End of Report

2018 BMXWA Super Series Rd4 BYFORD

BMX EVENT MANAGER, Report Created 09/Apr/2018 17:43:37

Fastest Time per Rider per Class

Total Entries = 480

Total Riders = 431


8-10 Voucher
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2705 Bunbury Bmx Club WA Jayden HOLMES 4 40.970 0.000
3487 Southside Bmx Club WA Oliver HOGAN 1 41.650 0.680
2711 Bunbury Bmx Club WA Edward MCILLREE 1 42.897 1.927
2763 Westside BMX Club WA Jake POAT 1 44.420 3.450

13-15 Voucher
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
171 Hills Bmx Club WA Jay ALLAN Final 36.417 0.000
1832 Southside Bmx Club WA Jett IERACE Final 37.737 1.320
193 Westside Bmx Club WA Lilyanne CROFT Final 37.815 1.398
779 Southside Bmx Club WA Thomas O'DWYER 1 37.818 1.401
815 Bunbury Bmx Club WA Steele CHERUBINO 2 38.023 1.606
1273 Cowaramup Bmx Club WA Ned GREGORY 2 39.441 3.024
919 Bunbury Bmx Club WA Braiden ABRAHAMSE 1 39.871 3.454
2127 Bunbury Bmx Club WA William MCILLREE 1 42.258 5.841
2078 Mandurah Bmx Club Inc WA Thomas NEVE 1 44.950 8.533

12 & Under Boys Cruiser
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1WA Westside BMX Club WA Koby RATAJCZAK 2 40.420 0.000
2330 Southside Bmx Club WA Beau MURRAY 1 41.161 0.741
2569 Wanneroo Bmx Club WA Brock COLVIN 1 42.497 2.077
2101 Southside Bmx Club WA Rhys HARDAKER 2 42.878 2.458
2631 Cockburn BMX Club WA Ross MURRAY 1 44.093 3.673
1889 Rockingham Bmx Club WA Cooper DUNLOP 1 44.165 3.745

13-14 Cruiser
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
8A Westside Bmx Club WA Jacob GODDARD 4 36.849 0.000
705 Westside Bmx Club WA Hunter BENEFER 4 37.266 0.417
1252 Southside Bmx Club WA Kaden MAPSTONE 1 37.622 0.773
995 Eastern Goldfields Bmx Club WA George BOEG 4 39.312 2.463
1488 Hills Bmx Club WA Zane HANNA 2 39.329 2.480
158 Byford BMX Club WA Shayla WINWOOD 4 39.859 3.010
1SS Southside Bmx Club WA Cooper HISCOX 1 40.084 3.235

15-16 Cruiser
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
5 WA Wanneroo BMX Club WA Jayden MIDDLETON-GEPP 4 36.144 0.000
1346 Southside Bmx Club WA Cooper MAPSTONE 2 37.212 1.068
1659 Southside Bmx Club WA Kate TAYLOR 2 39.749 3.605
988 Bunbury Bmx Club WA Charlotte GARRIGAN 1 41.383 5.239

17-29 Cruiser
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
380 Hills Bmx Club WA Joshua COOKE 4 34.016 0.000
1223 Hills Bmx Club WA Jayden LISTER 2 34.984 0.968
2100 Southern Districts Bmx Club WA Cody WALKER 1 35.128 1.112
928 Byford Bmx Club WA Joshua WEAVEN 2 35.526 1.510
1544 Byford Bmx Club WA Blake WINWOOD 1 40.312 6.296
957 Westside Bmx Club WA Joshua BYNG 1 44.467 10.451

30+ Cruiser
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
244 Mandurah Bmx Club Inc WA Joel MCLEOD 2 38.322 0.000
785 Westside Bmx Club WA Kurt MUDFORD 2 38.572 0.250
346 Woorree Park Bmx Club WA Michael GALLIE 1 39.000 0.678
608 Rockingham Bmx Club WA James SIMPSON 4 39.879 1.557
787 Byford Bmx Club WA Cameron BALFOUR 1 39.890 1.568
640 Byford Bmx Club WA David ROSE 3 41.798 3.476
827 Westside BMX Club WA Scott MOFFAT 1 42.202 3.880
818 Woorree Park BMX Club WA Andrew GOODINGS 3 43.474 5.152

