End of Report

2018 BMXWA Super Series Rd3 WESTSIDE

BMX EVENT MANAGER, Report Created 06/Mar/2018 16:46:34

Fastest Time per Rider per Class

Total Entries = 481

Total Riders = 440


8-10 Voucher
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1971 Westside Bmx Club WA Coby VAN DE VELDE 2 40.097 0.000
3487 Southside Bmx Club WA Oliver HOGAN 3 41.303 1.206
2711 Bunbury Bmx Club WA Edward MCILLREE 2 42.063 1.966

13-15 Voucher
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1679 Southern Districts Bmx Club WA Regan LOTHIAN 1 36.455 0.000
1715 Hills Bmx Club WA Jay ALLAN 1 36.744 0.289
1832 Southside Bmx Club WA Jett IERACE 3 37.862 1.407
193 Westside Bmx Club WA Lilyanne CROFT 1 38.081 1.626
779 Southside Bmx Club WA Thomas O'DWYER Final 39.257 2.802
1886 Bunbury Bmx Club WA Cameron WYATT 1 39.345 2.890
919 Bunbury Bmx Club WA Braiden ABRAHAMSE 1 40.578 4.123
2127 Bunbury Bmx Club WA William MCILLREE 2 41.615 5.160
2475 Woorree Park Bmx Club WA Dylan SERMAN 1 42.747 6.292

12 & Under Boys Cruiser
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
997 Westside Bmx Club WA Darcy ROBINSON 1 38.903 0.000
975 Hills Bmx Club WA Dylan ANDREWS 1 39.211 0.308
1WA Westside Bmx Club WA Koby RATAJCZAK 2 39.320 0.417
911 Mandurah Bmx Club Inc WA Kade MCINTYRE 2 40.907 2.004
2569 Wanneroo Bmx Club WA Brock COLVIN 1 41.615 2.712
5WA Westside Bmx Club WA Zane RATAJCZAK 1 42.106 3.203
2101 Southside Bmx Club WA Rhys HARDAKER Final 42.226 3.323
3440 Bunbury Bmx Club WA Cruz BLACK Final 42.377 3.474
2631 Cockburn Bmx Club WA Ross MURRAY 1 43.907 5.004
3107 Bunbury Bmx Club WA Daytonna LONGBOTTOM 1 46.873 7.970

13-14 Cruiser
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1705 Wanneroo Bmx Club WA Samuel THORPE 2 37.240 0.000
1252 Southside Bmx Club WA Kaden MAPSTONE 4 37.880 0.640
705 Tom Price Bmx Club WA Hunter BENEFER 4 37.926 0.686
1217 Westside Bmx Club WA Jacob GODDARD 4 38.549 1.309
1588 Byford Bmx Club WA Shayla WINWOOD 1 41.156 3.916
1SS Southside Bmx Club WA Cooper HISCOX 2 41.425 4.185
1829 Southside Bmx Club WA Bailey FOSTER 1 43.330 6.090

15-16 Cruiser
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
4A Wanneroo BMX Club WA Jayden MIDDLETON-GEPP 2 36.617 0.000
1346 Southside Bmx Club WA Cooper MAPSTONE 1 37.439 0.822
1659 Southside Bmx Club WA Kate TAYLOR 2 39.775 3.158
1544 Byford BMX Club WA Blake WINWOOD 2 43.101 6.484

17-29 Cruiser
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
380 Hills Bmx Club WA Joshua COOKE 4 34.613 0.000
2100 Southern Districts Bmx Club WA Cody WALKER 1 35.774 1.161
690 Byford BMX Club WA Kieran WINWOOD 4 39.535 4.922
597 Westside Bmx Club WA Joshua BYNG 4 41.642 7.029

30+ Cruiser
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
193 Wanneroo Bmx Club WA Julien ROGER 2 37.048 0.000
244 Mandurah BMX Club inc WA Joel MCLEOD 2 38.156 1.108
346 Woorree Park Bmx Club WA Michael GALLIE 3 38.290 1.242
785 Wanneroo Bmx Club WA Kurt MUDFORD 4 38.373 1.325
608 Rockingham Bmx Club WA James SIMPSON 2 38.839 1.791
445 Hills Bmx Club WA Toni GILL 2 43.658 6.610

