End of Report

State Titles 20 inch Block 2

BMX EVENT MANAGER, Report Created 09/Oct/2017 15:17:01

Fastest Time per Rider per Class

Total Entries = 523

Total Riders = 523


8 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
14 Eastern Goldfields Bmx Club WA Molly BETTERIDGE 1 44.753 0.000
21 Karratha Bmx Club WA Chloe NORMAN 1 44.940 0.187
19 Rockingham Bmx Club WA Neave KNIGHT Final 46.150 1.397
10 Southside Bmx Club WA Mena BANKS Final 47.155 2.402
12 Westside Bmx Club WA Danielle BASTIAN 2 47.853 3.100
24 Hedland BMX Club WA Charlee MCCURDY 4 48.036 3.283
11 Westside Bmx Club WA Aimee-Grace BARTELS 4 48.302 3.549
16 Westside Bmx Club WA Matilda BYNG 1 48.736 3.983
15 Bunbury Bmx Club WA Maddie BONE 4 48.973 4.220
18 Byford Bmx Club WA Isabella EDWARDS 1 49.296 4.543
20 Wanneroo Bmx Club WA Emerson MAYGER 2 49.994 5.241
23 Rockingham Bmx Club WA Taylah SIMPSON 1 50.723 5.970
25 East Pilbara BMX Club WA Jessica BOURKE 3 50.734 5.981
17 Southside Bmx Club WA Tahlia COOK 1 51.029 6.276
22 Cockburn Bmx Club WA Hannah SEPAROVICH 4 52.326 7.573

8 Boys
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
40 Wanneroo Bmx Club WA Lochlan STRAKER Final 39.484 0.000
37 Westside BMX Club WA Zane RATAJCZAK Final 40.387 0.903
26 Southside BMX Club WA Oliver HOGAN Final 40.672 1.188
42 Westside BMX Club WA Coby VAN DE VELDE Final 41.244 1.760
38 Southside BMX Club WA Jaxon RICHARDS 1 42.434 2.950
10 Eastern Goldfields Bmx Club WA Bray AKROYD Final 42.583 3.099
28 Southside Bmx Club WA Jack JONES 2 42.688 3.204
19 Rockingham Bmx Club WA Cooper DUNLOP Final 42.891 3.407
16 Southside Bmx Club WA James BROWN 1 43.046 3.562
33 Bunbury Bmx Club WA Edward MCILLREE 3 43.138 3.654
30 Karratha Bmx Club WA Brennan KIRKWOOD 4 43.383 3.899
25 Southside Bmx Club WA Ollie HALL 1 43.731 4.247
24 Byford Bmx Club WA Blake GIBBS 4 44.361 4.877
34 Wanneroo Bmx Club WA Jamie MOSS 2 44.650 5.166
51 East Pilbara Bmx Club WA Jaxon MANSON 1/4 Final 44.949 5.465
18 Rockingham Bmx Club WA Daniel BURTON 2 45.207 5.723
31 Karratha Bmx Club WA Tahj KIRKWOOD 1 45.525 6.041
47 Southern Districts Bmx Club WA Deegan WOOD 2 45.686 6.202
39 Cockburn Bmx Club WA Loxley SHAW 3 45.695 6.211
36 Tom Price Bmx Club WA Rhys NEWMAN 4 46.035 6.551
22 Hills Bmx Club WA Rhys FAHY 4 46.375 6.891
11 Eastern Goldfields Bmx Club WA Lincoln AUE 1 46.441 6.957
21 Wanneroo Bmx Club WA Brayden ERCEG 1 46.591 7.107
41 Wanneroo Bmx Club WA Merrik TOCK 1/4 Final 46.652 7.168
45 Bunbury BMX Club WA Blake WHITE 1 46.728 7.244
43 Rockingham Bmx Club WA Ryder VANDERLAAN 1 46.847 7.363
23 Wanneroo BMX Club WA Brayden FLETCHER 3 47.174 7.690
32 Cockburn Bmx Club WA Deegan MARTIN 4 47.728 8.244
17 Cockburn Bmx Club WA Mitchell BUCKLAND 4 48.122 8.638
35 Wanneroo Bmx Club WA Koby NEERVOORT 4 49.473 9.989
14 Mandurah Bmx Club Inc WA Seth BARKER 1 49.718 10.234
49 Cowaramup Bmx Club WA Max GHIRETTI 3 50.277 10.793
12 Wanneroo Bmx Club WA Hudson BAILEY 4 50.533 11.049
15 Hills Bmx Club WA Ayden BRACHE 1 51.506 12.022
20 Bunbury Bmx Club WA Bryce EATON 4 53.971 14.487

9 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1 Westside Bmx Club WA Alyssa HOWAT Final 40.140 0.000
2 Wanneroo Bmx Club WA Maddison ALDERSEA Final 40.863 0.723
17 Rockingham Bmx Club WA Samarah RAYNER Final 45.183 5.043
4 Byford Bmx Club WA Iona MUIR Final 45.535 5.395
6 Eastern Goldfields Bmx Club WA Amelia TICKELL Final 46.094 5.954
15 Southside Bmx Club WA Natalia IERACE Final 46.359 6.219
10 East Pilbara BMX Club WA Stella CHANDLER 1 47.093 6.953
18 Hedland BMX Club WA Jasmin VADALA 1 47.401 7.261
16 East Pilbara BMX Club WA Jenna JOLLY 4 49.786 9.646
11 Wanneroo Bmx Club WA Tanyka COLVIN 1 50.012 9.872
12 Byford Bmx Club WA Imogen HAMILTON 4 50.216 10.076
14 Woorree Park BMX Club WA Payton HERRON 4 51.303 11.163
8 Tom Price Bmx Club WA Tobi RUSHBROOK 1 51.520 11.380
19 Westside BMX Club WA Charlie MCCOMBIE 4 52.224 12.084

