End of Report

2016 Block 2 20 inch

BMXWA

BMX EVENT MANAGER, Report Created 09/Oct/2016 10:24:25

Fastest Time per Rider per Class

Total Entries = 486

Total Riders = 486


8 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
15 Westside Bmx Club WA Alyssa HOWAT Final 43.099 0.000
10 Wanneroo Bmx Club WA Maddison ALDERSEA 1 45.065 1.966
17 Mandurah Bmx Club Inc WA Bella PANTALONE 1 46.595 3.496
18 Mandurah Bmx Club Inc WA Ella PURSER 1 47.279 4.180
12 Byford Bmx Club WA Iona MUIR Final 48.558 5.459
16 Southside Bmx Club WA Natalia IERACE 1 49.234 6.135
19 Eastern Goldfields Bmx Club WA Amelia TICKELL 3 49.589 6.490
25 Wanneroo Bmx Club WA Kaylee COUPER 1 50.711 7.612
22 Tom Price Bmx Club WA Tobi RUSHBROOK 1 51.008 7.909
26 Hedland BMX Club WA Jasmin VADALA 1 51.589 8.490
24 Woorree Park Bmx Club WA Payton HERRON 1 52.175 9.076
14 Rockingham BMX Club WA Samarah RAYNER 1 52.458 9.359
21 East Pilbara Bmx Club ? Jenna JOLLY 1 52.863 9.764
20 Wanneroo Bmx Club WA Tanyka COLVIN 4 53.589 10.490
23 Westside Bmx Club WA Olivia FERGUSON 1 53.945 10.846
11 Byford Bmx Club WA Imogen HAMILTON 1 56.465 13.366

8 Boys
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
41 Westside Bmx Club WA Oliver WILLIAMS 1 41.572 0.000
16 Byford BMX Club WA Cooper MORROW Final 42.126 0.554
34 Hills Bmx Club WA Lucas ANDREWS 1 42.304 0.732
46 Hills Bmx Club WA Matthew VAN DER DRAAI 1 43.056 1.484
40 Byford Bmx Club WA Adam WATERMAN 1 43.161 1.589
18 Westside Bmx Club WA Jordan REINIKKA 2 43.232 1.660
45 Rockingham Bmx Club WA Declan MCGHEE 1 43.251 1.679
29 Byford BMX Club WA Cooper SALMON 1 43.319 1.747
49 Mandurah BMX Club Inc WA Cruz LOISEL 4 43.795 2.223
15 Bunbury BMX Club WA Jaydan HOLMES 2 43.819 2.247
30 Byford BMX Club WA Jarvis SHARP 1 44.363 2.791
20 Hedland Bmx Club WA James WALLACE 1 44.393 2.821
21 Byford BMX Club WA Campbell WILSON 3 44.429 2.857
19 Southern Districts Bmx Club WA Brock SMITH 2 44.718 3.146
44 Southside Bmx Club WA Mason EGAN Semi Final 44.742 3.170
12 Bunbury Bmx Club WA Flynn EDWARDS 1 44.989 3.417
43 Bunbury Bmx Club WA Kye SPENCE 2 45.478 3.906
27 Mandurah Bmx Club Inc WA Riley RENNIE 3 45.655 4.083
26 Mandurah BMX Club Inc WA Alexander NOWOTNY 1 45.948 4.376
31 Wanneroo Bmx Club WA Harley SHEPHARD 2 45.954 4.382
42 Hills Bmx Club WA Alec RICHARDS 1 46.106 4.534
39 Wanneroo Bmx Club WA Jarrod PATTERSON 1/4 Final 46.281 4.709
11 Bunbury Bmx Club WA Cruz BLACK 1 46.592 5.020
22 Hills Bmx Club WA Izaak BRACHE 1 46.625 5.053
48 Club Unknown ? Bailey LARCOMBE 2 46.953 5.381
37 Bunbury Bmx Club WA Jamie HARRISON 1 46.958 5.386
17 Cockburn Bmx Club WA Ross MURRAY 1 47.419 5.847
47 Cockburn Bmx Club WA Meer JANI 3 47.535 5.963
24 Rockingham Bmx Club WA Jai HOLLAND 1 47.692 6.120
32 Cockburn Bmx Club WA Chase TAYLOR 4 47.762 6.190
23 Mandurah BMX Club Inc WA Brayden GREENE 1 48.102 6.530
25 Byford Bmx Club WA Ronan LANDER 1 49.449 7.877
10 Wanneroo Bmx Club WA Hudson BIRD 1 50.290 8.718
36 Mandurah Bmx Club Inc WA Tristan HALL 2 51.353 9.781
35 Wanneroo Bmx Club WA Blake COLVIN 1 53.002 11.430
33 Cowaramup Bmx Club WA Kyle ULPH 3 53.847 12.275
28 Wanneroo Bmx Club WA Sebastian RIBARICH 1 57.230 15.658
38 Rockingham Bmx Club WA Nathan MAY 1 58.034 16.462
14 Bunbury Bmx Club WA Jaxon GARRIGAN 2 59.489 17.917