40+ Cruiser
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
66 Hills Bmx Club WA Brad LANE 4 36.341 0.000
554 Hills Bmx Club WA Nathan HANNA 1 37.092 0.751
26 Wanneroo Bmx Club WA Paul THORPE 1 37.884 1.543
371 Westside Bmx Club WA Greg BASTIAN 1 38.426 2.085
5WA Westside Bmx Club WA David RAPLEY 2 39.713 3.372
426 Wanneroo Bmx Club WA Karl ATTRILL 3 40.499 4.158
713 Westside Bmx Club WA Wayne MAYGER 3 40.967 4.626

8-9 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
WA! Eastern Goldfields Bmx Club WA Molly BETTERIDGE Final 44.616 0.000
3WA Rockingham Bmx Club WA Neave KNIGHT Final 44.866 0.250
3541 Westside Bmx Club WA Matilda BYNG 1 45.953 1.337
7WA Westside Bmx Club WA Danielle BASTIAN 1 46.765 2.149
3713 Westside Bmx Club WA Emerson MAYGER 1 49.007 4.391
3741 Southside Bmx Club WA Tahlia COOK Final 49.051 4.435
3137 Southside Bmx Club WA Alana GLENISTER Final 49.827 5.211
3493 Southern Districts Bmx Club WA Rachel RUSSELL 1 51.803 7.187
3075 Rockingham Bmx Club WA Taylah SIMPSON 3 52.689 8.073
3754 Cockburn Bmx Club WA Hannah SEPAROVICH 3 53.918 9.302
3131 Byford Bmx Club WA Ruby-Rose WILLIAMSON 2 59.556 14.940
3931 Wanneroo Bmx Club WA Anika STEVENS 2 59.802 15.186

8 Boys
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2839 Rockingham Bmx Club WA Jack MALONE Final 43.155 0.000
2763 Westside Bmx Club WA Jake POAT Final 43.852 0.697
3536 Westside Bmx Club WA Hunter MCCOMBIE 1 44.023 0.868
3755 Southside Bmx Club WA Taj SRHOJ Final 44.460 1.305
2593 Southside Bmx Club WA Cody STEEL Semi Final 44.588 1.433
2903 Wanneroo Bmx Club WA Cooper OSBORNE-MAXWELL 1 45.348 2.193
3369 Wanneroo Bmx Club WA Lucas COX 2 45.576 2.421
3325 Byford Bmx Club WA Cooper BOWDEN Final 46.296 3.141
3471 Westside Bmx Club WA Kaleb BRAY Semi Final 46.486 3.331
3736 Wanneroo Bmx Club WA Cameron MILLER 1 47.407 4.252
2512 Wanneroo Bmx Club WA Zacchary ROGER Semi Final 47.687 4.532
2702 Byford Bmx Club WA Zac MCDONALD Semi Final 48.049 4.894
3423 East Pilbara Bmx Club ? Sonny CHANDLER 1 48.085 4.930
3557 Wanneroo Bmx Club WA James SPINLEY Semi Final 48.884 5.729
2856 Wanneroo Bmx Club WA Lawson BAILEY 3 49.055 5.900
2622 Cockburn Bmx Club WA Jake MURRAY 2 49.843 6.688
3856 Westside Bmx Club WA Maverick COLEMAN 1 52.668 9.513
3368 Wanneroo Bmx Club WA Zachary COX 2 52.751 9.596
2062 Westside BMX Club WA Alexander SALISZEWSKI 2 53.293 10.138
3366 Westside Bmx Club WA Fletcher CLARK 2 54.310 11.155
3023 Mandurah Bmx Club Inc WA Cameron WILLIAMS 2 54.456 11.301
603 Southside Bmx Club WA Jackson LANE 1 54.464 11.309
3314 Cockburn Bmx Club WA Kobe TAYLOR 2 54.582 11.427
3277 Westside Bmx Club WA Max BROWN 3 55.881 12.726
2985 Mandurah Bmx Club Inc WA Travis WILKINS 2 59.664 16.509

