End of Report

2018 BMWA Super Series Rd 6 WOORREE PARK

BMX EVENT MANAGER, Report Created 03/Jun/2018 14:16:03

Fastest Time per Rider per Class

Total Entries = 364

Total Riders = 319


8-10 Voucher
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
3487 Southside Bmx Club WA Oliver HOGAN 1 46.577 0.000
2813 Mandurah Bmx Club Inc WA Brayden GREENE 2 46.913 0.336
1136 Wanneroo Bmx Club WA Kacey HARVEY-HILL 2 47.425 0.848
5002 Rockingham Bmx Club WA Taj HILL 4 50.688 4.111

13-15 Voucher
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
171 Hills Bmx Club WA Jay ALLAN Final 38.906 0.000
1679 Southern Districts Bmx Club WA Regan LOTHIAN 3 39.467 0.561
1991 Bunbury Bmx Club WA Daniel DORAN 1 39.743 0.837
1832 Southside Bmx Club WA Jett IERACE Final 40.670 1.764
779 Southside Bmx Club WA Thomas O'DWYER 1 40.964 2.058
545 Southside Bmx Club WA Zac BUTTERWORTH Final 43.216 4.310
1273 Cowaramup Bmx Club WA Ned GREGORY 1 44.044 5.138
2010 Wanneroo Bmx Club WA Ewan MILLER Final 44.754 5.848
2127 Bunbury Bmx Club WA William MCILLREE 2 48.075 9.169
2078 Mandurah Bmx Club Inc WA Thomas NEVE 1 49.422 10.516
919 Bunbury Bmx Club WA Braiden ABRAHAMSE 1 53.611 14.705

12 & Under Boys Cruiser
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1WA Westside Bmx Club WA Koby RATAJCZAK 1 43.735 0.000
2330 Southside Bmx Club WA Beau MURRAY 3 44.559 0.824
2101 Southside Bmx Club WA Rhys HARDAKER 4 44.897 1.162
5WA Westside Bmx Club WA Zane RATAJCZAK 3 45.654 1.919
2569 Wanneroo Bmx Club WA Brock COLVIN 3 45.755 2.020
2587 Southern Districts Bmx Club WA Kynan ABRAHAM 2 47.974 4.239
2631 Cockburn Bmx Club WA Ross MURRAY 2 48.302 4.567

13-14 Cruiser
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
8A Westside BMX Club WA Jacob GODDARD 4 39.935 0.000
705 Westside Bmx Club WA Hunter BENEFER 4 41.208 1.273
995 Eastern Goldfields Bmx Club WA George BOEG 3 43.304 3.369
1588 Byford Bmx Club WA Shayla WINWOOD 3 43.604 3.669
1SS Southside Bmx Club WA Cooper HISCOX 2 43.655 3.720
1829 Southside Bmx Club WA Bailey FOSTER 2 46.104 6.169

15-16 Cruiser
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
5WA Wanneroo BMX Club WA Jayden MIDDLETON-GEPP 1 40.626 0.000
1659 Southside Bmx Club WA Kate TAYLOR 2 42.823 2.197
1544 Byford Bmx Club WA Blake WINWOOD 2 44.856 4.230
7A Bunbury Bmx Club WA Charlotte GARRIGAN 4 44.966 4.340

17-29 Cruiser
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
380 Hills Bmx Club WA Joshua COOKE 2 36.547 0.000
928 Byford Bmx Club WA Joshua WEAVEN 2 37.732 1.185
2100 Southern Districts Bmx Club WA Cody WALKER 2 39.674 3.127

30+ Cruiser
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
193 Wanneroo Bmx Club WA Julien ROGER 3 40.330 0.000
785 Westside Bmx Club WA Kurt MUDFORD 3 40.972 0.642
7WA Rockingham Bmx Club WA James SIMPSON 4 41.834 1.504
718 Southside Bmx Club WA Stephen EGAN 1 45.305 4.975

