End of Report

2018 BMXWA Super Series Rd 9 WANNEROO

BMX EVENT MANAGER, Report Created 02/Sep/2018 17:02:21

Fastest Time per Rider per Class

Total Entries = 406

Total Riders = 360


8-10 Voucher
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2723 Rockingham BMX Club WA Declan MCGHEE 1 43.378 0.000
3487 Southside Bmx Club WA Oliver HOGAN 1 44.288 0.910
2503 Westside Bmx Club WA Callum BROOKER 1 46.442 3.064
1136 Wanneroo Bmx Club WA Kacey HARVEY-HILL 3 47.111 3.733
2711 Bunbury Bmx Club WA Edward MCILLREE 1 48.030 4.652
3143 Westside Bmx Club WA Sarah BROOKER 1 51.251 7.873

13-15 Voucher
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1679 Southern Districts Bmx Club WA Regan LOTHIAN 1 40.580 0.000
803 Southside Bmx Club WA Lyndon WALKER 4 42.472 1.892
1169 Byford Bmx Club WA Jeremy WILSON 2 42.865 2.285
1273 Cowaramup Bmx Club WA Ned GREGORY 1 43.224 2.644
1147 Hills Bmx Club WA Jaymee JOHNS 4 43.247 2.667
2010 Wanneroo Bmx Club WA Ewan MILLER 1 43.819 3.239
2127 Bunbury Bmx Club WA William MCILLREE 1 44.847 4.267
1524 Wanneroo Bmx Club WA Harry MCBLANE 1 46.195 5.615

12 & Under Boys Cruiser
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
997 Westside Bmx Club WA Darcy ROBINSON Final 42.730 0.000
1WA Westside Bmx Club WA Koby RATAJCZAK Final 42.991 0.261
2330 Southside Bmx Club WA Beau MURRAY 1 43.889 1.159
7A Westside Bmx Club WA Zane RATAJCZAK 1 45.150 2.420
2101 Southside Bmx Club WA Rhys HARDAKER 1 45.299 2.569
1820 Wanneroo Bmx Club WA Kaylan ABBOTT 1 46.478 3.748
2763 Westside Bmx Club WA Jake POAT 1 46.746 4.016
2587 Southern Districts Bmx Club WA Kynan ABRAHAM 3 47.435 4.705
2631 Cockburn Bmx Club WA Ross MURRAY 3 48.165 5.435

13-14 Cruiser
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
8A Westside Bmx Club WA Jacob GODDARD 1 39.654 0.000
1705 Wanneroo Bmx Club WA Samuel THORPE Final 40.385 0.731
1991 Bunbury Bmx Club WA Daniel DORAN 1 40.773 1.119
705 Westside Bmx Club WA Hunter BENEFER 3 41.506 1.852
995 Eastern Goldfields Bmx Club WA George BOEG 1 43.205 3.551
1SS Southside Bmx Club WA Cooper HISCOX 2 43.381 3.727
4A Byford BMX Club WA Shayla WINWOOD 1 43.402 3.748
1829 Southside Bmx Club WA Bailey FOSTER 1 43.407 3.753
919 Bunbury Bmx Club WA Braiden ABRAHAMSE 2 44.558 4.904

17-29 Cruiser
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
5 WA Wanneroo BMX Club WA Jayden MIDDLETON-GEPP 1 39.189 0.000
2100 Southern Districts Bmx Club WA Cody WALKER 1 41.709 2.520
1659 Southside Bmx Club WA Kate TAYLOR 1 42.889 3.700
1544 Byford Bmx Club WA Blake WINWOOD 2 45.818 6.629

30+ Cruiser
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
193 Wanneroo Bmx Club WA Julien ROGER 1 39.898 0.000
785 Westside Bmx Club WA Kurt MUDFORD 1 40.743 0.845
346 Woorree Park Bmx Club WA Michael GALLIE 1 42.164 2.266
7WA Rockingham Bmx Club WA James SIMPSON 4 42.331 2.433
818 Woorree Park BMX Club WA Andrew GOODINGS 2 44.394 4.496