9 Boys Novice
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
3589 Westside Bmx Club WA Brayden FLETCHER Final 45.954 0.000
2320 Westside Bmx Club WA Brayden ERCEG Final 46.045 0.091
2162 Cockburn Bmx Club WA Deegan MARTIN 1 46.362 0.408
2855 Southern Districts Bmx Club WA Deegan WOOD Final 46.375 0.421
3389 Rockingham Bmx Club WA Ryder VANDERLAAN 1 46.769 0.815
3453 Westside Bmx Club WA Koby NEERVOORT 2 47.070 1.116
3409 Mandurah Bmx Club Inc WA Seth BARKER 1 48.574 2.620
3821 Westside Bmx Club WA Warwick KESSNER 2 48.814 2.860
3227 Westside Bmx Club WA Hunter DURGUTOVSKI 2 48.862 2.908
1222 Southern Districts Bmx Club WA Logan SMITH 1 49.454 3.500
3287 Southern Districts Bmx Club WA Owen RICHARDS 3 50.054 4.100
2998 Rockingham Bmx Club WA Bailey HANSEN-TRIPLETT 2 50.599 4.645
2461 Wanneroo Bmx Club WA Hudson BAILEY 2 52.218 6.264
3482 Hills Bmx Club WA Ayden BRACHE 2 52.252 6.298
3820 Westside Bmx Club WA Jacob PEET 3 53.146 7.192

9 Boys Expert
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1971 Westside Bmx Club WA Coby VAN DE VELDE 1 39.830 0.000
1WA Wanneroo Bmx Club WA Lochlan STRAKER 1 40.104 0.274
2711 Bunbury Bmx Club WA Edward MCILLREE Final 40.935 1.105
2WA Westside Bmx Club WA Zane RATAJCZAK 3 41.092 1.262
3A Southside Bmx Club WA Jaxon RICHARDS 1 42.077 2.247
3WA Southside Bmx Club WA Oliver HOGAN 1 42.230 2.400
2503 Westside Bmx Club WA Callum BROOKER Final 42.301 2.471
2456 Southside Bmx Club WA Ollie HALL 3 43.061 3.231
2745 Rockingham Bmx Club WA Daniel BURTON 3 43.125 3.295
3285 Cockburn Bmx Club WA Loxley SHAW 3 44.843 5.013
2662 Cockburn Bmx Club WA Mitchell BUCKLAND 2 45.391 5.561
2814 Wanneroo Bmx Club WA Merrik TOCK 1 46.228 6.398
3505 Bunbury Bmx Club WA Blake WHITE 3 46.305 6.475

10 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
3400 East Pilbara Bmx Club ? Stella CHANDLER 3 46.033 0.000
2406 Westside Bmx Club WA Kaylee COUPER 2 46.820 0.787
3WA Rockingham Bmx Club WA Samarah RAYNER 1 47.525 1.492
1392 Bunbury Bmx Club WA Savannah BIRCH 2 48.299 2.266
1655 Southside Bmx Club WA Natalia IERACE 1 48.987 2.954
2784 Wanneroo Bmx Club WA Tanyka COLVIN 2 49.841 3.808
3305 Westside BMX Club WA Charlie MCCOMBIE 3 50.971 4.938
2664 Karratha Bmx Club WA Sasha JEFFERY 3 51.166 5.133
3399 Hedland Bmx Club WA Jasmin VADALA 3 52.212 6.179
3387 Woorree Park Bmx Club WA Payton HERRON 3 52.412 6.379

10 Boys Novice
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1521 Wanneroo Bmx Club WA Liam WARREN 3 44.672 0.000
2617 Byford Bmx Club WA Ronan LANDER 1 45.215 0.543
3121 Woorree Park Bmx Club WA Jamie MATTHEWMAN 1 46.405 1.733
5002 Rockingham Bmx Club WA Taj HILL 2 47.234 2.562
2633 Northam Bmx Club WA Zack JEFFERIES 3 48.324 3.652
1907 Mandurah Bmx Club Inc WA Taison SCOTT 2 49.407 4.735
2605 Byford Bmx Club WA Dechlan LETCHFORD 3 49.569 4.897
2717 Wanneroo Bmx Club WA Connor STEVENS 2 49.911 5.239
1329 Woorree Park Bmx Club WA Max O'BRIEN 3 50.394 5.722
2790 Wanneroo Bmx Club WA Xavier HARICH 1 53.101 8.429
2809 Westside Bmx Club WA Malakai JUROTTE 1 60.893 16.221

