End of Report

Westside

BMX EVENT MANAGER, Report Created 10/Sep/2017 16:16:08

Fastest Time per Rider per Class

Total Entries = 499

Total Riders = 442


8 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2857 Eastern Goldfields BMX Club WA Molly BETTERIDGE 1 46.245 0.000
3527 Rockingham BMX Club WA Neave KNIGHT 1 46.949 0.704
2478 Westside Bmx Club WA Danielle BASTIAN 1 47.462 1.217
2876 Westside BMX Club WA Aimee-Grace BARTELS 4 47.599 1.354
2957 Southside Bmx Club WA Mena BANKS 4 50.808 4.563
3741 Southside Bmx Club WA Tahlia COOK 1 52.473 6.228
2425 Bunbury Bmx Club WA Maddie BONE 1 52.672 6.427
3754 Cockburn Bmx Club WA Hannah SEPAROVICH 4 56.736 10.491

8 Boys
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2880 Wanneroo BMX Club WA Lochlan STRAKER Final 40.080 0.000
1971 Westside Bmx Club WA Coby VAN DE VELDE Final 40.670 0.590
3A Southside Bmx Club WA Jaxon RICHARDS Semi Final 41.840 1.760
2271 Westside Bmx Club WA Zane RATAJCZAK 1 42.039 1.959
3487 Southside Bmx Club WA Oliver HOGAN 3 42.649 2.569
3470 Southside Bmx Club WA Jack JONES Semi Final 43.287 3.207
1889 Rockingham Bmx Club WA Cooper DUNLOP 2 43.294 3.214
2456 Southside Bmx Club WA Ollie HALL 1 43.576 3.496
3285 Cockburn Bmx Club WA Loxley SHAW Semi Final 44.478 4.398
2711 Bunbury Bmx Club WA Edward MCILLREE 1 44.638 4.558
2584 Westside Bmx Club WA Jake WELHAN 1 45.272 5.192
3195 Byford Bmx Club WA Blake GIBBS 1 45.867 5.787
2794 Wanneroo Bmx Club WA Jamie MOSS 3 46.459 6.379
2745 Rockingham Bmx Club WA Daniel BURTON 3 46.810 6.730
2162 Cockburn Bmx Club WA Deegan MARTIN 1 46.841 6.761
3505 Bunbury Bmx Club WA Blake WHITE 1 47.241 7.161
2320 Wanneroo Bmx Club WA Brayden ERCEG 1 48.079 7.999
2814 Wanneroo Bmx Club WA Merrik TOCK 3 48.123 8.043
3589 Wanneroo Bmx Club WA Brayden FLETCHER 1 49.212 9.132
2461 Wanneroo Bmx Club WA Hudson BAILEY 1 51.350 11.270
3287 Southern Districts Bmx Club WA Owen RICHARDS 1 52.002 11.922
3409 Mandurah Bmx Club Inc WA Seth BARKER 1 52.064 11.984
3482 Hills BMX Club WA Ayden BRACHE 1 54.011 13.931
1409 Mandurah Bmx Club Inc WA Kurtis MILLS 1 57.288 17.208
3682 Westside Bmx Club WA Chaise ANDERSON 3 68.057 27.977

9 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2A Wanneroo Bmx Club WA Maddison ALDERSEA Final 41.141 0.000
1WA Westside Bmx Club WA Alyssa HOWAT Final 41.538 0.397
4WA Byford Bmx Club WA Iona MUIR Final 47.515 6.374
3295 Mandurah Bmx Club Inc WA Ella PURSER Final 47.744 6.603
6WA Eastern Goldfields Bmx Club WA Amelia TICKELL 2 48.485 7.344
2401 Southside Bmx Club WA Natalia IERACE 2 48.960 7.819
8SS Rockingham Bmx Club WA Samarah RAYNER 1 49.015 7.874
2784 Wanneroo Bmx Club WA Tanyka COLVIN 2 50.946 9.805
2322 Byford Bmx Club WA Imogen HAMILTON 1 52.071 10.930
3387 Woorree Park BMX Club WA Payton HERRON 3 55.184 14.043
3 Rockingham Bmx Club WA Leilani TAIKI 3 57.154 16.013

