End of Report

Rockingham

BMX EVENT MANAGER, Report Created 10/Apr/2017 15:30:45

Fastest Time per Rider per Class

Total Entries = 493

Total Riders = 436


8 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2857 Eastern Goldfields BMX Club WA Molly BETTERIDGE 2 47.032 0.000
3527 Rockingham Bmx Club WA Neave KNIGHT 2 47.474 0.442
2957 Southside Bmx Club WA Mena BANKS 2 48.977 1.945
2425 Bunbury Bmx Club WA Maddie BONE 1 49.973 2.941
3541 Wanneroo Bmx Club WA Matilda BYNG 3 50.727 3.695
3741 Southside Bmx Club WA Tahlia COOK 2 53.824 6.792
3754 Cockburn Bmx Club WA Hannah SEPAROVICH 3 53.869 6.837
3713 Wanneroo Bmx Club WA Emerson MAYGER 3 53.904 6.872
2946 Southern Districts Bmx Club WA Kaydence MARSHALL 2 54.992 7.960
XXX Rockingham Bmx Club WA Taylah SIMPSON 3 58.798 11.766

8 Boys
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
3487 Southside Bmx Club WA Oliver HOGAN 2 40.621 0.000
2880 Wanneroo Bmx Club WA Lochlan STRAKER 2 40.900 0.279
2701 Southside Bmx Club WA Jaxon RICHARDS Semi Final 41.467 0.846
1971 Westside Bmx Club WA Coby VAN DE VELDE 3 41.969 1.348
1889 Rockingham Bmx Club WA Cooper DUNLOP 2 42.879 2.258
2456 Southside BMX Club WA Ollie HALL Semi Final 43.369 2.748
2711 Bunbury Bmx Club WA Edward MCILLREE 3 43.768 3.147
3505 Bunbury Bmx Club WA Blake WHITE 1 43.889 3.268
3470 Southside Bmx Club WA Jack JONES Semi Final 44.022 3.401
3195 Byford Bmx Club WA Blake GIBBS 2 44.158 3.537
2745 Mandurah Bmx Club Inc WA Daniel BURTON Semi Final 45.528 4.907
3389 Rockingham Bmx Club WA Ryder VANDERLAAN 3 46.139 5.518
2661 Rockingham BMX Club WA Diezel WALSH Semi Final 46.167 5.546
2855 Southern Districts Bmx Club WA Deegan WOOD 1 46.321 5.700
2162 Cockburn Bmx Club WA Deegan MARTIN 3 46.799 6.178
2814 Wanneroo Bmx Club WA Merrik TOCK 3 47.368 6.747
3285 Cockburn Bmx Club WA Loxley SHAW 3 47.817 7.196
3133 Byford Bmx Club WA Riley BOTHA 2 48.483 7.862
3409 Mandurah Bmx Club Inc WA Seth BARKER 2 50.249 9.628
2461 Wanneroo Bmx Club WA Hudson BAILEY 2 50.805 10.184
3453 Wanneroo BMX Club WA Koby NEERVOORT 2 52.021 11.400
3482 Hills Bmx Club WA Ayden BRACHE 2 59.640 19.019

9 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2WA Wanneroo Bmx Club WA Maddison ALDERSEA 1 41.418 0.000
1WA Westside Bmx Club WA Alyssa HOWAT Final 42.020 0.602
3295 Mandurah Bmx Club Inc WA Ella PURSER 2 45.833 4.415
4WA Byford Bmx Club WA Iona MUIR Final 46.345 4.927
6WA Eastern Goldfields Bmx Club WA Amelia TICKELL Final 47.045 5.627
8SS Rockingham Bmx Club WA Samarah RAYNER Final 48.133 6.715
2401 Southside BMX Club WA Natalia IERACE 3 49.741 8.323
2784 Wanneroo Bmx Club WA Tanyka COLVIN 3 51.487 10.069
2322 Byford Bmx Club WA Imogen HAMILTON 2 51.895 10.477

9 Boys Expert
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
8WA Rockingham Bmx Club WA Declan MCGHEE Final 40.904 0.000
6WA Byford Bmx Club WA Steven WATERMAN 1 40.955 0.051
3WA Hills Bmx Club WA Lucas ANDREWS Final 40.974 0.070
7WA Bunbury Bmx Club WA Jaydan HOLMES Final 41.043 0.139
2WA Byford Bmx Club WA Cooper MORROW 1 41.837 0.933
3440 Bunbury Bmx Club WA Cruz BLACK 1 41.841 0.937
2297 Southern Districts Bmx Club WA Brock SMITH 3 42.441 1.537
1WA Westside Bmx Club WA Oliver WILLIAMS 3 42.441 1.537
2232 Byford Bmx Club WA Campbell WILSON 3 42.444 1.540
2285 Hills Bmx Club WA Matthew VAN DER DRAAI 1 42.540 1.636
1542 Byford Bmx Club WA Jarvis SHARP 1 42.746 1.842
2703 Bunbury Bmx Club WA Kye SPENCE 1 43.211 2.307
2444 Bunbury Bmx Club WA Flynn EDWARDS 1 43.761 2.857