40+ Cruiser
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
554 Hills Bmx Club WA Nathan HANNA 2 38.066 0.000
284 Southside Bmx Club WA Adam LEWIS 2 39.696 1.630
287 Hills BMX Club WA Wayne EVANS 2 40.163 2.097
713 Westside Bmx Club WA Wayne MAYGER 1 41.704 3.638

8-9 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1WA Eastern Goldfields Bmx Club WA Molly BETTERIDGE 2 44.112 0.000
3WA Rockingham Bmx Club WA Neave KNIGHT 3 45.345 1.233
106 Harbour City Bmx Club QLD Charley RYAN 2 45.513 1.401
2957 Southside Bmx Club WA Mena BANKS 2 46.369 2.257
2425 Bunbury Bmx Club WA Maddie BONE 2 46.866 2.754
3541 Westside Bmx Club WA Matilda BYNG 3 46.953 2.841
3143 Westside Bmx Club WA Sarah BROOKER 2 47.421 3.309
3741 Southside Bmx Club WA Tahlia COOK 1 47.566 3.454
3713 Westside Bmx Club WA Emerson MAYGER 1 48.617 4.505
3493 Southern Districts Bmx Club WA Rachel RUSSELL 1 49.267 5.155
3137 Southside Bmx Club WA Alana GLENISTER 2 50.163 6.051
3075 Rockingham Bmx Club WA Taylah SIMPSON 1 54.528 10.416
3131 Byford BMX Club WA Ruby-Rose WILLIAMSON 1 55.869 11.757

8 Boys
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2839 Rockingham Bmx Club WA Jack MALONE 1 43.431 0.000
2763 Westside BMX Club WA Jake POAT Final 44.212 0.781
3755 Southside Bmx Club WA Taj SRHOJ Final 45.019 1.588
3325 Byford BMX Club WA Cooper BOWDEN 3 45.099 1.668
2593 Southside Bmx Club WA Cody STEEL 3 45.222 1.791
3471 Westside Bmx Club WA Kaleb BRAY Semi Final 45.441 2.010
2702 Byford Bmx Club WA Zac MCDONALD 2 45.842 2.411
3369 Wanneroo Bmx Club WA Lucas COX 2 46.068 2.637
2903 Wanneroo Bmx Club WA Cooper OSBORNE-MAXWELL 1 46.319 2.888
2512 Wanneroo Bmx Club WA Zacchary ROGER 3 48.112 4.681
3374 Byford Bmx Club WA Jason ROWE 3 48.264 4.833
3423 East Pilbara Bmx Club ? Sonny CHANDLER 3 48.395 4.964
2856 Wanneroo Bmx Club WA Lawson BAILEY 1 48.554 5.123
3788 Byford Bmx Club WA Jacob BALFOUR Semi Final 49.318 5.887
3314 Cockburn Bmx Club WA Kobe TAYLOR 2 49.395 5.964
3239 Woorree Park Bmx Club WA Axl GALLIE 1 49.545 6.114
3368 Wanneroo Bmx Club WA Zachary COX 2 50.346 6.915
2622 Cockburn Bmx Club WA Jake MURRAY 2 50.696 7.265
3023 Mandurah Bmx Club Inc WA Cameron WILLIAMS 3 52.524 9.093
3366 Westside Bmx Club WA Fletcher CLARK 2 54.135 10.704
3277 Westside Bmx Club WA Max BROWN 1 54.884 11.453
3162 Southside Bmx Club WA Tyler THORNBER 1 55.616 12.185
2858 Byford Bmx Club WA Jaxxon SPENCER 2 55.738 12.307
4022 Byford BMX Club WA Ollie ANGUS 3 59.806 16.375

