Jack PHILLIPS 3 44.585 3.589
5WA Southside BMX Club WA Luca WOODS 2 44.688 3.692
2732 Eastern Goldfields Bmx Club WA Zach SEINOR 3 46.287 5.291
2127 Bunbury Bmx Club WA William MCILLREE 3 46.403 5.407

10 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1WA Byford BMX Club WA Mia LETCHFORD Final 44.124 0.000
6106 Northam Bmx Club WA Trinity JEFFERIES 1 44.556 0.432
1691 Wanneroo Bmx Club WA Kennedy THORPE Final 46.369 2.245
2068 Byford Bmx Club WA Kelsey MORROW 3 46.626 2.502
8WA Hills Bmx Club WA Demi EVANS Final 46.751 2.627
1172 Karratha Bmx Club WA Ashlyn KEREMELEVICH 1 48.359 4.235
1636 Rockingham Bmx Club WA Caitlin DALLY 3 49.297 5.173
2211 Byford BMX Club WA Sienna SHARP 1 49.564 5.440
1482 Southside Bmx Club WA Lucy WILKINSON Final 50.239 6.115
1606 Bunbury Bmx Club WA Tamilee SPENCE 2 50.384 6.260
1318 Wanneroo Bmx Club WA Grace BROMLEWE 1 50.590 6.466
2090 Mandurah Bmx Club Inc WA Katelyn HALL 3 51.661 7.537
2004 Rockingham Bmx Club WA Ellah RAYNER 2 52.562 8.438

10 Boys Novice
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1394 Byford Bmx Club WA Liam WAGNER 2 42.174 0.000
1407 Byford Bmx Club WA Jay LANDER 1 42.275 0.101
2330 Southside Bmx Club WA Beau MURRAY 1 42.683 0.509
2207 Eastern Goldfields BMX Club WA Zavier HAWIRA 2 43.147 0.973
2111 Southside BMX Club WA Asher JAMES 2 43.148 0.974
1432 Cockburn Bmx Club WA Brodie MURRAY 3 45.572 3.398
1849 Cockburn Bmx Club WA Tyson LOCKWOOD 1 45.596 3.422
1902 Mandurah Bmx Club Inc WA Chayce PURSER 1 45.624 3.450
2566 Westside Bmx Club WA Samuel WILLIAMS 1 45.730 3.556
1969 Hills Bmx Club WA Shaun VAN DER DRAAI 1 46.302 4.128
2034 Cockburn Bmx Club WA Ethan SLOB 2 46.351 4.177
1700 Woorree Park Bmx Club WA James BISHOP 2 46.387 4.213
348 Southside BMX Club WA Maxwell BARWICK 1 47.767 5.593
2434 Westside Bmx Club WA Luka PILCHER 3 48.346 6.172
2301 Southside Bmx Club WA Jarrod HARDING 1 48.501 6.327
2007 Cockburn Bmx Club WA Luke ROSSINI 3 48.949 6.775
2190 Cockburn Bmx Club WA Ky BLACKA 3 50.340 8.166
1357 Southside Bmx Club WA Luke BOEVE 2 110.834 68.660

10 Boys Expert
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2262 Rockingham Bmx Club WA Steele CHERUBINO Final 39.502 0.000
5A Eastern Goldfields Bmx Club WA Joshua TICKELL Final 39.722 0.220
975 Hills Bmx Club WA Dylan ANDREWS Final 39.933 0.431
6WA Hills BMX Club WA Kallan BROWN Final 39.937 0.435
1886 Bunbury BMX Club WA Cameron WYATT 1 40.668 1.166
1871 Southside Bmx Club WA Mitchell CAMPBELL Final 40.742 1.240
4WA Mandurah Bmx Club Inc WA Jack NEWMAN 1 41.091 1.589
1752 Byford Bmx Club WA Taj HAMILTON Final 41.476 1.974
1764 Westside BMX Club WA Nathan RAWLINGS 2 41.608 2.106
1882 Hills Bmx Club WA Daniel MCDONALD 3 41.724 2.222
2101 Southside Bmx Club WA Rhys HARDAKER 3 42.552 3.050
2292 Cockburn Bmx Club WA Dylan MURRAY 2 42.993 3.491
1366 Hills Bmx Club WA Brock PULJAR 1 43.778 4.276
2295 Hills Bmx Club WA Logan MUIR 1 45.065 5.563
1634 Bunbury Bmx Club WA Jack DALRYMPLE 1 45.852 6.350
2352 Bunbury Bmx Club WA Hamish NEILL 1 50.951 11.449