9 Boys
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1 Westside Bmx Club WA Oliver WILLIAMS 2 40.211 0.000
30 Southern Districts BMX Club WA Brock SMITH 2 40.370 0.159
36 Hills Bmx Club WA Matthew VAN DER DRAAI Final 40.636 0.425
8 Rockingham Bmx Club WA Declan MCGHEE 1/4 Final 40.797 0.586
28 Wanneroo Bmx Club WA Jarrod PATTERSON Final 40.898 0.687
12 Bunbury Bmx Club WA Cruz BLACK 2 41.050 0.839
7 Bunbury Bmx Club WA Jayden HOLMES 1/4 Final 41.344 1.133
2 Byford BMX Club WA Cooper MORROW Final 41.495 1.284
4 Westside Bmx Club WA Jordan REINIKKA 4 41.633 1.422
6 Byford Bmx Club WA Adam WATERMAN 4 41.732 1.521
40 Byford BMX Club WA Campbell WILSON 4 42.049 1.838
10 Wanneroo BMX Club WA Kaylan ABBOTT 4 42.138 1.927
3 Hills BMX Club WA Lucas ANDREWS 2 42.361 2.150
42 Hedland BMX Club WA Hunter STEVENS 4 42.560 2.349
19 Cockburn BMX Club WA Oliver GANNAWAY-HUGHES 2 42.785 2.574
31 Bunbury Bmx Club WA Kye SPENCE 4 42.794 2.583
18 Southside Bmx Club WA Mason EGAN 1 42.827 2.616
33 Cockburn Bmx Club WA Chase TAYLOR 1 42.953 2.742
29 Byford BMX Club WA Jarvis SHARP 3 43.471 3.260
23 Rockingham BMX Club WA Jai HOLLAND 2 43.479 3.268
5 Byford Bmx Club WA Cooper SALMON 1 43.506 3.295
27 Cockburn Bmx Club WA Ross MURRAY 4 43.631 3.420
24 Cockburn Bmx Club WA Meer JANI 4 43.747 3.536
20 Mandurah Bmx Club Inc WA Brayden GREENE 4 43.839 3.628
17 Bunbury Bmx Club WA Flynn EDWARDS 1 44.063 3.852
41 Hills BMX Club WA Alec RICHARDS 4 44.218 4.007
16 Hedland BMX Club WA Riley DUL 4 44.232 4.021
38 Wanneroo Bmx Club WA Liam WARREN 1 44.302 4.091
21 Wanneroo BMX Club WA Kacey HARVEY-HILL 4 45.314 5.103
14 Hills BMX Club WA Izaak BRACHE 4 45.348 5.137
39 Bunbury BMX Club WA Tyler WEBB 4 45.350 5.139
11 Karratha Bmx Club WA Riley AZZOPARDI 4 45.428 5.217
22 Rockingham Bmx Club WA Taj HILL 1 45.546 5.335
25 Byford BMX Club WA Ronan LANDER 4 45.603 5.392
26 Woorree Park Bmx Club WA Jamie MATTHEWMAN 4 46.097 5.886
35 Cockburn Bmx Club WA Marcus USCA 1 46.222 6.011
15 Wanneroo Bmx Club WA Blake COLVIN 1 47.032 6.821
32 Wanneroo Bmx Club WA Connor STEVENS 4 47.791 7.580
37 Hedland BMX Club WA James WALLACE 1 47.994 7.783
34 Cowaramup Bmx Club WA Kyle ULPH 2 49.760 9.549

10 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1 Westside BMX Club WA Kindle RAPLEY Final 41.970 0.000
2 Eastern Goldfields BMX Club WA Lilly TROTT Final 42.509 0.539
16 Wanneroo Bmx Club WA Kennedy THORPE Final 42.751 0.781
6 Wanneroo Bmx Club WA Maya THORPE Final 44.343 2.373
4 Eastern Goldfields Bmx Club WA Melya HAWIRA Final 44.431 2.461
11 Westside Bmx Club WA Jessica BICKLEY 2 44.897 2.927
15 Bunbury Bmx Club WA Daytonna LONGBOTTOM 1 45.695 3.725
5 Mandurah Bmx Club Inc WA Chayse ARMITAGE 1 46.685 4.715
10 Byford Bmx Club WA Emily Tamyia APPLETON 1 48.683 6.713
14 East Pilbara Bmx Club WA Chloe GORMLIE 1 49.229 7.259
12 Southside BMX Club WA Chloe COLLIS 1 50.004 8.034

