End of Report
BMX Event Manager© by Lyndon.Downing@bigpond.com

2017 Super Series

Event Administrator: BMX Sports WA

BMX EVENT MANAGER, Report Created 10/Sep/2017 16:42:57

Series Detailed, All Riders

Round 1: Southern Districts

Round 2: Bunbury

Round 3: Byford

Round 4: Rockingham

Round 5: Wanneroo

Round 6: Woorree Park

Round 7: Hill

Round 8: Cockburn

Round 9: Mandurah

Round 10: Westside

Mini Wheeler BMXWA 60 Riders 7 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
S/D
2
Bun
3
Byf
4
Rock
5
Wann
6
WPK
7
Hill
8
Cock
9
Man
10
W/S
- Kye ALGEO Byford BMX Club WA 0 0 0 0 0
0
0
0
0
0
0
0
- - 0
0
0
0
0
0
0
0
- Tyson ALGEO Byford BMX Club WA 0 0 0 0 0
0
0
0
0
0
0
0
- - 0
0
0
0
0
0
0
0
- Mayson HARVEY Mandurah Bmx Club Inc WA 0 0 0 0 0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
- 0
0
0
0
0
0
0
0
- Caine SAUNDERS Byford BMX Club WA 0 0 0 0 0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
- 0
0
0
0
0
0
0
0
- Aubree SPENCER Byford Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
0
0
0
0
0
0
- - 0
0
0
0
0
0
0
0
- Kody WILKINS Mandurah Bmx Club Inc WA 0 0 0 0 0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
- 0
0
0
0
0
0
0
0
- Lola KNIGHT Rockingham BMX Club WA 0 0 0 0 - - 0
0
0
0
0
0
0
32
0
0
0
0
0
0
0
0
-# Dominic BAOHM Southern Districts Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
0
0
- 0
0
0
0
- 0
0
- - -
-# Lilah ERCEG Wanneroo Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
0
0
0
0
- 0
0
- - - - -
-# Raman GHAI Rockingham Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
- - 0
0
- - - - - -
-# Summer LOISEL Mandurah Bmx Club Inc WA 0 0 0 0 0
0
- - - - - - - - -
-# April STEGENGA Westside Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
- 0
0
0
0
0
0
0
32
0
0
0
0
- -
-# Koby WARD Rockingham Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
- - 0
0
- - - - 0
0
-
-# Amelia EDWARDS Bunbury Bmx Club WA 0 0 0 0 - 0
0
0
0
- 0
0
0
32
- 0
0
0
0
-
-# Nicholas GELLER Bunbury Bmx Club WA 0 0 0 0 - 0
0
- - - - - - - -
-# Lukas MEEHAN Mandurah Bmx Club Inc WA 0 0 0 0 - 0
0
0
0
- - - - - - -
-# Zac PETERSEN Byford Bmx Club WA 0 0 0 0 - 0
0
- - 0
0
- 0
0
0
0
0
0
0
0
-# Kayde THOMPSON Bunbury Bmx Club WA 0 0 0 0 - 0
0
- - - - - - - -
-# Blayde DAY Byford Bmx Club WA 0 0 0 0 - - 0
0
- - - - - - -
-# Casey HALLIGAN Byford Bmx Club WA 0 0 0 0 - - 0
0
- - - - - 0
0
-
-# Seth HEARN Southside Bmx Club WA 0 0 0 0 - - 0
0
0
0
0
0
- - 0
0
- -
-# Keiley VAN DER GRAAF Byford Bmx Club WA 0 0 0 0 - - 0
0
- - - 0
0
- - -
-# Cruz BRAHIM Mandurah Bmx Club Inc WA 0 0 0 0 - - - 0
0
- - - - - -
-# Emma BRENNAN Hills Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - 0
0
- 0
32
0
0
0
0
0
0
0
0
-# Iylah HILL Rockingham Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - 0
0
- - - - - -
-# Frankie MCCOMBIE Hills BMX Club WA 0 0 0 0 - - - 0
0
- - - - - -
-# Trinity NEWTON Byford Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - 0
0
- 0
32
0
0
- - 0
0
-# Max REID Mandurah Bmx Club Inc WA 0 0 0 0 - - - 0
0
0
0
- 0
0
- - -
-# Arlyah WARDLE Byford Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - 0
0
- - 0
0
- - 0
0
-# Raymond WOODS Byford Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - 0
0
- - 0
0
- - 0
0
-# Hunter WRIGHT Byford BMX Club WA 0 0 0 0 - - - 0
0
- - - - - -
-# Elodie CHERRY KNIGHY Wanneroo BMX Club WA 0 0 0 0 - - - - 0
0
- - - - -
-# Atreyu COLELLA Wanneroo Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - 0
0
- - - - -
-# Charlie CONNOLLY Hills Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - 0
0
0
32
- - 0
0
-
-# Noah HARRIS Wanneroo BMX Club WA 0 0 0 0 - - - - 0
0
- - - - -
-# Logan KALKA Wanneroo Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - 0
0
- - - - -
-# Wesley KAY Southside Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - 0
0
- - - - -
-# Jack MURPHY Wanneroo Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - 0
0
- - - - -
-# Zeke OSBORNE-MAXWELL Wanneroo Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - 0
0
- - - - 0
0
-# Mason PICCARO Southside Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - 0
0
- - - - -
-# Jy ROBSON Wanneroo Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - 0
0
- 0
0
0
0
- 0
0
-# Sahna TURNER Southside Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - 0
0
- - - - -
-# Ashlyn VAN DER ROS Byford Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - 0
0
0
32
0
0
0
0
0
0
0
0
-# Josie DRUMMOND Woorree Park BMX Club WA 0 0 0 0 - - - - - 0
32
- - - -
-# Shelby APPLETON Byford BMX Club WA 0 0 0 0 - - - - - - 0
0
- 0
0
0
0
-# Sebastian COWLING Mandurah Bmx Club Inc WA 0 0 0 0 - - - - - - 0
0
- - -
-# Ariana GIBBONS-FITCHETT Southside Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - 0
0
0
0
0
0
-
-# Ella LYON Byford Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - 0
0
- - -
-# Chase PHILPPS Byford BMX Club WA 0 0 0 0 - - - - - - 0
0
- - -
-# Evie ROBINSON Byford Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - 0
0
0
0
- 0
0
-# Emerson TAYLOR Cockburn Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - 0
0
0
0
0
0
-# Ashlin BARTON-COLLINS Mandurah Bmx Club Inc WA 0 0 0 0 - - - - - - - - 0
0
0
0
-# Tadhg HARMER Rockingham Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - - 0
0
-
-# Levi JACKSON Southern Districts Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - - 0
0
-
-# Jack REID Wanneroo BMX Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - - 0
0
-
-# Isla SKINNER Mandurah Bmx Club Inc WA 0 0 0 0 - - - - - - - - 0
0
0
0
-# Ivy TAYLOR Mandurah Bmx Club Inc WA 0 0 0 0 - - - - - - - - 0
0
-
-# Blake WARD Rockingham Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - - 0
0
-
-# Justin MITCHELL Mandurah Bmx Club Inc WA 0 0 0 0 - - - - - - - - - 0
0
-# Indi SKINNER Club Unknown ? 0 0 0 0 - - - - - - - - - 0
0

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 2, 6, 9 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

5 and Under Sprocket Boys 40 Riders 6 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
S/D
2
Bun
3
Byf
4
Rock
5
Wann
6
WPK
7
Hill
8
Cock
9
Man
10
W/S
- Owen BRACHE Hills Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
32
0
0
0
0
0
0
0
0
- Brock BRENNAN Hills Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
0
0
0
0
0
0
- 0
32
0
0
0
0
0
0
0
0
- Mason HERRON Woorree Park Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
32
0
0
0
0
0
0
0
0
- Noah PHILLIPS Hills Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
32
0
0
0
0
0
0
0
0
- Harrison MCILLREE Bunbury BMX Club WA 0 0 0 0 - 0
0
0
0
0
0
0
0
0
32
0
0
0
0
0
0
0
0
- Taj WARD Rockingham BMX Club WA 0 0 0 0 - 0
0
0
0
0
0
0
0
- 0
0
0
0
0
0
0
0
-# Emily TAYLOR Karratha Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
- - - - - - - - -
-# Ruby-Rose WELHAN Westside Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
- 0
0
- - - - 0
0
- 0
0
-# Kobe WOOD Southern Districts Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
- 0
0
0
0
0
0
- - 0
0
0
0
-
-# Jacob BATES Westside Bmx Club WA 0 0 0 0 - 0
0
0
0
- 0
0
- 0
0
0
0
- 0
0
-# Jackson EDWARDS Byford Bmx Club WA 0 0 0 0 - - 0
0
- - 0
32
- - - -
-# Jayrell MILLER Byford Bmx Club WA 0 0 0 0 - - 0
0
0
0
- 0
32
0
0
0
0
0
0
0
0
-# Drake BENTLEY Wanneroo Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - 0
0
0
0
- - - - -
-# Oscar NOWLAN Rockingham BMX Club WA 0 0 0 0 - - - 0
0
0
0
0
32
0
0
0
0
- 0
0
-# Luke PATRONI Lake Macquarie Bmx Club NSW 0 0 0 0 - - - 0
0
- - - - - -
-# Matias ROMAY Westside Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - 0
0
- - - - - -
-# Curtis RUYS Mandurah BMX Club inc WA 0 0 0 0 - - - 0
0
0
0
- 0
0
0
0
- 0
0
-# Marcus STREET Bunbury Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - 0
0
0
0
- 0
0
- 0
0
0
0
-# Sebastian COX Wanneroo Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - 0
0
- - - - 0
0
-# Connor O'DONNELL Wanneroo Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - 0
0
- - - - -
-# Jamie ROBESON Wanneroo Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - 0
0
- - - - -
-# Coby ROBSON Wanneroo Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - 0
0
- 0
0
0
0
- 0
0
-# Kaeleb LEIGH Woorree Park Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - 0
32
- - - -
-# Kai ROWELL Woorree Park Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - 0
32
- - 0
0
-
-# Wesley KAY Southside Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - 0
0
- -
-# Troy KIDGELL Southside Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - 0
0
- -
-# Mason PICCARO Southside Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - 0
0
- -
-# Sebastian COWLING Mandurah Bmx Club Inc WA 0 0 0 0 - - - - - - - - 0
0
-
-# Raman GHAI Rockingham Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - - 0
0
-
-# Jake JOSE Mandurah Bmx Club Inc WA 0 0 0 0 - - - - - - - - 0
0
-
-# Nathaniel KETTLE Byford Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - - 0
0
0
0
-# Daly MCLEAN Club Unknown ? 0 0 0 0 - - - - - - - - 0
0
-
-# Memphis MCLEOD Mandurah Bmx Club Inc WA 0 0 0 0 - - - - - - - - 0
0
-
-# Lukas MEEHAN Mandurah Bmx Club Inc WA 0 0 0 0 - - - - - - - - 0
0
-
-# William NUNN Mandurah Bmx Club Inc WA 0 0 0 0 - - - - - - - - 0
0
-
-# Khalen BARTON Westside Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - - - 0
0
-# Jaxon BETTLES Westside Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - - - 0
0
-# April STEGENGA Westside Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - - - 0
0
-# Deegan VASSILIOU Westside Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - - - 0
0
-# Jayce VASSILIOU Westside Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - - - 0
0

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 2, 6, 9 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

Sprocket Girls 19 Riders 7 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
S/D
2
Bun
3
Byf
4
Rock
5
Wann
6
WPK
7
Hill
8
Cock
9
Man
10
W/S
- Bonnie CUNNINGHAM Mandurah Bmx Club Inc WA 0 0 0 0 0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
32
0
0
0
0
0
0
0
0
- Indi HARRISON Mandurah BMX Club inc WA 0 0 0 0 0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
- 0
0
0
0
0
0
0
0
- Ellyse HARVEY Mandurah Bmx Club Inc WA 0 0 0 0 0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
- 0
0
0
0
0
0
0
0
- Lillyanna LAGDEN Byford Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
0
0
0
0
- 0
0
0
32
0
0
0
0
0
0
0
0
- Chloe MCILLREE Bunbury Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
32
0
0
0
0
0
0
0
0
- Rachel RUSSELL Southern Districts Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
- 0
0
0
0
0
0
0
0
- Ruby-Rose WILLIAMSON Byford Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
- 0
0
0
0
0
0
0
0
-# Heidi DARCY Woorree Park Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
- 0
0
- 0
0
0
32
0
0
- - -
-# Kaley ELLIS Hills Bmx Club WA 0 0 0 0 - 0
0
0
0
- 0
0
- 0
0
- - -
-# Maddelyn KING Southside Bmx Club WA 0 0 0 0 - - 0
0
- 0
0
- - - - -
-# Taylah RECKERS Byford Bmx Club WA 0 0 0 0 - - 0
0
0
0
- - - - - -
-# Rose VAN DER ROS Byford Bmx Club WA 0 0 0 0 - - 0
0
- 0
0
0
32
0
0
0
0
0
0
0
0
-# Imogen HILL Rockingham Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - 0
0
- - - - - -
-# Alana GLENISTER Southside Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - 0
0
- 0
0
- 0
0
0
0
-# Georgie BYRNE Westside Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - 0
0
- - 0
0
-# Abby SELKE Bunbury Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - 0
0
0
0
0
0
0
0
-# Rylee COOK Southside Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - 0
0
0
0
0
0
-# Amber SKINNER Mandurah Bmx Club Inc WA 0 0 0 0 - - - - - - - - 0
0
0
0
-# April STEGENGA Westside BMX Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - - 0
0
-

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 2, 6, 9 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

6 Sprocket Boys 42 Riders 11 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
S/D
2
Bun
3
Byf
4
Rock
5
Wann
6
WPK
7
Hill
8
Cock
9
Man
10
W/S
- Taj BLACK Bunbury Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
32
0
0
0
0
0
0
0
0
- Logan DALLY Rockingham Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
0
0
0
0
0
0
- 0
32
0
0
0
0
0
0
0
0
- Brody GARRIGAN Bunbury Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
- 0
0
0
0
0
0
-
- Lucas GREEN Bunbury Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
0
0
0
0
- 0
0
0
32
0
0
0
0
- 0
0
- Denver LONGBOTTOM Bunbury Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
- 0
0
0
0
0
0
0
0
- Harry MORRIS Rockingham Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
32
- 0
0
0
0
0
0
- Balian PERMAN Mandurah Bmx Club Inc WA 0 0 0 0 0
0
0
0
0
0
0
0
- - 0
0
0
0
0
0
0
0
- Beau PETERSEN Byford Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
- 0
0
0
0
0
0
0
0
- Jacob STEGENGA Westside Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
- 0
0
0
0
0
0
0
32
0
0
0
0
0
0
0
0
- Blake WAGER Rockingham Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
0
0
0
0
- 0
0
- 0
0
0
0
0
0
0
0
- Jake MUDFORD Wanneroo Bmx Club WA 0 0 0 0 - - 0
0
0
0
0
0
0
32
0
0
0
0
0
0
0
0
-# Jordi JACKSON Southern Districts Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
- 0
0
0
0
0
0
- 0
0
0
0
0
0
0
0
-# Caelan REYNOLDS Southern Districts Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
0
0
0
0
- - - - 0
0
- -
-# Alexander SALISZEWSKI Westside BMX Club WA 0 0 0 0 0
0
- - - - - - - - -
-# Levi YOUNG Cockburn Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
- 0
0
0
0
0
0
- - 0
0
- -
-# Angus LEWIS Southside Bmx Club WA 0 0 0 0 - 0
0
0
0
0
0
0
0
0
32
0
0
- - 0
0
-# Javier POZZEBON Byford Bmx Club WA 0 0 0 0 - - 0
0
- - - - - - -
-# Aiden WAKELEY Byford Bmx Club WA 0 0 0 0 - - 0
0
- - - - - - -
-# Nate HIGGINS Eastern Goldfields Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - 0
0
- - - - - -
-# Oliver LYON Byford Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - 0
0
- - 0
0
- - -
-# Lincoln MCGIFFORD Mandurah Bmx Club Inc WA 0 0 0 0 - - - 0
0
- - - - - -
-# Jackson PEREIRA Mandurah Bmx Club Inc WA 0 0 0 0 - - - 0
0
- - - - - -
-# Chase WARDLE Byford Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - 0
0
- - 0
0
- - 0
0
-# Ethan ATTRILL Wanneroo Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - 0
0
- 0
0
0
0
0
0
0
0
-# Connor MURPHY Wanneroo Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - 0
0
- - - - -
-# Darcy OSBORNE-MAXWELL Wanneroo Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - 0
0
- - - - -
-# Quinn VAN HEEK Wanneroo Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - 0
0
- 0
0
- - 0
0
-# Dylan ANDREWS Woorree Park Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - 0
32
- - - -
-# Elliott BEENHAM Woorree Park Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - 0
32
- 0
0
- -
-# Toby DONCON Woorree Park BMX Club WA 0 0 0 0 - - - - - 0
32
- - - -
-# James DRUMMOND Woorree Park Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - 0
32
- - - -
-# Sam MCAULIFFE Woorree Park Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - 0
32
0
0
- - -
-# Hunter PAYNE Woorree Park Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - 0
32
- - - -
-# Ashton BURTON Rockingham Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - 0
0
0
0
0
0
0
0
-# Kallum GOODINGS Woorree Park Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - 0
0
0
0
0
0
0
0
-# Harrison REGAN Rockingham Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - 0
0
0
0
0
0
0
0
-# Brandon ROSE Byford Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - 0
0
0
0
- -
-# Jaxon FOTHERGILL Rockingham Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - 0
0
0
0
0
0
-# Tama GLEN Southside Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - - 0
0
0
0
-# Max HOLDEN Rockingham Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - - 0
0
-
-# Myles DAVIES Westside Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - - - 0
0
-# Jake LEAHY Westside Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - - - 0
0

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 2, 6, 9 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