10 Boys Expert
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2723 Rockingham Bmx Club WA Declan MCGHEE Final 40.204 0.000
3WA Wanneroo Bmx Club WA Jarrod PATTERSON 2 40.290 0.086
1820 Wanneroo Bmx Club WA Kaylan ABBOTT 2 40.327 0.123
1WA Westside Bmx Club WA Oliver WILLIAMS Semi Final 40.555 0.351
4WA Bunbury Bmx Club WA Cruz BLACK 3 40.691 0.487
2147 Byford Bmx Club WA Adam WATERMAN Semi Final 40.805 0.601
2223 Hills BMX Club WA Lucas ANDREWS 2 40.943 0.739
6WA Byford Bmx Club WA Cooper MORROW Semi Final 41.051 0.847
2297 Southern Districts BMX Club WA Brock SMITH Semi Final 41.380 1.176
3132 Westside Bmx Club WA Fraser CLARK 2 42.173 1.969
2WA Hills Bmx Club WA Matthew VAN DER DRAAI 3 42.250 2.046
2534 Byford Bmx Club WA Brock WILLIAMSON 3 42.426 2.222
2256 Rockingham Bmx Club WA Jai HOLLAND Semi Final 42.663 2.459
3451 Cockburn Bmx Club WA Meer JANI 2 42.679 2.475
2927 Cockburn Bmx Club WA Chase TAYLOR 2 42.697 2.493
2444 Bunbury Bmx Club WA Flynn EDWARDS 2 43.197 2.993
2703 Bunbury Bmx Club WA Kye SPENCE 2 43.490 3.286
2631 Cockburn Bmx Club WA Ross MURRAY 2 43.589 3.385
1542 Byford Bmx Club WA Jarvis SHARP 1 43.705 3.501
3183 Cockburn Bmx Club WA Oliver GANNAWAY-HUGHES 1 43.989 3.785
2973 Hills Bmx Club WA Alec RICHARDS 2 44.163 3.959
2813 Mandurah Bmx Club Inc WA Brayden GREENE 2 44.221 4.017
1136 Wanneroo Bmx Club WA Kacey HARVEY-HILL 3 44.255 4.051
1495 Southside Bmx Club WA Mason EGAN 3 44.269 4.065
2928 Hills Bmx Club WA Izaak BRACHE 2 46.002 5.798
2012 Cockburn Bmx Club WA Marcus USCA 2 46.217 6.013
3367 Tom Price Bmx Club WA Callan BENEFER 1 53.925 13.721

11 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1459 Westside Bmx Club WA Alyssa HOWAT Final 40.113 0.000
1WA Westside Bmx Club WA Kindle RAPLEY Final 40.989 0.876
2774 Westside BMX Club WA Maddison ALDERSEA 2 41.050 0.937
1763 Westside Bmx Club WA Jessica BICKLEY 1 41.070 0.957
1691 Wanneroo Bmx Club WA Kennedy THORPE 2 43.962 3.849
1839 Southern Districts Bmx Club WA Rhiannon RICHARDS Final 44.094 3.981
2440 Eastern Goldfields Bmx Club WA Melya HAWIRA 1 45.079 4.966
3107 Bunbury Bmx Club WA Daytonna LONGBOTTOM Final 46.236 6.123
2716 Wanneroo Bmx Club WA Maya THORPE 3 46.492 6.379
1166 Mandurah Bmx Club Inc WA Chayse ARMITAGE 1 49.927 9.814
2615 Byford Bmx Club WA Poppy Rose LAGDEN 1 58.208 18.095

11 Boys Novice
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2080 Westside Bmx Club WA Sawyer STEWART 1 43.890 0.000
1139 Mandurah BMX Club inc WA Hudson MCLEOD 2 44.295 0.405
1589 Westside Bmx Club WA Jett DURGUTOVSKI 1 45.246 1.356
1319 Woorree Park Bmx Club WA Richard HERRON 1 45.563 1.673
1524 Wanneroo Bmx Club WA Harry MCBLANE 3 46.211 2.321
2775 Byford Bmx Club WA Cai MCDONALD 1 46.472 2.582
2006 Bunbury Bmx Club WA Jesse SUNDERLAND 3 46.756 2.866
1533 Cockburn Bmx Club WA Riley YOUNG 3 46.950 3.060
2347 Southside Bmx Club WA Daniel BAKER 1 47.509 3.619
2777 Wanneroo Bmx Club WA Slade SKIDMORE 1 47.680 3.790
2501 Westside Bmx Club WA Massimo SALISZEWSKI 1 48.374 4.484
2294 Southern Districts Bmx Club WA Daniel RUSSELL 1 49.377 5.487