10 Boys
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1 Westside Bmx Club WA Matias HARRIS Final 37.808 0.000
4 Karratha Bmx Club WA Luke WHITE 1/4 Final 38.332 0.524
8 Mandurah Bmx Club Inc WA Eli PANTALONE Final 38.492 0.684
32 Westside Bmx Club WA Koby RATAJCZAK 1/4 Final 39.218 1.410
27 Rockingham Bmx Club WA Kade MCINTYRE 3 39.318 1.510
29 Wanneroo Bmx Club WA Andrew MOSS 4 39.352 1.544
2 Hills BMX Club WA Tyler GAYSKI Final 39.750 1.942
7 Westside Bmx Club WA Billy SUMMERVILLE 1/4 Final 39.853 2.045
3 Wanneroo Bmx Club WA Dylan STRAKER 1/4 Final 40.055 2.247
19 Byford Bmx Club WA Riley GIBBS 1/4 Final 40.174 2.366
38 Woorree Park Bmx Club WA Dylan SERMAN 3 40.197 2.389
5 Wanneroo Bmx Club WA Jack PHILLIPS Final 40.250 2.442
17 Byford Bmx Club WA Charlie D'AGOSTINO 4 40.365 2.557
18 Byford BMX Club WA Alexander DAWES 1 40.879 3.071
43 Karratha Bmx Club WA James TAYLOR 1/4 Final 41.042 3.234
16 Wanneroo Bmx Club WA Brock COLVIN 1/4 Final 41.096 3.288
42 Southern Districts Bmx Club WA James SWAR 1/4 Final 41.146 3.338
31 Karratha Bmx Club WA Kalani PORCH 2 41.150 3.342
26 Bunbury Bmx Club WA William MCILLREE 2 41.179 3.371
15 Westside Bmx Club WA Riley CAVANOUGH 1 41.642 3.834
34 Karratha Bmx Club WA Jace ROBINSON 4 41.742 3.934
30 Wanneroo Bmx Club WA Calvin MOYLAN 3 42.083 4.275
47 East Pilbara BMX Club WA Luke BOURKE 1 42.089 4.281
36 Eastern Goldfields Bmx Club WA Zach SEINOR 2 42.252 4.444
11 Southern Districts BMX Club WA Kynan ABRAHAM 4 42.356 4.548
20 Southside Bmx Club WA Cooper HALL 4 42.484 4.676
37 Cockburn Bmx Club WA Jacob SEPAROVICH 1 42.498 4.690
44 Southside Bmx Club WA Luca WOODS 1 42.512 4.704
10 Southern Districts Bmx Club WA Austen ABRAHALL 2 42.652 4.844
14 Wanneroo Bmx Club WA Harlan BURNELL 2 42.744 4.936
45 Southern Districts Bmx Club WA Jason CAKEBREAD 1 42.956 5.148
28 Wanneroo Bmx Club WA Ewan MILLER 1 43.173 5.365
33 Bunbury Bmx Club WA Kysun REEVES 2 44.273 6.465
21 Woorree Park Bmx Club WA Richard HERRON 4 44.926 7.118
46 Bunbury Bmx Club WA Angus ODDY 3 45.041 7.233
24 Bunbury Bmx Club WA Addison MASKELL 4 45.179 7.371
25 Wanneroo Bmx Club WA Harry MCBLANE 2 45.348 7.540
49 Cockburn BMX Club WA Jayden THORNE 2 45.417 7.609
12 Southside Bmx Club WA Daniel BAKER 2 45.702 7.894
41 Bunbury Bmx Club WA Jesse SUNDERLAND 2 45.765 7.957
23 Mandurah Bmx Club Inc WA Flynn LAZAR 1 47.029 9.221
39 Wanneroo Bmx Club WA Slade SKIDMORE 1 47.160 9.352

11 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1 Northam Bmx Club WA Trinity JEFFERIES Final 40.070 0.000
4 Byford BMX Club WA Sienna SHARP Final 40.406 0.336
2 Karratha BMX Club WA Ashlyn KEREMELEVICH Final 41.563 1.493
3 Byford BMX Club WA Mia LETCHFORD 2 42.046 1.976
5 Bunbury Bmx Club WA Izabelle FITZGERALD 3 43.577 3.507
16 Rockingham Bmx Club WA Ellah RAYNER 1 43.603 3.533
12 Hills Bmx Club WA Demi EVANS 2 44.238 4.168
19 Westside Bmx Club WA Lily-Anne SHOEMARK 1 44.281 4.211
20 Bunbury Bmx Club WA Tamilee SPENCE 2 44.347 4.277
17 Southside Bmx Club WA Isabell RIDLEY 2 44.756 4.686
15 Byford Bmx Club WA Kelsey MORROW Semi Final 45.063 4.993
23 Cockburn BMX Club WA Ella THORNE 2 45.845 5.775
10 East Pilbara BMX Club WA Dakota CHANDLER 1 47.196 7.126
14 Mandurah Bmx Club Inc WA Katelyn HALL 3 47.747 7.677
8 Rockingham Bmx Club WA Caitlin DALLY 4 47.780 7.710
11 Wanneroo Bmx Club WA Jasmine ERCEG 2 48.510 8.440
18 Tom Price Bmx Club WA Kaylah RUSHBROOK 4 49.389 9.319
21 Hedland Bmx Club WA Hayley WALLACE 1 50.824 10.754
22 Bunbury Bmx Club WA Emarni WHITE 2 51.745 11.675