9 Boys Novice
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
3133 Byford Bmx Club WA Riley BOTHA Final 45.324 0.000
2320 Westside Bmx Club WA Brayden ERCEG 2 45.991 0.667
2162 Cockburn Bmx Club WA Deegan MARTIN 3 46.131 0.807
3771 Byford Bmx Club WA Tyler HALLIGAN 3 46.470 1.146
3589 Westside Bmx Club WA Brayden FLETCHER Semi Final 46.489 1.165
2855 Southern Districts Bmx Club WA Deegan WOOD Semi Final 46.513 1.189
3409 Mandurah Bmx Club Inc WA Seth BARKER 1 48.625 3.301
1222 Southern Districts Bmx Club WA Logan SMITH Semi Final 48.921 3.597
3482 Hills Bmx Club WA Ayden BRACHE 3 49.374 4.050
3287 Southern Districts BMX Club WA Owen RICHARDS Semi Final 49.382 4.058
2626 Mandurah Bmx Club Inc WA Jacob CARTWRIGHT 3 49.607 4.283
2998 Rockingham Bmx Club WA Bailey HANSEN-TRIPLETT 2 50.604 5.280
2461 Wanneroo Bmx Club WA Hudson BAILEY 3 51.156 5.832
3453 Westside BMX Club WA Koby NEERVOORT 3 51.168 5.844
3849 Rockingham BMX Club WA Cruze CHIVERS 2 52.478 7.154
3442 Hills Bmx Club WA Benjamin COURTLEY 2 53.017 7.693
3820 Westside Bmx Club WA Jacob PEET 2 58.088 12.764
2176 Rockingham Bmx Club WA Evyn ADAMS 2 62.831 17.507

9 Boys Expert
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
3WA Southside Bmx Club WA Oliver HOGAN Final 40.301 0.000
1971 Westside Bmx Club WA Coby VAN DE VELDE 2 41.028 0.727
1WA Wanneroo Bmx Club WA Lochlan STRAKER 3 41.258 0.957
2A Westside Bmx Club WA Zane RATAJCZAK 3 41.685 1.384
2701 Southside Bmx Club WA Jaxon RICHARDS 1 42.044 1.743
2711 Bunbury Bmx Club WA Edward MCILLREE 1 42.743 2.442
6WA Rockingham Bmx Club WA Cooper DUNLOP 1 42.780 2.479
2456 Southside Bmx Club WA Ollie HALL 3 43.192 2.891
2503 Westside Bmx Club WA Callum BROOKER 2 43.267 2.966
3195 Byford Bmx Club WA Blake GIBBS 3 44.115 3.814
2662 Cockburn Bmx Club WA Mitchell BUCKLAND 2 44.149 3.848
2745 Rockingham Bmx Club WA Daniel BURTON 3 44.918 4.617
3285 Cockburn Bmx Club WA Loxley SHAW 2 46.233 5.932
3389 Rockingham BMX Club WA Ryder VANDERLAAN 2 46.512 6.211
3505 Bunbury Bmx Club WA Blake WHITE 2 46.779 6.478

10 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
3WA Rockingham Bmx Club WA Samarah RAYNER Final 46.999 0.000
2401 Southside Bmx Club WA Natalia IERACE Final 47.368 0.369
3400 Club Unknown ? Stella CHANDLER Final 47.477 0.478
3399 Hedland Bmx Club WA Jasmin VADALA 3 48.505 1.506
1392 Bunbury Bmx Club WA Savannah BIRCH Final 49.226 2.227
2664 Mandurah Bmx Club Inc WA Sasha JEFFERY 3 49.898 2.899
3305 Westside BMX Club WA Charlie MCCOMBIE 3 50.292 3.293
2784 Wanneroo Bmx Club WA Tanyka COLVIN 2 51.954 4.955
3387 Woorree Park BMX Club WA Payton HERRON 3 53.282 6.283

10 Boys Novice
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2617 Byford Bmx Club WA Ronan LANDER Final 44.153 0.000
3121 Woorree Park Bmx Club WA Jamie MATTHEWMAN 3 45.324 1.171
1521 Wanneroo Bmx Club WA Liam WARREN Final 45.481 1.328
5002 Rockingham Bmx Club WA Taj HILL 3 47.769 3.616
1329 Woorree Park Bmx Club WA Max O'BRIEN Final 48.059 3.906
? Byford BMX Club WA Lucas CARRALL 3 49.982 5.829
1712 Byford Bmx Club WA Joshua EMONS Final 50.991 6.838
2605 Byford Bmx Club WA Dechlan LETCHFORD Final 51.126 6.973
3250 Cockburn Bmx Club WA Casey ROSSINI 3 51.554 7.401