9 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2 Westside BMX Club WA Kindle RAPLEY Final 44.043 0.000
4 Eastern Goldfields BMX Club WA Lilly TROTT Final 45.325 1.282
10 Southern Districts BMX Club WA Rhiannon RICHARDS 1 47.138 3.095
7 Eastern Goldfields Bmx Club WA Melya HAWIRA 1 47.702 3.659
5 Wanneroo Bmx Club WA Maya THORPE 1 48.198 4.155
3 Mandurah BMX Club Inc WA Chayse ARMITAGE Final 48.364 4.321
15 Wanneroo Bmx Club WA Lara SHEPHARD 4 51.604 7.561
8 Eastern Goldfields Bmx Club WA Keita HEMOPO Final 51.955 7.912
12 Westside Bmx Club WA Lillian MACHURA 1 53.244 9.201
11 Southside Bmx Club WA Chloe BUTTERWORTH 4 57.581 13.538

9 Boys
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
11 Wanneroo BMX Club WA Matias HARRIS Final 39.089 0.000
1 Hills Bmx Club WA Tyler GAYSKI Final 39.578 0.489
33 Wanneroo Bmx Club WA Andrew MOSS 2 39.901 0.812
36 Wanneroo Bmx Club WA Dylan STRAKER Final 40.124 1.035
23 Westside Bmx Club WA Billy SUMMERVILLE Semi Final 40.734 1.645
2 Karratha Bmx Club WA Luke WHITE Final 40.790 1.701
3 Byford Bmx Club WA Alexander DAWES 2 40.906 1.817
6 Woorree Park Bmx Club WA Dylan SERMAN 1/4 Final 41.392 2.303
35 Wanneroo Bmx Club WA Koby RATAJCZAK 2 41.409 2.320
4 Wanneroo Bmx Club WA Jack PHILLIPS Semi Final 41.611 2.522
8 Hills Bmx Club WA Cody CLANCY 3 41.626 2.537
20 Mandurah Bmx Club Inc WA Eli PANTALONE 1/4 Final 41.819 2.730
19 Byford Bmx Club WA Charlie D'AGOSTINO 2 42.136 3.047
21 Eastern Goldfields Bmx Club WA Zach SEINOR Semi Final 42.452 3.363
38 Mandurah Bmx Club Inc WA Joseph MOORE 1 42.617 3.528
7 Wanneroo Bmx Club WA Calvin MOYLAN 1/4 Final 42.826 3.737
18 Wanneroo Bmx Club WA Harlan BURNELL 2 43.150 4.061
32 Byford Bmx Club WA Riley GIBBS 1 43.344 4.255
5 Southside Bmx Club WA Luca WOODS 4 43.370 4.281
31 Wanneroo Bmx Club WA Brock COLVIN 1 43.488 4.399
28 Southern Districts Bmx Club WA Austen ABRAHALL 1/4 Final 43.752 4.663
24 Southern Districts Bmx Club WA James SWAR 2 43.984 4.895
22 Cockburn Bmx Club WA Jacob SEPAROVICH 3 44.011 4.922
29 Wanneroo Bmx Club WA Riley CAVANOUGH 1 44.071 4.982
30 Southside Bmx Club WA Riley CLARK 2 44.562 5.473
16 Karratha Bmx Club WA Jace ROBINSON 1 44.597 5.508
34 Southside Bmx Club WA Daniel BAKER 1 44.781 5.692
26 Bunbury Bmx Club WA Aarlen TEHAARA 1 44.814 5.725
17 Southern Districts Bmx Club WA Kynan ABRAHAM 3 44.834 5.745
15 Bunbury Bmx Club WA William MCILLREE 1 45.923 6.834
43 Bunbury BMX Club WA Kobe BENTLEY 1 46.513 7.424
27 Southside Bmx Club WA Joshua TILL 3 46.672 7.583
14 Wanneroo Bmx Club WA Ashley KERR 1 47.682 8.593
42 Bunbury Bmx Club WA Kysun REEVES 1 47.993 8.904
37 Woorree Park Bmx Club WA Richard HERRON 2 48.811 9.722
12 Westside BMX Club WA Olivier JOYNES 1 49.028 9.939
41 Westside Bmx Club WA Aaron SPECK 1 49.926 10.837
39 Westside Bmx Club WA Hayden ROSSITER 1 49.929 10.840
40 Westside Bmx Club WA Samuel ROSSITER 1 56.977 17.888

10 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2 Northam Bmx Club WA Trinity JEFFERIES Final 42.431 0.000
1 Byford BMX Club WA Mia LETCHFORD 1 42.770 0.339
10 Karratha Bmx Club WA Ashlyn KEREMELEVICH 2 43.161 0.730
3 Byford BMX Club WA Sienna SHARP Final 43.790 1.359
5 Bunbury Bmx Club WA Izabelle FITZGERALD 2 44.830 2.399
19 Karratha Bmx Club WA Abbie KIEHNE 2 45.172 2.741
15 Wanneroo Bmx Club WA Grace BROMLEWE Final 46.398 3.967
8 Hills Bmx Club WA Demi EVANS 2 46.877 4.446
16 Rockingham Bmx Club WA Caitlin DALLY Semi Final 47.366 4.935
12 Westside Bmx Club WA Lily-Anne SHOEMARK Semi Final 48.033 5.602
21 Bunbury BMX Club WA Tamilee SPENCE 3 48.329 5.898
22 Wanneroo Bmx Club WA Jasmine ERCEG 1 48.501 6.070
17 Westside Bmx Club WA Monique MACHURA 2 48.914 6.483
18 Mandurah Bmx Club Inc WA Katelyn HALL 2 49.971 7.540
7 Byford BMX Club WA Kelsey MORROW 2 50.379 7.948
11 Rockingham Bmx Club WA Ellah RAYNER 1 51.246 8.815
20 Tom Price Bmx Club WA Kaylah RUSHBROOK 4 52.823 10.392
23 Westside Bmx Club WA Imogen BARTON 1 53.764 11.333
14 Hedland Bmx Club WA Hayley WALLACE 2 54.004 11.573

