End of Report

2019 BMXWA Super Series Rd 1 WESTSIDE

BMX EVENT MANAGER, Report Created 10/Feb/2019 17:57:22

Fastest Time per Rider per Class

Total Entries = 504

Total Riders = 453


12 & Under Boys Cruiser
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2723 Rockingham Bmx Club WA Declan MCGHEE 1 40.672 0.000
2705 Bunbury Bmx Club WA Jayden HOLMES 1 41.016 0.344
2834 Westside Bmx Club WA Koby RATAJCZAK 2 41.157 0.485
1889 Rockingham BMX Club WA Cooper DUNLOP 1 41.875 1.203
8WA Westside Bmx Club WA Jake POAT 2 42.097 1.425
7A Westside Bmx Club WA Zane RATAJCZAK 1 43.030 2.358
4WA Southside Bmx Club WA Cody STEEL 1 43.137 2.465
7WA Southern Districts Bmx Club WA Kynan ABRAHAM Final 44.000 3.328
6WA Cockburn Bmx Club WA Ross MURRAY 1 44.328 3.656
2903 Wanneroo Bmx Club WA Cooper OSBORNE-MAXWELL 2 44.444 3.772
13 Mandurah Bmx Club Inc WA Indi HARRISON 1 48.981 8.309

13-14 Boys Cruiser
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1884 Eastern Goldfields Bmx Club WA James TROTT 1 37.897 0.000
995 Eastern Goldfields Bmx Club WA George BOEG 1 38.135 0.238
1829 Southside Bmx Club WA Bailey FOSTER 1 39.391 1.494
919 Bunbury Bmx Club WA Braiden ABRAHAMSE 3 39.576 1.679
4WA Southside Bmx Club WA Rhys HARDAKER 1 40.404 2.507
1502 Southern Districts BMX Club WA Tyrone JACKSON 1 42.418 4.521

15-16 Boys Cruiser
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
8A Westside Bmx Club WA Jacob GODDARD 1 35.238 0.000
1346 Southside Bmx Club WA Cooper MAPSTONE 1 35.802 0.564
182 Bunbury BMX Club WA Austin FORRESTER 2 36.125 0.887
1488 Hills Bmx Club WA Zane HANNA 1 36.952 1.714

17+Womens Cruiser
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
917 Cockburn Bmx Club WA Jayde FABRY-ROCHE 1 39.660 0.000
326 Wanneroo BMX Club WA Corona BECKMAN 1 42.544 2.884
93 Mandurah BMX Club inc WA Michelle NEWPORT 3 44.093 4.433
974 Westside Bmx Club WA Faye RATAJCZAK 1 46.679 7.019
612 Woorree Park BMX Club WA Sarah BATTILANA 1 48.112 8.452

30+ Cruiser
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
380 Hills Bmx Club WA Joshua COOKE 3 34.668 0.000
244 Mandurah Bmx Club Inc WA Joel MCLEOD 1 36.721 2.053
384 Westside Bmx Club WA Murray NOTTAGE 1 37.029 2.361
346 Woorree Park Bmx Club WA Michael GALLIE 1 38.819 4.151
829 Bunbury Bmx Club WA Craig HERRMANN 1 39.864 5.196
818 Woorree Park BMX Club WA Andrew GOODINGS 1 41.837 7.169
1544 Byford Bmx Club WA Blake WINWOOD 1 43.840 9.172

40+ Cruiser
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1A Wanneroo Bmx Club WA Karl MUSTCHIN Final 36.658 0.000
44 Westside Bmx Club WA Greg BASTIAN Final 36.935 0.277
554 Hills Bmx Club WA Nathan HANNA 1 37.114 0.456
5A Westside Bmx Club WA David RAPLEY 2 39.269 2.611
300 Southside Bmx Club WA Gareth EVANS 1 40.105 3.447
54 Westside Bmx Club WA Michael FENTON 2 40.241 3.583
713 Westside Bmx Club WA Wayne MAYGER 2 40.882 4.224
412 Westside BMX Club WA Ian CLARK 2 41.636 4.978
68 Westside Bmx Club WA Nigel OLSEN 2 42.292 5.634

8-10 Voucher
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
6WA Westside Bmx Club WA Callum BROOKER 3 40.953 0.000
1WA Westside Bmx Club WA Jake POAT 2 41.389 0.436
2711 Bunbury Bmx Club WA Edward MCILLREE 1 43.151 2.198
3471 Westside Bmx Club WA Kaleb BRAY 2 44.341 3.388
2622 Cockburn Bmx Club WA Jake MURRAY 2 46.793 5.840