11 Boys
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1 Eastern Goldfields Bmx Club WA Joshua TICKELL Final 37.098 0.000
14 Rockingham BMX Club WA Steele CHERUBINO Final 37.319 0.221
2 Bunbury Bmx Club WA Cameron WYATT Semi Final 37.721 0.623
4 Hills Bmx Club WA Kallan BROWN Final 38.174 1.076
19 Eastern Goldfields Bmx Club WA Zavier HAWIRA 1/4 Final 38.288 1.190
30 Westside BMX Club WA Darcy ROBINSON 2 38.740 1.642
23 Karratha Bmx Club WA Dillan KIRKWOOD Semi Final 38.876 1.778
8 Tom Price Bmx Club WA Jack NEWMAN 2 38.926 1.828
24 Byford BMX Club WA Jay LANDER 1 39.156 2.058
6 Hills BMX Club WA Dylan ANDREWS 4 39.324 2.226
16 Hedland BMX Club WA Bohdi GREGS 4 39.344 2.246
5 Southside BMX Club WA Mitchell CAMPBELL 4 39.403 2.305
12 East Pilbara BMX Club WA Tyson BRENZI Semi Final 39.550 2.452
22 Karratha Bmx Club WA Aaron JEFFERY 3 40.056 2.958
15 Bunbury Bmx Club WA Kalani DAYMON 1 40.137 3.039
21 Southern Districts Bmx Club WA Noah JACKSON 4 40.225 3.127
29 Hills Bmx Club WA Brock PULJAR 2 40.275 3.177
28 Westside Bmx Club WA Jacob PALMER 1/4 Final 40.570 3.472
18 Southside Bmx Club WA Rhys HARDAKER 2 40.660 3.562
17 Byford BMX Club WA Taj HAMILTON 4 41.020 3.922
26 Southside BMX Club WA Beau MURRAY 2 41.102 4.004
27 Cockburn Bmx Club WA Brodie MURRAY 2 41.573 4.475
36 Westside Bmx Club WA Samuel WILLIAMS 4 41.954 4.856
32 Cockburn Bmx Club WA Ethan SLOB 4 42.108 5.010
31 Bunbury BMX Club WA Jay SINGER 4 42.231 5.133
10 Woorree Park Bmx Club WA James BISHOP 2 42.259 5.161
25 Hills Bmx Club WA Logan MUIR 1/4 Final 42.298 5.200
35 Hills Bmx Club WA Shaun VAN DER DRAAI 2 42.678 5.580
20 Byford Bmx Club WA Blade HAYSOM 1 42.933 5.835
7 Woorree Park Bmx Club WA Daniel MCDONALD 3 43.617 6.519
38 Mandurah Bmx Club Inc WA Thomas NEVE 4 43.800 6.702
37 Wanneroo BMX Club WA Kaden WOODHOUSE 4 43.994 6.896
33 Westside Bmx Club WA Jayden STEWART 4 44.130 7.032
39 Cowaramup Bmx Club WA Jake GHIRETTI 4 46.866 9.768
34 Cowaramup Bmx Club WA Beau ULPH 3 47.610 10.512
11 Southside Bmx Club WA Luke BOEVE 3 50.277 13.179

12 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1 Southside BMX Club WA Abbey RICHARDS Final 37.622 0.000
2 Karratha Bmx Club WA Sophie TAYLOR Final 38.693 1.071
5 Eastern Goldfields Bmx Club WA Lara SCARVACI Final 40.081 2.459
3 Hills Bmx Club WA Jordan MARTIN Final 40.272 2.650
4 Woorree Park BMX Club WA Jana VAN STADEN Final 42.302 4.680
6 Mandurah Bmx Club Inc WA Kara HARRISON Final 43.413 5.791
10 Wanneroo Bmx Club WA Isabella ALDERSEA Final 45.149 7.527
7 Bunbury Bmx Club WA Freya HOWE 4 46.245 8.623

12 Boys
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1 Byford Bmx Club WA Bailey JOKIC Final 35.421 0.000
23 Hills BMX Club WA Jacob HEAL-BUCZAK Final 35.986 0.565
30 Southside Bmx Club WA Jett SMITH Semi Final 36.540 1.119
10 Southside Bmx Club WA Luke ADAMS Final 36.816 1.395
2 Wanneroo Bmx Club WA Angus RICHARDS Semi Final 37.129 1.708
6 Byford Bmx Club WA Tyson WILLIAMS Final 37.377 1.956
3 Bunbury Bmx Club WA Braiden ABRAHAMSE Semi Final 37.665 2.244
8 Karratha BMX Club WA Joshua SWIATEK 4 38.166 2.745
4 Woorree Park Bmx Club WA Lochlan TAYLOR Semi Final 38.498 3.077
32 Eastern Goldfields Bmx Club WA James TROTT 4 38.550 3.129
7 Southside Bmx Club WA Cooper HISCOX Semi Final 38.570 3.149
25 Hedland BMX Club WA Ty KILMARTIN 2 38.636 3.215
18 Rockingham Bmx Club WA Riley BROWN 2 38.789 3.368
16 Eastern Goldfields BMX Club WA Rico BLACK 2 38.856 3.435
11 Tom Price Bmx Club WA Zeb AUSTIN 2 39.441 4.020
17 Eastern Goldfields Bmx Club WA George BOEG 3 39.705 4.284
22 Southside BMX Club WA Bailey FOSTER 1 39.929 4.508
27 Cockburn Bmx Club WA Logan PRATT 4 39.978 4.557
34 Woorree Park BMX Club WA Jandre VAN STADEN 4 39.990 4.569
35 Hills Bmx Club WA Seth WRIGHT 2 40.227 4.806
37 Karratha BMX Club WA Cooper HINCHCLIFFE 4 40.401 4.980
15 Wanneroo Bmx Club WA Matt BERTONE 1 40.408 4.987
31 Southside Bmx Club WA Bailey TAN 1 40.495 5.074
20 Rockingham Bmx Club WA Michael EDWARDS 4 40.601 5.180
24 Eastern Goldfields Bmx Club WA Riley HIGGINS 1/4 Final 40.633 5.212
28 Bunbury Bmx Club WA Kray REEVES 4 41.039 5.618
19 Bunbury Bmx Club WA Lochlan EDWARDS 1 41.383 5.962
29 Byford Bmx Club WA Seth SALMON 2 41.545 6.124
21 Southside Bmx Club WA Jayden EGAN 3 41.613 6.192
12 Bunbury Bmx Club WA Ryan BARTLE 4 42.366 6.945
33 Woorree Park Bmx Club WA Ethan ULLRICH 3 42.456 7.035
14 Bunbury Bmx Club WA Scott BARTLE 2 42.462 7.041
26 Southside Bmx Club WA Cooper PIERI 3 43.023 7.602
36 Byford Bmx Club WA Michael WEBER 1 46.280 10.859