40+ Cruiser
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
713 Westside Bmx Club WA Wayne MAYGER 1 43.803 0.000
287 Hills BMX Club WA Wayne EVANS 2 44.449 0.646
444 Southside Bmx Club WA Barry LIVESLEY 1 44.502 0.699
2669 Southside Bmx Club WA Matthew STOKES 3 47.223 3.420
974 Westside Bmx Club WA Faye RATAJCZAK 1 52.675 8.872

8-9 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
5A Rockingham Bmx Club WA Neave KNIGHT 3 46.929 0.000
2957 Southside Bmx Club WA Mena BANKS 3 47.729 0.800
3143 Westside Bmx Club WA Sarah BROOKER 2 49.349 2.420
3541 Westside BMX Club WA Matilda BYNG 2 50.085 3.156
3713 Westside Bmx Club WA Emerson MAYGER 3 50.333 3.404
3741 Southside Bmx Club WA Tahlia COOK 2 50.583 3.654
3137 Southside Bmx Club WA Alana GLENISTER 3 51.091 4.162
3493 Southern Districts Bmx Club WA Rachel RUSSELL 1 54.377 7.448
3131 Byford Bmx Club WA Ruby-Rose WILLIAMSON 3 55.316 8.387
3075 Rockingham Bmx Club WA Taylah SIMPSON 1 55.781 8.852
097 Wanneroo BMX Club WA Ava HAMILTON 1 61.472 14.543
3851 Southside Bmx Club WA Lola HURRELL 2 62.866 15.937
2886 Southside Bmx Club WA Peyton PREEDY 1 63.861 16.932
2709 Mandurah BMX Club inc WA Madisen SCOTT 3 65.044 18.115

8 Boys
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2763 Westside Bmx Club WA Jake POAT 2 45.469 0.000
6A Rockingham Bmx Club WA Jack MALONE Semi Final 45.975 0.506
3369 Wanneroo Bmx Club WA Lucas COX Semi Final 46.571 1.102
2903 Wanneroo Bmx Club WA Cooper OSBORNE-MAXWELL 2 47.909 2.440
3325 Byford Bmx Club WA Cooper BOWDEN 2 48.300 2.831
3755 Southside Bmx Club WA Taj SRHOJ 3 49.133 3.664
2512 Wanneroo Bmx Club WA Zacchary ROGER 1 49.389 3.920
3736 Wanneroo Bmx Club WA Cameron MILLER Semi Final 49.984 4.515
2702 Byford Bmx Club WA Zac MCDONALD 3 50.210 4.741
2856 Wanneroo Bmx Club WA Lawson BAILEY 2 50.324 4.855
3423 East Pilbara Bmx Club ? Sonny CHANDLER 3 51.124 5.655
3239 Woorree Park Bmx Club WA Axl GALLIE 3 51.683 6.214
3368 Wanneroo Bmx Club WA Zachary COX 2 51.702 6.233
3314 Cockburn Bmx Club WA Kobe TAYLOR 1 51.819 6.350
2622 Cockburn Bmx Club WA Jake MURRAY 1 54.141 8.672
3366 Westside Bmx Club WA Fletcher CLARK 1 55.290 9.821
3162 Southside Bmx Club WA Tyler THORNBER 3 56.311 10.842
909 Wanneroo BMX Club WA Hayden HOAR 2 66.980 21.511

9 Boys Novice
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2320 Westside Bmx Club WA Brayden ERCEG 3 48.569 0.000
3589 Westside Bmx Club WA Brayden FLETCHER 2 49.513 0.944
2855 Southern Districts Bmx Club WA Deegan WOOD 3 49.687 1.118
3453 Westside Bmx Club WA Koby NEERVOORT 2 49.933 1.364
3409 Mandurah Bmx Club Inc WA Seth BARKER 1 50.585 2.016
3775 Wanneroo Bmx Club WA James SPINLEY 2 50.913 2.344
3849 Rockingham Bmx Club WA Cruze CHIVERS 1 51.965 3.396
2461 Wanneroo Bmx Club WA Hudson BAILEY 2 52.340 3.771
3482 Hills Bmx Club WA Ayden BRACHE 3 52.822 4.253
3820 Westside Bmx Club WA Jacob PEET 1 59.539 10.970

