End of Report

2018 BMXWA Super Series Rd 5 COCKBURN

BMX EVENT MANAGER, Report Created 21/May/2018 15:44:24

Fastest Time per Rider per Class

Total Entries = 461

Total Riders = 424


8-10 Voucher
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2705 Bunbury Bmx Club WA Jayden HOLMES 1 47.859 0.000
3487 Southside Bmx Club WA Oliver HOGAN 1 47.944 0.085
2763 Westside Bmx Club WA Jake POAT 1 49.497 1.638
5002 Rockingham Bmx Club WA Taj HILL 1 51.132 3.273

13-15 Voucher
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
171 Hills Bmx Club WA Jay ALLAN 4 40.163 0.000
1832 Southside Bmx Club WA Jett IERACE 4 41.309 1.146
193 Westside Bmx Club WA Lilyanne CROFT 3 41.788 1.625
2164 Westside Bmx Club WA Angus RICHARDS 3 41.844 1.681
1273 Cowaramup Bmx Club WA Ned GREGORY 1 43.065 2.902
779 Southside Bmx Club WA Thomas O'DWYER 1 43.711 3.548
919 Bunbury Bmx Club WA Braiden ABRAHAMSE 3 47.060 6.897
2127 Bunbury Bmx Club WA William MCILLREE 1 48.823 8.660

12 & Under Boys Cruiser
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1WA Westside Bmx Club WA Koby RATAJCZAK 3 43.736 0.000
997 Westside Bmx Club WA Darcy ROBINSON 3 44.529 0.793
2101 Southside Bmx Club WA Rhys HARDAKER 1 44.871 1.135
2330 Southside Bmx Club WA Beau MURRAY 2 45.562 1.826
2631 Cockburn Bmx Club WA Ross MURRAY 1 49.999 6.263

13-14 Cruiser
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
8A Westside Bmx Club WA Jacob GODDARD 2 39.007 0.000
705 Westside BMX Club WA Hunter BENEFER 1 40.843 1.836
995 Eastern Goldfields Bmx Club WA George BOEG 3 43.073 4.066
1SS Southside Bmx Club WA Cooper HISCOX 4 43.377 4.370
1588 Byford Bmx Club WA Shayla WINWOOD 1 45.068 6.061
1829 Southside Bmx Club WA Bailey FOSTER 1 50.753 11.746

15-16 Cruiser
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
5 WA Wanneroo Bmx Club WA Jayden MIDDLETON-GEPP 4 41.055 0.000
1659 Southside Bmx Club WA Kate TAYLOR 1 44.011 2.956
1544 Byford Bmx Club WA Blake WINWOOD 2 46.594 5.539
988 Bunbury Bmx Club WA Charlotte GARRIGAN 1 48.284 7.229

17-29 Cruiser
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1223 Hills Bmx Club WA Jayden LISTER 4 37.646 0.000
2100 Southern Districts Bmx Club WA Cody WALKER 2 37.859 0.213
928 Byford Bmx Club WA Joshua WEAVEN 2 39.163 1.517
597 Westside Bmx Club WA Joshua BYNG 2 48.078 10.432

30+ Cruiser
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
193 Wanneroo BMX Club WA Julien ROGER 4 41.945 0.000
7WA Rockingham Bmx Club WA James SIMPSON 3 42.311 0.366
785 Westside Bmx Club WA Kurt MUDFORD 4 42.445 0.500
244 Mandurah Bmx Club Inc WA Joel MCLEOD 3 42.483 0.538
718 Southside Bmx Club WA Stephen EGAN 2 46.639 4.694

40+ Cruiser
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
5WA Westside Bmx Club WA David RAPLEY 1 43.533 0.000
284 Southside Bmx Club WA Adam LEWIS 2 43.634 0.101
426 Wanneroo Bmx Club WA Karl ATTRILL 1 44.925 1.392
287 Hills BMX Club WA Wayne EVANS 1 46.229 2.696
713 Westside Bmx Club WA Wayne MAYGER 3 46.712 3.179

