End of Report

Rd9 Super Series Rockingham

BMX EVENT MANAGER, Report Created 11/Sep/2016 17:03:08

Fastest Time per Rider per Class

Total Entries = 446

Total Riders = 369


Pro Ladies
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
660 Southside Bmx Club WA Rachel GASKIN 2 36.870 0.000
1206 Southside Bmx Club WA Bianca CAMPBELL 2 37.563 0.693
139 Hills Bmx Club WA Jessica LATHWELL 2 38.159 1.289
948 Hills Bmx Club WA Danika CAMERON 2 38.582 1.712
940 Eastern Goldfields Bmx Club WA Jade HANSEN 2 38.613 1.743
1655 Southside Bmx Club WA Isabella IERACE 4 39.026 2.156
403 Westside Bmx Club WA Kishani GREEN 3 39.289 2.419

Pro Men
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
25 Eastern Goldfields Bmx Club WA Darryn GOODWIN 3 31.325 0.000
599 Hills Bmx Club WA Casey HUNTER 3 31.370 0.045
151 Wanneroo Bmx Club WA Dylan BENNETTS 2 31.780 0.455
723 Rockingham Bmx Club WA Joel FLOWER 3 31.816 0.491
136 Westside Bmx Club WA Kyle GREEN Final 31.890 0.565
671 Hills Bmx Club WA Joshua LATHWELL Final 32.061 0.736
115 Wanneroo BMX Club WA Tyler VERSCHUREN Final 32.195 0.870
711 Hills BMX Club WA Jamie GILL Semi Final 32.283 0.958
35 Westside Bmx Club WA Troy EWENS 1 32.375 1.050
945 Cockburn Bmx Club WA Mitchell PIANTO 2 32.712 1.387
380 Hills Bmx Club WA Joshua COOKE 2 32.872 1.547
822 Cockburn Bmx Club WA Dylan BARWICK 3 32.916 1.591
13 Hills Bmx Club WA Joey GRAHAM 3 33.084 1.759
811 Hills Bmx Club WA Andrew ELLIS 3 33.382 2.057
648 Southside Bmx Club WA Scott GASKIN 1 33.704 2.379
699 Hills Bmx Club WA Cooper DONNELLY 3 33.942 2.617

8-10 Boys Voucher
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2262 Rockingham Bmx Club WA Steele CHERUBINO 4 39.403 0.000
1871 Southside Bmx Club WA Mitchell CAMPBELL 4 40.770 1.367
1886 Bunbury Bmx Club WA Cameron WYATT 4 41.502 2.099
1835 Byford Bmx Club WA Alexander DAWES 2 41.902 2.499
1380 Hills Bmx Club WA Cody CLANCY 4 42.550 3.147
2295 Hills Bmx Club WA Logan MUIR 4 45.906 6.503
2127 Bunbury Bmx Club WA William MCILLREE 1 47.510 8.107

11-12 Boys Voucher
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1827 Bunbury BMX Club WA Austin FORRESTER 2 37.285 0.000
2164 Wanneroo Bmx Club WA Angus RICHARDS 3 38.508 1.223
779 Southside Bmx Club WA Thomas O'DWYER 2 39.771 2.486
2143 Hills Bmx Club WA Joseph REGALI 2 39.810 2.525
919 Bunbury Bmx Club WA Braiden ABRAHAMSE 3 41.010 3.725
1983 Southside Bmx Club WA Ethan GITTOS 2 42.874 5.589

13-15 Girls Voucher
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
983 Wanneroo Bmx Club WA Felicity MANN 4 37.577 0.000
1302 Rockingham Bmx Club WA Hayley HUGHES 4 38.081 0.504
1531 Byford BMX Club WA Tehlia JOKIC 3 38.550 0.973
1879 Hills Bmx Club WA Alyssa SKIDMORE 1 40.560 2.983
1282 Southside BMX Club WA Jessica WALLACE 1 43.791 6.214