9 Boys Expert
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
8WA Rockingham Bmx Club WA Declan MCGHEE 3 41.084 0.000
1WA Westside Bmx Club WA Oliver WILLIAMS 1 41.200 0.116
7 WA Bunbury Bmx Club WA Jayden HOLMES 2 41.241 0.157
2285 Hills Bmx Club WA Matthew VAN DER DRAAI 3 41.317 0.233
3WA Hills Bmx Club WA Lucas ANDREWS 3 41.455 0.371
4WA Westside Bmx Club WA Jordan REINIKKA 2 41.678 0.594
6WA Byford Bmx Club WA Adam WATERMAN 2 41.712 0.628
2297 Southern Districts Bmx Club WA Brock SMITH 3 42.120 1.036
3440 Bunbury Bmx Club WA Cruz BLACK 2 42.179 1.095
2232 Byford Bmx Club WA Campbell WILSON 3 42.226 1.142
2WA Byford Bmx Club WA Cooper MORROW 1 43.189 2.105
1542 Byford Bmx Club WA Jarvis SHARP 1 43.330 2.246
2703 Bunbury BMX Club WA Kye SPENCE 2 43.829 2.745
2813 Mandurah Bmx Club Inc WA Brayden GREENE 1 44.300 3.216
2444 Bunbury Bmx Club WA Flynn EDWARDS 1 44.385 3.301
2928 Hills BMX Club WA Izaak BRACHE 2 45.275 4.191

9 Boys Novice
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1820 Wanneroo Bmx Club WA Kaylan ABBOTT 2 41.263 0.000
2534 Byford Bmx Club WA Brock WILLIAMSON 2 42.982 1.719
3132 Wanneroo Bmx Club WA Fraser CLARK 1 43.441 2.178
3183 Cockburn Bmx Club WA Oliver GANNAWAY-HUGHES Semi Final 43.639 2.376
3451 Cockburn Bmx Club WA Meer JANI Semi Final 43.738 2.475
2053 Westside Bmx Club WA Archie LEAHY Semi Final 44.283 3.020
2927 Cockburn Bmx Club WA Chase TAYLOR 2 44.461 3.198
1136 Wanneroo Bmx Club WA Kacey HARVEY-HILL 2 44.756 3.493
1521 Wanneroo Bmx Club WA Liam WARREN Semi Final 44.778 3.515
5002 Rockingham Bmx Club WA Taj HILL 1 45.637 4.374
2631 Cockburn BMX Club WA Ross MURRAY 2 45.814 4.551
3121 Woorree Park BMX Club WA Jamie MATTHEWMAN 2 46.152 4.889
1312 Westside Bmx Club WA Hamish GLADSTONE 1 47.463 6.200
2617 Byford Bmx Club WA Ronan LANDER 1 48.021 6.758
2783 Wanneroo Bmx Club WA Blake COLVIN 2 48.493 7.230
2633 Northam Bmx Club WA Zack JEFFERIES 1 49.973 8.710
2605 Byford Bmx Club WA Dechlan LETCHFORD 1 55.052 13.789

10 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1WA Westside Bmx Club WA Kindle RAPLEY 1 42.042 0.000
2WA Eastern Goldfields BMX Club WA Lilly TROTT Final 44.034 1.992
3WA Southern Districts Bmx Club WA Rhiannon RICHARDS 1 44.199 2.157
1763 Westside Bmx Club WA Jessica BICKLEY 3 44.408 2.366
3107 Bunbury Bmx Club WA Daytonna LONGBOTTOM Final 46.896 4.854
2440 Eastern Goldfields Bmx Club WA Melya HAWIRA Final 47.346 5.304
2690 Byford Bmx Club WA Emily Tamyia APPLETON 1 50.399 8.357
1581 Byford Bmx Club WA Alexis CHURCHILL Final 55.951 13.909
2615 Byford Bmx Club WA Poppy Rose LAGDEN 3 58.095 16.053