10 Boys
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2 Eastern Goldfields BMX Club WA Joshua TICKELL 1 38.129 0.000
20 Bunbury Bmx Club WA Cameron WYATT Final 38.230 0.101
7 Wanneroo Bmx Club WA Darcy ROBINSON 2 38.763 0.634
5 Westside Bmx Club WA Nathan RAWLINGS Final 38.825 0.696
3 Hills BMX Club WA Dylan ANDREWS 1/4 Final 38.836 0.707
6 Hills Bmx Club WA Kallan BROWN Final 39.410 1.281
8 Southside Bmx Club WA Mitchell CAMPBELL 1 39.749 1.620
42 Westside Bmx Club WA Jacob PALMER 1/4 Final 40.052 1.923
4 Mandurah Bmx Club Inc WA Jack NEWMAN Semi Final 40.066 1.937
27 Hills Bmx Club WA Daniel MCDONALD 1 40.307 2.178
25 Byford Bmx Club WA Jay LANDER 1 40.407 2.278
12 Hedland Bmx Club WA Bohdi GREGS 3 40.544 2.415
23 Eastern Goldfields Bmx Club WA Zavier HAWIRA 2 40.770 2.641
21 Tom Price Bmx Club WA Tyson BRENZI 1 40.798 2.669
41 Hills Bmx Club WA Brock PULJAR 2 41.138 3.009
29 Cockburn Bmx Club WA Dylan MURRAY 1/4 Final 41.148 3.019
24 Karratha Bmx Club WA Dillan KIRKWOOD 2 41.196 3.067
19 Westside Bmx Club WA Samuel WILLIAMS 3 41.533 3.404
14 Byford BMX Club WA Taj HAMILTON 2 41.712 3.583
28 Southside BMX Club WA Beau MURRAY 4 42.366 4.237
40 Southside Bmx Club WA Asher JAMES 2 42.399 4.270
15 Southside Bmx Club WA Rhys HARDAKER 1 42.483 4.354
34 Bunbury BMX Club WA Kalani DAYMON 2 42.596 4.467
38 Bunbury Bmx Club WA Jack DALRYMPLE 2 42.676 4.547
44 Bunbury Bmx Club WA Lachlan INGLIS 1/4 Final 42.676 4.547
43 Hills Bmx Club WA Shaun VAN DER DRAAI 1 43.196 5.067
18 Southside Bmx Club WA Kirby ROACH 1 43.331 5.202
33 Byford Bmx Club WA Liam WAGNER 3 43.350 5.221
36 Eastern Goldfields BMX Club WA Jack HEMOPO 1 43.548 5.419
35 Byford Bmx Club WA Blade HAYSOM 1 43.685 5.556
37 Cockburn Bmx Club WA Ethan SLOB 1/4 Final 44.329 6.200
16 Hills Bmx Club WA Logan MUIR 2 44.366 6.237
30 Mandurah Bmx Club Inc WA Thomas NEVE 1 44.430 6.301
10 Woorree Park Bmx Club WA James BISHOP 1 44.490 6.361
17 Cockburn Bmx Club WA Brodie MURRAY 3 45.111 6.982
31 Mandurah Bmx Club Inc WA Chayce PURSER 1 45.255 7.126
26 Cockburn Bmx Club WA Tyson LOCKWOOD 1 45.410 7.281
39 Westside Bmx Club WA Josh DAWS 1 46.816 8.687
11 Cowaramup Bmx Club WA Jake GHIRETTI 1 49.336 11.207
22 Karratha Bmx Club WA Thomas EATON 1 51.366 13.237
32 Cowaramup Bmx Club WA Beau ULPH 1 52.075 13.946

11 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2 Southside BMX Club WA Abbey RICHARDS 1 39.662 0.000
1 Hills Bmx Club WA Jordan MARTIN 1 40.669 1.007
4 Karratha Bmx Club WA Sophie TAYLOR Final 41.069 1.407
10 Woorree Park BMX Club WA Jana VAN STADEN Final 42.371 2.709
3 Eastern Goldfields Bmx Club WA Lara SCARVACI 1 42.658 2.996
5 Byford Bmx Club WA Kara HARRISON Final 44.861 5.199
12 Bunbury Bmx Club WA Freya HOWE Final 47.089 7.427
11 Southside BMX Club WA Maddison CLARK 4 49.122 9.460
14 Wanneroo Bmx Club WA Monique ANOLECK 3 51.519 11.857