11 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1681 Southside Bmx Club WA Abbey RICHARDS 4 41.627 0.000
1750 Karratha Bmx Club WA Sophie TAYLOR 4 42.395 0.768
1143 Mandurah BMX Club inc WA Kara HARRISON 4 46.031 4.404
1556 Woorree Park Bmx Club WA Jana VAN STADEN 4 46.163 4.536
1457 Bunbury Bmx Club WA Freya HOWE 3 49.126 7.499
1650 Southside BMX Club WA Maddison CLARK 4 51.437 9.810

11 Boys Novice
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1780 Southside Bmx Club WA Luke ADAMS Final 40.477 0.000
1995 Southside Bmx Club WA Bailey TAN Final 41.364 0.887
1829 Eastern Goldfields Bmx Club WA Bailey FOSTER Final 41.516 1.039
1834 Woorree Park Bmx Club WA Jandre VAN STADEN Final 42.991 2.514
2241 Hills Bmx Club WA Seth WRIGHT 3 43.116 2.639
1453 Mandurah Bmx Club Inc WA Axel WEST Final 44.447 3.970
863 Southside Bmx Club WA Cooper PIERI Final 44.943 4.466
3174 Wanneroo Bmx Club WA Matt BERTONE 2 45.828 5.351
1658 Bunbury Bmx Club WA Lochlan EDWARDS 1 45.939 5.462

11 Boys Expert
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1412 Cockburn Bmx Club WA Kaeghan ROBERTSON 2 39.941 0.000
7SS Southside Bmx Club WA Cooper HISCOX Final 40.461 0.520
8WA Woorree Park Bmx Club WA Lochlan TAYLOR 2 40.892 0.951
2269 Southside Bmx Club WA Jett SMITH 1 40.927 0.986
1351 Byford Bmx Club WA Tyson WILLIAMS Final 40.950 1.009
919 Bunbury Bmx Club WA Braiden ABRAHAMSE 2 41.279 1.338
4WA Rockingham Bmx Club WA Riley BROWN 2 41.316 1.375
2254 Eastern Goldfields Bmx Club WA Rico BLACK 2 42.164 2.223
1950 Mandurah Bmx Club Inc WA Michael EDWARDS 1 43.036 3.095
2325 Byford BMX Club WA Seth SALMON 3 43.672 3.731
2000 Southside Bmx Club WA Jayden EGAN 1 43.679 3.738
1884 Eastern Goldfields Bmx Club WA James TROTT 1 44.052 4.111
1250 Bunbury Bmx Club WA Scott BARTLE 2 46.081 6.140
1259 Bunbury Bmx Club WA Ryan BARTLE 2 48.036 8.095

12 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2331 Hills Bmx Club WA Jordan MARTIN Final 43.214 0.000
952 Bunbury Bmx Club WA Mikaela NEILL 3 44.054 0.840
1588 Byford Bmx Club WA Shayla WINWOOD 3 44.796 1.582
1883 Rockingham Bmx Club WA Bethany BAOHM 2 44.891 1.677
1282 Southside Bmx Club WA Jessica WALLACE 2 44.953 1.739
1755 Woorree Park Bmx Club WA Asha SERMAN 1 47.417 4.203
1317 Wanneroo Bmx Club WA Charlotte BROMLEWE Final 47.987 4.773
2137 Mandurah Bmx Club Inc WA Tesanee KING 1 49.686 6.472
1110 Karratha Bmx Club WA Jade KEREMELEVICH 1 51.116 7.902

