End of Report

2018 BMXWA Super Series Rd 2 Southern Districts

BMX EVENT MANAGER, Report Created 04/Feb/2018 16:19:06

Fastest Time per Rider per Class

Total Entries = 498

Total Riders = 440


8-10 Voucher
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2705 Bunbury BMX Club WA Jayden HOLMES 4 42.612 0.000
3487 Southside BMX Club WA Oliver HOGAN 1 43.426 0.814
2232 Byford Bmx Club WA Campbell WILSON 4 43.735 1.123
2711 Bunbury Bmx Club WA Edward MCILLREE 2 46.720 4.108

13-15 Voucher
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1551 Hills BMX Club WA Mathew JEBB 2 36.295 0.000
1679 Southern Districts Bmx Club WA Regan LOTHIAN 4 37.262 0.967
1715 Hills Bmx Club WA Jay ALLAN 1 38.361 2.066
779 Southside Bmx Club WA Thomas O'DWYER 4 39.431 3.136
1931 Westside BMX Club WA Lilyanne CROFT 2 39.840 3.545
2143 Hills Bmx Club WA Joseph REGALI 4 39.908 3.613
1169 Byford Bmx Club WA Jeremy WILSON 2 40.750 4.455
919 Bunbury Bmx Club WA Braiden ABRAHAMSE 2 44.406 8.111

11-12 Voucher
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
815 Bunbury Bmx Club WA Steele CHERUBINO 2 40.120 0.000
2475 Woorree Park Bmx Club WA Dylan SERMAN 3 42.246 2.126
1886 Bunbury Bmx Club WA Cameron WYATT 1 43.384 3.264
2127 Bunbury Bmx Club WA William MCILLREE 1 44.254 4.134

12 & Under Boys Cruiser
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
975 Hills BMX Club WA Dylan ANDREWS 2 40.695 0.000
2207 Eastern Goldfields Bmx Club WA Zavier HAWIRA 1 41.151 0.456
997 Westside Bmx Club WA Darcy ROBINSON 1 41.823 1.128
2569 Wanneroo Bmx Club WA Brock COLVIN 2 42.699 2.004
2330 Southside Bmx Club WA Beau MURRAY 1 43.169 2.474
2101 Southside Bmx Club WA Rhys HARDAKER 2 43.903 3.208
5WA Westside Bmx Club WA Zane RATAJCZAK 2 44.002 3.307
911 Mandurah Bmx Club Inc WA Kade MCINTYRE 1 44.106 3.411
3440 Bunbury Bmx Club WA Cruz BLACK 1 44.272 3.577
1889 Rockingham Bmx Club WA Cooper DUNLOP 2 45.718 5.023
2631 Cockburn Bmx Club WA Ross MURRAY 1 46.582 5.887
3107 Bunbury Bmx Club WA Daytonna LONGBOTTOM 1 46.882 6.187

13-14 Boys Cruiser
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1705 Wanneroo Bmx Club WA Samuel THORPE 1 38.341 0.000
1252 Southside Bmx Club WA Kaden MAPSTONE 2 38.747 0.406
6 WA Westside BMX Club WA Jacob GODDARD 1 39.578 1.237
705 Westside Bmx Club WA Hunter BENEFER 1 39.844 1.503
995 Eastern Goldfields Bmx Club WA George BOEG 2 40.678 2.337
1SS Southside BMX Club WA Cooper HISCOX 2 40.766 2.425
1829 Southside BMX Club WA Bailey FOSTER 1 42.364 4.023
1588 Byford Bmx Club WA Shayla WINWOOD 2 42.370 4.029

15-16 Boys Cruiser
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1346 Southside Bmx Club WA Cooper MAPSTONE 1 37.506 0.000
1659 Southside BMX Club WA Kate TAYLOR 1 40.161 2.655
1544 Byford Bmx Club WA Blake WINWOOD 1 42.665 5.159
988 Bunbury Bmx Club WA Charlotte GARRIGAN 1 47.633 10.127

17-29 Cruiser
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
380 Hills Bmx Club WA Joshua COOKE 4 34.917 0.000
2100 Southern Districts Bmx Club WA Cody WALKER 4 36.127 1.210
1012 Wanneroo Bmx Club WA Joe INGRAM 4 37.773 2.856
928 Byford Bmx Club WA Joshua WEAVEN 1 37.905 2.988
979 Southern Districts Bmx Club WA Dylan MARSHALL 1 41.019 6.102
690 Byford BMX Club WA Kieran WINWOOD 2 41.849 6.932
597 Westside Bmx Club WA Joshua BYNG 1 45.150 10.233

30+ Cruiser
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
193 Wanneroo BMX Club WA Julien ROGER 1 38.618 0.000
785 Westside Bmx Club WA Kurt MUDFORD 1 39.540 0.922
608 Rockingham Bmx Club WA James SIMPSON 2 39.826 1.208
346 Woorree Park Bmx Club WA Michael GALLIE 3 40.264 1.646
829 Bunbury Bmx Club WA Craig HERRMANN 2 40.384 1.766