8-9 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
3WA Rockingham Bmx Club WA Neave KNIGHT 2 49.553 0.000
1WA Eastern Goldfields Bmx Club WA Molly BETTERIDGE 2 50.125 0.572
2957 Southside Bmx Club WA Mena BANKS Final 51.404 1.851
3541 Westside BMX Club WA Matilda BYNG 3 52.122 2.569
3143 Westside Bmx Club WA Sarah BROOKER 3 53.190 3.637
3741 Southside Bmx Club WA Tahlia COOK 3 53.295 3.742
3493 Southern Districts Bmx Club WA Rachel RUSSELL 1 55.113 5.560
3713 Westside Bmx Club WA Emerson MAYGER 2 55.386 5.833
2425 Bunbury Bmx Club WA Maddie BONE 3 55.813 6.260
3137 Southside Bmx Club WA Alana GLENISTER 2 56.790 7.237
3075 Rockingham Bmx Club WA Taylah SIMPSON 2 57.486 7.933
3754 Cockburn Bmx Club WA Hannah SEPAROVICH 3 60.481 10.928
3131 Byford Bmx Club WA Ruby-Rose WILLIAMSON 1 62.225 12.672
2709 Mandurah Bmx Club Inc WA Madisen SCOTT 2 73.285 23.732

8 Boys
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2763 Westside Bmx Club WA Jake POAT 3 47.213 0.000
2839 Rockingham Bmx Club WA Jack MALONE 3 47.904 0.691
3369 Wanneroo Bmx Club WA Lucas COX 2 47.921 0.708
3755 Southside Bmx Club WA Taj SRHOJ 3 48.979 1.766
2765 Westside Bmx Club WA Lachlan WILLIAMS Semi Final 49.201 1.988
3471 Westside Bmx Club WA Kaleb BRAY Semi Final 49.625 2.412
2593 Southside Bmx Club WA Cody STEEL Final 49.852 2.639
3423 East Pilbara Bmx Club ? Sonny CHANDLER Semi Final 49.907 2.694
3325 Byford Bmx Club WA Cooper BOWDEN 3 50.016 2.803
2903 Wanneroo Bmx Club WA Cooper OSBORNE-MAXWELL Semi Final 50.158 2.945
2702 Byford Bmx Club WA Zac MCDONALD Semi Final 51.636 4.423
2512 Wanneroo Bmx Club WA Zacchary ROGER Semi Final 53.897 6.684
2622 Cockburn Bmx Club WA Jake MURRAY Semi Final 54.223 7.010
2856 Wanneroo Bmx Club WA Lawson BAILEY 2 54.666 7.453
3314 Cockburn Bmx Club WA Kobe TAYLOR Semi Final 55.570 8.357
603 Southside Bmx Club WA Jackson LANE 3 56.008 8.795
3422 Bunbury Bmx Club WA Lennox STEVENS 2 56.730 9.517
3610 Cockburn Bmx Club WA Tye MAHER 2 57.368 10.155
3368 Wanneroo Bmx Club WA Zachary COX Semi Final 58.131 10.918
3023 Mandurah BMX Club inc WA Cameron WILLIAMS 3 59.097 11.884
3366 Westside Bmx Club WA Fletcher CLARK 2 60.253 13.040
2985 Mandurah Bmx Club Inc WA Travis WILKINS 3 60.423 13.210
1622 Club Unknown ? Marshall IVES 2 62.078 14.865
3162 Southside Bmx Club WA Tyler THORNBER 1 65.744 18.531