13 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
8 Byford Bmx Club WA Tehlia JOKIC Final 36.806 0.000
1 Westside BMX Club WA Lilyanne CROFT Final 37.258 0.452
2 Bunbury Bmx Club WA Mikaela NEILL Final 39.477 2.671
4 Byford BMX Club WA Shayla WINWOOD Final 39.926 3.120
3 Southside Bmx Club WA Jessica WALLACE 3 39.933 3.127
17 Karratha BMX Club WA Jade KEREMELEVICH 3 40.030 3.224
16 Hedland BMX Club WA Brailee MCCURDY Final 41.148 4.342
5 Hedland BMX Club WA Imogen GREGS 3 41.481 4.675
15 Woorree Park Bmx Club WA Asha SERMAN 1 42.469 5.663
10 Bunbury Bmx Club WA Amelia DANKS 3 42.712 5.906
14 Hedland BMX Club WA Elly MCDONOGH 1 43.598 6.792
12 Mandurah Bmx Club Inc WA Tesanee KING 3 43.646 6.840
11 Bunbury Bmx Club WA Grace EATON 3 45.231 8.425

13 Boys
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1 Rockingham BMX Club WA Jordan CALLUM Final 33.601 0.000
16 Bunbury Bmx Club WA Daniel DORAN Semi Final 34.862 1.261
28 Hills Bmx Club WA Flynn PHILLIPS Semi Final 35.199 1.598
7 Wanneroo Bmx Club WA Dylan CLEMENTS 3 35.784 2.183
3 Hills Bmx Club WA Jay ALLAN 2 35.805 2.204
4 Karratha Bmx Club WA Blake WHITE 3 35.818 2.217
17 Bunbury Bmx Club WA Austin FORRESTER 4 36.047 2.446
23 Southside Bmx Club WA Kaden MAPSTONE Semi Final 36.234 2.633
2 Southern Districts BMX Club WA Regan LOTHIAN 4 36.394 2.793
8 Wanneroo Bmx Club WA Samuel THORPE 3 36.458 2.857
18 Westside BMX Club WA Jacob GODDARD Semi Final 36.746 3.145
6 Cockburn Bmx Club WA Ruben CUNNINGHAM 3 37.267 3.666
10 Eastern Goldfields Bmx Club WA Macrae AKROYD 3 37.299 3.698
27 Westside Bmx Club WA Ben PEPPER 4 37.338 3.737
21 Southside Bmx Club WA Jett IERACE 3 37.364 3.763
12 Tom Price BMX Club WA Hunter BENEFER 2 38.123 4.522
26 Southside Bmx Club WA Thomas O'DWYER 3 38.277 4.676
11 Wanneroo Bmx Club WA Jacob BAILEY 1 38.536 4.935
20 Hills BMX Club WA Zane HANNA 2 38.690 5.089
29 Hills Bmx Club WA Joseph REGALI 1 38.789 5.188
33 Eastern Goldfields Bmx Club WA Deizel MAY 2 38.992 5.391
31 Byford BMX Club WA Jeremy WILSON 2 39.089 5.488
15 Bunbury Bmx Club WA Darcy CEDERMAN 3 39.540 5.939
32 Southside Bmx Club WA Ethan GITTOS 2 40.006 6.405
19 Wanneroo BMX Club WA Charl GROENEWALD 3 41.066 7.465
24 East Pilbara BMX Club WA Riley MONKS 2 41.323 7.722
14 Southside Bmx Club WA Zac BUTTERWORTH 4 42.053 8.452
30 Tom Price Bmx Club WA Caden WAGSTAFF 4 42.728 9.127
25 Karratha Bmx Club WA Zachary NORMAN 2 43.447 9.846

14 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1 Wanneroo Bmx Club WA Felicity MANN Final 37.836 0.000
12 Southside Bmx Club WA Kate TAYLOR Final 38.176 0.340
6 Bunbury Bmx Club WA Cheyana DAYMON 3 38.345 0.509
4 Rockingham Bmx Club WA Keeley EDWARDS Final 38.560 0.724
3 Hills Bmx Club WA Alyssa SKIDMORE 3 39.519 1.683
10 Bunbury BMX Club WA Charlotte GARRIGAN Final 39.673 1.837
5 Westside Bmx Club WA Myah SMITH 4 41.575 3.739
8 Southern Districts BMX Club WA Imogen Kate ABRAHALL 3 42.328 4.492
14 Bunbury Bmx Club WA Shaily THOMPSON 3 44.169 6.333
11 Karratha Bmx Club WA Gemma RODGERS 1 44.682 6.846

14 Boys
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1 Southside BMX Club WA Jayden KEOGH Final 33.426 0.000
2 Rockingham BMX Club WA Blade CHERUBINO 3 33.483 0.057
5 Southside Bmx Club WA Taylor CAMPBELL Semi Final 34.047 0.621
7 Bunbury Bmx Club WA Cory CROMBIE 4 34.211 0.785
11 Southside Bmx Club WA Isaiah CROOK-SIMS 3 34.245 0.819
3 Wanneroo Bmx Club WA Kane GRAY 3 34.350 0.924
20 Bunbury Bmx Club WA Niko PATTERSON Semi Final 34.457 1.031
8 Hills BMX Club WA Mathew JEBB 4 35.203 1.777
4 Tom Price Bmx Club WA Joseph GEMMOLA 3 35.276 1.850
14 Bunbury Bmx Club WA Toby HOWE Semi Final 35.287 1.861
18 Southside Bmx Club WA Cooper MAPSTONE 3 35.576 2.150
12 Eastern Goldfields Bmx Club WA Callum HANSEN 1 35.981 2.555
6 Bunbury Bmx Club WA Jordan RODWELL 3 36.097 2.671
26 Karratha Bmx Club WA Thomas POOLE Semi Final 36.276 2.850
10 Mandurah Bmx Club Inc WA Tahj ARMITAGE Semi Final 36.370 2.944
27 Club Unknown ? Ty NEWMAN 4 36.837 3.411
25 Southside Bmx Club WA Lyndon WALKER 3 37.244 3.818
21 Westside Bmx Club WA Sebastien RAPLEY 3 38.095 4.669
24 Woorree Park Bmx Club WA Bodhi ULLRICH 1 38.132 4.706
23 Eastern Goldfields Bmx Club WA Caleb TODD 3 38.982 5.556
19 Wanneroo Bmx Club WA Justin NOY 3 39.017 5.591
22 Tom Price BMX Club WA Grady RUMBALL 2 39.829 6.403
17 Hills Bmx Club WA Lochlen LISTER 3 41.180 7.754