40+ Cruiser
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
66 Hills Bmx Club WA Brad LANE 3 38.575 0.000
26 Wanneroo Bmx Club WA Paul THORPE 2 39.348 0.773
426 Wanneroo Bmx Club WA Karl ATTRILL 3 41.411 2.836
284 Southside BMX Club WA Adam LEWIS 2 42.199 3.624
713 Westside Bmx Club WA Wayne MAYGER 2 42.690 4.115
750 Southside Bmx Club WA Richard COOK 1 43.301 4.726

8 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
3143 Westside BMX Club WA Sarah BROOKER 1 49.068 0.000
3493 Southern Districts Bmx Club WA Rachel RUSSELL 1 50.745 1.677
3137 Southside Bmx Club WA Alana GLENISTER 4 53.361 4.293
3931 Wanneroo Bmx Club WA Anika STEVENS 1 64.964 15.896

8 Boys
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2839 Rockingham Bmx Club WA Jack MALONE Final 45.520 0.000
2763 Westside Bmx Club WA Jake POAT Final 45.791 0.271
3325 Byford Bmx Club WA Cooper BOWDEN 1 48.024 2.504
2593 Southside Bmx Club WA Cody STEEL 3 48.253 2.733
2903 Wanneroo BMX Club WA Cooper OSBORNE-MAXWELL 1 48.393 2.873
3369 Wanneroo Bmx Club WA Lucas COX 1 48.665 3.145
3755 Southside Bmx Club WA Taj SRHOJ 2 48.828 3.308
3536 Westside Bmx Club WA Hunter MCCOMBIE 1 49.388 3.868
2512 Wanneroo BMX Club WA Zacchary ROGER 2 49.551 4.031
3471 Westside Bmx Club WA Kaleb BRAY 2 49.903 4.383
2702 Byford Bmx Club WA Zac MCDONALD 3 49.912 4.392
3422 Bunbury BMX Club WA Lennox STEVENS Semi Final 50.143 4.623
3423 East Pilbara Bmx Club ? Sonny CHANDLER 3 50.499 4.979
2856 Wanneroo Bmx Club WA Lawson BAILEY 2 50.918 5.398
3736 Wanneroo BMX Club WA Cameron MILLER 1 51.092 5.572
2622 Cockburn Bmx Club WA Jake MURRAY 2 51.613 6.093
3239 Woorree Park Bmx Club WA Axl GALLIE 3 51.836 6.316
2062 Westside Bmx Club WA Alexander SALISZEWSKI 2 54.745 9.225
3366 Westside Bmx Club WA Fletcher CLARK 2 55.759 10.239
3368 Wanneroo Bmx Club WA Zachary COX 3 56.705 11.185
3314 Cockburn Bmx Club WA Kobe TAYLOR 1 57.150 11.630
3277 Westside Bmx Club WA Max BROWN 2 58.214 12.694
2985 Mandurah Bmx Club Inc WA Travis WILKINS 3 60.298 14.778
2858 Byford Bmx Club WA Jaxxon SPENCER 1 61.018 15.498

9 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
WA 1 Eastern Goldfields BMX Club WA Molly BETTERIDGE 1 46.517 0.000
2957 Southside Bmx Club WA Mena BANKS 1 46.779 0.262
3 WA Rockingham Bmx Club WA Neave KNIGHT 1 47.315 0.798
3541 Westside Bmx Club WA Matilda BYNG 3 49.363 2.846
3713 Westside Bmx Club WA Emerson MAYGER 2 50.766 4.249
2425 Bunbury Bmx Club WA Maddie BONE 1 51.092 4.575
3741 Southside Bmx Club WA Tahlia COOK 1 52.087 5.570
3075 Rockingham Bmx Club WA Taylah SIMPSON 1 54.148 7.631
3754 Cockburn Bmx Club WA Hannah SEPAROVICH 3 55.855 9.338

9 Boys Novice
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2855 Southern Districts Bmx Club WA Deegan WOOD 2 47.632 0.000
2320 Westside Bmx Club WA Brayden ERCEG 1 48.042 0.410
2162 Cockburn Bmx Club WA Deegan MARTIN 2 48.190 0.558
3453 Westside Bmx Club WA Koby NEERVOORT 3 49.233 1.601
1222 Southern Districts Bmx Club WA Logan SMITH 1 49.646 2.014
3771 Byford Bmx Club WA Tyler HALLIGAN 1 50.544 2.912
3409 Mandurah Bmx Club Inc WA Seth BARKER 1 52.009 4.377
3287 Southern Districts BMX Club WA Owen RICHARDS 3 52.322 4.690
2461 Wanneroo Bmx Club WA Hudson BAILEY 1 52.587 4.955
2998 Rockingham Bmx Club WA Bailey HANSEN-TRIPLETT 3 52.686 5.054
2852 Rockingham Bmx Club WA Zane VAN DER LEER 1 52.687 5.055
3482 Hills Bmx Club WA Ayden BRACHE 2 53.601 5.969
3397 Southern Districts BMX Club WA Casey ASHFOLD 3 53.675 6.043
3820 Westside Bmx Club WA Jacob PEET 2 58.680 11.048