12 Boys Novice
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1205 Wanneroo Bmx Club WA Dylan CLEMENTS 1 40.595 0.000
357 Eastern Goldfields BMX Club WA Deizel MAY 1 40.934 0.339
1983 Southside Bmx Club WA Ethan GITTOS 1 42.244 1.649
1979 Hills Bmx Club WA Thomas RUBERY 2 42.502 1.907
2133 Eastern Goldfields BMX Club WA Alex KNIGHT 1 42.965 2.370
1147 Hills Bmx Club WA Jaymee JOHNS 1 43.791 3.196
1272 Byford Bmx Club WA Jack ANDREWS 1 44.519 3.924
1624 Wanneroo Bmx Club WA Charl GROENEWALD 1 46.420 5.825

12 Boys Expert
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1416 Southside BMX Club WA Jordan CALLUM Semi Final 37.460 0.000
1715 Hills Bmx Club WA Jay ALLAN Semi Final 38.059 0.599
1827 Bunbury Bmx Club WA Austin FORRESTER 1 38.511 1.051
1489 Byford BMX Club WA Bailey JOKIC Final 38.544 1.084
1252 Southside Bmx Club WA Kaden MAPSTONE Semi Final 38.636 1.176
1705 Wanneroo Bmx Club WA Samuel THORPE 1 38.751 1.291
1991 Bunbury Bmx Club WA Daniel DORAN 2 39.630 2.170
1541 Cockburn Bmx Club WA Ruben CUNNINGHAM Semi Final 39.635 2.175
1531 Byford BMX Club WA Tehlia JOKIC Semi Final 39.826 2.366
2164 Wanneroo BMX Club WA Angus RICHARDS Semi Final 40.095 2.635
1216 Bunbury Bmx Club WA Lochlan DALRYMPLE Semi Final 40.527 3.067
779 Southside Bmx Club WA Thomas O'DWYER 1 40.752 3.292
5WA Westside Bmx Club WA Jacob GODDARD 1 40.913 3.453
2055 Cockburn Bmx Club WA Eli BAILEY 3 40.917 3.457
2143 Hills Bmx Club WA Joseph REGALI 1 41.451 3.991
1832 Southside Bmx Club WA Jett IERACE 1 42.364 4.904
1169 Byford Bmx Club WA Jeremy WILSON 1 43.178 5.718
1064 Cockburn Bmx Club WA Logan PRATT 1 43.581 6.121
1870 Hills Bmx Club WA Dylan GAYSKI 1 44.087 6.627

13 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1637 Mandurah Bmx Club Inc WA Keeley EDWARDS 2 41.625 0.000
1879 Hills Bmx Club WA Alyssa SKIDMORE 2 41.691 0.066
1392 Bunbury Bmx Club WA Cheyana DAYMON 2 42.571 0.946
1805 Wanneroo Bmx Club WA Myah SMITH 4 43.538 1.913
988 Bunbury BMX Club WA Charlotte GARRIGAN 2 43.951 2.326
1861 Southern Districts Bmx Club WA Imogen ABRAHALL 2 47.394 5.769

13 Boys Novice
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1551 Hills Bmx Club WA Mathew JEBB 2 39.118 0.000
2009 Eastern Goldfields Bmx Club WA Caleb TODD 1 40.172 1.054
1598 Cockburn Bmx Club WA Bayley MAINARD 1 40.608 1.490
1061 Eastern Goldfields Bmx Club WA Nathan KAKER 4 41.014 1.896
1472 Westside Bmx Club WA Sebastien RAPLEY 2 41.209 2.091
925 Southside Bmx Club WA Nicholas MAZZONE 3 45.497 6.379