15 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2 Byford BMX Club WA Alicia JOKIC Final 37.530 0.000
10 Bunbury Bmx Club WA Jazz BAILEY Final 38.167 0.637
4 Southern Districts Bmx Club WA Shantelle REA Final 38.308 0.778
6 Mandurah Bmx Club Inc WA Lillyrose HARRISON 4 39.363 1.833
11 Wanneroo BMX Club WA Grace TAPP 3 44.611 7.081
5 Southside BMX Club WA Isabella IERACE 1 107.850 70.320
3 Hills BMX Club WA Hailey PAYNE 1 133.648 96.118

15 Boys
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
4 Bunbury BMX Club WA Dylan RUSH 4 32.615 0.000
2 Rockingham BMX Club WA Dylan CALLUM 3 33.404 0.789
6 Wanneroo Bmx Club WA Jayden MIDDLETON-GEPP Semi Final 33.756 1.141
3 Karratha Bmx Club WA Jackson TATHAM 4 33.933 1.318
15 Wanneroo BMX Club WA Josh COULSON Semi Final 33.982 1.367
7 Southern Districts Bmx Club WA Curtis STRONG 4 34.573 1.958
8 Byford Bmx Club WA Jayden KELLY Semi Final 34.712 2.097
21 Wanneroo Bmx Club WA Kingsley MITCHLEY Semi Final 34.877 2.262
27 Bunbury Bmx Club WA Brendon SPENCE Semi Final 35.441 2.826
23 Bunbury Bmx Club WA Joshua PURCELL 3 36.321 3.706
29 Wanneroo Bmx Club WA Macauley TOCK 3 36.416 3.801
14 Mandurah Bmx Club Inc WA Jackson CONDO Semi Final 36.667 4.052
16 Karratha Bmx Club WA Caleb JUSTINS 3 36.761 4.146
17 Mandurah Bmx Club Inc WA Christopher KING 1 37.164 4.549
22 Bunbury Bmx Club WA Calum NEILL 2 37.566 4.951
19 Hedland BMX Club WA Lachlan KNIGHT 4 37.698 5.083
28 Bunbury Bmx Club WA Luke STONE 2 38.040 5.425
24 Bunbury Bmx Club WA Jacob RINTOUL 4 38.251 5.636
18 Karratha Bmx Club WA Brady KIRKWOOD 4 38.450 5.835
20 Hedland BMX Club WA Ethan MARLOW 4 38.693 6.078
10 Hills Bmx Club WA Oliver ADRIANO 4 38.880 6.265
26 Bunbury Bmx Club WA Nathan SMITH 1 39.371 6.756
25 Bunbury Bmx Club WA Lachlan ROSS 2 39.606 6.991
30 Byford Bmx Club WA Blake WINWOOD 4 40.135 7.520
11 East Pilbara BMX Club WA Liam ATKINS 2 42.116 9.501

16 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1 Southside Bmx Club WA Bianca CAMPBELL Final 37.134 0.000
6 Wanneroo Bmx Club WA Katie GRAY Final 38.083 0.949
4 Hills Bmx Club WA Karis REGALI Final 39.415 2.281
16 Southside Bmx Club WA Saffron WOODS 1 39.792 2.658
8 Southside Bmx Club WA Chante HAYES Final 40.852 3.718
10 East Pilbara Bmx Club WA Kiara GORMLIE 4 41.674 4.540
14 Hills Bmx Club WA Mikayla NOTTLE Final 41.841 4.707
15 Wanneroo BMX Club WA Cayla SMART Final 42.140 5.006
12 Woorree Park Bmx Club WA Madison LONG 2 43.155 6.021
17 Bunbury Bmx Club WA Kiara WYATT 1 43.885 6.751
11 Wanneroo BMX Club WA Chandre GROENEWALD 1 44.743 7.609

16 Boys
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
3 Karratha BMX Club WA Ryley HINCHCLIFFE 4 32.688 0.000
4 Wanneroo BMX Club WA Alec EDWARDES 3 32.784 0.096
1 Wanneroo BMX Club WA Dylan BENNETTS Final 32.943 0.255
17 Southern Districts BMX Club WA Dylan MARSHALL 4 33.167 0.479
8 Southern Districts Bmx Club WA Ben O'LOUGHLIN 1 33.236 0.548
2 Hills Bmx Club WA Cooper DONNELLY 2 33.872 1.184
11 Cockburn Bmx Club WA Finn CARPENTER 4 33.891 1.203
7 Southern Districts Bmx Club WA Cody WALKER 3 34.141 1.453
18 Hills Bmx Club WA Lachlan MCLEOD 4 34.201 1.513
10 Byford Bmx Club WA Kobe BARNES 4 34.307 1.619
6 Woorree Park Bmx Club WA Ryan DARCY 1 34.973 2.285
15 Tom Price BMX Club WA Angelino GEMMOLA 2 35.206 2.518
19 Hedland BMX Club WA Anthony VADALA 3 36.367 3.679
12 Hedland BMX Club WA Jacob CROFT 4 36.592 3.904
16 East Pilbara BMX Club WA Mackenzie JOLLY 3 36.976 4.288
21 Woorree Park Bmx Club WA Emmett YEREX 1 37.629 4.941

