End of Report

2018 BMXWA Super Series Rd 1 BUNBURY

BMX EVENT MANAGER, Report Created 21/Jan/2018 18:44:14

Fastest Time per Rider per Class

Total Entries = 519

Total Riders = 454


13-15 Voucher
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1551 Hills Bmx Club WA Mathew JEBB 3 37.831 0.000
1679 Southern Districts Bmx Club WA Regan LOTHIAN 3 38.452 0.621
1715 Hills Bmx Club WA Jay ALLAN Final 39.813 1.982
1931 Westside BMX Club WA Lilyanne CROFT 3 40.509 2.678
779 Southside Bmx Club WA Thomas O'DWYER 1 40.549 2.718
2143 Hills Bmx Club WA Joseph REGALI Final 41.101 3.270
2164 Westside Bmx Club WA Angus RICHARDS 2 41.127 3.296
1273 Cowaramup Bmx Club WA Ned GREGORY 1 41.564 3.733
1169 Byford Bmx Club WA Jeremy WILSON 1 42.742 4.911
1217 Westside Bmx Club WA Jacob GODDARD 3 47.236 9.405
2137 Mandurah Bmx Club Inc WA Tesanee KING Final 49.898 12.067
2760 Hills Bmx Club WA Flynn PHILLIPS 1 51.545 13.714

11-12 Voucher
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
815 Bunbury Bmx Club WA Steele CHERUBINO 3 42.029 0.000
1380 Hills Bmx Club WA Cody CLANCY 4 44.017 1.988
2127 Bunbury Bmx Club WA William MCILLREE 1 44.284 2.255
2776 Westside BMX Club WA Oliver WILLIAMS 1 45.254 3.225
2147 Byford Bmx Club WA Adam WATERMAN 1 45.954 3.925
2232 Byford Bmx Club WA Campbell WILSON 2 46.128 4.099
2711 Bunbury Bmx Club WA Edward MCILLREE 2 46.928 4.899
2765 Westside BMX Club WA Lachlan WILLIAMS 2 48.472 6.443

12 & Under Boys Cruiser
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
997 Westside Bmx Club WA Darcy ROBINSON 1 42.163 0.000
975 Hills Bmx Club WA Dylan ANDREWS 1 42.570 0.407
1WA Westside Bmx Club WA Koby RATAJCZAK 1 42.802 0.639
3440 Bunbury BMX Club WA Cruz BLACK 1 44.284 2.121
2330 Southside Bmx Club WA Beau MURRAY 1 44.314 2.151
5WA Westside Bmx Club WA Zane RATAJCZAK 3 45.028 2.865
2101 Southside Bmx Club WA Rhys HARDAKER 3 45.127 2.964
1043 Karratha Bmx Club WA Jace ROBINSON 2 45.831 3.668
2631 Cockburn Bmx Club WA Ross MURRAY 1 49.442 7.279

13-14 Boys Cruiser
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1827 Bunbury Bmx Club WA Austin FORRESTER 2 38.696 0.000
1705 Wanneroo Bmx Club WA Samuel THORPE 2 39.003 0.307
1252 Southside Bmx Club WA Kaden MAPSTONE 2 39.770 1.074
705 Tom Price Bmx Club WA Hunter BENEFER 2 40.424 1.728
1588 Byford Bmx Club WA Shayla WINWOOD 3 42.233 3.537
6WA Southside BMX Club WA Cooper HISCOX 3 42.906 4.210
995 Eastern Goldfields BMX Club WA George BOEG 4 43.241 4.545
1829 Southside Bmx Club WA Bailey FOSTER 1 43.287 4.591

15-16 Boys Cruiser
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
4A Wanneroo BMX Club WA Jayden MIDDLETON-GEPP 3 37.398 0.000
1416 Rockingham Bmx Club WA Jordan CALLUM 4 37.425 0.027
6WA Westside Bmx Club WA Josh COULSON 3 37.617 0.219
1346 Southside Bmx Club WA Cooper MAPSTONE 2 38.964 1.566
1401 Rockingham Bmx Club WA Dylan CALLUM 1 39.740 2.342
1572 Mandurah BMX Club inc WA Jackson CONDO 4 39.872 2.474
1544 Byford Bmx Club WA Blake WINWOOD 1 43.436 6.038

17-29 Cruiser
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2100 Southern Districts Bmx Club WA Cody WALKER 3 37.347 0.000
1475 Hills Bmx Club WA Hayden COOKE 2 37.366 0.019
1397 Byford Bmx Club WA Kobe BARNES 1 38.163 0.816
690 Byford BMX Club WA Kieran WINWOOD 2 43.067 5.720
795 Bunbury BMX Club WA Bethany STONE 2 46.314 8.967
597 Westside Bmx Club WA Joshua BYNG 1 46.997 9.650

16 & Under Girls Cruiser
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1659 Southside Bmx Club WA Kate TAYLOR 2 41.381 0.000
988 Bunbury Bmx Club WA Charlotte GARRIGAN 3 41.428 0.047
1750 Karratha Bmx Club WA Sophie TAYLOR 2 41.943 0.562
2331 Hills BMX Club WA Jordan MARTIN 1 46.597 5.216