7 Sprocket Boys 44 Riders 16 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
S/D
2
Bun
3
Byf
4
Rock
5
Wann
6
WPK
7
Hill
8
Cock
9
Man
10
W/S
- Lawson BAILEY Wanneroo Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
- 0
0
0
0
0
0
0
0
- Cooper BOWDEN Byford Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
32
- 0
0
0
0
0
0
- Max BROWN Hills Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
0
0
0
0
- 0
0
0
32
0
0
- 0
0
0
0
- Fletcher CLARK Wanneroo Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
32
0
0
0
0
0
0
0
0
- Axl GALLIE Woorree Park Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
- 0
0
0
0
0
0
0
32
0
0
0
0
0
0
0
0
- Cameron MILLER Wanneroo Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
- 0
0
0
0
0
0
0
0
- Jake MURRAY Cockburn Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
32
0
0
0
0
0
0
0
0
- Jake POAT Westside Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
32
0
0
0
0
0
0
0
0
- Jaxxon SPENCER Byford Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
0
0
0
0
0
0
- - 0
0
0
0
0
0
0
0
- Cody STEEL Southside Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
32
0
0
0
0
0
0
0
0
- Kobe TAYLOR Cockburn Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
0
0
0
0
- 0
0
0
32
0
0
0
0
0
0
0
0
- Jayden TROTT Eastern Goldfields Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
- 0
0
- 0
0
0
32
0
0
0
0
0
0
0
0
- Travis WILKINS Mandurah Bmx Club Inc WA 0 0 0 0 0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
- 0
0
0
0
0
0
0
0
- Lachlan WILLIAMS Westside Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
- - 0
0
0
0
0
0
- Alexander SALISZEWSKI Wanneroo BMX Club WA 0 0 0 0 - 0
0
0
0
0
0
0
0
0
32
0
0
- 0
0
0
0
- Taj SRHOJ Southside Bmx Club WA 0 0 0 0 - 0
0
0
0
0
0
0
0
0
32
0
0
0
0
0
0
0
0
-# Joshua CLIFFE Mandurah Bmx Club Inc WA 0 0 0 0 0
0
0
0
- - 0
0
- - 0
0
0
0
0
0
-# Jeremy COLLIS Southside Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
0
0
- - - - - - - -
-# Oliver COOK Southern Districts BMX Club WA 0 0 0 0 0
0
- 0
0
- - - - - - -
-# Gryffin HOOPER Mandurah Bmx Club Inc WA 0 0 0 0 0
0
0
0
0
0
- - - - - - -
-# Jack MALONE Rockingham Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
- 0
0
- - - - 0
0
0
0
-
-# Zac MCDONALD Byford Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
- 0
0
0
0
0
0
- 0
0
0
0
0
0
0
0
-# Morgan NIELSEN Mandurah BMX Club inc WA 0 0 0 0 0
0
- 0
0
- - - - - - -
-# Kaleb BRAY Westside Bmx Club WA 0 0 0 0 - 0
0
0
0
0
0
- - 0
0
- - 0
0
-# William LINDSAY Karratha Bmx Club WA 0 0 0 0 - 0
0
- - - - - - - -
-# Hunter MCCOMBIE Westside Bmx Club WA 0 0 0 0 - - 0
0
0
0
- - - - - 0
0
-# Jason ROWE Byford Bmx Club WA 0 0 0 0 - - 0
0
- - - - - - -
-# Jacob BALFOUR Byford Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - 0
0
- - - - - -
-# Blake WARDLE Byford Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - 0
0
- - 0
0
- - 0
0
-# Cameron WILLIAMS Rockingham Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - 0
0
- - 0
0
- 0
0
-
-# Lucas COX Wanneroo Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - 0
0
- - - - 0
0
-# Zachary COX Wanneroo Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - 0
0
- - - - 0
0
-# Xavier JACQUIN Wanneroo Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - 0
0
- - - - -
-# Cooper OSBORNE-MAXWELL Wanneroo Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - 0
0
- - - - 0
0
-# Jack CUKELA Woorree Park Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - 0
32
- - - -
-# Isaac PROUT Woorree Park Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - 0
32
- - - -
-# William WILSON Woorree Park Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - 0
32
- - - -
-# Oliver BENNETT Hills Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - 0
0
- - -
-# Blake WRATTEN Hills Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - 0
0
0
0
- -
-# Tye MAHER Cockburn Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - 0
0
0
0
0
0
-# Maverick COLEMAN Westside Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - - - 0
0
-# Michael KNIGHT Westside Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - - - 0
0
-# Benji PALMER Westside Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - - - 0
0
-# Eli PATIENCE Wanneroo Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - - - 0
0

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 2, 6, 9 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

8 Girls 16 Riders 7 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
S/D
2
Bun
3
Byf
4
Rock
5
Wann
6
WPK
7
Hill
8
Cock
9
Man
10
W/S
1 Molly BETTERIDGE Eastern Goldfields BMX Club WA 1632 32 1600 1998 200
0
200
0
198
0
200
0
200
0
200
32
200
0
200
0
200
0
200
0
2 Neave KNIGHT Rockingham BMX Club WA 1572 32 1540 1918 192
0
188
0
190
0
194
0
194
0
192
32
192
0
192
0
192
0
192
0
3 Mena BANKS Southside Bmx Club WA 1510 32 1478 1648 - 176
0
186
0
190
0
190
0
184
32
184
0
184
0
184
0
170
0
4 Matilda BYNG Wanneroo Bmx Club WA 1432 32 1400 1566 170
0
180
0
174
0
180
0
184
0
166
32
176
0
170
0
166
0
-
5 Maddie BONE Bunbury Bmx Club WA 1388 0 1388 1388 184
0
184
0
176
0
188
0
180
0
- - 152
0
172
0
152
0
6 Tahlia COOK Southside Bmx Club WA 1356 32 1324 1604 164
0
128
0
168
0
174
0
168
0
168
32
158
0
152
0
162
0
162
0
7 Hannah SEPAROVICH Cockburn Bmx Club WA 1354 32 1322 1596 170
0
174
0
126
0
178
0
172
0
152
32
158
0
162
0
156
0
148
0
8# Emerson MAYGER Wanneroo Bmx Club WA 678 0 678 678 - - - 168
0
182
0
- 164
0
164
0
- -
9# Kaydence MARSHALL Southern Districts Bmx Club WA 646 32 614 614 - 130
0
130
0
126
0
84
0
144
32
- - - -
10# Isabella EDWARDS Byford Bmx Club WA 548 32 516 516 - 170
0
176
0
- - 170
32
- - - -
11# Piper GRAATEN Byford Bmx Club WA 200 0 200 200 - - 200
0
- - - - - - -
12# Chloe NORMAN Karratha BMX Club WA 194 0 194 194 - 194
0
- - - - - - - -
13# Danielle BASTIAN Westside Bmx Club WA 184 0 184 184 - - - - - - - - - 184
0
14# Aimee-Grace BARTELS Westside BMX Club WA 168 0 168 168 - - - - - - - - - 168
0
15# Charli O'DONNELL Wanneroo Bmx Club WA 128 0 128 128 - - - - 128
0
- - - - -
16# Taylah SIMPSON Rockingham Bmx Club WA 126 0 126 126 - - - 126
0
- - - - - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 2, 6, 9 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

8 Boys 44 Riders 17 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
S/D
2
Bun
3
Byf
4
Rock
5
Wann
6
WPK
7
Hill
8
Cock
9
Man
10
W/S
1 Lochlan STRAKER Wanneroo BMX Club WA 2030 32 1998 2422 250
0
250
0
250
0
248
0
250
0
250
32
250
0
186
0
238
0
250
0
2 Oliver HOGAN Southside Bmx Club WA 1964 32 1932 2298 182
0
184
0
242
0
248
0
242
0
236
32
238
0
246
0
246
0
234
0
3 Jaxon RICHARDS Southside Bmx Club WA 1938 32 1906 2356 248
0
236
0
236
0
240
0
222
0
238
32
232
0
236
0
228
0
240
0
4 Coby VAN DE VELDE Westside Bmx Club WA 1922 32 1890 1890 182
0
244
0
- 238
0
- 240
32
246
0
242
0
250
0
248
0
5 Zane RATAJCZAK Westside Bmx Club WA 1894 32 1862 1862 - 236
0
244
0
- 242
0
182
32
236
0
242
0
242
0
238
0
6 Cooper DUNLOP Rockingham Bmx Club WA 1886 32 1854 2302 240
0
236
0
236
0
226
0
224
0
230
32
228
0
228
0
230
0
224
0
7 Jack JONES Southside Bmx Club WA 1850 32 1818 2212 236
0
220
0
232
0
214
0
224
0
180
32
228
0
226
0
228
0
224
0
8 Ollie HALL Southside Bmx Club WA 1734 32 1702 1878 - 226
0
228
0
226
0
220
0
224
32
176
0
178
0
178
0
222
0
9 Blake WHITE Bunbury Bmx Club WA 1696 32 1664 1706 214
0
220
0
220
0
218
0
218
0
232
32
- 168
0
174
0
42
0
10 Blake GIBBS Byford Bmx Club WA 1472 32 1440 1704 220
0
178
0
180
0
180
0
180
0
128
32
170
0
162
0
170
0
136
0
11 Loxley SHAW Cockburn Bmx Club WA 1446 32 1414 1704 160
0
172
0
130
0
162
0
166
0
172
32
218
0
168
0
174
0
182
0
12 Edward MCILLREE Bunbury Bmx Club WA 1434 32 1402 1530 164
0
- 176
0
180
0
172
0
128
32
164
0
182
0
180
0
184
0
13 Merrik TOCK Wanneroo Bmx Club WA 1340 32 1308 1388 166
0
- 176
0
80
0
180
0
170
32
162
0
162
0
166
0
126
0
14 Deegan MARTIN Cockburn Bmx Club WA 1286 32 1254 1336 122
0
164
0
0
0
164
0
166
0
126
32
168
0
82
0
172
0
172
0
15 Hudson BAILEY Wanneroo Bmx Club WA 994 0 994 1036 118
0
158
0
42
0
120
0
114
0
- 120
0
120
0
122
0
122
0
16 Ayden BRACHE Hills BMX Club WA 974 32 942 1162 114
0
114
0
120
0
110
0
118
0
122
32
114
0
110
0
118
0
122
0
17 Seth BARKER Mandurah Bmx Club Inc WA 972 32 940 940 - - 116
0
118
0
120
0
116
32
120
0
110
0
122
0
118
0
18# Jake WELHAN Westside Bmx Club WA 978 0 978 978 170
0
- 168
0
- - - 168
0
166
0
126
0
180
0
19# Daniel BURTON Rockingham Bmx Club WA 936 0 936 936 - - - 172
0
- - 174
0
210
0
210
0
170
0
20# Koby NEERVOORT Wanneroo Bmx Club WA 820 32 788 788 - 168
0
- 116
0
114
0
118
32
158
0
114
0
- 0
0
21# Deegan WOOD Southern Districts Bmx Club WA 806 0 806 806 220
0
- 128
0
126
0
- - - 206
0
126
0
-
22# Ryder VANDERLAAN Rockingham Bmx Club WA 766 0 766 766 - 160
0
134
0
170
0
172
0
- - - 130
0
-
23# Brayden ERCEG Wanneroo Bmx Club WA 714 0 714 714 122
0
162
0
128
0
- 172
0
- - - - 130
0
24# Diezel WALSH Rockingham BMX Club WA 638 0 638 638 212
0
86
0
174
0
166
0
- - - - - -
25# Brayden FLETCHER Wanneroo Bmx Club WA 572 0 572 572 - - - - 162
0
- - 124
0
118
0
168
0
26# Tyler HALLIGAN Byford Bmx Club WA 420 0 420 420 - 118
0
174
0
- - - - - 128
0
-
27# Riley BOTHA Byford Bmx Club WA 366 0 366 366 - - 132
0
116
0
- - - - 118
0
-
28# Ashe MACDONALD Southside Bmx Club WA 364 0 364 364 118
0
120
0
126
0
- - - - - - -
29# Owen RICHARDS Southern Districts Bmx Club WA 360 0 360 360 - - - - 122
0
- - 114
0
- 124
0
30# Jamie MOSS Wanneroo Bmx Club WA 354 0 354 354 - - - - - - - - 178
0
176
0
31# Jake HOLDEN Rockingham BMX Club WA 242 0 242 242 - - 116
0
- - - - - 126
0
-
32# Vincent BUCKLAND Woorree Park Bmx Club WA 206 32 174 174 - - - - - 174
32
- - - -
33# Saul BAILEY Cockburn Bmx Club WA 180 0 180 180 180
0
- - - - - - - - -
34# Hunter KERR Wanneroo Bmx Club WA 166 0 166 166 166
0
- - - - - - - - -
35# Jake KIPLING Woorree Park BMX Club WA 158 32 126 126 - - - - - 126
32
- - - -
=36# Liam ATKINSON Byford Bmx Club WA 122 0 122 122 - - 122
0
- - - - - - -
=36# Chaise ANDERSON Westside Bmx Club WA 122 0 122 122 - - - - - - - - - 122
0
38# Rhys NEWMAN Tom Price BMX Club WA 120 0 120 120 - - - - - - 120
0
- - -
=39# Kian BARNES Hills BMX Club WA 118 0 118 118 - - 118
0
- - - - - - -
=39# Kurtis MILLS Mandurah Bmx Club Inc WA 118 0 118 118 - - - - - - - - - 118
0
41# Tyson AUDINO Southside Bmx Club WA 116 0 116 116 - - - - - - - - 116
0
-
42# Benjamin COURTLEY Hills Bmx Club WA 114 0 114 114 - - - - - - 114
0
- - -
43# Bailey KALKA Wanneroo Bmx Club WA 112 0 112 112 - - - - 112
0
- - - - -
44# Ben CLIFTON Byford Bmx Club WA 78 0 78 78 - - 78
0
- - - - - - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 2, 6, 9 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

9 Girls 15 Riders 9 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
S/D
2
Bun
3
Byf
4
Rock
5
Wann
6
WPK
7
Hill
8
Cock
9
Man
10
W/S
1 Maddison ALDERSEA Wanneroo Bmx Club WA 1622 32 1590 1978 196
0
196
0
200
0
200
0
200
0
192
32
198
0
200
0
196
0
200
0
2 Alyssa HOWAT Westside Bmx Club WA 1616 32 1584 1974 200
0
198
0
196
0
196
0
194
0
200
32
200
0
196
0
198
0
196
0
3 Iona MUIR Byford Bmx Club WA 1540 32 1508 1856 192
0
190
0
186
0
190
0
178
0
170
32
188
0
186
0
184
0
192
0
4 Ella PURSER Mandurah Bmx Club Inc WA 1516 32 1484 1660 - 176
0
186
0
186
0
188
0
176
32
184
0
192
0
188
0
184
0
5 Amelia TICKELL Eastern Goldfields Bmx Club WA 1478 32 1446 1706 176
0
90
0
174
0
182
0
186
0
182
32
182
0
182
0
170
0
182
0
6 Tanyka COLVIN Wanneroo Bmx Club WA 1378 32 1346 1604 176
0
168
0
170
0
168
0
130
0
160
32
128
0
168
0
172
0
164
0
7 Samarah RAYNER Rockingham Bmx Club WA 1362 0 1362 1490 184
0
180
0
170
0
180
0
172
0
- 128
0
128
0
174
0
174
0
8 Natalia IERACE Southside Bmx Club WA 1314 0 1314 1444 176
0
130
0
130
0
170
0
178
0
- 178
0
178
0
130
0
174
0
9 Imogen HAMILTON Byford Bmx Club WA 1194 32 1162 1370 128
0
166
0
126
0
126
0
84
0
152
32
168
0
168
0
124
0
128
0
10# Payton HERRON Woorree Park BMX Club WA 624 0 624 624 126
0
126
0
124
0
- - - - - 122
0
126
0
11# Bella PANTALONE Mandurah BMX Club inc WA 552 0 552 552 - 184
0
182
0
- - - - - 186
0
-
12# Sasha JEFFERY Karratha Bmx Club WA 340 0 340 340 170
0
- - - - - 170
0
- - -
13# Kaylee COUPER Wanneroo Bmx Club WA 172 0 172 172 - - - - 172
0
- - - - -
14# Leilani TAIKI Rockingham Bmx Club WA 124 0 124 124 - - - - - - - - - 124
0
-# Charlie MCCOMBIE Westside BMX Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - - - 0
0

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 2, 6, 9 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

9 Boys Expert 22 Riders 13 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
S/D
2
Bun
3
Byf
4
Rock
5
Wann
6
WPK
7
Hill
8
Cock
9
Man
10
W/S
1 Declan MCGHEE Rockingham Bmx Club WA 1632 0 1632 1632 224
0
190
0
232
0
194
0
- - 200
0
200
0
194
0
198
0
2 Cooper MORROW Byford Bmx Club WA 1610 32 1578 1874 246
0
190
0
236
0
190
0
184
0
186
32
176
0
170
0
166
0
130
0
3 Jayden HOLMES Bunbury Bmx Club WA 1598 32 1566 1852 236
0
190
0
174
0
194
0
112
0
198
32
178
0
190
0
184
0
196
0
4 Adam WATERMAN Byford Bmx Club WA 1586 32 1554 1796 238
0
186
0
248
0
170
0
178
0
174
32
180
0
72
0
176
0
174
0
5 Lucas ANDREWS Hills Bmx Club WA 1544 32 1512 1512 230
0
- 180
0
188
0
- 190
32
194
0
178
0
180
0
172
0
6 Cruz BLACK Bunbury Bmx Club WA 1520 32 1488 1790 178
0
134
0
228
0
170
0
172
0
184
32
182
0
180
0
194
0
168
0
7 Oliver WILLIAMS Westside Bmx Club WA 1408 0 1408 1408 240
0
200
0
- 128
0
178
0
- 120
0
188
0
172
0
182
0
8 Campbell WILSON Byford Bmx Club WA 1384 32 1352 1594 176
0
120
0
226
0
174
0
174
0
174
32
128
0
174
0
122
0
126
0
9 Jarvis SHARP Byford Bmx Club WA 1196 32 1164 1236 172
0
170
0
212
0
126
0
- 128
32
118
0
72
0
116
0
122
0
10 Flynn EDWARDS Bunbury Bmx Club WA 1106 32 1074 1184 - 170
0
180
0
118
0
122
0
128
32
110
0
122
0
122
0
112
0
11 Brayden GREENE Mandurah Bmx Club Inc WA 1034 32 1002 1114 122
0
116
0
124
0
- 112
0
168
32
116
0
122
0
120
0
114
0
12 Kye SPENCE Bunbury BMX Club WA 972 0 972 1008 130
0
128
0
128
0
124
0
36
0
- 110
0
120
0
110
0
122
0
13 Izaak BRACHE Hills BMX Club WA 964 32 932 932 124
0
112
0
118
0
- 114
0
122
32
- 116
0
118
0
108
0
14# Brock SMITH Southern Districts Bmx Club WA 1326 0 1326 1326 230
0
- 234
0
126
0
198
0
- 172
0
- 190
0
176
0
15# Matthew VAN DER DRAAI Hills Bmx Club WA 1118 32 1086 1086 - - 232
0
178
0
186
0
192
32
174
0
- - 124
0
16# Jordan REINIKKA Westside Bmx Club WA 966 0 966 966 130
0
122
0
130
0
- 132
0
- 86
0
182
0
- 184
0
17# Cooper SALMON Byford BMX Club WA 898 0 898 898 216
0
124
0
178
0
- - - 128
0
128
0
124
0
-
18# Mason EGAN Southside Bmx Club WA 812 32 780 780 174
0
112
0
124
0
- 128
0
120
32
- 122
0
- -
19# Jarrod PATTERSON Wanneroo Bmx Club WA 422 0 422 422 - - 120
0
- 182
0
- - - 120
0
-
=20# Cruz LOISEL Mandurah Bmx Club Inc WA 128 0 128 128 128
0
- - - - - - - - -
=20# Harley SHEPHARD Wanneroo Bmx Club WA 128 0 128 128 - - - - 128
0
- - - - -
22# Alec RICHARDS Hills BMX Club WA 124 0 124 124 - - 124
0
- - - - - - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 2, 6, 9 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