17-29 Women
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
37 Eastern Goldfields Bmx Club WA Petra BROWN Final 38.332 0.000
1 Eastern Goldfields Bmx Club WA Jade HANSEN 1 39.094 0.762
38 Hills Bmx Club WA Tymikka SKIDMORE 3 39.458 1.126
5X Southern Districts BMX Club WA Jayde FABRY-ROCHE Final 39.794 1.462
2 Hedland BMX Club WA Chelsea KILMARTIN 1 39.916 1.584
15 Karratha BMX Club WA Macie BENNETTS 1 40.492 2.160
6 Hills Bmx Club WA Justine LANE 1 40.596 2.264
3 Southside Bmx Club WA Justine SHORT 4 40.692 2.360
12 Karratha Bmx Club WA Teagan SINGER 3 41.877 3.545
5 Hills Bmx Club WA Storm MACKENZIE 1 42.269 3.937
10 Bunbury Bmx Club WA Holly DE ROSA 3 42.420 4.088
97 Rockingham BMX Club WA Eden COOPER 1 43.258 4.926
14 Bunbury Bmx Club WA Bethany STONE 3 43.495 5.163

30+ Women
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
6 Bunbury Bmx Club WA Liesha SUNDERLAND 4 39.850 0.000
2 Mandurah Bmx Club Inc WA Michelle NEWPORT Final 41.854 2.004
27 Northam BMX Club WA Tamara HASSON Final 43.808 3.958
12 Wanneroo BMX Club WA Faye RATAJCZAK Final 45.971 6.121
11 Wanneroo BMX Club WA Fleur FLETCHER 4 46.465 6.615
10 Woorree Park Bmx Club WA Sarah BATTILANA 1 49.620 9.770

17-24 Men
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
5 Bunbury BMX Club WA Matthew BLAKE Final 32.354 0.000
8 Southside Bmx Club WA Jeremy ADAMS Final 32.910 0.556
10 Bunbury Bmx Club WA Ryan BAILEY Semi Final 33.387 1.033
2 Southern Districts Bmx Club WA Dylan BARWICK Final 34.215 1.861
22 Hills Bmx Club WA Bryce LANE 3 34.548 2.194
4 Hills Bmx Club WA Jayden LISTER Semi Final 34.610 2.256
27 Southside Bmx Club WA Brody AINGER 4 35.053 2.699
20 Byford Bmx Club WA Joshua WEAVEN 3 35.056 2.702
77 Hills Bmx Club WA Nathaniel PURSER Semi Final 35.208 2.854
19 Wanneroo Bmx Club WA Dane TAPP 3 35.324 2.970
17 Woorree Park Bmx Club WA Caleb LONG 3 35.621 3.267
12 Bunbury Bmx Club WA Bailey DAVIS 1 35.930 3.576
11 Westside Bmx Club WA Aidan BUCHAN 3 36.263 3.909
18 Southside Bmx Club WA Jack PERRYMAN 4 37.573 5.219
14 Hills Bmx Club WA Mitchell GILL 1 38.119 5.765
16 East Pilbara BMX Club WA Cody JOLLY 4 38.343 5.989
21 Byford Bmx Club WA Kieran WINWOOD 3 41.124 8.770
15 Northam BMX Club WA Charles HASSON 4 42.152 9.798

25-29 Men
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
65 Southern Districts Bmx Club WA Daniel LAIRD Final 33.334 0.000
89 Eastern Goldfields Bmx Club WA Matthew BROWN Final 34.486 1.152
14 Byford Bmx Club WA Blake REBELO Final 34.989 1.655
85 Bunbury BMX Club WA Jamie LEWIS 4 35.251 1.917
12 Wanneroo Bmx Club WA Joe INGRAM 3 35.788 2.454
11 Byford Bmx Club WA Anthony BROWN Final 36.804 3.470
5 Southside BMX Club WA Murray NOTTAGE Final 36.852 3.518
15 Southside Bmx Club WA Lewis STECHMAN 1 38.799 5.465

30-34 Men
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
28 Cockburn Bmx Club WA Lance MARTIN Final 34.758 0.000
7 Byford BMX Club WA Bodie LETCHFORD Final 34.824 0.066
2 Byford BMX Club WA Brett HAYSOM 4 35.299 0.541
12 Southside Bmx Club WA Darryn WALKER Final 35.546 0.788
11 Byford Bmx Club WA Jeffrey BELL 3 37.015 2.257
10 Mandurah Bmx Club Inc WA Jai BARKER 4 38.239 3.481
5 Wanneroo Bmx Club WA Dean BAILEY 3 38.462 3.704
14 Woorree Park Bmx Club WA Ross WALLACE 2 40.789 6.031

35-39 Men
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1 Westside BMX Club WA Pj WELHAN 3 33.792 0.000
14 Karratha Bmx Club WA Alan KURILOWSKI 3 34.752 0.960
4X Southside BMX Club WA Michael PAUSEY 4 36.549 2.757
10 Southside Bmx Club WA Karl COTTRELL 3 36.601 2.809
50 Southside Bmx Club WA Matthew ROBINS 3 37.261 3.469
6 Woorree Park Bmx Club WA Sianel DARCY 4 37.458 3.666
11 Byford Bmx Club WA Steven EDWARDS 4 37.538 3.746
3 Eastern Goldfields Bmx Club WA James TROTT 4 37.919 4.127
98 Mandurah Bmx Club Inc WA Greg ROBINSON 3 37.927 4.135
15 Byford BMX Club WA Daniel LANDER 4 38.331 4.539
12 Woorree Park Bmx Club WA Michael GALLIE 3 38.704 4.912
4 Southside Bmx Club WA Shane WILLMOTT 3 38.827 5.035
7 Bunbury Bmx Club WA Craig HERRMANN 1 39.411 5.619
16 Wanneroo Bmx Club WA Kurt MUDFORD 1 39.908 6.116