30+ Cruiser
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
628 Southside Bmx Club WA Darryn WALKER 2 39.460 0.000
193 Wanneroo Bmx Club WA Julien ROGER 3 40.002 0.542
829 Bunbury Bmx Club WA Craig HERRMANN 3 40.768 1.308
608 Rockingham Bmx Club WA James SIMPSON 2 41.219 1.759
785 Wanneroo Bmx Club WA Kurt MUDFORD 3 41.437 1.977
346 Woorree Park Bmx Club WA Michael GALLIE 1 41.586 2.126
642 Eastern Goldfields Bmx Club WA Taylor ROWE 4 42.267 2.807
718 Southside Bmx Club WA Stephen EGAN 2 44.625 5.165

40+ Cruiser
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
26 Wanneroo Bmx Club WA Paul THORPE 3 39.389 0.000
66 Hills Bmx Club WA Brad LANE 2 39.619 0.230
197 Karratha BMX Club WA Mat NORMAN 4 41.125 1.736
5WA Westside BMX Club WA David RAPLEY 3 43.530 4.141
713 Westside Bmx Club WA Wayne MAYGER 2 43.895 4.506
750 Southside Bmx Club WA Richard COOK 4 45.371 5.982
584 Westside Bmx Club WA Fleur FLETCHER 4 49.018 9.629
974 Westside Bmx Club WA Faye RATAJCZAK 3 50.215 10.826

8 Boys
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2839 Rockingham Bmx Club WA Jack MALONE Final 46.584 0.000
2651 Karratha Bmx Club WA Nate ROBINSON 3 47.494 0.910
3325 Byford Bmx Club WA Cooper BOWDEN 1 48.475 1.891
2763 Westside Bmx Club WA Jake POAT Semi Final 48.475 1.891
2765 Westside BMX Club WA Lachlan WILLIAMS 1 48.558 1.974
3755 Southside Bmx Club WA Taj SRHOJ 1 48.971 2.387
3369 Wanneroo Bmx Club WA Lucas COX Semi Final 49.513 2.929
2593 Southside Bmx Club WA Cody STEEL 3 50.486 3.902
3736 Wanneroo Bmx Club WA Cameron MILLER 1 51.116 4.532
2512 Wanneroo Bmx Club WA Zacchary ROGER Semi Final 51.406 4.822
3307 Wanneroo Bmx Club WA Eli PATIENCE 2 51.941 5.357
3423 Club Unknown ? Sonny CHANDLER 1 51.987 5.403
2702 Byford Bmx Club WA Zac MCDONALD 2 52.187 5.603
3239 Woorree Park Bmx Club WA Axl GALLIE 2 52.498 5.914
2220 Bunbury Bmx Club WA Lennox STEVENS Semi Final 52.884 6.300
2614 Karratha Bmx Club WA William LINDSAY 1 53.290 6.706
3374 Byford Bmx Club WA Jason ROWE 3 53.406 6.822
3314 Cockburn Bmx Club WA Kobe TAYLOR 1 55.947 9.363
2622 Cockburn Bmx Club WA Jake MURRAY 3 55.962 9.378
3368 Wanneroo Bmx Club WA Zachary COX 1 57.785 11.201
2062 Westside Bmx Club WA Alexander SALISZEWSKI 3 58.167 11.583
3277 Westside BMX Club WA Max BROWN 3 61.464 14.880
2985 Mandurah Bmx Club Inc WA Travis WILKINS 3 61.748 15.164
3733 Bunbury Bmx Club WA Lachlan DYE 1 61.815 15.231
2858 Byford Bmx Club WA Jaxxon SPENCER 3 62.229 15.645

9 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2682 Karratha BMX Club WA Chloe NORMAN Final 47.431 0.000
3WA Rockingham Bmx Club WA Neave KNIGHT 2 48.670 1.239
2957 Southside Bmx Club WA Mena BANKS 1 49.066 1.635
3541 Westside Bmx Club WA Matilda BYNG 3 49.549 2.118
3143 Westside BMX Club WA Sarah BROOKER 2 50.238 2.807
2425 Bunbury Bmx Club WA Maddie BONE 2 50.528 3.097
3713 Westside Bmx Club WA Emerson MAYGER 1 52.355 4.924
3137 Southside Bmx Club WA Alana GLENISTER 2 53.400 5.969
3754 Cockburn Bmx Club WA Hannah SEPAROVICH 1 56.854 9.423
3741 Southside Bmx Club WA Tahlia COOK 1 56.922 9.491
3075 Rockingham Bmx Club WA Taylah SIMPSON 2 57.168 9.737