9 Boys Novice 44 Riders 14 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
S/D
2
Bun
3
Byf
4
Rock
5
Wann
6
WPK
7
Hill
8
Cock
9
Man
10
W/S
1 Kaylan ABBOTT Wanneroo Bmx Club WA 2008 32 1976 2308 240
0
192
0
140
0
250
0
236
0
250
32
250
0
250
0
250
0
250
0
2 Brock WILLIAMSON Byford Bmx Club WA 1970 32 1938 2364 236
0
194
0
248
0
246
0
240
0
236
32
244
0
244
0
244
0
232
0
3 Meer JANI Cockburn Bmx Club WA 1932 32 1900 2302 224
0
178
0
246
0
240
0
230
0
242
32
228
0
242
0
238
0
234
0
4 Fraser CLARK Wanneroo Bmx Club WA 1838 32 1806 2130 250
0
198
0
146
0
238
0
240
0
224
32
228
0
182
0
178
0
246
0
5 Kacey HARVEY-HILL Wanneroo Bmx Club WA 1774 32 1742 1872 130
0
- 226
0
174
0
178
0
244
32
244
0
232
0
222
0
222
0
6 Chase TAYLOR Cockburn Bmx Club WA 1764 32 1732 1858 226
0
126
0
218
0
- 180
0
232
32
182
0
224
0
242
0
228
0
7 Jai HOLLAND Rockingham BMX Club WA 1756 32 1724 1902 230
0
180
0
178
0
234
0
232
0
218
32
222
0
178
0
230
0
-
8 Ross MURRAY Cockburn BMX Club WA 1732 32 1700 2042 176
0
168
0
216
0
218
0
234
0
182
32
222
0
232
0
220
0
174
0
9 Taj HILL Rockingham Bmx Club WA 1574 32 1542 1790 216
0
80
0
222
0
168
0
178
0
178
32
172
0
218
0
178
0
180
0
10 Jamie MATTHEWMAN Woorree Park BMX Club WA 1220 32 1188 1310 176
0
- 124
0
164
0
122
0
168
32
130
0
128
0
172
0
126
0
11 Ronan LANDER Byford Bmx Club WA 1164 32 1132 1328 174
0
118
0
122
0
78
0
122
0
164
32
126
0
168
0
130
0
126
0
12 Blake COLVIN Wanneroo Bmx Club WA 1148 32 1116 1312 82
0
122
0
168
0
114
0
162
0
164
32
124
0
124
0
124
0
128
0
13 Zack JEFFERIES Northam Bmx Club WA 1044 32 1012 1012 122
0
- - 112
0
160
0
122
32
126
0
126
0
126
0
118
0
14 Dechlan LETCHFORD Byford Bmx Club WA 934 32 902 1056 122
0
112
0
118
0
74
0
108
0
118
32
118
0
86
0
120
0
80
0
15# Oliver GANNAWAY-HUGHES Cockburn Bmx Club WA 1526 0 1526 1526 - - 220
0
226
0
224
0
- 222
0
218
0
182
0
234
0
16# Liam WARREN Wanneroo Bmx Club WA 1114 0 1114 1114 - 86
0
172
0
166
0
164
0
- - 136
0
212
0
178
0
17# Alexander NOWOTNY Mandurah Bmx Club Inc WA 1006 0 1006 1006 246
0
178
0
240
0
180
0
162
0
- - - - -
18# Ellis DENTON Woorree Park Bmx Club WA 522 32 490 490 126
0
- 164
0
- 116
0
84
32
- - - -
19# Marcus USCA Southern Districts Bmx Club WA 498 0 498 498 - - - 162
0
164
0
- 172
0
- - -
20# Tristan HALL Mandurah Bmx Club Inc WA 360 0 360 360 - 120
0
- 116
0
- - - - 124
0
-
21# Jamie HARRISON Bunbury Bmx Club WA 348 0 348 348 - 174
0
174
0
- - - - - - -
=22# Xavier HARICH Wanneroo BMX Club WA 342 0 342 342 - 110
0
116
0
- - - 116
0
- - 0
0
=22# Izaak BRACHE Hills Bmx Club WA 342 0 342 342 - - - 164
0
- - 178
0
- - -
24# Ashton BUCKLAND Woorree Park Bmx Club WA 248 32 216 216 - - - - - 216
32
- - - -
25# Casey ROSSINI Cockburn Bmx Club WA 242 0 242 242 - - - - 118
0
- - 124
0
- -
26# Benjamin ROMEO Wanneroo Bmx Club WA 236 0 236 236 124
0
- - - 112
0
- - - - -
27# Archie LEAHY Westside Bmx Club WA 226 0 226 226 - - - - - - - - - 226
0
28# Alec RICHARDS Hills BMX Club WA 220 0 220 220 - - - 220
0
- - - - - -
29# Maison RUSSELL Wanneroo Bmx Club WA 218 0 218 218 - - - - 218
0
- - - - -
30# Max O'BRIEN Woorree Park Bmx Club WA 202 32 170 170 - - - - - 170
32
- - - -
31# Adrian NANANYAKKARA Woorree Park BMX Club WA 194 32 162 162 - - - - - 162
32
- - - -
32# Chevy FENNER Woorree Park BMX Club WA 190 32 158 158 - - - - - 158
32
- - - -
33# Brandon RUSSELL Wanneroo Bmx Club WA 188 0 188 188 - - - 116
0
72
0
- - - - -
34# Hudson BIRD Wanneroo BMX Club WA 172 0 172 172 172
0
- - - - - - - - -
=35# Koby HOTHERSALL Southern Districts Bmx Club WA 168 0 168 168 - - - 168
0
- - - - - -
=35# Hamish GLADSTONE Westside Bmx Club WA 168 0 168 168 - - - - - - - - - 168
0
37# Aidan BEARD Woorree Park Bmx Club WA 152 32 120 120 - - - - - 120
32
- - - -
38# Ashton LANDY Hills BMX Club WA 124 0 124 124 - - - - - - 124
0
- - -
39# Reef SALKELD Club Unknown ? 122 0 122 122 - - - - - - - - 122
0
-
40# Taj KING Wanneroo Bmx Club WA 120 0 120 120 - - - - 120
0
- - - - -
=41# Jaxon GARRIGAN Bunbury BMX Club WA 118 0 118 118 118
0
- - - - - - - - -
=41# Marshall MORGAN Byford BMX Club WA 118 0 118 118 - - 118
0
- - - - - - -
=41# Dylan BRAMS Rockingham Bmx Club WA 118 0 118 118 - - - 118
0
- - - - - -
-# Malakai JUROTTE Westside Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - - - 0
0

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 2, 6, 9 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

10 Girls 15 Riders 6 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
S/D
2
Bun
3
Byf
4
Rock
5
Wann
6
WPK
7
Hill
8
Cock
9
Man
10
W/S
1 Kindle RAPLEY Westside Bmx Club WA 1624 32 1592 1826 200
0
200
0
42
0
198
0
196
0
192
32
198
0
200
0
200
0
200
0
2 Lilly TROTT Eastern Goldfields BMX Club WA 1542 32 1510 1510 188
0
- 182
0
- 186
0
192
32
194
0
184
0
188
0
196
0
3 Rhiannon RICHARDS Southern Districts Bmx Club WA 1518 0 1518 1518 190
0
184
0
196
0
194
0
182
0
- - 192
0
188
0
192
0
4 Melya HAWIRA Eastern Goldfields Bmx Club WA 1478 32 1446 1616 170
0
176
0
188
0
174
0
184
0
188
32
184
0
- 176
0
176
0
5 Alexis CHURCHILL Byford Bmx Club WA 1264 32 1232 1232 - 152
0
172
0
150
0
122
0
170
32
128
0
168
0
- 170
0
6 Poppy Rose LAGDEN Byford Bmx Club WA 1146 32 1114 1114 130
0
- 168
0
- 124
0
80
32
126
0
160
0
160
0
166
0
7# Kennedy THORPE Wanneroo Bmx Club WA 1166 0 1166 1166 196
0
192
0
198
0
184
0
200
0
- 196
0
- - -
8# Emily Tamyia APPLETON Byford Bmx Club WA 1020 32 988 988 - - 178
0
- 168
0
178
32
166
0
- 168
0
130
0
9# Maya THORPE Wanneroo Bmx Club WA 1006 0 1006 1006 174
0
168
0
186
0
170
0
128
0
- 180
0
- - -
10# Daytonna LONGBOTTOM Bunbury Bmx Club WA 846 0 846 846 168
0
160
0
- 160
0
- - 176
0
- - 182
0
11# Chayse ARMITAGE Mandurah Bmx Club Inc WA 710 0 710 710 182
0
- - - 176
0
- 176
0
176
0
- -
12# Jessica BICKLEY Westside Bmx Club WA 186 0 186 186 - - - - - - - - - 186
0
13# Amy ELIAS Wanneroo Bmx Club WA 170 0 170 170 - - - - 170
0
- - - - -
14# Racheal BASSETT Byford Bmx Club WA 146 0 146 146 - - - 146
0
- - - - - -
15# Lara SHEPHARD Wanneroo Bmx Club WA 128 0 128 128 - - - - 128
0
- - - - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 2, 6, 9 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

10 Boys Expert 25 Riders 13 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
S/D
2
Bun
3
Byf
4
Rock
5
Wann
6
WPK
7
Hill
8
Cock
9
Man
10
W/S
1 Matias HARRIS Westside Bmx Club WA 1820 32 1788 2170 190
0
250
0
250
0
246
0
192
0
194
32
250
0
200
0
198
0
200
0
2 Kade MCINTYRE Rockingham Bmx Club WA 1704 32 1672 1888 194
0
180
0
244
0
244
0
190
0
200
32
240
0
180
0
36
0
180
0
3 Billy SUMMERVILLE Westside Bmx Club WA 1678 32 1646 1948 130
0
236
0
214
0
218
0
180
0
172
32
228
0
190
0
184
0
196
0
4 Andrew MOSS Wanneroo BMX Club WA 1652 32 1620 1922 176
0
218
0
222
0
236
0
172
0
184
32
226
0
186
0
168
0
134
0
5 Koby RATAJCZAK Westside Bmx Club WA 1640 32 1608 1608 - - 236
0
236
0
186
0
176
32
232
0
188
0
182
0
172
0
6 Jack PHILLIPS Wanneroo Bmx Club WA 1574 32 1542 1880 188
0
228
0
178
0
174
0
168
0
186
32
224
0
182
0
170
0
182
0
7 Dylan SERMAN Woorree Park Bmx Club WA 1536 32 1504 1628 - 232
0
180
0
218
0
128
0
174
32
216
0
124
0
180
0
176
0
8 Alexander DAWES Byford Bmx Club WA 1416 32 1384 1384 170
0
218
0
226
0
224
0
- 128
32
184
0
- 116
0
118
0
9 Charlie D'AGOSTINO Byford Bmx Club WA 1352 32 1320 1562 172
0
176
0
130
0
132
0
124
0
174
32
176
0
178
0
182
0
118
0
10 William MCILLREE Bunbury Bmx Club WA 1216 32 1184 1416 114
0
176
0
128
0
174
0
126
0
118
32
174
0
164
0
118
0
124
0
11 Brock COLVIN Wanneroo BMX Club WA 1170 32 1138 1252 114
0
226
0
- 174
0
118
0
124
32
126
0
124
0
128
0
118
0
12 Riley GIBBS Byford Bmx Club WA 1018 32 986 1214 116
0
126
0
128
0
124
0
112
0
116
32
124
0
128
0
122
0
118
0
13 James SWAR Southern Districts Bmx Club WA 986 32 954 954 122
0
124
0
126
0
126
0
114
0
116
32
- 116
0
- 110
0
14# Dylan STRAKER Wanneroo BMX Club WA 1270 32 1238 1238 190
0
- 232
0
236
0
172
0
130
32
240
0
38
0
- -
15# Tyler GAYSKI Hills Bmx Club WA 1144 0 1144 1144 120
0
248
0
224
0
180
0
190
0
- - - - 182
0
16# Cody CLANCY Hills Bmx Club WA 934 0 934 934 176
0
172
0
176
0
- 120
0
- 180
0
- - 110
0
17# Riley CAVANOUGH Westside Bmx Club WA 784 0 784 784 - - - 128
0
116
0
- 126
0
118
0
126
0
170
0
18# Eli PANTALONE Mandurah BMX Club inc WA 626 0 626 626 - 126
0
172
0
- - - 128
0
- 200
0
-
19# Luca WOODS Southside BMX Club WA 316 0 316 316 - 122
0
- - - - 80
0
- 114
0
-
20# Austen ABRAHALL Southern Districts Bmx Club WA 242 0 242 242 122
0
- - 120
0
- - - - - -
21# Joseph MOORE Mandurah Bmx Club Inc WA 234 0 234 234 114
0
120
0
- - - - - - - -
22# Calvin MOYLAN Wanneroo Bmx Club WA 130 0 130 130 - 130
0
0
0
- - - - - - -
23# Zach SEINOR Eastern Goldfields Bmx Club WA 128 0 128 128 - - 128
0
- - - - - - -
24# Cooper SALMON Byford Bmx Club WA 124 0 124 124 - - - 124
0
- - - - - -
25# Cooper THOMPSON Bunbury Bmx Club WA 120 0 120 120 - 120
0
- - - - - - - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 2, 6, 9 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

10 Boys Novice 36 Riders 13 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
S/D
2
Bun
3
Byf
4
Rock
5
Wann
6
WPK
7
Hill
8
Cock
9
Man
10
W/S
1 Jacob SEPAROVICH Cockburn Bmx Club WA 1856 32 1824 2206 200
0
196
0
250
0
250
0
196
0
186
32
200
0
246
0
240
0
242
0
2 Harlan BURNELL Wanneroo Bmx Club WA 1820 32 1788 1964 - 198
0
246
0
234
0
196
0
176
32
192
0
242
0
246
0
234
0
3 Cooper HALL Southside Bmx Club WA 1804 32 1772 1950 - 178
0
228
0
238
0
184
0
190
32
196
0
238
0
248
0
250
0
4 Kynan ABRAHAM Southern Districts Bmx Club WA 1714 0 1714 1888 194
0
190
0
222
0
244
0
188
0
- 174
0
234
0
230
0
212
0
5 Ewan MILLER Wanneroo Bmx Club WA 1688 0 1688 1818 130
0
172
0
224
0
224
0
188
0
- 176
0
238
0
226
0
240
0
6 Jason CAKEBREAD Southern Districts Bmx Club WA 1648 32 1616 1782 194
0
178
0
224
0
222
0
- 176
32
166
0
180
0
224
0
218
0
7 Max JONES Southside Bmx Club WA 1550 32 1518 1820 178
0
132
0
172
0
176
0
176
0
170
32
188
0
218
0
180
0
230
0
8 Richard HERRON Woorree Park Bmx Club WA 1446 32 1414 1668 168
0
126
0
188
0
128
0
166
0
128
32
172
0
178
0
228
0
186
0
9 Daniel BAKER Southside Bmx Club WA 1436 32 1404 1660 180
0
176
0
172
0
178
0
130
0
168
32
126
0
226
0
130
0
174
0
10 Kysun REEVES Bunbury Bmx Club WA 1246 32 1214 1304 178
0
134
0
130
0
126
0
- 122
32
124
0
222
0
178
0
90
0
11 Flynn LAZAR Mandurah Bmx Club Inc WA 1128 32 1096 1096 - 118
0
130
0
172
0
124
0
130
32
124
0
172
0
- 126
0
12 Slade SKIDMORE Wanneroo Bmx Club WA 1110 32 1078 1196 170
0
122
0
126
0
122
0
118
0
120
32
- 164
0
128
0
126
0
13 Daniel RUSSELL Southern Districts Bmx Club WA 930 0 930 1010 80
0
118
0
120
0
116
0
110
0
- 108
0
120
0
120
0
118
0
14# Cai MCDONALD Byford Bmx Club WA 964 0 964 964 124
0
- 126
0
120
0
118
0
- 112
0
116
0
126
0
122
0
15# Sawyer STEWART Westside Bmx Club WA 904 0 904 904 - - - - 168
0
- 122
0
166
0
218
0
230
0
16# Jesse SUNDERLAND Bunbury Bmx Club WA 644 0 644 644 - - 120
0
122
0
- - 116
0
164
0
0
0
122
0
17# Brody BARWICK Byford Bmx Club WA 608 0 608 608 - - 210
0
218
0
- - - - 180
0
-
18# Riley CLARK Southside Bmx Club WA 420 0 420 420 - - 182
0
238
0
- - - - - -
19# Cooper RECKERS Byford Bmx Club WA 418 0 418 418 - - 238
0
180
0
- - - - - -
20# James TAYLOR Karratha Bmx Club WA 360 32 328 328 128
0
- - - - 200
32
- - - -
21# Daniel BARWICK Southside Bmx Club WA 232 0 232 232 - - 120
0
- 112
0
- - - - -
22# Aiden ROSE Byford Bmx Club WA 228 0 228 228 - - - - - - 112
0
116
0
- -
23# Cade MORRIS-SAUL Bunbury Bmx Club WA 216 32 184 184 - - - - - 184
32
- - - -
24# Hayden ROSSITER Westside Bmx Club WA 172 0 172 172 - - - - - - - - - 172
0
=25# Ethan AUDINO Southside Bmx Club WA 170 0 170 170 - - - - - - - - 170
0
-
=25# Ethan LANGMAID Westside Bmx Club WA 170 0 170 170 - - - - - - - - - 170
0
27# Riley YOUNG Cockburn Bmx Club WA 168 0 168 168 - - - - - - - 168
0
- -
28# Liam CHEESEMAN Cockburn Bmx Club WA 162 0 162 162 - - - - - - - 162
0
- -
29# James BERRY Woorree Park Bmx Club WA 160 32 128 128 - - - - - 128
32
- - - -
=30# Harry MCBLANE Wanneroo BMX Club WA 126 0 126 126 - - - - 126
0
- - - - -
=30# Massimo SALISZEWSKI Wanneroo BMX Club WA 126 0 126 126 - - - - - - - - - 126
0
=32# Jordan CARVALHO Byford Bmx Club WA 120 0 120 120 - - - 120
0
- - - - - -
=32# Lachlan WEBB Cockburn BMX Club WA 120 0 120 120 - - - - - - - 120
0
- -
34# Jayden GARRIGAN Bunbury Bmx Club WA 118 0 118 118 0
0
118
0
- - - - - - - -
35# Bryce VOST Cockburn Bmx Club WA 114 0 114 114 - - - - - - - 114
0
- -
36# Ashley KERR Wanneroo Bmx Club WA 42 0 42 42 - - - - - - - - 42
0
-