9 Boys Novice
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1820 Wanneroo Bmx Club WA Kaylan ABBOTT Final 41.633 0.000
3132 Wanneroo Bmx Club WA Fraser CLARK Final 42.589 0.956
2534 Byford Bmx Club WA Brock WILLIAMSON Final 42.786 1.153
3451 Cockburn Bmx Club WA Meer JANI 2 43.495 1.862
2256 Rockingham Bmx Club WA Jai HOLLAND Final 43.741 2.108
3183 Cockburn Bmx Club WA Oliver GANNAWAY-HUGHES 2 44.237 2.604
2772 Mandurah Bmx Club Inc WA Alexander NOWOTNY 1 44.559 2.926
1136 Wanneroo Bmx Club WA Kacey HARVEY-HILL 2 44.727 3.094
2973 Hills BMX Club WA Alec RICHARDS 1 44.739 3.106
2631 Cockburn Bmx Club WA Ross MURRAY 1 44.984 3.351
5002 Rockingham BMX Club WA Taj HILL 2 45.250 3.617
1521 Wanneroo BMX Club WA Liam WARREN 1 45.467 3.834
2928 Hills Bmx Club WA Izaak BRACHE 1 45.720 4.087
3121 Woorree Park Bmx Club WA Jamie MATTHEWMAN 1 46.129 4.496
2783 Wanneroo Bmx Club WA Blake COLVIN 2 46.614 4.981
2427 Southern Districts Bmx Club WA Koby HOTHERSALL Semi Final 46.690 5.057
2012 Southern Districts Bmx Club WA Marcus USCA Semi Final 47.885 6.252
2318 Mandurah BMX Club inc WA Tristan HALL 1 48.686 7.053
2617 Byford Bmx Club WA Ronan LANDER 1 48.951 7.318
2017 Rockingham Bmx Club WA Dylan BRAMS 1 50.023 8.390
2633 Northam Bmx Club WA Zack JEFFERIES 2 50.184 8.551
2605 Byford Bmx Club WA Dechlan LETCHFORD 1 51.642 10.009
133 Wanneroo Bmx Club WA Brandon RUSSELL 1 56.389 14.756

10 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1WA Westside Bmx Club WA Kindle RAPLEY 3 42.138 0.000
3WA Southern Districts Bmx Club WA Rhiannon RICHARDS 3 42.567 0.429
1691 Wanneroo Bmx Club WA Kennedy THORPE 3 44.125 1.987
2440 Eastern Goldfields Bmx Club WA Melya HAWIRA 3 45.562 3.424
2716 Wanneroo Bmx Club WA Maya THORPE 3 46.863 4.725
3107 Bunbury Bmx Club WA Daytonna LONGBOTTOM 3 47.260 5.122
1581 Byford Bmx Club WA Alexis CHURCHILL 4 57.863 15.725
2707 Byford Bmx Club WA Racheal BASSETT 4 58.475 16.337

10 Boys Expert
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1WA Wanneroo Bmx Club WA Matias HARRIS Final 37.595 0.000
911 Mandurah Bmx Club Inc WA Kade MCINTYRE Final 38.807 1.212
2579 Wanneroo Bmx Club WA Andrew MOSS 2 38.925 1.330
2834 Wanneroo Bmx Club WA Koby RATAJCZAK Semi Final 39.453 1.858
3WA Wanneroo Bmx Club WA Dylan STRAKER Final 39.478 1.883
8A Hills Bmx Club WA Tyler GAYSKI 2 39.509 1.914
1835 Byford Bmx Club WA Alexander DAWES 2 39.905 2.310
7WA Westside Bmx Club WA Billy SUMMERVILLE Semi Final 40.571 2.976
2475 Woorree Park Bmx Club WA Dylan SERMAN Semi Final 40.763 3.168
5WA Wanneroo Bmx Club WA Jack PHILLIPS 2 41.113 3.518
2620 Byford Bmx Club WA Charlie D'AGOSTINO 1 41.334 3.739
2127 Bunbury Bmx Club WA William MCILLREE 2 41.424 3.829
2544 Byford Bmx Club WA Riley GIBBS 2 41.446 3.851
2569 Wanneroo Bmx Club WA Brock COLVIN 3 42.191 4.596
2216 Southern Districts Bmx Club WA James SWAR 2 43.489 5.894
2480 Byford Bmx Club WA Cooper SALMON 1 43.794 6.199
2688 Southern Districts Bmx Club WA Austen ABRAHALL 2 43.843 6.248
1451 Wanneroo BMX Club WA Riley CAVANOUGH 3 43.982 6.387