9 Boys Novice
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2162 Cockburn Bmx Club WA Deegan MARTIN 3 49.659 0.000
2320 Westside Bmx Club WA Brayden ERCEG 3 49.930 0.271
2855 Southern Districts Bmx Club WA Deegan WOOD 3 49.973 0.314
3589 Westside BMX Club WA Brayden FLETCHER 1 50.112 0.453
2997 Cockburn Bmx Club WA Jake GEROVICH 3 51.227 1.568
3453 Westside Bmx Club WA Koby NEERVOORT 1 51.852 2.193
1222 Southern Districts BMX Club WA Logan SMITH 3 52.434 2.775
3409 Mandurah Bmx Club Inc WA Seth BARKER 2 52.554 2.895
3771 Byford Bmx Club WA Tyler HALLIGAN 1 53.676 4.017
3287 Southern Districts Bmx Club WA Owen RICHARDS 1 54.103 4.444
3482 Hills Bmx Club WA Ayden BRACHE 1 54.728 5.069
2998 Rockingham Bmx Club WA Bailey HANSEN-TRIPLETT 3 55.194 5.535

9 Boys Expert
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1WA Wanneroo Bmx Club WA Lochlan STRAKER 3 43.873 0.000
2WA Westside Bmx Club WA Zane RATAJCZAK 3 44.033 0.160
1971 Westside Bmx Club WA Coby VAN DE VELDE 1 44.084 0.211
2711 Bunbury Bmx Club WA Edward MCILLREE 3 45.004 1.131
3WA Southside Bmx Club WA Oliver HOGAN 3 45.343 1.470
3470 Southside Bmx Club WA Jack JONES 1 45.371 1.498
2503 Westside BMX Club WA Callum BROOKER 2 45.578 1.705
2701 Southside Bmx Club WA Jaxon RICHARDS 1 45.591 1.718
6WA Rockingham Bmx Club WA Cooper DUNLOP 1 46.242 2.369
2745 Rockingham Bmx Club WA Daniel BURTON 3 47.519 3.646
2456 Southside Bmx Club WA Ollie HALL 1 47.608 3.735
3285 Cockburn Bmx Club WA Loxley SHAW 1 48.352 4.479
3195 Byford Bmx Club WA Blake GIBBS 1 49.694 5.821
2814 Wanneroo Bmx Club WA Merrik TOCK 3 50.639 6.766
2662 Cockburn Bmx Club WA Mitchell BUCKLAND 1 50.863 6.990

10 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
3WA Rockingham Bmx Club WA Samarah RAYNER 1 49.041 0.000
3400 Club Unknown ? Stella CHANDLER 1 50.120 1.079
2401 Southside Bmx Club WA Natalia IERACE 1 50.483 1.442
5WA Eastern Goldfields Bmx Club WA Amelia TICKELL 3 51.021 1.980
1392 Bunbury Bmx Club WA Savannah BIRCH 3 51.274 2.233
3399 Hedland Bmx Club WA Jasmin VADALA 1 52.670 3.629
2784 Wanneroo Bmx Club WA Tanyka COLVIN Final 52.882 3.841
2664 Karratha Bmx Club WA Sasha JEFFERY 1 53.503 4.462
2322 Byford Bmx Club WA Imogen HAMILTON 3 54.987 5.946
3387 Woorree Park Bmx Club WA Payton HERRON 3 56.151 7.110

10 Boys Novice
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2617 Byford Bmx Club WA Ronan LANDER 1 47.055 0.000
1329 Woorree Park BMX Club WA Max O'BRIEN 1 50.040 2.985
5002 Rockingham Bmx Club WA Taj HILL 4 50.634 3.579
1521 Wanneroo Bmx Club WA Liam WARREN 1 51.073 4.018
2605 Byford BMX Club WA Dechlan LETCHFORD 3 54.089 7.034

10 Boys Expert
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
7WA Bunbury Bmx Club WA Jayden HOLMES Final 42.455 0.000
2723 Rockingham Bmx Club WA Declan MCGHEE Final 42.583 0.128
4WA Bunbury Bmx Club WA Cruz BLACK Final 42.606 0.151
1WA Westside Bmx Club WA Oliver WILLIAMS 1 43.066 0.611
223 Hills Bmx Club WA Lucas ANDREWS Semi Final 43.858 1.403
2147 Byford Bmx Club WA Adam WATERMAN 1 43.962 1.507
1820 Wanneroo BMX Club WA Kaylan ABBOTT 1 44.028 1.573
2297 Southern Districts BMX Club WA Brock SMITH 2 44.064 1.609
2WA Hills Bmx Club WA Matthew VAN DER DRAAI 1 44.563 2.108
2534 Byford Bmx Club WA Brock WILLIAMSON 1 44.650 2.195
6WA. Byford BMX Club WA Cooper MORROW Semi Final 44.700 2.245
3WA Wanneroo Bmx Club WA Jarrod PATTERSON 3 44.725 2.270
2232 Byford Bmx Club WA Campbell WILSON Semi Final 45.195 2.740
2703 Bunbury Bmx Club WA Kye SPENCE 1 45.275 2.820
2444 Bunbury Bmx Club WA Flynn EDWARDS 2 45.837 3.382
3451 Cockburn Bmx Club WA Meer JANI 2 46.353 3.898
3 Bunbury Bmx Club WA Hunter STEVENS 3 46.417 3.962
2927 Cockburn Bmx Club WA Chase TAYLOR 1 46.442 3.987
2053 Westside Bmx Club WA Archie LEAHY 1 46.630 4.175
2256 Rockingham Bmx Club WA Jai HOLLAND 3 46.834 4.379
1495 Southside Bmx Club WA Mason EGAN 3 47.087 4.632
2973 Hills Bmx Club WA Alec RICHARDS 1 47.379 4.924
2813 Mandurah Bmx Club Inc WA Brayden GREENE Semi Final 47.570 5.115
2928 Hills BMX Club WA Izaak BRACHE Semi Final 47.891 5.436
1136 Wanneroo BMX Club WA Kacey HARVEY-HILL 3 49.353 6.898
2631 Cockburn Bmx Club WA Ross MURRAY 1 49.790 7.335
2012 Cockburn Bmx Club WA Marcus USCA 3 50.006 7.551
3367 Tom Price BMX Club WA Callan BENEFER 3 55.537 13.082