9 Boys Novice
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2162 Cockburn Bmx Club WA Deegan MARTIN 3 50.124 0.000
2855 Southern Districts Bmx Club WA Deegan WOOD 3 50.283 0.159
2320 Westside Bmx Club WA Brayden ERCEG 1 51.533 1.409
3589 Westside Bmx Club WA Brayden FLETCHER 3 51.691 1.567
3133 Byford Bmx Club WA Riley BOTHA 3 51.975 1.851
3453 Westside Bmx Club WA Koby NEERVOORT 2 53.208 3.084
3287 Southern Districts Bmx Club WA Owen RICHARDS 2 53.425 3.301
1222 Southern Districts Bmx Club WA Logan SMITH 1 53.650 3.526
2626 Mandurah Bmx Club Inc WA Jacob CARTWRIGHT 3 53.995 3.871
3849 Rockingham Bmx Club WA Cruze CHIVERS 3 54.095 3.971
3789 Southside BMX Club WA Tyson AUDINO 2 54.253 4.129
1398 Cockburn Bmx Club WA Caleb JACKSON 2 55.609 5.485
2461 Wanneroo Bmx Club WA Hudson BAILEY 3 56.656 6.532
3409 Mandurah Bmx Club Inc WA Seth BARKER 1 56.893 6.769
3482 Hills Bmx Club WA Ayden BRACHE 1 59.909 9.785

9 Boys Expert
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1WA Wanneroo Bmx Club WA Lochlan STRAKER Final 44.470 0.000
3WA Southside Bmx Club WA Oliver HOGAN 3 45.120 0.650
4A Westside Bmx Club WA Coby VAN DE VELDE 3 45.228 0.758
2701 Southside Bmx Club WA Jaxon RICHARDS Final 45.683 1.213
2503 Westside Bmx Club WA Callum BROOKER Final 46.960 2.490
2456 Southside Bmx Club WA Ollie HALL 3 46.984 2.514
6WA Rockingham Bmx Club WA Cooper DUNLOP 1 47.104 2.634
2662 Cockburn Bmx Club WA Mitchell BUCKLAND 3 48.513 4.043
3195 Byford Bmx Club WA Blake GIBBS 1 48.768 4.298
3285 Cockburn Bmx Club WA Loxley SHAW 1 49.047 4.577
2745 Rockingham Bmx Club WA Daniel BURTON 3 49.532 5.062
3389 Rockingham BMX Club WA Ryder VANDERLAAN 3 50.592 6.122
2814 Wanneroo Bmx Club WA Merrik TOCK 3 51.164 6.694

10 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
3400 East Pilbara Bmx Club ? Stella CHANDLER 1 49.737 0.000
1392 Bunbury Bmx Club WA Savannah BIRCH 3 50.871 1.134
2401 Southside Bmx Club WA Natalia IERACE 4 51.548 1.811
3WA Rockingham Bmx Club WA Samarah RAYNER 1 51.943 2.206
2664 Mandurah Bmx Club Inc WA Sasha JEFFERY 1 53.323 3.586
2784 Wanneroo Bmx Club WA Tanyka COLVIN 2 58.498 8.761

10 Boys Novice
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
3121 Woorree Park Bmx Club WA Jamie MATTHEWMAN 3 49.974 0.000
5002 Rockingham Bmx Club WA Taj HILL 2 50.443 0.469
LUCAS Byford Bmx Club WA Lucas CARRALL 2 52.860 2.886
1907 Mandurah Bmx Club Inc WA Taison SCOTT 2 52.944 2.970
1518 Cockburn Bmx Club WA Flynn SMITH 1 53.267 3.293
3250 Cockburn Bmx Club WA Casey ROSSINI 1 54.972 4.998
2605 Byford BMX Club WA Dechlan LETCHFORD 2 56.175 6.201
2496 Cockburn Bmx Club WA Ruben MORRISS Final 60.443 10.469