9 Boys Expert
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1WA Wanneroo Bmx Club WA Lochlan STRAKER Final 42.565 0.000
4WA Westside Bmx Club WA Coby VAN DE VELDE 2 43.032 0.467
3WA Southside Bmx Club WA Oliver HOGAN 3 43.087 0.522
2701 Southside Bmx Club WA Jaxon RICHARDS 2 43.123 0.558
2A Westside Bmx Club WA Zane RATAJCZAK 1 44.630 2.065
2503 Westside Bmx Club WA Callum BROOKER 3 44.892 2.327
2456 Southside Bmx Club WA Ollie HALL 3 45.716 3.151
2711 Bunbury Bmx Club WA Edward MCILLREE 2 46.171 3.606
2814 Wanneroo Bmx Club WA Merrik TOCK 1 47.849 5.284
3285 Cockburn Bmx Club WA Loxley SHAW 2 48.213 5.648
3389 Rockingham BMX Club WA Ryder VANDERLAAN 1 50.154 7.589

10 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
3400 East Pilbara Bmx Club ? Stella CHANDLER 2 47.410 0.000
2406 Westside Bmx Club WA Kaylee COUPER 1 48.175 0.765
6WA Southside Bmx Club WA Natalia IERACE 2 48.863 1.453
1392 Bunbury Bmx Club WA Savannah BIRCH 3 50.320 2.910
2664 Mandurah Bmx Club Inc WA Sasha JEFFERY 1 51.991 4.581
2784 Wanneroo Bmx Club WA Tanyka COLVIN 3 54.365 6.955
1702 Rockingham BMX Club WA Destinee GARVEY 2 60.229 12.819
1903 Rockingham Bmx Club WA Indiana SPINKS 2 65.823 18.413

10 Boys Novice
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
5002 Rockingham Bmx Club WA Taj HILL 1 48.394 0.000
2617 Byford Bmx Club WA Ronan LANDER 1 48.414 0.020
2611 Wanneroo Bmx Club WA Levi WOODGATE 1 50.059 1.665
1609 Wanneroo Bmx Club WA Kobi HALLIGAN 4 51.454 3.060
1907 Mandurah BMX Club inc WA Taison SCOTT 4 51.560 3.166
1329 Woorree Park Bmx Club WA Max O'BRIEN 2 52.283 3.889
1518 Cockburn Bmx Club WA Flynn SMITH 1 55.288 6.894

10 Boys Expert
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1820 Wanneroo Bmx Club WA Kaylan ABBOTT Semi Final 42.431 0.000
2297 Southern Districts Bmx Club WA Brock SMITH 2 42.894 0.463
7WA Bunbury BMX Club WA Jayden HOLMES 2 43.146 0.715
1WA Westside Bmx Club WA Oliver WILLIAMS 2 43.319 0.888
2723 Rockingham BMX Club WA Declan MCGHEE Final 43.560 1.129
4WA Bunbury Bmx Club WA Cruz BLACK Semi Final 44.137 1.706
2147 Byford Bmx Club WA Adam WATERMAN 2 44.175 1.744
2534 Byford Bmx Club WA Brock WILLIAMSON 2 44.516 2.085
2232 Byford Bmx Club WA Campbell WILSON 1 44.813 2.382
1467 Byford Bmx Club WA Cooper MORROW Semi Final 45.306 2.875
222 Hills BMX Club WA Lucas ANDREWS 2 45.314 2.883
3132 Westside Bmx Club WA Fraser CLARK 1 45.728 3.297
3451 Cockburn Bmx Club WA Meer JANI 1 45.935 3.504
2927 Cockburn Bmx Club WA Chase TAYLOR Semi Final 46.524 4.093
2256 Rockingham Bmx Club WA Jai HOLLAND 2 46.711 4.280
1136 Wanneroo Bmx Club WA Kacey HARVEY-HILL 2 47.020 4.589
2631 Cockburn Bmx Club WA Ross MURRAY 3 47.132 4.701
1495 Southside Bmx Club WA Mason EGAN 1 47.354 4.923
2928 Hills Bmx Club WA Izaak BRACHE 1 48.916 6.485
2012 Cockburn Bmx Club WA Marcus USCA 1 51.849 9.418
3367 Westside Bmx Club WA Callan BENEFER 1 54.236 11.805