11 Boys Expert
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
5A Westside Bmx Club WA Matias HARRIS 2 37.237 0.000
2221 Westside Bmx Club WA Billy SUMMERVILLE Semi Final 38.005 0.768
6WA Westside Bmx Club WA Koby RATAJCZAK 1 39.324 2.087
5WA Wanneroo Bmx Club WA Jack PHILLIPS 1 39.372 2.135
7WA Wanneroo Bmx Club WA Dylan STRAKER Semi Final 39.687 2.450
2579 Wanneroo Bmx Club WA Andrew MOSS Semi Final 39.736 2.499
2 WA Mandurah Bmx Club Inc WA Eli PANTALONE 1 39.780 2.543
2127 Bunbury Bmx Club WA William MCILLREE Final 39.798 2.561
2475 Woorree Park Bmx Club WA Dylan SERMAN Semi Final 40.227 2.990
911 Mandurah Bmx Club Inc WA Kade MCINTYRE 2 40.682 3.445
2033 Southside Bmx Club WA Cooper HALL 3 41.355 4.118
2569 Wanneroo Bmx Club WA Brock COLVIN 2 41.361 4.124
2209 Westside Bmx Club WA Harlan BURNELL 1 41.496 4.259
1380 Hills Bmx Club WA Cody CLANCY 2 41.857 4.620
2607 Cockburn Bmx Club WA Jacob SEPAROVICH 3 42.448 5.211
2010 Wanneroo Bmx Club WA Ewan MILLER 1 42.583 5.346
2587 Southern Districts Bmx Club WA Kynan ABRAHAM 3 43.137 5.900
2216 Southern Districts Bmx Club WA James SWAR 2 44.077 6.840
1890 Southern Districts BMX Club WA Jason CAKEBREAD 1 44.085 6.848
2305 Bunbury Bmx Club WA Kysun REEVES 3 45.165 7.928

12 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1WA Northam Bmx Club WA Trinity JEFFERIES Final 40.583 0.000
2211 Byford Bmx Club WA Sienna SHARP Final 41.154 0.571
2700 Westside Bmx Club WA Lily-Anne SHOEMARK 1 43.718 3.135
2407 Southside Bmx Club WA Isabell RIDLEY 1 43.869 3.286
6WA Hills Bmx Club WA Demi EVANS 2 43.981 3.398
5WA Rockingham Bmx Club WA Ellah RAYNER 3 44.933 4.350
2238 East Pilbara Bmx Club ? Dakota CHANDLER 2 45.850 5.267
1606 Bunbury Bmx Club WA Tamilee SPENCE 3 46.118 5.535
1636 Rockingham Bmx Club WA Caitlin DALLY 1 46.807 6.224
2324 Westside Bmx Club WA Jasmine ERCEG 1 48.654 8.071
2049 Bunbury Bmx Club WA Emarni WHITE 1 53.170 12.587

12 Boys Expert
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
815 Bunbury Bmx Club WA Steele CHERUBINO Final 36.651 0.000
4WA Westside Bmx Club WA Kallan BROWN 2 37.294 0.643
8WA Byford Bmx Club WA Jay LANDER 2 37.835 1.184
1764 Westside Bmx Club WA Nathan RAWLINGS 2 38.262 1.611
975 Hills Bmx Club WA Dylan ANDREWS 2 38.832 2.181
1886 Bunbury Bmx Club WA Cameron WYATT 2 39.001 2.350
997 Westside Bmx Club WA Darcy ROBINSON 2 39.069 2.418
1782 Karratha Bmx Club WA Aaron JEFFERY 2 40.158 3.507
2207 Eastern Goldfields Bmx Club WA Zavier HAWIRA 2 40.198 3.547
1969 Hills Bmx Club WA Shaun VAN DER DRAAI 2 40.819 4.168
2330 Southside Bmx Club WA Beau MURRAY 2 41.011 4.360
1700 Woorree Park Bmx Club WA James BISHOP Semi Final 41.116 4.465
1432 Cockburn Bmx Club WA Brodie MURRAY 2 41.253 4.602
2101 Southside Bmx Club WA Rhys HARDAKER 1 41.499 4.848
1263 Mandurah Bmx Club Inc WA Thomas NOTTLE 2 41.883 5.232
2052 Bunbury Bmx Club WA Jay SINGER 1 42.333 5.682
2034 Cockburn Bmx Club WA Ethan SLOB Semi Final 42.772 6.121
1360 Southern Districts Bmx Club WA Noah JACKSON 2 43.053 6.402
1152 Bunbury Bmx Club WA Tyler BIRCH 3 43.537 6.886
2078 Mandurah Bmx Club Inc WA Thomas NEVE 1 43.992 7.341