10 Boys Expert
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2297 Southern Districts Bmx Club WA Brock SMITH Semi Final 43.633 0.000
1820 Wanneroo BMX Club WA Kaylan ABBOTT 2 44.534 0.901
4WA Bunbury BMX Club WA Cruz BLACK 1 44.922 1.289
8A Westside Bmx Club WA Oliver WILLIAMS Semi Final 44.981 1.348
247 Hills BMX Club WA Lucas ANDREWS 2 45.242 1.609
2705 Bunbury Bmx Club WA Jayden HOLMES Final 45.355 1.722
2534 Byford Bmx Club WA Brock WILLIAMSON Semi Final 45.406 1.773
3451 Cockburn Bmx Club WA Meer JANI 3 45.615 1.982
1467 Byford Bmx Club WA Cooper MORROW 2 45.773 2.140
2147 Byford Bmx Club WA Adam WATERMAN Semi Final 45.915 2.282
3WA Wanneroo Bmx Club WA Jarrod PATTERSON 2 46.368 2.735
2444 Bunbury Bmx Club WA Flynn EDWARDS 3 46.620 2.987
2927 Cockburn Bmx Club WA Chase TAYLOR 2 46.980 3.347
8WA Byford Bmx Club WA Campbell WILSON 2 47.178 3.545
1495 Southside Bmx Club WA Mason EGAN Semi Final 47.223 3.590
3183 Cockburn BMX Club WA Oliver GANNAWAY-HUGHES 1 47.318 3.685
2631 Cockburn Bmx Club WA Ross MURRAY 2 47.826 4.193
1136 Wanneroo Bmx Club WA Kacey HARVEY-HILL 1 48.370 4.737
2813 Mandurah Bmx Club Inc WA Brayden GREENE 2 48.443 4.810
3132 Westside Bmx Club WA Fraser CLARK 3 48.648 5.015
2012 Cockburn Bmx Club WA Marcus USCA 2 48.719 5.086
2973 Hills Bmx Club WA Alec RICHARDS 3 49.925 6.292
2928 Hills Bmx Club WA Izaak BRACHE 1 50.629 6.996
2220 Bunbury Bmx Club WA Hunter STEVENS 2 51.163 7.530
3367 Westside BMX Club WA Callan BENEFER 1 58.143 14.510

11 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1459 Westside Bmx Club WA Alyssa HOWAT 4 45.023 0.000
1763 Westside Bmx Club WA Jessica BICKLEY 3 45.690 0.667
3A Westside Bmx Club WA Kindle RAPLEY 4 46.356 1.333
2774 Westside Bmx Club WA Maddison ALDERSEA 3 46.615 1.592
1839 Southern Districts Bmx Club WA Rhiannon RICHARDS 4 48.539 3.516
2440 Eastern Goldfields Bmx Club WA Melya HAWIRA 4 51.503 6.480
2690 Byford Bmx Club WA Emily Tamyia APPLETON 2 55.110 10.087
2615 Byford Bmx Club WA Poppy Rose LAGDEN 4 63.362 18.339

11 Boys Novice
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1289 Byford Bmx Club WA Brody BARWICK Final 47.839 0.000
1524 Wanneroo Bmx Club WA Harry MCBLANE Final 47.996 0.157
2080 Westside Bmx Club WA Sawyer STEWART 3 49.164 1.325
1139 Mandurah Bmx Club Inc WA Hudson MCLEOD Final 50.198 2.359
2054 Mandurah Bmx Club Inc WA Flynn LAZAR Final 51.110 3.271
2775 Byford Bmx Club WA Cai MCDONALD Final 51.776 3.937
2347 Southside Bmx Club WA Daniel BAKER 3 52.272 4.433
2777 Wanneroo Bmx Club WA Slade SKIDMORE 3 52.702 4.863
2006 Bunbury Bmx Club WA Jesse SUNDERLAND 3 52.981 5.142
2294 Southern Districts Bmx Club WA Daniel RUSSELL 2 53.734 5.895
2262 Southern Districts Bmx Club WA Aiden TAYLOR 2 55.892 8.053
1413 Cockburn Bmx Club WA Bryce VOST 2 61.935 14.096