10 Boys Expert
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2147 Byford BMX Club WA Adam WATERMAN Final 39.457 0.000
2297 Southern Districts Bmx Club WA Brock SMITH Semi Final 39.692 0.235
2723 Rockingham Bmx Club WA Declan MCGHEE Semi Final 40.326 0.869
8A Westside Bmx Club WA Oliver WILLIAMS Semi Final 40.661 1.204
2705 Bunbury Bmx Club WA Jayden HOLMES 3 40.728 1.271
4WA Bunbury Bmx Club WA Cruz BLACK 3 40.977 1.520
2534 Byford Bmx Club WA Brock WILLIAMSON 3 41.074 1.617
1820 Wanneroo Bmx Club WA Kaylan ABBOTT 2 41.335 1.878
8WA Byford Bmx Club WA Campbell WILSON Semi Final 41.447 1.990
1467 Byford Bmx Club WA Cooper MORROW Semi Final 42.049 2.592
3451 Cockburn Bmx Club WA Meer JANI 1 42.573 3.116
2WA Hills Bmx Club WA Matthew VAN DER DRAAI 3 42.941 3.484
2927 Cockburn Bmx Club WA Chase TAYLOR Semi Final 42.958 3.501
1395 Southside Bmx Club WA Mason EGAN 2 43.372 3.915
2256 Rockingham Bmx Club WA Jai HOLLAND 2 43.780 4.323
3183 Cockburn Bmx Club WA Oliver GANNAWAY-HUGHES 1 43.968 4.511
1136 Wanneroo BMX Club WA Kacey HARVEY-HILL 2 44.141 4.684
2813 Mandurah Bmx Club Inc WA Brayden GREENE 3 44.285 4.828
2444 Bunbury Bmx Club WA Flynn EDWARDS 3 44.416 4.959
2928 Hills Bmx Club WA Izaak BRACHE 2 44.515 5.058
2703 Bunbury BMX Club WA Kye SPENCE 1 44.543 5.086
2631 Cockburn BMX Club WA Ross MURRAY 1 44.895 5.438
3132 Westside Bmx Club WA Fraser CLARK 1 44.913 5.456
2973 Hills Bmx Club WA Alec RICHARDS 3 46.841 7.384
2012 Cockburn Bmx Club WA Marcus USCA 1 47.251 7.794

11 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1763 Westside Bmx Club WA Jessica BICKLEY Final 41.458 0.000
1WA Westside BMX Club WA Kindle RAPLEY Final 41.843 0.385
1459 Westside Bmx Club WA Alyssa HOWAT 3 42.390 0.932
2774 Westside Bmx Club WA Maddison ALDERSEA Final 42.632 1.174
1839 Southern Districts BMX Club WA Rhiannon RICHARDS Final 43.442 1.984
3107 Bunbury Bmx Club WA Daytonna LONGBOTTOM 2 45.617 4.159
2440 Eastern Goldfields Bmx Club WA Melya HAWIRA 1 45.788 4.330
2690 Byford Bmx Club WA Emily Tamyia APPLETON 3 47.278 5.820
2615 Byford Bmx Club WA Poppy Rose LAGDEN 2 58.627 17.169

11 Boys Novice
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1524 Wanneroo Bmx Club WA Harry MCBLANE Final 44.501 0.000
2775 Byford Bmx Club WA Cai MCDONALD 1 45.165 0.664
1319 Woorree Park Bmx Club WA Richard HERRON 3 45.452 0.951
1139 Mandurah Bmx Club Inc WA Hudson MCLEOD 3 45.623 1.122
2054 Mandurah BMX Club inc WA Flynn LAZAR 3 46.459 1.958
1289 Byford Bmx Club WA Brody BARWICK 2 46.759 2.258
2347 Southside Bmx Club WA Daniel BAKER 1 47.861 3.360
1140 Byford Bmx Club WA Aiden ROSE 1 47.865 3.364
2777 Wanneroo Bmx Club WA Slade SKIDMORE 3 48.462 3.961
2006 Bunbury Bmx Club WA Jesse SUNDERLAND 1 48.925 4.424
2294 Southern Districts Bmx Club WA Daniel RUSSELL 3 50.091 5.590
2262 Southern Districts Bmx Club WA Aiden TAYLOR 1 50.487 5.986