11 Boys
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
6 Byford BMX Club WA Bailey JOKIC Final 36.718 0.000
1 Wanneroo Bmx Club WA Angus RICHARDS Final 37.217 0.499
31 Karratha Bmx Club WA Joshua SWIATEK 1/4 Final 38.353 1.635
21 Southside Bmx Club WA Luke ADAMS 1 38.915 2.197
5 Bunbury BMX Club WA Braiden ABRAHAMSE Final 39.098 2.380
19 Byford Bmx Club WA Tyson WILLIAMS 3 39.145 2.427
8 Woorree Park Bmx Club WA Lochlan TAYLOR 1/4 Final 39.236 2.518
4 Rockingham BMX Club WA Riley BROWN 1 39.544 2.826
29 Southside BMX Club WA Cooper HISCOX 1/4 Final 39.630 2.912
34 Eastern Goldfields Bmx Club WA Rico BLACK 1 39.719 3.001
16 Cockburn Bmx Club WA Kaeghan ROBERTSON 2 39.726 3.008
22 Eastern Goldfields Bmx Club WA Bailey FOSTER 3 40.019 3.301
7 Cockburn Bmx Club WA Logan PRATT 2 40.158 3.440
12 Eastern Goldfields Bmx Club WA George BOEG 1 40.332 3.614
32 Eastern Goldfields Bmx Club WA James TROTT 1/4 Final 40.485 3.767
15 Hedland Bmx Club WA Ty KILMARTIN 2 40.491 3.773
26 Southside Bmx Club WA Jett SMITH Semi Final 40.578 3.860
36 Westside Bmx Club WA Jack BYRNE 3 40.720 4.002
28 Mandurah Bmx Club Inc WA Michael EDWARDS 1/4 Final 41.229 4.511
17 Southside Bmx Club WA Bailey TAN 2 41.677 4.959
25 Byford BMX Club WA Seth SALMON 1 42.253 5.535
20 Hills Bmx Club WA Seth WRIGHT 2 42.467 5.749
18 Woorree Park BMX Club WA Jandre VAN STADEN 2 42.742 6.024
33 Wanneroo Bmx Club WA Matt BERTONE 1 42.929 6.211
37 Bunbury Bmx Club WA Kray REEVES 2 43.225 6.507
30 Bunbury Bmx Club WA Bayden HUTTON 1 43.265 6.547
35 Southside Bmx Club WA Jayden EGAN 2 43.455 6.737
14 Bunbury Bmx Club WA Lochlan EDWARDS 2 43.787 7.069
23 Karratha Bmx Club WA Cooper HINCHCLIFFE 2 43.848 7.130
24 Southside Bmx Club WA Cooper PIERI 2 44.190 7.472
10 Bunbury Bmx Club WA Ryan BARTLE 3 45.040 8.322
11 Bunbury Bmx Club WA Scott BARTLE 1 45.131 8.413
38 Tom Price BMX Club WA Elijah CALLAGHAN 2 45.407 8.689

12 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1 Westside Bmx Club WA Lilyanne CROFT Final 38.659 0.000
3 Byford BMX Club WA Tehlia JOKIC 3 39.507 0.848
10 Hedland Bmx Club WA Imogen GREGS 1 41.065 2.406
4 Bunbury Bmx Club WA Mikaela NEILL Final 41.360 2.701
17 Southside Bmx Club WA Jessica WALLACE Final 41.703 3.044
18 Byford BMX Club WA Shayla WINWOOD Final 41.915 3.256
5 Rockingham Bmx Club WA Bethany BAOHM Final 43.210 4.551
6 Wanneroo Bmx Club WA Charlotte BROMLEWE Final 44.758 6.099
11 Karratha Bmx Club WA Jade KEREMELEVICH 1 46.290 7.631
15 Woorree Park Bmx Club WA Asha SERMAN 1 46.517 7.858
8 Karratha Bmx Club WA Grace EATON 2 47.179 8.520
14 Southside Bmx Club WA Jemma ROACH 2 47.407 8.748
16 Mandurah Bmx Club Inc WA Tesanee KING 2 47.712 9.053

12 Boys
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1 Southside BMX Club WA Jordan CALLUM Final 35.828 0.000
4 Cockburn Bmx Club WA Regan LOTHIAN Final 36.549 0.721
3 Bunbury BMX Club WA Austin FORRESTER 1 36.836 1.008
2 Hills Bmx Club WA Jay ALLAN Final 36.996 1.168
6 Karratha Bmx Club WA Blake WHITE Final 37.469 1.641
10 Cockburn Bmx Club WA Eli BAILEY Semi Final 38.242 2.414
14 Westside BMX Club WA Ben PEPPER 2 38.258 2.430
5 Westside Bmx Club WA Jacob GODDARD 2 38.394 2.566
17 Wanneroo BMX Club WA Samuel THORPE 4 38.472 2.644
7 Cockburn BMX Club WA Ruben CUNNINGHAM Semi Final 38.506 2.678
33 Southside BMX Club WA Kaden MAPSTONE 3 38.526 2.698
21 Bunbury Bmx Club WA Daniel DORAN 4 38.583 2.755
8 Hills Bmx Club WA Joseph REGALI 1 38.762 2.934
29 Bunbury Bmx Club WA Lochlan DALRYMPLE 2 38.910 3.082
20 Wanneroo Bmx Club WA Dylan CLEMENTS Semi Final 38.911 3.083
16 Eastern Goldfields Bmx Club WA Macrae AKROYD 4 39.535 3.707
12 Southside Bmx Club WA Thomas O'DWYER 1 39.605 3.777
23 Southside Bmx Club WA Jett IERACE 2 39.975 4.147
32 Westside BMX Club WA Max LEAHY 1 40.271 4.443
26 Eastern Goldfields Bmx Club WA Deizel MAY 1 40.338 4.510
25 Eastern Goldfields Bmx Club WA Alex KNIGHT 3 41.353 5.525
24 Hills Bmx Club WA Jaymee JOHNS 2 41.412 5.584
15 Byford Bmx Club WA Jeremy WILSON 2 41.861 6.033
18 Tom Price Bmx Club WA Hunter BENEFER 2 41.965 6.137
22 Hills Bmx Club WA Dylan GAYSKI 1 42.093 6.265
35 Eastern Goldfields Bmx Club WA Mason PAYNE 3 42.183 6.355
28 Bunbury BMX Club WA Darcy CEDERMAN 4 42.324 6.496
34 Southside Bmx Club WA Ethan GITTOS 3 42.480 6.652
11 Wanneroo Bmx Club WA Charl GROENEWALD 2 43.148 7.320
31 Wanneroo Bmx Club WA Tyler HOLDCROFT 2 44.175 8.347
30 Rockingham Bmx Club WA William FITZPATRICK 4 183.372 147.544