11 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1WA Westside Bmx Club WA Kindle RAPLEY 3 44.292 0.000
1459 Westside Bmx Club WA Alyssa HOWAT Final 44.652 0.360
2774 Wanneroo BMX Club WA Maddison ALDERSEA 2 44.834 0.542
1691 Wanneroo Bmx Club WA Kennedy THORPE 1 46.004 1.712
1763 Westside BMX Club WA Jessica BICKLEY 3 46.845 2.553
1839 Southern Districts BMX Club WA Rhiannon RICHARDS 3 47.221 2.929
2716 Wanneroo Bmx Club WA Maya THORPE 1 48.437 4.145
3107 Bunbury Bmx Club WA Daytonna LONGBOTTOM 1 48.499 4.207
5WA Eastern Goldfields BMX Club WA Melya HAWIRA 1 49.608 5.316
1166 Mandurah Bmx Club Inc WA Chayse ARMITAGE 1 49.617 5.325
2615 Byford Bmx Club WA Poppy Rose LAGDEN 1 59.412 15.120

11 Boys Novice
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2251 Southside Bmx Club WA Max JONES 1 46.115 0.000
1319 Woorree Park Bmx Club WA Richard HERRON Final 46.836 0.721
2573 Woorree Park Bmx Club WA Cade MORRIS-SAUL 3 47.405 1.290
1524 Wanneroo Bmx Club WA Harry MCBLANE 1 48.072 1.957
2054 Mandurah Bmx Club Inc WA Flynn LAZAR 2 48.700 2.585
2080 Westside Bmx Club WA Sawyer STEWART 3 49.805 3.690
2006 Bunbury Bmx Club WA Jesse SUNDERLAND 1 50.101 3.986
2775 Byford Bmx Club WA Cai MCDONALD 1 51.092 4.977
2010 Wanneroo Bmx Club WA Ewan MILLER 1 51.324 5.209
1533 Cockburn Bmx Club WA Riley YOUNG 1 51.376 5.261
1139 Mandurah Bmx Club Inc WA Hudson MCLEOD 2 52.762 6.647
2262 Southern Districts Bmx Club WA Aiden TAYLOR 3 53.802 7.687
2777 Wanneroo Bmx Club WA Slade SKIDMORE 1 53.957 7.842
2501 Westside Bmx Club WA Massimo SALISZEWSKI 3 54.493 8.378

11 Boys Expert
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
5A Westside Bmx Club WA Matias HARRIS Final 40.563 0.000
2WA Mandurah Bmx Club Inc WA Eli PANTALONE Final 40.890 0.327
2221 Westside Bmx Club WA Billy SUMMERVILLE Semi Final 41.288 0.725
2127 Bunbury Bmx Club WA William MCILLREE Final 41.590 1.027
6WA Westside Bmx Club WA Koby RATAJCZAK 2 41.911 1.348
7WA Wanneroo Bmx Club WA Dylan STRAKER 3 42.299 1.736
5WA Wanneroo Bmx Club WA Jack PHILLIPS 3 42.416 1.853
2579 Wanneroo Bmx Club WA Andrew MOSS 3 42.511 1.948
50 Nhulunbuy Bmx Club NT Zane HENDERSON 2 42.923 2.360
2569 Wanneroo Bmx Club WA Brock COLVIN 2 43.340 2.777
2475 Woorree Park Bmx Club WA Dylan SERMAN 3 43.349 2.786
7A Hills Bmx Club WA Tyler GAYSKI 2 43.849 3.286
2460 Byford Bmx Club WA Charlie D'AGOSTINO Semi Final 43.860 3.297
2607 Cockburn Bmx Club WA Jacob SEPAROVICH 3 44.334 3.771
2209 Westside Bmx Club WA Harlan BURNELL 3 44.529 3.966
1380 Hills Bmx Club WA Cody CLANCY 2 44.558 3.995
2216 Southern Districts Bmx Club WA James SWAR 3 45.029 4.466
8 WA Byford Bmx Club WA Riley GIBBS 1 45.543 4.980
2033 Southside Bmx Club WA Cooper HALL 2 45.567 5.004
1043 Karratha Bmx Club WA Jace ROBINSON 3 46.385 5.822
2305 Bunbury Bmx Club WA Kysun REEVES 2 46.823 6.260
516 Southside BMX Club WA Eunwoo NAM 3 47.244 6.681
2587 Southern Districts Bmx Club WA Kynan ABRAHAM 2 47.623 7.060