40+ Cruiser
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
284 Southside Bmx Club WA Adam LEWIS 1 43.165 0.000
287 Hills Bmx Club WA Wayne EVANS 1 44.058 0.893
713 Westside Bmx Club WA Wayne MAYGER 1 45.140 1.975
2A Mandurah Bmx Club Inc WA Michelle NEWPORT 1 46.779 3.614
612 Woorree Park BMX Club WA Sarah BATTILANA 3 51.035 7.870
974 Westside BMX Club WA Faye RATAJCZAK 1 52.124 8.959
584 Westside Bmx Club WA Fleur FLETCHER 2 52.730 9.565

8-9 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
3WA Rockingham Bmx Club WA Neave KNIGHT Final 49.081 0.000
3143 Westside Bmx Club WA Sarah BROOKER 3 50.826 1.745
2957 Southside Bmx Club WA Mena BANKS Final 50.926 1.845
3541 Westside BMX Club WA Matilda BYNG 3 53.339 4.258
3741 Southside Bmx Club WA Tahlia COOK 2 53.990 4.909
3713 Westside Bmx Club WA Emerson MAYGER 2 54.106 5.025
3493 Southern Districts Bmx Club WA Rachel RUSSELL 1 55.514 6.433
3075 Rockingham Bmx Club WA Taylah SIMPSON 1 57.189 8.108
3131 Byford Bmx Club WA Ruby-Rose WILLIAMSON 1 58.960 9.879
3754 Cockburn Bmx Club WA Hannah SEPAROVICH 1 60.741 11.660
2709 Mandurah BMX Club inc WA Madisen SCOTT 2 71.964 22.883

8 Boys
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
6A Rockingham Bmx Club WA Jack MALONE 2 47.176 0.000
2593 Southside Bmx Club WA Cody STEEL 2 47.824 0.648
3369 Wanneroo Bmx Club WA Lucas COX 3 48.372 1.196
3325 Byford Bmx Club WA Cooper BOWDEN Semi Final 48.556 1.380
3471 Westside Bmx Club WA Kaleb BRAY 2 48.714 1.538
3423 East Pilbara Bmx Club ? Sonny CHANDLER Semi Final 49.066 1.890
3755 Southside Bmx Club WA Taj SRHOJ 3 49.447 2.271
2702 Byford Bmx Club WA Zac MCDONALD Semi Final 50.270 3.094
2512 Wanneroo Bmx Club WA Zacchary ROGER Semi Final 51.308 4.132
3736 Wanneroo Bmx Club WA Cameron MILLER Semi Final 51.779 4.603
1620 Woorree Park Bmx Club WA Brodi LAMOND 3 52.357 5.181
3239 Woorree Park Bmx Club WA Axl GALLIE 2 53.603 6.427
2622 Cockburn Bmx Club WA Jake MURRAY Semi Final 54.179 7.003
3314 Cockburn Bmx Club WA Kobe TAYLOR 2 56.249 9.073
2062 Westside Bmx Club WA Alexander SALISZEWSKI Semi Final 57.652 10.476
3856 Westside Bmx Club WA Maverick COLEMAN 1 58.823 11.647
3368 Wanneroo Bmx Club WA Zachary COX 2 59.382 12.206
3366 Westside Bmx Club WA Fletcher CLARK 3 59.856 12.680
3162 Southside Bmx Club WA Tyler THORNBER Semi Final 60.188 13.012
3881 Woorree Park BMX Club WA Isaac PROUT 2 62.325 15.149