40-44 Men
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
74 Hills BMX Club WA Jade MCPHERSON Final 33.894 0.000
2X Hills BMX Club WA Malcolm YEARDLEY Final 34.708 0.814
58 Southside Bmx Club WA Shannon LOWE 3 35.121 1.227
1 Westside Bmx Club WA Wesley HILL Final 36.035 2.141
32 Woorree Park Bmx Club WA Brent MCDONALD Final 36.077 2.183
3 Hills Bmx Club WA Nathan HANNA 1 36.102 2.208
26 Wanneroo Bmx Club WA Paul THORPE 4 36.665 2.771
12 Wanneroo Bmx Club WA Daniel GRAY 1 37.402 3.508
11 Bunbury Bmx Club WA Aaron DANKS 3 37.943 4.049
4 Southern Districts Bmx Club WA Craig RENDELL 3 38.306 4.412
8X Southside BMX Club WA Adam LEWIS 1 39.023 5.129
14 Westside Bmx Club WA Christopher JONES 3 41.868 7.974
10 Woorree Park BMX Club WA Geoffrey BISHOP 3 49.008 15.114

45-49 Men
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1 Wanneroo Bmx Club WA Karl MUSTCHIN Final 34.885 0.000
10 Southside Bmx Club WA Michael HARPER 3 36.626 1.741
3 Hills Bmx Club WA Steven DONNELLY Final 37.526 2.641
5X Southern Districts BMX Club WA Jason MAY 3 38.084 3.199
4 Hills BMX Club WA Michael PURSER Final 39.291 4.406
2 Southside Bmx Club WA Matt BUTTERWORTH 1 39.592 4.707
5 Wanneroo Bmx Club WA Martin PHILLIPS 1 41.447 6.562
11 Southside Bmx Club WA Allan PERRYMAN 4 42.335 7.450
8 Westside BMX Club WA Mark COSTA 4 42.712 7.827
12 Southside Bmx Club WA Dominic VISCO 1 46.247 11.362

50+ Men
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
66 Hills Bmx Club WA Brad LANE Final 37.340 0.000
69 Southside BMX Club WA Paul ANDREWS Final 40.214 2.874
11 Bunbury Bmx Club WA Jason PALMER Final 40.555 3.215
10 Hedland BMX Club WA Alfred AMOR Final 41.817 4.477
4 Southside Bmx Club WA Tim ROACH 1 42.389 5.049
5 Westside Bmx Club WA Noel SAMMONS Final 43.357 6.017
6 Southside BMX Club WA Richard GASKIN 3 43.961 6.621

Men Junior
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2 Cockburn BMX Club WA Mitchell PIANTO 1 32.328 0.000
1 Wanneroo BMX Club WA Tyler VERSCHUREN 1 32.421 0.093
11 Rockingham BMX Club WA Joel FLOWER 3 32.892 0.564
3 Hills Bmx Club WA Joshua COOKE 1 33.312 0.984
12 Karratha BMX Club WA Callum KIRKWOOD 4 33.804 1.476
15 Hedland BMX Club WA James WISE 2 34.003 1.675
16 Hills BMX Club WA Lewis THEUNISSEN Final 34.604 2.276
14 Hills BMX Club WA Jayden MACDONALD 3 34.847 2.519
10 Bunbury BMX Club WA Matthew FITZGERALD 1 35.130 2.802

Men Elite
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
35 Wanneroo BMX Club WA Bradley GAME Final 30.688 0.000
85 Hills Bmx Club WA Casey HUNTER Final 31.276 0.588
10 Cockburn Bmx Club WA Caleb DATSON 3 31.602 0.914
513 Hills Bmx Club WA Aaron NOTTLE 4 31.650 0.962
16 Southside BMX Club WA Cameron AINGER 1 31.793 1.105
671 Hills BMX Club WA Joshua LATHWELL Final 31.852 1.164
61 Hills Bmx Club WA Christopher LATHWELL 4 32.350 1.662
15 Southside BMX Club WA Scott GASKIN 1 32.409 1.721
2 Hills Bmx Club WA Jamie GILL Final 32.445 1.757
714 Westside Bmx Club WA Felipe/Juan TABARES SALAZAR 3 32.573 1.885
11 Hills Bmx Club WA Gage MADELEY 1 33.561 2.873
13 Hills Bmx Club WA Joey GRAHAM 4 34.860 4.172

Women Elite
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
660 Southside Bmx Club WA Rachel GASKIN 3 35.755 0.000
999 Bunbury BMX Club WA Rachelle SMITH 3 35.982 0.227
81 Hills BMX Club WA Catherine HOPKINS 4 36.766 1.011
10 Wanneroo Bmx Club WA Airlie GOODEN 1 37.516 1.761
931 Southside BMX Club WA Kesia SAVILL 3 37.595 1.840
11 Westside BMX Club WA Kishani GREEN 1 38.098 2.343
14 Hills BMX Club WA Kaitlin GILL 1 38.395 2.640
139 Hills Bmx Club WA Jessica LATHWELL 3 38.497 2.742
15 Tom Price BMX Club WA Dempsey KERRISON 1 42.246 6.491

Top of Report