10 Boys Expert
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
5A Westside Bmx Club WA Matias HARRIS Final 37.881 0.000
7WA Westside Bmx Club WA Billy SUMMERVILLE 1 38.759 0.878
5WA Wanneroo Bmx Club WA Jack PHILLIPS 3 39.616 1.735
7A Hills Bmx Club WA Tyler GAYSKI Final 39.780 1.899
911 Rockingham Bmx Club WA Kade MCINTYRE 3 40.144 2.263
2475 Woorree Park Bmx Club WA Dylan SERMAN 3 40.267 2.386
2834 Westside Bmx Club WA Koby RATAJCZAK 2 40.344 2.463
2579 Wanneroo BMX Club WA Andrew MOSS 1 40.425 2.544
1451 Westside Bmx Club WA Riley CAVANOUGH 2 40.622 2.741
2127 Bunbury Bmx Club WA William MCILLREE 1 41.405 3.524
2620 Byford Bmx Club WA Charlie D'AGOSTINO 3 41.413 3.532
2544 Byford Bmx Club WA Riley GIBBS 2 41.452 3.571
2569 Wanneroo BMX Club WA Brock COLVIN 3 41.998 4.117
1835 Byford Bmx Club WA Alexander DAWES 3 42.164 4.283
1380 Hills Bmx Club WA Cody CLANCY 1 43.339 5.458
2216 Southern Districts Bmx Club WA James SWAR 2 43.361 5.480

10 Boys Novice
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2209 Wanneroo Bmx Club WA Harlan BURNELL 3 42.455 0.000
2033 Southside Bmx Club WA Cooper HALL Final 42.755 0.300
2607 Cockburn Bmx Club WA Jacob SEPAROVICH Final 42.941 0.486
2010 Wanneroo Bmx Club WA Ewan MILLER 3 43.304 0.849
2251 Southside Bmx Club WA Max JONES 1 43.914 1.459
1319 Woorree Park Bmx Club WA Richard HERRON 2 44.052 1.597
2080 Westside Bmx Club WA Sawyer STEWART Semi Final 44.084 1.629
1890 Southern Districts Bmx Club WA Jason CAKEBREAD 2 44.357 1.902
2587 Southern Districts Bmx Club WA Kynan ABRAHAM 2 44.839 2.384
2347 Southside Bmx Club WA Daniel BAKER Semi Final 45.403 2.948
2966 Westside Bmx Club WA Hayden ROSSITER Semi Final 46.457 4.002
2305 Bunbury Bmx Club WA Kysun REEVES 2 46.678 4.223
1957 Westside Bmx Club WA Ethan LANGMAID 3 46.980 4.525
2777 Wanneroo Bmx Club WA Slade SKIDMORE 2 48.148 5.693
714 Mandurah Bmx Club Inc WA Flynn LAZAR 1 48.237 5.782
2006 Bunbury Bmx Club WA Jesse SUNDERLAND 2 49.077 6.622
2775 Byford Bmx Club WA Cai MCDONALD 3 49.220 6.765
2294 Southern Districts Bmx Club WA Daniel RUSSELL 1 49.283 6.828
0810 Wanneroo BMX Club WA Massimo SALISZEWSKI 1 49.743 7.288

11 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1WA Northam Bmx Club WA Trinity JEFFERIES 2 40.815 0.000
2211 Byford Bmx Club WA Sienna SHARP 2 41.147 0.332
2029 Byford Bmx Club WA Mia LETCHFORD Final 42.534 1.719
1837 Westside Bmx Club WA Zoe BAYLISS Final 43.104 2.289
2214 Hills Bmx Club WA Demi EVANS 2 44.976 4.161
2004 Rockingham Bmx Club WA Ellah RAYNER Final 46.178 5.363
1606 Bunbury BMX Club WA Tamilee SPENCE 3 46.701 5.886
2324 Wanneroo Bmx Club WA Jasmine ERCEG 1 49.792 8.977
2090 Mandurah Bmx Club Inc WA Katelyn HALL 2 50.159 9.344
1636 Rockingham Bmx Club WA Caitlin DALLY 1 51.844 11.029
2049 Bunbury BMX Club WA Emarni WHITE 1 62.683 21.868

11 Boys Novice
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2566 Westside BMX Club WA Samuel WILLIAMS 2 41.763 0.000
1969 Hills Bmx Club WA Shaun VAN DER DRAAI 2 41.935 0.172
1902 Mandurah Bmx Club Inc WA Chayce PURSER Final 42.699 0.936
1603 Westside Bmx Club WA Jayden STEWART 3 42.997 1.234
1700 Woorree Park Bmx Club WA James BISHOP 2 43.286 1.523
2034 Cockburn Bmx Club WA Ethan SLOB 1 43.474 1.711
1432 Cockburn Bmx Club WA Brodie MURRAY Final 43.784 2.021
2078 Mandurah Bmx Club Inc WA Thomas NEVE 3 44.069 2.306
1039 Northam Bmx Club WA Eden CRATCHLEY 1 44.478 2.715
1490 Byford BMX Club WA Blade HAYSOM 3 45.768 4.005
1151 Rockingham Bmx Club WA Isaiah LAIDLAW 2 46.353 4.590
898 Westside Bmx Club WA Flynn GLADSTONE 1 47.919 6.156