9 Boys Novice
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2855 Southern Districts Bmx Club WA Deegan WOOD Final 48.776 0.000
2162 Cockburn Bmx Club WA Deegan MARTIN 2 49.833 1.057
3133 Byford Bmx Club WA Riley BOTHA 3 50.682 1.906
3589 Westside Bmx Club WA Brayden FLETCHER 1 50.860 2.084
2626 Mandurah Bmx Club Inc WA Jacob CARTWRIGHT 3 51.477 2.701
3453 Westside Bmx Club WA Koby NEERVOORT 1 51.831 3.055
2320 Westside Bmx Club WA Brayden ERCEG 3 52.431 3.655
3409 Mandurah Bmx Club Inc WA Seth BARKER 1 52.457 3.681
1222 Southern City BMX Club TAS Logan SMITH 3 53.785 5.009
3482 Hills Bmx Club WA Ayden BRACHE 2 55.231 6.455

9 Boys Expert
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1WA Wanneroo Bmx Club WA Lochlan STRAKER 2 43.857 0.000
2A Westside Bmx Club WA Zane RATAJCZAK Final 44.199 0.342
4 Westside Bmx Club WA Coby VAN DE VELDE 3 44.268 0.411
3WA Southside Bmx Club WA Oliver HOGAN 2 44.290 0.433
2701 Southside Bmx Club WA Jaxon RICHARDS 1 44.768 0.911
2503 Westside Bmx Club WA Callum BROOKER 1 46.440 2.583
6WA Rockingham Bmx Club WA Cooper DUNLOP Final 46.562 2.705
2456 Southside Bmx Club WA Ollie HALL 2 47.429 3.572
2711 Bunbury Bmx Club WA Edward MCILLREE 2 47.695 3.838
3195 Byford Bmx Club WA Blake GIBBS 2 48.139 4.282
2814 Wanneroo Bmx Club WA Merrik TOCK 1 49.079 5.222
2662 Cockburn Bmx Club WA Mitchell BUCKLAND 2 49.269 5.412

10 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
3400 East Pilbara Bmx Club ? Stella CHANDLER 2 49.762 0.000
6WA Southside Bmx Club WA Natalia IERACE 3 50.238 0.476
1392 Bunbury Bmx Club WA Savannah BIRCH 2 50.310 0.548
3WA Rockingham BMX Club WA Samarah RAYNER 4 52.423 2.661
2784 Wanneroo Bmx Club WA Tanyka COLVIN 1 54.460 4.698
2664 Mandurah BMX Club inc WA Sasha JEFFERY 2 54.516 4.754

10 Boys Novice
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
5002 Rockingham Bmx Club WA Taj HILL 3 48.448 0.000
3121 Woorree Park Bmx Club WA Jamie MATTHEWMAN 2 48.522 0.074
1907 Mandurah Bmx Club Inc WA Taison SCOTT 3 50.139 1.691
LUCAS Byford BMX Club WA Lucas CARRALL 4 51.709 3.261
1329 Woorree Park Bmx Club WA Max O'BRIEN 1 52.136 3.688
1518 Cockburn Bmx Club WA Flynn SMITH 1 54.626 6.178
2605 Byford Bmx Club WA Dechlan LETCHFORD 3 55.463 7.015