11-12 Voucher
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2127 Bunbury Bmx Club WA William MCILLREE 2 40.723 0.000
34 Hills BMX Club WA Lucas ANDREWS 4 41.766 1.043
2693 Westside Bmx Club WA Jordan REINIKKA 4 42.392 1.669
1380 Hills Bmx Club WA Cody CLANCY 1 43.434 2.711

13-15 Voucher
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1252 Southside Bmx Club WA Kaden MAPSTONE 2 34.895 0.000
1652 Hills Bmx Club WA Jacob HEAL-BUCZAK 2 34.981 0.086
1679 Southern Districts Bmx Club WA Regan LOTHIAN 1 35.898 1.003
779 Southside Bmx Club WA Thomas O'DWYER 1 36.650 1.755
1147 Hills Bmx Club WA Jaymee JOHNS 2 37.516 2.621
1983 Southside Bmx Club WA Ethan GITTOS 1 38.671 3.776

8 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
3228 Mandurah Bmx Club Inc WA Amelie REID Final 46.634 0.000
3379 Bunbury Bmx Club WA Chloe MCILLREE 1 48.021 1.387
3807 Southside Bmx Club WA Rylee COOK 1 49.246 2.612
3495 Southern Districts Bmx Club WA Ellyse HARVEY 1 49.444 2.810
2859 Mandurah Bmx Club Inc WA Indi HARRISON 1 49.494 2.860
4664 Mandurah Bmx Club Inc WA Bonnie CUNNINGHAM 1 50.692 4.058
3351 Byford BMX Club WA Lillyanna LAGDEN Final 51.090 4.456
3867 Wanneroo Bmx Club WA Charlotte DUNNING 1 53.861 7.227
2400 Wanneroo Bmx Club WA Mia HENRY 1 63.831 17.197

8 Boys
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
3653 Hills Bmx Club WA Myles DAVIES 1 43.019 0.000
3058 Southside Bmx Club WA Harrison REGAN Semi Final 43.208 0.189
3445 Rockingham BMX Club WA Harry MORRIS Semi Final 43.576 0.557
3446 Bunbury Bmx Club WA Taj BLACK 1 44.270 1.251
3091 Mandurah Bmx Club Inc WA Xavier BELL Semi Final 45.768 2.749
3919 Southside Bmx Club WA Tama GLEN 3 45.805 2.786
3714 Wanneroo Bmx Club WA Ethan ATTRILL Semi Final 45.931 2.912
3309 Wanneroo Bmx Club WA Quinn VAN HEEK 1 46.014 2.995
3485 Wanneroo Bmx Club WA Darcy OSBORNE-MAXWELL 1 46.180 3.161
4046 Mandurah Bmx Club Inc WA Levi CARTWRIGHT 2 46.431 3.412
3066 Rockingham Bmx Club WA Jaxon FOTHERGILL Semi Final 46.651 3.632
3717 Westside Bmx Club WA Jake MUDFORD 1 46.790 3.771
3544 Cockburn Bmx Club WA Levi YOUNG Semi Final 46.841 3.822
3219 Bunbury Bmx Club WA Brody GARRIGAN 2 48.135 5.116
2035 Westside Bmx Club WA Jake LEAHY 3 48.252 5.233
3811 Bunbury Bmx Club WA Denver LONGBOTTOM 1 49.109 6.090
3489 Bunbury BMX Club WA Lucas GREEN 3 49.453 6.434
3746 Woorree Park Bmx Club WA Kallum GOODINGS 2 50.999 7.980
3338 Westside Bmx Club WA Jacob STEGENGA 2 51.957 8.938
3989 Wanneroo BMX Club WA Ryder COLLINS 1 51.988 8.969
3959 Westside BMX Club WA Mark HEDGES 1 52.254 9.235
3803 Westside Bmx Club WA Lucas PEET 1 52.292 9.273
4123 Westside Bmx Club WA Lachlan SERJEANT 1 53.850 10.831
4185 Wanneroo Bmx Club WA Zachary PASCOE 1 54.605 11.586
3542 Westside Bmx Club WA Connor RICHARDS 1 55.752 12.733
???? Westside BMX Club WA Harvey HAAGMAN 1 57.332 14.313
3179 Byford BMX Club WA Charles SILK 3 63.188 20.169

9 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1WA Westside Bmx Club WA Sarah BROOKER 1 45.134 0.000
3137 Southside Bmx Club WA Alana GLENISTER 2 46.368 1.234
3493 Southern Districts Bmx Club WA Rachel RUSSELL 4 48.830 3.696
3131 Byford Bmx Club WA Ruby-Rose WILLIAMSON 3 50.830 5.696
5WA Southside Bmx Club WA Lola HURRELL 1 53.275 8.141
2886 Southside Bmx Club WA Peyton PREEDY 1 55.116 9.982