11 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2774 Westside Bmx Club WA Maddison ALDERSEA 1 43.580 0.000
1763 Westside Bmx Club WA Jessica BICKLEY 2 44.002 0.422
1459 Westside Bmx Club WA Alyssa HOWAT 3 44.549 0.969
3A Westside Bmx Club WA Kindle RAPLEY 1 45.231 1.651
1691 Wanneroo Bmx Club WA Kennedy THORPE 2 47.275 3.695
2440 Eastern Goldfields Bmx Club WA Melya HAWIRA 1 47.649 4.069
2716 Wanneroo Bmx Club WA Maya THORPE 2 49.806 6.226
9 Wanneroo Bmx Club WA Makenzy-Lee QUIGG 2 53.917 10.337
3134 Southern Districts Bmx Club WA Violet BAKER 2 61.877 18.297
2615 Byford Bmx Club WA Poppy Rose LAGDEN 1 73.113 29.533

11 Boys Novice
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1300 Wanneroo Bmx Club WA Jett DODDS 1 46.177 0.000
1524 Wanneroo Bmx Club WA Harry MCBLANE 2 46.547 0.370
1319 Woorree Park BMX Club WA Richard HERRON 1 47.085 0.908
2080 Westside Bmx Club WA Sawyer STEWART 2 49.129 2.952
2054 Mandurah Bmx Club Inc WA Flynn LAZAR 1 49.333 3.156
2775 Byford Bmx Club WA Cai MCDONALD Final 50.352 4.175
2006 Bunbury BMX Club WA Jesse SUNDERLAND 3 51.084 4.907
2347 Byford Bmx Club WA Daniel BAKER 1 51.280 5.103
2294 Southern Districts Bmx Club WA Daniel RUSSELL 2 52.235 6.058
19 Wanneroo Bmx Club WA Brenten WADDINGHAM 1 55.142 8.965

11 Boys Expert
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2A Westside Bmx Club WA Matias HARRIS 1 40.106 0.000
2221 Westside Bmx Club WA Billy SUMMERVILLE 1 40.213 0.107
7WA Wanneroo Bmx Club WA Dylan STRAKER 1 41.518 1.412
6WA Westside BMX Club WA Koby RATAJCZAK 1 42.240 2.134
2579 Westside Bmx Club WA Andrew MOSS 3 42.373 2.267
5WA Westside Bmx Club WA Jack PHILLIPS 2 42.455 2.349
7A Mandurah Bmx Club Inc WA Eli PANTALONE 2 43.196 3.090
2010 Wanneroo BMX Club WA Ewan MILLER 2 43.694 3.588
2569 Wanneroo Bmx Club WA Brock COLVIN Final 43.736 3.630
2475 Woorree Park Bmx Club WA Dylan SERMAN 1 43.904 3.798
2127 Bunbury Bmx Club WA William MCILLREE 2 44.413 4.307
2209 Westside Bmx Club WA Harlan BURNELL 3 44.888 4.782
2033 Southside Bmx Club WA Cooper HALL 1 45.056 4.950
2587 Southern Districts Bmx Club WA Kynan ABRAHAM 1 46.827 6.721
1890 Southern Districts Bmx Club WA Jason CAKEBREAD 3 47.085 6.979

12 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1WA Northam Bmx Club WA Trinity JEFFERIES 1 44.176 0.000
2324 Westside Bmx Club WA Jasmine ERCEG 1 46.826 2.650
6WA Hills BMX Club WA Demi EVANS 3 48.623 4.447
2238 East Pilbara Bmx Club ? Dakota CHANDLER 1 48.725 4.549
1636 Rockingham Bmx Club WA Caitlin DALLY 4 49.952 5.776
2407 Southside Bmx Club WA Isabell RIDLEY 1 50.418 6.242