12 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1WA Northam Bmx Club WA Trinity JEFFERIES Final 43.388 0.000
3WA Karratha Bmx Club WA Ashlyn KEREMELEVICH 2 44.561 1.173
834 Bunbury Bmx Club WA Izabelle FITZGERALD 3 44.921 1.533
2029 Byford Bmx Club WA Mia LETCHFORD 1 46.390 3.002
6WA Hills BMX Club WA Demi EVANS 1 47.703 4.315
5WA Rockingham Bmx Club WA Ellah RAYNER Final 47.713 4.325
1636 Rockingham Bmx Club WA Caitlin DALLY 2 48.509 5.121
2238 Club Unknown ? Dakota CHANDLER 3 48.570 5.182
2090 Mandurah Bmx Club Inc WA Katelyn HALL 1 48.678 5.290
1606 Bunbury Bmx Club WA Tamilee SPENCE 1 49.431 6.043
2407 Southside Bmx Club WA Isabell RIDLEY 1 50.407 7.019
2324 Westside Bmx Club WA Jasmine ERCEG 1 52.464 9.076
2049 Bunbury Bmx Club WA Emarni WHITE 3 53.481 10.093

12 Boys Expert
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
815 Bunbury Bmx Club WA Steele CHERUBINO 3 39.141 0.000
1886 Bunbury Bmx Club WA Cameron WYATT Semi Final 39.932 0.791
1WA Eastern Goldfields Bmx Club WA Joshua TICKELL 2 40.311 1.170
8WA Byford BMX Club WA Jay LANDER 1 40.977 1.836
2207 Eastern Goldfields Bmx Club WA Zavier HAWIRA 1 41.439 2.298
4WA Westside Bmx Club WA Kallan BROWN 3 41.453 2.312
1764 Westside Bmx Club WA Nathan RAWLINGS 1 41.526 2.385
975 Hills Bmx Club WA Dylan ANDREWS Semi Final 41.600 2.459
997 Westside Bmx Club WA Darcy ROBINSON 2 41.654 2.513
1871 Southside Bmx Club WA Mitchell CAMPBELL 2 41.820 2.679
1782 Karratha Bmx Club WA Aaron JEFFERY 1 42.435 3.294
1435 Club Unknown ? Tyson BRENZI 3 42.637 3.496
1969 Hills Bmx Club WA Shaun VAN DER DRAAI 1 43.550 4.409
1752 Byford Bmx Club WA Taj HAMILTON 1 43.766 4.625
2330 Southside Bmx Club WA Beau MURRAY 1 44.044 4.903
2101 Southside Bmx Club WA Rhys HARDAKER 1 44.498 5.357
2052 Bunbury Bmx Club WA Jay SINGER 1 44.948 5.807
14 Southside BMX Club WA Eojin KIM 1 45.060 5.919
2034 Cockburn Bmx Club WA Ethan SLOB 2 45.250 6.109
1432 Cockburn Bmx Club WA Brodie MURRAY 1 45.467 6.326
2078 Mandurah Bmx Club Inc WA Thomas NEVE 1 46.133 6.992
1700 Woorree Park Bmx Club WA James BISHOP 1 46.144 7.003
2267 Southside BMX Club WA Taegyeom KIM 2 46.151 7.010
2627 Southside BMX Club WA Jungjun LEE 3 46.630 7.489
1490 Byford Bmx Club WA Blade HAYSOM 1 46.923 7.782
1360 Southern Districts Bmx Club WA Noah JACKSON 1 46.923 7.782
1152 Bunbury Bmx Club WA Tyler BIRCH 1 47.287 8.146

13 Boys Novice
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1032 Westside Bmx Club WA Jared LLOYD 4 45.925 0.000
2029 Byford Bmx Club WA Bayley HALLIGAN 4 46.696 0.771
1027 Bunbury Bmx Club WA Cooper WILLIAMS 1 47.781 1.856
863 Southside Bmx Club WA Cooper PIERI 1 47.817 1.892
1603 Westside Bmx Club WA Jayden STEWART 4 47.819 1.894
1778 Bunbury Bmx Club WA Liam DUNNING 1 48.463 2.538
1616 Byford Bmx Club WA Michael WEBER 4 52.084 6.159
1502 Southern Districts Bmx Club WA Tyrone JACKSON 1 53.459 7.534