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 2, 6, 9 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

11 Girls 19 Riders 8 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
S/D
2
Bun
3
Byf
4
Rock
5
Wann
6
WPK
7
Hill
8
Cock
9
Man
10
W/S
1 Trinity JEFFERIES Northam Bmx Club WA 1620 32 1588 1964 198
0
196
0
196
0
194
0
200
0
200
32
182
0
200
0
200
0
198
0
2 Sienna SHARP Byford Bmx Club WA 1592 32 1560 1930 196
0
182
0
188
0
192
0
196
0
190
32
198
0
196
0
196
0
196
0
3 Mia LETCHFORD Byford Bmx Club WA 1572 32 1540 1726 - 196
0
200
0
190
0
192
0
186
32
190
0
192
0
192
0
188
0
4 Demi EVANS Hills Bmx Club WA 1472 32 1440 1790 176
0
174
0
178
0
178
0
180
0
176
32
184
0
180
0
182
0
182
0
5 Ellah RAYNER Rockingham Bmx Club WA 1450 0 1450 1576 184
0
126
0
186
0
180
0
184
0
- 174
0
178
0
186
0
178
0
6 Caitlin DALLY Rockingham Bmx Club WA 1400 32 1368 1616 170
0
124
0
172
0
174
0
172
0
168
32
170
0
170
0
172
0
124
0
7 Tamilee SPENCE Bunbury BMX Club WA 1246 0 1246 1246 176
0
172
0
128
0
- 126
0
- 126
0
174
0
170
0
174
0
8 Emarni WHITE Bunbury BMX Club WA 876 32 844 844 122
0
76
0
120
0
126
0
120
0
160
32
- - 80
0
40
0
9# Katelyn HALL Mandurah Bmx Club Inc WA 798 0 798 798 - 166
0
- 168
0
- - - 126
0
172
0
166
0
10# Ashlyn KEREMELEVICH Karratha Bmx Club WA 780 0 780 780 194
0
196
0
- 196
0
- - 194
0
- - -
11# Zoe BAYLISS Westside Bmx Club WA 718 0 718 718 - - - - 172
0
- 178
0
180
0
- 188
0
12# Kelsey MORROW Byford Bmx Club WA 676 0 676 676 130
0
120
0
170
0
- - - - 128
0
128
0
-
13# Jasmine ERCEG Wanneroo Bmx Club WA 670 0 670 670 130
0
122
0
124
0
- 166
0
- - - - 128
0
14# Grace BROMLEWE Wanneroo Bmx Club WA 456 0 456 456 168
0
118
0
42
0
- 128
0
- - - - -
15# Izabelle FITZGERALD Bunbury BMX Club WA 366 0 366 366 - 186
0
180
0
- - - - - - -
16# Isabell RIDLEY Southside Bmx Club WA 256 0 256 256 - - - - 128
0
- 128
0
- - -
17# Katie BEARD Woorree Park Bmx Club WA 184 32 152 152 - - - - - 152
32
- - - -
18# Sarah Jane MIDDLETON Mandurah Bmx Club Inc WA 126 0 126 126 - - - - - - - - 126
0
-
19# Lucy WILKINSON Southside Bmx Club WA 84 0 84 84 - - - 84
0
- - - - - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 2, 6, 9 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

11 Boys Novice 25 Riders 7 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
S/D
2
Bun
3
Byf
4
Rock
5
Wann
6
WPK
7
Hill
8
Cock
9
Man
10
W/S
1 Shaun VAN DER DRAAI Hills Bmx Club WA 1566 32 1534 1534 - - 194
0
198
0
198
0
176
32
198
0
188
0
184
0
198
0
2 Chayce PURSER Mandurah Bmx Club Inc WA 1564 32 1532 1658 - 186
0
188
0
184
0
194
0
194
32
196
0
126
0
200
0
190
0
3 Brodie MURRAY Cockburn Bmx Club WA 1544 32 1512 1512 - 174
0
184
0
196
0
192
0
198
32
- 196
0
190
0
182
0
4 Samuel WILLIAMS Westside BMX Club WA 1520 32 1488 1616 196
0
198
0
188
0
190
0
188
0
170
32
- 166
0
128
0
192
0
5 Ethan SLOB Cockburn Bmx Club WA 1474 32 1442 1610 196
0
- 170
0
184
0
172
0
168
32
188
0
184
0
172
0
176
0
6 James BISHOP Woorree Park Bmx Club WA 1452 32 1420 1678 180
0
182
0
180
0
174
0
130
0
174
32
128
0
180
0
174
0
176
0
7 Thomas NEVE Mandurah Bmx Club Inc WA 1256 0 1256 1256 - 184
0
122
0
126
0
168
0
- 180
0
178
0
130
0
168
0
8# Noah JACKSON Southern Districts Bmx Club WA 1158 0 1158 1158 164
0
- 126
0
126
0
184
0
- 182
0
198
0
178
0
0
0
9# Zac CASSIDY Rockingham Bmx Club WA 920 0 920 920 162
0
122
0
114
0
118
0
- - 168
0
120
0
116
0
-
10# Blade HAYSOM Byford BMX Club WA 882 32 850 850 - - 116
0
164
0
124
0
152
32
176
0
- - 118
0
11# Jayden STEWART Westside Bmx Club WA 844 0 844 844 - - - - 172
0
- 182
0
178
0
128
0
184
0
12# Jay SINGER Bunbury Bmx Club WA 702 0 702 702 180
0
176
0
168
0
178
0
- - - - - -
13# Flynn COSTA Westside BMX Club WA 468 0 468 468 - 198
0
- 80
0
- - - - 190
0
-
14# Bayley HALLIGAN Byford Bmx Club WA 426 0 426 426 - 130
0
126
0
- - - - - 170
0
-
15# Isaiah LAIDLAW Rockingham Bmx Club WA 364 0 364 364 - - - 120
0
- - - 120
0
- 124
0
16# Maxwell BARWICK Southside Bmx Club WA 284 0 284 284 - 170
0
114
0
- - - - - - -
17# Eden CRATCHLEY Northam Bmx Club WA 256 0 256 256 - - - - - - - 124
0
- 132
0
18# Luke ROSSINI Cockburn Bmx Club WA 240 0 240 240 - - - - 120
0
- - 120
0
- -
19# Luke BOEVE Southside Bmx Club WA 234 0 234 234 - - - 116
0
- - - - 118
0
-
20# Liam WAGNER Byford Bmx Club WA 196 0 196 196 - - 196
0
- - - - - - -
21# Finley MONAGHAN Wanneroo Bmx Club WA 154 0 154 154 154
0
- - - - - - - - -
22# Liam QUAINTON Wanneroo Bmx Club WA 122 0 122 122 - - - - 122
0
- - - - -
23# Flynn GLADSTONE Westside Bmx Club WA 120 0 120 120 - - - - - - - - - 120
0
24# Zane MORGAN Byford BMX Club WA 114 0 114 114 - - 114
0
- - - - - - -
-# Tyson LOCKWOOD Cockburn Bmx Club WA 0 0 0 0 - 0
0
- - - - - - - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 2, 6, 9 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

11 Boys Expert 20 Riders 14 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
S/D
2
Bun
3
Byf
4
Rock
5
Wann
6
WPK
7
Hill
8
Cock
9
Man
10
W/S
1 Steele CHERUBINO Rockingham Bmx Club WA 1658 32 1626 1994 248
0
196
0
198
0
182
0
186
0
198
32
192
0
198
0
200
0
196
0
2 Joshua TICKELL Eastern Goldfields Bmx Club WA 1648 32 1616 1616 240
0
194
0
- 198
0
198
0
194
32
200
0
196
0
196
0
-
3 Cameron WYATT Bunbury Bmx Club WA 1588 32 1556 1598 240
0
198
0
186
0
196
0
194
0
178
32
182
0
182
0
42
0
-
4 Nathan RAWLINGS Westside Bmx Club WA 1586 32 1554 1736 232
0
182
0
186
0
- 192
0
194
32
182
0
184
0
186
0
198
0
5 Kallan BROWN Hills Bmx Club WA 1554 32 1522 1522 232
0
170
0
182
0
- 178
0
184
32
196
0
- 186
0
194
0
6 Jay LANDER Byford Bmx Club WA 1506 32 1474 1728 232
0
124
0
178
0
188
0
174
0
130
32
170
0
182
0
176
0
174
0
7 Dylan ANDREWS Hills Bmx Club WA 1440 32 1408 1408 218
0
- 194
0
86
0
- 176
32
176
0
188
0
186
0
184
0
8 Zavier HAWIRA Eastern Goldfields Bmx Club WA 1404 32 1372 1620 174
0
124
0
166
0
176
0
172
0
166
32
124
0
174
0
174
0
170
0
9 Brock PULJAR Hills Bmx Club WA 1202 32 1170 1370 122
0
168
0
166
0
184
0
82
0
118
32
126
0
164
0
120
0
120
0
10 Taj HAMILTON Byford Bmx Club WA 1170 32 1138 1338 174
0
126
0
82
0
172
0
132
0
120
32
118
0
122
0
126
0
166
0
11 Beau MURRAY Southside Bmx Club WA 1166 32 1134 1368 128
0
112
0
122
0
170
0
170
0
126
32
124
0
126
0
164
0
126
0
12 Logan MUIR Hills Bmx Club WA 1012 32 980 1210 126
0
126
0
128
0
120
0
122
0
114
32
118
0
118
0
122
0
116
0
13 Rhys HARDAKER Southside Bmx Club WA 998 32 966 966 128
0
116
0
122
0
120
0
- 120
32
112
0
122
0
- 126
0
14 Hamish NEILL Bunbury BMX Club WA 940 0 940 1048 124
0
108
0
118
0
122
0
124
0
- 108
0
114
0
116
0
114
0
15# Daniel MCDONALD Woorree Park Bmx Club WA 730 32 698 698 220
0
178
0
- 126
0
- 174
32
- - - -
16# Kalani DAYMON Bunbury Bmx Club WA 656 0 656 656 170
0
116
0
126
0
0
0
- - - 122
0
122
0
-
17# Aaron JEFFERY Karratha Bmx Club WA 460 0 460 460 178
0
170
0
- - - - 112
0
- - -
18# Darcy ROBINSON Westside Bmx Club WA 272 0 272 272 88
0
- - - - - - - - 184
0
19# Jack NEWMAN Tom Price BMX Club WA 168 0 168 168 - - - - - - 168
0
- - -
20# Jacob PALMER Westside Bmx Club WA 124 0 124 124 - - - - - - - - - 124
0

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 2, 6, 9 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

12 Girls 6 Riders 3 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
S/D
2
Bun
3
Byf
4
Rock
5
Wann
6
WPK
7
Hill
8
Cock
9
Man
10
W/S
1 Abbey RICHARDS Southside Bmx Club WA 1618 32 1586 1586 - 192
0
198
0
198
0
200
0
198
32
- 200
0
200
0
200
0
2 Sophie TAYLOR Karratha Bmx Club WA 1596 32 1564 1564 200
0
200
0
194
0
194
0
- 194
32
198
0
- 192
0
192
0
3 Kara HARRISON Mandurah BMX Club inc WA 1418 0 1418 1418 188
0
176
0
172
0
0
0
170
0
- 168
0
182
0
184
0
178
0
4# Jana VAN STADEN Woorree Park BMX Club WA 1244 0 1244 1244 176
0
184
0
172
0
176
0
- - - 178
0
176
0
182
0
5# Jordan MARTIN Hills Bmx Club WA 974 0 974 974 - - 184
0
184
0
192
0
- 180
0
192
0
- 42
0
6# Lara SCARVACI Eastern Goldfields Bmx Club WA 398 0 398 398 188
0
42
0
- 168
0
- - - - - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 2, 6, 9 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

12 Boys Expert 25 Riders 14 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
S/D
2
Bun
3
Byf
4
Rock
5
Wann
6
WPK
7
Hill
8
Cock
9
Man
10
W/S
1 Jett SMITH Southside Bmx Club WA 1790 32 1758 2120 232
0
244
0
244
0
236
0
198
0
184
32
180
0
188
0
232
0
182
0
2 Lochlan TAYLOR Woorree Park Bmx Club WA 1750 32 1718 1892 174
0
232
0
232
0
236
0
178
0
184
32
240
0
- 234
0
182
0
3 Kaeghan ROBERTSON Cockburn Bmx Club WA 1742 0 1742 1868 244
0
216
0
126
0
234
0
182
0
- 238
0
194
0
248
0
186
0
4 Riley BROWN Rockingham Bmx Club WA 1700 32 1668 1970 246
0
230
0
232
0
238
0
174
0
174
32
170
0
132
0
186
0
188
0
5 Cooper HISCOX Southside Bmx Club WA 1674 32 1642 1994 222
0
238
0
184
0
228
0
176
0
176
32
226
0
180
0
184
0
180
0
6 Braiden ABRAHAMSE Bunbury Bmx Club WA 1658 32 1626 1796 226
0
190
0
230
0
176
0
176
0
170
32
226
0
180
0
222
0
-
7 Luke ADAMS Southside Bmx Club WA 1650 32 1618 1794 240
0
180
0
- 186
0
196
0
196
32
248
0
176
0
180
0
192
0
8 Mitchell CAMPBELL Southside Bmx Club WA 1622 32 1590 1932 176
0
230
0
228
0
216
0
172
0
176
32
218
0
174
0
170
0
172
0
9 James TROTT Eastern Goldfields Bmx Club WA 1432 32 1400 1400 176
0
- 218
0
- 118
0
128
32
176
0
182
0
228
0
174
0
10 Bailey FOSTER Southside Bmx Club WA 1256 0 1256 1256 180
0
222
0
226
0
130
0
122
0
- - 120
0
128
0
128
0
11 Michael EDWARDS Mandurah Bmx Club Inc WA 1218 32 1186 1306 214
0
122
0
170
0
126
0
120
0
124
32
174
0
- 128
0
128
0
12 Jayden EGAN Southside Bmx Club WA 1066 32 1034 1150 130
0
160
0
128
0
128
0
120
0
116
32
- 122
0
128
0
118
0
13 Lochlan EDWARDS Bunbury Bmx Club WA 1044 32 1012 1124 - 162
0
124
0
124
0
112
0
118
32
128
0
118
0
124
0
114
0
14 Scott BARTLE Bunbury Bmx Club WA 952 0 952 952 120
0
118
0
120
0
122
0
- - 122
0
112
0
124
0
114
0
15# Jacob HEAL-BUCZAK Hills Bmx Club WA 1224 32 1192 1192 - - 246
0
250
0
- 196
32
250
0
- 250
0
-
16# Bailey TAN Southside Bmx Club WA 1076 32 1044 1044 - 174
0
176
0
216
0
128
0
126
32
224
0
- - -
17# George BOEG Eastern Goldfields BMX Club WA 920 32 888 888 132
0
166
0
- 170
0
128
0
124
32
40
0
- - 128
0
18# Seth SALMON Byford Bmx Club WA 780 0 780 780 122
0
78
0
130
0
- - - 122
0
118
0
210
0
-
19# Ryan BARTLE Bunbury Bmx Club WA 750 0 750 750 124
0
114
0
120
0
- - - 122
0
114
0
120
0
36
0
20# Joshua SWIATEK Karratha Bmx Club WA 664 0 664 664 236
0
238
0
- - - - - 190
0
- -
21# Rico BLACK Eastern Goldfields BMX Club WA 568 0 568 568 - - 172
0
178
0
- - - - 218
0
-
22# Riley HIGGINS Eastern Goldfields Bmx Club WA 284 0 284 284 - 164
0
- 120
0
- - - - - -
23# Kayne DELLAR Eastern Goldfields Bmx Club WA 238 0 238 238 - 116
0
122
0
- - - - - - -
24# Bayden HUTTON Bunbury Bmx Club WA 172 0 172 172 - 172
0
- - - - - - - -
25# Jack BYRNE Westside Bmx Club WA 130 0 130 130 - - - - - - 130
0
- - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 2, 6, 9 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