13-15 Boys Voucher
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1962 Woorree Park Bmx Club WA Corey TAYLOR Final 32.778 0.000
1335 Rockingham Bmx Club WA Joshua SMARTT 2 33.363 0.585
954 Wanneroo BMX Club WA Alec EDWARDES 2 33.493 0.715
1323 Southside Bmx Club WA Jayden KEOGH Final 34.289 1.511
1763 Bunbury Bmx Club WA Dylan RUSH 2 34.892 2.114
1495 Rockingham Bmx Club WA Blade CHERUBINO 2 35.478 2.700
1397 Byford Bmx Club WA Kobe BARNES 2 35.600 2.822
1679 Southern Districts BMX Club WA Regan LOTHIAN 3 37.236 4.458
1551 Hills Bmx Club WA Mathew JEBB 3 37.881 5.103
1560 Bunbury Bmx Club WA Toby HOWE 1 38.331 5.553
2003 Eastern Goldfields Bmx Club WA Callum HANSEN 3 38.388 5.610
1221 Mandurah Bmx Club Inc WA Christopher KING 1 39.022 6.244
2163 Hills Bmx Club WA Tiarnan VAN OSCH 3 39.058 6.280
1349 Rockingham Bmx Club WA Drew WARD 1 41.320 8.542
1545 Bunbury Bmx Club WA Cory CROMBIE 3 42.486 9.708
1249 Bunbury Bmx Club WA Niko PATTERSON 1 43.965 11.187

8-10 Boys Cruiser
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
3WA Hills Bmx Club WA Dylan ANDREWS Final 40.872 0.000
2834 Wanneroo Bmx Club WA Koby RATAJCZAK 1 42.828 1.956
1467 Byford Bmx Club WA Cooper MORROW Final 43.260 2.388
2330 Southside Bmx Club WA Beau MURRAY 3 43.358 2.486
2429 Hills Bmx Club WA Blake PRIMROSE Final 43.633 2.761
2111 Southside Bmx Club WA Asher JAMES 2 43.658 2.786
1767 Wanneroo Bmx Club WA Calvin MOYLAN 2 43.842 2.970
2147 Byford Bmx Club WA Adam WATERMAN 3 46.054 5.182

11-12 Boys Cruiser
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1715 Hills Bmx Club WA Jay ALLAN 1 37.927 0.000
1489 Byford BMX Club WA Bailey JOKIC 2 39.349 1.422
6WA Southside Bmx Club WA Cooper HISCOX 2 39.725 1.798
1252 Southside Bmx Club WA Kaden MAPSTONE Final 39.912 1.985
7WA Westside Bmx Club WA Jacob GODDARD 1 40.642 2.715
1884 Eastern Goldfields Bmx Club WA James TROTT 2 41.764 3.837
995 Eastern Goldfields BMX Club WA George BOEG Final 42.872 4.945
1272 Byford BMX Club WA Jack ANDREWS 3 43.314 5.387
1588 Byford Bmx Club WA Shayla WINWOOD 3 43.790 5.863

13-14 Boys Cruiser
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1401 Southside Bmx Club WA Dylan CALLUM 3 35.191 0.000
7 WA Wanneroo Bmx Club WA Jayden MIDDLETON-GEPP 3 35.813 0.622
1284 Wanneroo Bmx Club WA Josh COULSON 3 36.851 1.660
1346 Southside Bmx Club WA Cooper MAPSTONE 3 36.857 1.666
1659 Southside BMX Club WA Kate TAYLOR 2 40.193 5.002
1544 Byford Bmx Club WA Blake WINWOOD 2 41.666 6.475
1296 Bunbury Bmx Club WA Charlotte GARRIGAN 2 42.558 7.367

18+ Mens Cruiser
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
75 Hills BMX Club WA Malcolm YEARDLEY Final 35.567 0.000
920 Woorree Park Bmx Club WA Caleb LONG Final 36.499 0.932
384 Southside Bmx Club WA Murray NOTTAGE Final 36.533 0.966
554 Hills Bmx Club WA Nathan HANNA Final 37.195 1.628
871 Rockingham Bmx Club WA Brayden COLLEDGE 2 37.287 1.720
207 Byford Bmx Club WA Damien WATERMAN Final 39.007 3.440
829 Bunbury Bmx Club WA Craig HERRMANN 2 40.164 4.597
326 Wanneroo Bmx Club WA Corona BECKMAN 2 43.197 7.630
795 Bunbury Bmx Club WA Bethany STONE Final 44.006 8.439