13 Boys Expert
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
3WA Southside Bmx Club WA Luke ADAMS Semi Final 39.230 0.000
2164 Westside Bmx Club WA Angus RICHARDS Semi Final 39.383 0.153
6WA Southside Bmx Club WA Jett SMITH 3 39.686 0.456
1273 Cowaramup Bmx Club WA Ned GREGORY 3 40.403 1.173
1351 Byford Bmx Club WA Tyson WILLIAMS 3 40.460 1.230
1681 Southside Bmx Club WA Abbey RICHARDS 2 40.651 1.421
4A Satellite City Bmx Club NT Caitlin JONG Final 40.662 1.432
1750 Karratha Bmx Club WA Sophie TAYLOR 1 40.765 1.535
1714 Woorree Park Bmx Club WA Lochlan TAYLOR 2 41.149 1.919
1683 Rockingham Bmx Club WA Riley BROWN 3 41.358 2.128
2200 Bunbury Bmx Club WA Kray REEVES 3 41.402 2.172
1412 Cockburn BMX Club WA Kaeghan ROBERTSON 2 41.445 2.215
1950 Rockingham Bmx Club WA Michael EDWARDS 3 41.559 2.329
5SS Southside Bmx Club WA Cooper HISCOX 3 41.648 2.418
2146 Hedland Bmx Club WA Ty KILMARTIN 1 41.830 2.600
1829 Southside Bmx Club WA Bailey FOSTER 2 42.082 2.852
1834 Woorree Park Bmx Club WA Jandre VAN STADEN 3 42.199 2.969
1658 Bunbury Bmx Club WA Lochlan EDWARDS 3 42.248 3.018
1995 Southside Bmx Club WA Bailey TAN 3 42.412 3.182
3174 Wanneroo Bmx Club WA Matt BERTONE 3 42.658 3.428
1250 Bunbury Bmx Club WA Scott BARTLE 1 42.870 3.640
995 Eastern Goldfields Bmx Club WA George BOEG 3 42.971 3.741
1259 Bunbury Bmx Club WA Ryan BARTLE 3 43.331 4.101
2331 Hills Bmx Club WA Jordan MARTIN 3 44.014 4.784
2000 Southside Bmx Club WA Jayden EGAN 3 44.188 4.958
2241 Hills Bmx Club WA Seth WRIGHT 2 45.385 6.155
1821 Southern Districts Bmx Club WA Caleb RENDELL 1 47.951 8.721

14 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1588 Byford Bmx Club WA Shayla WINWOOD 2 42.495 0.000
1110 Karratha Bmx Club WA Jade KEREMELEVICH 3 43.426 0.931
1515 Bunbury Bmx Club WA Amelia DANKS 2 43.478 0.983
1701 Eastern Goldfields Bmx Club WA Lara SCARVACI 4 44.422 1.927
1556 Woorree Park Bmx Club WA Jana VAN STADEN 4 44.895 2.400
1143 Mandurah BMX Club inc WA Kara HARRISON 4 46.246 3.751
1755 Woorree Park Bmx Club WA Asha SERMAN 1 46.381 3.886
2137 Mandurah Bmx Club Inc WA Tesanee KING 3 47.972 5.477

14 Boys
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1416 Rockingham Bmx Club WA Jordan CALLUM Final 35.135 0.000
2760 Hills Bmx Club WA Flynn PHILLIPS Final 37.383 2.248
1827 Bunbury Bmx Club WA Austin FORRESTER Final 37.689 2.554
1715 Hills Bmx Club WA Jay ALLAN 3 38.031 2.896
1705 Wanneroo Bmx Club WA Samuel THORPE 2 38.328 3.193
1489 Byford BMX Club WA Bailey JOKIC 1 38.740 3.605
1217 Westside Bmx Club WA Jacob GODDARD 3 38.743 3.608
1205 Wanneroo Bmx Club WA Dylan CLEMENTS Final 38.744 3.609
1252 Southside Bmx Club WA Kaden MAPSTONE 2 38.896 3.761
705 Tom Price Bmx Club WA Hunter BENEFER 2 39.103 3.968
1226 Bunbury Bmx Club WA Darcy CEDERMAN 2 39.299 4.164
779 Southside Bmx Club WA Thomas O'DWYER 1 40.006 4.871
1832 Southside Bmx Club WA Jett IERACE 3 40.033 4.898
1931 Westside BMX Club WA Lilyanne CROFT 2 40.151 5.016
1531 Byford BMX Club WA Tehlia JOKIC 1 40.208 5.073
1280 Wanneroo Bmx Club WA Jacob BAILEY 2 41.256 6.121
2143 Hills Bmx Club WA Joseph REGALI 1 41.419 6.284
1488 Hills Bmx Club WA Zane HANNA 1 41.493 6.358
1541 Cockburn Bmx Club WA Ruben CUNNINGHAM Semi Final 41.656 6.521
1169 Byford Bmx Club WA Jeremy WILSON 3 42.736 7.601
1387 Wanneroo Bmx Club WA Ben WYPER 3 43.283 8.148
1870 Hills Bmx Club WA Dylan GAYSKI 3 45.877 10.742
1570 Karratha BMX Club WA Zachary NORMAN 2 46.315 11.180
1010 Byford Bmx Club WA Ryley HALLIGAN 2 46.369 11.234

15 Boys
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1551 Hills Bmx Club WA Mathew JEBB 4 37.103 0.000
1346 Southside Bmx Club WA Cooper MAPSTONE 4 37.203 0.100
1679 Southern Districts Bmx Club WA Regan LOTHIAN 4 38.746 1.643
1847 Mandurah Bmx Club Inc WA Tahj ARMITAGE 4 39.823 2.720
1472 Westside Bmx Club WA Sebastien RAPLEY 4 40.543 3.440
1598 Cockburn BMX Club WA Bayley MAINARD 4 40.660 3.557