11 Boys Expert
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2A Westside Bmx Club WA Matias HARRIS Final 37.627 0.000
6WA Westside Bmx Club WA Koby RATAJCZAK Final 38.871 1.244
2620 Byford BMX Club WA Charlie D'AGOSTINO Semi Final 38.935 1.308
2221 Westside Bmx Club WA Billy SUMMERVILLE Final 39.003 1.376
2579 Westside Bmx Club WA Andrew MOSS 3 39.061 1.434
2569 Wanneroo Bmx Club WA Brock COLVIN Semi Final 40.216 2.589
5WA Westside Bmx Club WA Jack PHILLIPS 2 40.441 2.814
7A Mandurah Bmx Club Inc WA Eli PANTALONE Semi Final 40.791 3.164
8 WA Byford Bmx Club WA Riley GIBBS 2 40.825 3.198
2475 Woorree Park BMX Club WA Dylan SERMAN 1 40.994 3.367
2127 Bunbury Bmx Club WA William MCILLREE 3 41.236 3.609
7WA Wanneroo Bmx Club WA Dylan STRAKER 1 41.367 3.740
2033 Southside Bmx Club WA Cooper HALL 2 41.968 4.341
2209 Westside Bmx Club WA Harlan BURNELL 1 42.117 4.490
2607 Cockburn Bmx Club WA Jacob SEPAROVICH 3 42.456 4.829
2587 Southern Districts Bmx Club WA Kynan ABRAHAM 1 43.969 6.342
2200 Bunbury Bmx Club WA Kysun REEVES 1 45.467 7.840
1890 Southern Districts Bmx Club WA Jason CAKEBREAD 2 46.122 8.495

12 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1WA Northam Bmx Club WA Trinity JEFFERIES Final 39.844 0.000
2211 Byford Bmx Club WA Sienna SHARP 1 41.293 1.449
5WA Rockingham Bmx Club WA Ellah RAYNER 1 43.849 4.005
1636 Rockingham Bmx Club WA Caitlin DALLY 1 44.422 4.578
2407 Southside Bmx Club WA Isabell RIDLEY Final 44.489 4.645
2700 Westside Bmx Club WA Lily-Anne SHOEMARK 1 44.537 4.693
6WA Hills Bmx Club WA Demi EVANS 1 44.726 4.882
1606 Bunbury BMX Club WA Tamilee SPENCE 2 45.286 5.442
2238 Club Unknown ? Dakota CHANDLER 1 46.639 6.795
2324 Westside Bmx Club WA Jasmine ERCEG 3 47.635 7.791
2068 Byford Bmx Club WA Kelsey MORROW 1 47.727 7.883

12 Boys Expert
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
815 Bunbury Bmx Club WA Steele CHERUBINO Final 37.528 0.000
2207 Eastern Goldfields Bmx Club WA Zavier HAWIRA Semi Final 37.834 0.306
4WA Westside Bmx Club WA Kallan BROWN Final 38.142 0.614
8A Byford Bmx Club WA Jay LANDER 2 38.242 0.714
1871 Southside Bmx Club WA Mitchell CAMPBELL Final 38.642 1.114
1764 Westside Bmx Club WA Nathan RAWLINGS Semi Final 38.845 1.317
1782 Mandurah Bmx Club Inc WA Aaron JEFFERY Semi Final 39.708 2.180
2101 Southside Bmx Club WA Rhys HARDAKER Semi Final 41.072 3.544
2330 Southside Bmx Club WA Beau MURRAY 1 41.554 4.026
1360 Southern Districts Bmx Club WA Noah JACKSON 2 41.721 4.193
1263 Mandurah Bmx Club Inc WA Thomas NOTTLE 1 41.799 4.271
1969 Hills Bmx Club WA Shaun VAN DER DRAAI 2 41.969 4.441
2034 Cockburn Bmx Club WA Ethan SLOB 2 42.417 4.889
2052 Bunbury Bmx Club WA Jay SINGER 3 42.505 4.977
1432 Cockburn Bmx Club WA Brodie MURRAY 2 42.723 5.195
1792 Bunbury Bmx Club WA Kalani DAYMON 3 42.737 5.209
1700 Woorree Park BMX Club WA James BISHOP 1 44.207 6.679
2078 Mandurah Bmx Club Inc WA Thomas NEVE 2 44.835 7.307
1152 Bunbury Bmx Club WA Tyler BIRCH 1 45.025 7.497

13-14 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
158 Byford BMX Club WA Shayla WINWOOD 4 39.284 0.000
51 Harbour City Bmx Club QLD Darcy RYAN 4 40.330 1.046
1515 Bunbury Bmx Club WA Amelia DANKS 2 41.797 2.513
1755 Woorree Park Bmx Club WA Asha SERMAN 4 42.618 3.334
1556 Woorree Park BMX Club WA Jana VAN STADEN 4 42.692 3.408