9 Boys Expert
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1WA Wanneroo Bmx Club WA Lochlan STRAKER 1 42.048 0.000
2WA Westside Bmx Club WA Zane RATAJCZAK Final 42.294 0.246
1971 Westside Bmx Club WA Coby VAN DE VELDE 2 42.298 0.250
3WA Southside Bmx Club WA Oliver HOGAN 3 42.969 0.921
3A Southside Bmx Club WA Jaxon RICHARDS 2 43.114 1.066
3470 Southside Bmx Club WA Jack JONES 3 44.276 2.228
2711 Bunbury Bmx Club WA Edward MCILLREE 1 44.663 2.615
6WA Rockingham Bmx Club WA Cooper DUNLOP 3 44.669 2.621
3285 Cockburn Bmx Club WA Loxley SHAW 3 45.100 3.052
2456 Southside Bmx Club WA Ollie HALL 3 45.565 3.517
2503 Westside Bmx Club WA Callum BROOKER 3 46.235 4.187
2745 Rockingham Bmx Club WA Daniel BURTON 2 46.302 4.254
2662 Cockburn Bmx Club WA Mitchell BUCKLAND 1 47.897 5.849
2814 Wanneroo Bmx Club WA Merrik TOCK 3 48.144 6.096
3195 Byford Bmx Club WA Blake GIBBS 3 48.299 6.251

10 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1392 Bunbury Bmx Club WA Savannah BIRCH 1 47.350 0.000
3WA Rockingham Bmx Club WA Samarah RAYNER 1 48.413 1.063
4WA Byford Bmx Club WA Iona MUIR Final 48.705 1.355
2784 Wanneroo Bmx Club WA Tanyka COLVIN 3 50.502 3.152
2664 Mandurah BMX Club inc WA Sasha JEFFERY 1 51.055 3.705
3400 East Pilbara Bmx Club ? Stella CHANDLER 2 51.056 3.706
2401 Southside Bmx Club WA Natalia IERACE 1 51.526 4.176
3305 Westside BMX Club WA Charlie MCCOMBIE 3 54.660 7.310
2322 Byford Bmx Club WA Imogen HAMILTON 3 55.191 7.841
3387 Woorree Park Bmx Club WA Payton HERRON 3 55.457 8.107

10 Boys Novice
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2617 Byford Bmx Club WA Ronan LANDER Final 47.189 0.000
5002 Rockingham Bmx Club WA Taj HILL 1 47.385 0.196
3121 Woorree Park Bmx Club WA Jamie MATTHEWMAN 1 47.652 0.463
1521 Wanneroo Bmx Club WA Liam WARREN 2 48.273 1.084
1329 Woorree Park Bmx Club WA Max O'BRIEN Final 49.120 1.931
2717 Wanneroo Bmx Club WA Connor STEVENS 2 50.355 3.166
2633 Northam Bmx Club WA Zack JEFFERIES Final 51.274 4.085
1907 Club Unknown ? Taison SCOTT 2 53.744 6.555
2605 Byford Bmx Club WA Dechlan LETCHFORD 2 54.055 6.866