10 Boys Novice
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2209 Wanneroo Bmx Club WA Harlan BURNELL 2 41.921 0.000
2607 Cockburn Bmx Club WA Jacob SEPAROVICH 3 42.075 0.154
2033 Southside BMX Club WA Cooper HALL Final 42.478 0.557
2587 Southern Districts Bmx Club WA Kynan ABRAHAM Final 43.346 1.425
2370 Southside Bmx Club WA Riley CLARK Final 43.471 1.550
2520 Byford Bmx Club WA Cooper RECKERS 2 43.482 1.561
1890 Southern Districts Bmx Club WA Jason CAKEBREAD Semi Final 44.508 2.587
1289 Byford Bmx Club WA Brody BARWICK Semi Final 44.525 2.604
2010 Wanneroo Bmx Club WA Ewan MILLER 3 44.595 2.674
2251 Southside Bmx Club WA Max JONES 3 45.283 3.362
2347 Southside Bmx Club WA Daniel BAKER 2 45.320 3.399
714 Mandurah Bmx Club Inc WA Flynn LAZAR 1 45.416 3.495
1319 Woorree Park Bmx Club WA Richard HERRON 3 46.972 5.051
2305 Bunbury Bmx Club WA Kysun REEVES 3 47.190 5.269
2777 Wanneroo Bmx Club WA Slade SKIDMORE 2 47.356 5.435
2006 Bunbury Bmx Club WA Jesse SUNDERLAND 1 47.982 6.061
2775 Byford Bmx Club WA Cai MCDONALD 2 48.932 7.011
2303 Byford Bmx Club WA Jordan CARVALHO 2 49.251 7.330
2294 Southern Districts Bmx Club WA Daniel RUSSELL 1 49.627 7.706

11 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2WA Karratha Bmx Club WA Ashlyn KEREMELEVICH Final 40.970 0.000
1WA Northam Bmx Club WA Trinity JEFFERIES Final 41.027 0.057
2211 Byford Bmx Club WA Sienna SHARP Final 41.509 0.539
2029 Byford Bmx Club WA Mia LETCHFORD 3 41.643 0.673
2004 Rockingham Bmx Club WA Ellah RAYNER Final 42.585 1.615
1636 Rockingham Bmx Club WA Caitlin DALLY 2 46.055 5.085
2214 Hills Bmx Club WA Demi EVANS Final 46.554 5.584
2090 Mandurah Bmx Club Inc WA Katelyn HALL Final 48.215 7.245
1482 Southside Bmx Club WA Lucy WILKINSON 1 49.489 8.519
2049 Bunbury Bmx Club WA Emarni WHITE 3 55.288 14.318

11 Boys Novice
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1969 Hills Bmx Club WA Shaun VAN DER DRAAI 1 41.170 0.000
1432 Cockburn Bmx Club WA Brodie MURRAY Final 41.275 0.105
2034 Cockburn Bmx Club WA Ethan SLOB 2 41.637 0.467
2566 Westside BMX Club WA Samuel WILLIAMS 3 41.792 0.622
1780 Bunbury Bmx Club WA Jay SINGER 2 42.099 0.929
1902 Mandurah Bmx Club Inc WA Chayce PURSER 1 42.234 1.064
2078 Mandurah Bmx Club Inc WA Thomas NEVE 1 43.275 2.105
1700 Woorree Park Bmx Club WA James BISHOP 3 43.617 2.447
1360 Southern Districts Bmx Club WA Noah JACKSON 3 43.973 2.803
1490 Byford Bmx Club WA Blade HAYSOM 3 44.025 2.855
1465 Westside BMX Club WA Flynn COSTA 1 44.089 2.919
1151 Rockingham BMX Club WA Isaiah LAIDLAW 1 46.357 5.187
2051 Rockingham BMX Club WA Zac CASSIDY 2 46.616 5.446
1357 Southside Bmx Club WA Luke BOEVE 1 51.704 10.534