13 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1 Wanneroo Bmx Club WA Felicity MANN Final 37.906 0.000
5 Southside Bmx Club WA Kate TAYLOR 1 39.267 1.361
3 Hills Bmx Club WA Alyssa SKIDMORE 3 40.203 2.297
2 Mandurah Bmx Club Inc WA Keeley EDWARDS 1 40.297 2.391
14 Wanneroo Bmx Club WA Myah SMITH 2 41.747 3.841
12 Bunbury BMX Club WA Cheyana DAYMON Final 42.113 4.207
8 Southern Districts Bmx Club WA Imogen ABRAHALL 1 42.791 4.885
10 Bunbury Bmx Club WA Charlotte GARRIGAN 1 42.850 4.944
4 Woorree Park Bmx Club WA Ashley TEAKLE 1 42.929 5.023
15 Club Unknown ? Elly LARCOMBE 2 43.841 5.935
11 Karratha Bmx Club WA Gemma RODGERS 1 47.194 9.288

13 Boys
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1 Southside BMX Club WA Jayden KEOGH Final 33.598 0.000
2 Mandurah BMX Club Inc WA Blade CHERUBINO Final 34.806 1.208
4 Wanneroo Bmx Club WA Kane GRAY 1 35.348 1.750
3 Tom Price BMX Club WA Joseph GEMMOLA Final 35.901 2.303
6 Bunbury Bmx Club WA Cory CROMBIE 1 36.114 2.516
15 Southside Bmx Club WA Taylor CAMPBELL Semi Final 36.385 2.787
5 Bunbury Bmx Club WA Jordan RODWELL 2 36.742 3.144
8 Southern Districts Bmx Club WA Isaiah CROOK-SIMS Semi Final 37.234 3.636
12 Bunbury BMX Club WA Niko PATTERSON 3 37.288 3.690
10 Hills Bmx Club WA Mathew JEBB 4 37.298 3.700
25 Southside BMX Club WA Cooper MAPSTONE 4 37.353 3.755
14 Westside Bmx Club WA Sebastien RAPLEY 2 37.662 4.064
19 Bunbury Bmx Club WA Toby HOWE 3 37.684 4.086
18 Eastern Goldfields Bmx Club WA Callum HANSEN 1 38.004 4.406
26 Mandurah Bmx Club Inc WA Tahj ARMITAGE 1 38.440 4.842
22 Rockingham BMX Club WA Joel COLLEDGE 4 38.763 5.165
21 Karratha Bmx Club WA Patrick KIEHNE 1 38.870 5.272
24 Cockburn Bmx Club WA Bayley MAINARD 4 38.897 5.299
17 Eastern Goldfields Bmx Club WA Caleb TODD 4 39.344 5.746
28 Westside Bmx Club WA Thomas POOLE 3 39.433 5.835
23 Eastern Goldfields Bmx Club WA Nathan KAKER 1 39.970 6.372
16 Bunbury Bmx Club WA Corbin TEHAARA 3 40.138 6.540
27 Rockingham Bmx Club WA Nicholas O'DONNELL 1 41.374 7.776
11 Hills Bmx Club WA Lochlen LISTER 2 41.795 8.197
20 Woorree Park Bmx Club WA Bradley INNES 1 41.958 8.360

14 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1 Byford BMX Club WA Alicia JOKIC 1 36.788 0.000
4 Rockingham Bmx Club WA Hayley HUGHES 1 37.193 0.405
3 Southside BMX Club WA Isabella IERACE 1 38.246 1.458
2 Southern Districts Bmx Club WA Shantelle REA 1 38.465 1.677
5 Hills Bmx Club WA Hailey PAYNE 1 38.561 1.773
6 Hedland Bmx Club WA Jasmin KILMARTIN 1 39.445 2.657
7 Byford Bmx Club WA Lillyrose HARRISON 1 39.927 3.139
8 Byford Bmx Club WA Jade-Ellen WILSON 1 42.647 5.859