10 Boys Expert
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2147 Byford Bmx Club WA Adam WATERMAN 1 41.761 0.000
2723 Rockingham Bmx Club WA Declan MCGHEE 2 41.801 0.040
6WA Byford Bmx Club WA Cooper MORROW Semi Final 41.810 0.049
2297 Southern Districts Bmx Club WA Brock SMITH 1 41.891 0.130
1WA Westside Bmx Club WA Oliver WILLIAMS Semi Final 42.305 0.544
3WA Wanneroo BMX Club WA Jarrod PATTERSON 1 42.307 0.546
1820 Wanneroo Bmx Club WA Kaylan ABBOTT 2 42.417 0.656
4WA Bunbury Bmx Club WA Cruz BLACK Semi Final 42.567 0.806
7WA Bunbury Bmx Club WA Jayden HOLMES 3 42.633 0.872
2223 Hills BMX Club WA Lucas ANDREWS 2 42.726 0.965
2WA Hills BMX Club WA Matthew VAN DER DRAAI 2 42.818 1.057
2534 Byford Bmx Club WA Brock WILLIAMSON 1 43.399 1.638
2232 Byford Bmx Club WA Campbell WILSON 3 44.022 2.261
2256 Rockingham Bmx Club WA Jai HOLLAND 3 44.115 2.354
2220 Bunbury BMX Club WA Hunter STEVENS 3 44.403 2.642
2813 Mandurah Bmx Club Inc WA Brayden GREENE 1 44.587 2.826
2444 Bunbury Bmx Club WA Flynn EDWARDS 1 44.639 2.878
3183 Cockburn Bmx Club WA Oliver GANNAWAY-HUGHES 1 44.790 3.029
2927 Cockburn Bmx Club WA Chase TAYLOR 3 44.870 3.109
3451 Cockburn Bmx Club WA Meer JANI 3 45.239 3.478
2631 Cockburn Bmx Club WA Ross MURRAY 1 45.286 3.525
3132 Westside Bmx Club WA Fraser CLARK 2 45.524 3.763
1495 Southside Bmx Club WA Mason EGAN 1 45.580 3.819
1136 Wanneroo BMX Club WA Kacey HARVEY-HILL 1 45.676 3.915
1542 Byford Bmx Club WA Jarvis SHARP 2 46.207 4.446
2973 Hills Bmx Club WA Alec RICHARDS 3 47.312 5.551
2928 Hills Bmx Club WA Izaak BRACHE 1 48.056 6.295
2012 Cockburn Bmx Club WA Marcus USCA 3 48.618 6.857
3367 Westside BMX Club WA Callan BENEFER 1 51.735 9.974

11 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1459 Westside Bmx Club WA Alyssa HOWAT Final 43.179 0.000
1763 Westside Bmx Club WA Jessica BICKLEY Final 43.857 0.678
1WA Westside Bmx Club WA Kindle RAPLEY 3 43.865 0.686
2774 Wanneroo Bmx Club WA Maddison ALDERSEA Final 43.879 0.700
1691 Wanneroo Bmx Club WA Kennedy THORPE 3 44.768 1.589
1839 Southern Districts Bmx Club WA Rhiannon RICHARDS 2 45.362 2.183
3107 Bunbury Bmx Club WA Daytonna LONGBOTTOM 2 46.763 3.584
2716 Wanneroo Bmx Club WA Maya THORPE 3 47.284 4.105
2440 Eastern Goldfields BMX Club WA Melya HAWIRA 1 49.814 6.635
1166 Mandurah Bmx Club Inc WA Chayse ARMITAGE 1 51.801 8.622
2615 Byford Bmx Club WA Poppy Rose LAGDEN 3 62.728 19.549

11 Boys Novice
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2251 Southside Bmx Club WA Max JONES Final 45.939 0.000
1319 Woorree Park Bmx Club WA Richard HERRON Final 46.345 0.406
1524 Wanneroo Bmx Club WA Harry MCBLANE 3 47.274 1.335
2054 Mandurah Bmx Club Inc WA Flynn LAZAR 1 47.722 1.783
2775 Byford Bmx Club WA Cai MCDONALD 2 48.574 2.635
2777 Wanneroo Bmx Club WA Slade SKIDMORE 2 49.027 3.088
2006 Bunbury Bmx Club WA Jesse SUNDERLAND 1 49.080 3.141
2347 Southside Bmx Club WA Daniel BAKER 1 49.257 3.318
1139 Mandurah Bmx Club Inc WA Hudson MCLEOD 3 50.246 4.307
2262 Southern Districts Bmx Club WA Aiden TAYLOR 3 50.980 5.041
1533 Cockburn Bmx Club WA Riley YOUNG 3 52.346 6.407
2294 Southern Districts Bmx Club WA Daniel RUSSELL 2 53.054 7.115
2501 Westside Bmx Club WA Massimo SALISZEWSKI 3 54.656 8.717

11 Boys Expert
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2 WA Mandurah Bmx Club Inc WA Eli PANTALONE 3 39.521 0.000
5A Westside Bmx Club WA Matias HARRIS Semi Final 39.580 0.059
2221 Westside Bmx Club WA Billy SUMMERVILLE Semi Final 40.642 1.121
2620 Byford Bmx Club WA Charlie D'AGOSTINO 3 41.052 1.531
5WA Wanneroo Bmx Club WA Jack PHILLIPS 1 41.134 1.613
7 WA Wanneroo Bmx Club WA Dylan STRAKER Semi Final 41.214 1.693
911 Mandurah Bmx Club Inc WA Kade MCINTYRE 1 41.714 2.193
2475 Woorree Park Bmx Club WA Dylan SERMAN Semi Final 41.877 2.356
2127 Bunbury Bmx Club WA William MCILLREE 2 41.951 2.430
8 WA Byford Bmx Club WA Riley GIBBS 2 42.253 2.732
2569 Wanneroo Bmx Club WA Brock COLVIN 2 42.483 2.962
2216 Southern Districts Bmx Club WA James SWAR 3 43.078 3.557
2607 Cockburn Bmx Club WA Jacob SEPAROVICH 2 43.441 3.920
2033 Southside Bmx Club WA Cooper HALL 1 43.950 4.429
2010 Wanneroo Bmx Club WA Ewan MILLER 2 44.572 5.051
2587 Southern Districts Bmx Club WA Kynan ABRAHAM 3 44.892 5.371
2688 Southern Districts BMX Club WA Austen ABRAHALL 3 45.569 6.048
2305 Bunbury Bmx Club WA Kysun REEVES 3 45.854 6.333