17+ Women
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
818 Rockingham Bmx Club WA Brydie WARD 3 39.184 0.000
940 Eastern Goldfields Bmx Club WA Jade HANSEN 1 39.275 0.091
2 WA Southern Districts Bmx Club WA Jayde FABRY-ROCHE 2 39.989 0.805
326 Wanneroo Bmx Club WA Corona BECKMAN 1 41.276 2.092
261 Rockingham Bmx Club WA Chloe COLLEDGE Final 41.534 2.350
1748 Southside Bmx Club WA Justine SHORT 3 42.389 3.205
1102 Eastern Goldfields Bmx Club WA Lisa HANSEN 3 42.726 3.542
93 Mandurah Bmx Club Inc WA Michelle NEWPORT Final 42.972 3.788
735 Hills Bmx Club WA Storm MACKENZIE 3 44.138 4.954
795 Bunbury Bmx Club WA Bethany STONE 1 44.259 5.075
354 Bunbury Bmx Club WA Kylie SELKE 2 45.498 6.314
111 Cockburn Bmx Club WA Gillian BAILEY 1 46.962 7.778
974 Wanneroo Bmx Club WA Faye RATAJCZAK 2 47.427 8.243

17-29 Men
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
508 Southside Bmx Club WA Jeremy ADAMS 2 32.540 0.000
723 Rockingham BMX Club WA Joel FLOWER 1 32.679 0.139
115 Wanneroo BMX Club WA Tyler VERSCHUREN 1 32.781 0.241
380 Hills Bmx Club WA Joshua COOKE 2 32.837 0.297
89 Eastern Goldfields Bmx Club WA Matthew BROWN 2 33.221 0.681
822 Cockburn Bmx Club WA Dylan BARWICK 2 33.242 0.702
610 Hills BMX Club WA Christopher LATHWELL Final 34.163 1.623
920 Woorree Park Bmx Club WA Caleb LONG 3 36.650 4.110
606 Cockburn BMX Club WA Damien BARWICK 3 36.850 4.310
1456 Hills BMX Club WA Caleb HADDON 2 37.031 4.491
384 Southside Bmx Club WA Murray NOTTAGE 3 37.416 4.876
233 Hills Bmx Club WA Christofer ELLIS 2 43.505 10.965

8 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1459 Westside Bmx Club WA Alyssa HOWAT Final 43.641 0.000
2774 Wanneroo Bmx Club WA Maddison ALDERSEA Final 44.396 0.755
2413 Mandurah Bmx Club Inc WA Bella PANTALONE Final 47.986 4.345
2405 Byford Bmx Club WA Iona MUIR 1 48.730 5.089
2685 Eastern Goldfields Bmx Club WA Amelia TICKELL 2 49.481 5.840
2950 Rockingham Bmx Club WA Samarah RAYNER 2 50.477 6.836
2401 Southside Bmx Club WA Natalia IERACE 2 52.217 8.576
3387 Woorree Park Bmx Club WA Payton HERRON Final 52.286 8.645
2322 Byford Bmx Club WA Imogen HAMILTON Final 54.730 11.089
2784 Wanneroo Bmx Club WA Tanyka COLVIN 1 56.424 12.783