14 Boys
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
8 Woorree Park BMX Club WA Corey TAYLOR Final 32.328 0.000
1 Southside BMX Club WA Dylan CALLUM Final 32.912 0.584
5 Karratha Bmx Club WA Jackson TATHAM 1 33.499 1.171
23 Bunbury BMX Club WA Dylan RUSH Semi Final 33.664 1.336
6 Bunbury BMX Club WA Kye MUNDAY 2 33.843 1.515
2 Cockburn Bmx Club WA Ammon KEOGH 2 34.107 1.779
3 Wanneroo Bmx Club WA Jayden MIDDLETON-GEPP Semi Final 34.566 2.238
7 Southern Districts BMX Club WA Curtis STRONG Semi Final 35.160 2.832
10 Wanneroo Bmx Club WA Josh COULSON Semi Final 35.649 3.321
4 Byford BMX Club WA Jayden KELLY Semi Final 35.718 3.390
19 Rockingham Bmx Club WA Devon BAOHM 1 35.781 3.453
14 Wanneroo Bmx Club WA Kingsley MITCHLEY 4 36.368 4.040
30 Bunbury BMX Club WA Brendon SPENCE Semi Final 36.848 4.520
17 Wanneroo Bmx Club WA Macauley TOCK 1 37.205 4.877
29 Hedland Bmx Club WA Lachlan KNIGHT 1 37.607 5.279
20 Mandurah BMX Club Inc WA Christopher KING 2 37.708 5.380
11 Southside Bmx Club WA Jacob HARDAKER 1 37.894 5.566
18 Hills Bmx Club WA Tiarnan VAN OSCH 1 38.150 5.822
25 Cockburn Bmx Club WA Jayden STRAWBRIDGE 2 38.364 6.036
32 Westside Bmx Club WA Jake ROSSITER 1 39.180 6.852
26 Tom Price Bmx Club WA Thomas MURPHY Semi Final 39.225 6.897
22 Karratha Bmx Club WA Brady KIRKWOOD 1 39.287 6.959
24 Bunbury Bmx Club WA Luke STONE Semi Final 39.322 6.994
12 Hedland Bmx Club WA Ethan MARLOW 1 39.485 7.157
15 Bunbury Bmx Club WA Calum NEILL 3 39.542 7.214
28 Hills BMX Club WA Oliver ADRIANO 2 39.677 7.349
31 Bunbury Bmx Club WA Lachlan ROSS 2 40.610 8.282
27 Byford Bmx Club WA Blake WINWOOD 1 42.132 9.804
21 Karratha Bmx Club WA Riley KING 2 43.680 11.352

15-16 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1X Southside BMX Club WA Bianca CAMPBELL Final 37.936 0.000
2X Hills BMX Club WA Danika CAMERON Final 38.579 0.643
1 Rockingham Bmx Club WA Brydie WARD Final 39.039 1.103
5 Southside Bmx Club WA Chante HAYES 1 39.844 1.908
2 Southern Districts Bmx Club WA Jayde FABRY-ROCHE 3 39.890 1.954
3 Hills Bmx Club WA Karis REGALI 1 40.098 2.162
7 Wanneroo Bmx Club WA Katie GRAY 1 40.433 2.497
8 Southside Bmx Club WA Saffron WOODS 2 40.624 2.688
4 Rockingham Bmx Club WA Chloe COLLEDGE 3 41.488 3.552
11 Woorree Park Bmx Club WA Madison LONG 3 42.395 4.459
12 Wanneroo Bmx Club WA Cayla SMART 1 43.245 5.309
10 Wanneroo Bmx Club WA Chandre GROENEWALD 1 44.604 6.668
6 Hills Bmx Club WA Mikayla NOTTLE 3 45.607 7.671

15 Boys
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1 Wanneroo Bmx Club WA Dylan BENNETTS Final 31.487 0.000
3 Hills BMX Club WA Cooper DONNELLY Final 32.877 1.390
18 Cockburn Bmx Club WA Ben O'LOUGHLIN 3 33.000 1.513
6 Karratha Bmx Club WA Ryley HINCHCLIFFE Final 33.206 1.719
23 Wanneroo Bmx Club WA Alec EDWARDES Semi Final 33.468 1.981
4 Rockingham Bmx Club WA Joshua SMARTT Semi Final 33.534 2.047
7 Southern Districts Bmx Club WA Dylan MARSHALL 3 34.033 2.546
20 Southern Districts Bmx Club WA Cody WALKER Semi Final 34.175 2.688
24 Tom Price Bmx Club WA Angelino GEMMOLA 4 34.521 3.034
16 Rockingham Bmx Club WA Drew WARD 1 34.547 3.060
14 Woorree Park Bmx Club WA Ryan DARCY Semi Final 34.782 3.295
10 Byford BMX Club WA Kobe BARNES Semi Final 34.910 3.423
11 Woorree Park Bmx Club WA Brock BYLUND 2 34.942 3.455
15 Hills Bmx Club WA Lachlan MCLEOD Semi Final 35.827 4.340
12 Cockburn Bmx Club WA Finn CARPENTER 3 36.635 5.148
5 Karratha Bmx Club WA Elijah LYON 3 36.707 5.220
19 Hedland Bmx Club WA Anthony VADALA 4 36.723 5.236
21 Wanneroo Bmx Club WA Mason CLEMENTS 3 37.058 5.571
17 Karratha Bmx Club WA Will KIEHNE 3 37.920 6.433
22 East Pilbara Bmx Club ? Mackenzie JOLLY 3 39.008 7.521