11 Boys Expert
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
5A Eastern Goldfields Bmx Club WA Joshua TICKELL Final 36.496 0.000
1886 Bunbury Bmx Club WA Cameron WYATT 3 37.493 0.997
2262 Rockingham BMX Club WA Steele CHERUBINO 1 38.108 1.612
975 Hills Bmx Club WA Dylan ANDREWS 1 38.776 2.280
1407 Byford Bmx Club WA Jay LANDER Final 39.254 2.758
1366 Hills BMX Club WA Brock PULJAR Final 39.608 3.112
2207 Eastern Goldfields Bmx Club WA Zavier HAWIRA 3 40.035 3.539
1882 Woorree Park Bmx Club WA Daniel MCDONALD 3 40.321 3.825
1752 Byford Bmx Club WA Taj HAMILTON 3 40.819 4.323
2330 Southside Bmx Club WA Beau MURRAY 1 41.328 4.832
2295 Hills Bmx Club WA Logan MUIR 3 41.942 5.446
2101 Southside Bmx Club WA Rhys HARDAKER 1 42.849 6.353
2352 Bunbury Bmx Club WA Hamish NEILL 1 46.121 9.625

12 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1681 Southside Bmx Club WA Abbey RICHARDS 4 38.292 0.000
1750 Karratha Bmx Club WA Sophie TAYLOR 4 38.545 0.253
2331 Hills Bmx Club WA Jordan MARTIN 2 39.981 1.689
4WA Woorree Park Bmx Club WA Jana VAN STADEN 3 42.175 3.883
1701 Eastern Goldfields Bmx Club WA Lara SCARVACI 2 43.228 4.936

12 Boys Expert
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1652 Hills Bmx Club WA Jacob HEAL-BUCZAK 2 36.910 0.000
3WA Bunbury Bmx Club WA Braiden ABRAHAMSE 2 37.453 0.543
2269 Southside Bmx Club WA Jett SMITH 2 37.845 0.935
5WA Cockburn Bmx Club WA Kaeghan ROBERTSON 2 37.888 0.978
1683 Rockingham Bmx Club WA Riley BROWN Final 38.202 1.292
1780 Southside Bmx Club WA Luke ADAMS 3 38.250 1.340
1714 Woorree Park Bmx Club WA Lochlan TAYLOR Semi Final 38.491 1.581
7WA Southside Bmx Club WA Cooper HISCOX 3 38.726 1.816
1871 Southside BMX Club WA Mitchell CAMPBELL 3 39.142 2.232
1829 Southside Bmx Club WA Bailey FOSTER 1 39.167 2.257
1995 Southside Bmx Club WA Bailey TAN 3 39.170 2.260
995 Eastern Goldfields Bmx Club WA George BOEG 3 39.377 2.467
2254 Eastern Goldfields BMX Club WA Rico BLACK Semi Final 39.710 2.800
1950 Mandurah Bmx Club Inc WA Michael EDWARDS 2 40.342 3.432
2000 Southside Bmx Club WA Jayden EGAN 1 40.962 4.052
1658 Bunbury Bmx Club WA Lochlan EDWARDS 2 41.473 4.563
1251 Eastern Goldfields Bmx Club WA Riley HIGGINS 3 41.864 4.954
1250 Bunbury Bmx Club WA Scott BARTLE 3 41.947 5.037

12 Boys Novice
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1834 Woorree Park Bmx Club WA Jandre VAN STADEN 4 40.296 0.000
2241 Hills Bmx Club WA Seth WRIGHT 4 40.882 0.586
3174 Wanneroo Bmx Club WA Matt BERTONE 4 41.667 1.371
863 Southside Bmx Club WA Cooper PIERI 1 42.049 1.753
1616 Byford Bmx Club WA Michael WEBER 2 46.380 6.084

13 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
3WA Southside BMX Club WA Jessica WALLACE 3 39.847 0.000
4WA Byford Bmx Club WA Shayla WINWOOD 4 40.433 0.586
2423 Rockingham Bmx Club WA Isabella SMARTT 1 41.099 1.252
1110 Karratha Bmx Club WA Jade KEREMELEVICH 3 41.351 1.504
AJ Bunbury BMX Club WA Amelia DANKS 1 43.406 3.559
2137 Mandurah Bmx Club Inc WA Tesanee KING 1 45.011 5.164
1755 Woorree Park Bmx Club WA Asha SERMAN 1 45.938 6.091