11 Boys Expert
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2221 Westside Bmx Club WA Billy SUMMERVILLE Final 41.312 0.000
2A Westside Bmx Club WA Matias HARRIS 2 42.000 0.688
7WA Wanneroo Bmx Club WA Dylan STRAKER 3 43.016 1.704
6WA Westside Bmx Club WA Koby RATAJCZAK Final 43.201 1.889
2579 Westside Bmx Club WA Andrew MOSS 3 44.107 2.795
2475 Woorree Park Bmx Club WA Dylan SERMAN 3 44.807 3.495
2209 Westside Bmx Club WA Harlan BURNELL 2 45.120 3.808
7A Mandurah Bmx Club Inc WA Eli PANTALONE 3 45.192 3.880
5WA Westside Bmx Club WA Jack PHILLIPS 2 45.668 4.356
2569 Wanneroo Bmx Club WA Brock COLVIN 3 45.807 4.495
8 WA Byford Bmx Club WA Riley GIBBS 2 45.986 4.674
2127 Bunbury Bmx Club WA William MCILLREE 1 46.225 4.913
2033 Southside Bmx Club WA Cooper HALL 3 46.996 5.684
2607 Cockburn Bmx Club WA Jacob SEPAROVICH 2 47.071 5.759
2587 Southern Districts Bmx Club WA Kynan ABRAHAM 2 49.258 7.946
1890 Southern Districts Bmx Club WA Jason CAKEBREAD 2 49.726 8.414

12 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1WA Northam Bmx Club WA Trinity JEFFERIES Final 44.095 0.000
2211 Byford Bmx Club WA Sienna SHARP Final 45.371 1.276
5WA Rockingham Bmx Club WA Ellah RAYNER Final 48.363 4.268
6WA Hills Bmx Club WA Demi EVANS Final 49.315 5.220
2238 East Pilbara Bmx Club ? Dakota CHANDLER 3 49.421 5.326
2407 Southside Bmx Club WA Isabell RIDLEY 3 50.076 5.981
1636 Rockingham Bmx Club WA Caitlin DALLY Final 50.192 6.097
2700 Westside Bmx Club WA Lily-Anne SHOEMARK 3 50.757 6.662
2068 Byford Bmx Club WA Kelsey MORROW 3 51.797 7.702
2090 Mandurah BMX Club inc WA Katelyn HALL 2 52.314 8.219
2324 Westside Bmx Club WA Jasmine ERCEG 2 52.869 8.774

12 Boys Expert
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2207 Eastern Goldfields Bmx Club WA Zavier HAWIRA Final 41.569 0.000
8A Byford Bmx Club WA Jay LANDER 2 41.593 0.024
7A Westside Bmx Club WA Kallan BROWN Final 41.687 0.118
1764 Westside Bmx Club WA Nathan RAWLINGS 3 41.824 0.255
1871 Southside Bmx Club WA Mitchell CAMPBELL 2 42.199 0.630
2101 Southside Bmx Club WA Rhys HARDAKER Final 42.788 1.219
188 Bunbury BMX Club WA Cameron WYATT 2 42.881 1.312
1782 Mandurah Bmx Club Inc WA Aaron JEFFERY 3 44.348 2.779
997 Westside Bmx Club WA Darcy ROBINSON 1 45.434 3.865
1263 Mandurah Bmx Club Inc WA Thomas NOTTLE 3 45.572 4.003
1432 Cockburn Bmx Club WA Brodie MURRAY 3 45.578 4.009
2330 Southside Bmx Club WA Beau MURRAY 3 45.863 4.294
1360 Southern Districts Bmx Club WA Noah JACKSON 2 47.214 5.645
1152 Bunbury Bmx Club WA Tyler BIRCH 1 49.498 7.929
2078 Mandurah Bmx Club Inc WA Thomas NEVE 1 51.102 9.533

13-14 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1531 Byford BMX Club WA Tehlia JOKIC 1 42.046 0.000
1588 Byford Bmx Club WA Shayla WINWOOD 1 42.080 0.034
1556 Woorree Park Bmx Club WA Jana VAN STADEN 4 47.076 5.030
1755 Woorree Park Bmx Club WA Asha SERMAN 1 48.729 6.683
2137 Mandurah Bmx Club Inc WA Tesanee KING 4 50.276 8.230