12-13 Boys Novice
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2029 Byford Bmx Club WA Bayley HALLIGAN Final 43.008 0.000
1027 Bunbury Bmx Club WA Cooper WILLIAMS 2 43.996 0.988
863 Southside Bmx Club WA Cooper PIERI 1 45.228 2.220
1993 Westside Bmx Club WA Finley MONAGHAN 3 45.911 2.903
1133 Wanneroo Bmx Club WA Nathan BROOKS 1 46.012 3.004
2007 Cockburn Bmx Club WA Luke ROSSINI 1 46.554 3.546
1830 Bunbury Bmx Club WA Jacob HOLMES Final 47.125 4.117
1502 Southern Districts Bmx Club WA Tyrone JACKSON 3 47.725 4.717
1778 Bunbury Bmx Club WA Liam DUNNING 2 47.764 4.756
1044 Byford Bmx Club WA Matthew BEATTIE 2 49.549 6.541
1616 Byford BMX Club WA Michael WEBER 2 49.824 6.816

13 Boys Expert
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1WA Byford BMX Club WA Bailey JOKIC Semi Final 36.990 0.000
6WA Southside Bmx Club WA Jett SMITH Semi Final 37.039 0.049
3WA Southside Bmx Club WA Luke ADAMS Semi Final 37.134 0.144
1351 Byford Bmx Club WA Tyson WILLIAMS 3 37.547 0.557
1273 Cowaramup Bmx Club WA Ned GREGORY Semi Final 38.379 1.389
3174 Wanneroo BMX Club WA Matt BERTONE 1 38.473 1.483
8WA Bunbury Bmx Club WA Braiden ABRAHAMSE Semi Final 38.628 1.638
1681 Southside Bmx Club WA Abbey RICHARDS Semi Final 39.074 2.084
1714 Woorree Park Bmx Club WA Lochlan TAYLOR Semi Final 39.278 2.288
1995 Southside Bmx Club WA Bailey TAN 1 39.331 2.341
5SS Southside Bmx Club WA Cooper HISCOX 3 39.622 2.632
1064 Cockburn Bmx Club WA Logan PRATT Semi Final 39.645 2.655
995 Eastern Goldfields Bmx Club WA George BOEG 1 40.169 3.179
2331 Hills Bmx Club WA Jordan MARTIN 3 40.370 3.380
1834 Woorree Park Bmx Club WA Jandre VAN STADEN 2 40.493 3.503
1250 Bunbury Bmx Club WA Scott BARTLE 2 40.982 3.992
1658 Bunbury Bmx Club WA Lochlan EDWARDS 3 41.009 4.019
1950 Rockingham BMX Club WA Michael EDWARDS 1 41.572 4.582
2200 Bunbury Bmx Club WA Kray REEVES 2 41.792 4.802
1259 Bunbury Bmx Club WA Ryan BARTLE 2 43.073 6.083
1067 Cockburn Bmx Club WA Riley GELLATLY 1 43.542 6.552

14 Boys
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1991 Bunbury Bmx Club WA Daniel DORAN 2 34.881 0.000
2760 Hills Bmx Club WA Flynn PHILLIPS Final 35.201 0.320
171 Hills Bmx Club WA Jay ALLAN 2 35.693 0.812
1205 Wanneroo Bmx Club WA Dylan CLEMENTS Semi Final 35.733 0.852
1217 Westside Bmx Club WA Jacob GODDARD 3 36.751 1.870
1252 Southside Bmx Club WA Kaden MAPSTONE 3 36.904 2.023
705 Westside Bmx Club WA Hunter BENEFER 1 37.176 2.295
1169 Byford Bmx Club WA Jeremy WILSON Semi Final 37.207 2.326
779 Southside Bmx Club WA Thomas O'DWYER 1 37.271 2.390
193 Westside Bmx Club WA Lilyanne CROFT 3 37.717 2.836
1832 Southside Bmx Club WA Jett IERACE 1 37.953 3.072
1280 Wanneroo Bmx Club WA Jacob BAILEY 3 38.705 3.824
1571 Westside Bmx Club WA Sam COSTA 2 39.011 4.130
1488 Hills Bmx Club WA Zane HANNA 1 39.048 4.167
1226 Bunbury Bmx Club WA Darcy CEDERMAN 1 39.485 4.604
1983 Southside Bmx Club WA Ethan GITTOS 1 40.814 5.933
1147 Hills Bmx Club WA Jaymee JOHNS 1 41.447 6.566
1010 Byford Bmx Club WA Ryley HALLIGAN 2 41.741 6.860
1507 Westside Bmx Club WA Ethan CLARK 2 43.006 8.125