12 Boys Expert
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
8A Byford Bmx Club WA Jay LANDER 1 40.427 0.000
2207 Eastern Goldfields Bmx Club WA Zavier HAWIRA 1 40.922 0.495
815 Bunbury Bmx Club WA Steele CHERUBINO 1 41.030 0.603
1886 Bunbury BMX Club WA Cameron WYATT 2 41.122 0.695
1764 Westside Bmx Club WA Nathan RAWLINGS 2 41.153 0.726
975 Hills BMX Club WA Dylan ANDREWS 1 41.923 1.496
1871 Southside Bmx Club WA Mitchell CAMPBELL 3 41.958 1.531
1782 Mandurah Bmx Club Inc WA Aaron JEFFERY 1 42.606 2.179
2330 Southside Bmx Club WA Beau MURRAY 3 44.051 3.624
1432 Cockburn Bmx Club WA Brodie MURRAY 1 44.338 3.911
2101 Southside Bmx Club WA Rhys HARDAKER 2 44.476 4.049
2078 Mandurah Bmx Club Inc WA Thomas NEVE 3 46.519 6.092
1603 Westside Bmx Club WA Jayden STEWART 1 46.935 6.508
2295 Hills Bmx Club WA Logan MUIR 3 47.027 6.600
1152 Bunbury Bmx Club WA Tyler BIRCH 2 47.757 7.330

13-14 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
8A Byford Bmx Club WA Shayla WINWOOD 3 44.669 0.000
1556 Woorree Park Bmx Club WA Jana VAN STADEN 1 45.377 0.708
1755 Woorree Park Bmx Club WA Asha SERMAN 1 45.800 1.131
2137 Mandurah Bmx Club Inc WA Tesanee KING 1 48.906 4.237

12-13 Boys Novice
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1032 Westside Bmx Club WA Jared LLOYD 3 46.651 0.000
1027 Bunbury Bmx Club WA Cooper WILLIAMS 3 47.274 0.623
1502 Southern Districts Bmx Club WA Tyrone JACKSON 2 48.044 1.393
863 Southside Bmx Club WA Cooper PIERI 1 48.916 2.265
1993 Westside Bmx Club WA Finley MONAGHAN 1 50.277 3.626

13 Boys Expert
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
5A Southside Bmx Club WA Jett SMITH Final 39.193 0.000
3WA Southside Bmx Club WA Luke ADAMS 1 39.946 0.753
3174 Wanneroo Bmx Club WA Matt BERTONE 1 40.406 1.213
1681 Southside Bmx Club WA Abbey RICHARDS Semi Final 40.442 1.249
1351 Byford Bmx Club WA Tyson WILLIAMS 2 40.731 1.538
1273 Cowaramup Bmx Club WA Ned GREGORY Semi Final 40.757 1.564
1995 Southside Bmx Club WA Bailey TAN 1 41.430 2.237
1714 Woorree Park Bmx Club WA Lochlan TAYLOR 2 41.535 2.342
1950 Rockingham BMX Club WA Michael EDWARDS 3 41.867 2.674
995 Eastern Goldfields Bmx Club WA George BOEG Semi Final 42.005 2.812
8WA Bunbury Bmx Club WA Braiden ABRAHAMSE Semi Final 42.089 2.896
1412 Cockburn Bmx Club WA Kaeghan ROBERTSON 3 42.121 2.928
5SS Southside Bmx Club WA Cooper HISCOX 2 43.134 3.941
1834 Woorree Park Bmx Club WA Jandre VAN STADEN 3 43.716 4.523
1829 Southside Bmx Club WA Bailey FOSTER 1 44.687 5.494
1250 Bunbury BMX Club WA Scott BARTLE 1 44.839 5.646
1259 Bunbury BMX Club WA Ryan BARTLE 1 45.310 6.117
1133 Wanneroo Bmx Club WA Nathan BROOKS 1 45.843 6.650