13 Boys Expert
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1005 Wanneroo Bmx Club WA Kane GRAY 1 37.109 0.000
1446 Southside Bmx Club WA Taylor CAMPBELL 1 37.131 0.022
1560 Bunbury Bmx Club WA Toby HOWE 3 37.174 0.065
1495 Rockingham Bmx Club WA Blade CHERUBINO 3 37.641 0.532
1249 Bunbury Bmx Club WA Niko PATTERSON 1 37.656 0.547
1590 Southern Districts Bmx Club WA Isaiah CROOK-SIMS 1 37.883 0.774
983 Wanneroo Bmx Club WA Felicity MANN 2 38.067 0.958
1545 Bunbury Bmx Club WA Cory CROMBIE 3 38.546 1.437
1856 Tom Price BMX Club WA Joseph GEMMOLA 3 38.594 1.485
1346 Southside Bmx Club WA Cooper MAPSTONE 1 38.694 1.585
1679 Southern Districts Bmx Club WA Regan LOTHIAN 3 38.697 1.588
450 Rockingham BMX Club WA Joel COLLEDGE 3 38.999 1.890
1847 Mandurah Bmx Club Inc WA Tahj ARMITAGE 1 40.235 3.126
788 Westside Bmx Club WA Thomas POOLE 1 41.215 4.106

14 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2154 Southern Districts Bmx Club WA Shantelle REA 2 38.462 0.000
1311 Byford BMX Club WA Alicia JOKIC 2 38.471 0.009
1655 Southside Bmx Club WA Isabella IERACE 4 39.642 1.180
1302 Rockingham Bmx Club WA Hayley HUGHES 2 39.701 1.239
1254 Hills Bmx Club WA Hailey PAYNE 2 40.297 1.835
1659 Southside Bmx Club WA Kate TAYLOR 3 41.895 3.433
1408 Mandurah BMX Club inc WA Lillyrose HARRISON 4 42.729 4.267
1688 Byford Bmx Club WA Jade-Ellen WILSON 4 44.261 5.799

14 Boys Novice
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2163 Hills Bmx Club WA Tiarnan VAN OSCH 4 39.218 0.000
1730 Cockburn Bmx Club WA Jayden STRAWBRIDGE 1 39.617 0.399
2153 Woorree Park BMX Club WA Jhye ORCHARD 4 39.796 0.578
5555 Bunbury Bmx Club WA Joshua PURCELL 1 40.123 0.905
1132 Wanneroo Bmx Club WA Macauley TOCK 4 40.400 1.182
1221 Mandurah Bmx Club Inc WA Christopher KING 1 40.727 1.509
1709 Hills Bmx Club WA Oliver ADRIANO 4 42.851 3.633
1544 Byford Bmx Club WA Blake WINWOOD 2 46.601 7.383

14 Boys Expert
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1962 Woorree Park Bmx Club WA Corey TAYLOR Final 34.210 0.000
1323 Southside Bmx Club WA Jayden KEOGH Final 34.415 0.205
1401 Southside Bmx Club WA Dylan CALLUM Final 35.107 0.897
1763 Bunbury Bmx Club WA Dylan RUSH Final 35.319 1.109
1693 Cockburn Bmx Club WA Ammon KEOGH 3 36.492 2.282
1854 Rockingham Bmx Club WA Devon BAOHM 2 36.948 2.738
3 WA Wanneroo Bmx Club WA Jayden MIDDLETON-GEPP 2 36.953 2.743
1706 Southside Bmx Club WA Jacob HARDAKER Final 37.416 3.206
1116 Southside Bmx Club WA Jared JOHNSTON Final 37.552 3.342
1284 Wanneroo Bmx Club WA Josh COULSON 3 37.913 3.703
1819 Bunbury Bmx Club WA Brendon SPENCE 2 38.114 3.904
1916 Wanneroo Bmx Club WA Kingsley MITCHLEY 2 38.420 4.210
2152 Bunbury Bmx Club WA Calum NEILL 1 40.229 6.019
1374 Bunbury Bmx Club WA Lachlan ROSS 1 43.170 8.960