9 Boys Novice
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2702 Byford Bmx Club WA Zac MCDONALD 1 44.778 0.000
3366 Westside Bmx Club WA Fletcher CLARK 1 46.621 1.843
2066 Byford BMX Club WA Luke CARMODY 3 46.981 2.203
3536 Westside Bmx Club WA Hunter MCCOMBIE 3 46.991 2.213
3239 Woorree Park BMX Club WA Axl GALLIE 1 47.393 2.615
3162 Southside Bmx Club WA Tyler THORNBER 1 47.898 3.120
603 Southside Bmx Club WA Jackson LANE 1 48.238 3.460
2001 Westside Bmx Club WA Reid KEMP 1 48.302 3.524
3368 Wanneroo Bmx Club WA Zachary COX 1 49.634 4.856
1622 Southside Bmx Club WA Marshall IVES 1 50.842 6.064
2062 Westside Bmx Club WA Alexander SALISZEWSKI 2 51.286 6.508

9 Boys Expert
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1WA Westside Bmx Club WA Jake POAT 1 41.734 0.000
6WA Wanneroo Bmx Club WA Lucas COX 3 42.727 0.993
3WA Karratha Bmx Club WA Nate ROBINSON 3 43.038 1.304
4WA Southside Bmx Club WA Cody STEEL 1 43.219 1.485
3471 Westside Bmx Club WA Kaleb BRAY 3 43.474 1.740
3736 Wanneroo Bmx Club WA Cameron MILLER 1 43.565 1.831
7WA Byford Bmx Club WA Cooper BOWDEN 3 43.665 1.931
3557 Wanneroo Bmx Club WA James SPINLEY 2 44.148 2.414
2856 Wanneroo Bmx Club WA Lawson BAILEY 1 45.016 3.282
3856 Westside Bmx Club WA Maverick COLEMAN 2 46.029 4.295
5 WA Wanneroo Bmx Club WA Cooper OSBORNE-MAXWELL 1 46.500 4.766
3423 East Pilbara Bmx Club WA Sonny CHANDLER 1 46.930 5.196
2622 Cockburn Bmx Club WA Jake MURRAY 1 47.054 5.320
3314 Cockburn Bmx Club WA Kobe TAYLOR 1 48.755 7.021

10 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2957 Southside Bmx Club WA Mena BANKS 1 44.957 0.000
3541 Westside Bmx Club WA Matilda BYNG 2 45.313 0.356
3WA Westside Bmx Club WA Danielle BASTIAN 2 45.510 0.553
4WA Westside Bmx Club WA Emerson MAYGER 1 46.002 1.045
7WA Southside Bmx Club WA Tahlia COOK 2 46.832 1.875
5A Rockingham Bmx Club WA Neave KNIGHT 3 46.875 1.918
3754 Cockburn Bmx Club WA Hannah SEPAROVICH 1 57.079 12.122

10 Boys Novice
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
3133 Byford Bmx Club WA Riley BOTHA Final 44.778 0.000
3453 Westside Bmx Club WA Koby NEERVOORT 1 45.400 0.622
4871 Cockburn Bmx Club WA Riley WALKER 1 46.231 1.453
3849 Rockingham Bmx Club WA Cruze CHIVERS 2 47.493 2.715
3233 Wanneroo Bmx Club WA Bailey KALKA 1 48.198 3.420
2998 Rockingham Bmx Club WA Bailey HANSEN-TRIPLETT 1 48.233 3.455
3409 Mandurah Bmx Club Inc WA Seth BARKER 1 48.351 3.573
2461 Wanneroo Bmx Club WA Hudson BAILEY 2 48.712 3.934
3820 Westside Bmx Club WA Jacob PEET 1 49.059 4.281
3255 Byford Bmx Club WA Blair COAD 1 50.995 6.217
3482 Hills Bmx Club WA Ayden BRACHE 1 51.849 7.071

10 Boys Expert
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
4WA Westside Bmx Club WA Coby VAN DE VELDE 2 39.410 0.000
1WA Southside Bmx Club WA Oliver HOGAN 2 40.409 0.999
8A Wanneroo Bmx Club WA Lochlan STRAKER 1 40.434 1.024
6WA Westside Bmx Club WA Callum BROOKER 2 40.777 1.367
7WA Rockingham BMX Club WA Cooper DUNLOP 3 41.119 1.709
67 Red Centre Bmx Club NT Tj RIKIHANA-GRAY 2 41.224 1.814
2A Westside Bmx Club WA Zane RATAJCZAK 1 41.923 2.513
2711 Bunbury Bmx Club WA Edward MCILLREE 2 42.711 3.301
2456 Southside Bmx Club WA Ollie HALL 1 42.911 3.501
2855 Southern Districts Bmx Club WA Deegan WOOD 1 43.434 4.024
2626 Mandurah Bmx Club Inc WA Jacob CARTWRIGHT 2 43.478 4.068
2320 Westside Bmx Club WA Brayden ERCEG 1 44.012 4.602
2814 Wanneroo Bmx Club WA Merrik TOCK 1 44.098 4.688
3589 Westside Bmx Club WA Brayden FLETCHER 3 44.483 5.073
3285 Cockburn Bmx Club WA Loxley SHAW 2 44.560 5.150
3195 Byford Bmx Club WA Blake GIBBS 1 44.735 5.325