10 Boys Expert
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2705 Bunbury Bmx Club WA Jayden HOLMES Semi Final 43.608 0.000
8A Westside Bmx Club WA Oliver WILLIAMS Semi Final 43.923 0.315
4WA Bunbury Bmx Club WA Cruz BLACK Semi Final 43.932 0.324
1820 Wanneroo Bmx Club WA Kaylan ABBOTT 3 44.032 0.424
2WA Hills Bmx Club WA Matthew VAN DER DRAAI 2 44.082 0.474
2297 Southern Districts Bmx Club WA Brock SMITH Semi Final 44.210 0.602
2534 Byford Bmx Club WA Brock WILLIAMSON 2 44.360 0.752
8WA Byford BMX Club WA Campbell WILSON 1 45.445 1.837
1467 Byford Bmx Club WA Cooper MORROW 2 45.544 1.936
3451 Cockburn Bmx Club WA Meer JANI Semi Final 45.578 1.970
2147 Byford Bmx Club WA Adam WATERMAN 2 45.743 2.135
975 Hills Bmx Club WA Lucas ANDREWS 3 45.802 2.194
1495 Southside BMX Club WA Mason EGAN 2 46.855 3.247
1136 Wanneroo Bmx Club WA Kacey HARVEY-HILL 1 46.966 3.358
2444 Bunbury Bmx Club WA Flynn EDWARDS Semi Final 47.046 3.438
3132 Westside Bmx Club WA Fraser CLARK 2 47.118 3.510
2631 Cockburn BMX Club WA Ross MURRAY 3 47.388 3.780
2927 Cockburn Bmx Club WA Chase TAYLOR 2 47.679 4.071
1542 Byford Bmx Club WA Jarvis SHARP 1 47.917 4.309
2813 Mandurah Bmx Club Inc WA Brayden GREENE Semi Final 48.045 4.437
2928 Hills BMX Club WA Izaak BRACHE 2 48.150 4.542
2973 Hills Bmx Club WA Alec RICHARDS 2 49.768 6.160
1611 Woorree Park Bmx Club WA Riley CARTER 1 50.323 6.715
3367 Westside Bmx Club WA Callan BENEFER 3 55.393 11.785

11 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1763 Westside Bmx Club WA Jessica BICKLEY 4 44.323 0.000
1459 Westside Bmx Club WA Alyssa HOWAT 4 44.742 0.419
2774 Westside Bmx Club WA Maddison ALDERSEA 4 46.312 1.989
2440 Eastern Goldfields Bmx Club WA Melya HAWIRA 2 49.359 5.036
2690 Byford BMX Club WA Emily Tamyia APPLETON 4 50.870 6.547
2615 Byford BMX Club WA Poppy Rose LAGDEN 4 62.269 17.946

11 Boys Novice
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1524 Wanneroo Bmx Club WA Harry MCBLANE 2 46.644 0.000
1289 Byford Bmx Club WA Brody BARWICK 1 47.488 0.844
1319 Woorree Park BMX Club WA Richard HERRON 1 48.782 2.138
2775 Byford Bmx Club WA Cai MCDONALD 4 49.236 2.592
2054 Mandurah Bmx Club Inc WA Flynn LAZAR 4 51.009 4.365
2347 Byford Bmx Club WA Daniel BAKER 2 51.748 5.104
2294 Southern Districts Bmx Club WA Daniel RUSSELL 2 52.662 6.018
2501 Westside Bmx Club WA Massimo SALISZEWSKI 1 54.401 7.757

11 Boys Expert
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2221 Westside Bmx Club WA Billy SUMMERVILLE 3 42.236 0.000
6WA Westside Bmx Club WA Koby RATAJCZAK 3 42.858 0.622
2569 Wanneroo Bmx Club WA Brock COLVIN 3 43.289 1.053
2579 Westside Bmx Club WA Andrew MOSS 1 43.358 1.122
7A Mandurah BMX Club inc WA Eli PANTALONE Final 43.369 1.133
2475 Woorree Park Bmx Club WA Dylan SERMAN 2 43.498 1.262
7WA Wanneroo Bmx Club WA Dylan STRAKER 2 43.648 1.412
5WA Westside Bmx Club WA Jack PHILLIPS 3 43.976 1.740
2127 Bunbury Bmx Club WA William MCILLREE 2 44.119 1.883
2209 Westside Bmx Club WA Harlan BURNELL 2 44.487 2.251
2010 Wanneroo Bmx Club WA Ewan MILLER 3 44.963 2.727
2033 Southside Bmx Club WA Cooper HALL 1 45.399 3.163
8 WA Byford Bmx Club WA Riley GIBBS 2 45.759 3.523
2607 Cockburn Bmx Club WA Jacob SEPAROVICH 2 45.938 3.702
2587 Southern Districts Bmx Club WA Kynan ABRAHAM 3 47.112 4.876
1890 Southern Districts BMX Club WA Jason CAKEBREAD 2 47.755 5.519