12 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1WA Northam Bmx Club WA Trinity JEFFERIES Final 42.461 0.000
2211 Byford Bmx Club WA Sienna SHARP Final 43.914 1.453
5WA Rockingham Bmx Club WA Ellah RAYNER 1 44.403 1.942
6WA Hills Bmx Club WA Demi EVANS 1 47.284 4.823
2090 Mandurah Bmx Club Inc WA Katelyn HALL 3 47.532 5.071
1636 Rockingham Bmx Club WA Caitlin DALLY 2 48.809 6.348
2407 Southside Bmx Club WA Isabell RIDLEY 3 48.955 6.494
2324 Westside Bmx Club WA Jasmine ERCEG 3 50.036 7.575
2238 East Pilbara Bmx Club ? Dakota CHANDLER 3 50.269 7.808
2068 Byford Bmx Club WA Kelsey MORROW 2 50.331 7.870

12 Boys Expert
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
815 Bunbury Bmx Club WA Steele CHERUBINO Final 37.695 0.000
98HV Happy Valley Bmx Club SA Trey TUFFIN 3 38.381 0.686
1764 Westside Bmx Club WA Nathan RAWLINGS 1 39.372 1.677
1886 Bunbury Bmx Club WA Cameron WYATT 1 39.417 1.722
4WA Westside Bmx Club WA Kallan BROWN 2 39.644 1.949
975 Hills BMX Club WA Dylan ANDREWS 1 39.991 2.296
8WA Byford Bmx Club WA Jay LANDER Final 40.077 2.382
1871 Southside Bmx Club WA Mitchell CAMPBELL 2 40.128 2.433
997 Westside Bmx Club WA Darcy ROBINSON 3 41.238 3.543
1782 Mandurah BMX Club inc WA Aaron JEFFERY Semi Final 41.343 3.648
2207 Eastern Goldfields Bmx Club WA Zavier HAWIRA 2 41.482 3.787
1969 Hills BMX Club WA Shaun VAN DER DRAAI 3 42.234 4.539
1432 Cockburn Bmx Club WA Brodie MURRAY Semi Final 42.911 5.216
2330 Southside Bmx Club WA Beau MURRAY 1 42.960 5.265
1752 Byford Bmx Club WA Taj HAMILTON 3 43.149 5.454
1360 Southern Districts BMX Club WA Noah JACKSON 2 43.486 5.791
2034 Cockburn Bmx Club WA Ethan SLOB 3 43.567 5.872
2101 Southside Bmx Club WA Rhys HARDAKER 2 43.640 5.945
2295 Hills Bmx Club WA Logan MUIR 3 43.803 6.108
1152 Bunbury Bmx Club WA Tyler BIRCH 2 43.962 6.267
2052 Bunbury Bmx Club WA Jay SINGER 3 44.334 6.639
1465 Westside BMX Club WA Flynn COSTA 2 44.493 6.798
1700 Woorree Park Bmx Club WA James BISHOP 1 45.632 7.937
2078 Mandurah Bmx Club Inc WA Thomas NEVE 3 45.769 8.074
1490 Byford Bmx Club WA Blade HAYSOM 2 46.424 8.729

13 Boys Novice
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1032 Westside Bmx Club WA Jared LLOYD 1 44.965 0.000
2029 Byford Bmx Club WA Bayley HALLIGAN 2 45.660 0.695
863 Southside Bmx Club WA Cooper PIERI 1 45.935 0.970
1151 Rockingham BMX Club WA Isaiah LAIDLAW 1 46.497 1.532
1830 Bunbury BMX Club WA Jacob HOLMES 1 47.451 2.486
1993 Westside Bmx Club WA Finley MONAGHAN 2 47.517 2.552
1778 Bunbury Bmx Club WA Liam DUNNING 1 48.228 3.263
1133 Wanneroo Bmx Club WA Nathan BROOKS 1 48.616 3.651
1027 Bunbury Bmx Club WA Cooper WILLIAMS 2 49.745 4.780
1616 Byford Bmx Club WA Michael WEBER 2 50.244 5.279
1502 Southern Districts Bmx Club WA Tyrone JACKSON 3 50.770 5.805