11 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2401 Southside Bmx Club WA Natalia IERACE 1 43.837 0.000
3400 East Pilbara Bmx Club WA Stella CHANDLER 2 43.922 0.085
4WA Bunbury Bmx Club WA Savannah BIRCH 1 45.046 1.209
2402 Westside Bmx Club WA Kaylee COUPER 1 45.078 1.241
2405 Byford Bmx Club WA Iona MUIR 2 45.978 2.141
2664 Mandurah BMX Club inc WA Sasha JEFFERY 1 47.313 3.476
2413 Mandurah Bmx Club Inc WA Bella PANTALONE 2 48.740 4.903
2950 Eastern Goldfields Bmx Club WA Samarah RAYNER 1 50.994 7.157
1702 Rockingham Bmx Club WA Destinee GARVEY 3 58.091 14.254
1903 Rockingham Bmx Club WA Indiana SPINKS 2 61.223 17.386
22 Westside Bmx Club WA Ella NIEMANN 3 61.409 17.572

11 Boys Novice
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
3317 Wanneroo Bmx Club WA Maison RUSSELL 1 43.596 0.000
3250 Cockburn Bmx Club WA Casey ROSSINI 1 47.985 4.389
1518 Cockburn Bmx Club WA Flynn SMITH 4 49.369 5.773
2309 Byford Bmx Club WA Marshall MORGAN 3 49.827 6.231
2071 Byford Bmx Club WA Jake CABASSI 3 50.957 7.361
1712 Byford Bmx Club WA Joshua EMONS 1 51.585 7.989

11 Boys Expert
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1459 Westside Bmx Club WA Alyssa HOWAT Semi Final 39.016 0.000
2723 Rockingham Bmx Club WA Declan MCGHEE 1 39.365 0.349
3WA Bunbury Bmx Club WA Jayden HOLMES Semi Final 40.039 1.023
8A Westside Bmx Club WA Oliver WILLIAMS Semi Final 40.126 1.110
1467 Byford Bmx Club WA Cooper MORROW Semi Final 40.685 1.669
2613 Westside BMX Club WA Kyle NELSON 1 40.888 1.872
2285 Hills Bmx Club WA Matthew VAN DER DRAAI Semi Final 40.951 1.935
7WA Byford Bmx Club WA Adam WATERMAN 1 40.977 1.961
8888 Wanneroo Bmx Club WA Jarrod PATTERSON Final 40.988 1.972
4WA Southern Districts Bmx Club WA Brock SMITH 3 41.158 2.142
2534 Byford Bmx Club WA Brock WILLIAMSON 2 41.193 2.177
5WA Wanneroo Bmx Club WA Kaylan ABBOTT 1 41.305 2.289
2232 Byford Bmx Club WA Campbell WILSON 1 41.429 2.413
2617 Byford Bmx Club WA Ronan LANDER 1 41.770 2.754
3440 Bunbury Bmx Club WA Cruz BLACK 3 41.808 2.792
1521 Wanneroo Bmx Club WA Liam WARREN 3 42.433 3.417
2693 Westside Bmx Club WA Jordan REINIKKA 3 42.648 3.632
3132 Westside Bmx Club WA Fraser CLARK 2 42.767 3.751
3451 Cockburn Bmx Club WA Meer JANI 3 42.926 3.910
1542 Byford Bmx Club WA Jarvis SHARP 1 43.123 4.107
2928 Hills Bmx Club WA Izaak BRACHE 1 43.281 4.265
8WA Cockburn Bmx Club WA Chase TAYLOR 1 43.363 4.347
1136 Wanneroo BMX Club WA Kacey HARVEY-HILL 1 43.430 4.414
1495 Southside Bmx Club WA Mason EGAN 3 43.552 4.536
2053 Westside Bmx Club WA Archie LEAHY 1 43.814 4.798
2631 Cockburn Bmx Club WA Ross MURRAY 1 44.087 5.071
2813 Mandurah Bmx Club Inc WA Brayden GREENE 1 44.115 5.099
5002 Rockingham Bmx Club WA Taj HILL 2 45.693 6.677
2012 Cockburn Bmx Club WA Marcus USCA 3 48.994 9.978