12-13 Boys Novice
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1032 Westside Bmx Club WA Jared LLOYD Final 47.737 0.000
1027 Bunbury Bmx Club WA Cooper WILLIAMS Final 48.317 0.580
1603 Westside Bmx Club WA Jayden STEWART Final 49.282 1.545
1133 Wanneroo Bmx Club WA Nathan BROOKS 3 49.744 2.007
863 Southside Bmx Club WA Cooper PIERI 3 49.900 2.163
2007 Cockburn Bmx Club WA Luke ROSSINI Final 50.612 2.875
1993 Westside Bmx Club WA Finley MONAGHAN 2 51.397 3.660
1502 Southern Districts Bmx Club WA Tyrone JACKSON 2 51.610 3.873
1830 Bunbury Bmx Club WA Jacob HOLMES 2 52.600 4.863

13 Boys Expert
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
3WA Southside Bmx Club WA Luke ADAMS Final 39.309 0.000
5A Southside Bmx Club WA Jett SMITH Final 39.599 0.290
1681 Southside Bmx Club WA Abbey RICHARDS Semi Final 40.597 1.288
1489 Byford BMX Club WA Bailey JOKIC Semi Final 40.730 1.421
1351 Byford Bmx Club WA Tyson WILLIAMS 2 41.078 1.769
2164 Westside Bmx Club WA Angus RICHARDS 3 41.263 1.954
995 Eastern Goldfields Bmx Club WA George BOEG 2 41.408 2.099
1273 Cowaramup Bmx Club WA Ned GREGORY Semi Final 41.494 2.185
1064 Cockburn Bmx Club WA Logan PRATT 2 41.819 2.510
1714 Woorree Park Bmx Club WA Lochlan TAYLOR Semi Final 41.985 2.676
919 Bunbury Bmx Club WA Braiden ABRAHAMSE Semi Final 42.104 2.795
5SS Southside Bmx Club WA Cooper HISCOX 2 42.419 3.110
1412 Cockburn Bmx Club WA Kaeghan ROBERTSON 3 42.695 3.386
1950 Rockingham Bmx Club WA Michael EDWARDS 2 42.725 3.416
1995 Southside Bmx Club WA Bailey TAN 1 42.773 3.464
3174 Wanneroo Bmx Club WA Matt BERTONE 1 43.511 4.202
2331 Hills Bmx Club WA Jordan MARTIN Semi Final 44.458 5.149
1834 Woorree Park Bmx Club WA Jandre VAN STADEN 3 44.915 5.606
1250 Bunbury Bmx Club WA Scott BARTLE 3 45.888 6.579
1829 Southside Bmx Club WA Bailey FOSTER 3 46.046 6.737
1259 Bunbury Bmx Club WA Ryan BARTLE 2 46.832 7.523
1783 Cockburn BMX Club WA Taj MORRISS 1 47.689 8.380

14 Boys
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1416 Rockingham Bmx Club WA Jordan CALLUM Final 36.045 0.000
171 Hills Bmx Club WA Jay ALLAN Final 37.121 1.076
2760 Hills Bmx Club WA Flynn PHILLIPS Final 37.490 1.445
1217 Westside Bmx Club WA Jacob GODDARD Semi Final 37.725 1.680
1991 Bunbury Bmx Club WA Daniel DORAN Final 38.026 1.981
1541 Cockburn Bmx Club WA Ruben CUNNINGHAM Semi Final 38.970 2.925
705 Westside BMX Club WA Hunter BENEFER 3 39.146 3.101
1280 Wanneroo Bmx Club WA Jacob BAILEY 3 40.084 4.039
193 Westside Bmx Club WA Lilyanne CROFT Semi Final 41.167 5.122
1832 Southside Bmx Club WA Jett IERACE 2 41.254 5.209
779 Southside Bmx Club WA Thomas O'DWYER 3 41.323 5.278
1169 Byford Bmx Club WA Jeremy WILSON 3 42.155 6.110
1226 Bunbury Bmx Club WA Darcy CEDERMAN 1 42.306 6.261
1571 Westside Bmx Club WA Sam COSTA 3 42.908 6.863
1147 Hills Bmx Club WA Jaymee JOHNS 3 43.440 7.395
1983 Southside Bmx Club WA Ethan GITTOS 3 43.474 7.429
1507 Westside Bmx Club WA Ethan CLARK 3 44.675 8.630