11 Boys Expert
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
815 Rockingham Bmx Club WA Steele CHERUBINO Final 37.783 0.000
3WA Westside Bmx Club WA Nathan RAWLINGS 3 38.233 0.450
2293 Hills Bmx Club WA Kallan BROWN 2 38.415 0.632
997 Westside Bmx Club WA Darcy ROBINSON 3 38.803 1.020
975 Hills Bmx Club WA Dylan ANDREWS 2 38.917 1.134
1407 Byford Bmx Club WA Jay LANDER 1 40.067 2.284
2207 Eastern Goldfields Bmx Club WA Zavier HAWIRA 3 40.355 2.572
1550 Westside Bmx Club WA Jacob PALMER 3 40.720 2.937
1752 Byford Bmx Club WA Taj HAMILTON Final 41.100 3.317
2330 Southside Bmx Club WA Beau MURRAY 3 41.233 3.450
1366 Hills Bmx Club WA Brock PULJAR 1 41.300 3.517
2101 Southside Bmx Club WA Rhys HARDAKER 2 41.549 3.766
2295 Hills Bmx Club WA Logan MUIR 2 42.636 4.853
2352 Bunbury BMX Club WA Hamish NEILL 1 48.856 11.073

12 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1681 Southside Bmx Club WA Abbey RICHARDS 1 39.022 0.000
1750 Karratha Bmx Club WA Sophie TAYLOR 4 39.265 0.243
4WA Woorree Park BMX Club WA Jana VAN STADEN 3 43.468 4.446
1143 Mandurah BMX Club inc WA Kara HARRISON 1 44.132 5.110
2331 Hills Bmx Club WA Jordan MARTIN 1 45.967 6.945

12 Boys Expert
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1780 Southside Bmx Club WA Luke ADAMS 3 38.452 0.000
2269 Southside Bmx Club WA Jett SMITH 1 38.472 0.020
5WA Cockburn Bmx Club WA Kaeghan ROBERTSON 1 38.483 0.031
1683 Rockingham Bmx Club WA Riley BROWN Final 39.469 1.017
1714 Woorree Park Bmx Club WA Lochlan TAYLOR 1 39.588 1.136
1884 Eastern Goldfields Bmx Club WA James TROTT 3 39.785 1.333
1871 Southside Bmx Club WA Mitchell CAMPBELL 3 39.936 1.484
7WA Southside Bmx Club WA Cooper HISCOX 3 40.267 1.815
1829 Southside Bmx Club WA Bailey FOSTER 1 40.375 1.923
1950 Mandurah Bmx Club Inc WA Michael EDWARDS 3 40.697 2.245
995 Eastern Goldfields BMX Club WA George BOEG 2 41.063 2.611
2000 Southside Bmx Club WA Jayden EGAN 1 41.550 3.098
1658 Bunbury Bmx Club WA Lochlan EDWARDS 3 41.915 3.463
1250 Bunbury Bmx Club WA Scott BARTLE 1 43.316 4.864
1259 Bunbury Bmx Club WA Ryan BARTLE 1 46.902 8.450

12 Boys Novice
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1834 Woorree Park BMX Club WA Jandre VAN STADEN 4 41.472 0.000
2241 Hills Bmx Club WA Seth WRIGHT 1 42.131 0.659
3174 Wanneroo Bmx Club WA Matt BERTONE 2 42.955 1.483
2200 Bunbury BMX Club WA Kray REEVES 2 43.072 1.600
2016 Wanneroo Bmx Club WA Hanro PRETORIUS 4 43.519 2.047
863 Southside Bmx Club WA Cooper PIERI 1 43.572 2.100

13 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
4WA Byford Bmx Club WA Shayla WINWOOD 4 40.592 0.000
3WA Southside BMX Club WA Jessica WALLACE 3 41.620 1.028
1755 Woorree Park Bmx Club WA Asha SERMAN 3 45.150 4.558
2137 Mandurah Bmx Club Inc WA Tesanee KING 2 45.903 5.311