15 Boys
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1346 Southside Bmx Club WA Cooper MAPSTONE 4 34.871 0.000
1847 Mandurah Bmx Club Inc WA Tahj ARMITAGE 4 36.187 1.316
1598 Cockburn BMX Club WA Bayley MAINARD 2 36.246 1.375
1472 Westside Bmx Club WA Sebastien RAPLEY 4 37.976 3.105
516 Byford Bmx Club WA Neil LAGDEN 2 49.396 14.525

16 Boys
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
W6 Woorree Park BMX Club WA Corey TAYLOR Final 33.028 0.000
1323 Southside BMX Club WA Jayden KEOGH Final 33.824 0.796
1401 Rockingham Bmx Club WA Dylan CALLUM 2 34.286 1.258
495 Bunbury Bmx Club WA Blade CHERUBINO Semi Final 34.565 1.537
4 WA Wanneroo Bmx Club WA Jayden MIDDLETON-GEPP Final 34.585 1.557
1249 Bunbury Bmx Club WA Niko PATTERSON Semi Final 34.595 1.567
1446 Southside BMX Club WA Taylor CAMPBELL 3 35.190 2.162
1284 Westside Bmx Club WA Josh COULSON 1 35.564 2.536
1916 Wanneroo Bmx Club WA Kingsley MITCHLEY 1 35.642 2.614
105 Harbour City Bmx Club QLD Jack RYAN 2 35.646 2.618
1551 Hills Bmx Club WA Mathew JEBB 2 36.376 3.348
8W Mandurah Bmx Club Inc WA Jackson CONDO 1 36.710 3.682
1819 Bunbury BMX Club WA Brendon SPENCE 2 37.387 4.359
942 Hills Bmx Club WA Jared KITSON 1 37.488 4.460
1221 Mandurah Bmx Club Inc WA Christopher KING 2 38.139 5.111
1544 Byford Bmx Club WA Blake WINWOOD 1 45.586 12.558

17-29 Women
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
120 Southside Bmx Club WA Bianca CAMPBELL 2 39.254 0.000
917 Southern Districts Bmx Club WA Jayde FABRY-ROCHE 3 39.433 0.179
1408 Mandurah BMX Club inc WA Lillyrose HARRISON 2 40.391 1.137
1879 Hills Bmx Club WA Alyssa SKIDMORE 4 41.137 1.883
701 Westside BMX Club WA Danica PILMER 3 43.511 4.257

17-29 Men
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
380 Hills Bmx Club WA Joshua COOKE Final 33.416 0.000
610 Hills BMX Club WA Christopher LATHWELL Final 33.627 0.211
979 Southern Districts Bmx Club WA Dylan MARSHALL 1 34.368 0.952
1223 Hills Bmx Club WA Jayden LISTER 1 34.805 1.389
1V Byford Bmx Club WA Kobe BARNES 2 35.103 1.687
822 Southern Districts Bmx Club WA Dylan BARWICK 1 35.680 2.264
2100 Southern Districts Bmx Club WA Cody WALKER 3 36.088 2.672
928 Byford Bmx Club WA Joshua WEAVEN Final 36.200 2.784
1012 Wanneroo BMX Club WA Joe INGRAM 3 36.720 3.304
920 Woorree Park BMX Club WA Caleb LONG 1 38.218 4.802

30+ Women
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2A Mandurah Bmx Club Inc WA Michelle NEWPORT 4 42.475 0.000
612 Woorree Park Bmx Club WA Sarah BATTILANA 4 51.704 9.229