14 Boys
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
W1 Rockingham Bmx Club WA Jordan CALLUM Final 35.339 0.000
7A Bunbury Bmx Club WA Daniel DORAN Semi Final 36.456 1.117
1217 Westside Bmx Club WA Jacob GODDARD Semi Final 36.945 1.606
1705 Wanneroo Bmx Club WA Samuel THORPE 3 37.292 1.953
1205 Wanneroo Bmx Club WA Dylan CLEMENTS Final 37.321 1.982
2760 Hills Bmx Club WA Flynn PHILLIPS Final 38.179 2.840
1280 Wanneroo Bmx Club WA Jacob BAILEY 2 39.377 4.038
1169 Byford Bmx Club WA Jeremy WILSON Semi Final 40.031 4.692
1489 Byford Bmx Club WA Bailey JOKIC Semi Final 40.516 5.177
705 Westside Bmx Club WA Hunter BENEFER 2 40.638 5.299
1531 Byford Bmx Club WA Tehlia JOKIC 3 40.735 5.396
1931 Westside BMX Club WA Lilyanne CROFT Semi Final 40.808 5.469
1571 Westside Bmx Club WA Sam COSTA 3 40.967 5.628
1507 Westside Bmx Club WA Ethan CLARK 2 41.766 6.427
2143 Hills Bmx Club WA Joseph REGALI 2 41.952 6.613
1147 Hills Bmx Club WA Jaymee JOHNS 3 42.687 7.348
1235 Wanneroo Bmx Club WA Matthew KEMP 3 43.977 8.638
1244 Wanneroo Bmx Club WA Tyler HOLDCROFT 3 44.055 8.716
1983 Southside Bmx Club WA Ethan GITTOS 1 44.058 8.719
1081 Northam Bmx Club WA Kenneth HASSON 1 47.383 12.044

16 Boys
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
763 Bunbury Bmx Club WA Dylan RUSH Final 34.808 0.000
4 WA Wanneroo BMX Club WA Jayden MIDDLETON-GEPP Final 36.480 1.672
1551 Hills Bmx Club WA Mathew JEBB 3 36.498 1.690
495 Bunbury Bmx Club WA Blade CHERUBINO 1 36.855 2.047
1446 Southside Bmx Club WA Taylor CAMPBELL Final 37.131 2.323
1916 Wanneroo Bmx Club WA Kingsley MITCHLEY 2 37.293 2.485
1284 Westside Bmx Club WA Josh COULSON 1 37.323 2.515
1590 Southside Bmx Club WA Isaiah CROOK-SIMS 1 37.357 2.549
1249 Bunbury Bmx Club WA Niko PATTERSON Semi Final 38.382 3.574
1132 Wanneroo Bmx Club WA Macauley TOCK 1 38.625 3.817
2163 Hills Bmx Club WA Tiarnan VAN OSCH 2 39.484 4.676
8WA Mandurah Bmx Club Inc WA Jackson CONDO 3 39.600 4.792
1679 Southern Districts Bmx Club WA Regan LOTHIAN 2 39.742 4.934
8585 Bunbury Bmx Club WA Carl BARLOW 3 40.119 5.311
1472 Westside Bmx Club WA Sebastien RAPLEY 2 40.724 5.916
1847 Mandurah Bmx Club Inc WA Tahj ARMITAGE 1 41.239 6.431
803 Southside Bmx Club WA Lyndon WALKER 3 42.589 7.781
1544 Byford Bmx Club WA Blake WINWOOD 1 45.669 10.861

17-29 Men
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
610 Hills Bmx Club WA Christopher LATHWELL 3 36.204 0.000
2100 Southern Districts Bmx Club WA Cody WALKER 3 36.447 0.243
822 Southern Districts BMX Club WA Dylan BARWICK 3 37.312 1.108
508 Southside Bmx Club WA Jeremy ADAMS Final 37.584 1.380
1012 Wanneroo Bmx Club WA Joe INGRAM 3 38.221 2.017
979 Southern Districts Bmx Club WA Dylan MARSHALL 1 38.599 2.395
1223 Hills Bmx Club WA Jayden LISTER 1 39.430 3.226
1364 Woorree Park Bmx Club WA Emmett YEREX 3 40.999 4.795
380 Hills Bmx Club WA Joshua COOKE 1 43.520 7.316