13 Boys Expert
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1991 Bunbury Bmx Club WA Daniel DORAN 1 35.596 0.000
1252 Southside Bmx Club WA Kaden MAPSTONE Semi Final 36.556 0.960
7WA Wanneroo Bmx Club WA Dylan CLEMENTS Final 36.566 0.970
2760 Hills Bmx Club WA Flynn PHILLIPS 1 37.027 1.431
1827 Bunbury Bmx Club WA Austin FORRESTER 1 37.203 1.607
2164 Wanneroo Bmx Club WA Angus RICHARDS Semi Final 37.485 1.889
1217 Westside Bmx Club WA Jacob GODDARD 3 37.619 2.023
1832 Southside Bmx Club WA Jett IERACE 2 38.283 2.687
1531 Byford BMX Club WA Tehlia JOKIC 3 38.377 2.781
2143 Hills Bmx Club WA Joseph REGALI 1 38.403 2.807
1280 Wanneroo BMX Club WA Jacob BAILEY 2 38.579 2.983
1351 Byford Bmx Club WA Tyson WILLIAMS 1 38.818 3.222
1522 Eastern Goldfields Bmx Club WA Deizel MAY 2 38.869 3.273
705 Tom Price Bmx Club WA Hunter BENEFER 3 38.988 3.392
1541 Cockburn BMX Club WA Ruben CUNNINGHAM 3 39.190 3.594
779 Southside Bmx Club WA Thomas O'DWYER Semi Final 39.354 3.758
1169 Byford Bmx Club WA Jeremy WILSON 3 39.584 3.988
1488 Hills Bmx Club WA Zane HANNA 2 39.626 4.030

13 Boys Novice
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1226 Bunbury BMX Club WA Darcy CEDERMAN 4 39.791 0.000
1507 Wanneroo Bmx Club WA Ethan CLARK 4 41.223 1.432
1983 Southside Bmx Club WA Ethan GITTOS 3 41.552 1.761
1624 Wanneroo BMX Club WA Charl GROENEWALD 2 41.982 2.191

14 Boys
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1416 Rockingham Bmx Club WA Jordan CALLUM Final 34.399 0.000
1545 Bunbury Bmx Club WA Cory CROMBIE Final 34.552 0.153
1249 Bunbury Bmx Club WA Niko PATTERSON Final 35.412 1.013
1679 Southern Districts Bmx Club WA Regan LOTHIAN Final 35.886 1.487
1346 Southside Bmx Club WA Cooper MAPSTONE Final 36.042 1.643
1551 Hills Bmx Club WA Mathew JEBB 3 36.478 2.079
788 Karratha Bmx Club WA Thomas POOLE Final 37.837 3.438
1472 Westside Bmx Club WA Sebastien RAPLEY 3 38.230 3.831
1847 Mandurah Bmx Club Inc WA Tahj ARMITAGE 1 38.308 3.909
1931 Westside BMX Club WA Lilyanne CROFT 3 39.118 4.719
2009 Eastern Goldfields Bmx Club WA Caleb TODD 1 39.173 4.774

15 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1254 Hills Bmx Club WA Hailey PAYNE 1 38.624 0.000
1659 Southside Bmx Club WA Kate TAYLOR 4 38.691 0.067
1637 Mandurah Bmx Club Inc WA Keeley EDWARDS 1 38.841 0.217
983 Wanneroo Bmx Club WA Felicity MANN 3 38.975 0.351
1408 Mandurah BMX Club inc WA Lillyrose HARRISON 1 39.699 1.075
883 Bunbury Bmx Club WA Cheyana DAYMON 2 40.895 2.271
952 Bunbury BMX Club WA Mikaela NEILL 4 43.547 4.923
5WA Westside Bmx Club WA Myah SMITH 4 46.813 8.189