13 Boys Expert
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1991 Bunbury BMX Club WA Daniel DORAN Final 34.643 0.000
2760 Hills Bmx Club WA Flynn PHILLIPS Final 35.200 0.557
1827 Bunbury Bmx Club WA Austin FORRESTER Final 35.871 1.228
1705 Wanneroo Bmx Club WA Samuel THORPE 2 35.931 1.288
1252 Southside Bmx Club WA Kaden MAPSTONE 2 36.895 2.252
7WA Wanneroo Bmx Club WA Dylan CLEMENTS 3 36.929 2.286
2164 Wanneroo Bmx Club WA Angus RICHARDS 2 37.114 2.471
1522 Eastern Goldfields BMX Club WA Deizel MAY 2 37.494 2.851
1531 Byford Bmx Club WA Tehlia JOKIC 3 38.041 3.398
1351 Byford Bmx Club WA Tyson WILLIAMS 1 38.213 3.570
2143 Hills Bmx Club WA Joseph REGALI 2 38.389 3.746
779 Southside Bmx Club WA Thomas O'DWYER 1 38.876 4.233
1832 Southside BMX Club WA Jett IERACE 3 39.053 4.410
1147 Hills Bmx Club WA Jaymee JOHNS 2 39.890 5.247
1169 Byford Bmx Club WA Jeremy WILSON 2 40.226 5.583

13 Boys Novice
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1280 Wanneroo Bmx Club WA Jacob BAILEY 4 39.382 0.000
1983 Southside Bmx Club WA Ethan GITTOS 4 40.113 0.731
1870 Hills BMX Club WA Dylan GAYSKI 4 41.001 1.619
1507 Wanneroo Bmx Club WA Ethan CLARK 2 42.101 2.719
1624 Wanneroo Bmx Club WA Charl GROENEWALD 3 42.698 3.316
2040 Rockingham BMX Club WA Jaxon CASSIDY 3 43.180 3.798

14 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
883 Bunbury BMX Club WA Cheyana DAYMON 1 38.730 0.000
1236 Woorree Park Bmx Club WA Ashley TEAKLE 1 39.366 0.636
988 Bunbury Bmx Club WA Charlotte GARRIGAN 2 40.062 1.332
5WA Wanneroo Bmx Club WA Myah SMITH 2 40.640 1.910
1861 Southern Districts Bmx Club WA Imogen Kate ABRAHALL 1 41.606 2.876
1120 Karratha Bmx Club WA Gemma RODGERS 2 44.492 5.762

14 Boys
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1416 Southside Bmx Club WA Jordan CALLUM Final 33.072 0.000
1249 Bunbury Bmx Club WA Niko PATTERSON Final 35.243 2.171
1545 Bunbury Bmx Club WA Cory CROMBIE Final 35.416 2.344
1346 Southside Bmx Club WA Cooper MAPSTONE 1 35.460 2.388
1551 Hills Bmx Club WA Mathew JEBB 3 35.552 2.480
1679 Southern Districts Bmx Club WA Regan LOTHIAN 1 36.108 3.036
1847 Mandurah Bmx Club Inc WA Tahj ARMITAGE Final 36.610 3.538
1061 Eastern Goldfields Bmx Club WA Nathan KAKER 3 37.602 4.530
2009 Eastern Goldfields Bmx Club WA Caleb TODD Final 37.912 4.840
1931 Westside BMX Club WA Lilyanne CROFT 3 38.094 5.022
1670 Rockingham BMX Club WA Nicholas O'DONNELL 1 39.945 6.873
1628 Cockburn BMX Club WA Calum MILNE 2 41.512 8.440

15 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1311 Byford Bmx Club WA Alicia JOKIC Final 36.670 0.000
1254 Hills Bmx Club WA Hailey PAYNE Final 37.099 0.429
2154 Southern Districts Bmx Club WA Shantelle REA Final 37.370 0.700
1655 Southside BMX Club WA Isabella IERACE Final 37.810 1.140
1659 Southside Bmx Club WA Kate TAYLOR 3 38.065 1.395
1637 Mandurah Bmx Club Inc WA Keeley EDWARDS 3 38.126 1.456
1408 Mandurah BMX Club inc WA Lillyrose HARRISON 3 39.026 2.356
952 Bunbury Bmx Club WA Mikaela NEILL 1 40.403 3.733