12 Boys Novice 15 Riders 4 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
S/D
2
Bun
3
Byf
4
Rock
5
Wann
6
WPK
7
Hill
8
Cock
9
Man
10
W/S
1 Jandre VAN STADEN Woorree Park BMX Club WA 1616 32 1584 1968 192
0
198
0
192
0
200
0
192
0
200
32
194
0
200
0
200
0
200
0
2 Matt BERTONE Wanneroo Bmx Club WA 1492 0 1492 1664 176
0
178
0
196
0
186
0
200
0
- 186
0
186
0
184
0
172
0
3 Kray REEVES Bunbury BMX Club WA 1490 32 1458 1458 182
0
190
0
176
0
- - 172
32
174
0
190
0
192
0
182
0
4 Cooper PIERI Southside Bmx Club WA 1424 32 1392 1724 170
0
166
0
170
0
178
0
178
0
166
32
170
0
176
0
176
0
174
0
5# Michael WEBER Byford Bmx Club WA 1106 0 1106 1106 144
0
154
0
152
0
168
0
168
0
- 152
0
168
0
- -
6# Seth WRIGHT Hills Bmx Club WA 948 0 948 948 - 186
0
186
0
188
0
0
0
- 196
0
- - 192
0
7# Hanro PRETORIUS Wanneroo Bmx Club WA 342 0 342 342 - - - - 182
0
- - - - 160
0
8# Tyrone JACKSON Southern Districts Bmx Club WA 328 0 328 328 - - - - - - - 160
0
168
0
-
9# Tylan EGAN Southside Bmx Club WA 320 0 320 320 160
0
160
0
- - - - - - - -
10# James LEVENTHAL Mandurah Bmx Club Inc WA 312 0 312 312 152
0
- 160
0
- - - - - - -
11# Bradley CHANT Woorree Park Bmx Club WA 220 32 188 188 - - - - - 188
32
- - - -
12# Bodhi SINDELAR Woorree Park Bmx Club WA 214 32 182 182 - - - - - 182
32
- - - -
13# Ethan ULLRICH Woorree Park BMX Club WA 204 32 172 172 - - - - - 172
32
- - - -
14# Bailey TAN Southside Bmx Club WA 200 0 200 200 200
0
- - - - - - - - -
15# Alex LANDY Hills Bmx Club WA 160 0 160 160 - - - - - - 160
0
- - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 2, 6, 9 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

13 Girls 9 Riders 3 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
S/D
2
Bun
3
Byf
4
Rock
5
Wann
6
WPK
7
Hill
8
Cock
9
Man
10
W/S
1 Shayla WINWOOD Byford Bmx Club WA 1604 32 1572 1756 - 198
0
200
0
198
0
184
0
184
32
194
0
198
0
200
0
200
0
2 Tesanee KING Mandurah Bmx Club Inc WA 1422 32 1390 1704 172
0
172
0
182
0
162
0
154
0
162
32
160
0
178
0
184
0
178
0
3 Asha SERMAN Woorree Park Bmx Club WA 1384 32 1352 1480 - 128
0
178
0
154
0
162
0
166
32
152
0
182
0
176
0
182
0
4# Jessica WALLACE Southside BMX Club WA 1132 32 1100 1100 - 184
0
- 184
0
170
0
176
32
- 194
0
- 192
0
5# Isabella SMARTT Rockingham Bmx Club WA 758 0 758 758 192
0
190
0
192
0
184
0
- - - - - -
6# Jade KEREMELEVICH Karratha Bmx Club WA 754 0 754 754 200
0
198
0
- 176
0
- - 180
0
- - -
7# Amelia DANKS Bunbury Bmx Club WA 540 0 540 540 - 174
0
- 174
0
- - - - 192
0
-
8# Charlotte BROMLEWE Wanneroo Bmx Club WA 514 0 514 514 176
0
170
0
168
0
- - - - - - -
9# Bethany BAOHM Rockingham Bmx Club WA 364 0 364 364 180
0
184
0
- - - - - - - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 2, 6, 9 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

13 Boys Expert 24 Riders 13 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
S/D
2
Bun
3
Byf
4
Rock
5
Wann
6
WPK
7
Hill
8
Cock
9
Man
10
W/S
1 Daniel DORAN Bunbury Bmx Club WA 1702 32 1670 1860 - 240
0
198
0
200
0
192
0
198
32
190
0
200
0
192
0
250
0
2 Flynn PHILLIPS Hills Bmx Club WA 1642 32 1610 1968 184
0
236
0
190
0
184
0
176
0
198
32
182
0
186
0
200
0
232
0
3 Austin FORRESTER Bunbury Bmx Club WA 1628 32 1596 1772 - 250
0
184
0
190
0
180
0
184
32
186
0
182
0
176
0
240
0
4 Dylan CLEMENTS Wanneroo Bmx Club WA 1618 32 1586 1840 126
0
232
0
128
0
178
0
182
0
190
32
176
0
190
0
196
0
242
0
5 Jacob GODDARD Westside Bmx Club WA 1516 32 1484 1484 172
0
238
0
174
0
- 170
0
132
32
- 188
0
186
0
224
0
6 Angus RICHARDS Wanneroo Bmx Club WA 1512 32 1480 1606 186
0
0
0
184
0
176
0
190
0
170
32
126
0
180
0
172
0
222
0
7 Tehlia JOKIC Byford BMX Club WA 1480 32 1448 1574 172
0
220
0
- 126
0
130
0
178
32
186
0
174
0
178
0
210
0
8 Tyson WILLIAMS Byford Bmx Club WA 1298 32 1266 1388 124
0
174
0
124
0
162
0
- 168
32
176
0
122
0
170
0
168
0
9 Joseph REGALI Hills Bmx Club WA 1124 0 1124 1124 172
0
130
0
168
0
122
0
118
0
- - 118
0
124
0
172
0
=10 Jett IERACE Southside Bmx Club WA 1122 32 1090 1324 122
0
172
0
120
0
116
0
126
0
118
32
126
0
120
0
128
0
176
0
=10 Thomas O'DWYER Southside Bmx Club WA 1122 32 1090 1202 126
0
182
0
124
0
122
0
112
0
120
32
128
0
122
0
- 166
0
12 Jeremy WILSON Byford Bmx Club WA 980 32 948 1026 118
0
84
0
38
0
114
0
114
0
118
32
116
0
122
0
40
0
162
0
13 Jaymee JOHNS Hills Bmx Club WA 966 32 934 1042 114
0
120
0
118
0
112
0
116
0
112
32
120
0
108
0
122
0
0
0
14# Kaden MAPSTONE Southside Bmx Club WA 1362 0 1362 1362 196
0
216
0
184
0
180
0
176
0
- 172
0
- - 238
0
15# Deizel MAY Eastern Goldfields Bmx Club WA 934 32 902 902 - 128
0
- 126
0
118
0
124
32
120
0
162
0
- 124
0
16# Samuel THORPE Wanneroo Bmx Club WA 850 0 850 850 198
0
40
0
182
0
192
0
200
0
- 38
0
- - -
17# Bailey JOKIC Byford BMX Club WA 738 32 706 706 - 228
0
- - - 174
32
184
0
120
0
- -
18# Ruben CUNNINGHAM Cockburn BMX Club WA 482 0 482 482 178
0
182
0
- 0
0
- - - - - 122
0
19# Hunter BENEFER Tom Price Bmx Club WA 240 0 240 240 - - - - - - - 78
0
- 162
0
20# Alex KNIGHT Eastern Goldfields Bmx Club WA 232 0 232 232 112
0
120
0
- - - - - - - -
21# Jacob BAILEY Wanneroo BMX Club WA 172 0 172 172 - - - - - - - - - 172
0
22# Zane HANNA Hills Bmx Club WA 170 0 170 170 - - - - - - - - - 170
0
23# Eli BAILEY Cockburn Bmx Club WA 36 0 36 36 36
0
- - - - - - - - -
-# Jack BYRNE Westside Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - - - 0
0

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 2, 6, 9 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

13 Boys Novice 16 Riders 3 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
S/D
2
Bun
3
Byf
4
Rock
5
Wann
6
WPK
7
Hill
8
Cock
9
Man
10
W/S
1 Jacob BAILEY Wanneroo Bmx Club WA 1626 32 1594 1710 200
0
200
0
200
0
200
0
200
0
116
32
194
0
200
0
200
0
-
2 Ethan CLARK Wanneroo Bmx Club WA 1470 32 1438 1714 188
0
172
0
174
0
182
0
168
0
108
32
172
0
184
0
176
0
190
0
3 Charl GROENEWALD Wanneroo BMX Club WA 1334 0 1334 1334 180
0
158
0
158
0
176
0
154
0
- - 172
0
160
0
176
0
4# Ethan GITTOS Southside Bmx Club WA 1118 0 1118 1118 - - 184
0
192
0
188
0
- 184
0
- 184
0
186
0
5# Dylan GAYSKI Hills Bmx Club WA 830 0 830 830 180
0
168
0
160
0
164
0
158
0
- - - - -
6# Jaxon CASSIDY Rockingham Bmx Club WA 598 0 598 598 172
0
- - 166
0
- - 172
0
88
0
0
0
-
7# Darcy CEDERMAN Bunbury BMX Club WA 584 0 584 584 - - - - - - - 192
0
192
0
200
0
8# Ryley HALLIGAN Byford Bmx Club WA 476 0 476 476 - 144
0
164
0
- - - - - 168
0
-
9# Ky VIRGO Bunbury Bmx Club WA 418 0 418 418 - 188
0
192
0
38
0
- - - - - -
10# Neil LAGDEN Byford Bmx Club WA 304 0 304 304 160
0
- 144
0
- - - - - - -
11# Thomas RUBERY Hills Bmx Club WA 198 0 198 198 - - - - - - 198
0
- - -
=12# Sam COSTA Westside Bmx Club WA 188 0 188 188 - 188
0
- - - - - - - -
=12# Ben WYPER Wanneroo Bmx Club WA 188 0 188 188 - - - - 188
0
- - - - -
14# Rhys QUINN Wanneroo Bmx Club WA 176 0 176 176 - - - - 176
0
- - - - -
15# Zachary NORMAN Karratha Bmx Club WA 158 0 158 158 - 158
0
- - - - - - - -
-# Jack ANDREWS Byford Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
- - - - - - - - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 2, 6, 9 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

14 Girls 9 Riders 4 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
S/D
2
Bun
3
Byf
4
Rock
5
Wann
6
WPK
7
Hill
8
Cock
9
Man
10
W/S
1 Cheyana DAYMON Bunbury Bmx Club WA 1582 32 1550 1896 182
0
182
0
188
0
200
0
200
0
184
32
198
0
200
0
198
0
164
0
2 Charlotte GARRIGAN Bunbury BMX Club WA 1504 32 1472 1636 164
0
190
0
188
0
184
0
180
0
168
32
184
0
184
0
194
0
-
3 Mikaela NEILL Bunbury BMX Club WA 1474 0 1474 1474 190
0
200
0
200
0
- 186
0
- 176
0
192
0
176
0
154
0
4 Myah SMITH Westside Bmx Club WA 1452 0 1452 1596 176
0
180
0
176
0
184
0
186
0
- 190
0
176
0
184
0
144
0
5# Ashley TEAKLE Woorree Park Bmx Club WA 704 32 672 672 168
0
- - 176
0
168
0
160
32
- - - -
6# Imogen kate ABRAHALL Southern Districts BMX Club WA 492 0 492 492 152
0
- - 172
0
- - - 168
0
- -
7# Gemma RODGERS Karratha Bmx Club WA 336 0 336 336 0
0
- - 164
0
- - 172
0
- - -
8# Lilyanne CROFT Westside BMX Club WA 200 0 200 200 200
0
- - - - - - - - -
9# Shaily THOMPSON Bunbury Bmx Club WA 168 0 168 168 - 168
0
- - - - - - - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 2, 6, 9 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

14 Boys 19 Riders 6 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
S/D
2
Bun
3
Byf
4
Rock
5
Wann
6
WPK
7
Hill
8
Cock
9
Man
10
W/S
1 Jordan CALLUM Rockingham Bmx Club WA 1628 32 1596 1792 200
0
198
0
200
0
200
0
200
0
200
32
196
0
200
0
- 198
0
2 Niko PATTERSON Bunbury Bmx Club WA 1562 32 1530 1530 - - 176
0
190
0
186
0
192
32
194
0
198
0
200
0
194
0
3 Cory CROMBIE Bunbury Bmx Club WA 1522 0 1522 1704 194
0
198
0
190
0
184
0
182
0
- 186
0
190
0
184
0
196
0
4 Regan LOTHIAN Southern Districts Bmx Club WA 1494 32 1462 1814 184
0
182
0
182
0
178
0
178
0
184
32
174
0
182
0
182
0
188
0
5 Tahj ARMITAGE Mandurah Bmx Club Inc WA 1382 32 1350 1474 124
0
- 172
0
172
0
132
0
166
32
176
0
182
0
182
0
168
0
6 Caleb TODD Eastern Goldfields Bmx Club WA 1286 32 1254 1254 124
0
172
0
- 164
0
176
0
152
32
166
0
174
0
- 126
0
7# Mathew JEBB Hills Bmx Club WA 1430 0 1430 1430 180
0
182
0
186
0
192
0
184
0
- 192
0
140
0
- 174
0
8# Cooper MAPSTONE Southside Bmx Club WA 1316 0 1316 1316 184
0
190
0
196
0
188
0
192
0
- 186
0
- - 180
0
9# Lilyanne CROFT Westside BMX Club WA 760 0 760 760 - 90
0
128
0
126
0
- - - 128
0
162
0
126
0
10# Nathan KAKER Eastern Goldfields Bmx Club WA 754 32 722 722 128
0
170
0
- 128
0
- 170
32
126
0
- - -
11# Sebastien RAPLEY Westside Bmx Club WA 552 0 552 552 0
0
170
0
44
0
- - - 128
0
86
0
- 124
0
12# Nicholas O'DONNELL Rockingham BMX Club WA 548 0 548 548 170
0
128
0
128
0
122
0
- - - - - -
13# Calum MILNE Cockburn BMX Club WA 488 0 488 488 118
0
124
0
126
0
120
0
- - - - - -
14# Bodhi ULLRICH Woorree Park BMX Club WA 200 32 168 168 - - - - - 168
32
- - - -
15# Toby HOWE Bunbury Bmx Club WA 184 0 184 184 184
0
- - - - - - - - -
16# Bayley MAINARD Cockburn Bmx Club WA 172 0 172 172 172
0
- - - - - - - - -
17# Lyndon WALKER Southside Bmx Club WA 170 0 170 170 - - - - - - - - 170
0
-
18# Thomas POOLE Karratha Bmx Club WA 170 0 170 170 - - - - - - - - - 170
0
19# Justin NOY Wanneroo Bmx Club WA 168 0 168 168 - - - - 168
0
- - - - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 2, 6, 9 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

15 Girls 11 Riders 5 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
S/D
2
Bun
3
Byf
4
Rock
5
Wann
6
WPK
7
Hill
8
Cock
9
Man
10
W/S
1 Hailey PAYNE Hills Bmx Club WA 1548 32 1516 1686 188
0
192
0
170
0
190
0
190
0
188
32
- 192
0
198
0
178
0
2 Felicity MANN Wanneroo Bmx Club WA 1514 0 1514 1514 196
0
186
0
198
0
- 190
0
- 188
0
196
0
180
0
180
0
3 Kate TAYLOR Southside Bmx Club WA 1510 32 1478 1652 176
0
174
0
180
0
184
0
194
0
194
32
- 186
0
180
0
184
0
4 Keeley EDWARDS Mandurah Bmx Club Inc WA 1494 32 1462 1590 178
0
176
0
128
0
180
0
176
0
184
32
194
0
- 182
0
192
0
5 Lillyrose HARRISON Mandurah BMX Club inc WA 1416 0 1416 1584 174
0
168
0
170
0
170
0
170
0
- 194
0
178
0
180
0
180
0
6# Alicia JOKIC Byford Bmx Club WA 782 0 782 782 198
0
194
0
190
0
200
0
0
0
- 0
0
- - -
7# Isabella IERACE Southside BMX Club WA 742 0 742 742 188
0
182
0
190
0
182
0
- - - - - -
8# Alyssa SKIDMORE Hills Bmx Club WA 474 0 474 474 166
0
130
0
178
0
- - - - - - -
9# Shantelle REA Southern Districts Bmx Club WA 388 0 388 388 0
0
196
0
- 192
0
- - - - - -
10# Hayley HUGHES Rockingham Bmx Club WA 286 0 286 286 92
0
- 194
0
0
0
0
0
- - - - -
11# Mikaela NEILL Bunbury Bmx Club WA 170 0 170 170 - - - 170
0
- - - - - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 2, 6, 9 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