15 Boys
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
763 Bunbury Bmx Club WA Dylan RUSH Final 32.312 0.000
1401 Rockingham Bmx Club WA Dylan CALLUM Final 33.053 0.741
495 Rockingham Bmx Club WA Blade CHERUBINO Final 33.483 1.171
323 Southside Bmx Club WA Jayden KEOGH Semi Final 33.875 1.563
6 WA Wanneroo Bmx Club WA Jayden MIDDLETON-GEPP Semi Final 34.004 1.692
1284 Wanneroo Bmx Club WA Josh COULSON Semi Final 34.475 2.163
1446 Southside Bmx Club WA Taylor CAMPBELL 2 34.497 2.185
1590 Southside Bmx Club WA Isaiah CROOK-SIMS Semi Final 34.663 2.351
1005 Wanneroo Bmx Club WA Kane GRAY 1 34.797 2.485
1916 Wanneroo Bmx Club WA Kingsley MITCHLEY 2 35.653 3.341
1819 Bunbury BMX Club WA Brendon SPENCE 2 36.477 4.165
1132 Wanneroo Bmx Club WA Macauley TOCK 2 36.751 4.439
602 Mandurah Bmx Club Inc WA Jackson CONDO 1 36.961 4.649
1221 Mandurah Bmx Club Inc WA Christopher KING 1 37.481 5.169
2152 Bunbury BMX Club WA Calum NEILL 2 39.385 7.073
1709 Hills Bmx Club WA Oliver ADRIANO 1 39.655 7.343
1374 Bunbury Bmx Club WA Lachlan ROSS 1 40.432 8.120
1544 Byford Bmx Club WA Blake WINWOOD 2 45.462 13.150

16 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
120 Southside Bmx Club WA Bianca CAMPBELL Final 39.082 0.000
956 Hills Bmx Club WA Karis REGALI Final 39.561 0.479
6WA Wanneroo Bmx Club WA Katie GRAY 3 39.671 0.589
1196 Southside BMX Club WA Saffron WOODS 2 40.680 1.598
865 Southside Bmx Club WA Chante HAYES 1 41.118 2.036
500 Hills Bmx Club WA Mikayla NOTTLE Final 42.330 3.248
908 Wanneroo Bmx Club WA Cayla SMART 3 44.048 4.966
1347 Wanneroo BMX Club WA Chandre GROENEWALD 1 44.547 5.465
1159 Bunbury Bmx Club WA Kiara WYATT 3 46.175 7.093

16 Boys
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
936 Southern Districts Bmx Club WA Ben O'LOUGHLIN 4 33.916 0.000
1195 Cockburn Bmx Club WA Finn CARPENTER 4 34.358 0.442
1046 Southern Districts Bmx Club WA Dylan MARSHALL 4 34.393 0.477
1397 Byford Bmx Club WA Kobe BARNES 3 34.633 0.717
805 Hills Bmx Club WA Lachlan MCLEOD 4 35.826 1.910
2100 Southern Districts Bmx Club WA Cody WALKER 4 36.105 2.189
1022 Byford BMX Club WA Caleb CHURCHILL 3 42.218 8.302

17-29 Men
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
380 Hills Bmx Club WA Joshua COOKE Final 33.102 0.000
331 Bunbury Bmx Club WA Matthew BLAKE Final 33.148 0.046
5A Southside Bmx Club WA Scott GASKIN Final 33.618 0.516
508 Southside Bmx Club WA Jeremy ADAMS 3 33.646 0.544
610 Hills Bmx Club WA Christopher LATHWELL 2 34.002 0.900
954 Wanneroo Bmx Club WA Alec EDWARDES 3 34.212 1.110
822 Southern Districts Bmx Club WA Dylan BARWICK 2 34.243 1.141
89 Eastern Goldfields Bmx Club WA Matthew BROWN Final 34.450 1.348
65 Southern Districts Bmx Club WA Daniel LAIRD 2 35.454 2.352
1012 Wanneroo BMX Club WA Joe INGRAM 3 35.470 2.368
928 Byford Bmx Club WA Joshua WEAVEN 3 36.118 3.016
727 Northam Bmx Club WA Charles HASSON 1 41.730 8.628

17+ Women
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
917 Southern Districts Bmx Club WA Jayde FABRY-ROCHE 2 39.976 0.000
492 Bunbury Bmx Club WA Liesha SUNDERLAND 2 40.080 0.104
569 Bunbury Bmx Club WA Holly DE ROSA 4 44.097 4.121
27 Northam Bmx Club WA Tamara HASSON 2 45.323 5.347
974 Wanneroo Bmx Club WA Faye RATAJCZAK 4 47.518 7.542
633 Woorree Park Bmx Club WA Claire GOULD 1 47.580 7.604
584 Wanneroo Bmx Club WA Fleur FLETCHER 3 50.090 10.114