8 Boys
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2723 Rockingham Bmx Club WA Declan MCGHEE 1 42.143 0.000
2223 Hills Bmx Club WA Lucas ANDREWS Final 42.162 0.019
1467 Byford Bmx Club WA Cooper MORROW Final 42.644 0.501
2285 Hills Bmx Club WA Matthew VAN DER DRAAI Semi Final 43.097 0.954
2147 Byford Bmx Club WA Adam WATERMAN 1 43.171 1.028
2480 Byford Bmx Club WA Cooper SALMON Semi Final 43.374 1.231
2776 Westside Bmx Club WA Oliver WILLIAMS 3 43.845 1.702
2341 Mandurah Bmx Club Inc WA Cruz LOISEL 3 44.092 1.949
3373 Mandurah Bmx Club Inc WA Riley RENNIE Final 44.432 2.289
1495 Southside Bmx Club WA Mason EGAN Semi Final 44.520 2.377
2693 Westside Bmx Club WA Jordan REINIKKA Semi Final 44.560 2.417
2232 Byford Bmx Club WA Campbell WILSON Semi Final 44.839 2.696
2444 Bunbury Bmx Club WA Flynn EDWARDS 1 45.765 3.622
2703 Bunbury Bmx Club WA Kye SPENCE 3 46.440 4.297
2256 Rockingham Bmx Club WA Jai HOLLAND 2 46.865 4.722
2928 Hills Bmx Club WA Izaak BRACHE 1 47.155 5.012
2813 Mandurah Bmx Club Inc WA Brayden GREENE 2 47.406 5.263
3440 Bunbury Bmx Club WA Cruz BLACK Semi Final 47.714 5.571
5002 Rockingham Bmx Club WA Taj HILL 3 48.057 5.914
2631 Cockburn Bmx Club WA Ross MURRAY 2 48.090 5.947
3451 Cockburn Bmx Club WA Meer JANI 3 48.449 6.306
2617 Byford Bmx Club WA Ronan LANDER 2 49.780 7.637
2318 Mandurah Bmx Club Inc WA Tristan HALL 1 50.063 7.920
3121 Woorree Park Bmx Club WA Jamie MATTHEWMAN 3 51.171 9.028
3250 Cockburn Bmx Club WA Casey ROSSINI 3 53.500 11.357
2783 Wanneroo Bmx Club WA Blake COLVIN 3 53.654 11.511
2250 Rockingham Bmx Club WA Nathan MAY 1 54.806 12.663
2864 Bunbury Bmx Club WA Jaxon GARRIGAN 1 55.683 13.540
2605 Byford Bmx Club WA Dechlan LETCHFORD 1 56.325 14.182

9 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
4WA Eastern Goldfields Bmx Club WA Lilly TROTT 4 45.366 0.000
1839 Southern Districts Bmx Club WA Rhiannon RICHARDS 4 45.678 0.312
3WA Mandurah Bmx Club Inc WA Chayse ARMITAGE 2 48.245 2.879
7WA Eastern Goldfields Bmx Club WA Melya HAWIRA 4 48.301 2.935

9 Boys Novice
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2620 Byford Bmx Club WA Charlie D'AGOSTINO Final 42.363 0.000
1451 Wanneroo Bmx Club WA Riley CAVANOUGH Semi Final 42.646 0.283
2607 Cockburn Bmx Club WA Jacob SEPAROVICH Final 43.121 0.758
2569 Wanneroo Bmx Club WA Brock COLVIN Semi Final 43.163 0.800
2688 Southern Districts Bmx Club WA Austen ABRAHALL Semi Final 43.217 0.854
2209 Wanneroo Bmx Club WA Harlan BURNELL Semi Final 43.552 1.189
2411 Mandurah BMX Club inc WA Joseph MOORE 1 44.360 1.997
2587 Southern Districts Bmx Club WA Kynan ABRAHAM Semi Final 44.586 2.223
2347 Southside Bmx Club WA Daniel BAKER 3 44.704 2.341
2370 Southside Bmx Club WA Riley CLARK 3 45.332 2.969
2544 Byford Bmx Club WA Riley GIBBS 2 45.571 3.208
2520 Byford Bmx Club WA Cooper RECKERS 2 45.890 3.527
2251 Southside Bmx Club WA Max JONES 1 46.805 4.442
1289 Byford Bmx Club WA Brody BARWICK 2 47.721 5.358
2073 Hills Bmx Club WA Jackson GOSCIMINSKI 1 49.125 6.762
2294 Southern Districts Bmx Club WA Daniel RUSSELL 2 50.139 7.776
1319 Woorree Park Bmx Club WA Richard HERRON 1 52.127 9.764

9 Boys Expert
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1SS Wanneroo BMX Club WA Matias HARRIS 2 39.968 0.000
8A Hills Bmx Club WA Tyler GAYSKI Final 40.088 0.120
2834 Wanneroo Bmx Club WA Koby RATAJCZAK 2 40.706 0.738
1835 Byford Bmx Club WA Alexander DAWES 1 41.018 1.050
2579 Wanneroo Bmx Club WA Andrew MOSS 3 41.035 1.067
6WA Woorree Park Bmx Club WA Dylan SERMAN 3 41.784 1.816
2872 Wanneroo Bmx Club WA Dylan STRAKER 3 41.850 1.882
2221 Westside Bmx Club WA Billy SUMMERVILLE 1 42.828 2.860
1380 Hills Bmx Club WA Cody CLANCY 1 42.942 2.974
4WA Wanneroo Bmx Club WA Jack PHILLIPS 2 43.541 3.573
7WA Wanneroo Bmx Club WA Calvin MOYLAN 2 43.820 3.852
2015 Mandurah Bmx Club Inc WA Eli PANTALONE 3 43.953 3.985
2127 Bunbury Bmx Club WA William MCILLREE 1 45.670 5.702