16 Boys
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1 Rockingham Bmx Club WA Joel FLOWER Final 31.636 0.000
10 Cockburn BMX Club WA Mitchell PIANTO Final 32.903 1.267
3 Karratha Bmx Club WA Callum KIRKWOOD Final 33.718 2.082
4 Bunbury BMX Club WA Matthew FITZGERALD 4 34.171 2.535
8 Hills BMX Club WA Lewis THEUNISSEN 4 34.495 2.859
6 Westside Bmx Club WA Ethan PIMBLETT Final 34.589 2.953
16 Hedland Bmx Club WA James WISE 2 34.633 2.997
7 Southside Bmx Club WA Yuliang SEOW 4 34.685 3.049
15 Hedland Bmx Club WA Ethan SMITH 4 34.888 3.252
5 Woorree Park Bmx Club WA Markus ORCHARD 4 35.125 3.489
11 Hills BMX Club WA Jayden MACDONALD 1 35.510 3.874
12 Karratha Bmx Club WA William GETHIN 4 35.729 4.093
14 East Pilbara Bmx Club ? Cody JOLLY 4 36.895 5.259

17-29 Women
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
10 Eastern Goldfields Bmx Club WA Jade HANSEN Final 37.848 0.000
3X Hedland BMX Club WA Chelsea KILMARTIN Final 39.376 1.528
3 Southside Bmx Club WA Justine SHORT Final 39.798 1.950
4 Wanneroo Bmx Club WA Corona BECKMAN 1 40.709 2.861
97 Rockingham Bmx Club WA Eden COOPER Final 41.204 3.356
6 Hills Bmx Club WA Storm MACKENZIE Final 42.252 4.404
8 Hills BMX Club WA Justine LANE Final 42.298 4.450
7 Bunbury Bmx Club WA Bethany STONE 2 43.518 5.670

30+ Women
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
10 Southern Districts Bmx Club WA Catherine SLOAN 2 40.638 0.000
4 Bunbury Bmx Club WA Liesha SUNDERLAND 2 41.309 0.671
3 Eastern Goldfields Bmx Club WA Lisa HANSEN 3 41.882 1.244
2 Mandurah BMX Club Inc WA Michelle NEWPORT 2 43.612 2.974
11 Bunbury Bmx Club WA Kylie SELKE 2 44.440 3.802
27 Northam Bmx Club WA Tamara HASSON 3 44.563 3.925
6 Cockburn Bmx Club WA Gillian BAILEY 3 46.753 6.115
8 Wanneroo Bmx Club WA Faye RATAJCZAK 3 47.164 6.526

17-24 Men
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
61 Hills Bmx Club WA Christopher LATHWELL Final 33.230 0.000
5 Cockburn Bmx Club WA Dylan BARWICK Final 33.504 0.274
10 Southside Bmx Club WA Jeremy ADAMS 1 33.875 0.645
4 Bunbury BMX Club WA Matthew BLAKE 4 33.881 0.651
1 Southside Bmx Club WA Scott GASKIN 2 34.633 1.403
17 Hills Bmx Club WA Mitchell CLEMENTS 1 34.745 1.515
3 Hills Bmx Club WA Jayden LISTER Final 35.379 2.149
6 Hills Bmx Club WA Hayden COOKE 4 35.820 2.590
15 Hills Bmx Club WA Bryce LANE 2 36.534 3.304
11 Woorree Park Bmx Club WA Caleb LONG 4 36.838 3.608
12 Hills Bmx Club WA Caleb HADDON 1 37.355 4.125
16 Hills Bmx Club WA Mitchell GILL 4 37.594 4.364
8 Cockburn Bmx Club WA Damien BARWICK 4 38.720 5.490

25-29 Men
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
89 Eastern Goldfields Bmx Club WA Matthew BROWN 4 33.937 0.000
65 Southern Districts BMX Club WA Daniel LAIRD Final 34.307 0.370
7X Rockingham BMX Club WA Ethan COOPER 4 35.930 1.993
10 Bunbury BMX Club WA Brenton COCKRAM Final 36.773 2.836
12 Southside Bmx Club WA Murray NOTTAGE 4 36.997 3.060
11 Hills Bmx Club WA Christofer ELLIS 4 38.457 4.520

30-34 Men
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
6 Byford BMX Club WA Bodie LETCHFORD 4 34.740 0.000
28 Cockburn BMX Club WA Lance MARTIN Final 34.755 0.015
82 Hills Bmx Club WA William CELIS 4 35.721 0.981
5 Byford Bmx Club WA Brett HAYSOM Final 35.732 0.992
12 Southside Bmx Club WA Daniel STEEL 4 36.657 1.917
14 Southside Bmx Club WA Michael PAUSEY 4 37.572 2.832
11 Wanneroo Bmx Club WA Dean BAILEY 3 40.449 5.709
15 Southside Bmx Club WA Stephen EGAN 3 41.337 6.597

35-39 Men
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
52 Westside BMX Club WA Pj WELHAN Final 33.430 0.000
75 Hills Bmx Club WA Malcolm YEARDLEY Final 36.394 2.964
15 Eastern Goldfields Bmx Club WA James TROTT Final 37.187 3.757
16 Southside Bmx Club WA Shane WILLMOTT Final 37.738 4.308
17 Westside Bmx Club WA Jason STANTON 4 38.203 4.773
12 Woorree Park Bmx Club WA Sianel DARCY 2 38.360 4.930
10 Bunbury Bmx Club WA Craig HERRMANN 4 38.388 4.958
11 Southside Bmx Club WA Adam LEWIS 4 38.829 5.399
14 Woorree Park Bmx Club WA Michael GALLIE 4 38.905 5.475
18 Byford BMX Club WA Daniel LANDER 3 39.513 6.083