15 Boys 31 Riders 18 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
S/D
2
Bun
3
Byf
4
Rock
5
Wann
6
WPK
7
Hill
8
Cock
9
Man
10
W/S
1 Corey TAYLOR Woorree Park Bmx Club WA 2004 32 1972 1972 250
0
250
0
250
0
238
0
250
0
250
32
248
0
- 236
0
-
2 Dylan CALLUM Rockingham Bmx Club WA 1994 32 1962 2388 248
0
244
0
246
0
248
0
230
0
196
32
240
0
246
0
244
0
246
0
3 Dylan RUSH Bunbury Bmx Club WA 1948 0 1948 2176 228
0
242
0
236
0
238
0
246
0
- 250
0
250
0
236
0
250
0
4 Blade CHERUBINO Rockingham Bmx Club WA 1920 32 1888 2332 234
0
234
0
236
0
238
0
226
0
238
32
218
0
230
0
240
0
238
0
5 Jayden KEOGH Southside Bmx Club WA 1908 32 1876 2058 234
0
230
0
232
0
238
0
182
0
234
32
- 232
0
236
0
240
0
6 Jayden MIDDLETON-GEPP Wanneroo Bmx Club WA 1870 32 1838 2194 176
0
180
0
228
0
226
0
232
0
232
32
230
0
230
0
228
0
232
0
7 Kane GRAY Wanneroo Bmx Club WA 1698 0 1698 1698 176
0
224
0
216
0
- 222
0
- 230
0
226
0
222
0
182
0
8 Josh COULSON Wanneroo Bmx Club WA 1686 32 1654 2000 172
0
174
0
178
0
226
0
226
0
228
32
178
0
220
0
180
0
218
0
9 Taylor CAMPBELL Southside Bmx Club WA 1680 32 1648 1648 - - 210
0
180
0
184
0
222
32
222
0
178
0
226
0
226
0
10 Isaiah CROOK-SIMS Southside Bmx Club WA 1504 0 1504 1622 118
0
170
0
180
0
170
0
216
0
- 218
0
166
0
168
0
216
0
11 Brendon SPENCE Bunbury BMX Club WA 1426 32 1394 1596 204
0
168
0
120
0
166
0
82
0
224
32
172
0
166
0
166
0
128
0
12 Kingsley MITCHLEY Wanneroo Bmx Club WA 1406 32 1374 1582 170
0
166
0
170
0
168
0
128
0
176
32
80
0
180
0
168
0
176
0
13 Jackson CONDO Mandurah Bmx Club Inc WA 1234 32 1202 1314 - 112
0
160
0
162
0
166
0
122
32
166
0
124
0
174
0
128
0
14 Macauley TOCK Wanneroo Bmx Club WA 1232 32 1200 1244 162
0
- 122
0
170
0
130
0
44
32
162
0
122
0
160
0
172
0
15 Christopher KING Mandurah Bmx Club Inc WA 1146 32 1114 1228 122
0
118
0
114
0
- 160
0
128
32
124
0
166
0
124
0
172
0
16 Calum NEILL Bunbury BMX Club WA 1122 0 1122 1236 116
0
164
0
160
0
114
0
116
0
- 120
0
164
0
160
0
122
0
17 Blake WINWOOD Byford Bmx Club WA 960 32 928 1076 112
0
110
0
108
0
108
0
40
0
122
32
120
0
118
0
118
0
120
0
18 Lachlan ROSS Bunbury Bmx Club WA 938 32 906 906 - 118
0
0
0
112
0
112
0
128
32
118
0
116
0
80
0
122
0
19# Curtis STRONG Southern Districts Bmx Club WA 950 0 950 950 182
0
208
0
180
0
210
0
- - - 170
0
- -
20# Tiarnan VAN OSCH Hills Bmx Club WA 906 32 874 874 166
0
158
0
82
0
- 122
0
174
32
172
0
- - -
21# Mitchell BERNAY Southside Bmx Club WA 898 0 898 898 110
0
112
0
- 114
0
118
0
- 164
0
160
0
120
0
-
22# Oliver ADRIANO Hills Bmx Club WA 802 0 802 802 118
0
166
0
112
0
116
0
- - 164
0
- - 126
0
23# Devon BAOHM Southern Districts BMX Club WA 694 32 662 662 220
0
- - 174
0
132
0
136
32
- - - -
24# Jacob RINTOUL Bunbury Bmx Club WA 464 0 464 464 - - - 124
0
170
0
- 170
0
- - -
25# Ammon KEOGH Cockburn Bmx Club WA 460 0 460 460 - 234
0
- - - - - 226
0
- -
26# Carter BRADLEY Woorree Park Bmx Club WA 446 32 414 414 - - 118
0
120
0
- 176
32
- - - -
27# Joshua PURCELL Bunbury Bmx Club WA 444 0 444 444 - 118
0
160
0
- - - - - 166
0
-
28# Jayden KELLY Byford Bmx Club WA 326 0 326 326 - - 166
0
160
0
- - - - - -
29# Liam PROW Red Centre BMX Club NT 228 0 228 228 228
0
- - - - - - - - -
30# Jacob HARDAKER Southside Bmx Club WA 166 0 166 166 166
0
- - - - - - - - -
31# Jayden STRAWBRIDGE Cockburn Bmx Club WA 120 0 120 120 - 120
0
- - - - - - - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 2, 6, 9 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

16 Girls 13 Riders 7 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
S/D
2
Bun
3
Byf
4
Rock
5
Wann
6
WPK
7
Hill
8
Cock
9
Man
10
W/S
1 Bianca CAMPBELL Southside Bmx Club WA 1626 32 1594 1594 - 198
0
198
0
200
0
200
0
198
32
- 200
0
200
0
200
0
2 Karis REGALI Hills Bmx Club WA 1572 32 1540 1900 196
0
178
0
190
0
190
0
188
0
192
32
200
0
188
0
182
0
196
0
3 Saffron WOODS Southside BMX Club WA 1508 0 1508 1688 192
0
186
0
184
0
188
0
194
0
- 190
0
188
0
180
0
186
0
4 Katie GRAY Wanneroo Bmx Club WA 1506 0 1506 1506 188
0
196
0
182
0
- 182
0
- 186
0
194
0
188
0
190
0
5 Chante HAYES Southside Bmx Club WA 1452 32 1420 1588 - 178
0
168
0
190
0
188
0
168
32
174
0
174
0
170
0
178
0
6 Cayla SMART Wanneroo Bmx Club WA 1418 32 1386 1386 172
0
168
0
172
0
- 182
0
176
32
162
0
182
0
- 172
0
7 Chandre GROENEWALD Wanneroo BMX Club WA 1218 0 1218 1218 170
0
126
0
128
0
172
0
170
0
- - 130
0
156
0
166
0
8# Mikayla NOTTLE Hills Bmx Club WA 1248 32 1216 1216 - 174
0
176
0
178
0
- 162
32
168
0
176
0
- 182
0
9# Taylor MATTHEWMAN Woorree Park Bmx Club WA 890 32 858 858 128
0
- 84
0
168
0
164
0
150
32
38
0
126
0
- -
10# Danika CAMERON Hills BMX Club WA 726 0 726 726 150
0
194
0
200
0
182
0
- - - - - -
11# Kiara WYATT Bunbury Bmx Club WA 630 0 630 630 180
0
- - - - - - 166
0
156
0
128
0
12# Madison LONG Woorree Park Bmx Club WA 524 32 492 492 180
0
- - 88
0
44
0
180
32
- - - -
13# Kiara GORMLIE East Pilbara Bmx Club ? 182 32 150 150 - - - - - 150
32
- - - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 2, 6, 9 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

16 Boys 18 Riders 7 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
S/D
2
Bun
3
Byf
4
Rock
5
Wann
6
WPK
7
Hill
8
Cock
9
Man
10
W/S
1 Ben O'LOUGHLIN Southern Districts Bmx Club WA 1608 32 1576 1626 50
0
198
0
200
0
200
0
- 200
32
200
0
200
0
200
0
178
0
2 Dylan MARSHALL Southern Districts Bmx Club WA 1516 32 1484 1828 192
0
174
0
176
0
180
0
194
0
180
32
170
0
190
0
178
0
194
0
3 Kobe BARNES Byford Bmx Club WA 1514 32 1482 1654 178
0
172
0
180
0
176
0
192
0
188
32
192
0
- 188
0
188
0
4 Cody WALKER Southern Districts Bmx Club WA 1448 32 1416 1544 180
0
128
0
178
0
186
0
- 174
32
174
0
180
0
176
0
168
0
5 Finn CARPENTER Cockburn Bmx Club WA 1356 0 1356 1356 170
0
170
0
128
0
174
0
- 0
0
184
0
170
0
174
0
186
0
6 Emmett YEREX Woorree Park Bmx Club WA 1224 32 1192 1192 166
0
114
0
120
0
126
0
160
0
178
32
- 164
0
164
0
-
7 Caleb CHURCHILL Byford BMX Club WA 1180 32 1148 1268 126
0
122
0
124
0
120
0
152
0
168
32
146
0
154
0
- 156
0
8# Lachlan MCLEOD Hills Bmx Club WA 884 0 884 884 - - 180
0
178
0
190
0
- - 174
0
- 162
0
9# Alec EDWARDES Wanneroo BMX Club WA 766 0 766 766 194
0
190
0
192
0
190
0
- - - - - -
10# Joshua SMARTT Rockingham Bmx Club WA 762 0 762 762 190
0
196
0
192
0
184
0
- - - - - -
11# Drew WARD Rockingham Bmx Club WA 548 0 548 548 194
0
186
0
168
0
0
0
- - - - - -
12# Anthony VADALA Hedland Bmx Club WA 530 0 530 530 - 124
0
126
0
128
0
- - 152
0
- - -
13# Mason CLEMENTS Wanneroo Bmx Club WA 456 0 456 456 - 122
0
- - 176
0
- 158
0
- - -
14# Ryan DARCY Woorree Park Bmx Club WA 226 32 194 194 - - - - - 194
32
- - - -
15# Brock BYLUND Woorree Park Bmx Club WA 222 32 190 190 - - - - - 190
32
- - - -
16# Cooper DONNELLY Hills Bmx Club WA 182 0 182 182 - 182
0
- - - - - - - -
17# Brandon BURNS Wanneroo Bmx Club WA 168 0 168 168 - - - - 168
0
- - - - -
-# Angelino GEMMOLA Tom Price Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - - - 0
0

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 2, 6, 9 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

17-29 Men 38 Riders 7 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
S/D
2
Bun
3
Byf
4
Rock
5
Wann
6
WPK
7
Hill
8
Cock
9
Man
10
W/S
1 Joshua COOKE Hills Bmx Club WA 1642 32 1610 1796 200
0
198
0
236
0
186
0
- 192
32
196
0
190
0
200
0
198
0
2 Jeremy ADAMS Southside Bmx Club WA 1606 32 1574 1886 190
0
130
0
244
0
190
0
190
0
182
32
190
0
196
0
190
0
184
0
3 Matthew BLAKE Bunbury Bmx Club WA 1602 32 1570 1752 188
0
196
0
234
0
198
0
182
0
188
32
182
0
- 186
0
198
0
4 Jayden MACDONALD Hills Bmx Club WA 1400 32 1368 1404 186
0
36
0
228
0
172
0
130
0
130
32
174
0
176
0
172
0
-
5 Dylan BARWICK Southern Districts Bmx Club WA 1386 32 1354 1354 188
0
176
0
232
0
186
0
180
0
40
32
- 178
0
- 174
0
6 Caleb LONG Woorree Park Bmx Club WA 1246 32 1214 1214 170
0
- 236
0
40
0
172
0
170
32
122
0
130
0
174
0
-
7 Joshua WEAVEN Byford Bmx Club WA 1122 32 1090 1314 108
0
120
0
178
0
122
0
120
0
118
32
116
0
176
0
130
0
126
0
8# Matthew BROWN Eastern Goldfields Bmx Club WA 1182 32 1150 1150 - 182
0
- - 170
0
84
32
180
0
180
0
176
0
178
0
9# Alec EDWARDES Wanneroo Bmx Club WA 1136 32 1104 1104 - - - - 196
0
194
32
174
0
184
0
184
0
172
0
10# Hayden COOKE Hills Bmx Club WA 932 32 900 900 128
0
168
0
180
0
128
0
- 168
32
128
0
- - -
11# Mitchell GILL Hills BMX Club WA 856 32 824 824 110
0
116
0
126
0
124
0
118
0
116
32
114
0
- - -
12# Scott GASKIN Southside Bmx Club WA 736 0 736 736 - - - 190
0
184
0
- 178
0
- - 184
0
13# Daniel LAIRD Southern Districts Bmx Club WA 652 0 652 652 122
0
- 228
0
174
0
- - - - - 128
0
14# Christofer ELLIS Hills Bmx Club WA 512 0 512 512 - 118
0
40
0
116
0
126
0
- 112
0
- - -
15# Ben JOHNSON Bunbury Bmx Club WA 464 0 464 464 120
0
168
0
176
0
- - - - - - -
16# Dylan BENNETTS Wanneroo BMX Club WA 418 32 386 386 - - - - 194
0
192
32
- - - -
17# Markus ORCHARD Woorree Park Bmx Club WA 412 32 380 380 - 122
0
- 174
0
- 84
32
- - - -
18# Matthew FITZGERALD Bunbury BMX Club WA 396 0 396 396 - 176
0
220
0
- - - - - - -
19# Lewis STECHMAN Southside Bmx Club WA 394 0 394 394 - 72
0
126
0
- 116
0
- - 80
0
- -
20# Joe INGRAM Wanneroo BMX Club WA 378 0 378 378 - - - - - - 128
0
- 126
0
124
0
21# Jamie LEWIS Bunbury Bmx Club WA 326 32 294 294 - - - - - 174
32
120
0
- - -
22# Damien BARWICK Byford BMX Club WA 300 0 300 300 - - 176
0
- - - - 124
0
- -
23# Charles HASSON Northam Bmx Club WA 242 0 242 242 - - - - - - - 122
0
- 120
0
24# Caleb DATSON Cockburn Bmx Club WA 194 0 194 194 - 194
0
- - - - - - - -
=25# Jayden LISTER Hills Bmx Club WA 186 0 186 186 - - - - - - 186
0
- - -
=25# Mitchell CLEMENTS Hills Bmx Club WA 186 0 186 186 - - - - - - - - 186
0
-
27# Tyler VERSCHUREN Wanneroo Bmx Club WA 186 0 186 186 - - - - - - - 186
0
- -
28# Christopher LATHWELL Hills Bmx Club WA 178 0 178 178 - - - - - - - - - 178
0
29# Gregory HOLLOWAY Woorree Park Bmx Club WA 176 0 176 176 176
0
- - - - - - - - -
30# Nathaniel PURSER Hills Bmx Club WA 168 0 168 168 168
0
- - - - - - - - -
31# James ROSE Collie Bmx Club WA 152 32 120 120 - - - - - 120
32
- - - -
32# Anthony BROWN Byford Bmx Club WA 130 0 130 130 - - 130
0
- - - - - - -
33# Lewis THEUNISSEN Hills Bmx Club WA 128 0 128 128 - 128
0
- - - - - - - -
34# Christopher STEWART Hills BMX Club WA 124 0 124 124 - - 124
0
- - - - - - -
35# Bryce LANE Hills Bmx Club WA 120 0 120 120 120
0
- - - - - - - - -
36# Rachel GASKIN Southside BMX Club WA 118 0 118 118 118
0
- - - - - - - - -
37# Jeremy BUTLER Byford Bmx Club WA 116 0 116 116 116
0
- - - - - - - - -
-# Aidan BUCHAN Westside BMX Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - - - 0
0

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 2, 6, 9 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

17+ Women 13 Riders 5 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
S/D
2
Bun
3
Byf
4
Rock
5
Wann
6
WPK
7
Hill
8
Cock
9
Man
10
W/S
1 Jayde FABRY-ROCHE Southern Districts Bmx Club WA 1632 32 1600 1986 200
0
200
0
200
0
200
0
200
0
194
32
200
0
192
0
200
0
200
0
2 Liesha SUNDERLAND Bunbury Bmx Club WA 1510 0 1510 1510 182
0
192
0
192
0
184
0
- - 192
0
184
0
192
0
192
0
3 Bethany STONE Bunbury Bmx Club WA 1464 32 1432 1594 178
0
174
0
162
0
176
0
184
0
184
32
184
0
176
0
176
0
-
4 Faye RATAJCZAK Wanneroo Bmx Club WA 1356 32 1324 1476 168
0
152
0
154
0
- 176
0
174
32
170
0
158
0
164
0
160
0
5 Claire GOULD Woorree Park Bmx Club WA 1302 32 1270 1270 - - 146
0
168
0
168
0
170
32
132
0
154
0
164
0
168
0
6# Michelle NEWPORT Mandurah Bmx Club Inc WA 726 0 726 726 192
0
170
0
180
0
- - - - - 184
0
-
7# Catherine SLOAN Southern Districts Bmx Club WA 622 32 590 590 - - - - 192
0
198
32
- 200
0
- -
8# Corona BECKMAN Wanneroo Bmx Club WA 538 0 538 538 - 174
0
172
0
192
0
- - - - - -
9# Tamara HASSON Northam Bmx Club WA 346 0 346 346 - - - - - - - 168
0
- 178
0
10# Storm MACKENZIE Hills BMX Club WA 340 0 340 340 - 170
0
170
0
- - - - - - -
11# Sarah BATTILANA Woorree Park BMX Club WA 192 32 160 160 - - - - - 160
32
- - - -
12# Holly DE ROSA Bunbury Bmx Club WA 182 0 182 182 - - - - - - - - - 182
0
13# Fleur FLETCHER Wanneroo Bmx Club WA 152 0 152 152 - - - - - - - - - 152
0

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 2, 6, 9 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

30+ Men 21 Riders 6 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
S/D
2
Bun
3
Byf
4
Rock
5
Wann
6
WPK
7
Hill
8
Cock
9
Man
10
W/S
1 Bodie LETCHFORD Byford Bmx Club WA 1566 32 1534 1534 - 194
0
200
0
200
0
184
0
198
32
180
0
182
0
- 196
0
2 Michael GALLIE Woorree Park Bmx Club WA 1456 32 1424 1546 184
0
- 174
0
174
0
174
0
186
32
122
0
176
0
174
0
182
0
3 Sianel DARCY Woorree Park Bmx Club WA 1446 32 1414 1414 198
0
- 182
0
188
0
176
0
190
32
126
0
- 180
0
174
0
4 Daniel LANDER Byford Bmx Club WA 1418 32 1386 1678 180
0
174
0
168
0
170
0
160
0
132
32
168
0
176
0
174
0
176
0
5 Kurt MUDFORD Wanneroo Bmx Club WA 1394 32 1362 1362 - - 182
0
130
0
184
0
174
32
168
0
176
0
162
0
186
0
6 Craig HERRMANN Bunbury Bmx Club WA 1122 32 1090 1090 - - 128
0
130
0
152
0
126
32
126
0
154
0
146
0
128
0
7# Lance MARTIN Cockburn Bmx Club WA 1372 32 1340 1340 - - 0
0
188
0
196
0
186
32
182
0
200
0
198
0
190
0
8# Jai BARKER Mandurah Bmx Club Inc WA 850 32 818 818 - - 176
0
- - 174
32
128
0
168
0
- 172
0
9# Daniel STEEL Southside Bmx Club WA 564 0 564 564 - 194
0
192
0
178
0
- - - - - -
10# Steven EDWARDS Byford Bmx Club WA 432 32 400 400 - 186
0
42
0
- - 172
32
- - - -
11# Dean BAILEY Wanneroo BMX Club WA 406 0 406 406 - 130
0
84
0
- 42
0
- - - 150
0
-
12# Malcolm YEARDLEY Hills BMX Club WA 386 0 386 386 - - - 192
0
- - 194
0
- - -
13# Brett HAYSOM Byford BMX Club WA 378 0 378 378 - - - - - - 184
0
- - 194
0
14# Greg ROBINSON Mandurah Bmx Club Inc WA 362 0 362 362 - - - 170
0
- - - - 192
0
-
15# Brenton HEMPHILL Southern Districts BMX Club WA 312 0 312 312 188
0
- - 124
0
- - - - - -
16# Wayne DENTON Woorree Park Bmx Club WA 218 32 186 186 - - - - - 186
32
- - - -
17# Jade MCPHERSON Hills BMX Club WA 200 0 200 200 - - - - - - 200
0
- - -
18# James TROTT Eastern Goldfields Bmx Club WA 192 0 192 192 - - 192
0
- - - - - - -
19# Brent MCDONALD Woorree Park Bmx Club WA 176 0 176 176 - - - - - - 176
0
- - -
20# Stephen EGAN Southside BMX Club WA 170 0 170 170 170
0
- - - - - - - - -
21# Matt DUNNING Wanneroo Bmx Club WA 124 0 124 124 - - - - - - 124
0
- - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 2, 6, 9 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