10 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1WA Byford Bmx Club WA Mia LETCHFORD Final 42.845 0.000
6106 Northam Bmx Club WA Trinity JEFFERIES Final 43.628 0.783
2004 Rockingham Bmx Club WA Ellah RAYNER 1 45.693 2.848
2068 Byford Bmx Club WA Kelsey MORROW 1 45.985 3.140
1636 Rockingham Bmx Club WA Caitlin DALLY Final 48.159 5.314
1606 Bunbury Bmx Club WA Tamilee SPENCE 1 49.011 6.166
4182 Southside Bmx Club WA Lucy WILKINSON Final 49.127 6.282
2090 Mandurah Bmx Club Inc WA Katelyn HALL 2 50.085 7.240
8WA Hills Bmx Club WA Demi EVANS 1 51.319 8.474
1318 Wanneroo Bmx Club WA Grace BROMLEWE 1 53.876 11.031

10 Boys Novice
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2207 Eastern Goldfields Bmx Club WA Zavier HAWIRA 2 41.981 0.000
1407 Byford Bmx Club WA Jay LANDER 1 42.024 0.043
2566 Westside BMX Club WA Samuel WILLIAMS Final 42.129 0.148
1394 Byford Bmx Club WA Liam WAGNER 3 42.220 0.239
2111 Southside Bmx Club WA Asher JAMES 1 42.709 0.728
2330 Southside Bmx Club WA Beau MURRAY 2 42.717 0.736
3611 Woorree Park BMX Club WA Dane KERLUCK 2 43.614 1.633
1969 Hills Bmx Club WA Shaun VAN DER DRAAI 1 43.840 1.859
2034 Cockburn Bmx Club WA Ethan SLOB 1 44.642 2.661
2078 Mandurah Bmx Club Inc WA Thomas NEVE 2 46.021 4.040
1902 Mandurah Bmx Club Inc WA Chayce PURSER 1 46.166 4.185
1849 Cockburn BMX Club WA Tyson LOCKWOOD 1 46.282 4.301
2434 Westside Bmx Club WA Luka PILCHER 1 47.224 5.243
1432 Cockburn Bmx Club WA Brodie MURRAY 2 47.588 5.607
2007 Cockburn Bmx Club WA Luke ROSSINI 1 49.137 7.156

10 Boys Expert
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
5A Eastern Goldfields Bmx Club WA Joshua TICKELL Final 38.556 0.000
2262 Rockingham Bmx Club WA Steele CHERUBINO 2 38.841 0.285
1871 Southside Bmx Club WA Mitchell CAMPBELL Final 39.294 0.738
6WA Hills BMX Club WA Kallan BROWN 3 39.621 1.065
975 Hills Bmx Club WA Dylan ANDREWS 1 39.918 1.362
5WA Westside Bmx Club WA Nathan RAWLINGS 2 39.948 1.392
1882 Hills Bmx Club WA Daniel MCDONALD 3 40.144 1.588
1752 Byford BMX Club WA Taj HAMILTON 2 40.655 2.099
1886 Bunbury Bmx Club WA Cameron WYATT 1 40.732 2.176
4WA Mandurah Bmx Club Inc WA Jack NEWMAN 2 41.115 2.559
2101 Southside Bmx Club WA Rhys HARDAKER 3 42.523 3.967
2295 Hills Bmx Club WA Logan MUIR 1 44.178 5.622
2352 Bunbury Bmx Club WA Hamish NEILL 1 50.052 11.496

11 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1750 Karratha Bmx Club WA Sophie TAYLOR 2 41.968 0.000
1701 Eastern Goldfields Bmx Club WA Lara SCARVACI 4 43.182 1.214
1556 Woorree Park Bmx Club WA Jana VAN STADEN 3 43.510 1.542
1143 Mandurah BMX Club inc WA Kara HARRISON 3 44.449 2.481
1650 Southside BMX Club WA Maddison CLARK 1 51.375 9.407
1681 Southside Bmx Club WA Abbey RICHARDS 1 142.521 100.553