15 Boys
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1847 Mandurah Bmx Club Inc WA Tahj ARMITAGE 4 39.791 0.000
1598 Cockburn BMX Club WA Bayley MAINARD 4 39.881 0.090
1472 Westside Bmx Club WA Sebastien RAPLEY 4 40.726 0.935
1679 Southern Districts Bmx Club WA Regan LOTHIAN 3 40.894 1.103

16 Boys
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
W6 Woorree Park Bmx Club WA Corey TAYLOR Final 34.417 0.000
763 Bunbury Bmx Club WA Dylan RUSH Final 34.941 0.524
1323 Southside BMX Club WA Jayden KEOGH Semi Final 36.390 1.973
1401 Rockingham Bmx Club WA Dylan CALLUM Semi Final 36.723 2.306
1005 Wanneroo Bmx Club WA Kane GRAY Semi Final 36.921 2.504
1446 Southside Bmx Club WA Taylor CAMPBELL 3 36.981 2.564
1249 Bunbury Bmx Club WA Niko PATTERSON Semi Final 37.054 2.637
4 WA Wanneroo Bmx Club WA Jayden MIDDLETON-GEPP 3 37.092 2.675
1284 Westside Bmx Club WA Josh COULSON 2 37.286 2.869
1929 Southern Districts Bmx Club WA Curtis STRONG 2 37.393 2.976
1551 Hills Bmx Club WA Mathew JEBB Semi Final 38.024 3.607
1916 Wanneroo Bmx Club WA Kingsley MITCHLEY Semi Final 38.149 3.732
1590 Southside Bmx Club WA Isaiah CROOK-SIMS 2 39.158 4.741
2163 Hills Bmx Club WA Tiarnan VAN OSCH 3 39.511 5.094
8585 Bunbury Bmx Club WA Carl BARLOW 3 41.122 6.705
8WA Mandurah BMX Club inc WA Jackson CONDO 3 41.297 6.880
1132 Wanneroo Bmx Club WA Macauley TOCK 1 42.523 8.106
1544 Byford Bmx Club WA Blake WINWOOD 1 47.865 13.448

17-29 Women
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
917 Southern Districts Bmx Club WA Jayde FABRY-ROCHE 4 42.163 0.000
120 Southside Bmx Club WA Bianca CAMPBELL 4 42.195 0.032
11 Hills BMX Club WA Felicity MANN 1 44.067 1.904
1408 Mandurah BMX Club inc WA Lillyrose HARRISON 3 45.084 2.921
1879 Hills Bmx Club WA Alyssa SKIDMORE 3 45.150 2.987
19 Westside Bmx Club WA Danica PILMER 3 49.429 7.266

17-29 Men
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
979 Southern Districts Bmx Club WA Dylan MARSHALL Final 36.107 0.000
331 Bunbury Bmx Club WA Matthew BLAKE Final 36.129 0.022
610 Hills Bmx Club WA Christopher LATHWELL 3 36.151 0.044
2100 Southern Districts Bmx Club WA Cody WALKER 2 36.187 0.080
1195 Cockburn Bmx Club WA Finn CARPENTER 3 36.332 0.225
822 Southern Districts Bmx Club WA Dylan BARWICK 3 36.679 0.572
648 Southside Bmx Club WA Scott GASKIN 2 36.741 0.634
508 Southside Bmx Club WA Jeremy ADAMS Final 37.132 1.025
1223 Hills Bmx Club WA Jayden LISTER 1 37.601 1.494
8A Byford Bmx Club WA Kobe BARNES 3 37.826 1.719
804 Byford Bmx Club WA Blake REBELO 2 37.826 1.719
928 Byford Bmx Club WA Joshua WEAVEN 3 38.428 2.321
920 Woorree Park Bmx Club WA Caleb LONG 3 39.212 3.105
1012 Wanneroo Bmx Club WA Joe INGRAM 3 39.601 3.494
1364 Woorree Park Bmx Club WA Emmett YEREX 3 42.143 6.036