12 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1WA Northam Bmx Club WA Trinity JEFFERIES 2 43.653 0.000
2211 Byford Bmx Club WA Sienna SHARP 1 45.237 1.584
6WA Hills Bmx Club WA Demi EVANS 4 48.115 4.462
5WA Rockingham Bmx Club WA Ellah RAYNER 4 48.539 4.886
2407 Southside Bmx Club WA Isabell RIDLEY 1 48.853 5.200
2238 East Pilbara Bmx Club ? Dakota CHANDLER 3 49.760 6.107
1636 Rockingham Bmx Club WA Caitlin DALLY 2 49.898 6.245
2324 Westside Bmx Club WA Jasmine ERCEG 4 50.822 7.169

12 Boys Expert
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
8A Byford Bmx Club WA Jay LANDER Final 41.355 0.000
7A Westside Bmx Club WA Kallan BROWN 2 41.461 0.106
1764 Westside Bmx Club WA Nathan RAWLINGS 2 41.715 0.360
2207 Eastern Goldfields Bmx Club WA Zavier HAWIRA 3 41.893 0.538
1871 Southside Bmx Club WA Mitchell CAMPBELL 3 42.513 1.158
2101 Southside Bmx Club WA Rhys HARDAKER 1 43.386 2.031
1782 Mandurah BMX Club inc WA Aaron JEFFERY 2 43.548 2.193
2330 Southside Bmx Club WA Beau MURRAY 2 43.930 2.575
975 Hills Bmx Club WA Dylan ANDREWS 2 44.491 3.136
1432 Cockburn Bmx Club WA Brodie MURRAY 1 45.204 3.849
1969 Hills Bmx Club WA Shaun VAN DER DRAAI 1 45.338 3.983
1700 Woorree Park Bmx Club WA James BISHOP 1 45.467 4.112
2078 Mandurah Bmx Club Inc WA Thomas NEVE 1 46.700 5.345
1152 Bunbury Bmx Club WA Tyler BIRCH 2 47.285 5.930

13-14 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
8A Byford Bmx Club WA Shayla WINWOOD 1 43.792 0.000
1755 Woorree Park Bmx Club WA Asha SERMAN 1 45.443 1.651
2137 Mandurah Bmx Club Inc WA Tesanee KING 4 48.701 4.909

12-13 Boys Novice
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1032 Westside Bmx Club WA Jared LLOYD 2 46.972 0.000
1027 Bunbury Bmx Club WA Cooper WILLIAMS 2 47.036 0.064
1133 Wanneroo Bmx Club WA Nathan BROOKS 2 49.343 2.371
863 Southside Bmx Club WA Cooper PIERI 2 49.376 2.404
1993 Westside Bmx Club WA Finley MONAGHAN 4 50.230 3.258
1502 Southern Districts Bmx Club WA Tyrone JACKSON 3 50.807 3.835

13 Boys Expert
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1273 Cowaramup Bmx Club WA Ned GREGORY 3 39.682 0.000
3WA Southside Bmx Club WA Luke ADAMS Final 40.120 0.438
1351 Byford Bmx Club WA Tyson WILLIAMS Final 40.965 1.283
8WA Bunbury Bmx Club WA Braiden ABRAHAMSE Semi Final 41.678 1.996
1950 Rockingham Bmx Club WA Michael EDWARDS 2 41.814 2.132
1681 Southside Bmx Club WA Abbey RICHARDS 1 41.910 2.228
1714 Woorree Park Bmx Club WA Lochlan TAYLOR 2 42.017 2.335
1064 Cockburn Bmx Club WA Logan PRATT 2 42.098 2.416
5SS Southside Bmx Club WA Cooper HISCOX Semi Final 42.212 2.530
1834 Woorree Park Bmx Club WA Jandre VAN STADEN 3 42.385 2.703
3174 Wanneroo Bmx Club WA Matt BERTONE Semi Final 42.403 2.721
995 Eastern Goldfields Bmx Club WA George BOEG 2 42.566 2.884
1995 Southside Bmx Club WA Bailey TAN 3 42.753 3.071
1658 Bunbury Bmx Club WA Lochlan EDWARDS 1 43.265 3.583
2331 Hills Bmx Club WA Jordan MARTIN 3 44.026 4.344
1829 Southside Bmx Club WA Bailey FOSTER 2 44.917 5.235
1067 Cockburn Bmx Club WA Riley GELLATLY 3 46.158 6.476