40-44 Men
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2 Wanneroo Bmx Club WA Wesley HILL Final 35.719 0.000
32 Hills Bmx Club WA Brent MCDONALD 3 35.933 0.214
6 Hills Bmx Club WA Nathan HANNA 3 36.583 0.864
3 Cockburn Bmx Club WA Wayne GREEN 3 36.601 0.882
26 Wanneroo Bmx Club WA Paul THORPE 2 36.695 0.976
11 Southern Districts Bmx Club WA Craig RENDELL 4 36.816 1.097
12 Wanneroo Bmx Club WA Simon RIBARICH 4 37.361 1.642
7 Rockingham Bmx Club WA Jason MAY 4 38.202 2.483
8 Hills Bmx Club WA Wayne EVANS 2 38.910 3.191
18 Byford BMX Club WA Damien WATERMAN 3 39.447 3.728
60 Bunbury Bmx Club WA Leon DAYMON 4 39.926 4.207
14 Southside Bmx Club WA John SARGEANT 2 41.633 5.914

45-49 Men
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
15 Wanneroo Bmx Club WA Karl MUSTCHIN Final 37.520 0.000
45 Southside BMX Club WA Matt BUTTERWORTH Final 38.285 0.765
4 Hills Bmx Club WA Steven DONNELLY Final 38.652 1.132
10 Hills Bmx Club WA Michael PURSER 4 39.536 2.016
5 Wanneroo Bmx Club WA Andrew KERR 3 39.849 2.329
11 Wanneroo Bmx Club WA Martin PHILLIPS Final 40.583 3.063
14 Westside Bmx Club WA Mark COSTA 3 41.145 3.625
12 Karratha BMX Club WA Greg KIEHNE Final 41.180 3.660
25 Southside Bmx Club WA Sean PARKER 2 45.899 8.379

50+ Men
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
66 Hills Bmx Club WA Brad LANE Final 37.547 0.000
3X Karratha BMX Club WA Rodney GETHIN Final 37.834 0.287
69 Southside Bmx Club WA Paul ANDREWS Final 40.062 2.515
1 Southside BMX Club WA Tim ROACH Final 40.118 2.571
4 Westside Bmx Club WA Noel SAMMONS 3 42.695 5.148
5 Hills Bmx Club WA John REGALI 2 46.120 8.573
10 Southside Bmx Club WA Richard GASKIN 2 48.008 10.461

Men Junior
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
11 Wanneroo BMX Club WA Tyler VERSCHUREN Final 31.820 0.000
1 Hills Bmx Club WA Jamie GILL Final 32.454 0.634
10 Hills BMX Club WA Joshua COOKE Final 33.225 1.405
6 Westside Bmx Club WA Felipe/Juan TABARES SALAZAR 4 33.536 1.716
15 Hills BMX Club WA Andrew ELLIS Final 33.619 1.799
14 Cockburn BMX Club WA Brandon CAMPBELL 4 36.490 4.670
12 Karratha BMX Club WA Bailey KING 2 36.885 5.065

Men Elite
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
35 Wanneroo Bmx Club WA Bradley GAME Final 30.530 0.000
513 Hills Bmx Club WA Aaron NOTTLE Final 31.452 0.922
12 Wanneroo Bmx Club WA Blake SCHOFIELD 3 32.875 2.345
2 Bunbury Bmx Club WA Jaymin KING Final 33.216 2.686
25 Eastern Goldfields Bmx Club WA Darryn GOODWIN 3 33.386 2.856
3 Hills BMX Club WA Casey HUNTER 2 33.524 2.994
67 Hills BMX Club WA Joshua LATHWELL 2 33.678 3.148
351 Westside Bmx Club WA Troy EWENS 2 33.843 3.313
10 Eastern Goldfields Bmx Club WA Jeremy MCLERIE 1 34.303 3.773
16 Southside Bmx Club WA Cameron AINGER 4 35.122 4.592
13 Hills Bmx Club WA Joey GRAHAM 2 36.270 5.740
14 Southern Districts BMX Club WA Ben FLETCHER 3 36.341 5.811

Women Elite
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
999 Bunbury Bmx Club WA Rachelle SMITH 4 35.555 0.000
81 Hills BMX Club WA Catherine HOPKINS 3 36.101 0.546
51 Westside BMX Club WA Kirsten DELLAR 4 36.185 0.630
660 Southside Bmx Club WA Rachel GASKIN 2 36.982 1.427
37 Eastern Goldfields Bmx Club WA Petra BROWN 3 37.389 1.834
403 Westside BMX Club WA Kishani GREEN 3 37.611 2.056
10 Southside BMX Club WA Kesia SAVILL 3 37.667 2.112
14 Hills BMX Club WA Jessica LATHWELL 3 37.958 2.403
3 Wanneroo Bmx Club WA Airlie GOODEN 2 37.986 2.431
12 Hills BMX Club WA Kaitlin GILL 3 38.723 3.168
11 Tom Price BMX Club WA Dempsey KERRISON 4 44.906 9.351

Top of Report