13-14 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1588 Byford Bmx Club WA Shayla WINWOOD 1 39.661 0.000
5WA Southside Bmx Club WA Jessica WALLACE 2 40.323 0.662
1701` Eastern Goldfields Bmx Club WA Lara SCARVACI 3 41.377 1.716
1556 Woorree Park Bmx Club WA Jana VAN STADEN 4 42.227 2.566
1755 Woorree Park BMX Club WA Asha SERMAN 3 43.894 4.233
1704 Westside BMX Club WA Isabella ALDERSEA 1 46.722 7.061

12-13 Boys Novice
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1032 Westside Bmx Club WA Jared LLOYD 1 43.039 0.000
863 Southside Bmx Club WA Cooper PIERI 3 44.418 1.379
1993 Westside Bmx Club WA Finley MONAGHAN 1 46.341 3.302
1133 Wanneroo Bmx Club WA Nathan BROOKS 2 46.887 3.848
1502 Southern Districts Bmx Club WA Tyrone JACKSON 3 47.331 4.292
1027 Bunbury Bmx Club WA Cooper WILLIAMS 1 48.060 5.021

13 Boys Expert
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
3WA Southside Bmx Club WA Luke ADAMS Final 36.006 0.000
1WA Byford Bmx Club WA Bailey JOKIC Final 36.286 0.280
1351 Byford Bmx Club WA Tyson WILLIAMS 2 37.720 1.714
1681 Southside Bmx Club WA Abbey RICHARDS Semi Final 38.008 2.002
8WA Bunbury Bmx Club WA Braiden ABRAHAMSE Semi Final 38.530 2.524
1829 Southside Bmx Club WA Bailey FOSTER Semi Final 38.690 2.684
1950 Rockingham BMX Club WA Michael EDWARDS Semi Final 38.712 2.706
1064 Cockburn BMX Club WA Logan PRATT 2 38.728 2.722
1714 Woorree Park Bmx Club WA Lochlan TAYLOR Semi Final 39.058 3.052
1995 Southside Bmx Club WA Bailey TAN 2 39.302 3.296
5SS Southside Bmx Club WA Cooper HISCOX Semi Final 39.446 3.440
2200 Bunbury Bmx Club WA Kray REEVES Semi Final 41.175 5.169
2331 Hills Bmx Club WA Jordan MARTIN 1 41.319 5.313
1834 Woorree Park Bmx Club WA Jandre VAN STADEN 1 41.370 5.364
1250 Bunbury Bmx Club WA Scott BARTLE 1 41.419 5.413
1259 Bunbury Bmx Club WA Ryan BARTLE 2 41.596 5.590
2241 Hills Bmx Club WA Seth WRIGHT 1 42.383 6.377
1658 Bunbury Bmx Club WA Lochlan EDWARDS 2 42.759 6.753

14 Boys
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1991 Bunbury Bmx Club WA Daniel DORAN Final 33.755 0.000
2760 Hills Bmx Club WA Flynn PHILLIPS Final 34.855 1.100
1715 Hills Bmx Club WA Jay ALLAN 3 35.163 1.408
1205 Wanneroo Bmx Club WA Dylan CLEMENTS Final 35.290 1.535
1217 Westside Bmx Club WA Jacob GODDARD Final 35.658 1.903
1705 Wanneroo Bmx Club WA Samuel THORPE 1 36.346 2.591
1252 Southside Bmx Club WA Kaden MAPSTONE 1 36.397 2.642
193 Westside Bmx Club WA Lilyanne CROFT 1 36.993 3.238
1531 Byford Bmx Club WA Tehlia JOKIC 1 37.190 3.435
779 Southside Bmx Club WA Thomas O'DWYER 1 37.460 3.705
1832 Southside Bmx Club WA Jett IERACE 1 37.567 3.812
705 Tom Price Bmx Club WA Hunter BENEFER 3 37.793 4.038
1541 Cockburn Bmx Club WA Ruben CUNNINGHAM 3 37.885 4.130
1280 Wanneroo Bmx Club WA Jacob BAILEY 2 38.055 4.300
1488 Hills Bmx Club WA Zane HANNA 2 38.571 4.816
1571 Westside Bmx Club WA Sam COSTA 2 39.019 5.264
1507 Westside Bmx Club WA Ethan CLARK 1 39.966 6.211
545 Southside Bmx Club WA Zac BUTTERWORTH 2 40.730 6.975
1147 Hills Bmx Club WA Jaymee JOHNS 1 40.922 7.167