30+ Women
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1WA Bunbury Bmx Club WA Liesha SUNDERLAND 3 45.757 0.000
2A Mandurah Bmx Club Inc WA Michelle NEWPORT 2 46.532 0.775
584 Westside Bmx Club WA Fleur FLETCHER 4 51.670 5.913
974 Westside Bmx Club WA Faye RATAJCZAK 4 51.953 6.196

30+ Men
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
28 Cockburn Bmx Club WA Lance MARTIN 3 36.296 0.000
65 Southern Districts Bmx Club WA Daniel LAIRD 3 36.987 0.691
5A Byford Bmx Club WA Jeffrey BELL 4 39.083 2.787
628 Southside Bmx Club WA Darryn WALKER 2 41.105 4.809
785 Westside Bmx Club WA Kurt MUDFORD 1 41.979 5.683
129 Mandurah Bmx Club Inc WA Jai BARKER 1 42.649 6.353
818 Woorree Park Bmx Club WA Andrew GOODINGS 4 47.848 11.552

40+ Men
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
579 Southside Bmx Club WA Paul SRHOJ Final 42.262 0.000
247 Byford Bmx Club WA Daniel LANDER 2 42.920 0.658
206 Westside BMX Club WA Shane VAN DE VELDE 2 43.823 1.561
99 Hills Bmx Club WA Steven DONNELLY 2 44.696 2.434
683 Westside Bmx Club WA Christopher JONES Final 44.722 2.460
323 Bunbury Bmx Club WA Jason PALMER 3 44.941 2.679
398 Westside Bmx Club WA Alan PEET 2 47.007 4.745
429 Westside Bmx Club WA Mark COSTA Final 47.038 4.776

Superclass Men
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
35 Wanneroo Bmx Club WA Bradley GAME Final 34.977 0.000
215 Knox Bmx Club VIC Joshua MCLEAN Final 35.356 0.379
115 Cockburn Bmx Club WA Tyler VERSCHUREN 2 35.794 0.817
444 Cockburn BMX Club WA Caleb DATSON 2 35.858 0.881
16 Southside Bmx Club WA Cameron AINGER Final 36.152 1.175
711 Hills Bmx Club WA Jamie GILL Final 36.400 1.423
936 Southern Districts Bmx Club WA Ben O'LOUGHLIN 2 37.813 2.836
979 Southern Districts Bmx Club WA Dylan MARSHALL 1 38.592 3.615
331 Bunbury Bmx Club WA Matthew BLAKE 1 38.996 4.019

Superclass Women
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
660 Southside Bmx Club WA Rachel GASKIN 3 39.634 0.000
999 Bunbury BMX Club WA Rachelle SMITH Final 39.870 0.236
120 Southside Bmx Club WA Bianca CAMPBELL 3 40.887 1.253
1531 Byford BMX Club WA Tehlia JOKIC Final 40.910 1.276
1659 Southside Bmx Club WA Kate TAYLOR Final 42.032 2.398
139 Hills Bmx Club WA Jessica LATHWELL 3 42.571 2.937
1036 Wanneroo Bmx Club WA Katie GRAY 2 42.575 2.941
883 Bunbury Bmx Club WA Cheyana DAYMON 1 42.607 2.973
11 Hills BMX Club WA Felicity MANN 1 42.866 3.232
1879 Hills Bmx Club WA Alyssa SKIDMORE 2 44.611 4.977
988 Bunbury Bmx Club WA Charlotte GARRIGAN 1 46.827 7.193

Top of Report