30+ Women
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
120 Southside Bmx Club WA Bianca CAMPBELL 2 41.854 0.000
917 Cockburn BMX Club WA Jayde FABRY-ROCHE 3 42.496 0.642
2A Mandurah Bmx Club Inc WA Michelle NEWPORT 3 44.942 3.088
27 Northam Bmx Club WA Tamara HASSON 1 50.066 8.212
19 Westside Bmx Club WA Danica PILMER 1 50.284 8.430
584 Westside Bmx Club WA Fleur FLETCHER 3 50.500 8.646
974 Westside Bmx Club WA Faye RATAJCZAK 3 52.082 10.228
612 Woorree Park Bmx Club WA Sarah BATTILANA 3 52.762 10.908

30+ Men
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
5A Byford Bmx Club WA Jeffrey BELL 4 38.362 0.000
89 Eastern Goldfields Bmx Club WA Matthew BROWN 1 38.627 0.265
785 Westside Bmx Club WA Kurt MUDFORD 4 41.326 2.964
129 Mandurah Bmx Club Inc WA Jai BARKER 3 42.209 3.847
818 Woorree Park Bmx Club WA Andrew GOODINGS 4 44.374 6.012
631 Wanneroo BMX Club WA Matt DUNNING 3 45.126 6.764

40+ Men
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
579 Southside Bmx Club WA Paul SRHOJ 3 42.384 0.000
99 Hills Bmx Club WA Steven DONNELLY 4 43.196 0.812
323 Bunbury Bmx Club WA Jason PALMER 2 44.580 2.196
459 Westside Bmx Club WA Mark COSTA 2 45.302 2.918
398 Westside Bmx Club WA Alan PEET 1 46.447 4.063

Superclass Men
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
35 Wanneroo Bmx Club WA Bradley GAME Final 33.809 0.000
419 Cockburn BMX Club WA Caleb DATSON Final 34.512 0.703
100 Wanneroo Bmx Club WA Khalen YOUNG 2 35.281 1.472
954 Wanneroo BMX Club WA Alec EDWARDES 2 35.932 2.123
151 Wanneroo Bmx Club WA Dylan BENNETTS 3 36.049 2.240
763 Bunbury Bmx Club WA Dylan RUSH 1 36.060 2.251
711 Hills Bmx Club WA Jamie GILL 1 36.254 2.445
1005 Wanneroo Bmx Club WA Kane GRAY 3 36.273 2.464
16 Southside Bmx Club WA Cameron AINGER 2 36.298 2.489
401 Rockingham Bmx Club WA Dylan CALLUM 3 36.530 2.721
115 Cockburn Bmx Club WA Tyler VERSCHUREN 3 37.544 3.735
1323 Southside Bmx Club WA Jayden KEOGH 2 37.626 3.817
648 Southside Bmx Club WA Scott GASKIN 3 39.339 5.530
699 Hills Bmx Club WA Cooper DONNELLY 2 39.732 5.923

Superclass Women
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
660 Southside Bmx Club WA Rachel GASKIN 2 40.983 0.000
1659 Southside Bmx Club WA Kate TAYLOR Final 40.997 0.014
983 Hills Bmx Club WA Felicity MANN Final 41.004 0.021
1531 Byford Bmx Club WA Tehlia JOKIC 1 41.068 0.085
8A Byford Bmx Club WA Shayla WINWOOD 2 41.362 0.379
120 Southside Bmx Club WA Bianca CAMPBELL 2 41.679 0.696
895 Wanneroo Bmx Club WA Airlie GOODEN 1 41.877 0.894
1005 Wanneroo Bmx Club WA Katie GRAY 1 42.417 1.434
883 Bunbury Bmx Club WA Cheyana DAYMON 3 42.570 1.587
1637 Rockingham BMX Club WA Keeley EDWARDS 3 42.834 1.851
1888 Hills Bmx Club WA Kaitlin GILL 1 43.445 2.462

Top of Report