15 Boys
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1346 Southside Bmx Club WA Cooper MAPSTONE 1 35.598 0.000
1679 Southern Districts Bmx Club WA Regan LOTHIAN 1 36.752 1.154
1598 Cockburn BMX Club WA Bayley MAINARD 4 37.359 1.761
1847 Mandurah Bmx Club Inc WA Tahj ARMITAGE 1 37.386 1.788
1901 Rockingham Bmx Club WA Ty NEWMAN 2 37.504 1.906

16 Boys
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
W6 Woorree Park Bmx Club WA Corey TAYLOR Final 31.827 0.000
763 Bunbury Bmx Club WA Dylan RUSH Final 32.360 0.533
495 Bunbury Bmx Club WA Blade CHERUBINO 2 32.985 1.158
1401 Rockingham Bmx Club WA Dylan CALLUM Final 33.090 1.263
1323 Southside Bmx Club WA Jayden KEOGH 3 33.195 1.368
1416 Rockingham Bmx Club WA Jordan CALLUM 3 33.449 1.622
1005 Wanneroo Bmx Club WA Kane GRAY Semi Final 33.653 1.826
4 WA Wanneroo Bmx Club WA Jayden MIDDLETON-GEPP 3 34.243 2.416
1284 Westside Bmx Club WA Josh COULSON 1 34.587 2.760
1590 Southside Bmx Club WA Isaiah CROOK-SIMS 3 34.755 2.928
1551 Hills Bmx Club WA Mathew JEBB 3 35.098 3.271
1916 Wanneroo Bmx Club WA Kingsley MITCHLEY 2 35.897 4.070
1132 Wanneroo Bmx Club WA Macauley TOCK 2 37.030 5.203
942 Hills Bmx Club WA Jared KITSON 1 37.614 5.787
1709 Hills Bmx Club WA Oliver ADRIANO 3 38.319 6.492
1090 Bunbury Bmx Club WA Nathan SMITH 2 39.689 7.862
1544 Byford Bmx Club WA Blake WINWOOD 1 42.675 10.848

17-29 Women
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
81 Hills Bmx Club WA Catherine HOPKINS 2 37.834 0.000
917 Southern Districts Bmx Club WA Jayde FABRY-ROCHE 2 38.645 0.811
1879 Hills Bmx Club WA Alyssa SKIDMORE 1 40.739 2.905
1748 Southside Bmx Club WA Justine SHORT 2 42.392 4.558
19 Westside Bmx Club WA Danica PILMER 2 42.624 4.790
500 Hills Bmx Club WA Mikayla NOTTLE 3 43.060 5.226
1159 Bunbury Bmx Club WA Kiara WYATT 1 47.188 9.354

17-29 Men
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
380 Hills Bmx Club WA Joshua COOKE 2 33.369 0.000
5A Southside Bmx Club WA Scott GASKIN Final 33.746 0.377
1223 Hills Bmx Club WA Jayden LISTER 2 33.901 0.532
61 Hills Bmx Club WA Christopher LATHWELL 2 34.355 0.986
979 Southern Districts Bmx Club WA Dylan MARSHALL 2 34.358 0.989
1195 Cockburn Bmx Club WA Finn CARPENTER 2 34.430 1.061
508 Southside BMX Club WA Jeremy ADAMS 3 34.603 1.234
804 Byford Bmx Club WA Blake REBELO 3 34.906 1.537
1V Byford BMX Club WA Kobe BARNES 1 35.123 1.754
2100 Southern Districts Bmx Club WA Cody WALKER 1 35.456 2.087
920 Woorree Park Bmx Club WA Caleb LONG 3 36.323 2.954
571 Bunbury Bmx Club WA Bailey FITZGERALD 3 38.005 4.636
1364 Woorree Park Bmx Club WA Emmett YEREX 3 38.548 5.179
1779 Hills Bmx Club WA Mitchell GILL 2 39.421 6.052
690 Byford BMX Club WA Kieran WINWOOD 1 43.148 9.779

30+ Women
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
492 Bunbury Bmx Club WA Liesha SUNDERLAND 3 40.351 0.000
93 Mandurah Bmx Club Inc WA Michelle NEWPORT 3 40.859 0.508
584 Westside Bmx Club WA Fleur FLETCHER 3 45.761 5.410
974 Westside Bmx Club WA Faye RATAJCZAK 4 48.045 7.694
612 Woorree Park Bmx Club WA Sarah BATTILANA 2 50.038 9.687
22 Westside BMX Club WA Yuka SHOEMARK 1 55.481 15.130