12 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2774 Westside Bmx Club WA Maddison ALDERSEA 1 40.325 0.000
3A Westside Bmx Club WA Kindle RAPLEY 1 41.017 0.692
1763 Westside Bmx Club WA Jessica BICKLEY 3 41.109 0.784
3WA Eastern Goldfields BMX Club WA Melya HAWIRA 1 42.794 2.469
2805 Eastern Goldfields Bmx Club WA Lilly TROTT 1 43.035 2.710
1720 Wanneroo BMX Club WA Makenzy-Lee QUIGG 1 44.849 4.524
2690 Byford Bmx Club WA Emily Tamyia APPLETON 1 45.679 5.354
1901 Wanneroo Bmx Club WA Rebecca VAN HEEK 1 51.060 10.735
3134 Southern Districts Bmx Club WA Violet BAKER 1 54.276 13.951
2615 Byford Bmx Club WA Poppy Rose LAGDEN 2 54.601 14.276

12 Boys Novice
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1289 Byford Bmx Club WA Brody BARWICK 1 41.957 0.000
2080 Westside Bmx Club WA Sawyer STEWART 1 42.486 0.529
2966 Westside Bmx Club WA Hayden ROSSITER 1 44.335 2.378
2054 Mandurah Bmx Club Inc WA Flynn LAZAR 2 44.362 2.405
2347 Byford Bmx Club WA Daniel BAKER 2 45.087 3.130
2501 Westside BMX Club WA Massimo SALISZEWSKI 3 45.515 3.558
2775 Byford Bmx Club WA Cai MCDONALD 2 45.669 3.712
2777 Wanneroo Bmx Club WA Slade SKIDMORE 1 46.425 4.468
1721 Rockingham Bmx Club WA Jackson VELDA 1 48.314 6.357
1708 Byford Bmx Club WA Rhys GILL 1 48.562 6.605
2294 Southern Districts Bmx Club WA Daniel RUSSELL 1 49.115 7.158

12 Boys Expert
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2569 Wanneroo Bmx Club WA Brock COLVIN 3 39.687 0.000
2579 Westside Bmx Club WA Andrew MOSS 1 39.701 0.014
7WA Westside Bmx Club WA Jack PHILLIPS Semi Final 39.810 0.123
1524 Wanneroo Bmx Club WA Harry MCBLANE 1 39.861 0.174
4WA Wanneroo Bmx Club WA Ewan MILLER 1 40.063 0.376
2127 Bunbury Bmx Club WA William MCILLREE 1 40.064 0.377
6WA Westside Bmx Club WA Koby RATAJCZAK 1 40.730 1.043
1380 Hills Bmx Club WA Cody CLANCY 1 40.874 1.187
2544 Byford Bmx Club WA Riley GIBBS 1 40.945 1.258
2872 Wanneroo Bmx Club WA Dylan STRAKER 3 41.100 1.413
1043 Karratha Bmx Club WA Jace ROBINSON 3 41.216 1.529
2653 Westside Bmx Club WA Kalani PORCH Semi Final 41.564 1.877
2033 Southside Bmx Club WA Cooper HALL 1 42.142 2.455
1139 Mandurah Bmx Club Inc WA Hudson MCLEOD 1 42.392 2.705
1890 Southern Districts BMX Club WA Jason CAKEBREAD 1 43.151 3.464
1319 Woorree Park Bmx Club WA Richard HERRON 1 43.813 4.126
2607 Cockburn Bmx Club WA Jacob SEPAROVICH 3 44.322 4.635
2587 Southern Districts Bmx Club WA Kynan ABRAHAM 1 44.657 4.970
2305 Bunbury Bmx Club WA Kysun REEVES 2 45.194 5.507

13 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1WA Karratha Bmx Club WA Ashlyn KEREMELEVICH 1 40.690 0.000
2211 Byford Bmx Club WA Sienna SHARP 1 42.003 1.313
2238 East Pilbara Bmx Club WA Dakota CHANDLER 1 42.173 1.483
6WA Hills Bmx Club WA Demi EVANS 3 43.359 2.669
2407 Southside Bmx Club WA Isabell RIDLEY 3 44.437 3.747
2324 Westside Bmx Club WA Jasmine ERCEG 1 44.725 4.035
2049 Bunbury Bmx Club WA Emarni WHITE 4 49.092 8.402