11 Boys Novice
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1780 Southside Bmx Club WA Luke ADAMS 4 39.101 0.000
1829 Eastern Goldfields Bmx Club WA Bailey FOSTER 3 39.768 0.667
1995 Southside Bmx Club WA Bailey TAN 2 41.049 1.948
2241 Hills Bmx Club WA Seth WRIGHT 4 41.529 2.428
1834 Woorree Park Bmx Club WA Jandre VAN STADEN 2 42.184 3.083
1658 Bunbury Bmx Club WA Lochlan EDWARDS 3 42.977 3.876
1385 Southside Bmx Club WA Tylan EGAN 4 43.793 4.692
863 Southside Bmx Club WA Cooper PIERI 4 44.676 5.575

11 Boys Expert
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
8WA Woorree Park Bmx Club WA Lochlan TAYLOR Final 39.450 0.000
1351 Byford Bmx Club WA Tyson WILLIAMS Final 39.677 0.227
7SS Southside Bmx Club WA Cooper HISCOX Final 39.713 0.263
919 Bunbury Bmx Club WA Braiden ABRAHAMSE Final 40.066 0.616
4WA Rockingham Bmx Club WA Riley BROWN 2 40.148 0.698
1412 Cockburn BMX Club WA Kaeghan ROBERTSON 3 40.536 1.086
2269 Southside Bmx Club WA Jett SMITH 3 41.501 2.051
1950 Mandurah Bmx Club Inc WA Michael EDWARDS 2 41.977 2.527
995 Eastern Goldfields BMX Club WA George BOEG 1 42.515 3.065
1884 Eastern Goldfields Bmx Club WA James TROTT 2 42.662 3.212
2325 Byford Bmx Club WA Seth SALMON 1 42.745 3.295
1259 Bunbury Bmx Club WA Ryan BARTLE 1 45.677 6.227
1250 Bunbury Bmx Club WA Scott BARTLE 1 46.489 7.039

12 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2331 Hills Bmx Club WA Jordan MARTIN 3 42.293 0.000
1588 Byford Bmx Club WA Shayla WINWOOD 2 43.180 0.887
952 Bunbury Bmx Club WA Mikaela NEILL 3 43.440 1.147
1282 Southside BMX Club WA Jessica WALLACE 4 43.804 1.511
1317 Wanneroo Bmx Club WA Charlotte BROMLEWE 4 45.903 3.610
1755 Woorree Park Bmx Club WA Asha SERMAN 3 46.818 4.525
2137 Mandurah Bmx Club Inc WA Tesanee KING 2 48.235 5.942

12 Boys Novice
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1522 Eastern Goldfields Bmx Club WA Deizel MAY 2 40.614 0.000
2133 Eastern Goldfields Bmx Club WA Alex KNIGHT 2 41.037 0.423
1147 Hills Bmx Club WA Jaymee JOHNS 4 41.831 1.217
1983 Southside Bmx Club WA Ethan GITTOS 1 42.189 1.575
1272 Byford Bmx Club WA Jack ANDREWS 1 43.562 2.948
1624 Wanneroo Bmx Club WA Charl GROENEWALD 3 45.321 4.707

12 Boys Expert
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1715 Hills Bmx Club WA Jay ALLAN Final 36.500 0.000
1489 Byford BMX Club WA Bailey JOKIC 1 36.902 0.402
1827 Bunbury BMX Club WA Austin FORRESTER Final 37.264 0.764
2164 Wanneroo Bmx Club WA Angus RICHARDS Semi Final 37.356 0.856
1991 Bunbury Bmx Club WA Daniel DORAN Semi Final 37.429 0.929
1216 Bunbury Bmx Club WA Lochlan DALRYMPLE Semi Final 37.889 1.389
1252 Southside Bmx Club WA Kaden MAPSTONE Semi Final 37.972 1.472
2143 Hills Bmx Club WA Joseph REGALI Semi Final 38.277 1.777
1531 Byford BMX Club WA Tehlia JOKIC 1 38.593 2.093
5WA Westside Bmx Club WA Jacob GODDARD 1 39.030 2.530
779 Southside Bmx Club WA Thomas O'DWYER 1 39.370 2.870
1786 Rockingham Bmx Club WA William FITZPATRICK 3 40.177 3.677
1832 Southside Bmx Club WA Jett IERACE 3 40.882 4.382
1896 Westside BMX Club WA Max LEAHY 3 41.044 4.544
1064 Cockburn BMX Club WA Logan PRATT 3 41.325 4.825
1870 Hills Bmx Club WA Dylan GAYSKI 3 43.604 7.104
1169 Byford Bmx Club WA Jeremy WILSON 1 45.597 9.097