30+ Men
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
28 Cockburn Bmx Club WA Lance MARTIN 3 33.691 0.000
65 Southern Districts Bmx Club WA Daniel LAIRD 3 33.896 0.205
89 Eastern Goldfields Bmx Club WA Matthew BROWN Final 34.636 0.945
409 Byford BMX Club WA Bodie LETCHFORD 3 34.638 0.947
484 Byford Bmx Club WA Jeffrey BELL 3 35.900 2.209
628 Southside Bmx Club WA Darryn WALKER 3 36.049 2.358
346 Woorree Park Bmx Club WA Michael GALLIE 3 37.864 4.173
785 Wanneroo Bmx Club WA Kurt MUDFORD 2 38.302 4.611
129 Mandurah Bmx Club Inc WA Jai BARKER 2 39.166 5.475
631 Wanneroo Bmx Club WA Matt DUNNING 1 43.515 9.824
818 Woorree Park BMX Club WA Andrew GOODINGS 3 44.178 10.487

40+ Men
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
66 Hills Bmx Club WA Brad LANE Final 37.152 0.000
26 Wanneroo Bmx Club WA Paul THORPE 1 37.867 0.715
579 Southside Bmx Club WA Paul SRHOJ Final 38.395 1.243
45 Southside Bmx Club WA Matt BUTTERWORTH 1 38.796 1.644
247 Byford BMX Club WA Daniel LANDER 1 39.426 2.274
487 Hills Bmx Club WA Steven DONNELLY 3 39.572 2.420
683 Westside Bmx Club WA Christopher JONES 3 39.678 2.526
734 Westside BMX Club WA Martin PHILLIPS 3 41.194 4.042
398 Westside Bmx Club WA Alan PEET 1 41.438 4.286
459 Westside Bmx Club WA Mark COSTA 1 41.550 4.398
323 Bunbury Bmx Club WA Jason PALMER 1 41.885 4.733
6868 Westside Bmx Club WA Nigel OLSEN 2 42.782 5.630
204 Woorree Park Bmx Club WA Geoffrey BISHOP 2 49.906 12.754

Superclass Men
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
35 Wanneroo Bmx Club WA Bradley GAME Final 31.037 0.000
444 Cockburn Bmx Club WA Caleb DATSON 3 31.895 0.858
714 Westside BMX Club WA Felipe/Juan TABARES SALAZAR 3 32.102 1.065
711 Hills Bmx Club WA Jamie GILL Final 32.528 1.491
115 Cockburn Bmx Club WA Tyler VERSCHUREN 1 32.866 1.829
945 Cockburn Bmx Club WA Mitchell PIANTO 3 33.105 2.068
333 Westside BMX Club WA Kyle GREEN 3 33.343 2.306
513 Hills Bmx Club WA Aaron NOTTLE 2 33.402 2.365
151 Wanneroo Bmx Club WA Dylan BENNETTS 3 33.793 2.756
954 Wanneroo BMX Club WA Alec EDWARDES 3 34.384 3.347
699 Hills Bmx Club WA Cooper DONNELLY 2 35.279 4.242

Superclass Women
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
999 Bunbury Bmx Club WA Rachelle SMITH Semi Final 35.899 0.000
660 Southside Bmx Club WA Rachel GASKIN Final 36.422 0.523
1311 Byford Bmx Club WA Alicia JOKIC Final 37.032 1.133
983 Wanneroo Bmx Club WA Felicity MANN 1 37.473 1.574
37 Eastern Goldfields Bmx Club WA Petra BROWN 3 37.573 1.674
403 Westside Bmx Club WA Kishani GREEN Final 38.022 2.123
895 Wanneroo Bmx Club WA Airlie GOODEN 1 38.037 2.138
1254 Hills Bmx Club WA Hailey PAYNE 3 38.108 2.209
139 Hills Bmx Club WA Jessica LATHWELL 1 38.259 2.360
1659 Southside Bmx Club WA Kate TAYLOR 1 38.284 2.385
931 Southside Bmx Club WA Kesia SAVILL 2 38.552 2.653
1655 Southside Bmx Club WA Isabella IERACE 2 38.712 2.813
883 Bunbury Bmx Club WA Cheyana DAYMON 1 38.814 2.915
1036 Wanneroo Bmx Club WA Katie GRAY 1 39.359 3.460
1637 Rockingham BMX Club WA Keeley EDWARDS 1 39.623 3.724
188 Hills Bmx Club WA Kaitlin GILL 3 39.666 3.767
1879 Hills Bmx Club WA Alyssa SKIDMORE 1 40.035 4.136

Top of Report