16 Boys
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
W6 Woorree Park Bmx Club WA Corey TAYLOR Semi Final 33.803 0.000
763 Bunbury Bmx Club WA Dylan RUSH 2 34.002 0.199
1249 Bunbury Bmx Club WA Niko PATTERSON Semi Final 34.734 0.931
495 Bunbury Bmx Club WA Blade CHERUBINO 2 34.807 1.004
1401 Rockingham Bmx Club WA Dylan CALLUM Final 35.072 1.269
1354 Karratha Bmx Club WA Jackson TATHAM 3 35.128 1.325
1323 Southside Bmx Club WA Jayden KEOGH Semi Final 35.252 1.449
4 WA Wanneroo Bmx Club WA Jayden MIDDLETON-GEPP 3 35.852 2.049
1446 Southside Bmx Club WA Taylor CAMPBELL Semi Final 35.889 2.086
1590 Southside Bmx Club WA Isaiah CROOK-SIMS 3 37.252 3.449
7WA Westside Bmx Club WA Josh COULSON 1 37.331 3.528
1916 Wanneroo Bmx Club WA Kingsley MITCHLEY 1 38.009 4.206
4416 Southside BMX Club WA Dongyeong PARK 3 38.446 4.643
5555 Bunbury Bmx Club WA Joshua PURCELL Semi Final 38.530 4.727
1132 Wanneroo Bmx Club WA Macauley TOCK 2 39.134 5.331
8WA Mandurah Bmx Club Inc WA Jackson CONDO 3 39.373 5.570
2163 Hills Bmx Club WA Tiarnan VAN OSCH 2 39.415 5.612
1090 Bunbury BMX Club WA Nathan SMITH 1 40.670 6.867
1221 Mandurah Bmx Club Inc WA Christopher KING 3 40.846 7.043
188 Satellite City BMX Club NT Mitchell OWEN 2 43.535 9.732
1544 Byford Bmx Club WA Blake WINWOOD 2 43.696 9.893
2060 Southside Bmx Club WA Mitchell BERNAY 1 48.665 14.862

17-29 Women
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
120 Southside Bmx Club WA Bianca CAMPBELL 1 40.962 0.000
1408 Mandurah BMX Club inc WA Lillyrose HARRISON 2 42.040 1.078
917 Southern Districts Bmx Club WA Jayde FABRY-ROCHE 3 42.329 1.367
4WA Southside BMX Club WA Saffron WOODS 1 43.264 2.302
956 Hills Bmx Club WA Karis REGALI 2 43.417 2.455
500 Hills Bmx Club WA Mikayla NOTTLE 3 44.591 3.629
1159 Bunbury Bmx Club WA Kiara WYATT 1 44.734 3.772
795 Bunbury Bmx Club WA Bethany STONE 1 45.732 4.770
1411 Bunbury BMX Club WA Shaily THOMPSON 2 46.071 5.109
1861 Southern Districts Bmx Club WA Imogen Kate ABRAHALL 3 47.254 6.292

17-29 Men
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
380 Hills Bmx Club WA Joshua COOKE Semi Final 34.712 0.000
331 Bunbury Bmx Club WA Matthew BLAKE Final 34.843 0.131
115 Cockburn Bmx Club WA Tyler VERSCHUREN 1 35.292 0.580
5A Southside Bmx Club WA Scott GASKIN Final 35.689 0.977
699 Hills BMX Club WA Cooper DONNELLY Semi Final 35.770 1.058
1195 Cockburn Bmx Club WA Finn CARPENTER Semi Final 35.811 1.099
1223 Hills Bmx Club WA Jayden LISTER Semi Final 36.085 1.373
822 Southern Districts Bmx Club WA Dylan BARWICK 2 36.190 1.478
610 Hills Bmx Club WA Christopher LATHWELL 3 36.318 1.606
1397 Byford Bmx Club WA Kobe BARNES Semi Final 36.409 1.697
979 Southern Districts Bmx Club WA Dylan MARSHALL Semi Final 36.747 2.035
2100 Southern Districts Bmx Club WA Cody WALKER 3 36.907 2.195
804 Byford Bmx Club WA Blake REBELO 3 37.121 2.409
1475 Hills Bmx Club WA Hayden COOKE 2 38.135 3.423
52 Hills Bmx Club WA Bryce LANE 1 38.636 3.924
1278 Bunbury Bmx Club WA Ben JOHNSON 2 38.712 4.000
1498 Hedland Bmx Club WA Anthony VADALA 2 39.451 4.739
1364 Woorree Park Bmx Club WA Emmett YEREX Semi Final 39.581 4.869
571 Bunbury Bmx Club WA Bailey FITZGERALD 1 40.773 6.061
14 Hills BMX Club WA Mitchell GILL 1 42.157 7.445
575 Collie Bmx Club WA James ROSE 1 42.639 7.927
690 Byford BMX Club WA Kieran WINWOOD 2 45.783 11.071