14 Boys
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1991 Bunbury Bmx Club WA Daniel DORAN Final 36.862 0.000
2760 Hills Bmx Club WA Flynn PHILLIPS Final 37.482 0.620
1205 Wanneroo Bmx Club WA Dylan CLEMENTS 3 37.846 0.984
1217 Westside Bmx Club WA Jacob GODDARD Final 37.862 1.000
171 Hills Bmx Club WA Jay ALLAN Final 37.923 1.061
705 Westside Bmx Club WA Hunter BENEFER 2 40.060 3.198
779 Southside Bmx Club WA Thomas O'DWYER 3 40.496 3.634
1280 Wanneroo Bmx Club WA Jacob BAILEY 3 40.552 3.690
1169 Byford BMX Club WA Jeremy WILSON 3 40.642 3.780
1832 Southside Bmx Club WA Jett IERACE 2 40.682 3.820
1571 Westside Bmx Club WA Sam COSTA 3 41.099 4.237
1147 Hills Bmx Club WA Jaymee JOHNS 3 42.892 6.030
1507 Westside Bmx Club WA Ethan CLARK 1 44.322 7.460
545 Southside Bmx Club WA Zac BUTTERWORTH 1 47.288 10.426

16 Boys
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1249 Bunbury Bmx Club WA Niko PATTERSON Final 36.823 0.000
1446 Southside Bmx Club WA Taylor CAMPBELL Final 36.913 0.090
4WA Wanneroo BMX Club WA Jayden MIDDLETON-GEPP 3 36.936 0.113
1284 Westside Bmx Club WA Josh COULSON 2 37.560 0.737
2163 Hills Bmx Club WA Tiarnan VAN OSCH 1 38.438 1.615
1916 Wanneroo Bmx Club WA Kingsley MITCHLEY 3 38.529 1.706
1132 Wanneroo Bmx Club WA Macauley TOCK 2 39.432 2.609
1679 Southern Districts BMX Club WA Regan LOTHIAN 1 39.471 2.648
8WA Mandurah Bmx Club Inc WA Jackson CONDO 3 40.164 3.341
1598 Cockburn BMX Club WA Bayley MAINARD 1 40.332 3.509
2871 Woorree Park Bmx Club WA Bodhi ULLRICH 1 40.909 4.086
1544 Byford Bmx Club WA Blake WINWOOD 1 45.284 8.461

17-29 Men
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
380 Hills Bmx Club WA Joshua COOKE 2 36.113 0.000
979 Southern Districts Bmx Club WA Dylan MARSHALL 2 36.148 0.035
822 Southern Districts Bmx Club WA Dylan BARWICK Final 36.802 0.689
2100 Southern Districts Bmx Club WA Cody WALKER 1 37.302 1.189
928 Byford Bmx Club WA Joshua WEAVEN 3 37.523 1.410
1397 Byford Bmx Club WA Kobe BARNES 1 37.697 1.584
331 Bunbury Bmx Club WA Matthew BLAKE 1 38.691 2.578
1364 Woorree Park Bmx Club WA Emmett YEREX 1 39.187 3.074
606 Byford Bmx Club WA Damien BARWICK 1 45.193 9.080