15 Boys
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1401 Southside Bmx Club WA Dylan CALLUM Final 31.143 0.000
1763 Bunbury Bmx Club WA Dylan RUSH Final 31.773 0.630
241 Woorree Park Bmx Club WA Corey TAYLOR Semi Final 32.088 0.945
495 Rockingham BMX Club WA Blade CHERUBINO Semi Final 32.187 1.044
1323 Southside BMX Club WA Jayden KEOGH Semi Final 32.592 1.449
6 WA Wanneroo Bmx Club WA Jayden MIDDLETON-GEPP Final 33.382 2.239
1284 Wanneroo Bmx Club WA Josh COULSON Semi Final 33.565 2.422
1929 Southern Districts Bmx Club WA Curtis STRONG Semi Final 33.837 2.694
1854 Rockingham Bmx Club WA Devon BAOHM Semi Final 34.421 3.278
1446 Southside BMX Club WA Taylor CAMPBELL Semi Final 34.493 3.350
1590 Southside Bmx Club WA Isaiah CROOK-SIMS 2 34.624 3.481
1132 Wanneroo Bmx Club WA Macauley TOCK 3 34.635 3.492
1388 Byford Bmx Club WA Jayden KELLY 3 34.878 3.735
1916 Wanneroo BMX Club WA Kingsley MITCHLEY 2 35.524 4.381
1819 Bunbury Bmx Club WA Brendon SPENCE Semi Final 35.724 4.581
1088 Bunbury Bmx Club WA Jacob RINTOUL 3 37.734 6.591
602 Mandurah Bmx Club Inc WA Jackson CONDO 3 38.432 7.289
993 Woorree Park Bmx Club WA Carter BRADLEY 1 38.460 7.317
1374 Bunbury Bmx Club WA Lachlan ROSS 3 38.787 7.644
1709 Hills Bmx Club WA Oliver ADRIANO 1 39.141 7.998
2060 Southside Bmx Club WA Mitchell BERNAY 3 39.213 8.070
2152 Bunbury Bmx Club WA Calum NEILL 1 40.122 8.979
1544 Byford Bmx Club WA Blake WINWOOD 1 42.323 11.180

16 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1206 Southside BMX Club WA Bianca CAMPBELL 1 37.862 0.000
948 Hills BMX Club WA Danika CAMERON 1 39.347 1.485
956 Hills Bmx Club WA Karis REGALI Final 39.678 1.816
1196 Southside Bmx Club WA Saffron WOODS Final 39.704 1.842
865 Southside Bmx Club WA Chante HAYES 3 40.165 2.303
1347 Wanneroo Bmx Club WA Chandre GROENEWALD 3 42.935 5.073
951 Woorree Park Bmx Club WA Madison LONG 1 43.107 5.245
500 Hills Bmx Club WA Mikayla NOTTLE Final 43.398 5.536
1529 Woorree Park Bmx Club WA Taylor MATTHEWMAN 3 46.542 8.680

16 Boys
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
936 Southern Districts Bmx Club WA Ben O'LOUGHLIN Final 31.311 0.000
954 Wanneroo BMX Club WA Alec EDWARDES Final 31.932 0.621
1335 Rockingham Bmx Club WA Joshua SMARTT 3 32.005 0.694
1046 Southern Districts Bmx Club WA Dylan MARSHALL 1 32.894 1.583
805 Hills Bmx Club WA Lachlan MCLEOD 3 33.565 2.254
2100 Southern Districts Bmx Club WA Cody WALKER 3 33.709 2.398
1397 Byford Bmx Club WA Kobe BARNES 3 33.808 2.497
1195 Cockburn Bmx Club WA Finn CARPENTER 3 35.051 3.740
1498 Hedland Bmx Club WA Anthony VADALA 3 36.563 5.252
1364 Woorree Park Bmx Club WA Emmett YEREX 1 37.928 6.617
1022 Byford Bmx Club WA Caleb CHURCHILL 1 42.222 10.911

17-29 Men
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
331 Bunbury Bmx Club WA Matthew BLAKE Final 31.666 0.000
508 Southside Bmx Club WA Jeremy ADAMS Final 32.136 0.470
380 Hills Bmx Club WA Joshua COOKE 1 32.156 0.490
648 Southside Bmx Club WA Scott GASKIN Final 32.216 0.550
822 Southern Districts Bmx Club WA Dylan BARWICK 2 32.642 0.976
781 Woorree Park Bmx Club WA Markus ORCHARD 3 33.572 1.906
65 Southern Districts Bmx Club WA Daniel LAIRD 2 33.657 1.991
639 Hills Bmx Club WA Jayden MACDONALD Final 33.712 2.046
1475 Hills Bmx Club WA Hayden COOKE 1 34.813 3.147
928 Byford Bmx Club WA Joshua WEAVEN 3 35.488 3.822
920 Woorree Park Bmx Club WA Caleb LONG 1 36.981 5.315
1779 Hills Bmx Club WA Mitchell GILL 3 38.154 6.488
233 Club Unknown ? Christofer ELLIS 3 40.755 9.089

17+ Women
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
917 Southern Districts BMX Club WA Jayde FABRY-ROCHE 2 38.599 0.000
326 Wanneroo Bmx Club WA Corona BECKMAN 4 40.115 1.516
492 Bunbury Bmx Club WA Liesha SUNDERLAND 4 40.907 2.308
795 Bunbury Bmx Club WA Bethany STONE 1 43.903 5.304
633 Woorree Park Bmx Club WA Claire GOULD 4 48.333 9.734