30+ Women
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
492 Bunbury Bmx Club WA Liesha SUNDERLAND 2 42.384 0.000
93 Mandurah Bmx Club Inc WA Michelle NEWPORT 3 45.119 2.735
974 Westside Bmx Club WA Faye RATAJCZAK 3 50.012 7.628
584 Westside Bmx Club WA Fleur FLETCHER 3 51.171 8.787
612 Woorree Park Bmx Club WA Sarah BATTILANA 3 53.510 11.126

30+ Men
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
430 Byford BMX Club WA Brett HAYSOM 3 37.129 0.000
409 Byford Bmx Club WA Bodie LETCHFORD 2 37.389 0.260
65 Southern Districts BMX Club WA Daniel LAIRD 2 37.518 0.389
89 Eastern Goldfields BMX Club WA Matthew BROWN 3 37.572 0.443
232 Southside BMX Club WA Young KIM 3 37.657 0.528
28 Cockburn BMX Club WA Lance MARTIN 2 37.699 0.570
484 Byford Bmx Club WA Jeffrey BELL 3 38.543 1.414
632 Southside Bmx Club WA Karl COTTRELL 3 39.785 2.656
429 Bunbury Bmx Club WA Jacob COCHRANE 1 40.036 2.907
628 Southside Bmx Club WA Darryn WALKER 2 40.345 3.216
346 Woorree Park Bmx Club WA Michael GALLIE 3 41.387 4.258
785 Wanneroo Bmx Club WA Kurt MUDFORD 3 41.528 4.399
818 Woorree Park Bmx Club WA Andrew GOODINGS 1 93.036 55.907

40+ Men
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
224 Bunbury Bmx Club WA Aaron DANKS 3 39.422 0.000
66 Hills Bmx Club WA Brad LANE 1 40.022 0.600
26 Wanneroo Bmx Club WA Paul THORPE 2 40.454 1.032
487 Hills Bmx Club WA Steven DONNELLY Final 41.428 2.006
247 Byford Bmx Club WA Daniel LANDER 2 42.085 2.663
323 Bunbury Bmx Club WA Jason PALMER 3 42.181 2.759
579 Southside Bmx Club WA Paul SRHOJ 3 42.182 2.760
734 Wanneroo Bmx Club WA Martin PHILLIPS 2 44.803 5.381
398 Westside Bmx Club WA Alan PEET 2 46.825 7.403

Superclass Men
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
35 Wanneroo Bmx Club WA Bradley GAME Final 36.789 0.000
419 Cockburn Bmx Club WA Caleb DATSON Final 37.134 0.345
513 Hills Bmx Club WA Aaron NOTTLE Final 37.723 0.934
115 Cockburn Bmx Club WA Tyler VERSCHUREN Final 38.409 1.620
711 Hills Bmx Club WA Jamie GILL 3 38.496 1.707
671 Hills Bmx Club WA Joshua LATHWELL 2 38.740 1.951
723 Rockingham Bmx Club WA Joel FLOWER Final 40.233 3.444
151 Wanneroo Bmx Club WA Dylan BENNETTS 2 40.296 3.507
748 Hills Bmx Club WA Gage MADELEY 2 42.657 5.868
936 Southern Districts Bmx Club WA Ben O'LOUGHLIN Final 44.284 7.495
108 Hills Bmx Club WA Lewis THEUNISSEN Final 47.431 10.642
899 Bunbury Bmx Club WA Matthew FITZGERALD Final 47.753 10.964
331 Bunbury Bmx Club WA Matthew BLAKE 2 64.506 27.717

Superclass Women
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
999 Bunbury Bmx Club WA Rachelle SMITH Final 38.214 0.000
660 Southside Bmx Club WA Rachel GASKIN Semi Final 38.758 0.544
3A Bunbury BMX Club WA Jazz BAILEY Final 39.121 0.907
120 Southside Bmx Club WA Bianca CAMPBELL 2 39.154 0.940
983 Wanneroo Bmx Club WA Felicity MANN Semi Final 39.338 1.124
1311 Byford BMX Club WA Alicia JOKIC 1 39.588 1.374
2154 Southern Districts Bmx Club WA Shantelle REA 3 39.845 1.631
139 Hills Bmx Club WA Jessica LATHWELL Semi Final 40.434 2.220
201 Jingili Bmx Club NT Ellie ASCOLI 2 40.907 2.693
403 Westside Bmx Club WA Kishani GREEN 3 40.949 2.735
1254 Hills Bmx Club WA Hailey PAYNE 2 41.083 2.869
895 Wanneroo Bmx Club WA Airlie GOODEN Semi Final 41.166 2.952
1659 Southside Bmx Club WA Kate TAYLOR Semi Final 41.177 2.963
988 Bunbury Bmx Club WA Charlotte GARRIGAN 3 41.840 3.626
931 Southside Bmx Club WA Kesia SAVILL 1 42.029 3.815
1637 Rockingham Bmx Club WA Keeley EDWARDS 2 42.179 3.965
1888 Hills Bmx Club WA Kaitlin GILL 3 42.400 4.186
2130 Hedland Bmx Club WA Jasmin KILMARTIN 1 43.636 5.422
956 Hills Bmx Club WA Karis REGALI 2 44.622 6.408

Top of Report