13 Boys Expert
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1WA Byford BMX Club WA Bailey JOKIC 1 37.733 0.000
3WA Southside Bmx Club WA Luke ADAMS Final 37.898 0.165
6WA Southside Bmx Club WA Jett SMITH 2 38.238 0.505
1351 Byford Bmx Club WA Tyson WILLIAMS Semi Final 38.965 1.232
8WA Bunbury Bmx Club WA Braiden ABRAHAMSE 2 39.049 1.316
1412 Cockburn Bmx Club WA Kaeghan ROBERTSON 2 39.634 1.901
1681 Southside Bmx Club WA Abbey RICHARDS 2 39.694 1.961
1273 Cowaramup Bmx Club WA Ned GREGORY 3 39.827 2.094
1995 Southside Bmx Club WA Bailey TAN 3 39.830 2.097
5SS Southside Bmx Club WA Cooper HISCOX 1 40.115 2.382
1683 Rockingham Bmx Club WA Riley BROWN 1 40.124 2.391
1714 Woorree Park Bmx Club WA Lochlan TAYLOR 3 40.399 2.666
2200 Bunbury Bmx Club WA Kray REEVES 1 41.031 3.298
1829 Southside Bmx Club WA Bailey FOSTER 3 41.428 3.695
2331 Hills BMX Club WA Jordan MARTIN 3 41.557 3.824
995 Eastern Goldfields Bmx Club WA George BOEG 3 41.688 3.955
1950 Rockingham Bmx Club WA Michael EDWARDS 2 42.015 4.282
3174 Wanneroo Bmx Club WA Matt BERTONE 2 42.128 4.395
1064 Cockburn Bmx Club WA Logan PRATT 1 42.528 4.795
1250 Bunbury Bmx Club WA Scott BARTLE 2 42.745 5.012
1658 Bunbury Bmx Club WA Lochlan EDWARDS 2 42.887 5.154
2241 Hills Bmx Club WA Seth WRIGHT 1 43.743 6.010
2000 Southside Bmx Club WA Jayden EGAN 1 43.810 6.077
1259 Bunbury Bmx Club WA Ryan BARTLE 3 43.853 6.120

14 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1588 Byford Bmx Club WA Shayla WINWOOD 1 42.110 0.000
1701 Eastern Goldfields Bmx Club WA Lara SCARVACI 1 42.390 0.280
1515 Bunbury Bmx Club WA Amelia DANKS 1 44.477 2.367
1755 Woorree Park Bmx Club WA Asha SERMAN 3 44.668 2.558
1143 Mandurah BMX Club inc WA Kara HARRISON 2 44.933 2.823
2137 Mandurah Bmx Club Inc WA Tesanee KING 1 46.690 4.580

14 Boys
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1991 Bunbury Bmx Club WA Daniel DORAN Semi Final 35.844 0.000
2760 Hills Bmx Club WA Flynn PHILLIPS Semi Final 35.863 0.019
1205 Wanneroo Bmx Club WA Dylan CLEMENTS Final 37.067 1.223
1705 Wanneroo Bmx Club WA Samuel THORPE 1 37.602 1.758
1252 Southside Bmx Club WA Kaden MAPSTONE Final 37.607 1.763
1715 Hills Bmx Club WA Jay ALLAN 2 37.795 1.951
1217 Westside Bmx Club WA Jacob GODDARD 1 38.485 2.641
1931 Westside BMX Club WA Lilyanne CROFT Semi Final 38.565 2.721
1531 Byford BMX Club WA Tehlia JOKIC 2 38.581 2.737
705 Westside Bmx Club WA Hunter BENEFER 2 38.635 2.791
1541 Cockburn Bmx Club WA Ruben CUNNINGHAM 1 39.064 3.220
779 Southside Bmx Club WA Thomas O'DWYER 2 39.295 3.451
1280 Wanneroo Bmx Club WA Jacob BAILEY Semi Final 39.406 3.562
1571 Westside Bmx Club WA Sam COSTA 1 40.023 4.179
1226 Bunbury Bmx Club WA Darcy CEDERMAN Semi Final 40.047 4.203
1832 Southside Bmx Club WA Jett IERACE 2 40.365 4.521
1983 Southside Bmx Club WA Ethan GITTOS 3 40.944 5.100
1488 Hills Bmx Club WA Zane HANNA 3 41.117 5.273
1169 Byford Bmx Club WA Jeremy WILSON 1 41.269 5.425
2143 Hills Bmx Club WA Joseph REGALI 2 42.150 6.306
1507 Westside Bmx Club WA Ethan CLARK 1 43.252 7.408
1010 Byford Bmx Club WA Ryley HALLIGAN 2 44.254 8.410

15 Boys
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1346 Southside Bmx Club WA Cooper MAPSTONE 4 36.266 0.000
1551 Hills BMX Club WA Mathew JEBB 2 36.457 0.191
1679 Southern Districts Bmx Club WA Regan LOTHIAN 3 37.470 1.204
1901 Rockingham BMX Club WA Ty NEWMAN 2 38.128 1.862
1598 Cockburn BMX Club WA Bayley MAINARD 2 38.554 2.288
1847 Mandurah Bmx Club Inc WA Tahj ARMITAGE 3 38.836 2.570