40+ Men 17 Riders 6 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
S/D
2
Bun
3
Byf
4
Rock
5
Wann
6
WPK
7
Hill
8
Cock
9
Man
10
W/S
1 Nathan HANNA Hills Bmx Club WA 1614 32 1582 1632 50
0
200
0
200
0
196
0
200
0
200
32
- 188
0
200
0
198
0
2 Paul SRHOJ Southside Bmx Club WA 1540 32 1508 1592 - 178
0
192
0
180
0
190
0
190
32
194
0
200
0
184
0
84
0
3 Adam LEWIS Southside Bmx Club WA 1494 32 1462 1632 - 184
0
186
0
178
0
182
0
186
32
180
0
184
0
182
0
170
0
4 Steven DONNELLY Hills Bmx Club WA 1480 0 1480 1480 186
0
188
0
186
0
- 188
0
- 198
0
178
0
174
0
182
0
5 Damien WATERMAN Byford Bmx Club WA 1428 32 1396 1718 168
0
172
0
174
0
170
0
176
0
174
32
178
0
170
0
182
0
154
0
6 Martin PHILLIPS Wanneroo Bmx Club WA 1214 32 1182 1182 - 168
0
174
0
44
0
172
0
164
32
170
0
160
0
130
0
-
7# Jason MAY Southern Districts Bmx Club WA 1150 0 1150 1150 198
0
196
0
192
0
186
0
192
0
- - - 186
0
-
8# Geoffrey BISHOP Woorree Park Bmx Club WA 908 32 876 876 - - 126
0
- - 154
32
160
0
152
0
126
0
158
0
9# Mark COSTA Westside Bmx Club WA 626 32 594 594 - - - 130
0
128
0
164
32
- - 172
0
-
10# Aaron DANKS Bunbury Bmx Club WA 556 0 556 556 - 186
0
- 182
0
- - - - 188
0
-
11# Matt CLANCY Hills Bmx Club WA 414 0 414 414 156
0
126
0
132
0
- - - - - - -
12# Wayne EVANS Hills Bmx Club WA 376 0 376 376 168
0
- - 42
0
- - 0
0
- - 166
0
13# Christopher JONES Westside Bmx Club WA 342 0 342 342 - - - 172
0
170
0
- - - - -
14# Karl MUSTCHIN Wanneroo BMX Club WA 200 0 200 200 - - - 200
0
- - - - - -
15# Brad LANE Hills Bmx Club WA 192 0 192 192 - - - - - - - - - 192
0
16# Andrew KERR Wanneroo Bmx Club WA 184 0 184 184 184
0
- - - - - - - 0
0
-
17# Leo BONE Bunbury Bmx Club WA 158 0 158 158 158
0
- - - - - - - - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 2, 6, 9 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

40+ Cruiser 12 Riders 3 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
S/D
2
Bun
3
Byf
4
Rock
5
Wann
6
WPK
7
Hill
8
Cock
9
Man
10
W/S
1 Nathan HANNA Hills Bmx Club WA 1572 32 1540 1632 92
0
198
0
192
0
188
0
192
0
178
32
- 200
0
200
0
192
0
2 Damien WATERMAN Byford Bmx Club WA 1488 32 1456 1782 182
0
170
0
184
0
176
0
184
0
166
32
198
0
190
0
160
0
172
0
3 David RAPLEY Westside BMX Club WA 1284 32 1252 1252 180
0
- 44
0
168
0
- 162
32
190
0
186
0
146
0
176
0
4# Brad LANE Hills Bmx Club WA 1394 32 1362 1362 194
0
194
0
200
0
188
0
200
0
188
32
- - - 198
0
5# Karl MUSTCHIN Wanneroo Bmx Club WA 628 32 596 596 200
0
- - 200
0
- 196
32
- - - -
6# Wayne MAYGER Wanneroo BMX Club WA 530 0 530 530 - - - - 168
0
- 186
0
176
0
- -
7# Karl ATTRILL Wanneroo Bmx Club WA 378 0 378 378 - - - - 176
0
- 46
0
- - 156
0
8# Malcolm YEARDLEY Hills Bmx Club WA 222 32 190 190 - - - - - 190
32
- - - -
9# Christopher JONES Westside Bmx Club WA 174 0 174 174 - - - - - - - - - 174
0
10# Faye RATAJCZAK Wanneroo Bmx Club WA 158 0 158 158 158
0
- - - - - - - - -
11# Jason PALMER Bunbury Bmx Club WA 152 0 152 152 - - - - - - - - - 152
0
12# Greg BASTIAN Westside Bmx Club WA 84 0 84 84 - - - - - - - - - 84
0

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 2, 6, 9 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

12 & Under Boys Cruiser 22 Riders 5 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
S/D
2
Bun
3
Byf
4
Rock
5
Wann
6
WPK
7
Hill
8
Cock
9
Man
10
W/S
1 Cooper HISCOX Southside Bmx Club WA 1618 32 1586 1976 198
0
200
0
198
0
196
0
198
0
196
32
194
0
200
0
200
0
196
0
2 James TROTT Eastern Goldfields Bmx Club WA 1610 32 1578 1578 196
0
- 196
0
- 196
0
198
32
198
0
196
0
198
0
200
0
3 Brock PULJAR Hills Bmx Club WA 1490 32 1458 1724 186
0
180
0
186
0
176
0
94
0
172
32
186
0
184
0
186
0
174
0
4 Beau MURRAY Southside Bmx Club WA 1460 32 1428 1764 180
0
172
0
176
0
164
0
180
0
178
32
182
0
180
0
180
0
172
0
5 Koby RATAJCZAK Westside BMX Club WA 1454 32 1422 1422 - - 182
0
176
0
142
0
172
32
186
0
190
0
190
0
184
0
6# George BOEG Eastern Goldfields BMX Club WA 1224 32 1192 1192 190
0
192
0
- 188
0
192
0
192
32
48
0
- - 190
0
7# Zane RATAJCZAK Westside Bmx Club WA 1142 32 1110 1110 - - 168
0
- 130
0
126
32
174
0
172
0
172
0
168
0
8# Dylan ANDREWS Hills Bmx Club WA 864 32 832 832 - - 190
0
140
0
- 184
32
142
0
176
0
- -
9# Riley CAVANOUGH Wanneroo Bmx Club WA 630 0 630 630 128
0
162
0
170
0
- 170
0
- - - - -
10# Ross MURRAY Cockburn Bmx Club WA 626 0 626 626 - - - - - - 166
0
164
0
170
0
126
0
11# Kaylan ABBOTT Wanneroo Bmx Club WA 436 0 436 436 - - - - 174
0
- - 88
0
174
0
-
12# Cruz BLACK Bunbury Bmx Club WA 346 0 346 346 - - - - - - - 90
0
128
0
128
0
13# Blake PRIMROSE Hills Bmx Club WA 330 0 330 330 178
0
152
0
- - - - - - - -
14# Sophie TAYLOR Karratha Bmx Club WA 212 32 180 180 - - - - - 180
32
- - - -
15# Bailey FOSTER Southside BMX Club WA 186 0 186 186 - - - - - - - - - 186
0
16# Calvin MOYLAN Wanneroo Bmx Club WA 174 0 174 174 - 174
0
0
0
- - - - - - -
17# Cooper MORROW Byford BMX Club WA 170 0 170 170 170
0
- - - - - - - - -
18# Adam WATERMAN Byford Bmx Club WA 170 0 170 170 170
0
- - - - - - - - -
19# James TAYLOR Karratha Bmx Club WA 158 32 126 126 - - - - - 126
32
- - - -
20# Jayden GARRIGAN Bunbury Bmx Club WA 144 0 144 144 - 144
0
- - - - - - - -
21# Cruz LOISEL Mandurah Bmx Club Inc WA 126 0 126 126 126
0
- - - - - - - - -
22# Brock COLVIN Wanneroo Bmx Club WA 42 0 42 42 42
0
- - - - - - - - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 2, 6, 9 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

16 & Under Girls Cruiser 5 Riders 3 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
S/D
2
Bun
3
Byf
4
Rock
5
Wann
6
WPK
7
Hill
8
Cock
9
Man
10
W/S
1 Kate TAYLOR Southside Bmx Club WA 1524 32 1492 1650 168
0
200
0
200
0
158
0
200
0
184
32
- 174
0
190
0
176
0
2 Charlotte GARRIGAN Bunbury Bmx Club WA 1454 32 1422 1568 160
0
192
0
192
0
146
0
192
0
174
32
166
0
166
0
180
0
-
3 Chandre GROENEWALD Wanneroo BMX Club WA 1372 0 1372 1372 166
0
176
0
176
0
176
0
176
0
- - 166
0
176
0
160
0
4# Myah SMITH Wanneroo Bmx Club WA 704 0 704 704 152
0
184
0
184
0
- 184
0
- - - - -
5# Chante HAYES Southside Bmx Club WA 42 0 42 42 - - - - - - - - - 42
0

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 2, 6, 9 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

15-16 Boys Cruiser 7 Riders 3 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
S/D
2
Bun
3
Byf
4
Rock
5
Wann
6
WPK
7
Hill
8
Cock
9
Man
10
W/S
1 Cody WALKER Southern Districts Bmx Club WA 1590 32 1558 1734 200
0
194
0
200
0
200
0
- 176
32
182
0
192
0
192
0
198
0
2 Jayden MIDDLETON-GEPP Wanneroo Bmx Club WA 1588 32 1556 1930 188
0
194
0
192
0
192
0
194
0
186
32
194
0
200
0
200
0
190
0
3 Blake WINWOOD Byford Bmx Club WA 1406 32 1374 1550 170
0
178
0
180
0
138
0
38
0
154
32
168
0
170
0
184
0
170
0
4# Kobe BARNES Byford BMX Club WA 364 0 364 364 180
0
- - - - - - - - 184
0
5# Josh COULSON Wanneroo BMX Club WA 360 0 360 360 182
0
- - - - - - - - 178
0
6# Jayden STRAWBRIDGE Cockburn Bmx Club WA 186 0 186 186 - 186
0
- - - - - - - -
7# Jayden KELLY Byford Bmx Club WA 180 0 180 180 - - 136
0
44
0
- - - - - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 2, 6, 9 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

13-14 Boys Cruiser 9 Riders 3 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
S/D
2
Bun
3
Byf
4
Rock
5
Wann
6
WPK
7
Hill
8
Cock
9
Man
10
W/S
1 Jordan CALLUM Rockingham Bmx Club WA 1632 32 1600 1800 200
0
200
0
200
0
200
0
200
0
200
32
200
0
200
0
- 200
0
2 Austin FORRESTER Bunbury Bmx Club WA 1526 32 1494 1494 - - 176
0
180
0
178
0
192
32
182
0
192
0
200
0
194
0
3 Shayla WINWOOD Byford Bmx Club WA 1356 32 1324 1476 - 176
0
160
0
152
0
162
0
170
32
158
0
158
0
172
0
168
0
4# Cooper MAPSTONE Southside Bmx Club WA 1344 0 1344 1344 192
0
192
0
190
0
192
0
192
0
- 192
0
- - 194
0
5# Kaden MAPSTONE Southside Bmx Club WA 1226 0 1226 1226 178
0
184
0
172
0
168
0
170
0
- 174
0
- - 180
0
6# Samuel THORPE Wanneroo Bmx Club WA 810 0 810 810 182
0
42
0
182
0
180
0
178
0
- 46
0
- - -
7# Jacob GODDARD Westside Bmx Club WA 526 0 526 526 - - - - - - - 176
0
178
0
172
0
8# Hunter BENEFER Tom Price Bmx Club WA 274 0 274 274 - - - - - - - 90
0
- 184
0
-# Jack ANDREWS Byford Bmx Club WA 0 0 0 0 0
0
- - - - - - - - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 2, 6, 9 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

17-29 Cruiser 10 Riders 4 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
S/D
2
Bun
3
Byf
4
Rock
5
Wann
6
WPK
7
Hill
8
Cock
9
Man
10
W/S
1 Murray NOTTAGE Southside Bmx Club WA 1498 0 1498 1498 186
0
192
0
184
0
192
0
184
0
- 184
0
- 184
0
192
0
2 Kieran WINWOOD Byford Bmx Club WA 1404 32 1372 1414 - 184
0
174
0
182
0
42
0
168
32
170
0
180
0
176
0
138
0
3 Bethany STONE Bunbury Bmx Club WA 1378 32 1346 1476 174
0
170
0
160
0
174
0
168
0
158
32
130
0
174
0
168
0
-
4 Caleb LONG Woorree Park Bmx Club WA 1290 32 1258 1258 190
0
- 196
0
46
0
198
0
44
32
190
0
194
0
200
0
-
5# Hayden COOKE Hills Bmx Club WA 1224 32 1192 1192 200
0
200
0
196
0
200
0
- 196
32
200
0
- - -
6# Joshua WEAVEN Byford Bmx Club WA 762 0 762 762 - - - - - - 180
0
190
0
192
0
200
0
7# Lewis STECHMAN Southside Bmx Club WA 606 0 606 606 - 174
0
170
0
- 174
0
- - 88
0
- -
8# Joshua BYNG Westside Bmx Club WA 466 0 466 466 - - - - - - - 128
0
160
0
178
0
9# Ryan DARCY Woorree Park Bmx Club WA 218 32 186 186 - - - - - 186
32
- - - -
10# Nathaniel PURSER Hills BMX Club WA 44 0 44 44 44
0
- - - - - - - - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 2, 6, 9 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

30+ Cruiser 14 Riders 5 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
S/D
2
Bun
3
Byf
4
Rock
5
Wann
6
WPK
7
Hill
8
Cock
9
Man
10
W/S
1 Sianel DARCY Woorree Park Bmx Club WA 1580 32 1548 1548 200
0
- 200
0
190
0
190
0
200
32
182
0
- 192
0
194
0
2 Brett POOLE Southside Bmx Club WA 1514 32 1482 1652 192
0
180
0
186
0
- 188
0
184
32
170
0
186
0
180
0
186
0
3 Michael GALLIE Woorree Park Bmx Club WA 1494 32 1462 1592 184
0
- 182
0
188
0
182
0
192
32
130
0
184
0
176
0
174
0
4 Dean BAILEY Wanneroo BMX Club WA 1426 0 1426 1426 - 158
0
170
0
196
0
190
0
- 174
0
196
0
170
0
172
0
5 Craig HERRMANN Bunbury Bmx Club WA 1404 32 1372 1524 0
0
178
0
178
0
176
0
170
0
176
32
166
0
168
0
152
0
160
0
6# Stephen EGAN Southside Bmx Club WA 400 0 400 400 - 154
0
160
0
86
0
- - - - - -
7# Darryn WALKER Southside Bmx Club WA 370 0 370 370 - - - - - - 184
0
186
0
- -
8# Derek BROMLEWE Wanneroo Bmx Club WA 300 0 300 300 - 144
0
156
0
- - - - - - -
9# David ROSE Byford Bmx Club WA 206 0 206 206 - - - - - - 126
0
80
0
- -
10# Malcolm YEARDLEY Hills BMX Club WA 198 0 198 198 - - - - - - 198
0
- - -
11# Karl MUSTCHIN Wanneroo Bmx Club WA 196 0 196 196 - - - - - - 196
0
- - -
12# James TROTT Eastern Goldfields BMX Club WA 194 0 194 194 - - - - - - - - - 194
0
13# Brad LANE Hills Bmx Club WA 194 0 194 194 - - - - - - 194
0
- - -
-# Jade MCPHERSON Hills BMX Club WA 0 0 0 0 - - - - - - 0
0
- - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 2, 6, 9 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

8-10 Voucher 19 Riders 2 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
S/D
2
Bun
3
Byf
4
Rock
5
Wann
6
WPK
7
Hill
8
Cock
9
Man
10
W/S
1 William MCILLREE Bunbury Bmx Club WA 1556 32 1524 1846 184
0
140
0
196
0
200
0
182
0
188
32
194
0
190
0
188
0
184
0
2 Edward MCILLREE Bunbury Bmx Club WA 1394 32 1362 1362 - - 160
0
178
0
168
0
164
32
170
0
178
0
176
0
168
0
3# Cruz BLACK Bunbury Bmx Club WA 1116 32 1084 1084 - 178
0
174
0
186
0
180
0
184
32
182
0
- - -
4# Riley GIBBS Byford Bmx Club WA 1018 32 986 986 - - - - 194
0
200
32
- 200
0
200
0
192
0
5# Cody CLANCY Hills Bmx Club WA 930 0 930 930 192
0
186
0
188
0
- 186
0
- - - - 178
0
6# Campbell WILSON Byford Bmx Club WA 744 32 712 712 176
0
- 178
0
188
0
- 170
32
- - - -
7# Alexander DAWES Byford Bmx Club WA 444 0 444 444 200
0
46
0
- - - - 198
0
- - -
8# Cooper MORROW Byford Bmx Club WA 384 0 384 384 - 200
0
184
0
- - - - - - -
9# Oliver HOGAN Southside Bmx Club WA 342 32 310 310 - - - - - 134
32
176
0
- - -
10# Oliver WILLIAMS Westside Bmx Club WA 198 0 198 198 - - - - - - - - - 198
0
11# Luca WOODS Southside BMX Club WA 188 0 188 188 - - - - - - - - 188
0
-
12# Jordan REINIKKA Westside Bmx Club WA 184 0 184 184 - - - - - - - 184
0
- -
13# Harry MCBLANE Wanneroo BMX Club WA 168 0 168 168 - - - - 168
0
- - - - -
14# Kennedy THORPE Wanneroo Bmx Club WA 166 0 166 166 166
0
- - - - - - - - -
15# Brayden GREENE Mandurah Bmx Club Inc WA 162 0 162 162 162
0
- - - - - - - - -
16# Taj KING Wanneroo Bmx Club WA 154 0 154 154 - - - - 154
0
- - - - -
17# Maya THORPE Wanneroo Bmx Club WA 152 0 152 152 152
0
- - - - - - - - -
18# Jayden HOLMES Bunbury Bmx Club WA 40 0 40 40 - - 40
0
- - - - - - -
-# Lachlan WEBB Cockburn BMX Club WA 0 0 0 0 - - - - - - - 0
0
- -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 2, 6, 9 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