30+ Men
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
409 Byford Bmx Club WA Bodie LETCHFORD Final 33.777 0.000
28 Cockburn BMX Club WA Lance MARTIN Final 34.494 0.717
75 Hills Bmx Club WA Malcolm YEARDLEY Final 35.275 1.498
366 Southside Bmx Club WA Daniel STEEL 3 36.429 2.652
549 Woorree Park Bmx Club WA Sianel DARCY 3 36.905 3.128
98 Mandurah Bmx Club Inc WA Greg ROBINSON 2 38.286 4.509
829 Bunbury Bmx Club WA Craig HERRMANN 3 38.468 4.691
785 Wanneroo Bmx Club WA Kurt MUDFORD 3 39.125 5.348
86 Southern Districts BMX Club WA Brenton HEMPHILL 2 39.216 5.439
346 Woorree Park Bmx Club WA Michael GALLIE 2 39.622 5.845
247 Byford Bmx Club WA Daniel LANDER 3 39.730 5.953

40+ Men
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
70 Wanneroo BMX Club WA Karl MUSTCHIN Final 34.555 0.000
554 Hills BMX Club WA Nathan HANNA 1 36.639 2.084
225 Rockingham Bmx Club WA Jason MAY 2 37.171 2.616
DANKS Bunbury BMX Club WA Aaron DANKS Final 37.498 2.943
8WA Southside BMX Club WA Adam LEWIS 2 38.143 3.588
579 Southside Bmx Club WA Paul SRHOJ 3 38.531 3.976
207 Byford Bmx Club WA Damien WATERMAN 2 40.189 5.634
683 Westside Bmx Club WA Christopher JONES 2 40.967 6.412
459 Westside BMX Club WA Mark COSTA 2 41.802 7.247
734 Wanneroo Bmx Club WA Martin PHILLIPS 1 64.180 29.625
287 Hills Bmx Club WA Wayne EVANS 1 70.952 36.397

40+ Cruiser
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
70 Wanneroo Bmx Club WA Karl MUSTCHIN 4 35.401 0.000
66 Hills Bmx Club WA Brad LANE 4 35.825 0.424
554 Hills BMX Club WA Nathan HANNA 1 36.328 0.927
207 Byford Bmx Club WA Damien WATERMAN 2 39.116 3.715
57 Westside BMX Club WA David RAPLEY 3 40.975 5.574

12 & Under Boys Cruiser
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
975 Hills Bmx Club WA Dylan ANDREWS 1 38.859 0.000
8WA Southside Bmx Club WA Cooper HISCOX 2 39.763 0.904
995 Eastern Goldfields Bmx Club WA George BOEG 1 40.014 1.155
3WA Hills Bmx Club WA Brock PULJAR 2 40.881 2.022
2WA Wanneroo BMX Club WA Koby RATAJCZAK 1 41.060 2.201
2330 Southside Bmx Club WA Beau MURRAY 1 42.902 4.043

15-16 Boys Cruiser
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2100 Southern Districts Bmx Club WA Cody WALKER 4 34.532 0.000
4 WA Wanneroo Bmx Club WA Jayden MIDDLETON-GEPP 3 35.851 1.319
1544 Byford Bmx Club WA Blake WINWOOD 1 40.161 5.629
1388 Byford Bmx Club WA Jayden KELLY 1 40.347 5.815
1347 Wanneroo BMX Club WA Chandre GROENEWALD 2 44.280 9.748

13-14 Boys Cruiser
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1416 Southside Bmx Club WA Jordan CALLUM 4 35.447 0.000
1346 Southside Bmx Club WA Cooper MAPSTONE 1 36.096 0.649
1827 Bunbury Bmx Club WA Austin FORRESTER 1 36.816 1.369
1705 Wanneroo Bmx Club WA Samuel THORPE 1 37.101 1.654
1252 Southside Bmx Club WA Kaden MAPSTONE 1 37.663 2.216
1659 Southside BMX Club WA Kate TAYLOR 4 39.920 4.473
988 Bunbury Bmx Club WA Charlotte GARRIGAN 1 40.263 4.816
2WA Byford Bmx Club WA Shayla WINWOOD 3 40.455 5.008

17-29 Cruiser
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1475 Hills Bmx Club WA Hayden COOKE 2 35.534 0.000
384 Southside Bmx Club WA Murray NOTTAGE 4 36.832 1.298
920 Woorree Park Bmx Club WA Caleb LONG 2 37.784 2.250
690 Byford Bmx Club WA Kieran WINWOOD 1 38.742 3.208
795 Bunbury Bmx Club WA Bethany STONE 2 42.871 7.337