16 Boys
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
W6 Woorree Park Bmx Club WA Corey TAYLOR Final 32.612 0.000
495 Bunbury Bmx Club WA Blade CHERUBINO Final 33.076 0.464
763 Bunbury Bmx Club WA Dylan RUSH 3 33.405 0.793
1416 Rockingham BMX Club WA Jordan CALLUM 2 33.564 0.952
1401 Rockingham Bmx Club WA Dylan CALLUM 3 33.751 1.139
1323 Southside Bmx Club WA Jayden KEOGH Final 33.901 1.289
1249 Bunbury Bmx Club WA Niko PATTERSON Semi Final 34.844 2.232
1005 Wanneroo Bmx Club WA Kane GRAY 3 35.008 2.396
1446 Southside Bmx Club WA Taylor CAMPBELL 3 35.322 2.710
1929 Southern Districts Bmx Club WA Curtis STRONG 2 35.547 2.935
1590 Southside Bmx Club WA Isaiah CROOK-SIMS Semi Final 35.671 3.059
1854 Southern Districts BMX Club WA Devon BAOHM 3 35.786 3.174
1916 Wanneroo Bmx Club WA Kingsley MITCHLEY 1 36.786 4.174
2163 Hills BMX Club WA Tiarnan VAN OSCH 3 37.281 4.669
1132 Wanneroo Bmx Club WA Macauley TOCK 1 37.858 5.246
8WA Mandurah Bmx Club Inc WA Jackson CONDO 3 38.685 6.073
942 Hills Bmx Club WA Jared KITSON 2 39.031 6.419
1221 Mandurah Bmx Club Inc WA Christopher KING 1 39.778 7.166
1090 Bunbury Bmx Club WA Nathan SMITH 2 40.026 7.414
1544 Byford Bmx Club WA Blake WINWOOD 1 44.869 12.257

17-29 Women
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
120 Southside Bmx Club WA Bianca CAMPBELL 1 40.220 0.000
956 Hills Bmx Club WA Karis REGALI 1 41.485 1.265
917 Southern Districts Bmx Club WA Jayde FABRY-ROCHE 1 41.561 1.341
1408 Mandurah BMX Club inc WA Lillyrose HARRISON 4 41.605 1.385
4WA Southside Bmx Club WA Saffron WOODS 2 42.923 2.703
1861 Southern Districts BMX Club WA Imogen Kate ABRAHALL 1 44.533 4.313
1159 Bunbury Bmx Club WA Kiara WYATT 2 44.904 4.684

17-29 Men
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
380 Hills Bmx Club WA Joshua COOKE 2 34.084 0.000
331 Bunbury Bmx Club WA Matthew BLAKE Semi Final 34.143 0.059
5A Southside BMX Club WA Scott GASKIN Final 34.297 0.213
508 Southside Bmx Club WA Jeremy ADAMS 1 34.619 0.535
804 Byford Bmx Club WA Blake REBELO 2 34.808 0.724
822 Southern Districts Bmx Club WA Dylan BARWICK 3 34.834 0.750
610 Hills Bmx Club WA Christopher LATHWELL 3 34.867 0.783
979 Southern Districts Bmx Club WA Dylan MARSHALL 2 35.042 0.958
2100 Southern Districts Bmx Club WA Cody WALKER 1 35.350 1.266
1223 Hills Bmx Club WA Jayden LISTER 3 35.509 1.425
1397 Byford Bmx Club WA Kobe BARNES 1 35.866 1.782
52 Hills BMX Club WA Bryce LANE 2 37.419 3.335
928 Byford Bmx Club WA Joshua WEAVEN 2 37.507 3.423
1364 Woorree Park Bmx Club WA Emmett YEREX 3 38.791 4.707
571 Bunbury Bmx Club WA Bailey FITZGERALD 3 39.325 5.241
606 Byford Bmx Club WA Damien BARWICK 2 39.391 5.307
1779 Hills BMX Club WA Mitchell GILL 2 40.816 6.732
690 Byford BMX Club WA Kieran WINWOOD 1 45.175 11.091

30+ Women
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
492 Bunbury Bmx Club WA Liesha SUNDERLAND 2 42.085 0.000
93 Mandurah Bmx Club Inc WA Michelle NEWPORT 1 42.879 0.794
27 Northam Bmx Club WA Tamara HASSON 1 46.082 3.997
974 Westside Bmx Club WA Faye RATAJCZAK 1 48.521 6.436
612 Woorree Park Bmx Club WA Sarah BATTILANA 2 50.969 8.884