30+ Men
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
28 Cockburn Bmx Club WA Lance MARTIN Final 34.168 0.000
409 Byford Bmx Club WA Bodie LETCHFORD 3 35.235 1.067
430 Byford BMX Club WA Brett HAYSOM Final 35.282 1.114
549 Woorree Park Bmx Club WA Sianel DARCY 1 38.447 4.279
346 Woorree Park Bmx Club WA Michael GALLIE 3 38.506 4.338
247 Byford Bmx Club WA Daniel LANDER 2 38.589 4.421
785 Wanneroo Bmx Club WA Kurt MUDFORD Final 38.628 4.460
129 Mandurah Bmx Club Inc WA Jai BARKER 3 39.054 4.886
829 Bunbury Bmx Club WA Craig HERRMANN 2 40.633 6.465

40+ Men
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
554 Hills Bmx Club WA Nathan HANNA 3 36.727 0.000
66 Hills Bmx Club WA Brad LANE 2 37.511 0.784
579 Southside Bmx Club WA Paul SRHOJ 1 37.702 0.975
487 Hills Bmx Club WA Steven DONNELLY 3 38.638 1.911
8WA Southside Bmx Club WA Adam LEWIS 1 38.864 2.137
287 Hills Bmx Club WA Wayne EVANS 1 41.076 4.349
207 Byford Bmx Club WA Damien WATERMAN 1 41.136 4.409
204 Woorree Park Bmx Club WA Geoffrey BISHOP 3 49.331 12.604

40+ Cruiser
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
554 Hills Bmx Club WA Nathan HANNA 3 36.827 0.000
66 Hills Bmx Club WA Brad LANE 3 37.098 0.271
3WA Westside Bmx Club WA Greg BASTIAN 1 37.973 1.146
207 Byford Bmx Club WA Damien WATERMAN 3 40.163 3.336
683 Westside Bmx Club WA Christopher JONES 4 40.168 3.341
57 Westside BMX Club WA David RAPLEY 3 40.186 3.359
323 Bunbury Bmx Club WA Jason PALMER 3 41.019 4.192
426 Wanneroo Bmx Club WA Karl ATTRILL 4 41.024 4.197

12 & Under Boys Cruiser
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1884 Eastern Goldfields Bmx Club WA James TROTT Final 38.674 0.000
8WA Southside Bmx Club WA Cooper HISCOX 3 39.519 0.845
1829 Southside BMX Club WA Bailey FOSTER 1 40.001 1.327
995 Eastern Goldfields BMX Club WA George BOEG 2 40.161 1.487
2WA Westside BMX Club WA Koby RATAJCZAK 1 41.008 2.334
3WA Hills Bmx Club WA Brock PULJAR 2 41.471 2.797
6WA Southside Bmx Club WA Beau MURRAY Final 42.441 3.767
3440 Bunbury Bmx Club WA Cruz BLACK 2 42.676 4.002
2271 Westside Bmx Club WA Zane RATAJCZAK Final 44.885 6.211
2631 Cockburn Bmx Club WA Ross MURRAY 1 46.306 7.632

15-16 Boys Cruiser
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2100 Southern Districts Bmx Club WA Cody WALKER 2 35.049 0.000
1397 Byford BMX Club WA Kobe BARNES 2 35.167 0.118
202 Wanneroo Bmx Club WA Jayden MIDDLETON-GEPP 3 35.210 0.161
1284 Wanneroo BMX Club WA Josh COULSON 1 36.701 1.652
1544 Byford Bmx Club WA Blake WINWOOD 4 43.619 8.570
1347 Wanneroo BMX Club WA Chandre GROENEWALD 3 46.691 11.642

13-14 Boys Cruiser
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1346 Southside Bmx Club WA Cooper MAPSTONE 1 36.773 0.000
1416 Rockingham Bmx Club WA Jordan CALLUM 1 36.978 0.205
1827 Bunbury Bmx Club WA Austin FORRESTER 1 37.424 0.651
1252 Southside Bmx Club WA Kaden MAPSTONE 1 38.706 1.933
705 Tom Price Bmx Club WA Hunter BENEFER Final 39.038 2.265
1659 Southside Bmx Club WA Kate TAYLOR 1 39.903 3.130
7 WA Westside Bmx Club WA Jacob GODDARD Final 40.511 3.738
2WA Byford Bmx Club WA Shayla WINWOOD 1 41.250 4.477
865 Southside Bmx Club WA Chante HAYES 1 49.987 13.214

17-29 Cruiser
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
928 Byford Bmx Club WA Joshua WEAVEN 4 36.291 0.000
384 Southside Bmx Club WA Murray NOTTAGE 3 37.664 1.373
690 Byford Bmx Club WA Kieran WINWOOD 4 39.897 3.606
597 Westside Bmx Club WA Joshua BYNG 2 45.239 8.948