15 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1206 Southside Bmx Club WA Bianca CAMPBELL 4 41.781 0.000
956 Hills Bmx Club WA Karis REGALI 4 42.354 0.573
865 Southside Bmx Club WA Chante HAYES 4 42.585 0.804
8WA Southside BMX Club WA Saffron WOODS 4 42.879 1.098
951 Woorree Park Bmx Club WA Madison LONG 2 44.902 3.121
908 Wanneroo Bmx Club WA Cayla SMART 2 44.980 3.199
1347 Wanneroo Bmx Club WA Chandre GROENEWALD 2 45.792 4.011

15 Boys
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
936 Cockburn Bmx Club WA Ben O'LOUGHLIN Final 34.749 0.000
954 Wanneroo BMX Club WA Alec EDWARDES 2 35.354 0.605
1675 Tom Price BMX Club WA Angelino GEMMOLA 2 35.697 0.948
1349 Rockingham Bmx Club WA Drew WARD 1 35.726 0.977
1335 Rockingham Bmx Club WA Joshua SMARTT 1 35.802 1.053
311 Bunbury Bmx Club WA Kye MUNDAY 2 35.836 1.087
2100 Southern Districts Bmx Club WA Cody WALKER 2 36.192 1.443
1953 Woorree Park Bmx Club WA Brock BYLUND Final 36.679 1.930
805 Hills Bmx Club WA Lachlan MCLEOD 3 37.091 2.342
1397 Byford Bmx Club WA Kobe BARNES 2 37.239 2.490
1046 Southern Districts BMX Club WA Dylan MARSHALL 2 38.543 3.794
1031 Wanneroo Bmx Club WA Mason CLEMENTS 2 38.558 3.809
1498 Hedland Bmx Club WA Anthony VADALA 3 38.954 4.205

16 Boys
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
945 Cockburn Bmx Club WA Mitchell PIANTO 4 34.548 0.000
699 Hills Bmx Club WA Cooper DONNELLY 2 35.071 0.523
1008 Hills Bmx Club WA Lewis THEUNISSEN 2 35.949 1.401
781 Woorree Park Bmx Club WA Markus ORCHARD 2 35.982 1.434
639 Hills Bmx Club WA Jayden MACDONALD 2 37.031 2.483

30+ Men
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
366 Southside Bmx Club WA Daniel STEEL 4 38.479 0.000
585 Westside Bmx Club WA Jason STANTON 1 39.107 0.628
829 Bunbury Bmx Club WA Craig HERRMANN 4 39.954 1.475
279 Wanneroo Bmx Club WA Dean BAILEY 3 40.107 1.628
549 Woorree Park Bmx Club WA Sianel DARCY 2 40.346 1.867
284 Southside Bmx Club WA Adam LEWIS 2 40.366 1.887
86 Southern Districts Bmx Club WA Brenton HEMPHILL 2 51.536 13.057

40+ Men
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
554 Hills Bmx Club WA Nathan HANNA Final 37.169 0.000
359 Southside Bmx Club WA Michael HARPER Final 37.848 0.679
225 Rockingham Bmx Club WA Jason MAY Final 38.993 1.824
487 Hills Bmx Club WA Steven DONNELLY Final 39.606 2.437
323 Bunbury Bmx Club WA Jason PALMER 2 39.803 2.634
207 Byford Bmx Club WA Damien WATERMAN Final 40.168 2.999
287 Hills BMX Club WA Wayne EVANS 1 40.354 3.185
734 Wanneroo Bmx Club WA Martin PHILLIPS 3 41.711 4.542
459 Westside Bmx Club WA Mark COSTA 2 43.680 6.511
714 Southside Bmx Club WA Richard GASKIN 3 47.683 10.514

Top of Report