30+ Men
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
65 Southern Districts Bmx Club WA Daniel LAIRD Final 33.939 0.000
74 Hills BMX Club WA Jade MCPHERSON Final 34.378 0.439
430 Byford Bmx Club WA Brett HAYSOM Final 35.177 1.238
28 Cockburn Bmx Club WA Lance MARTIN Final 36.391 2.452
409 Byford Bmx Club WA Bodie LETCHFORD 2 36.574 2.635
89 Eastern Goldfields Bmx Club WA Matthew BROWN 3 36.916 2.977
484 Byford Bmx Club WA Jeffrey BELL 3 36.979 3.040
628 Southside Bmx Club WA Darryn WALKER 2 38.576 4.637
785 Westside Bmx Club WA Kurt MUDFORD 2 39.461 5.522
346 Woorree Park Bmx Club WA Michael GALLIE 1 40.258 6.319
631 Wanneroo Bmx Club WA Matt DUNNING 1 42.904 8.965
718 Southside Bmx Club WA Stephen EGAN 2 42.921 8.982
194 Bunbury Bmx Club WA Nathan DUNNING 2 47.607 13.668

40+ Men
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
224 Bunbury Bmx Club WA Aaron DANKS Final 38.566 0.000
66 Hills Bmx Club WA Brad LANE 2 38.723 0.157
26 Wanneroo Bmx Club WA Paul THORPE Final 39.216 0.650
579 Southside Bmx Club WA Paul SRHOJ 1 40.232 1.666
247 Byford Bmx Club WA Daniel LANDER 2 40.496 1.930
487 Hills Bmx Club WA Steven DONNELLY 3 41.057 2.491
323 Bunbury Bmx Club WA Jason PALMER 1 41.787 3.221
734 Wanneroo Bmx Club WA Martin PHILLIPS 3 42.782 4.216
459 Westside Bmx Club WA Mark COSTA 1 44.377 5.811
398 Westside Bmx Club WA Alan PEET Final 44.948 6.382
204 Woorree Park Bmx Club WA Geoffrey BISHOP 1 50.194 11.628

Superclass Men
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
35 Wanneroo Bmx Club WA Bradley GAME Final 31.503 0.000
419 Cockburn Bmx Club WA Caleb DATSON Final 32.280 0.777
241 Woorree Park Bmx Club WA Corey TAYLOR 2 32.326 0.823
16 Southside Bmx Club WA Cameron AINGER Final 32.562 1.059
711 Hills BMX Club WA Jamie GILL Final 32.990 1.487
51TC The Cove Bmx Club SA Matthew TIDSWELL 3 33.395 1.892
85 Hills Bmx Club WA Casey HUNTER Semi Final 33.425 1.922
763 Bunbury Bmx Club WA Dylan RUSH 1 33.484 1.981
331 Bunbury Bmx Club WA Matthew BLAKE 2 33.567 2.064
115 Cockburn Bmx Club WA Tyler VERSCHUREN 3 33.635 2.132
936 Southern Districts Bmx Club WA Ben O'LOUGHLIN 3 34.210 2.707
714 Westside Bmx Club WA Felipe/Juan TABARES SALAZAR 2 34.391 2.888
1223 Hills Bmx Club WA Jayden LISTER Final 34.588 3.085
979 Southern Districts Bmx Club WA Dylan MARSHALL 2 35.273 3.770
748 Hills Bmx Club WA Gage MADELEY 1 36.889 5.386
108 Hills BMX Club WA Lewis THEUNISSEN 1 37.564 6.061
610 Hills Bmx Club WA Christopher LATHWELL 1 41.181 9.678

Superclass Women
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
999 Bunbury Bmx Club WA Rachelle SMITH 3 37.481 0.000
120 Southside Bmx Club WA Bianca CAMPBELL 2 37.898 0.417
1311 Byford BMX Club WA Alicia JOKIC 2 38.127 0.646
660 Southside Bmx Club WA Rachel GASKIN Final 38.163 0.682
983 Wanneroo BMX Club WA Felicity MANN 3 39.056 1.575
817 Bunbury BMX Club WA Jazz BAILEY 3 39.195 1.714
1254 Hills Bmx Club WA Hailey PAYNE 2 39.471 1.990
139 Hills Bmx Club WA Jessica LATHWELL 2 39.697 2.216
403 Westside BMX Club WA Kishani GREEN 2 39.768 2.287
895 Wanneroo Bmx Club WA Airlie GOODEN 3 40.107 2.626
1637 Rockingham Bmx Club WA Keeley EDWARDS 1 40.409 2.928
1659 Southside Bmx Club WA Kate TAYLOR 1 40.786 3.305
1036 Wanneroo Bmx Club WA Katie GRAY 1 41.493 4.012
1888 Hills BMX Club WA Kaitlin GILL 2 41.990 4.509
956 Hills Bmx Club WA Karis REGALI 2 42.437 4.956
988 Bunbury Bmx Club WA Charlotte GARRIGAN 1 49.447 11.966

Top of Report