30+ Cruiser
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
549 Woorree Park Bmx Club WA Sianel DARCY 2 37.359 0.000
216 Eastern Goldfields BMX Club WA James TROTT 4 37.412 0.053
312 Southside Bmx Club WA Brett POOLE 1 38.060 0.701
346 Woorree Park Bmx Club WA Michael GALLIE 2 38.625 1.266
279 Wanneroo BMX Club WA Dean BAILEY 3 38.642 1.283
829 Bunbury Bmx Club WA Craig HERRMANN 1 40.571 3.212

8-10 Voucher
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2544 Byford Bmx Club WA Riley GIBBS 2 41.025 0.000
1WA Westside Bmx Club WA Oliver WILLIAMS 1 41.458 0.433
2127 Bunbury Bmx Club WA William MCILLREE 1 42.026 1.001
1380 Hills Bmx Club WA Cody CLANCY 2 42.204 1.179
2711 Bunbury Bmx Club WA Edward MCILLREE 1 45.168 4.143

13-15 Voucher
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
763 Bunbury Bmx Club WA Dylan RUSH Final 33.261 0.000
1401 Rockingham Bmx Club WA Dylan CALLUM Final 33.781 0.520
495 Rockingham Bmx Club WA Blade CHERUBINO Final 34.120 0.859
1991 Bunbury Bmx Club WA Daniel DORAN 1 36.580 3.319
1545 Bunbury Bmx Club WA Cory CROMBIE 1 36.819 3.558
1679 Southern Districts Bmx Club WA Regan LOTHIAN 2 36.842 3.581
1551 Hills Bmx Club WA Mathew JEBB 1 37.030 3.769
1221 Mandurah Bmx Club Inc WA Christopher KING 3 37.627 4.366
1931 Westside BMX Club WA Lilyanne CROFT 1 38.488 5.227
2164 Wanneroo Bmx Club WA Angus RICHARDS 1 38.623 5.362
815 Rockingham Bmx Club WA Steele CHERUBINO Final 39.227 5.966
1531 Byford BMX Club WA Tehlia JOKIC 1 41.012 7.751
2078 Mandurah Bmx Club Inc WA Thomas NEVE 1 47.332 14.071

Pro Men
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
35 Wanneroo Bmx Club WA Bradley GAME Final 31.282 0.000
513 Hills Bmx Club WA Aaron NOTTLE Final 32.480 1.198
671 Hills Bmx Club WA Joshua LATHWELL 2 32.617 1.335
945 Cockburn Bmx Club WA Mitchell PIANTO 1 32.693 1.411
711 Hills Bmx Club WA Jamie GILL Final 33.017 1.735
954 Wanneroo Bmx Club WA Alec EDWARDES Final 33.585 2.303
380 Hills Bmx Club WA Joshua COOKE 1 33.712 2.430
699 Hills Bmx Club WA Cooper DONNELLY 1 34.956 3.674
108 Hills Bmx Club WA Lewis THEUNISSEN 3 35.202 3.920
936 Southern Districts Bmx Club WA Ben O'LOUGHLIN 2 37.823 6.541
105 Southern Districts BMX Club WA Brock MURRAY 1 66.494 35.212

Pro Ladies
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
660 Southside Bmx Club WA Rachel GASKIN Final 37.083 0.000
120 Southside Bmx Club WA Bianca CAMPBELL Final 37.651 0.568
895 Wanneroo Bmx Club WA Airlie GOODEN 2 37.728 0.645
1311 Byford BMX Club WA Alicia JOKIC 3 38.323 1.240
983 Wanneroo Bmx Club WA Felicity MANN Final 38.339 1.256
3A Bunbury Bmx Club WA Jazz BAILEY 2 38.708 1.625
139 Hills Bmx Club WA Jessica LATHWELL 3 38.709 1.626
931 Southside BMX Club WA Kesia SAVILL 3 38.786 1.703
1655 Southside BMX Club WA Isabella IERACE 2 39.144 2.061
1254 Hills Bmx Club WA Hailey PAYNE 2 39.397 2.314
1888 Hills Bmx Club WA Kaitlin GILL 2 39.539 2.456
956 Hills Bmx Club WA Karis REGALI 3 40.683 3.600

Top of Report