13 Boys Expert
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
2221 Westside Bmx Club WA Billy SUMMERVILLE 2 36.424 0.000
2671 Westside Bmx Club WA Matias HARRIS Final 36.454 0.030
3WA Eastern Goldfields BMX Club WA Zavier HAWIRA 1 36.687 0.263
3A Eastern Goldfields BMX Club WA Joshua TICKELL 1 36.811 0.387
4WA Westside Bmx Club WA Nathan RAWLINGS 1 36.958 0.534
1782 Mandurah Bmx Club Inc WA Aaron JEFFERY 1 37.318 0.894
7A Westside Bmx Club WA Kallan BROWN Final 37.476 1.052
975 Hills Bmx Club WA Dylan ANDREWS 3 38.076 1.652
2015 Mandurah Bmx Club Inc WA Eli PANTALONE 1 38.865 2.441
1969 Hills Bmx Club WA Shaun VAN DER DRAAI 1 39.033 2.609
6106 Northam Bmx Club WA Trinity JEFFERIES 1 39.038 2.614
2101 Southside Bmx Club WA Rhys HARDAKER 1 39.129 2.705
1603 Westside Bmx Club WA Jayden STEWART 3 39.795 3.371
1432 Cockburn Bmx Club WA Brodie MURRAY 3 40.637 4.213
2245 Hills Bmx Club WA Logan MUIR 3 40.850 4.426
1700 Woorree Park Bmx Club WA James BISHOP 1 41.246 4.822
1103 Byford Bmx Club WA Zane MORGAN 1 41.636 5.212
2078 Mandurah Bmx Club Inc WA Thomas NEVE 1 42.020 5.596
1152 Bunbury Bmx Club WA Tyler BIRCH 1 44.510 8.086
1993 Westside Bmx Club WA Finley MONAGHAN 1 45.412 8.988
2007 Cockburn Bmx Club WA Luke ROSSINI 1 46.312 9.888

14 Boys
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1652 Hills Bmx Club WA Jacob HEAL-BUCZAK 2 34.267 0.000
1WA Southside Bmx Club WA Luke ADAMS 1 35.260 0.993
5A Southside Bmx Club WA Jett SMITH 1 35.688 1.421
1486 Byford BMX Club WA Bailey JOKIC 2 35.689 1.422
815 Bunbury Bmx Club WA Steele CHERUBINO 2 35.708 1.441
1407 Byford Bmx Club WA Jay LANDER 3 35.816 1.549
1351 Byford Bmx Club WA Tyson WILLIAMS 1 36.098 1.831
1714 Woorree Park Bmx Club WA Lochlan TAYLOR 1 36.526 2.259
1273 Cowaramup Bmx Club WA Ned GREGORY 2 36.529 2.262
995 Eastern Goldfields Bmx Club WA George BOEG Semi Final 36.696 2.429
1681 Southside Bmx Club WA Abbey RICHARDS 1 36.701 2.434
1884 Eastern Goldfields Bmx Club WA James TROTT 2 36.875 2.608
3174 Wanneroo Bmx Club WA Matt BERTONE Semi Final 37.135 2.868
1412 Cockburn Bmx Club WA Kaeghan ROBERTSON 1 37.371 3.104
1064 Cockburn Bmx Club WA Logan PRATT 1 37.623 3.356
1750 Karratha Bmx Club WA Sophie TAYLOR Semi Final 38.526 4.259
919 Bunbury Bmx Club WA Braiden ABRAHAMSE 2 38.799 4.532
2200 Bunbury Bmx Club WA Kray REEVES 2 38.962 4.695
1834 Woorree Park Bmx Club WA Jandre VAN STADEN 1 39.166 4.899
2241 Hills Bmx Club WA Seth WRIGHT 1 39.782 5.515
1829 Southside Bmx Club WA Bailey FOSTER 2 39.846 5.579
1133 Wanneroo Bmx Club WA Nathan BROOKS 1 40.726 6.459
1027 Bunbury Bmx Club WA Cooper WILLIAMS 2 40.730 6.463
1502 Southern Districts BMX Club WA Tyrone JACKSON 1 42.645 8.378

15 Girls
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
4WA Karratha Bmx Club WA Jade KEREMELEVICH 4 39.754 0.000
2331 Hills BMX Club WA Jordan MARTIN 1 39.764 0.010
1556 Woorree Park Bmx Club WA Jana VAN STADEN 1 41.211 1.457
1755 Woorree Park Bmx Club WA Asha SERMAN 2 41.547 1.793
1143 Mandurah Bmx Club Inc WA Kara HARRISON 1 41.774 2.020
1515 Bunbury Bmx Club WA Amelia DANKS 3 43.368 3.614