30+ Men
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
28 Cockburn Bmx Club WA Lance MARTIN Final 34.547 0.000
430 Byford Bmx Club WA Brett HAYSOM 3 34.887 0.340
65 Southern Districts Bmx Club WA Daniel LAIRD 3 34.892 0.345
484 Byford Bmx Club WA Jeffrey BELL 3 35.056 0.509
409 Byford Bmx Club WA Bodie LETCHFORD 3 35.753 1.206
610 Rockingham Bmx Club WA Paul ADAMS 3 36.886 2.339
632 Southside Bmx Club WA Karl COTTRELL Final 37.275 2.728
628 Southside Bmx Club WA Darryn WALKER 2 37.735 3.188
785 Westside Bmx Club WA Kurt MUDFORD 1 38.444 3.897
346 Woorree Park Bmx Club WA Michael GALLIE Final 38.987 4.440
129 Mandurah Bmx Club Inc WA Jai BARKER 1 39.190 4.643
718 Southside Bmx Club WA Stephen EGAN 2 42.174 7.627
631 Wanneroo Bmx Club WA Matt DUNNING 1 42.685 8.138
818 Woorree Park Bmx Club WA Andrew GOODINGS 1 44.660 10.113

40+ Men
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
224 Bunbury Bmx Club WA Aaron DANKS 3 37.798 0.000
579 Southside Bmx Club WA Paul SRHOJ Final 38.225 0.427
206 Westside Bmx Club WA Shane VAN DE VELDE 3 38.852 1.054
247 Byford Bmx Club WA Daniel LANDER 1 39.125 1.327
99 Hills Bmx Club WA Steven DONNELLY 1 39.434 1.636
734 Westside Bmx Club WA Martin PHILLIPS 2 41.244 3.446
323 Bunbury Bmx Club WA Jason PALMER 2 41.427 3.629
459 Westside Bmx Club WA Mark COSTA 3 42.818 5.020
398 Westside Bmx Club WA Alan PEET 3 43.498 5.700
68 Westside BMX Club WA Nigel OLSEN 1 43.603 5.805
204 Woorree Park Bmx Club WA Geoffrey BISHOP 1 49.298 11.500

Superclass Men
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
35 Wanneroo Bmx Club WA Bradley GAME Final 30.798 0.000
711 Hills Bmx Club WA Jamie GILL Final 31.502 0.704
241 Woorree Park Bmx Club WA Corey TAYLOR Final 32.068 1.270
763 Bunbury Bmx Club WA Dylan RUSH 2 33.564 2.766
714 Westside Bmx Club WA Felipe/Juan TABARES SALAZAR 1 33.657 2.859
495 Bunbury Bmx Club WA Blade CHERUBINO 3 33.726 2.928
508 Southside Bmx Club WA Jeremy ADAMS 3 34.091 3.293
151 Wanneroo Bmx Club WA Dylan BENNETTS Final 34.385 3.587
115 Cockburn Bmx Club WA Tyler VERSCHUREN 2 34.397 3.599
1323 Southside Bmx Club WA Jayden KEOGH 3 34.463 3.665
610 Hills BMX Club WA Christopher LATHWELL 2 35.037 4.239
979 Southern Districts BMX Club WA Dylan MARSHALL 1 35.175 4.377
699 Hills Bmx Club WA Cooper DONNELLY 3 35.203 4.405
945 Cockburn Bmx Club WA Mitchell PIANTO 2 35.224 4.426
105 Harbour City Bmx Club QLD Jack RYAN 1 36.700 5.902

Superclass Women
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
999 Bunbury Bmx Club WA Rachelle SMITH Final 36.055 0.000
660 Southside Bmx Club WA Rachel GASKIN 3 37.618 1.563
1311 Byford BMX Club WA Alicia JOKIC 2 37.966 1.911
120 Southside Bmx Club WA Bianca CAMPBELL 3 38.156 2.101
1659 Southside Bmx Club WA Kate TAYLOR Final 38.688 2.633
983 Wanneroo Bmx Club WA Felicity MANN 3 38.950 2.895
1036 Wanneroo Bmx Club WA Katie GRAY 3 39.374 3.319
883 Bunbury Bmx Club WA Cheyana DAYMON 3 39.389 3.334
1655 Southside Bmx Club WA Isabella IERACE 3 40.069 4.014
188 Hills Bmx Club WA Kaitlin GILL 2 40.420 4.365
1879 Hills Bmx Club WA Alyssa SKIDMORE 3 40.459 4.404
988 Bunbury Bmx Club WA Charlotte GARRIGAN 1 42.092 6.037

Top of Report