11-12 Voucher 15 Riders 2 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
S/D
2
Bun
3
Byf
4
Rock
5
Wann
6
WPK
7
Hill
8
Cock
9
Man
10
W/S
1 Steele CHERUBINO Rockingham Bmx Club WA 1534 32 1502 1502 194
0
190
0
190
0
- - 186
32
192
0
192
0
190
0
168
0
2 Braiden ABRAHAMSE Bunbury Bmx Club WA 1436 32 1404 1522 182
0
178
0
176
0
122
0
200
0
118
32
184
0
184
0
178
0
-
3# Jacob HEAL-BUCZAK Hills Bmx Club WA 988 32 956 956 - - 194
0
168
0
- 194
32
200
0
- 200
0
-
4# Logan MUIR Hills Bmx Club WA 988 32 956 956 - 166
0
168
0
118
0
- 164
32
176
0
- 164
0
-
5# Joshua SWIATEK Karratha Bmx Club WA 598 0 598 598 198
0
200
0
- - - - - 200
0
- -
6# Lochlan TAYLOR Woorree Park Bmx Club WA 598 32 566 566 - - 192
0
- - 192
32
- - 182
0
-
7# Thomas NEVE Mandurah Bmx Club Inc WA 372 0 372 372 - - - - - - - 176
0
156
0
40
0
8# Michael WEBER Byford Bmx Club WA 322 0 322 322 - 162
0
160
0
- - - - - - -
9# Cameron WYATT Bunbury BMX Club WA 262 32 230 230 - - - - 144
0
86
32
- - - -
10# Jandre VAN STADEN Woorree Park Bmx Club WA 208 32 176 176 - - - - - 176
32
0
0
- - -
11# Jasmine ERCEG Wanneroo Bmx Club WA 186 0 186 186 - - - - 186
0
- - - - -
12# Kray REEVES Bunbury Bmx Club WA 184 0 184 184 - 184
0
- - - - - - - -
13# Darcy ROBINSON Wanneroo Bmx Club WA 172 0 172 172 172
0
- - - - - - - - -
14# Mitchell CAMPBELL Southside Bmx Club WA 90 0 90 90 90
0
- - - - - - - - -
15# Joshua TICKELL Eastern Goldfields Bmx Club WA 86 0 86 86 - - - - - - - - 86
0
-

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 2, 6, 9 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

13-15 Voucher 26 Riders 6 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
S/D
2
Bun
3
Byf
4
Rock
5
Wann
6
WPK
7
Hill
8
Cock
9
Man
10
W/S
1 Blade CHERUBINO Rockingham Bmx Club WA 1596 32 1564 1948 192
0
198
0
194
0
198
0
192
0
196
32
192
0
194
0
200
0
192
0
2 Dylan CALLUM Rockingham Bmx Club WA 1594 32 1562 1752 198
0
194
0
196
0
- 192
0
198
32
196
0
196
0
190
0
192
0
3 Dylan RUSH Bunbury Bmx Club WA 1564 0 1564 1736 172
0
194
0
194
0
196
0
196
0
- 196
0
196
0
192
0
200
0
4 Regan LOTHIAN Southern Districts Bmx Club WA 1470 32 1438 1778 184
0
174
0
180
0
176
0
178
0
180
32
166
0
180
0
182
0
178
0
5 Angus RICHARDS Wanneroo Bmx Club WA 1362 32 1330 1448 176
0
40
0
174
0
168
0
174
0
174
32
122
0
172
0
170
0
78
0
6 Cory CROMBIE Bunbury Bmx Club WA 1266 0 1266 1352 122
0
182
0
138
0
184
0
120
0
- 170
0
86
0
170
0
180
0
7# Mathew JEBB Hills Bmx Club WA 1186 0 1186 1186 182
0
- 190
0
184
0
134
0
- 180
0
138
0
- 178
0
8# Josh COULSON Wanneroo Bmx Club WA 1156 32 1124 1124 - - - 194
0
194
0
190
32
182
0
186
0
178
0
-
9# Tiarnan VAN OSCH Hills Bmx Club WA 946 32 914 914 168
0
178
0
86
0
- 130
0
178
32
174
0
- - -
10# Lilyanne CROFT Westside BMX Club WA 900 0 900 900 144
0
82
0
128
0
122
0
- - - 126
0
128
0
170
0
11# Christopher KING Mandurah Bmx Club Inc WA 822 32 790 790 - - - - 172
0
180
32
126
0
- 184
0
128
0
12# Daniel DORAN Bunbury Bmx Club WA 602 32 570 570 - - - - 126
0
132
32
92
0
130
0
44
0
46
0
13# Ethan GITTOS Southside Bmx Club WA 598 0 598 598 - - 122
0
122
0
116
0
- 114
0
- 124
0
-
14# Jacob GODDARD Westside Bmx Club WA 578 32 546 546 82
0
170
0
166
0
- - 128
32
- - - -
15# Tehlia JOKIC Byford BMX Club WA 546 0 546 546 136
0
- - 126
0
0
0
- 118
0
124
0
- 42
0
16# Bailey JOKIC Byford Bmx Club WA 302 0 302 302 - 176
0
- - - - 126
0
- - -
17# Jeremy WILSON Byford Bmx Club WA 278 32 246 246 116
0
- 0
0
- - 130
32
- - - -
18# Jayden KEOGH Southside Bmx Club WA 194 0 194 194 194
0
- - - - - - - - -
19# Felicity MANN Wanneroo Bmx Club WA 150 0 150 150 150
0
- - - - - - - - -
20# Alyssa SKIDMORE Hills Bmx Club WA 134 0 134 134 134
0
- - - - - - - - -
21# Thomas O'DWYER Southside Bmx Club WA 132 0 132 132 90
0
42
0
- - - - - - - -
22# Tyson WILLIAMS Byford BMX Club WA 128 0 128 128 84
0
44
0
- - - - - - - -
23# Lyndon WALKER Southside Bmx Club WA 122 0 122 122 - - - - - - - - 122
0
-
24# Joseph REGALI Hills Bmx Club WA 114 0 114 114 114
0
- - - - - - - - -
25# Toby HOWE Bunbury Bmx Club WA 78 0 78 78 78
0
- - - - - - - - -
26# Keeley EDWARDS Mandurah Bmx Club Inc WA 38 0 38 38 - - - - 38
0
0
0
- - - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 2, 6, 9 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

Masters 30+ Years 9 Riders 0 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
S/D
2
Bun
3
Byf
4
Rock
5
Wann
6
WPK
7
Hill
8
Cock
9
Man
10
W/S
1# Brent MCDONALD Woorree Park Bmx Club WA 360 0 360 360 178
0
182
0
- - - - - - - -
2# Lance MARTIN Cockburn Bmx Club WA 342 0 342 342 160
0
182
0
- - - - - - - -
=3# Pj WELHAN Westside BMX Club WA 200 0 200 200 200
0
- - - - - - - - -
=3# Jade MCPHERSON Hills BMX Club WA 200 0 200 200 - 200
0
- - - - - - - -
=5# Malcolm YEARDLEY Hills Bmx Club WA 188 0 188 188 188
0
- - - - - - - - -
=5# Brett HAYSOM Byford Bmx Club WA 188 0 188 188 - 188
0
- - - - - - - -
7# Bodie LETCHFORD Byford Bmx Club WA 178 0 178 178 178
0
- - - - - - - - -
8# Karl MUSTCHIN Wanneroo BMX Club WA 176 0 176 176 176
0
- - - - - - - - -
9# Craig HERRMANN Bunbury Bmx Club WA 168 0 168 168 0
0
168
0
- - - - - - - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 2, 6, 9 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

Pro Men 42 Riders 9 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
S/D
2
Bun
3
Byf
4
Rock
5
Wann
6
WPK
7
Hill
8
Cock
9
Man
10
W/S
1 Jamie GILL Hills Bmx Club WA 1822 32 1790 2050 232
0
190
0
230
0
232
0
130
0
228
32
248
0
130
0
240
0
190
0
2 Casey HUNTER Hills Bmx Club WA 1788 32 1756 1938 236
0
196
0
232
0
234
0
192
0
248
32
224
0
194
0
182
0
0
0
3 Joshua LATHWELL Hills Bmx Club WA 1722 0 1722 1900 238
0
178
0
242
0
224
0
184
0
- 230
0
186
0
228
0
190
0
4 Brock MURRAY Southern Districts BMX Club WA 1720 32 1688 1730 230
0
126
0
222
0
226
0
- 228
32
236
0
180
0
240
0
42
0
5 Mitchell PIANTO Cockburn Bmx Club WA 1640 32 1608 1738 208
0
176
0
130
0
176
0
- 234
32
224
0
188
0
220
0
182
0
6 Joshua COOKE Hills Bmx Club WA 1622 32 1590 1590 226
0
- 234
0
204
0
- 210
32
206
0
118
0
220
0
172
0
7 Tyler VERSCHUREN Wanneroo Bmx Club WA 1610 32 1578 1578 208
0
180
0
204
0
218
0
180
0
222
32
230
0
136
0
- -
8 Ben O'LOUGHLIN Southern Districts Bmx Club WA 1222 32 1190 1190 76
0
- 194
0
212
0
- 202
32
122
0
76
0
226
0
82
0
9 Lewis THEUNISSEN Hills Bmx Club WA 1218 32 1186 1304 120
0
118
0
122
0
122
0
- 194
32
212
0
120
0
124
0
172
0
10# Caleb DATSON Cockburn Bmx Club WA 1458 32 1426 1426 - - 210
0
230
0
178
0
126
32
246
0
188
0
248
0
-
11# Cameron AINGER Southside Bmx Club WA 1240 0 1240 1240 238
0
174
0
238
0
- 184
0
- 232
0
174
0
- -
12# Christopher LATHWELL Hills Bmx Club WA 1190 32 1158 1158 124
0
- 200
0
192
0
120
0
208
32
186
0
- 128
0
-
13# Matthew BLAKE Bunbury Bmx Club WA 1098 32 1066 1066 194
0
78
0
130
0
190
0
72
0
226
32
0
0
- 176
0
-
14# Alec EDWARDES Wanneroo Bmx Club WA 1076 32 1044 1044 128
0
- 190
0
116
0
116
0
186
32
0
0
0
0
132
0
176
0
15# Corey TAYLOR Woorree Park Bmx Club WA 1044 32 1012 1012 130
0
- 232
0
- 186
0
244
32
- - 220
0
-
16# Cooper DONNELLY Hills Bmx Club WA 912 0 912 912 120
0
- 122
0
114
0
120
0
- 192
0
114
0
- 130
0
17# Kyle GREEN Westside BMX Club WA 860 0 860 860 238
0
130
0
246
0
246
0
- - - - - -
18# Gage MADELEY Hills Bmx Club WA 748 0 748 748 - 118
0
- 122
0
168
0
- - 132
0
208
0
-
19# Dylan BENNETTS Wanneroo Bmx Club WA 688 32 656 656 202
0
122
0
- - 116
0
216
32
- - - -
20# Brandon CAMPBELL Cockburn Bmx Club WA 640 0 640 640 126
0
- 200
0
192
0
- - 122
0
- - -
21# Kobe BARNES Byford Bmx Club WA 598 32 566 566 - - 122
0
- - 120
32
196
0
- 128
0
-
22# Darryn GOODWIN Eastern Goldfields BMX Club WA 578 0 578 578 232
0
178
0
44
0
124
0
- - - - - -
23# Scott GASKIN Southside Bmx Club WA 522 0 522 522 196
0
- 204
0
- - - - - 122
0
-
24# Troy EWENS Westside Bmx Club WA 502 0 502 502 76
0
- - 236
0
190
0
- - - - -
25# Joshua SMARTT Rockingham Bmx Club WA 494 0 494 494 128
0
- 206
0
160
0
- - - - - -
26# Dylan BARWICK Southern Districts Bmx Club WA 450 32 418 418 124
0
- 0
0
168
0
- 126
32
- - - -
27# Jayden MACDONALD Hills Bmx Club WA 422 32 390 390 80
0
- - 112
0
120
0
78
32
- - - -
28# Brett HAYSOM Byford BMX Club WA 394 32 362 362 - - 122
0
120
0
- 120
32
- - - -
29# Joey GRAHAM Hills Bmx Club WA 376 0 376 376 80
0
- - - - - 168
0
- 128
0
-
30# Aaron NOTTLE Hills Bmx Club WA 360 0 360 360 - - - - - - - 176
0
- 184
0
31# Jaymin KING Bunbury Bmx Club WA 360 0 360 360 180
0
180
0
- - - - - - - -
32# Jayden KEOGH Southside Bmx Club WA 340 32 308 308 - - - - 116
0
192
32
- - - -
33# Andrew ELLIS Hills Bmx Club WA 316 0 316 316 - - 128
0
- - - 188
0
- - -
34# Caleb LONG Woorree Park Bmx Club WA 226 32 194 194 - - - - - 194
32
- - - -
35# Joel FLOWER Rockingham Bmx Club WA 210 0 210 210 - - - - - - - - 210
0
-
36# Felipe/Juan TABARES SALAZAR Westside Bmx Club WA 204 0 204 204 204
0
0
0
- - - - - - - -
37# Bradley GAME Wanneroo Bmx Club WA 200 0 200 200 - - - - - - - - - 200
0
38# Ben FLETCHER Southern Districts Bmx Club WA 194 0 194 194 194
0
- - - - - - - - -
39# Jayden LISTER Hills Bmx Club WA 192 0 192 192 - - - - - - 192
0
- - -
40# Matthew BROWN Eastern Goldfields Bmx Club WA 156 32 124 124 - - - - - 124
32
- - - -
41# Kye MUNDAY Bunbury BMX Club WA 78 0 78 78 - 78
0
- - - - - - - -
-# Drew WARD Rockingham Bmx Club WA 0 0 0 0 - - - 0
0
- - - - - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 2, 6, 9 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10

Pro Ladies 19 Riders 5 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 10 of 10 Rounds
RESULT POINTS < BR > BONUS POINTS
GRAND BONUS BEST OF RACE 1
S/D
2
Bun
3
Byf
4
Rock
5
Wann
6
WPK
7
Hill
8
Cock
9
Man
10
W/S
1 Bianca CAMPBELL Southside Bmx Club WA 1550 32 1518 1518 - 186
0
194
0
196
0
188
0
190
32
- 180
0
188
0
196
0
2 Alicia JOKIC Byford BMX Club WA 1520 32 1488 1820 196
0
172
0
196
0
188
0
176
0
186
32
188
0
178
0
160
0
180
0
3 Jazz BAILEY Bunbury Bmx Club WA 1430 0 1430 1430 - 144
0
174
0
190
0
196
0
- 188
0
184
0
178
0
176
0
4 Jessica LATHWELL Hills Bmx Club WA 1410 0 1410 1580 188
0
172
0
172
0
178
0
176
0
- 172
0
180
0
172
0
170
0
5 Kaitlin GILL Hills Bmx Club WA 1080 32 1048 1048 - 148
0
124
0
164
0
42
0
168
32
126
0
0
0
152
0
124
0
6# Rachel GASKIN Southside Bmx Club WA 1366 0 1366 1366 200
0
- 192
0
192
0
188
0
- - 198
0
196
0
200
0
7# Felicity MANN Wanneroo Bmx Club WA 1296 0 1296 1296 - 198
0
176
0
- 196
0
- 186
0
172
0
186
0
182
0
8# Airlie GOODEN Wanneroo Bmx Club WA 1262 32 1230 1230 184
0
- 128
0
188
0
180
0
176
32
182
0
- - 192
0
9# Karis REGALI Hills Bmx Club WA 796 32 764 764 128
0
- - - - 126
32
120
0
126
0
144
0
120
0
10# Danika CAMERON Hills Bmx Club WA 684 0 684 684 180
0
- 124
0
170
0
126
0
- 84
0
- - -
11# Hayley HUGHES Rockingham Bmx Club WA 664 0 664 664 94
0
- 182
0
44
0
172
0
- 172
0
- - -
12# Isabella IERACE Southside BMX Club WA 598 0 598 598 178
0
164
0
128
0
- - - - - - 128
0
13# Shantelle REA Southern Districts Bmx Club WA 520 32 488 488 170
0
- - - - 184
32
134
0
- - -
14# Kesia SAVILL Southside BMX Club WA 514 32 482 482 - - - - - 174
32
- 180
0
- 128
0
15# Kishani GREEN Westside Bmx Club WA 506 0 506 506 - 156
0
174
0
- - - 176
0
- - -
16# Rachelle SMITH Bunbury Bmx Club WA 422 32 390 390 - - - - - 200
32
- 190
0
- -
17# Catherine HOPKINS Hills Bmx Club WA 422 32 390 390 - - - - - 194
32
196
0
- - -
18# Hailey PAYNE Hills Bmx Club WA 168 0 168 168 - - - - - - - - - 168
0
19# Jayde FABRY-ROCHE Southern Districts BMX Club WA 132 0 132 132 - - - - - - - 132
0
- -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 2 of rounds 2, 6, 9 and 8 of rounds 1-10 to qualify.
Best Of is + Best 8 results from rounds 1-10


Top of Report