15 Boys
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
W1 Rockingham Bmx Club WA Jordan CALLUM Final 31.261 0.000
1217 Westside Bmx Club WA Jacob GODDARD Final 33.190 1.929
2760 Hills Bmx Club WA Flynn PHILLIPS Final 33.335 2.074
1205 Wanneroo Bmx Club WA Dylan CLEMENTS 3 34.072 2.811
1252 Southside Bmx Club WA Kaden MAPSTONE 3 34.899 3.638
182 Bunbury Bmx Club WA Austin FORRESTER Final 34.949 3.688
1832 Southside Bmx Club WA Jett IERACE Semi Final 35.296 4.035
1488 Hills Bmx Club WA Zane HANNA 1 35.325 4.064
1280 Wanneroo Bmx Club WA Jacob BAILEY 3 35.708 4.447
1679 Southern Districts Bmx Club WA Regan LOTHIAN 2 35.752 4.491
1541 Cockburn Bmx Club WA Ruben CUNNINGHAM 2 35.783 4.522
779 Southside Bmx Club WA Thomas O'DWYER Semi Final 35.804 4.543
1571 Westside Bmx Club WA Sam COSTA 1 36.651 5.390
1531 Byford Bmx Club WA Tehlia JOKIC 1 36.928 5.667
1507 Westside Bmx Club WA Ethan CLARK 3 36.951 5.690
1169 Byford Bmx Club WA Jeremy WILSON 3 37.351 6.090
1147 Hills Bmx Club WA Jaymee JOHNS 1 37.821 6.560
1983 Southside Bmx Club WA Ethan GITTOS 1 38.270 7.009
953 Wanneroo BMX Club WA Tyron BROOKS 2 48.526 17.265

16 Boys
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
1323 Southside Bmx Club WA Jayden KEOGH 1 31.785 0.000
495 Bunbury Bmx Club WA Blade CHERUBINO 1 32.354 0.569
1551 Hills Bmx Club WA Mathew JEBB 1 33.450 1.665
1249 Bunbury Bmx Club WA Niko PATTERSON 1 33.834 2.049
1346 Southside Bmx Club WA Cooper MAPSTONE 1 34.794 3.009
1847 Mandurah Bmx Club Inc WA Tahj ARMITAGE 1 37.580 5.795
131 Nhulunbuy Bmx Club NT Jack PRICE 1 39.352 7.567

17-29 Women
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
917 Cockburn Bmx Club WA Jayde FABRY-ROCHE 1 38.441 0.000
1588 Byford Bmx Club WA Shayla WINWOOD 1 39.578 1.137
988 Bunbury Bmx Club WA Charlotte GARRIGAN 1 40.791 2.350
19 Westside BMX Club WA Danica PILMER 2 42.799 4.358
751 Hills Bmx Club WA Jordan JOHNSON 1 43.397 4.956
7141 Wanneroo Bmx Club WA Stephanie MARTIN 1 49.148 10.707

17-29 Men
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
979 Southern Districts Bmx Club WA Dylan MARSHALL 2 32.418 0.000
1223 Hills Bmx Club WA Jayden LISTER 2 32.797 0.379
380 Hills Bmx Club WA Joshua COOKE Final 32.844 0.426
508 Southside Bmx Club WA Jeremy ADAMS Final 32.869 0.451
610 Hills Bmx Club WA Christopher LATHWELL Semi Final 33.118 0.700
648 Southside Bmx Club WA Scott GASKIN 1 33.268 0.850
3WA Hills Bmx Club WA Tiarnan VAN OSCH 2 33.330 0.912
317 Cockburn Bmx Club WA Finn CARPENTER 3 33.629 1.211
1284 Westside Bmx Club WA Josh COULSON 2 34.003 1.585
8A Byford Bmx Club WA Kobe BARNES 2 34.176 1.758
1916 Wanneroo Bmx Club WA Kingsley MITCHLEY 1 34.184 1.766
1012 Wanneroo Bmx Club WA Joe INGRAM Semi Final 34.907 2.489
52 Hills Bmx Club WA Bryce LANE Semi Final 35.266 2.848
8585 Bunbury Bmx Club WA Carl BARLOW 1 35.914 3.496
186 Hills Bmx Club WA Dylan THOMSON 2 35.934 3.516
814 Wanneroo Bmx Club WA Rhys EVERSDEN 3 36.016 3.598
1269 Westside BMX Club WA Aidan BUCHAN 1 36.806 4.388
1364 Woorree Park Bmx Club WA Emmett YEREX 2 37.022 4.604
1779 Hills Bmx Club WA Mitchell GILL 2 39.918 7.500
2100 Southern Districts BMX Club WA Cody WALKER 2 42.196 9.778

30+ Women
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
373 Southern Districts Bmx Club WA Catherine SLOAN 1 40.761 0.000
326 Wanneroo BMX Club WA Corona BECKMAN 2 42.119 1.358
1WA Mandurah Bmx Club Inc WA Michelle NEWPORT 3 42.152 1.391
633 Westside BMX Club WA Claire GOULD 2 45.198 4.437
974 Westside Bmx Club WA Faye RATAJCZAK 4 46.888 6.127
612 Woorree Park Bmx Club WA Sarah BATTILANA 2 47.126 6.365