13 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1637 Mandurah Bmx Club Inc WA Keeley EDWARDS 1 40.430 0.000
1879 Hills Bmx Club WA Alyssa SKIDMORE 1 40.807 0.377
1805 Wanneroo Bmx Club WA Myah SMITH 4 41.748 1.318
1296 Bunbury Bmx Club WA Charlotte GARRIGAN 4 42.244 1.814
1236 Woorree Park Bmx Club WA Ashley TEAKLE 2 42.913 2.483
1861 Southern Districts Bmx Club WA Imogen ABRAHALL 1 43.470 3.040
1392 Bunbury Bmx Club WA Cheyana DAYMON 1 44.221 3.791

13 Boys Novice
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1551 Hills Bmx Club WA Mathew JEBB 1 38.207 0.000
1061 Eastern Goldfields Bmx Club WA Nathan KAKER 4 39.072 0.865
1598 Cockburn Bmx Club WA Bayley MAINARD 1 39.145 0.938
2009 Eastern Goldfields Bmx Club WA Caleb TODD 2 40.209 2.002
925 Southside Bmx Club WA Nicholas MAZZONE 3 45.573 7.366

13 Boys Expert
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1495 Rockingham Bmx Club WA Blade CHERUBINO Final 35.695 0.000
1446 Southside Bmx Club WA Taylor CAMPBELL Final 35.833 0.138
1249 Bunbury Bmx Club WA Niko PATTERSON 3 36.474 0.779
1545 Bunbury Bmx Club WA Cory CROMBIE 3 37.140 1.445
1346 Southside Bmx Club WA Cooper MAPSTONE 3 37.157 1.462
1679 Southern Districts Bmx Club WA Regan LOTHIAN Final 37.184 1.489
1590 Southern Districts Bmx Club WA Isaiah CROOK-SIMS 3 37.666 1.971
450 Rockingham Bmx Club WA Joel COLLEDGE 3 37.921 2.226
983 Wanneroo Bmx Club WA Felicity MANN Final 38.035 2.340
2003 Eastern Goldfields Bmx Club WA Callum HANSEN 3 39.424 3.729
1847 Mandurah Bmx Club Inc WA Tahj ARMITAGE 2 39.620 3.925
1560 Bunbury Bmx Club WA Toby HOWE 1 100.137 64.442

14 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2154 Southern Districts Bmx Club WA Shantelle REA 4 37.374 0.000
1302 Rockingham Bmx Club WA Hayley HUGHES 1 38.328 0.954
1254 Hills Bmx Club WA Hailey PAYNE 4 39.236 1.862
1659 Southside Bmx Club WA Kate TAYLOR 1 39.330 1.956
1655 Southside Bmx Club WA Isabella IERACE 4 39.600 2.226
1408 Mandurah BMX Club inc WA Lillyrose HARRISON 4 40.016 2.642
1688 Byford Bmx Club WA Jade-Ellen WILSON 1 46.716 9.342

14 Boys Novice
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2163 Hills Bmx Club WA Tiarnan VAN OSCH 4 38.018 0.000
1730 Cockburn Bmx Club WA Jayden STRAWBRIDGE 4 38.063 0.045
1132 Wanneroo Bmx Club WA Macauley TOCK 1 38.470 0.452
1221 Mandurah Bmx Club Inc WA Christopher KING 3 38.565 0.547
5555 Bunbury Bmx Club WA Joshua PURCELL 1 39.170 1.152
1544 Byford Bmx Club WA Blake WINWOOD 4 41.059 3.041