30+ Cruiser
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
549 Woorree Park Bmx Club WA Sianel DARCY 3 36.673 0.000
279 Wanneroo Bmx Club WA Dean BAILEY 2 38.227 1.554
346 Woorree Park Bmx Club WA Michael GALLIE 3 39.254 2.581
829 Bunbury Bmx Club WA Craig HERRMANN 2 39.633 2.960
718 Southside Bmx Club WA Stephen EGAN 1 41.124 4.451

8-10 Voucher
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2127 Bunbury Bmx Club WA William MCILLREE 1 41.536 0.000
2232 Byford Bmx Club WA Campbell WILSON 1 43.237 1.701
3440 Bunbury Bmx Club WA Cruz BLACK 2 43.508 1.972
2711 Bunbury Bmx Club WA Edward MCILLREE 2 44.595 3.059

13-15 Voucher
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1763 Bunbury Bmx Club WA Dylan RUSH Final 32.445 0.000
495 Rockingham BMX Club WA Blade CHERUBINO Final 32.696 0.251
1284 Wanneroo Bmx Club WA Josh COULSON Final 34.089 1.644
1551 Hills Bmx Club WA Mathew JEBB 2 35.036 2.591
1545 Bunbury Bmx Club WA Cory CROMBIE 1 35.672 3.227
1679 Southern Districts Bmx Club WA Regan LOTHIAN 1 36.442 3.997
1652 Hills Bmx Club WA Jacob HEAL-BUCZAK 3 36.730 4.285
2164 Wanneroo Bmx Club WA Angus RICHARDS 3 37.237 4.792
1931 Westside BMX Club WA Lilyanne CROFT 3 37.785 5.340
1531 Byford Bmx Club WA Tehlia JOKIC 2 38.067 5.622
919 Bunbury Bmx Club WA Braiden ABRAHAMSE 2 40.488 8.043
1983 Southside Bmx Club WA Ethan GITTOS 3 40.703 8.258
2295 Hills Bmx Club WA Logan MUIR 2 42.682 10.237

Pro Men
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
333 Westside BMX Club WA Kyle GREEN Final 30.647 0.000
419 Cockburn BMX Club WA Caleb DATSON Semi Final 30.696 0.049
936 Southern Districts Bmx Club WA Ben O'LOUGHLIN Final 30.833 0.186
85 Hills Bmx Club WA Casey HUNTER Semi Final 30.940 0.293
351 Westside Bmx Club WA Troy EWENS 2 31.210 0.563
671 Hills BMX Club WA Joshua LATHWELL Final 31.313 0.666
711 Hills Bmx Club WA Jamie GILL 2 31.501 0.854
105 Southern Districts Bmx Club WA Brock MURRAY Semi Final 31.564 0.917
380 Hills Bmx Club WA Joshua COOKE 3 31.603 0.956
115 Wanneroo Bmx Club WA Tyler VERSCHUREN Semi Final 31.738 1.091
945 Cockburn BMX Club WA Mitchell PIANTO 3 31.819 1.172
610 Hills Bmx Club WA Christopher LATHWELL Final 32.488 1.841
331 Bunbury Bmx Club WA Matthew BLAKE 1 32.497 1.850
1335 Rockingham Bmx Club WA Joshua SMARTT 2 32.651 2.004
108 Hills Bmx Club WA Lewis THEUNISSEN 3 32.864 2.217
25 Eastern Goldfields BMX Club WA Darryn GOODWIN 2 32.885 2.238
823 Southern Districts Bmx Club WA Dylan BARWICK 3 32.962 2.315
748 Hills Bmx Club WA Gage MADELEY 2 33.447 2.800
922 Cockburn Bmx Club WA Brandon CAMPBELL 1 33.744 3.097
954 Wanneroo BMX Club WA Alec EDWARDES 2 33.932 3.285
430 Byford BMX Club WA Brett HAYSOM 1 33.980 3.333
699 Hills Bmx Club WA Cooper DONNELLY 2 34.089 3.442
639 Hills Bmx Club WA Jayden MACDONALD 2 40.120 9.473

Pro Ladies
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1206 Southside BMX Club WA Bianca CAMPBELL Final 35.954 0.000
660 Southside Bmx Club WA Rachel GASKIN 3 36.380 0.426
1SA Cross Keys Bmx Club SA Jazz BAILEY Final 36.569 0.615
1311 Byford Bmx Club WA Alicia JOKIC Final 37.001 1.047
895 Wanneroo Bmx Club WA Airlie GOODEN Final 37.423 1.469
948 Hills BMX Club WA Danika CAMERON 3 38.059 2.105
139 Hills Bmx Club WA Jessica LATHWELL 1 38.169 2.215
1888 Hills Bmx Club WA Kaitlin GILL 3 38.820 2.866

Top of Report