30+ Men
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
610 Rockingham BMX Club WA Paul ADAMS 1 35.979 0.000
32 Westside Bmx Club WA Brent MCDONALD Final 36.290 0.311
310 Westside Bmx Club WA Murray NOTTAGE 1 36.567 0.588
785 Westside Bmx Club WA Kurt MUDFORD 1 37.327 1.348
7413 Wanneroo Bmx Club WA Robert EDWY-SMITH 1 37.386 1.407
829 Bunbury Bmx Club WA Craig HERRMANN 3 38.543 2.564
346 Woorree Park Bmx Club WA Michael GALLIE 3 38.589 2.610
281 Southside Bmx Club WA Michael PAUSEY 2 38.701 2.722
97 Southside Bmx Club WA Crispin THORNBER 1 39.759 3.780
631 Wanneroo Bmx Club WA Matt DUNNING 3 40.398 4.419
4WA Woorree Park Bmx Club WA Andrew GOODINGS 2 41.228 5.249
718 Southside Bmx Club WA Stephen EGAN 2 41.292 5.313

40+ Men
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
554 Hills Bmx Club WA Nathan HANNA Final 37.058 0.000
58 Southside Bmx Club WA Shannon LOWE 1 37.326 0.268
224 Bunbury Bmx Club WA Aaron DANKS Final 37.708 0.650
579 Southside Bmx Club WA Paul SRHOJ 1 37.737 0.679
358 Southern Districts Bmx Club WA Craig RENDELL 1 37.920 0.862
683 Westside Bmx Club WA Christopher JONES 1 38.136 1.078
4A Southside Bmx Club WA Matt BUTTERWORTH Final 38.520 1.462
225 Southern Districts Bmx Club WA Jason MAY 2 39.096 2.038
206 Westside Bmx Club WA Shane VAN DE VELDE 3 40.060 3.002
398 Westside Bmx Club WA Alan PEET 3 40.825 3.767
459 Westside Bmx Club WA Mark COSTA 1 41.559 4.501
204 Woorree Park Bmx Club WA Geoffrey BISHOP 1 48.078 11.020

Masters 30+ Years
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
65 Southern Districts Bmx Club WA Daniel LAIRD 1 34.152 0.000
5A Byford Bmx Club WA Jeffrey BELL 4 34.813 0.661
89 Eastern Goldfields Bmx Club WA Matthew BROWN 4 34.818 0.666
70 Wanneroo Bmx Club WA Karl MUSTCHIN 3 35.666 1.514
75 Hills Bmx Club WA Malcolm YEARDLEY 4 35.888 1.736

Superclass Women
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
660 Southside Bmx Club WA Rachel GASKIN Final 35.866 0.000
81 Hills Bmx Club WA Catherine HOPKINS 1 36.821 0.955
1531 Byford Bmx Club WA Tehlia JOKIC 1 37.096 1.230
983 Hills Bmx Club WA Felicity MANN Final 37.448 1.582
403 Westside Bmx Club WA Kishani GREEN 1 38.211 2.345
1588 Byford Bmx Club WA Shayla WINWOOD 1 38.252 2.386
1311 Byford BMX Club WA Alicia JOKIC 2 38.358 2.492
139 Hills Bmx Club WA Jessica LATHWELL 2 38.396 2.530
1888 Hills Bmx Club WA Kaitlin GILL 1 38.737 2.871
883 Bunbury Bmx Club WA Cheyana DAYMON 2 38.948 3.082
1655 Southside Bmx Club WA Isabella IERACE 2 38.968 3.102
1036 Wanneroo BMX Club WA Katie GRAY 1 39.814 3.948
988 Bunbury Bmx Club WA Charlotte GARRIGAN 1 39.889 4.023
956 Hills Bmx Club WA Karis REGALI 2 41.290 5.424
1748 Southside Bmx Club WA Justine SHORT 1 42.308 6.442

Superclass Men
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
35 Wanneroo Bmx Club WA Bradley GAME Final 30.352 0.000
444 Cockburn Bmx Club WA Caleb DATSON Final 31.030 0.678
711 Hills Bmx Club WA Jamie GILL 1 31.084 0.732
272 Westside Bmx Club WA Kyle GREEN 1 31.607 1.255
151 Wanneroo Bmx Club WA Dylan BENNETTS Final 31.752 1.400
763 Bunbury Bmx Club WA Dylan RUSH 2 31.764 1.412
331 Bunbury Bmx Club WA Matthew BLAKE 3 32.166 1.814
16 Southside Bmx Club WA Cameron AINGER 2 32.403 2.051
99 Hills Bmx Club WA Cooper DONNELLY 3 33.661 3.309
979 Southern Districts Bmx Club WA Dylan MARSHALL 1 39.822 9.470
954 Wanneroo Bmx Club WA Alec EDWARDES 3 39.963 9.611

Top of Report