14 Boys Expert
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1962 Woorree Park Bmx Club WA Corey TAYLOR Final 32.628 0.000
1323 Southside Bmx Club WA Jayden KEOGH Final 32.944 0.316
1401 Southside Bmx Club WA Dylan CALLUM 3 33.300 0.672
1763 Bunbury Bmx Club WA Dylan RUSH Final 34.016 1.388
3 WA Wanneroo Bmx Club WA Jayden MIDDLETON-GEPP Final 34.512 1.884
1284 Wanneroo Bmx Club WA Josh COULSON 3 35.855 3.227
1916 Wanneroo BMX Club WA Kingsley MITCHLEY 3 37.085 4.457
1819 Bunbury Bmx Club WA Brendon SPENCE 2 37.283 4.655
2152 Bunbury Bmx Club WA Calum NEILL 2 38.846 6.218
1374 Bunbury Bmx Club WA Lachlan ROSS 3 41.753 9.125

15 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1206 Southside Bmx Club WA Bianca CAMPBELL 2 40.042 0.000
865 Southside Bmx Club WA Chante HAYES 2 40.408 0.366
956 Hills Bmx Club WA Karis REGALI 2 40.718 0.676
7WA Wanneroo Bmx Club WA Katie GRAY 2 41.148 1.106
951 Woorree Park Bmx Club WA Madison LONG 2 42.586 2.544
908 Wanneroo Bmx Club WA Cayla SMART 2 43.747 3.705
1529 Woorree Park Bmx Club WA Taylor MATTHEWMAN 2 46.532 6.490
1347 Wanneroo Bmx Club WA Chandre GROENEWALD 1 48.046 8.004

15 Boys
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1335 Rockingham Bmx Club WA Joshua SMARTT 2 33.557 0.000
954 Wanneroo BMX Club WA Alec EDWARDES 2 33.635 0.078
2100 Southern Districts Bmx Club WA Cody WALKER 3 34.175 0.618
1349 Rockingham Bmx Club WA Drew WARD 2 34.191 0.634
1046 Southern Districts Bmx Club WA Dylan MARSHALL 3 34.671 1.114
1397 Byford Bmx Club WA Kobe BARNES 2 35.010 1.453
1953 Woorree Park Bmx Club WA Brock BYLUND 2 35.297 1.740
805 Hills Bmx Club WA Lachlan MCLEOD 3 36.264 2.707
1498 Hedland Bmx Club WA Anthony VADALA 2 37.428 3.871

16 Boys
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
151 Wanneroo Bmx Club WA Dylan BENNETTS 3 32.579 0.000
936 Cockburn Bmx Club WA Ben O'LOUGHLIN 1 32.601 0.022
945 Cockburn Bmx Club WA Mitchell PIANTO 1 33.074 0.495
781 Woorree Park Bmx Club WA Markus ORCHARD 2 34.128 1.549
1008 Hills Bmx Club WA Lewis THEUNISSEN 2 34.463 1.884
699 Hills Bmx Club WA Cooper DONNELLY 4 34.752 2.173
546 Rockingham Bmx Club WA Ethan PIMBLETT 2 34.916 2.337
639 Hills Bmx Club WA Jayden MACDONALD 2 35.955 3.376

30+ Men
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
430 Byford BMX Club WA Brett HAYSOM 1 35.233 0.000
366 Southside BMX Club WA Daniel STEEL 3 37.523 2.290
585 Westside Bmx Club WA Jason STANTON 3 37.662 2.429
216 Eastern Goldfields Bmx Club WA James TROTT 2 38.365 3.132
284 Southside BMX Club WA Adam LEWIS 4 39.212 3.979
279 Wanneroo Bmx Club WA Dean BAILEY 3 40.037 4.804
829 Bunbury Bmx Club WA Craig HERRMANN 2 40.149 4.916
247 Byford Bmx Club WA Daniel LANDER 4 40.630 5.397

40+ Men
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
554 Hills Bmx Club WA Nathan HANNA 4 36.508 0.000
415 Wanneroo BMX Club WA Daniel GRAY 4 37.238 0.730
487 Hills Bmx Club WA Steven DONNELLY 4 39.153 2.645
207 Byford Bmx Club WA Damien WATERMAN 4 39.775 3.267
734 Wanneroo Bmx Club WA Martin PHILLIPS 4 42.896 6.388

Top of Report