30+ Women
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
917 Southern Districts Bmx Club WA Jayde FABRY-ROCHE 1 43.878 0.000
2A Mandurah Bmx Club Inc WA Michelle NEWPORT 1 45.745 1.867
19 Westside Bmx Club WA Danica PILMER 1 46.684 2.806
612 Woorree Park Bmx Club WA Sarah BATTILANA 3 50.451 6.573
584 Westside Bmx Club WA Fleur FLETCHER 3 50.875 6.997
974 Westside Bmx Club WA Faye RATAJCZAK 4 52.432 8.554

30+ Men
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
28 Cockburn Bmx Club WA Lance MARTIN Final 36.772 0.000
628 Southside Bmx Club WA Darryn WALKER Final 38.114 1.342
632 Southside Bmx Club WA Karl COTTRELL Final 39.673 2.901
129 Mandurah Bmx Club Inc WA Jai BARKER Final 41.460 4.688
785 Westside BMX Club WA Kurt MUDFORD 1 41.592 4.820
501 Southside Bmx Club WA Shane WILLMOTT 1 42.321 5.549
97 Southside BMX Club WA Crispin THORNBER 1 43.462 6.690
818 Woorree Park Bmx Club WA Andrew GOODINGS 3 44.665 7.893
631 Wanneroo BMX Club WA Matt DUNNING 3 44.683 7.911

40+ Men
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
58 Southside Bmx Club WA Shannon LOWE Final 40.098 0.000
579 Southside Bmx Club WA Paul SRHOJ 3 41.005 0.907
206 Westside Bmx Club WA Shane VAN DE VELDE Final 41.442 1.344
247 Byford Bmx Club WA Daniel LANDER 2 42.093 1.995
4A Southside Bmx Club WA Matt BUTTERWORTH 3 42.826 2.728
459 Westside Bmx Club WA Mark COSTA 2 45.157 5.059
398 Westside Bmx Club WA Alan PEET 1 46.409 6.311
6868 Westside Bmx Club WA Nigel OLSEN 2 47.405 7.307
204 Woorree Park Bmx Club WA Geoffrey BISHOP 3 50.585 10.487

Superclass Men
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
35 Wanneroo Bmx Club WA Bradley GAME Final 33.286 0.000
444 Cockburn Bmx Club WA Caleb DATSON Final 34.001 0.715
711 Hills BMX Club WA Jamie GILL Final 35.242 1.956
331 Bunbury Bmx Club WA Matthew BLAKE Final 35.632 2.346
954 Wanneroo Bmx Club WA Alec EDWARDES 1 35.793 2.507
508 Southside Bmx Club WA Jeremy ADAMS 2 36.284 2.998
979 Southern Districts Bmx Club WA Dylan MARSHALL 2 36.764 3.478
822 Southern Districts BMX Club WA Dylan BARWICK 3 37.532 4.246
1397 Byford Bmx Club WA Kobe BARNES Final 37.944 4.658
920 Woorree Park Bmx Club WA Caleb LONG 3 38.591 5.305

Superclass Women
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
999 Bunbury Bmx Club WA Rachelle SMITH 3 40.217 0.000
660 Southside Bmx Club WA Rachel GASKIN 2 41.014 0.797
1659 Southside Bmx Club WA Kate TAYLOR Final 41.568 1.351
646 Pine Rivers Bmx Club QLD Courtney STEVENSON 3 41.765 1.548
1036 Wanneroo Bmx Club WA Katie GRAY 3 42.059 1.842
883 Bunbury Bmx Club WA Cheyana DAYMON 3 42.293 2.076
895 Wanneroo Bmx Club WA Airlie GOODEN 2 42.672 2.455
1637 Rockingham Bmx Club WA Keeley EDWARDS 1 42.712 2.495
188 Hills BMX Club WA Kaitlin GILL 1 43.612 3.395
988 Bunbury Bmx Club WA Charlotte GARRIGAN 2 45.126 4.909

Top of Report